Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24
    سدانی ها
    Guest

پیش فرض آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس فصل 92-93(تاپیک جدید)

**تاپیک جدید اخبار باشگاه پرسپولیس**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید.
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش باشگاهست
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های بیربط دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:55

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس فصل 92-93(تاپیک جدید)

باشگاه پرسپولیس که مباشر مالیاتی وینگادا نیست، نماینده او باید پیگیر می‌شد/ شکری: فیفا بابت شکسته شدن رأی خود ناراحت است

نماینده پرسپولیس در امور حقوقی بین‌المللی گفت: فیفا بابت شکسته شدن رأی خود در پرونده وینگادا حساس شده است اما کنترل شرایط در دست باشگاه قرار دارد. ضمن آنکه در بحث مالیاتی وینگادا، فدراسیون و خود ایشان باید متوجه باشند که باشگاه مباشر مالیاتی بازیکن و مربی نیست.

مصطفی شکری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: موضوع مربوط به هزینه دادرسی پرونده کاروالیو از روزهای گذشته توسط باشگاه در حال پیگیری است و مشکل خاصی به وجود نمی‌آید.
    وی افزود: نامه فیفا چندی پیش ارسال شد که بعد از بررسی به باشگاه برگردانده و اقدامات انجام شد. در نامه فیفا دو نکته وجود داشت. موضوع اول اینکه فیفا اعلام کرد نامه مربوط به توافق و تسویه حساب با کاروالیو را دریافت کرده و این پرونده را مختومه می‌داند که به این ترتیب موضوع دو هزار فرانک سوئیس منتفی است. فقط 5500 فرانک سوئیس برای هزینه دادرسی باقی ماند که آنهم هم مربوط به فیفا می‌شود. البته طبیعی است که فیفا با توجه به شکسته شدن رأی خود در C.A.Sبا توجه به دفاعیاتی که ارائه کردیم، ناراحت باشد و حساسیت بیشتری به خرج بدهد.
    شکری ادامه داد: در حال حاضر با توجه به پیگیری باشگاه، جای نگرانی نیست. ضمن آنکه بحث کسر امتیاز هم نامه‌ای است که فیفا طبق فرمتی که دارد ضمیمه همه احکام خود می‌کند. در همین نامه تا رسیدن به مرحله کسر امتیاز، چند مرحله دیگر هم وجود دارد و شما این را در تمام نامه نگاری‌ها می‌بینید و اصلا به معنای خارج شدن اوضاع از کنترل باشگاه نیست. هر چند فکر می‌کنیم اینکه حکم 370 هزار دلاری فیفا را در C.A.Sبه 240 هزار دلار کاهش دادیم خوشایند آنها نبود.
    مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد: فیفا در پی شکایت آقای وینگادا ما را هم به پرداخت حقوق و هم جریمه فسخ قرارداد محکوم کرد. ما در C.A.Sدفاع کردیم که اگر باید جریمه فسخ قرارداد بدهیم، پس کار تمام شده و دادن حقوق معنی ندارد و بالعکس که این استدلال پذیرفته شد و آنها رأی فیفا را باطل اعلام کردند.
    وی درباره اینکه چرا وقتی با وینگادا برای پرداخت پول توافق شد، کار تا آن مراحل کشیده شد، افزود: بله ما توافق کرده بودیم. حتی در آن مرحل وقتی بخشی از پول دنیزلی را گرفتیم به مدیریت باشگاه پیشنهاد کردم به آن توافق عمل کنیم و تخفیف دیگری بگیریم اما باشگاه در آن مقطع اولویت مالی دیگری داشت.
    شکری همچنین درباره بحث پیش آمده درباره بدهی مالیاتی وینگادا تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس که مباشر مالیاتی آقای وینگادا نیست و بر اساس آنچه در قرارداد وجود دارد پرسپولیس در مقابل واریز پنج درصد مالیات تکلیفی و جرایم آن مسوول است. آنچه از قرارداد بر می‌آید این است که این پنج درصد را هم باشگاه قبول کرده و نباید از رقم اصلی کم شود اما تفسیر طرف مقابل این است که کلیه مالیات بر عهده باشگاه است اما هر فردی باید به تناسب درآمدی که دارد مالیات آن را پرداخت کند. در این ارتباط چه در انعقاد قراردادها و چه به جهت زمان مشخص شدن مالیات بر درآمد از سوی اداره مالیات و وقفه موجود، مشکلاتی وجود دارد که باید رفع شود اما جدای از آن، حتی اگر جمع بندی این باشد که باشگاه پرداخت مالیات را تعهد کرده است، این تعهد نسبت به فرد و هر فردی رأسا در مقابل اداره مالیات مسوول است. آقای وینگادا یا نماینده حقوقی ایشان باید پیگیر مسائل می‌شدند. باشگاه پرسپولیس که مباشر ایشان نبوده تا کارها را پیگیری کند. قرارداد آقای وینگادا یک سال و نیم بود که برای اداره مالیات ارسال شد. یکسال آن اجرا نشد اما به نظر می‌رسد مالیاتش محاسبه شد.
    شکری ادامه داد: آقای وینگادا یا نماینده حقوقی ایشان باید این مساله را در اداره مالیات دنبال می‌کردند. ایشان به عنوان مودی شناخته می‌شود و در قبال اداره مالیات مسوول است. حالا اگر در ادامه نظرشان این باشد که باشگاه باید مبلغ را پرداخت کند، خواهان موضوع خواهند شد ولی باشگاه برای انجام امور شخصی مربیان و بازیکنان مسوولیت نداشته است و در مرحله اول آنها باید به عنوان مودی پیگیری مسائل مالیاتی مربوط به خود باشند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

Maldini

تشکر ها
    0
    تشکر شده 14 در 2 پست

دايي در پرسپوليس مي‌ماند

هيأت مديره باشگاه پرسپوليس عصر امروز تشکيل جلسه داد.

در پايان اين جلسه عليرضا رحيمي اعلام کرد علي دايي سال آينده نيز در پرسپوليس مي‌ماند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

Maldini

تشکر ها
    0
    تشکر شده 14 در 2 پست

رحيمي: مشکلي با دايي ندارم

عليرضا رحيمي در مورد قرارداد علي دايي با پرسپوليس گفت:‌ او با ما قرارداد دارد و مربي ماست. من هم با او جلسه‌اي خواهم گذاشت تا ببينم خواسته‌هاي او از مديرعامل جديد چيست. من و دايي با هم هماهنگي هستيم و مشکلي با هم نداريم. دايي با ما قرارداد دارد و مربي ماست.

به نقل از فارس، وي در مورد بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس گفت: مطمئن باشيد هرچه سريع‌تر بدهي‌ها را خواهيم پرداخت و اين کار را انجام خواهيم داد. فردا هم قرار شد مدارک خلعتبري را بررسي کنيم تا ضرب‌الاجلي مشکل او را هم برطرف نماييم.

رحيمي در مورد اينکه اگر با دايي به توافق مالي نرسيد آيا احتمال دارد قرارداد او را فسخ کنيد، ادامه داد: چرا قرارداد او را فسخ کنيم؟ اين چه بحثي است که شما مطرح مي‌کنيد؟ ما با دايي مشکل مالي نداريم و او اگر من بخواهم با ما قرارداد سفيد امضا مي‌کند. دايي پرسپوليس را دوست دارد و من او را مي‌شناسم که اين حرف را مي‌زنم.

وي در مورد زماني که مديرعامل سپاهان بود و با مسئولان باشگاه پرسپوليس درگيري‌هاي لفظي داشت، اظهار کرد: درباره آب‌هاي آلوده اگر بخواهيد صحبت کنيد که بايد بگويم آن بحث در برنامه 90 تمام شد و مشکلي هم وجود ندارد و تمام صحبت‌هاي من را مي‌توانيد در آرشيو برنامه 90 ببينيد که من همان جا به رويانيان گفتم که سپاهان و پرسپوليس از مکتب شاهين هستند و ما با هم دوست هستيم. حتي زماني هم که سپاهان بودم بارها اعلام کردم که استقلال و پرسپوليس سرمايه‌هاي فوتبال کشورمان هستند.

رحيمي درباره اينکه آيا هواداران سپاهان از اينکه او مديرعامل پرسپوليس شده، اظهار داشت: چرا بايد ناراحت باشند؟ مگر من در کشور ديگري فعاليت مي‌کنم که ناراحت شوند؟ من در کشور خودم هستم و در ايران فعاليت مي‌کنم.

وي در مورد حل مشکلات مالي باشگاه پرسپوليس گفت:‌ بازيکنان در ليگي که گذشت تحت فشار بودند و اذيت شدند و ما بايد هر چه سريع‌تر اين مشکل مالي را حل کنيم و تصميم داريم که از طريق حقوقي هم روي اين مسائل کار کنيم. 20 سال است که طرفداران استقلال و پرسپوليس نگران مسائل مالي باشگاه محبوب‌شان هستند و الان ما بايد روي پاي خودمان بايستيم و هواداران پرسپوليس فقط بايد نگران برد و باخت تيم‌شان باشند نه نگران مسائل مالي.

رحيمي در مورد جلسه با علي دايي هم گفت: سعي مي‌کنيم امروز و فردا با دايي جلسه خوبي برگزار کنيم.

وي در پايان گفت:‌ پنجشنبه جلسه‌اي در باشگاه داريم و من بايد گزارشي ارائه کنم که بخشي از آن هم همين موضوع است اما بدانيد که دايي و رحيمي با هم مشکلي ندارند.

سدانی ها
    Guest

ملی‌پوشان امید و حقیقی در تمرین پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس اولین تمرین خود در تهران بعد از بازگشت از اردوی اردبیل را صبح امروز در مجموعه درفشی‌فر انجام داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این تمرین که پشت درهای بسته انجام شد سرخپوشان به انجام تمرینات هوازی پرداختند.
    فرشاد قاسمی، میلاد کمندانی و احمد نورالهی ملی‌پوشان امید که اردوی اردبیل را برای حضور در تمرینات تیم ملی ترک کرده بودند، در تمرین امروز حضور پیدا کردند.
    رضا حقیقی هم پس از اینکه بامداد امروز همراه کاروان تیم ملی به تهران بازگشت با حضور در محل تمرین سرخپوشان ضمن خوش و بش با همبازیان، با علی دایی دیدار و گفتگو کرد، وی پس از تحویل گذرنامه خود و دریافت برنامه تمرینات، درفشی‌فر را ترک کرد.
    گفتنی است؛ سرخپوشان بعدازظهر امروز هم از ساعت 18 پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع