Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به دربی نمره چند می دین؟

رأی دهندگان
35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • به نظر من دربی نمره ش 20

12 34.29%
  • به نظرم دربی نمره ش 18

10 28.57%
  • به نظر من دربی نمره ش 14

4 11.43%
  • دربی به زور می تونه 10 بگیره

4 11.43%
  • به نظر من دربی نمره ش زیر 10

5 14.29%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Ohum اتحادیه بچه های عضو انجمن دربی ...

به نام خدا

الان که می نویسم در آستانه پنجمین سالگرد تولد این انجمن هستیم ... پاییز 87 طبق معمول هر شب روی وبلاگ شخصی خودم کار می کردم .. چند تا از بچه ها به وبلاگ ما مراجعه می کردن و من هم بعضا توی سایت اونها می رفتم .. مثل الان نبود که این قدر تعداد سایت ها زیاد باشه و هر کس به تنهایی یک سایت رو مدیریت کنه .. من مدت ها بود که روی وبلاگم کار می کردم و بهش می رسیدم .. یه وبلاگ با موضوع دانلود کلیپ های فوتبال ... دوستان زیادی توی نت پیدا کرده بودم . همه واقعا عاشق فوتبال .. ساسان عاشق رم , بچه اهواز و هوادار توتی , محمد از بچه ها تبریز و مدیر سایت هواداران دیوید بکام .. سجاد هم که میلانی بود و اون هم اون موقع یه وبلاگ داشت , مهدی که بعدا به جمع ما اضافه شد و از بچه های شهر خمین و عاشق رئال مادرید بود .. منم که برزیل رو دوست داشتم .. البته این ها همه اون جمع نبودن که قرار بود دربی رو راه بندازیم .. زنگ می زدیم و کارهای مقدماتی رو کردیم .. سرتون رو درد نیارم به کمک بچه ها سایت جمع شد . منم قرار بود بشم مدیر یه قسمت کوچیک از سایت . با هم شروع کردیم اما متاسفانه واسه خیلی از بچه ها مشکلات پیش اومد . یکی دانشگاه , یکی قطع شدن اینترنت محل , یکی ممنوع شدن نت از سوی خانواده و .. چند نفر هم موندیم و سایت رو چرخوندیم ... مهم نیست که چی گذشت و چکار کردیم .. الان 5 سال گذشته و حاصل اون شب های پاییزی سال 87 و بیدار خوابی های چند تا جوون علاقمند شده این .. این که می بینید ...انجمن تخصصی فوتبال دربی ... کار با کیفیت و کمیت ندارم .. نمی دونم چقدر این محیط محبوبه .. نمی خوام درباره کسانی که لحظه لحظه واسه پا بر جا موندن این سایت زحمت کشیدن صحبت کنم .. نمی خوام از مهدی و حامد و علی رضا و سعید و بقیه مدیرهای قدیمی سایت صحبتی کنم .. حرفی هم درباره خودم ندارم .. امروز اومدم یه چی بگم .. ما که شروع کردیم یه انگیزه داشتیم , این که به بهانه فوتبال یه جمع دوستانه درست کنیم .. نمی دونم موفق بودیم یا نه ... هر چند بماند که می دونم خیلیا از همین جا با هم دوست شدن و هستن ..اونهای که منو می شناسن می دونن که من سال 91 تقریبا همه سایتهایی که مدیر بودم رو واگذار کردم به بقیه و دیگه توش ادامه فعالیت ندادم . چند تا سایت خارجی هم که فعالیت داشتم به علت کمبود وقت باهاشون قطع همکاری کردم .. جز اینجا .. فقط به یه دلیل .. چون حس می کنم اینجا ریشه داره .. اینجا مالک نداره .. واسه من و چند تا عضو رنگی نیست .. اینجا مال همس .. مال تک تک بچه هایی که اومدن توی سایت .. تک تک بچه هایی که وقتشون رو اینجا گذروندن ... چرا دارم وقتتون رو می گیرم؟ چرا نمیرم سر اصل مطلب آره؟ الان میگم
    لپ کلام ... می خواهیم انجمن رو اگه شما بخواین زنده تر کنیم .. باز هم تاکید می کنم اگه شما بخواین .. یه مدته بچه ها پیغام میدن .. خصوصی , توی چت و .. هفته قبل هم یه آقایی از جنوب زنگ زد و گفت من از اعضای قدیمی سایت هستم و حس می کنم سایت مثل قدیم نیست .. می گفت سایت پتانسیل داره , اینهمه عضو داره و چرا بچه ها فعالیت نمی کنن؟ منم نمی دونم ولی راستش کار زیادی از 1 نفر بر نمیاد... امشب می خواهیم 1 استارت جدید بزنیم .. دیگه از 5 سال پیش که سخت تر نیست؟ اون موقع که هیچ کس اینجا نبود .. اصلا اون موقع اینجا زنده نبود .. اصلا دربی نبود ... اینجا می خواهیم جدا از همه حرفها واسه زنده شدن یه جمع دوستانه تلاش کنیم .. قدیمی ترین اجتماع فوتبالی که زنده مونده توی نت ایران.. یه اجتماعی که تا حالا نزدیک به 60000 نفر دوست داشتن توش باشن .. بهش بپیوندند .. 60000 نفر عاشق فوتبال .. خیلیا بودن یه بار توی جمع و رفتن و خیلی ها هم بودن که موندن و موندگار شدن ..
    اینجا و توی این تاپیک می خواهیم حرفهاتون رو بشنویم .. هر چی دلتون می خواد .. نظر , انتقاد , پیشنهاد و طرح های اجرایی .. همشون تک تک خونده می شه
    اینجا و توی این تاپیک می خواهیم کسانی که امادگی دارن توی زنده شدن سایت کمک کنن دستاشون رو بگیرن بالا
    اونایی که دربی رو می شناسن می دونن که اینجا هیچ فرقی بین اعضا نبوده ... از وقتی که هر کی می اد توی سایت میشه خودمونی .... میشه یه عضو مثل همه ..اینجا کسی ویژه نیست .. کسی دسترسی ش محدود نیست .. کسی بواسطه پرداخت هزینه امتیازی نداره ... کسی با کسی فرق نداره .. به کاربر به چشم گرداننده مالی سایت ندیدیم ... پس مثل همیشه بدونین که ما فقط به حضور شما نیاز داریم
    هر کی کی می خواد توی سایت فعالیت مستمر داشته باشه کافیه همین جا اعلام کنه .. خودش رو معرفی کنه و ما اینجا بررسی می کنیم و با توجه به علایقی که مطرح می کنه ازش استفاده می کنیم . واسه سر و سامون دادن به این تاپیک یه فرم کوچیک رو به صورت پیشفرض تهیه کردیم تا دسته بندی بشه مطالبی که شما عزیزان می نویسین
    لطف کنین که توی این تاپیک مشارکت کنین

1ـ از خودتون بگین؟ اسمت؟ بچه کجای ایران زیبا هستی؟ چند سالته؟
    2ـ نقاط ضعف و قوت دربی رو بی رودروایسی بگین .. جفتش هم ضعف و هم قوت
    3ـ مایلی توی سایت همکاری منظم داشته باشی؟ توانایی سر زدن به صورت مستمر رو داری؟ اگه آره کدوم بخش ؟
    4ـ چه بخش هایی توی سایت جاش خالیه؟ ( فقط خواهشا فوتبالی باشه .. صحبت از مافیا و اینا نباشه )
    5ـ کدوم قسمت های سایت نیاز به تغییرات اساسی داری؟
    6ـ مهمترین جذابیت دربی کدوم بخششه از نظر شما؟
    7ـ مهمترین قسمت ضعیف سایت کجاس و چجوری میشه تقویتش کرد؟
    8ـ نظر , انتقاد , پیشنهاد و هر چه دل تنگت می خواهد بگو ؟ این تاپیک رو چگونه ارزیابی می کنی؟
    9ـ به نظرسنجی هم جواب بدین

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض پاسخ : اتحادیه بچه های عضو انجمن دربی ...

اول تشکر می کنم از نظراتی که بچه ها تاکنون داده اند
    یه سری بحث ها شد که نیازه توضیح بدم و روشن شه
    نکته اول اینکه این تاپیک واسه اینه که اول راه حل های شما عزیزان رو بشنویم و از نظرات شما استفاده کنیم تا چگونه سایت رو بهتر کنیم. پس راه حل های عملی رو بگین
    نکته دوم اینکه دوستانی که فکر می کنن می تونن دائم توی سایت فعالیت منظم داشته باشند اعلام امادگی کنن که کجا علاقمند به همکاری هستن
    البته این بدین معنی نیست که هر کس اعلام امادگی کنه می تونه به جمع مدیران اضافه شه , به هرحال یه سری شرایط مهمه که باید بررسی شه

اما نکاتی که دوستان فرمودند و نیاز به توضیحه تا برای شما روشن شه:

فوتبال فانتزی:
    در مورد فوتبال فانتزی دوستان گفتن که وجود این بخش باعث جذب بچ هها میشه . ما کلا مخالفتی با این نوع مطالب نداشتیم اما ما وقتی می آییم آسیب شناسی کنیم و راهکار می دیم باید ببینیم راهکار ما چقدر مفیده. شلوغ شدن سایت فقط بالا رفتن تعداد کمی ارسالات نباید باشه. فوتبال فانتزی حداکثر شامل 16 عضو میشه و تا پایان این مسابقات فقط این 16 عضو درگیر مسابقات هستند و این در مقابل اعضای سایت چیزی زیادی نیست. اتفاقا همی مسابقات باعث شد تا اواسط تابستان کل بحث های سایت و چت روم بشه فوتبال فانتزی و عملا هیچ کدوم از اون 16 عزیز در هیچ جای فنی دیگه سایت شرکت نکردن ! پس کمک عمده ای به بحث فنی مسابقات نکرده
    اما ما کلا مخالف با برگزاری مسابقات نیستیم و برنامه داریم بزودی این مسابقات رو برگزار کنیم . امم این سری یک سری محدودیت ها می گذاریم که مشکلات دوره قبل پیش نیاد

پیش بینی مسابقات فوتبال:
    سایت دربی 3 سال پیش به علت وجود بخش پیش بینی فیل+تر شد ! وگرنه اولین سایتی که در بین انجمن های ایرانی اقدام به طراحی بخش اختصاصی ویژه پیش بینی کرده بود ما بودیم و هرهفته جوایز نقدی هم داده میشه
    الان شما هم نگاه کنین سایت های پیش بینی رو زود به زود فی+ل+تر می کنن و زود بسته میشن و عمرشون به چند ماه هم نمیرسه. اما ظاهرا با سایت هایی که مسابقات رایگان داشته باشند به تازگی کاری ندارند و از این رو اگر یک نفر از اعضای فعال سایت قبول کنه که مسئولیت برگزاری این مسابقات رو بر عهده بگیره ما حاضر هستیم این بخش رو بدیم به ایشون.

تغییرات سایت:

درباره تغییرات سایت دوستان صحبت کردن و گفتن که متوجه تغییرات نشدن. ورژن سایت از 3 به 4 ارتقا داده شد . قالب اختصاصی برای سایت در نظر گرفته شد. در مورد مدیران هم تغییراتی که به میل خود مدیرانی که فرصت همکاری منظم نداشتن براشون جایگزین در نظر گفتیم. بخش سایت 4 لیگ مخصوص فوتبال فانتزی راه اندازی شد. .. فکر نمی کنم که از ادمین سایت کار دیگه ای از نظر ساختار فنی سایت بر بیاد. .. ما هم این تاپیک رو برای همین زدیم. این که از کلی گویی بچه ها فاصله بگیرن و اعضا بگن که منتظر چه تغییرت دیگه ای هستن؟
    این که یکی از دوستان میگه قالب سایت تنوع نداره و همیشه یک رنگه! یعنی اگه 10 رنگ قالب طراحی می شد بچه ها توی مطالب سایت شرکت می کردن؟

و اما ...

خیلی نمی خوام توپ رو از زمین خودمون به زمین کاربرا بندازیم .. اما قبول کین که مدیرانی که خیلیاشون از جمع ما جدا شدن به خاطر سطح پایین فنی علاقمندان به فوتبال در ایران بوده . متاسفانه نسل امروز ما از نظر فنی فوتبال سطح بالایی ندارن. این مشکل بی رونق شدن مشکل خاص سایت دربی نیست .. ورزشگاه های فوتبال رو نگاه کنین .. اونجا هم مشکل قالب و رنگ و لعابه؟ والا ما بچه های دهه 60 توی کمترین امکانات به زور می رفتیم ورزشگاه و توی وبلاگ و بخش نظرات کلی بحث فنی راه می نداختیم .. الان به گفته خودتون دنبال فوتبال فتنتزی و .. هستید ... می خوام یه انتقاد کوچیک کنم ... پر بیننده ترین برنامه ورزشی ایران یعنی برنامه 90 با این همه رنگ و لعاب شده پر از حاشیه و چیزای تو خالی .. 10 سال پیش مردم می نشتن و بحث های فنی رو گوش می کردن .. اما الان متاسفانه چیزی که توی ایران و بین علاقمندان نوین فوتبال محبوبیت نداره بحث های فنی فوتباله .. الان اسطوره های سرخ آبی ( مجیدی و کریمی ) هستند ... بازیکنانی که شاید در دوران جوونی خودشون بازیکنان معمولی بودن و این ضعف فراوان فنی فوتبال ما باعث شده که در دوران پیری این بازیکنان بشن اسطوره و شما نوجوونای امروز مجبورید بازی بازیکنان درجه 2 و 3 که دو زار فوتبال بلد نیستن رو تحمل کنین
    حق هم دارید که از دل این فوتبال چیزی بیرون نیاد برای بحث فنی .... به هر حال وقتی مربیان تیم های پرطرفدار ما طاقت باخت ندارن و هر بازی که می بازن حرف حاشیه می زنن.. میگن اون پول گرفته .. اون غش کرده .. اون کارت به کارته .. اون مافیا... اون می خواد منو بزنه زمین .. اون با من دشمنه ...اون اجنبی پرسته ... یا مجریان برنامه های ما دلشون خوش باشه که هر هفته چند نفر sms میزنن .. چند نفر تصاویر بی کیفیت از اون ور دنیا می فرستن ... یا 25 دقیقه از وقت مردم رو صرف شوخی های مسخره با چند تا بازیگر رو می کنن و شما هم میشینین و می خندید و اعتراضی نمی کنین که وقت شما صرف چی داره میشه .. .... و هواداران امروز فوتبال دنبال حرف این نوع مربیان و بازیکنان توخالی می شوند همین میشه اوضاع ما که برای جم کردن 1 تیم 11 نفره مربی به دنبال بازیکنان 2 رگه باشه...من حرف های شما رو خوندم و سعی می کنیم مواردی که دست ما هست رو برطرف کنیم .. ما نمی خواهیم بهونه بیاریم و توپ روبه زمین بقیه بندازیم ووو اما شما هم قبول کنین همه چی دست ما نیست ... وقتی دربی تهران توش 2 تا موقعیت گل نداره مدیر رمق نمیکنه بازیها رو پوشش بده ... به هر حال باز هم منتظر بقیه نظرات شما برای بهتر شدن سایت هستیم..
    WelCome To Derby

3. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

BrazilSS_Tehran

تشکر ها
    2
    تشکر شده 9 در 1 پست

سلام،من قبلا عضو این سایت بودم این تاپیک باعث شد یه نام کاربری دیگه بسازم (چون اطلاعاتم یادم نبود)خیلی از تاپیکهای اینجا فعالیت خوبی داشتن مخصوصا فوتبالهای خارجی بهتره این بخش ها مثل قبل بشن هم از لحاظ فنی خوب بودن وهم بحث های روز بود
    منم هودار استقلال هستم و برزیل
    با تشکر از این که این تاپیک رو زدید

5. 9 کاربر از پست مفید Brazil تشکر کرده اند .

مدیر فوتبال فانتزی

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی

GermanySS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    231
    تشکر شده 629 در 218 پست

سلام ماهانم از گیلان
    خیلی نمیخوام حرف بزنم یه چند تا نکته ست اگه رسیدگی کنید انجمن خیلی پربارتر و بهتر میشه
    یکیش اینه که اول فصل همیشه میومدم اینجا و خلاصه بازیای لیگ های اروپایی رو دانلود میگرفتم خیلی خوب بود خلاصه بازیش در حد بیست دقیقه یا حتی بعضی بازی ها به نزدیک سی دقیقه هم میرسید جوری که اونو میدیدی هیچی از بازی رو از دست نمیدادی و کسی هم که بازی تیم محبوبش رو به هر دلیلی نمیرسید ببینه با اون خلاصه بازی ها هیچ وقت پشیمون نمیشد اما خب یه چند وقته اون قسمت از انجمن فعالیتش کم شده یا بازی رو نمیذارید یا اگرم میذارید خیلی دیر. مسئولین کجا هستن من نمیدونم

دوم اینکه خلاصه بازیای لیگ ایران هم اگه با کیفیت بهتر بذارید و هم چنین اگه گل ها تو یه فایل باشه خیلی بهتره میشه البته من زیاد از این قسمت استفاده نمیکنم
    نکته بعد اینکه جعفر جان لیگ ایران کلا بار فنی نداره که حالا کاربرا بیان درموردش بحث کنن تنها کاری که میتونیم بکنیم همین کری هاست
    در اخر هم یه تشکر بکنم از قسمت پیش بینی بازی ها و قالب انجمن که ساده ست خیلی راحت میشه به همه مطالب دسترسی پیدا کرد مثل بعضی انجمن ها نیست گیج بشیم

7. 7 کاربر از پست مفید mahancasi تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

به نظر من اگه هر ماه کاربر برتر سایت از نظر فنی و اخلاق(یک نفر) از طرف مدیر(مدیر کل آقا جعفر گل) یا مدیران سایت(مدیر کل و مدیر انجمن,هواداران و حتی در صورت امکان مدیران بازنشسته) انتخاب بشه و به مدت یک ماه نام کاربریش رنگی بشه و از اون تقدیر و تشکر به عمل بیاد یا حتی جایزه تونست بهش داد قطعا اعضای دیگه فعالیتشون رو بیشتر میکنن تا این سمت رو به دست بیارند و حتی اونو حفظ کنند.

این فقط نظر شخصی من بود....
    حالا منتظر نظرات دیگر عزیزان هستیم>>>>

9. 5 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus پاسخ : اتحادیه بچه های عضو انجمن دربی ...

سلام
    روده درازی نمی کنم ! چند ا نکته خیلی مختصر رک و بدون رودروایسی میگم و رفع زحمت می کنم !
    اول اینکه این سایت توش بچه بازی زیاد شده ! به هیچ وجه منظورم از واژه " بچه بازی " سن و سال نیست ! اینو واسه این میگم که الان میدیدم چند تا از کاربرا سنشون به 20 نرسیده ولی رفتار بهتری نسبت به بعضا دوستانی دارند که حتی مدیر بودند و حتی متاهل و صاحب خونه زندگی ! وقتی فردی که مسئولیت یه زندگی داره و اینطور رفتار می کنه و حاضر نیست اشتباهاتش رو بپذیره دیگه نتظاری از بقیه نمیره ! همین فرد مورد نظر باعث شد 3 نفر از مدیرا بهانه دیگه ای جور کنند و این سایت رو بسپرند به امون خدا و اینجا رو ترک کنند !
    هر از چند گاهی میام اینجا و یه چیزایی می بینم که خیلی باعث تعجبه ! برای مثال عرض می کنم یادمه یه زمانی استفاده از کلمات " لنگی و کیسه کش " اینجا ممنوع بود و هر کسی از این عبارات استفاده می کرد مورد تذکر قرار می گرفت اما همون مدیر مورد نظر تابو شکنی کرد و این خط قرمز رو رد کرد و باعث شد الان توی چت باکس خیلی ها راحت به هم توهین کنند و حتی تو امضاها هم دیده میشه این قضیه ! سایت الان بیشتر تبدیل شده به کَل های بچگانه یه عده که اکثرا خالی از بحث های فنی هستند و اینکه احترام به طرف مقابل جایی تو بحثا نداره !
    دوم اینکه اینجا بیشتر تبدیل شده به لینکدونی فوتبال ! تعداد اعضا :
    57,931 ولی به جرئت میشه گفت فقط 15،20 نفر دارن مطلب یذارن تو سایت که بماند اون مطالب هم چی هستند و بعضا از کجا کپی شدند! بقیه هم میان دانلود می کنند و بعضا لینکا رو کپی می کنند واسه جای دیگه هر چند اختصاصی باشه و اسم سایت روی فایل باشه! تقاضا دازم دوستان برن مطالب توی آرشیو رو بخونند یا به فروم های دیگه سر بزنند تا سطح فنی پست ها رو مقایسه کنند و دستشون بیاد عیار خودشون !
    سوم اینکه نظم و انضباط توی تایپیک ها از بین رفته و هر کسی میاد یه تایپیک می زنه و هر کس برا خودش ویدیو آپلود میکنه و کلا هرج و مرج زیاده ! خودتون می تونید تو تایپیک ویدیو ها یه سر بزنید !

موفق باشید !

11. 12 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

سلام ...
    منم زیاد صحبت نمیکنم در حد چند خط در ادامه با حرفای آقا مهدی ...:
    متاسفانه شناختی که ما از دربی داشتیم سایتی بود رفاقت حرف اول و آخرو میزنه شعارش هم (ایجاد دوستی های جدید به بهانه ی یک علاقه مشترک) ولی متاسفانه الآن دوستی کمتر شده چیزی که آلان بیشتر به چشم میخوره کل کل و بحث غیر فوتبالیه چیزی که واقعا ممنوع شده بود تا جایی که یادمه ...
    مدیرایی که قبلا بودن به نسبت فعالیتشون خیلی بیشتر بود و الآن بیشتر فقط حضور دارن ... بازی های جام جهانی 2010 اوج انجمن دربی بود ...
    چیزی که تو سایت زیاد شده کپی پست ، بحث فنی خیلی خیلی کم دیده میشه شایدم نباشه اصلا ...
    امیدوارم کسایی که الآن به عنوان مدیر فعالیت میکنن قدر این انجمن رو بدونن چون واقعا یه زمانی اینجا سرتر از انجمن های دیگه بود ... موفق باشید ...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

13. 9 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

سلام من چند مدتی بنا به مشکلاتی نبودم و نمیدونم شرایط چجوره ولی انصافا این چند روزی که تونستم سر بزنم و بخش های مختلف رو دیدم هیچ شباهتی گذشته نداشت نه بحث فنی جالبی نه شور و شوق گذشته قبلنا یادمه یه کاربر مثلا منچستری میرفت تو بخش ارسنال و شروع به بحث های فنی میکرد که اتفاقا مورد استقبال دوستای ارسنالیش قرار میگرفت بدون هیچ توهین و کل کلی متاسفانه این روزا هرجا بحث فوتبالی میشه سریع اون بحث تبدیل به کل کل و توهین میشه منظورم این انجمن نیست کلا هرجا رفتم همینجوره نمیدونم مشکل از کجاست ولی باید یاد بگیریم دوستانه بحث کنیم کلا این انجمن با دو یا سه سال قبل کلی فرق کرده اصلا شور و شوق سابق رونداره باید مدیرای هر بخش کاربرا رو تشویق به بحث فنی بکنن و ازشون بخوان که بحث کنن نه پست یه خطی و دوخطی بذارن امیدوارم بزودی انجمن برگرده به روزای خوبش با تشکر
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 12 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، نیکبخت، کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    رامین

GermanyPersepolisManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    482
    تشکر شده 263 در 132 پست

ویترین امتیازات

من رامینم حدودا 25 ساله اهل تهران
    نقطه ضعفش اینه که سرگرمی خاصی نداره. مثلا پیشبینی لیگهای اروپایی و لیگ برتر ایرانو نداره نقطه قوتشم پر کاربر بودنشه
    من چون تو یه انجمن دیگه عضوم و وقت زیادی هم ندارم متاسفانه نمیتونم بطور کامل فعال باشم
    بخش پیشبینی
    مهمترین جذابیت اینجا برای من البته لیگ فانتزیشه
    به نظرم باید سرگرمی هایی که مربوط به فوتبال بشه رو بیشتر کنید

17. 5 کاربر از پست مفید رامینی تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

سلام علیکم جمیعا

اصل مطالب :
    1) متاسفانه فرهنگ زدن " تشکر " بشدت کاهش پیدا کرده ...
    نمیدونم مگه چقدر بهتون فشار میاد که یک کلیک رو فشار بدید ؟؟؟ ؟؟ ؟
    وقتی که مثلا : AL1reza ، SSS ، و بقیه مدیران و دوستان میان کلیپ آپ میکنن با این سرعت های ذغالی ، گل های لیگ هارو میزارن ... عکس ...
    دریغ از زدن یک کلیک !!! دریــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــغ !

اولا این دوستانی که زحمت میکشن ( حتی با وجود اینکه دیر به دیر آپ میکنن ) و تمام کاستی ها اااااا ولی باز کارشون رو میکنن
    اماده خوری شده فرهنگ ! بشوره ! بپزه ! بسابه ! لقمه اماده بکونه تو دهن ما !!!! این دوستان که بدهکار ما نیستن که با لحن طلبکارانه باهشون صحبت میکنید ؟( سو تفاهم نشه بعضی ها که عدشون کمه )
    خوب یکی نیست بگه اخه .....(+18) ...... تو حتی واسه دلخوشی اینا تشکر نمیکنی ! بعد چه ذوق و حسی واسشون میمونه که با دل و جون کارشون رو بکنن ؟؟؟

2) این بالا همه گفتن سرگرمی چرا نداریم !؟!؟؟! ای فوتبال فانتزی میخواااااااااااااایم بهمان میخواااااااایم ؟؟؟ حتی واستون مدیر فوتبال فانتزی " گذاشت ! یا این نام کاربری !!! ولی کو فعالیت !؟!؟ اخرشم معلوم نشد چی به چی شد این فانتزی !؟!؟!!؟
    ++++ میدونم فصل امتحاناته اکثر دوستان هست ، کنکور ... مشکلات ........ همه رو واقفم .... ولی همش اینا هم نیست !
    ((( دربی به ذات خود ندارد عیبی ! هر عیبی که هست از کم کاری ماست )))

امیدوارم .... سکه دربی اون روی خودشو باز نشون بده باز اینجا روح بگیره ... الان متروک افتاده .... کار هم از یکی دو نفر ساخته نیست ...
    یا علی

Buffon & Casillas

19. 5 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

ممنونم بازم از نظرات عزیزان
    من چند تا نکته رو بگم امیدوارم به بچه ها برنخوره
    دیشب که برنامه 90 رو می دیدم واقعا حس کردم که چرا فوتبال ما داره به این وضع و روز می افته و این جا هم یک انجمنه فوتبالیه و مسلما بی اشتهایی مردم به فوتبال روی این جا هم تاثیر گذاره
    در قرآن داریم که خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر اینکه خود آن قوم بخواهند... بهر حال فوتبال و هوادارانش توی 6-7 سال اخیر از نوعی تفکر حمایت کردند که فوتبال رو نابود کرد و دقیقا همان کسانی که نادانسته این گونه کارها رو انجام دادن امروز مدعی هستند که چرا این اتفاق افتاده.
    من توی 2 سال اخیر 2 بار دیدم که توی برنامه های اینچنینی مثل 90 اشخاصی امدند تا درد اصلی فوتبال رو بگن اما متاسفانه برنامه پر بیننده مملکتی که هی وسط حرف جدی 2 نفر بزرگتر بپره و با بکار بردن شوخی ها و حرف هایی که توش چیزی گیر نمیاد خود شیرینی کنه و هی از من و شمای مردم مایه بذاره بهتر از این نمیشه
    6-7 سال هست که فرهنگ مچ گیری , گستاخی , آبرو ریزی , پرده دری , افشای رازها و دیدزدن به زندگی شخصی مردم به بهانه رسانه بودن فوتبالدوستان را منزجر کرده است
    وقتی آبروی چند نفر رو به حکم کشیدن یا نکشیدن قلیان می بریم , وقتی بدون مدرک در مقابل مدارک مدیر عاملی که بیش از سن شما سابقه دارد عبارت قانع نشدم را بکار نمی برید و به بیننده القا می کنید که همه دوروغ می گویند , وقتی پشت تلفن در جلوی میلیون ها بیننده تلویزیونی مچ یک فرد نظامی را که برای کمک به فوتبال امده است را می گیریم که چرا اسم فلان کارشناس را اشتباه گفتی و می خندیم. وقتی بازیکن مدافع تیم پرطرفداری را مسخره می کنیم و برای ماست مالی با عبارت فلانی پسر خوبی است موضوع را می خواهیم جمع کنیم. وقتی از همه و ادم و عالم توضیح قانع کننده برای یک فرد می خواهیم . وقتی روال ما توهین می شود در هر گزارش و نمی توانیم 90 دقیقه نیش و کنایه و طعنه نزنیم این می شود اوضاع ما که در جامعه هر کس یقه دیگری را می گیرد. این می شود که پسر 15 ساله به شخص اول فدراسیون ورزشی یک مملکت توهین می کند. این می شود که هر کی به هر کی می شود و وزیر هم از نیش و کنایه یک فوتبالیست در امان نیست
    من صحبت فنی درباره فوتبال ندارم که اگر فکر می کردم بستری برای این موضوع است می توانستم چون گذشته فنی صحبت کنم
    اما روی صحبتم با دوستانی است که می گن فوتبال ایران بار فنی نداره که بخواهیم حرف بزنیم
    اشتباه شما این است که زاویه دیدتان را نزدیک به افرادی کردید که دوست دارند فوتبال را با حاشیه و منفی ببینند
    فوتبال زیباست و در ایران هم بار فنی دارد .. مگر می شه تیمی که به جام جهانی رفته بار فنی نداشته باشه؟ شما چند بار توی زمین فوتبال فشارتون افتاده؟ چند بار توی بدنسازی پیش فصل شرکت کردید؟
    مگر فوتبالیست شدن وحی منزل یا بصورت اتفاقی است که ما فوتبالیست را برای دریافتی اش بازخواست کنیم؟ اگر فکر می کنید پول راحت به فوتبالیست داده میشه اگه فکر می کنین که پول مفت داره تزریق میشه به این جماعت باید بگم که شما هم بدتان نمی آمد از این پولها بخورید... و اگر می توانستید الان فوتبالیست بودید
    حالا ممکنه چند نفری هم از راه نامناسب به درون لیگ رفته باشند و با دلالی و دیدن فلان کس به جایی رسیده باشند.. ما چرا همه را با یک چوب بزنیم... مگر خود شما چکونه به صداو سیما رسیده اید؟ مگر همه مجریان و برنامه سازان تلویزیون از یک مسیر انتخابی رد می شوند یا انتصاب در کار است؟
    ما اینقدر بی شرم شده ایم که ازا حساسات یک جوان 15 ساله سوئ استفاده می کنیم واشکش را در یک برنامه تلویزیونی در می آوریم تا بگوییم گزارشگری فوتبال کار سختی است ! جالب است کسانی ایراد از نوجوانان در زمینه هایی می گیرند که خودشان در ان نوع اشتباهات و سوتی ها دکترای افتخاری دارند !
    آقایان
    اگر فوتبال در کشور ما کساد شده
    اگر تب فوتبال پایین آمده
    اگر محیط ها و انجمن های ورزشی خالی شده از عاشقان واقعی فوتبال
    اگه بحث فنی جاییش را به کل کل داده است . نه مشکل فنی است و نه مشکل پولی که فوتبالیست می گیرد
    من این حرف رو به عنوان کسی می زدنم که یکی از بزرگترین آرشیو های تصویری ایران رو در اختیار داشتم و بسیاری از برهه های تاریخی فوتبال ایران را دیدم
    در زمان قدیم مردم یاد می گرفتند که به ورزشکار احترام بگذارند .. پرده دری در فوتبال نبود.. فوتبالیست جایگاه خودش را می دانست..
    تا زمانی که کمیت برای شما مهم باشد کیفیت افت می کند
    تا زمانی که بنازید به تعداد پیامک .. تا زمانی که شور فوتبال را به تعداد افراد نشسته در استادیوم ها بدانید .. تا زمانی که همه جای فوتبال ایران را بخواهید با بارسلونا و رئال مادرید مقایسه کنید و تا صحبت از پرداخت حق فوتبال و فوتبالیست از سوی صدا وسیما به فوتبال می شود حرف را عوض می کنید همین اس
    WelCome To Derby

21. 9 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع