Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 142 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1418
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadide | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!
    ویرایش توسط aliexpress : 11-20-2014 در ساعت 15:34 دلیل: تکمیل پست

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

خب امیدوارم این تاپیک بازدید خوبی ازش بشه

اولین پست رو هم خودم جواب میدم

بنده الان لول 9 با لقب Elite (نخبه)! هستم فصل یازدهمه دارم بازی میکنم قدرت تیمم حدود 53.5 هستش و میانگین سنی تیم 22.1 ! کلا خیلی به جوون گرایی علاقه دارم!

عرضم خدمتتون که الان نهم جدولم ولی با یه برد حتی تا سوم جدول هم بالا میتونم بیام! کلا لیگ خیلی سختی داریم.اکثر تیما قدرتشون 60 هست و من جزو ضعیف ها هستم به حساب!

البته فصل های قبلی هم همیشه همینجوری بوده ولی خب خداروشکر خوب مقابل تیمای قوی تر از خودم بازی میکنم!

یادمه فصل 2 یا 4 بودم که آخرین باری بود که تونستم برم چمپیونز لیگ! که فکر کنم تا نیمه نهایی هم بالا رفتم که شکست خوردم! بعد از اون هیچوقت بین 4 تیم اول نبودم تو لیگ که بتونم صعود کنم به جام قهرمانان.همیشه پنچم به پایین

میشدم!

تا این که فصل قبل تو اون لیگ وحشتناک تونستم دوم بشم و این فصل تو جام قهرمانان حضور دارم.حالا جالبه بدونید که تو گروهمون 4 تا تیم 6 امتیازی هستیم!!!!!!!! و منم با بد شانسی سومم به دلیل تفاضل گل کمتر! :|

امشبم بازی دارم اگه ببرم صعودم قطعیه

اسم تیم F.C 7 Stars هست. از 13 آوریل 2013 وارد بازی شدم، ارزش باشگاهم 227 میلیون دلاره!بودجه تیمم هم الان 5 میلیونه!:| اینجوری نگام نکنین همین امروز نزدیک 35 میلیون خرج خرید بازیکن کردم ورزشگاهمم

ظرفیت 46500 تماشاگر رو داره.التبه فکر کنم 1 ماه پیش ارتقاش دادم که 5 روز دیگه مونده تا تموم بشه زمانش!!! فعلا هم با کمبود توکن مواجه شدیم ولی تا 2 هفته دیگه که آکادمی بازیکن بهم میده فکر کنم بتونم به اندازه کاقی جمع کنم

فقط هم همین آکادمی رو لول 10 رسوندم که دیگه جا برای ارتفا نداره

بین دوستان اگه کسی بازی میکنه بیاد تعرف کنه ببینیم ایرانیا چند مرده حلاجن تو این بازی

3. 6 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

با سلام. ورژن جدید بازی (2.18) منتشر شد

لینک دانلود به پست اول اضافه شد

از مهم ترین مزیت های این ورژن ، قابلیت تغییر نام بازیکنان در ازای استفاده از توکن میباشد!

5. 5 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

خب بالاخره این لیگ هم تموم شد و ما متاسفانه نهم جدول شدیم! هیچ پولی هم اسپانسر بهمون نداد :|
    ایرانی ها تو بازی هستن ولی نمیدونم کجان!
    امیدوارم اینجا رو پیدا کنن تا جمعمون جمع بشه

اگه سوالی،مشکلی،آموزشی چیزی خواستین درخدمتم....

7. 4 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

می شه یکم بیشتر درباره ی این بازی بگید؟ ایا این بازی انلاینه؟ پولی باید داد برای این بازی؟ و کلا چه جوریاس

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

9. 3 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

نقل قول نوشته اصلی توسط samanpes نمایش پست ها
    می شه یکم بیشتر درباره ی این بازی بگید؟ ایا این بازی انلاینه؟ پولی باید داد برای این بازی؟ و کلا چه جوریاس
    آره همونطور که از اسم تاپیک معلومه بازی آنلاینه و به اتصال مطمئن اینترنت نیاز هست!نیازی به پرداخت پول نیست.ولی خب اگه بازی های آنلاین بازی کرده باشین متوجه میشین که یه سری امکانات ویژه واسه کسایی که تو بازی پول خرج میکنن قرار دادن.
    تو بازی چیزی که مهمه همون واحد بازی پولی هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....
    از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه
    گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه
    هر لیگ شامل 14 تیم میشه
    امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره
    هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده
    بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید
    تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی tv rights که فکر کنم حق پخش تلویزیونیه! و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که بهتون پول پرداخت میکنه
    امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره
    موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید
    قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین میکنه
    اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد
    در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم
    در ضمن این پست با کمی ویرایش به پست اول اضافه شد!
    ویرایش توسط aliexpress : 02-11-2014 در ساعت 14:34

11. 6 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

امروز با یه تیم آلبانیایی بازی داشتم که 3تا بازیکن معروف داشت. جردان شکیری ، عدنان یانوزای و والون بهرامی !
    جالب اینجاست که به جز بهرامی اون دو تا تو کریر فیفا 14 بازیکن تیم خودم هستن!
    با این حال با اینکه حریف 3 واحد از من قوی تر بود اما 2-0 شکستش دادم و فعلا دوم جدولم
    این سری دیگه مطمئنا باید صعود کنم به لیگ بعدی...

13. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

اوه اوه! عجب تیمایی داریم تو لیگمون!
    اون از حریف دیروز اینم از حریف امروز!
    اسم تیمش mcfc هست که منظورش همون من سیتیه.
    بازیکناشو دیدم دهنم اینجوری شد :|
    دروازه بانش جو هارت
    یکی از مدافعاش پابلو زابالتا
    هافبکش داوید سیلوا
    مهاجماشم آلوارو نگردو و سرخیو آگوئرو !!
    هر چی ستاره من سیتی هست جمع کرده تو تیمش!
    20 دقیقه دیگه هم باهاش بازی دارم،خدا رحم کنه!
    دیروزم الکی الکی 2-1 باختیم.دقیقه 90 گل خوردم!
    تقصیر خودم بود گل اول رو که خوردم تلاش رو گذاشتم رو هارد اتکینگ بعدش که پنالتی دادیم دقیقه 90
    یعنی من هر وقت هارد اتکینگ گذاشتم بازیو باختم!
    پشت دستمو داغ بکنم دیگه همچین غلطی بکنم :|
    من همینجور اینجا دارم واسه خودم پست میزارم هیچکیم نیست بازی کنه این بازی رو!
    کجایید شمااااااااااااااااااا

15. 3 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

جالب شد
    سرخیو آگوئرو از رو یه کاشته بهمون گل زد بعدش یه کرنر واسه ما بدست اومد که همین آگوئرو تو محوطه جریمه خودشون پنالتی داد!
    و ما هم که گلش کردیم
    آخرشم 1-1 مساوی شد.

17. 4 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

خب فصل هم تموم شد و ما آخر سر سوم شدیم و به لیگ بعدی صعود کردیم
    این لیگ کارم سخت تره چون من بین ضعیف ترینهام احتمالا
    تو جام حذفی هم که حذف شدم
    ولی تو لیگ قهرمانان حضور دارم و امیدوارم بتونم صعود کنم از این گروه مرگ!

19. 4 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 142 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع