Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

irann نظر شما در رابطه با قرعه کشی و گروه بندی جام جهانی 2014 برزیل چیست؟

به نام خدا
    قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل انجام خواهد شد و تیم ها بر اساس سید بندی انجام شده توسط فیفا در گوی های مختلف قرار خواهند گرفت و حریفان خود را خواهند شناخت
    سید بندی قرعه کشی جام جهانی 2014 به شرح زیر است :
    سید یک : آرژانتین ، برزیل ، بلژیک ، کلمبیا ، آلمان ، اسپانیا ، سوئیس و اروگوئه
    سید دو : الجزایر ، کامرون ، شیلی ، ساحل عاج ، اکوادور ، غنا و نیجریه
    سید سه : استرالیا ، کاستاریکا ، هندوراس ، ایران ، ژاپن ، کره جنوبی ، مکزیک و آمریکا
    سید چهار‌: بوسنی و هرزگوین ، کرواسی ، انگلیس ، فرانسه ، یونان ، ایتالیا ، هلند ، پرتغال و روسیه
    مراسم قرعه کشی جام جهانی ساعت 19:30 جمعه 15 آذر به وقت تهران در شهر کوشتا دوسوئیپه در ایالت باهیا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که سیدبندی انجام شده برای متعادل شدن گروه ها توسط فیفا انجام می شود و روال به این صورت هست که از هر سید 1 تیم در هر گروه قرار خواهد گرفت
    یعنی اینکه تمامی تیم های سر گروه شامل سید 1 هستند که طبق آخرین رده بندی فیفا به عنوان آماده ترین تیم های جهان شناخته می شوند
    همین طور تیم های سید های 2 و 3 و 4 از نظر فیفا تقریبا در یک سطح قرار دارند هر چند که موقعیت جغرافیایی و .. هم در این سیدبندی منظور شده است اما به هر حال این سیدبندی ها لازم و ضروری به نظر می رسند
    برای هر گروه 1 تیم از سید 1 , یک تیم از سید 2 , یک تیم از سید 3 و یک تیم از سید 4 انتخاب می شوند. بنابراین تیم ملی کشور ما به طور قطع در گروه تیم های سید 3 قرار نخواهد گرفت

مهمانان ویژه فیفا در مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی مارکوس کافو، فابیو کاناوارو، ماریو کمپس، لوتار ماتئوس، زین‌الدین زیدان و سر جف هورست خواهند بود. همچنین در این مراسم 1300 مهمان از 31 تیم صعود کرده به جام‌جهانی و بیش از 2000 خبرنگار از سراسر جهان حضور خواهند داشت.

مترو همچنین نوشت این مراسم قرار است در 193 کشور جهان به طور زنده پخش شود.

از نظر شما بهترین قرعه چی می تواند باشد؟ همگروهی با چه نوع تیم هایی برای ما بهتر و چه نوع تیم هایی برای ما بدتر است؟
    پس از قرعه کشی کدام گروه را گروه مرگ می دانید؟ راحت ترین گروه و غیر قابل پیشبینی ترین گروه کدام است؟
    در این تاپیک به بحث و تبادل نظر حول این موضوعات خواهیم پرداخت

WelCome To Derby

2. 6 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما در رابطه با قرعه کشی و گروه بندی جام جهانی 2014 برزیل چیست؟

خب واسه شروع خودم دوست دارم یکم در مورد این جریان اظهار نظر کنم
    کلا من جام جهانی رو دوست دارم و فکر می کنم که اگه جام جهانی نبود فوتبال محبوبیت این چنینی نداشت و واقعا از همین الان جو جام جهانی من رو گرفته
    به خصوص اینکه این جام داره توی مهد فوتبال برگزار می شه

خب گمانه زنی های فراوانی انجام شده و خیلی ها نظرات متفاوتی برای گروه بندی دادن
    خیلی ها اعتقاد دارن که همگروهی با تیم های ضعیف تر ( روی کاغذ ) می تونه ما رو امیدوار به صعود کنه و همگروهی با تیم های سخت حداقلش اینه که ما با تیم های بزرگ بازی کردیم
    اما به نظر من باید خیلی زرنگ باشم و هم خدا رو بخواهیم هم خرما یعنی چی؟ یعنی اینکه به نظر من گروهی می تونه برای ما خوب باشه که تلفیقی از تیم های عالی و معمولی باشه
    به نظر من ایران شانس صعود از گروهش رو موقعی می تونه زیاد ببینه که سرگروهش یک تیم فوق العاده قوی باشه
    مثل برزیل یا آرژانتین .. من تصور می کنم اگر به طور مثال تیم سوئیس تیم ضعیف تری محسوب میشه و ما با این نوع تیم ها هم گروه بشیم برای صعود باید حداقل 6 امتیاز بگیریم
    اما با قرار گرفتن در گروهی که یک سرگروه خیلی قوی داره میشه با 4 و یا حتی 3 امتیاز صعود کرد !
    هم گروهی با یک تیم خیلی قوی مثل برزیل یک حسن بزرگ داره .. اگر سرگروه بتونه هر 3 بازی رو ببره و 9 امتیاز کسب کنه آن زمان هر 3 تیم باقی مانده برای صعود باید از همدیگه امتیاز بگیرن و ایران می تونه با یرد و 1 مساوی تقریبا صعودش رو قطعی کنه و یا حتی با کمی چاشنی شانس و یک برد با اختلاف 2-3 گل و حتی یک شکست می تونه شانس صعود داشته باشه
    اما اگر سرگروه تیمی باشه که یک بازی رو به یکی از تیم ها ببازه و یا حتی مساوی کنه و این وسط تیم ها در یک سطح باشن کار سخت میشه و ما باید توی هر 3 بازی با امتیاز از زمین خارج شیم که خیلی سخته
    به هر حال من فکر می کنم هم گروهی با یک سرگروه قوی و 2 تیم معمولی خیلی می تونه خوب باشه
    برای مثال همچین گروهی
    برزیل یا آرژانتین
    الجزایر یا غنا
    بوسنی یا یونان

اینجوری هم با یک تیم عالی همگروه شدیم و یک بازی بزرگ در تاریخمون ثبت و ماندگار میشه و هم اینکه شانس صعود از قبل از جام جهانی برای ما مرده نیست
    WelCome To Derby

4. 6 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما در رابطه با قرعه کشی و گروه بندی جام جهانی 2014 برزیل چیست؟

نظر من هم با آقا جعفر یکیه. ببینید اگه 3 تا تیم مثلا ضعیف بخوره به تورمون تو هر بازی معلوم نیست کی برنده شه ولی اگه 1 تیم برزگ تو گروه باشه هم 1 بازی بزرگ خواهیم داشت هم اینکه با خوش شانسی میتونیم دوم بشیم

بدترین گروهمون اینه: برزیل، هلند، ایتالیا، ایران
    1 توضیح ردباره ی این گروه بدم. چون تو سید دو 7 تا تیم هستن و سید چهار بیشتر یکی از تیم های سید 4 به عنوان سید 2 انتخاب میشن که من ایتالیا رو انتخاب کردم

مردم الان 2 دسته ان
    1 دسته اونایی ان که دوست دارن با قوی ترین تیم های دنیا تو 1 گروه بیوفتیم و حذف شیم.
    1 دسته دیگه هم دوس دارن گروه 1 جوری بیوفته که ما بتوننیم صعود کنیم. که منم جز همین افرادم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید ("_") تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    1
    تشکر شده 5 در 2 پست

سلام
    من خیلی دوس دارم که ما با تیم های بزرگ بازی کنیم. چون فدراسیون فوتبالمون انقدر بی عرضه هستش که نمیتونه بازی تدارکاتی با تیم های بزرگ برگزار کنه و اینجا ما حداقل میتونیم بازی های بزرگ داشته باشیم. اما یه مشکلی این وسط وجود داره :
    ما با این تیم ملی که داریم ( که تمام کار های رو لژیونر ها و دورگه هایی مثل دژاگه یا گوچی انجام میدن ، لیگمون هم که انقد پویاست! که 4 تا بازیکن درست حسابی هم خروجی نداره و اگه این لژیونرامون مصدوم بشن کسسی جایگزین مناسب نداریم ) و با این وضعیت آماده سازی که یه بازی درست و حسابی تدارکاتی نداریم ، بنظرتون بریم جهانی و با مثلا برزیل یا اسپانیا یا کلا این تیم های بزرگ همگروه بشیم ، از هر کدوم چندتا گل میخوریم؟ یکم هم باید به فکر آبرو داری بود !!! تو شرایطی که همه تیم های حاضر تو جام جهانی دارن به شدت خودشون رو آماده میکنن ، ما با این وضعیت ، زنگ تفریح که هیچ ، کیسه گل نشیم شانس آوردیم !! امیدوارم که حداقل با تیم های خیلی بزرگ همگروه نشیم تا مایه خنده دیگران باشیم. همیشه آرزو داشتم که تو این جام جهانی از گروهمون صعود کنیم ولی با این وضعیت فقط دوس دارم که آبروی کشورمون حفظ بشه و مثلا نشیم مثل عربستان 2002 که 8 تا از آلمان خورد !!!

8. 3 کاربر از پست مفید mehdi007 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

به نظرم شبکه 3 نگاه کردن حال نمیده همشو باید سانسور کنه
    لینک پخش آنلاین مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید ("_") تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

وقتی سید بندی مسخره ی فیفا رو که بر اساس رنکینگش هست رو نگاه میکنیم واقعا تعجب میکنیم . سوییس و کلمبیا که تا چند وقت قبل صعود از مرحله ی گروهی هم آرزشون بود حالا سرگروه شدند اونوقت هلند و ایتالیا باید تو سید بعدی باشند .

در مورد قرعه ی مناسب تیم ملی کشورمون هم خیلی میگویند که باید به تیم های قوی بخوریم تا اگر هم صعود نکردهیم حداقل جلوی این تیم ها محک بخوریم ولی چرا ما نباید با این تیم ها توی بازی های دوستانه روبرو بشیم تا اینکه بخوایم توی مرحله ی گروهی که حکم مرگ و زندگی داره تجربیات کسب کنیم ؟

فیفا هم گفته که به همه ی تیم های ملی حاضر در جام جهانی برای آماده سازی خودشان پول پرداخت یکنه اما بهترین فدراسیون فوتبال آسیا هیچ کاری نمیکنه اونوقت انتظار داریم از مرحله ی گروهی بالا بیایم .

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

حالا به نظرتون با وجود ما و نیجریه وبوسنی دیگه شانسیم برا آرژانتین میمونه؟؟

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

14. 4 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

آقا از همین الان به هواداران آرژانتین تسلیت عرض می کنم چون 100%یه باخت تو شاخشون:d
    اما بدون شوخی همونطور که قبلا هم گفتم این گروه گروه خوبی و میتونیم به عنوان تیم دوم صعود کنیم تو مرحله بعد هم که با تیم های ضعیف میفتیم به امید خدا

16. 3 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

من جای کیروش بودم، شب قبل بازی با آرژانتین چراغارو خاموش میکردم، میگفتم هرکی میخواد بره،بره

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

18. 2 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samanpes نمایش پست ها
    من جای کیروش بودم، شب قبل بازی با آرژانتین چراغارو خاموش میکردم، میگفتم هرکی میخواد بره،بره
    ولی اگه من جاش بودم یه چیز میرختم تو غذای بچه که توهم بزنن برن تو زمین تو بیش تر مواقع جواب داده

20. 2 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)