Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    سدانی ها
    Guest

پیش فرض آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس فصل 92-93(تاپیک جدید)

**تاپیک جدید اخبار باشگاه پرسپولیس**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید.
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش باشگاهست
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های بیربط دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:55

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس فصل 92-93(تاپیک جدید)

پروین: از هواداران می‌خواهیم سنگ تمام بگذارند/ باید از تیم و دایی حمایت کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نتایج این هفته لیگ، یک نشانه است و از هواداران می‌خواهیم روز جمعه به ورزشگاه بیایند و برای حمایت از تیم و کادر فنی سنگ تمام بگذارند.
    علی پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: من فکر می‌کنم نتایجی که این هفته رقم خورده است برای ما یک نشانه است. در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. برای پرسپولیس بهتر از این نمی‌شد و حالا نوبت خود ما است که با پیروزی در بازی‌ها، شانس خوبی حتی برای قهرمانی داشته باشیم.
    وی ادامه داد: باید از تیم و علی دایی حمایت کرد. می‌دانم بچه‌ها در این روزهای اخیر زحمت زیادی کشیده‌اند تا برای بازی آماده باشند و به امید خدا بتوانیم در هر چهار بازی بعدی به پیروزی برسیم. به ویژه که حالا با تساوی نفت و فولاد و باخت استقلال، انگیزه بچه‌ها هم بیشتر شده است.
    پروین در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهم که در بازی‌های بعدی به ویژه در بازی با صبا، سنگ‌تمام بگذارند. الان فکر می‌کنم همه انگیزه پیدا کرده‌اند و باید این انرژی را به بچه‌ها بدهیم. برای اینکه سرمان را بالا بگیریم، هر کس هر کاری که می‌تواند باید برای موفقیت تیم انجام دهد. حضور هواداران در ورزشگاه و تشویق تیم هم بسیار مهم است چون پرسپولیس فقط با هوادارانش معنی دارد.

سدانی ها
    Guest

گزارش تمرین پرسپولیس / خوشحالی از باخت استقلال

تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که بازیکنان این تیم به همراه هواداران پس از باخت استقلال به خوشحالی شدید در درون زمین و مقابل ورزشگاه درفشی‌فر پرداختند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.

در این تمرین پرسپولیسی‌ها آخرین مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

*در حاشیه تمرین امروز یک چشم بازیکنان و کادر فنی به دیدار استقلال و ملوان بود و یک چشم‌شان به تمرین امروز. بازیکنان پرسپولیس پس از تمرین امروز به شدت بابت استقلال ابراز خوشحالی کردند و حدود 50 هوادار این تیم نیز مقابل ورزشگاه درفشی‌فر به جشن و شادی پرداختند.

*در تمرین امروز مربی بدنساز تیم ملی نیز حضور داشت و برای روشن شدن تکلیف برخی ملی‌پوشان به تمرین آمده بود.

*3 بازیکن پرسپولیس امروز هم اختصاصی تمرین کردند.

*علی دایی پس از باخت امروز استقلال به ملوان به بازیکنان هشدار داد که بازی روز جمعه با صبا بسیار حساس است و باید با تمام تمرکز به آن بازی حساس بیشتر فکر کنند.

سدانی ها
    Guest

پرسپولیس 380 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی / بیشترین برد، کمترین گل خورده و بهترین تفاضل گل در اختیار سرخپوشان

تیم فوتبال پرسپولیس 380 روز در ورزشگاه آزادی بازی را به حریفان واگذار نکرده.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل صبای قم رکورد بازی های بدون باخت خود در ورزشگاه آزادی را حفظ کرد.

سرخپوشان 346 روز است که در استادیوم یکصد هزار نفری آزادی مقابل حریفان خود متحمل شکست نشده اند و با امتیاز میدان را ترک کرده اند.

از آنجا که بازی پرسپولیس و راه آهن نیز در سال 93 برگزار خواهد شد پرسپولیس رکورد 380 روز بازی بدون باخت در ورزشگاه آزادی ثبت خواهد کرد.

آخرین باخت سرخپوشان در ورزشگاه آزادی به 20 اسفند سال گذشته برمی گردد که پرسپولیس در بازی مقابل راه آهن بازی را واگذار کرد.

همچنین نیلسون کوریا دروازه بان برزیلی تیم پرسپولیس نیز در 15 بازی اخیر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تنها سه گل دریافت کرده است و از نظر آمار گل های خورده در آزادی آمار خیره کننده ای از خود برجای گذاشته.

تیم فوتبال پرسپولیس با 13 گل خورده در 27 بازی فصل جاری بهترین خط دفاعی لیگ را به خود اختصاص داده است.

همچنین تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری با کسب 14 پیروزی در 27 بازی برگزار شده همچون تیم های استقلال و فولاد رکورد بیشترین برد را به خود اختصاص داده است. از سویی دیگر تیم فوتبال پرسپولیس به همراه صبای قم با 7 تساوی پس از تیم ملوان کمترین تساوی را داشته.

همچنین تیم فوتبال پرسپولیس با 30 گل زده ، 13 گل خورده و تفاضل مثبت 17 از بهترین تفاضل گل در میان 16 تیم لیگ برتری برخوردار است. بدین ترتیب سرخپوشان در آیتم گل های خورده، تفاضل و بیشترین برد بهترین آمار را به خود اختصاص داده اند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

اصرار حقیقی برای جدایی و انجام بازی «معرفتی» برای سرخپوشان

جلسه رسیدگی به شکایت رضا حقیقی، هافبک پرسپولیس از این تیم در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با حضور این بازیکن، مدیربرنامه‌هایش، نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس و مسئولان کمیته انضباطی برگزار شد.در این جلسه حقیقی با ارائه یک برگه اعلام کرد که بعد از جدایی رویانیان از پرسپولیس بازیکن آزاد محسوب می‌شود و قصد جدایی از این تیم را دارد. نماینده باشگاه پرسپولیس پس از شنیدن صحبت‌های این بازیکن اعلام کرد که حقیقی نمی‌تواند از پرسپولیس جدا شود و باید در 3 بازی آینده سرخپوشان حضور داشته باشد.زمانی که در جلسه صدای طرفین کمی بالاتر رفت حسن‌زاده که در اتاق دیگری حضور داشت وارد جلسه شد تا متوجه شود که قضیه از چه قرار است. با حضور حسن‌زاده، حقیقی و مدیربرنامه‌هایش اعلام می‌کنند که با رفتن رویانیان این بازیکن، بازیکن آزاد است و می‌خواهد به اروپا برود. حسن‌زاده که از این موضوع ناراحت بوده اعلام می‌کند که چرا قبل از حضور در کمیته انضباطی قرارداد حقیقی با تیم اروپایی منعقد نشده و اصرار به این است که رضایتنامه‌اش صادر شود.به گزارش تسنیم، بعد از چند دقیقه بحث و گفت‌وگو حقیقی اصرار می‌کند که مدرکی دال بر آزاد بودن او صادر شود و پس از آن به صورت «معرفتی» 3 بازی را برای پرسپولیس انجام دهد.پس از این صحبت‌ها نماینده باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند که علی پروین گفته به هیچ عنوان رضایت‌نامه حقیقی صادر نشود و این اتفاق در پایان فصل رخ دهد. این در شرایطی است که رضا حقیقی با پرسپولیس قراردادی 2.5 ساله دارد و گفته می‌شود مبلغ قراردادش بیش از یک میلیارد تومان است.در این شرایط و با توجه به اتفاقاتی که رخ داده باید دید که آیا هافبک شماره 9 پرسپولیس حاضر می‌شود در 3 بازی آینده برای این تیم به میدان برود یا خیر؟

منبع : سایت آفساید

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

6. کاربر روبرو از پست مفید samanpes تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پروین: برای قهرمانی پرسپولیس همه باید دست به دست هم دهیم / اردوها و بازی های پرسپولیس با هماهنگی باشگاه و کادر فنی بوده است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: حضور تیم پرسپولیس در اردوی مازندران و سفر به ارمنستان با هماهنگی بین باشگاه و کادر فنی انجام می شود و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

علی پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: کادر فنی برنامه ریزی هایی داشته تا در تعطیلات لیگ تیم در شرایط خوبی قرار داشته باشد. یک دعوتنامه ای از سوی باشگاه ارمنستانی دریافت شده و کادر فنی این موضوع را با آقای منتقمی قائم مقام باشگاه در میان گذاشته اند و همچنین برای حضور پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه سرداران شهید استان مازندران تمام هماهنگی ها بین باشگاه و کادر فنی وجود داشته و آقای منتقمی در این باره با آقای دایی صحبت کرده اند و ما نیز اعلام کردیم در صورتی که آقای دایی تشخیص دهند این اردوها انجام می شود و باید بگوییم بر اساس دعوتنامه ها این بازی و اردوها هزینه ای برای باشگاه ندارد و اگر کمکی هم لازم باشد ما کاملا انجام می دهیم و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

پروین در ادامه گفت: اتفاقا از کادر فنی و آقای دایی ممنون هم هستیم که پیگیری های لازم را انجام داده اند و کاملا حرفه ای موضوعات را با باشگاه در میان گذاشته اند و هرگز این گونه نبوده که بین باشگاه و کادر فنی برای این بازی ها و اردوها هماهنگی های لازم وجود نداشته باشد.

پروین در پایان گفت: تمام تلاش ما این است آنچه کادر فنی می خواهد را فراهم کنیم. به هر حال مشکلات زیادی وجود دارد و ما تلاش می کنیم تا کاری که از دستمان برمی آید را انجام دهیم. بنده چند روز پیش گفتم که برای قهرمان شدن پرسپولیس همه باید همدل و متحد باشیم از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا کادر مدیریتی باشگاه ، هواداران و پیشکسوتان همه باید دست به دست هم دهیم تا به تیم کمک کنیم و برای قهرمانی پرسپولیس. هرکس به طریقی می تواند به تیم کمک کند و ما امیدواریم که بتوانیم مشکلات تیم را حل کنیم و کادر فنی برای اردوها و بازی ها هرآنچه بخواهد فراهم می کنیم و این وظیفه ماست. از تلاش های کادر فنی برای این اردوها نیز تشکر می کنیم و باید بگوییم همه این مسائل با هماهنگی انجام شده و آقای منتقمی با آقای دایی در تماس بوده اند و موضوعات را با ما در میان گذاشته اند. باشگاه برای کسب اجازه و مجوز از شورای برون مرزی اقدام می کند و وقتی کادر فنی تشخیص دهد که چه اردو و چه بازی هایی مناسب است باشگاه موافقت خود را اعلام کرده و اگر کاری لازم باشد انجام می دهیم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پرسپولیسی‌ها در ساری و ارمنستان اردو می‌زنند

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: چندی پیش دعوتنامه‌ای از تیم لیگ برتری شیراک ارمنستان دریافت کردیم. آنها خواستار برگزاری یک دیدار تدارکاتی با پرسپولیس شده بودند که آقای پروین سفر پرسپولیس به این کشور و برگزاری این بازی را منوط به موافقت و تشخیص سرمربی تیم دانستند.وی افزود: آقای دایی نیز موافقت خود را اعلام داشته‌اند و تیم پرسپولیس در صورت موافقت شورای برون مرزی برای برگزاری این دیدار دوستانه 26 اسفند عازم ارمنستان خواهد شد و 28 اسفندماه در دیداری تدارکاتی مقابل تیم شیراک ارمنستان قرار خواهد گرفت.زمان بازگشت سرخپوشان به تهران 29 اسفند پیش بینی شده است و هزینه‌های سفر تیم پرسپولیس به ارمنستان را باشگاه شیراک پرداخت خواهد کرد و باشگاه متحمل هزینه‌ای نخواهد شد. هرچند که آقای پروین اعلام کردند اگر نیاز به پرداخت هزینه‌های جانبی و خاصی باشد باشگاه آمادگی پرداخت این هزینه‌ها را دارد.به گزارش تسنیم، همچنین قرار است سرخپوشان در تورنمنت چهارجانبه جام سرداران شهید استان مازندران شرکت می کند. این تورنمنت نیز از تاریخ 17 تا 24 اسفند در شهرستان ساری برگزار می‌شود که هزینه های اسکان و برپایی اردوی پرسپولیس از سوی عوامل برگزاری مسابقه متقبل خواهد شد و تیم پرسپولیس متحمل هزینه ای نمی‌شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

9. کاربر روبرو از پست مفید samanpes تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

perspolis پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس فصل 92-93(تاپیک جدید)

محمد پروین: شایعه سازان را نمی بخشم

محمد پروین گفت: آنهایی که درباره من شایعه سازی کردند را نمی بخشم.

محمد پروین در حاشیه مراسم ترحیم درگذشت خواهر همسر علی پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شایعه ای که عصر دیروز در خصوص وی و به کما رفتنش بین برخی خبرنگاران منتشر شد افزود: می بینید که شکر خدا صحیح و سالم هستم و باید بگویم دیروز اصلا تصادفی نداشتم که به کما رفته باشم. نمی دانم چه کسانی و با چه انگیزه هایی هراز چندگاهی برای برخی ورزشکاران چنین شایعاتی را بین خبرنگاران رواج می دهند.
    به هر حال این شایعه موجب ناراحتی اطرافیانم، خانواده و بسیاری از دوستان و آشنایان شده. آنهایی که با هدف و نیت چنین شایعه ای مطرح کردند را نمی بخشم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پروین:‌ من و فتح‌الله‌زاده برای پرسپولیس و استقلال جان کندیم

جلسه بررسی چگونگی خصوصی‌سازی 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز با حضور عزیزالله محمدی، صادق درودگر، علی پروین، علی فتح‌الله‌زاده، بهروز منتقمی و هادی حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی در محل اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران برگزار شد.در این جلسه حاضرین هرکدام نظرات خود را در خصوص چگونگی خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال بیان کردند و در نهایت قرار شد تا راهکارهای مناسب برای این امر صورت بگیرد تا پس از سال‌ها 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار شوند.در ابتدای جلسه عزیزالله محمدی رئیس اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران حضور مدیران غیرفوتبالی را یکی از عوامل پیشرفت نکردن این ورزش دانست و گفت:‌ همان زمان که قانون سقف قراردادها را گذاشتند می‌دانستم این قانون اشتباه است اما چون مجلس اعلام کرده بود در 2، 3 سال آینده دیگر هیچ پولی به فوتبال داده نمی‌شود این کار را انجام دادیم.وی افزود: فوتبال ما به خاطر این در بخش خصوصی موفق نیست که نمی‌تواند درآمدزایی کند وگرنه با مسائلی مانند حق پخش، کپی‌رایت، فروش لباس و یکسری معافیت‌ها می‌توان در فوتبال درآمدزایی کرد. باید مثل دولت ترکیه، دولت ایران هم به خصوصی‌سازی فوتبال کمک کند اما متاسفانه تا امروز مسئله خصوصی‌سازی فقط در حد یک شعار مطرح شده است.در ادامه این جلسه علی پروین هم صحبت‌های خود را مطرح کرد.

* پس از جلساتی که برگزار کردیم قرار شد زمانی که نوبت به خصوصی‌سازی رسید ابتدا پیشکسوتان در اولویت قرار داشته باشند و سهام باشگاه به آنها فروخته شود.

* به نظر من ابتدا باید استقلال و پرسپولیس واگذار شوند و پس از آن بحث قیمت‌گذاری مطرح شود.
    * اگر به طور مثال قیمت پرسپولیس را 150 میلیارد تومان اعلام کنند کسی در توانش نیست که این پول را تامین کند.

* بدهی‌های حال حاضر پرسپولیس از گذشته است اما اگر یکی مثل من بالای سر تیم باشد می‌تواند مثلاً 20 میلیارد بدهی را با 2،3 میلیارد تومان جمع کند.

* من و فتح‌الله‌زاده برای این 2 تیم جان کندیم و خاک خوردیم پس باید ابتدا پیشنهاد خرید باشگاه را به ما بدهند و اگر نتوانستیم بخریم نفر بعدی جلو بیاید.

* وزیر ورزش به من گفته یک ریال هم نداریم تا به شما کمک کنیم. آیا اینطور می‌شود کار کرد؟! ما همین الان به بازیکنان نزدیک 15 میلیارد تومان بدهکاریم. این پول را از کجا بیاوریم؟ آقایان 4 سال تیم را به دست ما بدهند آن وقت می‌توانیم از پس هزینه‌ها برآییم. وقتی باشگاه دولتی باشد هیچ‌کس حاضر به پول دادن نیست.

* من همین جا اعلام می‌کنم از کنار پرسپولیس به راحتی آب خوردن می‌‌توان درآمدزایی کرد. الان مثل قدیم نیست که با پول کمی تیم را قهرمان کنیم. در حال حاضر برای قهرمانی کردن این تیم 40 میلیارد تومان هزینه لازم است.

* اگر تیم را به ما بدهند من تا سال آینده 100 میلیارد تومان پول می‌آورم ولی اگر نشد، می‌روم. چرا باید برای گرفتن پول گردن کج کنیم؟

* 20 سال است که فقط حرف خصوصی‌سازی را می‌زنند اما هیچ کاری صورت نمی‌گیرد. اگر پرسپولیس و استقلال خصوصی شوند نفراتی هستند که برای این تیم‌ها جان بدهند. پس چرا نباید از آنها استفاده نکنیم؟!

* دولت علناً به ما می‌گوید پول نداریم، پس چطور می‌تواند ما را حمایت کند؟ آقایان باشگاه را به ما بدهند ما دیگر پول نمی‌خواهیم.

*‌ در حال حاضر یک میلیون تومان هم در باشگاه پول نیست بعد من چطور می‌توانم بدهی 15 میلیاردی بازیکنان را بدهم. بازیکن هم حق دارد که ناراحت شود، چون می‌داند اگر سوت پایان آخرین بازی لیگ به صدا در بیاید دیگر هیچ‌کس جوابگو نیست. شما ببینید کدام بازیکن توانسته پول کاملش را از باشگاه‌هایی حتی مثال سپاهان بگیرند؟ همین الان سید صالحی 300، 400 میلیون تومان از سپاهان و تراکتورسازی طلب دارد. شما بگویید من باید چکار کنم.

* مدیران باید با هم جلسه بگذارند و متحد شوند که بیشتر از یک مقدار معین به بازیکن پول ندهند نه اینکه زیر میزی کار کنند چطور می‌شود تیمی که قهرمان لیگ می‌شود 7 بازیکنش جدا می‌شوند.

* خود من زمانی که شاهرودی را به پرسپولیس آوردم از او 200 هزار تومان سفته گرفتم اما الان بازیکن با 50 میلیون تومان کم و زیاد به تیم دیگری می‌رود.
    * متاسفانه در حال حاضر باشگاه‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال چون پول ندارند به بازیکنانشان آپارتمان یا ماشین می‌دهند. چرا باید اینطور باشد؟

* آیا شهرداری نمی‌تواند از پرسپولیس و استقلال حمایت کند؟ الان شهرداری مجوز یک ملک را در منطقه ولنجک 130 میلیارد تومان صادر می‌کند آن وقت نمی‌تواند به ما 30 میلیارد بدهد؟!
    به گزارش تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده نیز در مورد خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال گفت: برای خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال به بسته حمایتی دولت نیاز دارد و وظیفه دولت است که از این 2 باشگاه حمایت کند. پرسپولیس و استقلال با بقیه باشگاه‌ها فرق دارند و مانند چشمه آب هستند حالا چطور می‌شود کنار چشمه نشست و از دیگران طلب آب کرد؟ آقایان نمی‌توانند کاری بکنند و دست و بال ما را هم می‌بندند.وی ادامه داد: زمانی که زمین کمپ ناصر حجازی را گرفتم 500 میلیون تومان ارزش داشت اما همین زمین الان 150 میلیارد تومان ارزش دارد. اگر این ملک برای خودم باشد آیا نمی‌توانم با فروشش درآمدزایی کنم؟ من به راحتی می‌توانم در عرض 14 ماه یک استادیوم 35 هزار نفری که خودم رئیسش باشم را در کمپ استقلال احداث و از همانجا درآمدزایی کنم.مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: به راحتی می‌توان در چنین مکانی با برگزاری چند کنسرت و یا حتی عروسی پول گرفت. ضمن اینکه با مابقی این پول هم (150 میلیارد تومان) می‌توانم 10 شهرک بسازم و سال آینده سودش را بگیریم.فتح‌الله‌زاده ضمن بیان این مسئله که اداره پرسپولیس و استقلال باید به اهلش سپرده شود، گفت: وقتی یک آدم اقتصادی به این 2 باشگاه می‌آید فکرش پول در آوردن است اما امثال من و پروین عشق‌مان فوتبال است. زمانی که فرد اقتصادی روی کار باشد مسئله پول در اولویت قرار می‌گیرد. باز هم اعلام می‌کنم آقایان بیایند و 10 سال اختیار باشگاه و مجمع را به من بدهند تا من بتوانم درآمدزایی بکنم. حرف ما درست است اما کسی به آن گوش نمی‌دهد.وی در ادامه ضمن انتقاد از مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه مجلس در بخش خصوصی‌سازی توجیه نیست. ورزش در حال حاضر در رتبه 10 بنگاه‌های اقتصادی قرار دارد اما به آن توجهی نمی‌شود. ما به دوستان مجلس گفتیم که بخشی از درآمد باشگاه را متقبل می‌شویم و بخش دیگر را دولت بدهد ولی متاسفانه دولت به تعهداشت عمل نکرد.پس از صحبت‌های پروین و فتح‌الله‌زاده، صادق درودگر نیز با نشان دادن یک گزارش پاورپوینت راهکارهای مناسب برای خصوصی‌شدن پرسپولیس و استقلال را به حاضرین ارائه داد که مورد توجه پروین و فتح‌الله‌زاده قرار گرفت.در پایان جلسه نیز هادی حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه ما در کشور افراط و تفریط هستیم یعنی یا چهل ستون می‌سازیم یا بی‌ستون. 20 سال است که می گویند می‌خواهند پرسپولیس و استقلال را خصوصی کنند اما نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه تیم‌هایی که در تهران برای آنها هزینه می‌شد به شهرستان رفته و دیگر هزینه‌ها هم صورت نمی‌گیرد.وی ادامه داد: قبل از واگذاری باید به این باور برسیم که این دو باشگاه خصوصی شوند و پس از آن ضمن ساختارسازی به فرهنگ‌سازی روی بیاورند نه اینکه دست‌اندازی شود. ما باید بدانیم کسی که در بخش خصوصی وارد ورزش می‌شود با پول مردم می‌خواهد برای ورزش سرمایه‌گذاری کند و ما نباید به او سرمایه‌اش مانند گوشت قربانی نگاه کنیم و بخواهیم سهم خودمان را برداریم..این نماینده مجلس تصریح کرد: برای واگذاری باید دولت کم کم سهم خود را بردارد نه اینکه این کار یکباره صورت بگیرد. ما باید چگونگی نحوه واگذاری را هم مورد نظر داشته باشیم تا کسی به این بخش بیاید که بتواند کاری بکند.حسینی ضمن اشاره به پیشرفت فوتبال ترکیه، تاکید کرد: شما ببینید چطور فوتبال ترکیه که از ما عقب بود با کمک دولت و مطالعه‌ای که صورت گرفت پیشرفت کرده در صورت خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال دولت نباید خودش را کنار بکشد بلکه باید این مسئله به صورت هدفمند و قانونمند به اجرا در بیاید.وی ضمن تاکید بر این مسئله که 30 سال در ورزش فعالیت می‌کند، گفت: مثلاً در شرقی‌ترین و یا غربی‌ترین نقطه کشورمان یک تیم خصوصی با سختی کار می‌کند اما ما فقط می‌گوییم باید به 4، 5 تیم خاص کمک کنیم. فوتبال ما فقط پرسپولیس و استقلال نیست و برای بقا باید از باشگاه‌های دیگر هم حمایت شود.

ویرایش توسط samanpes : 03-03-2014 در ساعت 21:56

12. کاربر روبرو از پست مفید samanpes تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

تلاش نوجوانان پرسپولیس برای مقام دوم لیگ قهرمانی تهران

سرخپوشان نوجوان با برتری در آخرین بازی خود در یک قدمی مکان دوم جدول رقابت‌های لیگ قهرمانی تهران قرار گرفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام رحیم یوسفی سرمربی تیم نوجوانان، سرخپوشان در حال حاضر با یک بازی و سه امتیاز کمتر نسبت به تیم دوم در تلاش برای تصاحب این رتبه هستند. در آخرین بازی، پرسپولیس با دو گل شهاب رشنو ملی‌پوش خود، با نتیجه دو بر صفر از سد تیم پاراگ گذشت.
    سرخپوشان نوجوان امیدوارند در چهار بازی باقیمانده خود، عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

سدانی ها
    Guest

دایی: به کسی اجازه سواستفاده از پرسپولیس را نمی دهیم / از مسئولین برگزاری تورنمنت سرداران شهید مازندران تشکر می کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مسئولین برگزاری تورنمنت سرداران شهید استان مازندران تقدیر و تشکر می کنم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ علی دایی در پایان دیدار پرسپولیس و صدرای نکا در کنفرانس خبری گفت: همان طور که مستحضر هستید ما برای برپایی اردوی یک هفته ای به مازندران آمده ایم و در تورنمنت سرداران شهید استان مازندران نیز شرکت کرده ایم. تا اینجا تمرینات خوبی داشته ایم و از مسئولان و دوستانی که در این استان با ما همکاری کرده و امکانات اردو، تمرینی و مسابقه ای خوبی فراهم کرده اند تشکر می کنیم.

دایی درباره برتری پرسپولیس مقابل صدرای نکا گفت: ما سعی کردیم از تمام نفرات خود در این بازی استفاده کنیم و دیدید که به غیر از دو نفر همه بازیکنان تعویض شدند.

تمرینات ما تا روز جمعه ادامه پیدا می کند و ما در این مدت با ارزیابی تمرینات و مسابقاتی که در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود نفراتی که بهتر کار کرده اند را برای بازی هفتم فروردین مقابل داماش که در چمن مصنوعی برگزار می شود انتخاب می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره عیادت از محمدرضا فهیمی هوادار قطع نخاعی پرسپولیس گفت: وظیفه ما بود که به این هوادار عزیز سر بزنیم و کار خاصی انجام ندادیم. این هوادار به خاطر تماشای بازی پرسپولیس و تیم محبوبش دچار چنین سانحه ای شده و دعا می کنیم سلامتی کاملش را به دست بیاورد.

دایی در ادامه بار دیگر از مسئولین برگزاری این رقابت ها تقدیر و تشکر کرده و تصریح کرد: مسئولین استان مازندران به ویژه هیئت فوتبال همکاری های لازم را با انجام دادند و حیف است که استان مازندران به غیر از یک زمین چمن مصنوعی سایر زمین های تمرینی و مسابقه ای اش از شرایط استاندارد برخوردار نباشند در حالی که استان مازندران به خاطر این آب و هوا و شرایط می بایست بهترین زمین ها را داشته باشد که متاسفانه شاهد آن نیستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره عدم توقف اتوبوس سرخپوشان در سوادکوه و برخی مسائل مطرح شده در این باره گفت: صحبت خاصی در این باره ندارم و فقط باید بگویم قرار بود ما آنجا ناهار صرف کنیم اما تا به این منطقه رسیدیم یک آقایی آمد داخل اتوبوس و گفت یکی دو مجموعه را باید افتتاح کنیم آن هم در حالی که به هیچ عنوان نیروی انتظامی آنجا نبود و آنهایی که چنین کارهایی می کنند باید مراتب و مسائل امنیتی را رعایت کنند. علاوه بر این ما به کسی اجازه نمی دهیم از تیم پرسپولیس سوءاستفاده کرده و بخواهد بدون هماهنگی مجموعه تیم و ما را در افتتاح مجتمع یا شرکت ها دخالت دهد. متاسفانه این آقا با کمال پررویی گفت بیاید و این مجتمع را با قیچی زدن افتتاح کنید که ما عذرخواهی کرده سوار ماشین شده و راهی هتل محل اقامت خود شدیم.

دایی درباره عملکرد بازیکنان مازندرانی پرسپولیس گفت: نه تنها بازیکنان مازندرانی بلکه امسال همه بچه های ما با تمام وجود تلاش کرده اند تا انتظارات را برآورده کنند. تا کنون نیز حضور این تعداد بازیکن مازندرانی در پرسپولیس سابقه نداشته. انصافا آنها عملکرد خوبی داشته اند.

دایی درباره کیفیت زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر گفت: کیفیت این زمین خیلی بهتر از چمن های مصنوعی سایر ورزشگاه هاست. این طور نیست که زمین چمن مصنوعی نیاز به نگهداری و مراقبت نداشته باشد بلکه باید به زمین چمن مصنوعی نیز رسیدگی کرد تا از کیفیت مطلوب برخوردار باشد اما متاسفانه زمین چمن مصنوعی استادیوم داماش چنین شرایطی ندارد.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: ما تمرینات خود را طی روزهای آتی در قائمشهر و ساری انجام خواهیم داد و روز جمعه نیز به مصاف تیم خوب نساجی قائمشهر می رویم و انشاالله پس از آن عازم تهران خواهیم شد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع