Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

Jadid ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

بنام خالق هستی
    سلام دوستان عزیز
    دراین تاپیک اخبار زنده و لحظه به لحظه ی داخلی(لیگ حذفی-لیگ برتر-لیگ قهرمانان آسیا)قرار داده میشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر اخبار جدیدی داشتید میتونید دراین تاپیک قرار بدید.با تشکر

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

2. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پیش فرض پاسخ : ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

انصاري‌فرد: گل من حاصل تلاش تيم بود

بازيکن گلزن تيم تراکتورسازي تبريز گفت:‌ گل من حاصل تلاش تيمي بود.
    <center>
    </center>
    کريم انصاري‌فرد در خصوص پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد عربستان گفت:‌ واقعا خوشحالم که توانستيم اين بازي را ببريم و اين پيروزي را به تمام مردم ايران و به خصوص آذري‌زبان‌ها تقديم مي‌کنم.

به گزارش فارس، وي درباره گلي هم که به ثمر رساند، تصريح کرد: گلي که زدم حاصل زحمت کل بازيکنان بود و همه آنها تلاش کردند تا من اين گل را به ثمر برسانم.

گلزن تراکتورسازي در بازي با الاتحاد در خصوص اينکه شماره 10 تراکتورسازي را در اين بازي بر تن داشت، بيان کرد: من پيش از بازي با سعيد دقيقي صحبت کردم و از او خواستم با توجه به اينکه در تيم ملي شماره 10 مي‌پوشم در تراکتورسازي هم 10 بر تن کنم که او هم با اين درخواست من موافقت کرد.

انصاري‌فرد درباره درگيري‌اش با يکي از بازيکنان الاتحاد در پايان بازي گفت: درگيري خاصي نبود او بعد از سوت داور توپ را به سمت طرفداران ما شوت کرد که من به او اعتراض کردم.

وي ادامه داد: نمي‌توان در حال حاضر گفت که با يک برد صعود کرديم چرا که کار بسيار سختي داريم تراکتورسازي سال گذشته هم ليگ قهرمانان آسيا را با برد آغاز کرد اما نتوانست صعود کند.

مهاجم تيم ملي کشورمان در خصوص ليست تيم ملي هم که اعلام شده، اظهار داشت:‌ کار بسيار سختي داريم و زمان هم کم است اميدوارم از تيم ملي حمايت همه جانبه شود تا بتوانيم موفق شويم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

نصرتي: ‌اخراج کريمي تأثير منفي داشت

مدافع تيم تراکتورسازي تبريز گفت:‌ اخراج علي کريمي تأثير منفي روي تيم ما داشت.
    <center>
    </center>
    محمد نصرتي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل تيم الاتحاد عربستان گفت: يک نمايش فوق‌العاده داشتيم و توانستيم به پيروزي برسيم.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه اخراج علي کريمي باعث نشد آنها بهتر بازي کنند، گفت: اخراج کريمي تأثير منفي روي تيم ما داشت زيرا وقتي يک بازيکن از حريف کمتر مي‌شويد به آنها روحيه مي‌دهيد، الاتحاد هم به ما فشار آورد اما خدا به ما عنايت کرد و ما پيروز شديم.

وي ادامه داد: با وجود اخراج يار کليدي ما بقيه بازيکنان تلاش کردند و 3 امتياز را گرفتيم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

فخر‌الديني: اميدوارم بتوانيم صعود کنيم

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت:‌ اميدوارم بتوانيم از گروه‌مان صعود کنيم.
    <center>
    </center>
    ميلاد فخر‌الديني در خصوص پيروزي تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازي خوبي بود و ما هم خوب بازي کرديم و خوشبختانه در صدر جدول هستيم.

به گزارش فارس، وي درباره درگيري‌هاي بازي هم اظهار داشت:‌ اين درگيري‌ها در بازي طبيعي است چرا که آنها مي‌خواستند از هر حربه‌اي براي ضربه زدن به ما که 10 نفره بوديم استفاده کنند اما با کمک بچه‌ها توانستيم اين بازي را ببريم.

بازيکن تيم تراکتورسازي با بيان اينکه انگيزه بازيکنان اين تيم در آسيا متفاوت است، اظهار داشت: چون در آسيا بازي مي‌کنيم اين بازي‌ها انگيزه بيشتري به بازيکنان ما مي‌دهد تا بتوانيم خودمان را نشان دهيم و از گروه‌مان صعود کنيم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

کريميان: منطقي بازي کرديم و برديم

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: ما در ديدار با الاتحاد منطقي بازي کرديم و توانستيم به برتري برسيم.
    <center>
    </center>
    مهدي کريميان پس از پيروزي يک بر صفر تراکتورسازي مقابل الاتحاد در چارچوب هفته اول ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: فکر مي‌کنم بازي را خوب شروع کرديم. ما سوار بر بازي بوديم و در نيمه اول هم مي‌توانستيم به گل برسيم. در نيمه دوم پس از اينکه 10 نفره شديم کمي عقب کشيديم. اما در مجموع منطقي بازي کرديم و توانستيم پيروز ميدان شويم. فکر مي‌کنم پيروزي در اولين باري اهميت دارد که ما به آن دست يافتيم.

به گزارش فارس، وي در مورد درگيري که بين بازيکنان دو تيم به وجود آمد، تصريح کرد: نماينده عربستان تيم حرفه‌اي است فکر مي‌کنم آنها استاد برپايي جو رواني هستند. به هر حال ما توانستيم آن را کنترل کنيم و قطعا از لحاظ روحي و رواني هم خوب بوديم. به هر حال فوتبال است و چنين اتفاقاتي به وجود مي‌آيد.

بازيکن تراکتورسازي در مورد اينکه چه تيم‌هايي از اين گروه صعود خواهند کرد، يادآور شد: ما سال گذشته هم خوب شروع کرديم و نتوانستيم خوب تمام کنيم. شايد تنها تفاوتي که تيم‌هاي ايراني را از ساير تيم‌هاي حاضر در ليگ قهرمانان متمايز مي‌کند غيرت بازيکنان و هواداران باشد که ساير تيم‌ها ندارند وگرنه از لحاظ امکانات سخت‌افزاري ما خيلي عقب‌تر از ساير تيم‌ها هستيم. از نظر هزينه قابل قياس نيست و قطعا برنامه‌ريزي آنها هم متفاوت است. بدون هيچ چيز نمي‌شود صحبت از قهرماني کرد. اگر شعار قهرماني سر مي‌دهيم بايد چيزي داشته باشيم نبايد با يک برد غره شويم. الاتحاد با برنامه‌ريزي پيش مي‌رود و دو بار عنوان قهرماني و يک بار نائب قهرماني آسيا را يدک مي‌کشد. الکي نمي‌توان کاري را پيش برد.

وي در مورد اينکه بازيکنان هنوز پاداش قهرماني را دريافت نکرده‌اند، تاکيد کرد: قطعا اگر ما به خاطر پاداش مي‌خواستيم بازي کنيم اينگونه از جان و دل مايه نمي‌گذاشتيم. به هر حال پس از اين برد انتظارات مردم و شما خبرنگاران هم بالا مي‌رود. اگر انتظاري وجود دارد بايد متناسب با امکانات باشد. شما پرسپوليس را ببينيد که 3-4 روز تمرين نمي‌کند. شرايط استقلال، فولاد و ساير تيم‌ها را هم ببينيد. فقط باشعار دادن نمي‌توان کاري را پيش برد.

کريميان در مورد اينکه آيا اخراج علي کريمي درست بود يا خير، گفت: به نظرم حرکت او اخراج نداشت قطعا اگر داور حواسش بود که کريمي کارت زرد دارد کارت زرد دوم را به او نشان نمي‌داد. ما پس از 10 نفره شدن تغيير سيستم داديم و 4-4-1 بازي کرديم و توانستيم روي ضدحمله هم به گل برسيم.

وي با اشاره به موفقيت فولاد در روز گذشته تصريح کرد: اميدوارم تمام نمايندگان ايران موفق باشند استقلال روي يک اتفاق شکست خورد و اميدوارم سپاهان هم امروز نتيجه لازم را کسب کند. نبايد در اين موفقيت بخوابيم ما از لحاظ امکانات زير صفر هستيم و بايد آن را درست کنيم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

اسدي: اين پيروزي تقديم به هواداران و بازيکنان

کاپيتان تيم تراکتورسازي گفت: اين پيروزي را به بازيکنان و هواداران که سنگ تمام گذاشتند، تقديم مي‌کنم.
    <center>
    </center>
    مرتضي اسدي در جمع خبرنگاران در خصوص پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد عربستان گفت: ‌واقعا خوشحال هستيم چرا که بعد از بازي با راه آهن که در تاريخ تراکتورسازي بي‌سابقه بود، موفق شديم در حالي که يک نيمه 10 نفره بازي مي‌کرديم بازي را ببريم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد:‌ من اين پيروزي را تقديم به هواداران‌مان مي‌کنم که هم آنها و هم بازيکنان امروز سنگ‌تمام گذاشتند.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پروين: چرا استقلالي‌ها عليه من شعار دادند

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: ما که با هيچ‌کس مشکل نداريم اما هواداران استقلال چرا ديروز بر عليه من حرف‌هاي بيراه و شعار مي‌دادند.
    <center>
    </center>
    علي پروين ابتدا در خصوص عملکرد تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا، گفت: من براي هر 4 تيم ايراني در آسيا آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم بتوانند نام ايران را سربلند کنند. البته درست است که حاجي فتح‌الله‌زاده بعضي اوقات به ما تيکه مي‌اندازد اما هميشه از باخت مقابل عرب‌ها زجر مي‌کشم و انشاءالله در بازي‌هاي آينده ديگر اين اتفاق نمي‌افتد و تيم‌هاي ما سربلند مي‌شوند.

به گزارش فارس، وي درباره شعارهايي که عليه او در بازي روز گذشته هواداران استقلال مقابل الشباب سر مي‌دادند، گفت: من نمي‌دانم ما چه کار کرده‌ام که هواداران استقلال عليه من شعار دادند، ما به کسي کاري نداريم. دست‌شان درد نکند، البته من اميدوارم در بازي‌هاي آينده اين هواداران خوشحال شوند. اين موضوعي نيست که من بخواهم درباره آنها حرف بزنم. ما که با هيچ‌‌کس مشکل نداريم اما هواداران استقلال چرا ديروز بر عليه من حرف‌هاي شعار مي‌دادند.

پروين درباره آخرين وضعيت سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس نيز که گفته مي شود بازداشت شده، گفت:‌انشاءالله مشکلي که براي شيريني پيش آمده خيلي زود حل مي‌شود و 4،5 روز ديگر مشکلش حل مي‌شود و مسئله خاصي نيست. ما هميشه بايد بدانيم هر کس که افتاد بايد دستش را سفت بگيريم و بلندش کنيم و اين بايد هميشه در دستور کار ما باشد. شيريني هم 4،5 روز آينده پيدايش مي‌شود.

وي در پايان درباره آخرين وضعيت باشگاه نيز خاطرنشان کرد: شرايط بد نيست اما همه دربه‌در دنبال پولند تا بتوانيم يک طوري از خجالت بچه‌ها در بياييم، چند کار انجام داده‌ايم و حالا بايد ببينيم خدا چه مي‌خواهد.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

بنگر: با دعوت به تيم ملي مزد زحماتم را گرفتم

مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس گفت که با دعوت شدن به تيم ملي مزد زحماتش را گرفته است.
    <center>
    </center>
    محسن بنگر در خصوص دعوتش به تيم ملي گفت: با دعوت شدن به تيم ملي مزد زحماتم را گرفتم. جا دارد از همين جا از تمام هواداران پرسپوليس تشکر کنم که در اين مدت پشت مرا خالي نکردند.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: آن زمان که در سپاهان بودم براي هواداران فرقي نمي‌کرد که به تيم ملي دعوت شوم يا خير اما از آن روزي که به پرسپوليس آمدم هواداران پيگير دعوت شدنم به تيم ملي بودند و براي من سنگ تمام گذاشتند.

بنگر تصريح کرد: تمام تلاشم را انجام مي‌دهم تا با ارائه يک نمايش خوب در ليست نهايي تيم ملي براي جام جهاني قرار بگيرم.

مدافع پرسپوليس با بيان اين مسئله که از سال 80 به اردوي تيم ملي دعوت مي‌شده اظهار داشت: بايد به بازي با کويت مانند يک بازي تدارکاتي نگاه کنيم هرچند انجام بازي دوستانه با تيم‌هاي بزرگ و اروپايي مي‌تواند براي ما مفيد‌تر باشد.

بنگر در ادامه در پاسخ به اين سوال که تکليف اتومبيل‌هاي دريافتي از باشگاه پرسپوليس به کجا کشيده شد، به تسنيم گفت: روز گذشته وکيل شرکتي که ماشين‌ها را به باشگاه داده با من تماس گرفت و گفت اگر اتومبيل‌ها را تا 2،3 روز آينده پس ندهم با حکم توقيفي که در اختيار دارد براي ما دردسرساز مي‌شود.

مدفع پرسپوليس افزود: از اين تماس ناراحت شدم و به آن وکيل گفتم من ماشين را از باشگاه گرفتم و به باشگاه هم تحويل مي‌دهم تا حداقل پول اين ماشين‌ها را از باشگاه بگيرم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

نوري: به نظر کي‌روش احترام مي‌گذارم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در حال حاضر به تنها چيزي که فکر مي‌کنيم پيروزي در سه بازي بعدي و کسب جام قهرماني و تقديم آن به هواداران است. براي اين حرف، هم روحيه‌اش را داريم و هم با دليل صحبت مي‌کنيم.
    <center>
    </center>
    محمد نوري در گفت و گو با سايت باشگاه پرسپوليس در اين رابطه اظهار کرد: بعد از چند روز استراحت، تمرين خوب و شادابي داشتيم. در اين مدت انگيزه خيلي خوبي بين بازيکنان ايجاد شده است. روحيه‌اي بوجود آمده که بر اساس آن، بازيکنان فقط به قهرماني فکر مي‌کنند. در آخرين بازي هم شرايطي پيش آمد تا اين يک ماه را با آرامش و انگيزه زياد تمرين کنيم تا براي آن سه بازي و قهرمان شدن، آماده باشيم.

وي ادامه داد: من واقعا اعتقاد دارم شانس اول قهرماني هستيم. فقط بايد 9 امتياز اين سه بازي را بگيريم. براي رسيدن به اين هدف، روحيه‌اش را داريم و اين روحيه از آنجا مي‌آيد که تيم يک دست و يک دل است. در اين سه بازي کسي به اين مساله کاري ندارد که بازي مي‌کند يا نه، همه فقط به فکر تيم هستند. استدلال ما براي قهرمان شدن هم، اين است که رقباي ما رو در روي يکديگر قرار مي‌گيرند و به طور حتم در اين رويارويي‌ها امتياز از دست مي‌دهند. قطعا اينطور خواهد شد ولي ما نبايد روي آنها تمرکز کنيم، فقط بايد اين سه بازي را ببريم و در اين صورت حتي مي‌توانيم با اختلاف امتياز قهرمان بشويم.

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس درباره عدم حضور در اردوي اخير تيم ملي خاطرنشان کرد: آقاي کي‌روش هميشه مرا دوست داشته است. اين بار هم به دليلي که خودشان صلاح ديده‌اند مرا دعوت نکرده‌اند. من تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در اردوي بعدي که اردوي نهايي است، حضور داشته باشم. او يک مربي بزرگ، با تفکرات بزرگ است و هميشه به نظرات او احترام مي‌گذارم. طبيعي است که بعد از چند سال حضور در تيم ملي، اينکه در نزديک جام جهاني، در اردوي تيم ملي نباشي، ناراحت کننده است ولي چون آقاي کي‌روش را مي‌شناسم، مي‌دانم که مرا دوست داشته و فوتبالم را قبول دارد. مي‌توانم با تلاش و با توجه به فرصتي که باقيمانده است، يکبار ديگر شانس حضور داشته باشم.

وي افزود: در حال حاضر تمام تمرکزم را روي هر چه بيشتر آماده‌تر شدن و موفقيت پرسپوليس گذاشته‌ام و الان هم دوستانم در تيم ملي هستند و افزايش ملي‌پوشان پرسپوليس هم نشان مي‌دهد تيم ما در مسير پيشرفت است و اميدوارم بچه‌هاي تيم ملي هم آماده سازي و نتايج خوبي داشته باشند.

نوري با اشاره به حضور گسترده هواداران در بازي با صبا تصريح کرد: هواداران همه چيز را خوب مي‌فهمند. آنها خوب متوجه بودند که تيمشان چقدر از بيرون تحت فشار است و به بهترين شکل به ما روحيه و انگيزه دادند و تيم را حمايت کردند. همه ديديم که استقلال حتي براي رقابت آسيايي خود کمتر از بازي ما برابر صبا تماشاگر داشت. هواداران ما واقعا کار با ارزشي انجام دادند و به لطف خدا و با حمايت آنها، قهرماني به دست مي‌آيد. از طرف بچه‌ها مي‌گويم که ما به خاطر آنها تمام تلاش خودمان را مي‌کنيم و اين جام را بالاي سر خواهيم برد. منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

آذري از مديريت ذوب آهن برکنار نمي‌شود

مديرعامل کارخانه ذوب‌آهن شايعه برکناري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن را رد کرد.
    <center>
    </center>
    اردشير سعدمحمدي در مورد جذب فيروز کريمي به عنوان سومين سرمربي فصل تيم فوتبال ذوب آهن گفت: من به بقاي ذوب آهن در ليگ برتر خيلي اميدوارم. جو تيم اکنون کاملا مثبت است و همه بازيکنان و کادرفني يکدل شده‌اند تا تيم در ليگ برتر بماند. شرايط بد ذوب آهن در اين فصل هم بخاطر وضعيت شروع فصل بود. ذوب آهن در پلي آف در ليگ برتر ماند و 20 تيرماه و بدون گذراندن فصل بدنسازي وارد مسابقات شد. ما تنها تيمي بوديم که بدنسازي نداشتيم در حاليکه ديگر تيم‌ها کاملا شکل گرفته بودند و هشت هفته بدنسازي کرده بودند.

به نقل از فارس، مدير عامل کارخانه ذوب آهن با اشاره به وضعيت لوکا بوناچيچ گفت: لوکا بوناچيچ نمي‌خواست بيش از اين در ذوب آهن ريسک کند و بماند. او نتايج خوبي نگرفته بود و به اسم کليه‌درد از تيم ما جدا شد. البته او کليه درد داشت اما به اسم کليه درد از تيم ما جدا شد.

وي در مورد عدم موفقيت مجتبي تقوي، گفت: تقوي66 صدم درصد امتيازها را گرفت او و اکبر محمدي از نظر دانش فني در سطح بالايي هستند و از نظر نتيجه‌گيري در ذوب آهن در سطح متوسط قرار داشتند. در زمان حضور تقوي در ذوب آهن ما بدشانسي آورديم و پيروز نشديم. روحيه لازم در تيم براي پيروزي نبود و احساس مي‌کنم بدآورديم که نتيجه نگرفتيم.

سعدمحمدي با اشاره به امکانات ذوب آهن عنوان کرد: ذوب آهن امکانات سخت‌افزاري و گسترده‌اي دارد و ذوب آهن مي‌تواند در ورزش ملي کشور مثبت و اثر گذار باشد اکنون بازهم بسکتبال و واليبال ذوب آهن راه افتاده است و نتايج خوبي هم گرفته است. اين باشگاه دو ورزشگاه دارد و حيف است که چنين باشگاهي در ليگ برتر نباشد. من مطمئنم ذوب آهن در ليگ برتر مي‌ماند.

وي در مورد شايعه برکناري سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: اين خبر صحت ندارد و آذري مديرعامل باشگاه هست و خواهد بود.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

بیگ زاده:اردو بيشتر باشد،کار راحت‌تر مي‌شود

هافبک تيم ملي کشورمان گفت: تشکيل اردو باعث مي‌شود که بازيکنان دور هم جمع شوند و حال و هواي تيم ملي را پيدا کنند.
    <center>
    </center>
    هاشم بيک‌زاده اعلام ليست تيم ملي و تشکيل اردو پس از چند ماه اظهار داشت: تشکيل اردو باعث مي‌شود بازيکنان دور هم جمع شوند و حال و هواي تيم ملي را پيدا کنند. حضور در اردو تمرکز بازيکنان را بالا مي‌برد و آمادگي آنها را بيشتر مي‌کند.

به نقل از تسنيم، وي با بيان اينکه «بازيکنان تيم ملي خيلي وقت بود که از هم دور بودند»، افزود: هر چقدر اردوي بيشتري برگزار کنيم، کارمان راحت‌تر مي‌شود. درست است که تشکيل اردو و انجام بازي‌هاي دوستانه دير شده و خواسته‌هاي مربيان تيم ملي بنا به هر دليلي برآورده نشد ولي از حالا هم مي‌توان دوباره کار را شروع کرد.

بيک‌زاده با اشاره به ديدار دوستانه تيم ملي با تيم گينه گفت: شکل فيزيکي و تاکتيکي گينه به نيجريه که يکي از حريفان ما در جام جهاني است، شباهت دارد و بازي با اين تيم مي‌تواند به ما کمک کند.

وي در ادامه در خصوص شکست استقلال مقابل الشباب عربستان عنوان کرد: شکست جزيي از فوتبال است. بايد از اين شکست درس بگيريم و به ادامه راه فکر کنيم. استقلال اين پتانسيل را دارد که از گروه صعود کند. ضمن اينکه اين مسئله را در نظر بگيريد که داور در بازي شب گذشته يک پنالتي براي ما نگرفت و تصميمش در اين شکست استقلال تاثيرگذار بود.

هافبک استقلال در مورد ناراحتي هواداران از عملکرد تيم‌شان گفت: به هواداران حق مي‌دهم که ناراحت باشند. نزديک به 25 هزار نفر به ورزشگاه آمدند و استقلال را تشويق کردند. هيچ اتفاقي نيفتاده و با ريکاوري خوب مي‌توانيم به شرايط گذشته بازگرديم. به نظرم شکست مقابل الشباب مي‌تواند نويد بخش روزهاي خوب استقلال باشد.

بيک‌زاده در پايان درباره وضعيت مصدوميتش تصريح کرد: تمرينات فزيوتراپي‌ام به پايان رسيده و از شنبه هفته آينده تمرينات قدرتي را انجام مي‌دهم و تا هفته آينده خوب مي‌شوم.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع