Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به دربی نمره چند می دین؟

رأی دهندگان
35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • به نظر من دربی نمره ش 20

12 34.29%
  • به نظرم دربی نمره ش 18

10 28.57%
  • به نظر من دربی نمره ش 14

4 11.43%
  • دربی به زور می تونه 10 بگیره

4 11.43%
  • به نظر من دربی نمره ش زیر 10

5 14.29%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Ohum اتحادیه بچه های عضو انجمن دربی ...

به نام خدا

الان که می نویسم در آستانه پنجمین سالگرد تولد این انجمن هستیم ... پاییز 87 طبق معمول هر شب روی وبلاگ شخصی خودم کار می کردم .. چند تا از بچه ها به وبلاگ ما مراجعه می کردن و من هم بعضا توی سایت اونها می رفتم .. مثل الان نبود که این قدر تعداد سایت ها زیاد باشه و هر کس به تنهایی یک سایت رو مدیریت کنه .. من مدت ها بود که روی وبلاگم کار می کردم و بهش می رسیدم .. یه وبلاگ با موضوع دانلود کلیپ های فوتبال ... دوستان زیادی توی نت پیدا کرده بودم . همه واقعا عاشق فوتبال .. ساسان عاشق رم , بچه اهواز و هوادار توتی , محمد از بچه ها تبریز و مدیر سایت هواداران دیوید بکام .. سجاد هم که میلانی بود و اون هم اون موقع یه وبلاگ داشت , مهدی که بعدا به جمع ما اضافه شد و از بچه های شهر خمین و عاشق رئال مادرید بود .. منم که برزیل رو دوست داشتم .. البته این ها همه اون جمع نبودن که قرار بود دربی رو راه بندازیم .. زنگ می زدیم و کارهای مقدماتی رو کردیم .. سرتون رو درد نیارم به کمک بچه ها سایت جمع شد . منم قرار بود بشم مدیر یه قسمت کوچیک از سایت . با هم شروع کردیم اما متاسفانه واسه خیلی از بچه ها مشکلات پیش اومد . یکی دانشگاه , یکی قطع شدن اینترنت محل , یکی ممنوع شدن نت از سوی خانواده و .. چند نفر هم موندیم و سایت رو چرخوندیم ... مهم نیست که چی گذشت و چکار کردیم .. الان 5 سال گذشته و حاصل اون شب های پاییزی سال 87 و بیدار خوابی های چند تا جوون علاقمند شده این .. این که می بینید ...انجمن تخصصی فوتبال دربی ... کار با کیفیت و کمیت ندارم .. نمی دونم چقدر این محیط محبوبه .. نمی خوام درباره کسانی که لحظه لحظه واسه پا بر جا موندن این سایت زحمت کشیدن صحبت کنم .. نمی خوام از مهدی و حامد و علی رضا و سعید و بقیه مدیرهای قدیمی سایت صحبتی کنم .. حرفی هم درباره خودم ندارم .. امروز اومدم یه چی بگم .. ما که شروع کردیم یه انگیزه داشتیم , این که به بهانه فوتبال یه جمع دوستانه درست کنیم .. نمی دونم موفق بودیم یا نه ... هر چند بماند که می دونم خیلیا از همین جا با هم دوست شدن و هستن ..اونهای که منو می شناسن می دونن که من سال 91 تقریبا همه سایتهایی که مدیر بودم رو واگذار کردم به بقیه و دیگه توش ادامه فعالیت ندادم . چند تا سایت خارجی هم که فعالیت داشتم به علت کمبود وقت باهاشون قطع همکاری کردم .. جز اینجا .. فقط به یه دلیل .. چون حس می کنم اینجا ریشه داره .. اینجا مالک نداره .. واسه من و چند تا عضو رنگی نیست .. اینجا مال همس .. مال تک تک بچه هایی که اومدن توی سایت .. تک تک بچه هایی که وقتشون رو اینجا گذروندن ... چرا دارم وقتتون رو می گیرم؟ چرا نمیرم سر اصل مطلب آره؟ الان میگم
    لپ کلام ... می خواهیم انجمن رو اگه شما بخواین زنده تر کنیم .. باز هم تاکید می کنم اگه شما بخواین .. یه مدته بچه ها پیغام میدن .. خصوصی , توی چت و .. هفته قبل هم یه آقایی از جنوب زنگ زد و گفت من از اعضای قدیمی سایت هستم و حس می کنم سایت مثل قدیم نیست .. می گفت سایت پتانسیل داره , اینهمه عضو داره و چرا بچه ها فعالیت نمی کنن؟ منم نمی دونم ولی راستش کار زیادی از 1 نفر بر نمیاد... امشب می خواهیم 1 استارت جدید بزنیم .. دیگه از 5 سال پیش که سخت تر نیست؟ اون موقع که هیچ کس اینجا نبود .. اصلا اون موقع اینجا زنده نبود .. اصلا دربی نبود ... اینجا می خواهیم جدا از همه حرفها واسه زنده شدن یه جمع دوستانه تلاش کنیم .. قدیمی ترین اجتماع فوتبالی که زنده مونده توی نت ایران.. یه اجتماعی که تا حالا نزدیک به 60000 نفر دوست داشتن توش باشن .. بهش بپیوندند .. 60000 نفر عاشق فوتبال .. خیلیا بودن یه بار توی جمع و رفتن و خیلی ها هم بودن که موندن و موندگار شدن ..
    اینجا و توی این تاپیک می خواهیم حرفهاتون رو بشنویم .. هر چی دلتون می خواد .. نظر , انتقاد , پیشنهاد و طرح های اجرایی .. همشون تک تک خونده می شه
    اینجا و توی این تاپیک می خواهیم کسانی که امادگی دارن توی زنده شدن سایت کمک کنن دستاشون رو بگیرن بالا
    اونایی که دربی رو می شناسن می دونن که اینجا هیچ فرقی بین اعضا نبوده ... از وقتی که هر کی می اد توی سایت میشه خودمونی .... میشه یه عضو مثل همه ..اینجا کسی ویژه نیست .. کسی دسترسی ش محدود نیست .. کسی بواسطه پرداخت هزینه امتیازی نداره ... کسی با کسی فرق نداره .. به کاربر به چشم گرداننده مالی سایت ندیدیم ... پس مثل همیشه بدونین که ما فقط به حضور شما نیاز داریم
    هر کی کی می خواد توی سایت فعالیت مستمر داشته باشه کافیه همین جا اعلام کنه .. خودش رو معرفی کنه و ما اینجا بررسی می کنیم و با توجه به علایقی که مطرح می کنه ازش استفاده می کنیم . واسه سر و سامون دادن به این تاپیک یه فرم کوچیک رو به صورت پیشفرض تهیه کردیم تا دسته بندی بشه مطالبی که شما عزیزان می نویسین
    لطف کنین که توی این تاپیک مشارکت کنین

1ـ از خودتون بگین؟ اسمت؟ بچه کجای ایران زیبا هستی؟ چند سالته؟
    2ـ نقاط ضعف و قوت دربی رو بی رودروایسی بگین .. جفتش هم ضعف و هم قوت
    3ـ مایلی توی سایت همکاری منظم داشته باشی؟ توانایی سر زدن به صورت مستمر رو داری؟ اگه آره کدوم بخش ؟
    4ـ چه بخش هایی توی سایت جاش خالیه؟ ( فقط خواهشا فوتبالی باشه .. صحبت از مافیا و اینا نباشه )
    5ـ کدوم قسمت های سایت نیاز به تغییرات اساسی داری؟
    6ـ مهمترین جذابیت دربی کدوم بخششه از نظر شما؟
    7ـ مهمترین قسمت ضعیف سایت کجاس و چجوری میشه تقویتش کرد؟
    8ـ نظر , انتقاد , پیشنهاد و هر چه دل تنگت می خواهد بگو ؟ این تاپیک رو چگونه ارزیابی می کنی؟
    9ـ به نظرسنجی هم جواب بدین

WelCome To Derby

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

پیش فرض پاسخ : اتحادیه بچه های عضو انجمن دربی ...

همون طور که مشخصه اسمم سعید . 23 سالمه از مازندران و بیشتر از 3 ساله که تو دربی عضو هستم . راستش اوایل فقط برای دانلود گل هل به سایت میومدم و کم کم تو انجمن شرکت کردم و با بچه ها آشنا شدم . بیشتر فعالیتم تو بخش بارسا بوده و فکر میکنم تو 2 سال اخیر هر روز به سایت سر زدم . با وجود اینکه حدود یک سال پیش بیشتر رفیقام از سایت اخراج شدن و تقریبا تنها مونده بودم و اون بچه ها هم یه وبسایت ساخته بودن ولی بازم نمیدونم چرا نتونستم بیخیال دربی بشم و دوست داشتم اینجا فعالیت کنم.
    راستش منم تو فکرم بود که چرا فعالیت توی سایت کم شده و چطور میشه دوباره به سایت رونق داد . فکر میکنم مهم ترین دلیل فیسبوک باشه که خیلی ها رو به خودش جذب کرده و مهم ترین مزیتش آپدیت بودنشه . فکر میکنم با پیش بینی ها و نظرسنجی ها و تحلیل کردن بازیها و خواستن از بچه ها برای شرکت در بحث های فنی میشه فعالیت تو سایت رو بیشتر کرد.

من به شخصه تمام سعیمو میکنم .

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

3. 12 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

سلام محمدم مربی موردعلاقه ی من:پپ وقلعه نوعیه.بازیکن مورد علاقم:مسی وفرهاد مجیدیه.علاقه ی زیادی به بارسا و استقلال دارم.
    محل سکونتم:خوزستان-بهبهان
    خرداد93هم 14سالم میشه.من خیلی علاقه زیادی دارم که توسایت فعالیت داشته باشم پس
    صد در صد مایلم توی سایت فعالیت کنم.توانایی مستمر هم برای سر زدن به سایتو دارم اما فعلا مشغول درسم ولی این به این معنا نیست که تا تابسون به سایت سر نمیزنم و بیشتر به این بخش ها سر میزنم: عکس هایhd-پیش بینی بازی های استقلال-تبادل و نظر درمورد بازی های بارسا-آبی دلان وحرف های خودمونی.
    به نظر من انجمن بخش کل کل هواداران استقلال وپرسپلیس رو کم داره.
    به نظر من پر جذابیت ترین بخش سایت فوتبال فانتزیه.و یکی از ایراد های این سایت اینه که تم اش هیچ وقت عوض نمیشه آخه آدم اعصابش خورد میشه هر وقت که توی سایته همش قهوه ایه به نظر من اگه هر یه ماه یه بار تم سایت عوض بشه بهترهو اگه توی این بخش تنظیمات توی الگوی فنی بازیکن های جدیدتری قرار بدید مثل نیمار و گرت بیل و بقیه ی بازیکن ها هم که از قبل بودن رو بالباس های جدید تیمشون رو آبدیت کنید مثل فابرگاس که هنوز با لباس آرسناله!.با تشکر

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 01-27-2014 در ساعت 18:17

5. 11 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

سامانم 17 ساله از گیلان....

یکی از ایراد هایی که یه مدته ایجاد شده اینه که برنامه نود و بازی های لیگ برترو دیر به دیر می زاریدیا اصن نمی زارید .....(دانیال مدیراین بخش)

نقطه قوت هم که زیاده در مخیله ی این ادیتور نمی گنجه

ما که هر روز به انجمن سر می زنیم و با بچه ها می صحبتیم و تایپک ها هم می خونیم و.....

جعفر این بخش فانتزی هم قول داده بودی که تو دی یه مسابقه راه بنداز ولی گفتی موقع امتحاناته و نمی شه.....بهتره بخش فانتزی رو تو همین هفته راه بندازید .... واقعا اون موقع که لیگ های فانتزی بر پا بود سایت خیلی فعال شده بود.....

من دیگه حرفی ندارم

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

7. 9 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CMF
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    CR7 All Of Players Sepahan & RM
    اسم واقعی شما
    Parsa

GermanySepahanRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    245
    تشکر شده 361 در 116 پست

ویترین امتیازات

من پارسام بچه اصفهان عاشق سپاهانو رئالم....اول دبیرستانمو یه ماه از 16 سالگیم گذشته و 3 سال پیشم عضو سایت شدم

به نظر من نقطه ضعف دربی کم بودن مدیراس قبلا که مدیرا بیشتر بودن تایپیکا خیلی رونق داشت و دربی خیلی شلوغ بود یکی دیگشم نداشتن تایپیک برا تیمای شهر های دیگس....مثلا من که سپاهانیم نمیتونم که برم تو تایپیک پرسپولیس یا استقلال نظر بدم واسه همین خیلی از شهرستانیا که طرفدار تیم شهرشونن اینجا نمیان چون فقط به استقلالو پرسپولیس اهمیت داده میشه.....جدیدنم دیگه گلا رو روی سایت نمیذارین واسه همینم خیلیا دیگه دربی نمیان و میرن از سایتای دیگه دانلود میکنن

نقطه قوتشم داشتن تایپیک برا هر تیمه خارجییه که اینطوری همه میتونن نظراتشونو درباره هر تیمی دوس دارن بگن
    جعفر اگه یادت باشه یه مدتیم وقتی فوتبال فانتزی بود همه میومدن دربیو شرکت میکردنو خیلی خوب بود اما...

من تقریبا میتونم همکاری منظم داشته باشم ولی یه خورده هم حجم درسام زیاد شده ولی یه کمکیم میتونم بکنم

بخشیم که جاش خالیه گفتم تایپیکه تیمای شهرستانیه ایرانه

به نظر من سایت به علت کمبود مدیر اینطوری شده...یه دلیل دیگشم فصل درسو مشقه که مطمئنا تابستون دربی خیلی شلوغ میشه

دیگه حرفی ندارم موفق باشین

9. 9 کاربر از پست مفید parsa real تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك تهاجمي(cam)
    مربی مورد علاقه
    سیدورف، یورگن کلوپ، آنچلوتی
    بازیکن محبوب
    Kaka,Balotelli,El shaarawy,Honda,Poli,Pazzini,Robinho
    اسم واقعی شما
    Shayan

ItaliaMilanPersepolis

Shevchenko

تشکر ها
    102
    تشکر شده 136 در 67 پست

ویترین امتیازات

داداش نظر منم اینه که فوتبال فانتزی بر پاشه چون خیلی خیلی سایت اون موقع شلوغ بود و یکی دیگه هم همین بحث تم... یکم تنوع بزار
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    forza milan

11. 10 کاربر از پست مفید Shayan1990 تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

به نام خدا

اسمم سروش هست . 15 سالمه از گیلانغرب شهرستانی کوچک در استان زیبای کرمانشاه و حدود 3 ساله که تو دربی عضو هستم . راستش اوایل فقط برای دانلود گل های بازیها به خصوص جام جهانی و بازیهای ملی به سایت میومدم و تا حدود 6-7 ماه پیش همین کارم بود اما کم کم از انجمن ها دیدن کردم و بادوستان زیادی آشنا شدم و تا اینکه تا چند ماه پیش به لطف آقا جعفر مدیر بخش هواداران شدم و فعالیتم 2-3 برابر شده و خیلی خوشحالم که عضوی از این سایت هستم ..... بیشتر فعالیتم تو بخش دانلود گل ها بوده و فکر میکنم تو 2-3 سال اخیر هرتابستون به سایت سر زدم به جز امسال که از فصل مدرسه و امتحانات هم اومدم و خوشبختانه به درسم هم هیچ لطمه ای نخورد.
    راستش منم تو فکراین بودم که چرا فعالیت توی سایت کم شده و چطور میشه دوباره به سایت رونق داد به خصوص بخش پرسپولیس که من علتشو ضعف مدیریتی خودم میدونم( امیدوارم به کمک دوستان این ضعف رو برطرف کنم). فکر کنم با پیش بینی ها و نظرسنجی ها و تحلیل کردن بازیها و خواستن از بچه ها برای شرکت در بحث های فنی میشه فعالیت تو سایت رو بیشتر کرد. همچنین برای پیش بینی ها جوایزی اندکی هم گذاشته بشه صد در صد میل بیشتر میشه
    به نظرم یه جایی واسه لیگ های شرق آسیایی و لیگ های دیگه ی اروپایی باشه خوبه
    من به خودم تمام تلاشمو برای رونق دادن سایت دربی میکنم . اما به دلیل سنگینی درس ها فقط میتونم تو بخش پرسپولیس به فعالیتم ادامه بدم.

یا حق
    ویرایش توسط سدانی ها : 01-27-2014 در ساعت 22:10

13. 9 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

سلام دوستان
    من علی هستم >< 20 سالمه >< دانشجو دندونم >< ساکن تهران ><
    طرفدار رئال >< استقلال >< چلسی
    مرده مورینیو ام ! :))

والا من جز بچه های بسیار قدیمی سایتم یادمه چند ماه پس از افتتاح دربی Js8 من اینجا عضو شدم البته اون موقع اصلا سر از انجمن و ... در نمیاوردم
    میومدم واسه دانلود
    فک کنم بالای 8 تا اکانت داشتم :))
    ولی قسمت این اخریه شد :| که چند بارم درخواست تغییر نام دادم که گفتن بعدا :|:|

والا من بیشتر انتقاد دارم ولی در اول :
    جا داره از تمام بچه های سایت چه فعال - چه پیش فعال :)) تشکر کنم از دوستانی که الان پیش ما نیستن و به دیار حق نشتافتن هنوز
    کسانی که زجمات زیادی کشیدن و دیگه نمیتونن بیان سایت

انجمن انجمن فوق العاده ایی است ( البته قبلا هااااا خیلی بهتر بود ) زمانی که حتی سایت به دلیل شلوغی بالا نمیومد
    تا دلتون بخواد تو این چند ساله انجمن فوتبالی ... زده شده که 80 % تقریبا شکست خوردن و کپی کننده بودن
    ولی دربی جز معدود هایی هست که هنوز پا برجاست و اینم مدیون کاربراشه یقینا ... .. .
    البته کسی منکر زحمات مدیر خوب انجمن اقا جعفر نیست بی شک

خلاصه تو دربی همه چی هست >< یه آرشیو قدرتمند ورزشی بالاخص فوتبال

انتقادات :

* والا چندین ماه یا سال هست که خبر تغییرات بزرگ میرسه ! ولی اگه شما دیدین ما هم دیدیم ! :|
    * حتی تیم ادمین ها اکثرا عوض شد ولی مشکل خلوتی دربی و کاهلی کاربراش حل نشد >< چون مشکل اینجا خیلی فراتر از تغییر کادر فنی هست

* این بند اخر که راجع به مافیا هست ( 100 % به منه ) چون من اصرار شدیدی داشتم مخصوصا تو تابستون امسال بچه ها هم میتونن شهادت بدن ولی خوب میسر نشد ، چندین تایپک فوتبال فانتزی زده شد ! که هیچی از توش در نیومد ! ته سر داشت و نه ته ! منم از خیر مافیا گذشتم خیلی وقته !

* انتقاد اصلی من اون زمان بود که میگفتم : هر کسی میومد یک تایپک اراجیف میساخت !
    ببخشید ، عذر میخوام ولی زبونم مو دراورد از بس پ.خ زدم به جعفر جان ! که بیا اینا رو جمع کن !
    مثلا : عکسای فوتبالی ! HD ! یک تایپک ! FULL HD تایپک جدا ! طنز جدا گونه ! هر چی بگین
    اصلا توجه نکردن ببینن که این تایپکا قبلا زده شده یا نه !!! همینجوری فرت فرت میزدن

بچه هایی که سالهاست تو انجمن بودن ارسالاشون که 99% مفید بوده به 300 نمیرسید
    یکی یک شبه میومد 1000 تا ارسال میکرد ! هر عکس یک ارسال !!!

تایپک کلیپای بازیکنا همه موجود بوده ! دیدم رفتن یک تایپکایی زدن که ( کلیپ های زیزو ! رونالدو ...) در صورتی که اینا قبلا بوده !
    بهشونم میگفتم : پشمم حساب نمیکردن

* من گفتم اون موقع که باید برای دوستانی که میان زحمت میکشن و ارسال مفید دارن یه مزایایی در نظر گرفته بشه ! نه جایزه هاا ...
    بالاخره باید فرق کسی که مثل من الافه اینجا با اون عزیزی که زحمت میکشه مشخص بشه یا نه ؟!

ببخشید زیاد بود ولی فعلا همین ها تو ذهنم بود
    یا علی

Buffon & Casillas

15. 10 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

سلام به همه برو بکس،من زیاد فعال نیستم شاید هم اصلا ولی زیاد سر میزنم همیشه دلم با بچه های این سایته اینجا رو اینجوری خلوت نبینید روزهای خوب بوده و هست ..

والا من جز بچه های بسیار قدیمی سایتم یادمه چند ماه پس از افتتاح دربی Js8 من اینجا عضو شدم البته اون موقع اصلا سر از انجمن و ... در نمیاوردم
    میومدم واسه دانلود
    فک کنم بالای 8 تا اکانت داشتم :))
    ولی قسمت این اخریه شد :| که چند بارم درخواست تغییر نام دادم که گفتن بعدا :|:|
    تمام خط هاشو با من سته به جز اکانتش که یکی ساختم
    یادش بخیر اون سالها فقط دنبال کلیپ های فوتبالی بودم و فوتبال! مدرسه رفتنمون هم درس نبود فوتبال بود و فرار فوتبالی

* من گفتم اون موقع که باید برای دوستانی که میان زحمت میکشن و ارسال مفید دارن یه مزایایی در نظر گرفته بشه ! نه جایزه هاا ...
    بالاخره باید فرق کسی که مثل من الافه اینجا با اون عزیزی که زحمت میکشه مشخص بشه یا نه ؟!
    فک کنم تا الان زیاد بحث شده که امتیازی بشه
    فرق اون کسایی که زحمت میکش و پست های خوب میدن خود اعضای سایت تشخیص میدن امتیازش هم اینه که پست ها چقدر به دل کاربر بشینه یا چقدر ازش سود ببره و استفاده کنه
    یعنی امتیازش عددی نیست!
    ایپک کلیپای بازیکنا همه موجود بوده ! دیدم رفتن یک تایپکایی زدن که ( کلیپ های زیزو ! رونالدو ...) در صورتی که اینا قبلا بوده ب
    بهشونم میگفتم : پشمم حساب نمیکردن
    نه ...
    حتما به خاطر این بوده که میخواستن اون کلیپ ویژه باشه یا روش تاکیید بیشتری بشه

به نظر من اگر مدیرها ی سایت بیشتر بشن سایت رونق میگیره چون وقتی بخش ها مدیر داشته باشه اول فعال میشن و بعد از مدتی کاربرها طبق علاقه هاشون مینونن فعالیت مفید داشته باشن
    تنها نظرم همینه
    نقاط قوت هم اینه که با همه سایتها فرق داره و کاربرها با هم فرقی ندارن...

امیدوارم خودم هم شرایطم درست بشه و بتونم دوباره برگردم ،خیلی برام دعا کنید این روزا هر چی جلو تر میرم مشکلات منو به اول راه برمیگردونه!!!!
    یادم رفت خودمو معرفی کنم!میشناسد دیگه....

پ.ن:نشد یه پست بدم ویرایش نخووواهد...
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 01-29-2014 در ساعت 15:37

17. 9 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

سلام.من علی هستم.اهل خوزستان-بهبهان.من عاشق استقلال و بارسا هستم.عاشق فرهاد مجیدی.عاشق شماره های 7-10-11-77-96-99ودوست دارم لباس های ورزشی ام با این شماره ها باشد.12 سال دارم.خیلی دوست دارم در سایت فعالیت داشته باشم.توانایی سر زدن هم به صورت مستمر دارم.در بخش های(عکس HD-پیش بینی نتایج اس اس و بارسا).نقاط ضعف=خیلی دیر به دیر به درخواست ها پاسخ می دهید(عکس HD)نقاط قوت=خیلی داره که نمیشه همشو بگم.تاریخچه استقلال و پرسپولیس جاش خالیه اگه بزارید ممنون میشم.پیش بینی نتایج جذاب ترین بخش.تم سایت باید تعویض بشه همینطور تصویر زمینه ها.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

19. 6 کاربر از پست مفید ZedBazi تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع