Design & Developed BY Patira

صفحه 142 از 142 نخستنخست ... 4292132140141142
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,418 , از مجموع 1418
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadide | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!
    ویرایش توسط aliexpress : 11-20-2014 در ساعت 15:34 دلیل: تکمیل پست

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

واااااااااااااااااااااااا اااای عجب بازی عجیب و دراماتیکی شد امروز !!! نتم کلا داغونه یعنی آنلاین بخوام ببینم یه نیمه تموم میشه تا لود بشه معمولا ! این سری هر چی وایسادم بالا نیومد. ناچارا از بازی خارج شدم دوباره اودم دیدم دقیقه 75 هست و 1-0 عقبم. بلافاصله رفتم نوع بازی رو از هارد دیفندینگ به اتکینگ تغییر دادم. دقیقه 84 گل مساوی رو زدیم.بلافاصله یه موقعیت حریف گیرش اومد که دروازه بانم که اسکات هست عالی ردش کرد. رفت کرنر! کرنرو زدن دروازه بانم خطا کرد و کارت زرد گرفت و پنالتی داد!!! آقا پنالتی رو زدن دروازه بانم گرفت. بازی به جریان افتاد دقیقه 89 گل دومم زدیم. آخ که چه فریادی کشیدم وقتی گل زدیم! کلی التماس بازیکنم میکردم که توپه رو گل کنه و این کارو هم کرد.دمش گرررررررم خیلی حال داد این بردالان با یه امتیاز اختلاف با صدر دوم هستم

3. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    لیپی ، آنجلوتی ، مورینیو ، کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ItaliaJuventus

Delpiero

تشکر ها
    16
    تشکر شده 22 در 16 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

امروز تیم اولم 2-1 باخت و از کاپ حذف شد. درسته تیم حریف حداقل 5-6 نمره ازم قویتر بود لول 4 بود ولی اشتباه خودم بود
    چون بازیکنی که تازه ازمصدومیت رها شد بود باز دادم اونم ضعترین بازیکن میدان شد و نمره 4 گرفت حیفه 5 بسته قرمز و3 بسته سبز که خرجش کردم

5. کاربر روبرو از پست مفید sadbari تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن،مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 7 در 5 پست

اقا اعصابم داغونه،ی بازیکن اسرائیلی مهاجم بود تو لیست خرید و هیجده سالش بود و لولش19 سه تا تمرین بش میدادم میشد 20 و پنج ستاره،چون اسرائیلی بود نخریدمش،الان مث... پشیمونم،عوضش ی بازیکن کروات هافبک خریدم هیجده ساله و چار ستاره لول هیجده

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    لیپی ، آنجلوتی ، مورینیو ، کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ItaliaJuventus

Delpiero

تشکر ها
    16
    تشکر شده 22 در 16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis نمایش پست ها
    اقا اعصابم داغونه،ی بازیکن اسرائیلی مهاجم بود تو لیست خرید و هیجده سالش بود و لولش19 سه تا تمرین بش میدادم میشد 20 و پنج ستاره،چون اسرائیلی بود نخریدمش،الان مث... پشیمونم،عوضش ی بازیکن کروات هافبک خریدم هیجده ساله و چار ستاره لول هیجده
    زیاد به ملیت توجه نکن
    سعی کن به قد و قواره مخصوصا برا مدافعا دقت کنی
    البته اون بازکنی که نمره 4 گرفت و باعث شد حذف شم ایزرائیلی بود. واقعا مرگ بر اینا
    بازی بعد دو سه تا رو گداشتم کنار با دو مصدوم و عددم حضور من 10-1 بردم

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی و دلپیرو و علی دایی
    اسم واقعی شما
    دانیال

BrazilSS_TehranInter

Ronaldo

تشکر ها
    11
    تشکر شده 93 در 71 پست

منم که با ضدحالی که خورده بودم و با اینکه چندتا از بازیکنام هم خیلی دوست داشتم! بالاخره تیمم رو با یک تیم سطخ 2 عوض کردم! که میانگین سنیش 28-29 بود! ولی ازونجایی که لیگش ضعیف بود تیم دوم جدول بود! پول هم که اصلا نداشت! ولی خوبیش اینه که تو 3 تا کاپ هست و با کمی تغییرات هر 3تا بازیمو تا الان برم و همه رو هم 6 تا 6تا میزنه! و تو لیگ قهرمانان هم تیم جدول رو 9-0 زد! (من تیم سوم بودم که حالا شدم دوم)تیم خوبیه و بهتر از اون لیگاش هست! که بنظرم تو همه جامهاش همه تیمهاش بی سرپرستند! شاید بعد مدتها بتونم 2-3 تا قهرمانی بدست بیارم با این تیم 3 ستاره ام!

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

ملیت رو میشه تغییر داد. ولی منم کلا با بازیکن اسراییلی مشکل دارم! اصن عذاب وجدان میگیرم بخوام اینارو بخرم

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

منم دوست دارم بازیو از صفر شروع کنم! ولی حیفم میاد این تیمو ولش کنم!همینو ادامه میدم پس

ولی از صفر شروع کردن مساویه با درو کردن همه جام های ممکن... !

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

اطلاعیه :

با توجه به سنگین شدن و تعداد زیاد صفحات این تاپیک تصمیم گرفته شد که جلد دوم تاپیک Top Eleven افتتاح بشه

لطفا از این به بعد مارو
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تاپیک جدید در خدمتتونیم

تاپیک بسته میشود !

ویرایش توسط aliexpress : 02-03-2015 در ساعت 15:43

صفحه 142 از 142 نخستنخست ... 4292132140141142

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع