Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergosen
    بازیکن محبوب
    J.Best
    اسم واقعی شما
    Aghil

EnglandManUtd

David Beckham

تشکر ها
    20
    تشکر شده 158 در 35 پست

پیش فرض ۵۰ جمله به یاد ماندنی در وصف شاهزاده زنجفیلی(اسکولزی)

زیدان :

خت ترین رقیب من ؟ اسکولز از منچستر بود . او یک هافبک کامل به معنای واقعی بود . شما معمولا خیلی کم پیش می آید که به فوتبالیست حرفه ای و کامل به معنای واقعی کلمه برخورد کنید . اما اسکولز بازیکنی بود که این ویژگی را داشت .
    ژاوی :

در ۱۵ – ۲۰ سال اخیر بهترین هافبکی که من دیده ام ، کاملترین انها اسکولز است . من بارها در این مورد با ژابی آلونسو صحبت کرده ام ، او استثنایی است ، او میتواند پاس نهایی را ارسال کند ، او گل میزند ، او بسیار قوی است ، او بازیکنی کامل است . شاید حتی اگر وی در اسپانیا بود ارزشش از الان بیشتر بود .
    جک ویلشر :

ناراحتم از بازنشستگی اسکولز ! چه بازیکنی بود ! یک بازیکن کلاس بالا و بزرگ که میتواند الگوی هر هافبک جوان انگلیسی باشد .
    پاتریک ویرا :

بیشترین بازیکنی که من در لیگ برتر تحسینش میکنم !؟ پاسخ آسان است : اسکولز
    تری ونبلز :

او بهترین پاسور تک ضرب یا دو ضرب این کشور است ، بازی او شبیه به هیچ کس دیگر در این جا نیست .
    گوردون استراچان :

او گل میزند ، پاس های دقیق و بلند ارسال میکند . یک – دو انجام میدهد ، در محوطه جریمه حریف ضربه سر میزند ، او یک پکیج کامل از مهارت ها است ، بازیکنی را با این شرایط پیدا نمیکنم ، او برای ۱۰-۱۱ سال این گونه عمل کرد .
    گرت ساوتگیت :

او شایسته این همه تقدیر و صحبت بعد از بازنشستگیش است ، بهترین بازیکن نسل خودش و البته با تواضع ! یک اسطوره .
    سیمپسون :

پل اسکولز یک اسطوره است ، بهترین بازیکنی که در زندگیم دیده ام ، این یک حقیقت است .
    آلن شیرر :

اگر از بازیکنان فوتبال بپرسید که چه کسی را بیشتر از همه تحسین میکنند ، پاس خیلی ها اسکولز خواهد بود .
    شوچنکو :

آنها دو بازیکن جوان بزرگ در تیمشان دارند ، اما بازیکنی که بیشتر مرا تحت تاثیر قرار میدهد ، کسی نیست جز اسکولز . او مهمترین اتفاقات زمین را رقم میزند .
    ساویج :

جدا اسطوره زیاد افراط شده ! اما اسکولزی واقعا یک اسطوره بود . همین و تمام .
    روتلیج :

احتمالا بهترین و بزرگترین هافبکی که لیگ برتر به خود دیده است ، او بوده .
    جوزپه روسی :

یکی از بزرگترین بازیکنان در پست خودش ، حالا بازنشسته شده ، خوشحالم که افتخار همبازی بودن را باهاش داشتم ، احترام برای یک اسطوره .
    رونی :

بهترین بازیکنی که کنارش بازی کردم .
    رونالدو :

اسکولزی بهترین بازیکنی بود که کنارش بازی کردم ، من در جوانی چیزهای زیادی از او یاد گرفتم . او فوق العاده بود
    رونالدینیو :

من دوست دارم مثل او پاس بدهم ! چه کسی به او یاد داد اینطوری پاس بده !؟
    کارلوس کوئیروز :

هنگامی که اسکولزی در تیم بود گویی در حال بازی کردن با چراغ های روشن بودیم
    پیکه :

یکی از برترین بازیکنانی بود که در کنارش بازی کردم ، او در تمرینات فوق العاده و باورنکردنی بود . یک مسرت و شادی بزرگ بود که در کنارش بازی کردم .
    پله :

اگر او در کنار من بازی میکرد ، من خیلی بیشتر گل میزدم !
    گری پالیستر :

وقتی صحبت از بزرگترین های منچستریونایتد میکنید ، همه از گیگز ، جرج بست ، برایان رابسون و بابی چارلتون میکنند ، چرا که شاید انها مدال های بیشتر کسب کردند . اما این بحث یک بازیکن بزرگ را از قلم انداخته است .
    فیل نویل :

پل برای من بهترین بازیکن تیم انگلیس است ، با هر بازیکن از تیم های ملی مختلف صحبت کردم ، از او به عنوان یک یار کلیدی یاد میکنند. او به آن اعتباری که شایسته اش بود نرسید ، برای من او جایگاهی در حد و اندازه فیگو و زیدان دارد .
    گری نویل :

من اسکولزی را با هیچ کس عوض نمیکنم . او برای من بدون شک بهترین و کاملترین بازیکن فوتبال بود که کنارش بازی کردم . او بهترین است .
    سمیر نصری :

ناراحتم از بازنشستگی اسکولز ، بازیکن بزرگ ، یک بازیکن کلاس جهانی . او زیزوی انگلیس بود .
    مورینیو :

چرا او برای انگلیس بازی نمیکند ؟! این مضحک و اصل دیوانگی است . اسکولزی بزرگ و برترین است ، او بازیکنی بزرگ است . او خونسرد و با تجربه است . و برای من یکی از بهترین هافبک های جهان . منچستریونایتد خوش شانس بود که چنین بازیکنی را در اختیار داشت .
    لیونل مسی :

در لاماسیا ، نام وی بارها به زبان می آید . او یک استاد است .
    مارادونا :

تکنیک وی ناب و منحصر به فرد است .
    مارچلو لیپی :

پل اسکولز یکی از اولین انتخاب های من برای قرار گرفتن و ساختن تیمی بزرگ است .
    دنیس لاو :

او بهترین است ، بازیش را که میبینم لذت میبرم و شاد میشوم.
    برایان کید :

او بهترین مغز فوتبالی را دارد که تا به حال من در یک بازیکن دیده ام .
    روی کین :

یک بازیک بزرگ ، بدون چرندیات شهرت ، بدون خود بزرگ بینی ، کسی که بی پیرایه فوق العاده بود.
    گلن هادل :

بازیکنی که در قالب اسکولز باشد و بتواند همچون او باشد در جهان نیست .
    هندرسون :

ناراحتم از خبر شنیدن بازنشستگیش ، یکی از بزرگترین بازیکنان جهان ، ستایش و تکریم برای این همه سال .. اسطوره !
    تیری هانری :

علیرغم اینکه اعتقاد داشتم اسکولز باید سال های قبل جایزه بهترین بازیکن سال را میگرفت ، اما حالا فهمیدم چرا این اتفاق رخ نداده ! او اصلا مثل بعضی ستاره ها نیست که خود را در نشان توجه دیگران قرار دهد .
    گواردیولا :

او بهترین هافبک نسل خودش هست ، ای کاش میتونستم در کنارش بازی کنم .
    رایان گیگز :

من در این سالها در یونایتد کنار بازیکنان بزرگی بازی کردم ، اما اگر بخواهیم کسی را به عنوان بهترین انتخاب کنم ، او اسکولز خواهد بود .
    فلچر :

ما هرگز بازیکنی همانند اسکولز را دیگر نخواهیم دید . او تمام مشخصات بارز اسطوره بودن را داشت . او اصلا علاقه ای این خودنمایی ها یا مورد توجه قرار گرفتن امروزی ها نداشت . او یک حرفه ای واقعی بود .
    فیگو :

هرگز بازیکنی مثل اسکولز نخواهید دید ، در زمین نمیشد او را مهار کرد و در خارج از زمین ناپدید میشد .
    سرآلکس فرگوسن :

او یکی از بزرگترین بازیکنانی بود که به یونایتد امد . یونایتد یک بازیکن بزرگ را از دست میدهد .
    فردیناند :

شیوه بازیش را از یک هافبک گلزن به حاکم مطلق میانه زمین تغییر داد اما هنوز هم کلاس بالای بازیش و کیفیتش را حفظ کرده است . نابغه !
    فابرگاس :

او کسی است که ارزو داشتم همیشه به سطح بازی همچون پل برسم . او بهترین بازیکن لیگ برتر انگلستان است .
    داویدز :

هر کسی از ما میخواهد تا به خوبی اسکولز شد ، هر کسی هم میتواند از اسکولز چیزهای زیادی یاد بگیرد .
    کررند :

عجب بازیکنی است اسکولز ، همه چیز در موردی وی کامل و بی نقص است .
    بابی چارلتون :

او بازیکن مورد علاقه من است ، بطور خلاصه ؛ او جوهره و روح منچستریونایتد در بازی است او از همه نظر خوب است .
    کریک :

پل اسکولز ، فوق العاده و شگفت انگیز است ، وقتی کنار او بازی میکنید درک میکنید که چه استعداد و
    مهارت نابی دارد .
    نیکی بات :

به نظر من او در زمره ۳ یا ۴ بازیکن بزرگ تاریخ یونایتد قرار میگیرد .
    لوران بلان :

من به هرکسی که میپرسید میگویم : اسکولز بهترین بازیکن انگلیسی است ، زمانی که در یونایتد بودم ، میتونستم مهارت او را ببینم و فقط میتونستم بگم : wowww!!
    جرج بست :

با ثبات ترین و با استعدادترین بازیکن برای یونایتد .
    برباتوف :

هیچ کس در دنیا نمیتواند به شیوه ای بازی کند که اسکولز انجام میدهد ، او به هر منطقه زمین پاس های خوبی فراهم میکند ، تعویض بازی وی عالی است . هر مربی آرزو دارد اسکولز را در ترکیب تیمش داشته باشد . خوشحالم که کنار وی بازی کردم ، او در تمرین فوق العاده بود و بعد از تمرین نیز همیشه به شوت زدن و .. میپرداخت .
    آ لونسو :

هواداران به وی رنکینگ بالایی برای بازیش میدهند ، من احترام زیادی برای وی قائلم . او یک الگو واقعی است ، او بهترین هافبکی است که من در ۱۵ – ۲۰ سال اخیر دیده ام .
    ویرایش توسط danteiv : 10-06-2013 در ساعت 08:45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع