Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 57
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

Jadid ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

بنام خالق هستی
    سلام دوستان عزیز
    دراین تاپیک اخبار زنده و لحظه به لحظه ی داخلی(لیگ حذفی-لیگ برتر-لیگ قهرمانان آسیا)قرار داده میشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر اخبار جدیدی داشتید میتونید دراین تاپیک قرار بدید.با تشکر

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

2. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پیش فرض پاسخ : ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

نوروزي: بازگشتم به تيم ملي طول کشيد

مهاجم ملي‌پوش نفت گفت: به علت مصدوميتم بازگشت به تيم ملي به طول انجاميد اما اميدوارم بتوانم در تيم ملي بمانم.
    <center>
    </center>
    رضا نوروزي در مورد دعوت شدنش به تيم ملي اظهار داشت: خدا را شکر پس از مصدوميتي که از ناحيه رباط صليبي برايم به وجود آمد و يک سال دور بودم آماده شدم بازگشتم به تيم ملي طول کشيد. اميدوارم بتوانم عملکرد خوبي داشته باشم و در تيم باقي بمانم.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه به چه اندازه براي خود شانس قائل است که در جام جهاني هم تيم ملي را همراهي کند، يادآور شد: از هم‌اکنون به بعد اين موضوع دست خود من است. تلاش مي‌کنم تا در سه بازي پاياني ليگ برتر عملکرد خوبي داشته باشم و بتوانم در جام جهاني حضور داشته باشم.

مهاجم نفت در مورد رقابتش با ساير بازيکنان در تيم ملي يادآور شد: انصاري فرد و قوچان‌نژاد هم‌پستي‌هاي من هستند پيش از اينکه رباط صليبي‌ام پاره شود داشتم در ترکيب اصلي تيم ملي قرار مي‌گرفتم به هر حال هم‌اکنون شرايط خوبي دارم و تلاش مي‌‌کنم در کنار بازيکنان رقابت خوبي داشته باشم.

نوروزي در مورد شرايط نفت و شانس قهرماني اين تيم گفت:‌ ما تلاش مي‌کنيم تا عنوان قهرماني را از آن خود کنيم و اين شانس را هم براي خود قائليم. کسب اين عنوان به دست خودمان است زيرا بازي‌هاي رودررويي داريم که مي‌توانيم با نتيجه‌گيري در اين مسابقات به هدف خود برسيم.

وي در مورد اينکه در بحث آقاي گلي دو گل از رضا عنايتي عقب افتاده است، گفت:‌ دو گل زياد مهم نيست. قبل از اينکه من مصدوم شوم 7 گله بودم و 6 بازي به ميدان نرفتم. در آن زمان 4 گل فاصله داشتم که در 2 بازي توانستم اين فاصله را جبران کنم. تلاش مي‌کنم در 3 بازي آينده هم 4-3 گل بزنم البته ابتدا قهرماني نفت برايم مهم است و پس از آن هم اگر بشود به فکر آقاي گلي هستم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

4. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

فهرست 34 نفره تيم ملي اعلام شد

اسامي بازيکنان دعوت شده به اردوي تدارکاتي تيم ملي از سوي کاروس کي روش اعلام شد.
    <center>
    </center>
    به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، فهرست 34 بازيکن دعوت شده بدين شرح است:

دروازه‌بانان:

رحمان احمدي(سپاهان)، دانيال داوري برانشوايگ، عليرضا حقيقي از اسپورتينگ کويليا، سوشا مکاني از فولاد خوزستان،حامد لک از تراکتورسازي تبريز.

مدافعان:

حسين ماهيني از پرسپوليس، مهرداد بيت آشور از ونکوور، محسن بنگر از پرسپوليس، محمد خانزاده از ذوب آهن ، پژمان منتظري از ام‌صلال، احمد آل نعمه از نفت تهران، سيد جلال حسيني از پرسپوليس، امير حسين صادقي از استقلال، احسان حاج صفي از سپاهان، مهرداد جماعتي از فولاد خوزستان، مهرداد پولادي از پرسپوليس، هاشم بيگ‌زاده از استقلال.

هافبک‌ها:

جواد نکونام از الکويت، رضا حقيقي از پرسپوليس، بختيار رحماني از فولاد خوزستان، علي کريمي از سپاهان، آندرانيک تيموريان از استقلال، خسرو حيدري از استقلال، مجتبي جباري از الاهلي قطر، قاسم حدادي‌فر از ذوب آهن اصفهان.

مهاجمان:

پيام صادقيان از پرسپوليس، اشکان دژاگه از فولام، مسعود شجاعي از لاس پالماس، يعقوب کريمي از سپاهان، عليرضا جهانبخش از نايخمن هلند ، محمدرضا خلعتبري از پرسپوليس، کريم انصاري فرد از تراکتور سازي تبريز، رضا قوچان نژاد از چارلتون و رضا نوروزي از نفت تهران.

ملي پوشان بايد راس ساعت 16:30 روز پنجشنبه به کادر فني تيم ملي در هتل آزادي معرفي کنند و از سوي ديگر با توجه به اينکه بازيکنان ملي پوش تيم هاي سپاهان و تراکتورسازي تبريز در ديدار خارج از خانه تيم هايشان در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته‌اند ، بايد روز جمعه نهم اسفند ماه خود را راس ساعت 16:30 به کادر فني معرفي کنند.

بازيکنان تيم ملي به منظور حضور در ديدار کويت و گينه به اردوي تيم ملي دعوت شدند. منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

6. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

نوري: شانس اول قهرماني هستيم

هافبک پرسپوليس از سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تمجيد کرد.
    <center>
    </center>
    به گزارش ورزش سه، محمد نوري در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس در مورد شرايط حال حاضر سرخ‌پوشان گفت: بعد از چند روز استراحت، تمرين خوب و شادابي داشتيم. در اين مدت انگيزه خيلي خوبي بين بچه‌ها ايجاد شده است. روحيه‌اي بوجود آمده که بر اساس آن، بچه‌ها فقط به قهرماني فکر مي‌کنند.

وي ادامه داد: در آخرين بازي هم شرايطي پيش آمد تا اين يک ماه را با آرامش و انگيزه زياد تمرين کنيم تا براي آن سه بازي و قهرمان شدن، آماده شويم. واقعا اعتقاد دارم شانس اول قهرماني هستيم. فقط بايد 9 امتياز اين سه بازي را بگيريم.

هافبک پرسپوليس تصريح کرد: براي رسيدن به اين هدف، روحيه‌اش را داريم و اين روحيه از آنجا مي‌آيد که تيم يکدست است. در اين سه بازي کسي به اين مسئله کاري ندارد که بازي مي‌کند يا نه و همه فقط به فکر تيم هستند. استدلال ما براي قهرمان شدن هم اين است که رقباي ما رودرروي يکديگر قرار مي‌گيرند و به طور حتم در اين رويارويي‌ها امتياز از دست مي‌دهند. قطعا اينطور خواهد شد ولي ما نبايد روي آنها تمرکز کنيم، فقط بايد اين سه بازي را ببريم و در اين صورت حتي مي‌توانيم با اختلاف امتياز قهرمان شويم.

نوري درباره عدم حضور در اردوي اخير تيم ملي خاطرنشان کرد: کي‌روش هميشه مرا دوست داشته است. اين بار هم به دليلي که خودشان صلاح ديده‌اند مرا دعوت نکرده‌اند. تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در اردوي بعدي که اردوي نهايي است حضور داشته باشم. کي‌روش يک مربي بزرگ، با تفکرات بزرگ است و هميشه به نظرات کي‌روش احترام مي‌گذارم. طبيعي است که بعد از چند سال حضور در تيم ملي، اينکه در نزديک جام جهاني در اردوي تيم ملي نباشم، ناراحت کننده است ولي چون کي‌روش را مي‌شناسم، مي‌دانم مرا دوست دارد و فوتبالم را قبول دارد. مي‌توانم با تلاش و با توجه به فرصتي که باقيمانده است، يکبار ديگر شانس حضور داشته باشم.

وي ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکزم را روي آماده‌تر شدن و موفقيت پرسپوليس گذاشته‌ام. در حال حاضر هم دوستانم در تيم ملي هستند ضمن اينکه افزايش ملي‌پوشان پرسپوليس نشان مي‌دهد تيم ما در مسير پيشرفت است.اميدوارم بچه‌هاي تيم ملي هم آماده سازي و هم نتايج خوبي داشته باشند.

نوري ضمن اشاره به حضور گسترده هواداران پرسپوليس در بازي با صبا تصريح کرد: هواداران همه چيز را خوب مي‌فهمند. آنها خوب متوجه بودند که تيمشان چقدر از بيرون تحت فشار است و به بهترين شکل روحيه و انگيزه دادند و تيم را حمايت کردند. همه ديديم که استقلال حتي براي رقابت آسيايي خود کمتر از بازي ما برابر صبا تماشاگر داشت. آنها واقعا کار با ارزشي انجام دادند و به لطف خدا و با حمايت آنها، قهرماني به دست مي‌آيد. از طرف بچه‌ها مي‌گويم که ما به خاطر آنها تمام تلاش خودمان را مي‌کنيم و اين جام را بالاي سر خواهيم برد.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

8. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

علي‌عسگر: چندپسته‌بودن برايم معضل شده است

مدافع تيم پرسپوليس گفت: اميدوارم بتوانيم پاسخ لطف طرفداران پرسپوليس را با قهرماني بدهيم.

<center>
    </center>
    حميد رضا علي عسگري درباره برگزاري تمرين روز چهارشنبه سرخپوشان در غياب 8 بازيکن عنوان کرد: واقعا تمرين در اين شرايط خيلي سخت است.ولي به هر حال شرايط اينجوري است و تلاش مي کنيم در اين وضعيت هم بتوانيم خوب تمرين کنيم تا تيم کامل شود و ملي پوشان و ساير بازيکنان برگردند.

به گزارش اوج، وي درباره اينکه آيا اميدوار به حضور در فهرست تيم ملي بود يا نه گفت:با توجه به شرايطي که وجود داشت من احتمال مي دادم در ليست تيم ملي نباشم.به هر حال قسمت نبود به تيم ملي دعوت شوم ولي باز هم تلاش مي کنم که در ادامه ليگ برتر بتوانم نظر کادر فني را جلب کنم.هر چند مي دانم کار بسيار دشواري را در پيش دارم.

علي عسگري تاکيد کرد: به نظرم اينکه بازيکني چند پسته باشد يک معضل است.مربي که براي تيم ملي بازيکن مي خواهد انتخاب کند اول مي بيند آن بازيکن در چه پستي بازي مي کند و بعد بر اساس نياز خودش او را دعوت مي کند.من چون در چند پست بازي مي کنم زياد به چشم نمي آيم.البته تابعع دستورات کادر فني پرسپوليس هستم و به طور حتم همه تلاشم را مي کنم که تيمم موفق شود.

وي درباره اينکه رييس کانون هواداران استقلال پس از شکست سه شنبه شب آبي پوشان گفته بود پرسپوليس در آسيا نيست ولي 40 هزار طرفدار براي حمايت از تيم به آسيا مي روند گفت: اين حرف يک واقعيت است.در سالهاي اخير هواداران پرسپوليس نشان دادند که خيلي يار هستند و همراه تيم بودند.آنها با عشق و علاقه تيم را حمايت کردند و من بعيد مي دانم اگر اين اتفاق براي هر تيمي رخ مي داد،طرفدارانش باز هم حمايت مي کردند.اميدوارم بتوانيم پاسخ لطف طرفداران پرسپوليس را با قهرماني بدهيم.

علي عسگري درباره برنامه هاي خود براي فصل بعد با پرسپوليس اظهار داشت: من به پيراهنم تعصب زيادي دارم و مي خواهم با پرسپوليس بمانم.يک سال ديگر هم با باشگاه قرارداد دارم اما حتما بايد در اين باره با مسولان باشگاه صحبت کنم.شايد باور کردني نباشد ولي براي اين فصل زير 30 درصد پول گرفتم.نمي دانيم در حاليکه فقط سه هفته تا پايان فصل باقي مانده است بايد با چه کسي صحبت کنيم.در اين شرايط تنها اميدمان اول به خدا و بعد به علي دايي است.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

10. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

استقلال فصل آينده جوان مي‌شود

عضو هيئت مديره استقلال گفت: ميانگين سني بالاي بازيکنان را قبول دارم و يکي از برنامه‌هاي ما اين است که ميانگين سني استقلال پايين بيايد و تيم جوان‌تر شود.
    <center>
    </center>
    حسن زماني درباره شکست يک بر صفر استقلال مقابل الشباب عربستان گفت: بدشانسي و بداقبالي يکي از عوامل شکست استقلال بود. داور هم گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد و پنالتي مسلم ما را نگرفت و او هم عامل ديگر ناکامي ما بود.

به گزارش تسنيم، وي با تشکر از حضور تماشاگران در ديدار استقلال - الشباب تصريح کرد: استقلال نسبت به بازي‌‌هاي گذشته بهتر و روان‌تر بازي کرد، هر چند در برخي از دقايق بازي مي‌توانست بهتر عمل کند. در مجموع فکر مي‌کنم استقلال عملکرد خوبي داشت و مي‌توانست به امتياز برسد. اميدوارم بازيکنان استقلال در بازي‌هاي آينده اين شکست را جبران و نتايج بهتري کسب کنند.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در خصوص شعار هواداران عليه بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه گفت: تماشاگر وقت مي‌گذارد و انتظار دارد تيمش نتيجه خوبي بگيرد و طبيعي است وقتي تيم نتيجه نگيرد، عصباني شود و مسائلي را عنوان کند. تماشاگران بدانند بازيکنان استقلال قطعا در ديدارهاي آينده تلاش خود را براي جبران شکست مقابل الشباب انجام مي‌دهند.

زماني در مورد اينکه فکر نمي‌کند استقلال با از دست دادن صدر جدول ليگ برتر و شکست در نخستين ديدار ليگ قهرمانان آسيا وارد حاشيه شود، خاطرنشان کرد: فکر نمي‌کنم چنين اتفاقي بيفتد. با توجه به کادر فني و بازيکنان قدرتمندي که داريم، مسائل حاشيه‌اي جمع مي‌شود و اين مجموعه قطار خارج شده از ريل را دوباره به ريل بازمي‌گردانند.

وي درباره انتقادهايي که به ميانگين سني بالا و همچنين خريدهاي استقلال مي‌شود، گفت: ميانگين سني بالاي بازيکنان را قبول دارم و فصل آينده يکي از برنامه‌هاي کادر فني با هماهنگي هيئت مديره اين است که ميانگين سني استقلال پايين بيايد و تيم جوان‌تر شود.

زماني با اشاره به صحبت‌هايي که در مورد رفتار پرخاشگرانه امير قلعه‌نويي با بازيکنان مي‌شود، گفت: قلعه‌نويي هر روز پخته‌تر مي‌شود. او مربي کاربلدي است و در اين فصل بدشانسي همراه تيمش بود.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در خصوص شکايت فدراسيون فوتبال از او به دليل اظهاراتش عليه کارلوس کي‌روش گفت: در اين مورد با نبي صحبت کردم و قرار است اين مسئله را در فدراسيون حل کنند. تا اين لحظه نامه‌ شکايت فدراسيون به دست من نرسيده است.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

12. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين روز چهارشنبه پرسپوليس در غياب دو مربي و 10 بازيکن برگزار شد.
    <center>
    </center>
    به گزارش اوج؛تمرين سرخپوشان از ساعت 12 روز چهارشنبه در غياب علي دايي آغاز شد.

سرمربي پرسپوليس ساعت 12:20 در درفشي فر حضور يافت.

*نيلسون،رضا حقيقي،محسن بنگر،مهرداد پولادي،پيام صادقيان،محمد رضا خلعتبري،رضا نورمحمدي و حسين ماهيني در تمرين حضور نداشتند.

*سيد جلال حسيني با لباس شخصي در تمرين حاضر شد.وي به کلينيک درفشي فر رفت.

*محمد پنجعلي در تمرين حضور داشت ولي سعيد شيريني غايب بود.

*رضا محمدي با ظاهر جديد در تمرين پرسپوليس حضور يافت.

*اميد عاليشاه و مهرداد کفشگري پس از دقايقي از تمرينات گروهي جدا شدند و به صورت اختصاصي تمرين کردند.

*دوربين شبکه نسيم در درفشي فر حضور يافت.

*محمد رضا مولايي،مربي بدنساز پرسپوليس تيم را تمرين نداد و از روي نيمکت کار سرخپوشان را نظاره کرد.

*حدود 20 هوادار در درفشي فر حضور داشتند.

*بهزاد غلامپور تمرينات ويژه اي را براي امير عابدزاده و رضا محمدي در نظر گرفته بود.

*دو مامور نيروي انتظامي در تمرين حاضر شدند.

*تمرين زير نظر جواد منافي و رضا فروزاني برگزار شد.محمد دايي و کريم باقري در تمرين حضور نداشتند.

*قاسم دهنوي در درفشي فر حضور يافت ولي تحت نظر کادر پزشکي تمرين کرد.منبع:VARZESH3

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 02-27-2014 در ساعت 01:48

14. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

قلعه‌نوعي: گلي که خورديم روي اشتباه فردي بود

سرمربي تيم استقلال گفت: برخي از بازيکنان هم در حد و اندازه هاي خودشان نبودند.
    <center>
    </center>
    امير قلعه نوعي درباره شکست استقلال مقابل الشباب و حواشي رخ داده در اين بازي عنوان کرد:از مردم تشکر مي کنم که حضور خوبي داشتند و تيم را تا دقيقه 90 تشويق کردند.بچه هاي ما باغيرت هستند و آنچه در توان شان دارند را انجام مي دهند.يک زماني بازيکن کم کاري مي کند و هوادار حق دارد به من امير قلعه نوعي و بازيکن حرف بزند.ولي اين بازيکنان در اين فصل مشکلات زيادي داشتند و کم کاري نکردند.

به گزارش اوج، وي ادامه داد: فتح الله زاده در اين سال زحمات زيادي کشيد ولي ما سال سختي را پشت سرگذاشتيم.دولت قرار بوده آن بخشي که قرار بود را کمک کند اما اين اتفاق نيفتاده است.به نظر من اگر به اين بازيکنان کم لطفي کنيم کار خوبي نيست.

سرمربي استقلال تاکيد کرد: برخلاف بازي هاي قبلي که خوب بازي نمي کرديم در اين مسابقه هم آمار شوت هايمان بالا بود و هم از نظر کيفيت بازي جزو مسابقات خوب ما بود.دو مشکل داشتيم.يکي اينکه کم شانس بوديم و يکي اينکه از فرصت ها استفاده نبرديم.داور چيني هم نمي دانم درباره اش چه بگويم.واقعا نمي دانم چرا آن پنالتي گرفته نشد.داوران خودمان را قدر نمي دانيم.من خودم را مي گويم.

وي افزود:در اين بازي بچه هاي ما خوب بودند.گلي که خورديم روي اشتباه فردي بود.برخي از بازيکنان هم در حد و اندازه هاي خودشان نبودند.

سرمربي استقلال درباره عملکرد آندرانيک تيموريان در اين بازي اظهار داشت:آندو اوايل نيمه اول يک ضربه به همان دست مصدومش خورد و با همان شرايط بازي را ادامه داد.زحمتش را کشيد و بد نبود.پس از آن تبليغات منفي که بعضي برنامه ها برايش درست کردند جزو بازيکنان خوب ما بود.

قلعه نوعي افزود:تيم ما زحمتش را کشيد و حقش برد بود.اين شکست ايراد من بوده است.شايد در ترکيب خوب عمل نکردم.کمترين نتيجه اين بايد مي بود که ما يک بر صفر مي برديم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

16. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

جباري: خوردن 5 گل در دو بازي زياد است

پيشکسوت تيم استقلال گفت: با جدايي برخي بازيکنان در حساس ترين مقطع فصل در تيم خلا به وجود آمده است و زمان مي خواهد تا اين ضعف ها برطرف شود.
    <center>
    </center>
    علي جباري در گفت و گو با اوج، درباره شکست آبي پوشان مقابل الشباب عنوان کرد:به نظر من استقلال بدبياري آورد که اين ديدار را باخت. اين نتيجه با بي مهري داور و عدم دقت برخي بازيکنان در ضربات آخر اين به دست آمد.با اين وجود راه زيادي باقي مانده است و استقلال مي تواند از تجربه خوبي که از اين بازي به دست آورد در مسابقات آينده به خوبي استفاده کند.

وي درباره اعتراض هواداران پس از پايان مسابقه گفت:به طور حتم هواداران حق دارند که عصباني باشند اما از آنها مي خواهم کمي صبر کنندتيم تحت فشار زيادي قرار دارد و بايد روحيه داد و کمک کرد.شما ديديد در همين بازي سه شنبه شب وقتي خسرو حيدري به زمين آمد روند حرکتي تيم چقدر بهتر شد.از سوي ديگر هاشم بيگ زاده هم نبود.ضمن اينکه با جدايي برخي بازيکنان در حساس ترين مقطع فصل در تيم خلا به وجود آمده است و زمان مي خواهد تا اين ضعف ها برطرف شود.از نظر فني اگر به دو بازي اخير استقلال نگاه کنيم معتقدم خوردن 5 گل خيلي زياد بود.

جباري افزود:بازي سه شنبه را در خانه ديدم و از اين باخت خيلي ناراحت شدم.بچه هاي من هم پس از بازي گريه کردند چون انتظار نداشتيم در تهران به الشباب ببازيم.اميدوارم بازيکنان بدانند چه پيراهن با ارزشي را برتن دارند و به احساسات طرفداران توجه کنند.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

18. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

BrazilSS_AhvazBarcelona

Casillas

تشکر ها
    32
    تشکر شده 40 در 18 پست

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال کوویلا که در لیگ یک پرتغال به میدان می‌رود در یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود روز یکشنبه هفته آینده در لیسبون پرتقال به مصاف اسپورتینگ خواهند رفت و برای چهارمین بازی پیاپی علیرضا حقیقی سنگربان جوان تیم ملی فوتبال کشورمان از دروازه این تیم حفاظت خواهد کرد.قرار است با توجه به اینکه علیرضا حقیقی به تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شده این بازیکن پس از بازی یکشنبه مقابل اسپورتینگ، پرتغال را به مقصد تهران برای همراهی تیم ملی ایران ترک کند اما پس از عملکرد خوب حقیقی در چهار بازی گذشته و مخصوصاً مقابل پورتو، دو تیم لیگ برتری پیشنهادهایی را به این دروازه‌بان دادند و قرار است بعد از مسابقات جام جهانی و طی کردن مدتی دیگر در لیگ یک پرتقال، با این گزینه‌ها به احتمال فراوان پای میز مذاکره بنشینند.

20. 2 کاربر از پست مفید mohsen abadani تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

ابراهيمي:
    در تراکتور کسي به خاطر پول اعتصاب نمي‌کند

بازيکن تيم تراکتورسازي تبريز گفت: بازيکنان تراکتور با تعصب هستند و به خاطر پول اعتصاب نمي کنند.
    <center>
    </center>
    محمد ابراهيمي در رابطه با بازي با الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتيم و در تمامي دقايق، سوار بر يازي بوديم. نقاط قوت حريف را مي دانستيم و روزنه هاي گلزني الاتحاد را بسته بوديم، به نظرم با انجام بازي منطقي و حساب شده اين تيم را شکست داديم.

به نقل از ايسنا، وي با اشاره به اخراج علي کريمي در اين ديدار، افزود: علي آقا مهره کليدي ما است و اخراجش کار را براي تراکتور خيلي سخت کرد. چند دقيقه بعد از بعد از اخراج علي کريمي، بد کار کرديم ولي خدا را شکر زود به خودمان آمديم و نبض بازي را بازهم در دست گرفتيم.

ابراهيمي درباره عملکرد خودش در اين بازي، خاطرنشان کرد: بعد از مصدوميت طولاني، دو بازي انجام داده ام که مطمئنم کادرفني از عملکردم رضايت دارد و در اين ديدار نيز به دليل اينکه يک يار کمتر داشتيم، بيشتر مشغول دفاع کردن بودم، در مجموع مهم، موفقيت تراکتور و خوشحالي هواداران است.

وي در خصوص استقبال زياد هواداران تراکتور از اين بازي، گفت: زماني که 10 نفره شديم، هواداران از صندلي هايشان برخاستند و سرپا تيم را تشويق و به ما روحيه دادند، اين پيروزي حاصل تلاش هوادارانمان بود ما هرچيزي که داريم از آن ها است. از خداوند مي خواهم به ما عزت دهد تا بتوانيم روزي زحمتهاي اين مردم را جبران کنيم.

بازيکن تيم تراکتورسازي در رابطه با مشکلات مالي اين تيم، تأکيد کرد: مشکلات مالي خيلي زياد است، شايد خنده دار باشد ولي 70 درصد از قراردادم باقي مانده و تنها به خاطر عشق به هواداران بازي مي کنيم. بازيکنان تراکتورسازي اهل اعتصاب نيستند.

وي افزود: همه تيم ها مشکلات مالي دارند و خود من تاکنون راجع اين مسئله حرف نزده ام اما از مسئولان تيم مي خواهم اين مشکلات را برطرف کنند. منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

22. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع