Design & Developed BY Patira

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 917181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

دیوید مویز درباره غیبت رونی توضیح داد

سرمربی منچستریونایتد دیوید مویز, هم پیش از شروع بازی شیاطین سرخ درباره غیبت وین رونی توضی داد و هم در کنفرانس خبری پس از بازی نیز درباره مصدومیت رونی صحبت کرد.
    پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - زمانی که هواداران ترکیب ۱۱ نفره تیم برابر شاختار را دیدند از غیبت وین رونی در میان بازیکنان اصلی و نیمکت نشین یونایتد شگفت زده شدند. همانطور که هواداران نیز حدس زده بودند, تنها دلیل غیبت رونی می توانست مصدومیت او باشد.
    مویز نیز در مصاحبه پیش از بازی خود درباره عدم حضور مویز توضیح داد: او شکافی بر روی ساق پای خود برداشت و آن ناحیه از پای او متورم شد.
    “به هر شکل من قصد نداشتم او را از ابتدا در ترکیب قرار دهم, زیرا او اخیرا بازی های بسیار زیادی انجام داده است. قصد داشتیم او در میان بازیکنان ذخیره تیم باشد اما او نتواست برای بازی آماده شود.”
    دیوید مویز در کنفرانس خبری پس از بازی نیز درباره رونی چنین گفت: وین برای بازی شنبه آماده خواهد بود. او در برخوردی که با دنی ولبک در تمرینات داشت زخمی شد. اگر ما فشار می آوردیم, احتمالا می توانستیم درباره حضور او در بازی خطر کنیم اما تصمیم گرفتیم که این کار را انجام ندهیم.”

WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

زاها:شایعات منتشرشده کلا دروغ است

در چند روز اخیر شایعه ای درباره زاها در شبکه های اجتماعی منتشر شد و به سرعت قوت گرفت. ویلفرد زاها در حساب شخصی خود در توبتر به این شایعه عکس العمل نشان داد و این شایعات را بی پایه و اساس خواند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - پس از اینکه ویلفرد زاها در فرصت نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل با یونایتد قرارداد بست اما نیم فصل دوم را به طور قرضی در پالاس باقی ماند, همه منتظر دیدن بازی این بازیکن بااستعداد انگلیسی با پیراهن یونایتد بودند.
    در نهایت زاها در بازی های تور پیش فصل تیم به میدان رفت و عملکرد مناسبی نیز داشت. او حتی در بازی جام اتحادیه برابر ویگان نیز دقایقی به میدان رفت.
    با شرایط به وجود آمده همه انتظار داشتند این بازیکن خوش تکنیک اولین بازی خود را نیز برای شیاطین سرخ در لیگ برتر انجام دهد اما پس از گذشت شش هفته زاها نتوانسته است برای دقایقی اندک نیز به میدان رود. او حتی در بازی تیم در جام خیریه و لیگ قهرمانان نیز به میدان نرفت.
    همین بازی نکردن زاها کافی بود تا شایعاتی درباره این بازیکن منتشر شود. آخرین شایعه منتشر شده درباره این بازیکن در شبکه های اجتماعی به حدی بچه گانه است که هر فردی با شنیدن آن به حقیقت نداشتن این شایعه پی می برد.
    ویلفرد زاها نیز پس از شنیدن این شایعه بلافاصله در حساب شخصی خود آن را تکذیب کرد.
    ویلف در حساب شخصی خود در توبتر نوشت: شایعات احمقانه. #بچه گانه
    مدیر برنامه های این بازیکن نیز این ادعاها درباره دلیل بازی نکردن این بازیکن انگلیسی و خط خوردن نامش از بازیکنان حاضر در بازی با شاختار را توضیح داد. او درباره این شایعات گفت: کاملا بی ارزش است. در کل درست نیست.
    همانطور که انتظار می رفت, رسانه ها و کسانی که شایعه درست می کنند, از هیچ فرصتی دریغ نمی کنند و به داستان سرایی های خود ادامه می دهند. پس از باخت هفته گذشته برابر وست بروم و نتایج ضعیف هفته های اخیر رسانه ها فشارهای خود بر روی مویز را آغاز کرده اند و در تازه ترین حرکت خود این شایعه بی پایه و اساس را درباره زاها و دیوید مویز به راه انداختند.

-----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دیوید مویس و تغییر در زمان برگزاری جام جهانی

این نگرانی وجود دارد که دمای بیش از 40C میتواند بازیکنان و هوادارانی که به خلیج فارس مسافرت میکنند را به خطر بیندازد.

کمیته اجرائی فیفا برای جلوگیری از گرمای شدید کشور قطر در حال حاضر در حال بحث و بررسی برای شکستن بحث برانگیز سنت و انتقال تورنومنت جام جهانی از تابستان به زمستان هستند، برنامه ای که میتواند تغییرات قابل توجهی در مسابقات لیگ برتر داشته باشد.
    هنگامی که در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه از دیوید مویس در خصوص چگونگی این طرح و تأثیرات آن از وی سؤال شد، سرمربی اسکاتلندی در این باره اظهار داشت:" مسلماً چیزهایی باید در یک سال قبل و یک سال بعد از جام جهانی تغییر یابد. هیچ راهی برای برگزاری مسابقات در جای دیگر وجود ندارد. من مطمئنم که لیگ برتر و دیگران در حال فکر کردن و کار کردن بر روی آن هستند و این کار نشانه ای ار رفتن به سمت تغییر است".
    دیوید مویس ادامه داد:" اگر جام جهانی در ژانویه برگزار شود، میتواند یک تعطیلات زمستانی به دنبال داشته باشد. واضح است که این بسیاری از چیزها را گسترش خواهد داد و این میتواند چیزهای بسیاری را اضافه کند. شاید شما نیاز به خلاص شدن از دست بازیهای تکراری جام حذفی و نیز محدود کردن جام اتحادیه باشید. من مطمئنم که افراد تلاش میکنند و در نهایت تصمیم درستی میگیرند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مصاحبه سر الکس فرگوسن با چارلی رز - بخش 2

بخش 2

شما هیچ وقت در دوران مربیگریتان دست از اداپته شدن برنداشتید و دائما با گذر زمان تغییر کردید .

همیشه ، اگر به یونایتد امروزی نگاه کنی چارلی ، زمین تمرینی فوق العاده است . تنها چیزی که ما هنوز در مجموعه تمرینی خودمان انجام نمیدهیم عمل های جراحی و سی تی اکسن و ام ار ای ها است و گرنه بقیه چیزها حتی دندانپزشکی بازیکن ها هم در خود مجموعه انجام میشود . این یکی از مسائلی هست که من بهش افتخار میکنم و راجع بهش با دیوید گیل هم زیاد صحبت کردیم . من گفتم " دیوید ، یکی از کارهایی که ما در این باشگاه باید انجام دهیم این است که وقتی کسی عضو باشگاه میشود ببیند که ما بهترین و مجهزترین امکانات را داریم و همیشه در حال اداپته شدن هستیم . "

حدود ده سال پیش دکتر تیم پیش من امد و گفت " رئیس میدونی ، فکر میکنم که ما کم کم باید به فکر متخصصان ورزشی و تغزیه و از این جور مسائل باشیم" او بهم گفت که 2 ،3 باشگاه هستند که این کارشناسان را دارند و ما واقعا احتیاج داریم که جلوتر از بقیه باشیم . او منرا قانع کرد و بعد تیمی را با محوریت مرد جوانی که پر از ایده بود ساخت . و همین باعث شد که عملکرد ما بهتر از قبل بشود . من همیشه گفتم که شما وقتی باید اداپت شوید که این باعث شود حداقل یک درصد پیشرفت کنید . هر سال در یونایتد ما نسبت به مسائل گوناگون واکنش نشان میدادیم و بروز میشدیم . این واقعا شگفت انگیز است .

اجازه بده راجع به بعضی از شاگردان بزرگت صحبت کنیم ، به گیگز اشاره کردی

او فوق العاده است . در 13 اسلگی داشت با تیم اول سیتی تمرین میکرد و ان زمان بود که من به در خانه اش رفتم .

من و شما چند شب پیش راجع بهش صحبت کردیم و گفتی که باید به سراغ مادرهایشان میرفتی !

کار به انجایی رسید که من و دستیارم ارچی ناکس هر شب به در خانه گیگز میرفتیم . یکدفعه مادرش بهم گفت که " ایا پنج شنبه هم برمیگردید؟ " او برای ما چایی درست میکرد و برایمان شام اماده میکرد . مادر همیشه کاراکتر قوی خانواده است . من همیشه به استعدادیاب هایم میگفتم که به سراغ مادرها بروید !

مادرها همیشه بهترین چیز را برای پسرشان میخواهند ، ان ها بهترین مربی را میخوان چون فکر میکنند که مربی خوب برای اینده فرزندشان بهتر است .

همیشه این خطر است که پدر هدایت پسر را بدست بگیرد و بخواهد به اهداف خودش برسد . در بعضی موارد پدر میخواهد خرج کل خانواده را از پسر در بیاورد . من خیلی از این موارد دیدم ولی تا حالا مادری را ندیدم که اینطوری بکند . مادر همیشه بدنبال بهترین سناریو برای پسرش است .

گری نویل ؟

کاراکتر فوق العاده ، گری هر روز ساعت 6 صبح بلند میشود . همه روزنامه ها را میخواند . وی میخواهد که بداند که در دنیا چه دارد میگذرد و همیشه هم راجع به همه چیز ناله و شکایت میکند !

اما واقعا فرد موفقی است . او الان کارشناس فوتبال در تلویزیون است و کارش واقعا خوب است . همچنین در زمنیه تجارت هم بسیار دارد خوب کار میکند . من میخواستم که وی را وارد کادر فنیم کنم ولی او نمیخواست فعلا این کار را بکند . او الان با تیم ملی انگلیس هم همکاری میکند . گری کاراکتر بسیار بسیار مصمم و با اراده ای است.

و همیشه جلوی نویل کسی به اسم دیوید بکهام بازی میکرد

دیوید پسر شگفت انگیزی است . کاری که برای خودش کرده و چیزی که برای خودش ساخته شگفت انگیز است . او یک چهره بزرگ برای جوان ها است . او پسر فوق العاده و شگفت انگیزی است .

چگونه تونسته به این شهرت و برند دست یابد ؟

او همیشه یک لبخند دوست داشتنی داشت ! همیشه چهره خوبی از خودش در جمع نشان میداد . وقتی در 12 سالگی برای اولین بار دیدمش میل و خواست اصلیش این بود که بهترین فوتبالیستی که میتواند بشود . فوق العاده تمرین میکرد . همیشه در حال تمرین بود و موقعی که بقیه بازیکن ها میرفتند باز هم به تمریناتش ادامه میداد. او در سطح گیگز ، نویل و اسکولز بود . و البته وقتی که با ان دختر از گروه اسپایس ازدواج کرد زندگیش تغییر کرد و تمرکزش روی موضوع دیگری قرار گرفت و وارد دسته سلبریتی ها شد . من مرد فوتبال هستم یک مرد فوتبالی اصیل

پس شما باید پیش دیوید میرفتید . به من بگو که به دیوید وقتی که باور پیدا کردید که علاقه اش چهره معروف و سلبریتی شدن بیشتر شده است چی گفتید ؟

فکر میکنم که دنیای سلبریتی وارد سرش شده بود و فکر نکنم که به چیزی که من میگفتم گوش میداد . همیشه بیاد دارم که یکبار گفت من " عاشق این کار هستم " و دیگر کاری از دست من ساخته نبود . گوش کنید ، همیشه بیاد داشته باشید که در مربیگری و مدیریت نباید اجازه چنین چیزی را بدهید . او تمرکزش را از دست داد و ما او را به رئال فروختیم و وی در انجا خوب هم کار کرد . چیزیکه من نمیتونم باور کنم رفتنش به گالاکسی بود . من اصلا ان را باور نمیکردم . اگر میتوانستم هیچ وقت اجازه ان را بهش نمیدادم . همیشه باید یک هدف داشته باشید و ان بهترین بودن است . رئال به جز یونایتد بهترین جا برای وی بود . اما به انجا رفت و خودش را دوباره بازسازی کرد . چند بار به میلان رفت و چند بازی اروپایی انجام داد و سال اخر هم که به پاریس سنت ژرمن رفت و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازی کرد . او از یک جهاتی باورنکردنی هست . واقعا باید بهش افرین گفت . شما نمیتونید با چهره ای که از خودش در زندگی ساخته ایرادی بگیرید .

اما بهتر نبود اگر در یونایتد باقی مانده بود ؟

برای من خیلی خوشحال کننده بود اگر اینطور میشد چون وی بازیکن بسیار خوبی بود اما همانطوری که گفتم من مرد فوتبال هستم . چگونه میتوانم با او بر سر نحوه زندگیش بحث کنم . همانطوری که گفتم او در بین جوان ها یک اسطوره است . او بسیار خوب رفتار میکند و وجهه خوبی از خودش به جا گذاشته و من بهش افرین میگویم .

شما همیشه میگید بدنبال بازیکنانی بودید که بازنده های بدی هستند ایا دیوید یکی از ان ها بود ؟

اوه ، دیوید از باختن متنفر بود . باخت حسابی بدخلقش میکرد . بازنده های بد همیشه بعد از شکست بد اخلاق میشوند . رختکن ما بعد باخت جای قشنگی نبود . بردن اسم بازی برای ما بود و ان بازیکن هرگز ان را فراموش نکردند .

دوباره این موضوع مطرح میشود که ایا این بازنده بد بودن و تنفر از شکست موقع بدنیا امدن در انسان است و یا در طی زمان بدستش میاورید ؟

فکر میکنم که این را از خانواده تان یاد میگیرید . بعضی ها تو خودشان هستند و روحیه بردنشان را جوری دیگری نشان میدهند ولی بعضی ها بسیار احساساتی هستند و روحیه بردن و تنفر از شکست را با حرکاتشان نشان میدهند . دیوید در زمان جوانیش در دسته دوم بود . فکر میکنم که این موضوع در ژن ادم ها است .

شما به افرادی مثل تونی بلر مشاوره هایی دادید . از مسائل استراتژیک گرفته تا طرز مدیریت کردن مردم

بله من زمانی دیدارهای بسیار خوبی با تونی داشتم . همیشه فکر میکنم که تونی در برنامه " زمان سوال ( برنامه ای که سیاست مداران و روزنامه نگاران بر سر سوالات مردم بحث میکنند ) " عالی کار میکرد . من او را در ان برنامه دوست داشتم . منتقدان و شرکت کنندگان برنامه را نابود میکرد . ما راجع به خیلی چیزها صحبت میکردیم . مثلا موقعی که نامزد نخست وزیری شده بود بهش توصیه کردم که موقع دوران تبلیغات از یک فیزیوتراپ استفاده کند .

نکته جالب دیگر درباره شما از نظر من احساس مسئولیتتان است . شما همیشه میدانستید که چگونه احساس مسئولیت را در مردم برانگیزید . میتونستید بفهمید که چه زمانی بازیکن در برای خودش بازی میکند و یا برای تیم

روحیه تیمی ، به اطراف رختکن نگاه کنید و به همبازیانتان نگاه کنید و بهشان اعتماد کنید . این ذات و ماهیت یک تیم است . ان ها باید نقاط قوت و ضعف هم تیمی هایشان را بشناسند . من همیشه اعتقاد داشتم که برای بردن بازی به 8 بازیکن احتیاج دارید تا روز خوبشان باشد . 3 نفر میتونند روز خوبی نداشته باشند ولی باید به شدت در زمین تلاش کنند و بقیه بازیکن ها این را میبینند و تلاششان را بیشتر میکند تا تیم به پیروزی برسد . و هفته بعد جای بازیکن ها عوض میشود . ماهیت یک تیم درک بازیکن ها از همدیگر است . ان ها باید به همدیگر و البته من اعتماد کنند .

به عبارت دیگر به برنامه استراتژیت و ترکیبی که انتخاب کردی اعتماد کنند .

بله و البته این همیشه سخت است چون من مجبورم هر هفته 5 یا 6 بازیکن را از ترکیب بیرون بگذارم و البته همیشه به صورت جداگانه بهشان توضیح دادم . اسان نیست چون ان ها میخواهند هر هفته بازی کنند .

بهشان در ان مواقع چه میگویی؟

بهشان میگفتم که ممکن است من دارم اشتباه میکنم ولی هدفم کمک به تیم و موفقیتش است . در بعضی موارد هم من ترکیب تیم را با توجه به بازی های اینده میچیندم و به کسی که ان روز بازی نمیکند میگفتم که برای فلان بازی روش حساب کردم و خودش را اماده کند . اینجوری به ان ها روحیه هم دادید . من سال های زیادی در انجا بودم برای همین این اعتماد بنفس را داشتم که همیشه برای چند بازی اینده برنامه داشته باشم .

همچنین میخواهم راجع به فینال سال 99 هم توضیح بدهید . بنظر میرسید که دیگر شانسی برای برد ندارید ولی دستیارتان میگوید که تا اخرین لحظه باورتان را از دست نداده بودید .

اتفاقات ان شب تصادفی نبود . زدن دو گل در وقت اضافه اتفاقی نبود . ان روحیه و کاراکتر تیم را توضیح میداد . ان فصل ما برگشت های بسیار زیادی داشتیم . البته باید گفت که این برگشت ها بخشیش به سرنوشت و شانس هم برمیگردد . شما نمیدونید که چرا و چگونه ان اتفاق رخ داد . ما روی گل اول از اشتباه حریف استفاده کردیم و انجا بود که میتوانید بگویید بایرن خودش را باخت . گل دوم اجتناب ناپذیر بود .

خانواده گلیزر در سال 2005 مالکیت باشگاه را در دست گرفتند در ان موقع چی تغییر کرد ؟

هیچ چیزی تغییر نکرد . تصور غلط درباره موضوع خرید باشگاه توسط گلیزرها باعث شد که در بین هوادارا جناح بندی رخ دهد . هوادارا فراموش کردند که از همان دقیقه ای که ما وارد بازار بورس لندن شدیم این شانس وجود داشت که روزی شخصی باشگاه را بخرد . گلیزرها در باشگاه سهام داشتند و بعد تونستند که بقیه سهام را بخرند و در دورانی که باهاشون کار کردم چیزی جز حمایت ازشان ندیدم . ان ها افرادی بسیار قوی و بااراده هستند . همیشه از مربی و اتفاقاتی که در باشگاه رخ میداد حمایت میکردند . من شکایتی از طرز حمایت ان ها ندارم . من ان ها را خیلی کم دیدم . هرگز با من تماس نگرفتند . ان ها هفته ای یکبار با دیوید گیل راجع به مسائل باشگاه نه تیم صحبت میکردند .

وقتی راجع به کارنامه مربیگریت فکر میکنی ، تمام برد ها و باخت ها چه چیزی را بیاد می اوری ؟ باخت ها را بیشتر بیاد میاری و یا برد ها ؟

سوال خوبی هست . من میتونم به تو راجع باخت بدی که داشتیم بگویم . باخت های 5-1 و 6-1 به سیتی مواردی از ان ها هستند . این ها بازی هایی هستند که شما هیچ وقت فراموش نمیکنید . بیاد داریم که بعد شکست 5-1 به سیتی به خانه رفتم و بالش را روی سرم گذاشتم . چند روز به غیر از باشگاه جای دیگری نرفتم . همسرم بهم میگفت " مشکلت چیه ؟" و من گفتم " ما 5-1 باختیم " و او پاسخ داد " نه امکان نداره که تو 5-1 باخته باشی " روز های بدی بود .

همسر شگفت انگیزی داری . چند شب پیش بهم گفتی که مجسمه ات را در استادیوم الدترافورد قرار دادند . و چند روز قبل پرده برداری تو بهش گفتی که " خیلی دلم میخواهد بدانم که چه کسانی برای مراسم می ایند و پرده برداری میکنند " و او بهت جواب داده که " شاهزاده ویلیام "

من گفتم هیچ شانسی وجود ندارد . او رئیس FA بود و نمیتونست که همچین کاری بکند . روز مراسم من کنار مجسمه ایستاده بودم که دیوید گیل اعلام کرد همسرم پرده را میکشد . من نمیتونستم این را باور کنم . بهش گفتم " چگونه تونستی این را از من مخفی کنی ؟" او هرگز به بازی های تیم ما نیامد . البته در چند تا از فینال ها حضور داشت ولی در بقیه بازی ها اصلا شرکت نکرد . چون احساس راحتی نمیکرد . او خیلی فوتبالی نیست . او شگفت انگیز است و کاملا بهترین گزینه برای ان مراسم بود .

او چه معنایی برای شما دارد ؟

از نظر من او به تنهایی بچه ها را بزرگ کرد . اگر مثلا به 32 سالگی من برویم که وارد مربیگری فوتبال شدم و حسابی درگیر ان بودم کتی به تنهایی با بچه ها سر و کله میزد و ازشان مراقبت میکرد . خودش لباس تنشان میکرد ، به مدرسه میبردشان ، در تکالیف بهشان کمک میکرد و شب ان ها را میخواباند همه این ها را بدون کمک من انجام میداد . او نقشش را فوق العاده درخشان انجام داد و همیشه عادت داشت که من بگوید " من این همه کار میکنم ولی وقتی 16 سالشان بشود ان ها میشند پسرهای بابا " من بهش گفتم " از کجا میدونی " و او میگفت که فقط صبر کنم و ببینم و بعدا معلوم شد که حق هم داشت ! او همیشه از من حمایت میکرد و همیشه حقایق را در تمام مسائل بهم میگفت . هر وقت بهم میگفت که دارم کاری را اشتباه انجام میدهم من میفهمیدم که قطعا یک جای کارم اشتباه است . در خانه همیشه حق با او بود .

دو مسئله هست که توجه منرا جلب کرده است . بین شما و وین رونی چه گذشت ؟

من فکر نمیکنم واقعا اتفاقی رخ داده باشد . او روز بعد مسجل شدن قهرمانیمان در فصل پیش ، پیش من امد و درخواست کرد که تیم را ترک کند . دوباره همان مسئله انتظارات است . من تیم را براساس چیزهایی که در داخل زمین و تمرین میبینم مدیریت میکنم . در ان موقع خیلی خوب کار نمیکرد ولی حالا فرم امروزش را میبینید . او الان انرژی و اراده اش را دوباره بدست اورده و دارد بخوبی کار میکند . پس میدونی شاید ان اتفاقات برای این پسر نقطه عطف خوبی بود .

از یک نظر مثل پسر خودتان بهش نگاه نمیکردید ؟

وین در 17 سالگی پیش ما امد و مثل بقیه جوان هایی که داریم تمام تلاشمان برای حمایت و بهتر کردن او کردیم . به هر حال ما اوقات بسیار بزرگ و خوبی در کنار هم داشتیم .

ولی رابطه تان به شکل بدی به اتمام رسید ؟

نه ، فکر نکنم . فکر میکنم که اگر امروز وین منرا ببیند باهام دست میدهد .

اخرین باری که باهاش دست دادید کی بود ؟

روزی که لیگ را بردیم و یا شاید روزی که لیگ را بالای سر بردیم . شما البته باید به رسانه ها هم نگاه کنید . وین از یک نظر بدشانس است چون امید انگلیس در بازیهای ملی حساب میشود . بنابراین رسانه ها همیشه در کنار وین بودند . او افرادی را در کنارش دارد که بهش توصیه میکنند و مشاوره میدهند و تمام خبرهایی که میبینید از انجا می اید . من هرگز با او سر موضوعی دعوا نکردم . شد که گاهی اوقات او را تنبیه انظباطی کنم . گاهی اوقات همه بازیکن ها به اینجور تنبیه ها نیاز دارند ولی در نه به ان عظمتی که شما فکر کنید من با بازیکنی قهر هستم و یا دعوا کردیم .

چگونه ان ها را تنبیه میکردید ؟

مشخصا اگر از خط خارج شوند شما ان ها را جریمه مالی میکنید .

از ترکیب خارجشان نمیکردید ؟

نه ، من هرگز این کار را نمیکردم چون ان به ما اسیب میرساند . رونی الان به فرم خوبش بازگشته و یکجورایی من تا حدی بهش کمک کردم تا ان فرم خوبش را باز یابد و متوجهش کردم که هنوز بازیکن بزرگی است من همه را بخاطر تیم انجام دادم . باشگاه بسیار خوب عمل کرد که از فروش او به چلسی خودداری کرد . او درک کرد که تنها شغلش این است که برای یونایتد تلاش کند . تمرکزش را دوباره بدست اورد . ان اخلاق کاری و هدفش را دوباره بدست اورده و دارد به خوبی بازی میکند .

صحبت از چلسی شد راجع به ابراموویچ چه فکری میکنید ؟

چلسی واقعا عجیب است . میدونی ان همه تغییر مربی واقعا عجیب است . ان ها لیگ قهرمانان و 3 تا لیگ برتر در دوران ابراموویچ بردن و همچنین 3 بار هم جام حذفی را بردن ولی باز به تغییر مربی ادامه میدهند . یکجورایی بنظر میرسد این روش برای ان ها از نظر بردن بازی ها جواب میدهد . اگر از منظر بلند مدت نگاه کنید ان ها رقیب اصلی ما بودند .پس شرایط بسیار رقابتی بین ما و چلسی وجود دارد .

فرض کنیم ابراموویچ به سراغ شما بیاید و شاید هم اومده باشه ؟

وقتی ابراموویچ چلسی را خرید از طریق یک مدیر برنامه پیشنهاد هدایت چلسی را به من دادند اما بهشان گفتم که هیچ شانسی برای این کار وجود ندارد .
    نمیخواستید ببینید که پیشنهاد در چه حدی است ؟

نه ، منچستر یونایتد تیم و باشگاه من است .

پس هر کسی که فکر میکند که شما ممکن است به دنیای مربیگری بازگردید اشتباه میکند ؟

چند وقت پیش یکی از شغل ها خالی شد و بنگاه های شرطبندی شانس من برای بدست گرفتن را پایین میدانستند برای همین کسی اگر شرط میبست و من مربی میشدم میلیونر میشد ولی باید بگم که این کار را نکنید چون پولتان را هدر میدهید . مثل این است که پولتان را از پنجره بیرون بندازید !

پس هیچ راهی نیست که فرگوسن به فوتبال برگردد ؟

من تصمیمم را گرفتم . زمانبندی عالی بود و من در اوج کنار کشیدم . به عنوان یک برنده بازنشسته شدم . حالا بدنبال چالش هایی در زندگی جدیدم هستم . میخواهم کارهایی که 35 سال برایشان صبر کردم را انجام دهم . میخوام به تورنمنت های معروف گلف در امریکا و استرالیا برم اما این را به کتی ( همسر سر الکس ) نگید . خیلی چیزها است که من میخواهم انجام بدم . میخوام به تاکستان ها در توسکانی و فرانسه بروم .

پس الان اوقات بسیار خوبی دارید ؟

بله من دارم لذت میبرم .

دیگر چه چیزهایی در لیست شما است ؟

خیلی چیزها در پیش است . یکسری سخنرانی درباره مدیریت و رهبری در پیش است . به محض اینکه تصمیمم مبنی بر ترک یونایتد را گرفتم دیگر قرار نبود که برگردم و فکر کنم که شاید تصمیم اشتباهی گرفتم . من فقط به اینده نگاه میکنم . دیگر مربیگری و نتایج یونایتد اولویت زندگی من نیستند .

هنوز از دیوید مویز حمایت میکنید .

کاملا ، همه باشگاه پشت سر وی هستند . این نکته بسیار خوب درباره باشگاه ما است . ان ها مربی را حمایت میکنند و ما مشکلی نخواهیم داشت . ان ها در دستان خوبی قرار دارند . دیوید مربی خوبی هست .

این سناریو من است . ابراموویچ خیلی پول دارد و شما این را میدانید . او حتی از خدا هم بیشتر هم پول دارد !

جمله خوبی بود چارلی !

شما همچنین اسب ها را دوست دارید .

بله

ابراموویچ بگوید سر الکس بیا مربی چلسی بشو و من به تو بزرگترین و بهترین اصطبل اسب دنیا را میدهم .

شما همیشه ارزو دارید که اسب برنده را داشته باشد . یکی از اسب هایی که با کس دیگری شریک هستم امسال در مسابقات مدعی قهرمانی بود . اسمش Telescope است . اسب بسیار خوبی هست و شاید سال دیگر قهرمان شود . همه اعضای تیم ما ارزو دارند که مسابقات Derby را ببریم . اما همانطوری که گفتم من تصمیمم را گرفتم . من مشتاق چالش های جدید زندگیم هستم . من سفیر منچستریونایتد و همچنین یونیسف هم هستم .

شما طرفدار بزرگ حزب کارگر انگلیس هستید درست میگم ؟

بله و این هرگز تغییر نمیکند . شده که وسوسه شدم تا به حزب ملی بپیوندم ولی این اتفاق هرگز نمیفتد .

چرا طرفدار حزب ملی گرا اسکاتلند نیستید . من این را نمیفهمم . دوست مشترکمان شان کانری که همیشه خارج اسکاتلند زندگی میکند .

اوه اره ، شان اهل ادینبورگ است . من در یک خانواده و محله سوسیالیست بزرگ شدم . پدر و مادرم سوسیالیست بودند . پس من هم یک فرد سوسیالیسم ( جامعه خواهی ) هستم .

رهبر فعلی حزب کارگر انگلیس اد میلیبند در نظرسنجی ها از حزب محافظه کار جلو است . شاید انتخابات را ببرد و ان وقت ممکن است برای شما کاری سراغ داشته باشد .

اوه نه ، من وارد سیاست نمیشوم . فکر نکنم سیاست صحنه من باشد .

بسیار خب ، بهترین خاطرتان از دوران حضور در فوتبال چیست ؟

بهترین لحظه باید همان شب در نیوکمپ بارسلونا باشد . ان جامی بود که من تا ان موقع نبرده بودم . بردن ان جام در ان فصل رویایی ان هم به ان صورت واقعا فراموش نشدنی است .
    ولی در نگاه کلی حضور 27 سالم در منچستریونایتد یک دستاورد محسوب میشود . ثبات و استمراری که انجا درست کردم و خداحافظی در اوج ، من دیگر چیزی بیشتر از این نمیتونستم بخواهم . من هر چیزی که میخواستم را بدست اوردم . و به عنوان یک مرد خوشحال کنار میروم .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

گل وین رونی برترین گل ماه باشگاه شد

گل وین رونی به منچسترسیتی از روی ضربه ایستگاهی با رای کاربران سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد برترین گل ماه سپتامبر شد.
    پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - چند روز پس از اینکه وین رونی جایزه برترین بازیکن ماه سپتامبر باشگاه را از آن خود کرد, گل این مهاجم باتجربه شیاطین سرخ برابر منچسترسیتی از روی ضربه ایستگاهی برترین گل ماه سپتامبر باشگاه لقب گرفت.
    گل وین رونی با کسب ۳۸ درصد آرا با پشت سر گذاشت گل دیدنی عدنان یانوزای در بازی ذخیره ها برابر بولتون(۲۵درصد آرا) برترین گل باشگاه در ماه سپتامبر لقب گرفت. در رده سوم نیز گل والی خاویر هرناندز به لیورپول در جام اتحادیه قرار گرفت(۱۵ درصد آرا).
    رونی در فصل اخیر رقابت های لیگ برتر توانسته است ۳ بار از روی ضربه ایستگاهی دروازه حریفان را باز کند. گل دیگر وین رونی به کریستال پالاس از روی ضربه ایستگاهی نیز در لیست گل های منتخب ماه سپتامبر باشگاه قرار داشت.
    شاگردان دیوید مویز متاسفانه با نتیجه ۴ بر ۱ برابر رقیب همشهری خود تن به شکست دادند اما رونی در سه دقیقه پایانی بازی با ضربه ایستگاهی تماشایی خود جو هارت دروازه بان سیتی را مغلوب مهارت خود ساخت.
    رونی از فاصله تقریبا ۲۷ متری با ضربه ای کات دار و دیدنی توپ را به گوشه بالای سمت راست دروازه سیتی فرستاد, جایی که توپ به دور از دستان جو هارت وارد دروازه سیتی شد.
    شما می توانید تصویر متحرک این گل تماشایی را در زیر ببینید( تا بارگذاری کامل تصویر شکیبا باشید):
    .
    .
    لینک دانلود این گل زیبای وین رونی با حجم تقریبی ۳ مگابایت:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

هیوجز: انگلیس نمی تواند یانوزای را به خدمت بگیرد؛ به او نیازی نداریم!

کارشناس فوتبال و یکی از کارکنان فدراسیون فوتبال انگلستان "مت هیوجز" عنوان کرده است که انگلیس نمی تواند عدنان یانوزای، ستاره جوان منچستر یونایتد را به خدمت بگیرد.

به گزارش Talksport.com، ستاره 18 ساله منچستر یونایتد که روز شنبه با دو گل باعث پیروزی منچستر یونایتد در مقابل ساندرلند شد، توانایی بازی در چند تیم ملی را دارد.
    او متولد بلژیک است، تقریبا در انگلستان بزرگ شده است و به دلایل خانوادگی توانایی بازی در تیم های ملی صربستان، آلبانی و ترکیه را دارد.
    اما هیوجز به تالک اسپورت گفت:" هر چند او بازیکن خوبی است اما ما نیازی به او نداریم؛ زدن دو گل در یک بازی باعث نمی شود ما به یک بازیکن لقب سوپر استار را بدهیم."
    "ما بازیکنان خوب دیگری هم چون راول موریسن و ویل هیوجز را در اختیار داریم."
    وی در آخر افزود:" بگذارید به صراحت بگویم؛ این خیلی مسخره است که ما بازیکنی را در اختیار بگیریم که تنها 5 سال در این کشور زندگی کرده است و اصل نسب او انگلیسی نیست؛ من به عنوان یک عضو FA مخالف حضور او در تیم ملی انگلیس هستم."

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

بهره مندی مربیان از عقل و حکمت سر آلکس فرگوسن

سر آلکس فرگوسن در دهمین دوره کارگاه آموزشی یوفا در بوداپست مجارستان به عنوان میهمان ویژه از مربیان خواست تا از تجارب خود درس بگیرند و برای بالابردن سطح استانداردشان استفاده کنند.

سر آلکس فرگوسن که ضمن اینکه در این کارگاه آموزشی فوتبال از مربیان خواست تا از تجارت خود یاد بگیرند و نیز آنها را به استفاده از قدرت تخیلشان تشویق کرد، در این باره به 54 نماینده حاضر در این دوره گفت:" مربیان باید با سخت ترین شرایط به منظور بالابردن سطح استاندارهای خود مواجه شوند. من فکر میکنم چالشها برای یک مربی در سطح بالا دشوارتر است و یک چالش برای هر مربی خوب است، زیرا اگر شما موفق شوید، ابن شویهایست که به هر حال شما را موفق کرده است و گاهی این برای الهام بخشیدن به بازیکنان بهتر است. به طور کلی در زمین فوتبال یک بازیکن با این شخصیت که چه کسی برنده میشود حضور دارد".
    از جمله موضوعات کلیدی در این کارگاه، ارتباطات و برخورد با کارکنان بود که سر آلکس فرگوسن توضیح داد:" هنگامی که شما در حال کار با آنها هستید، 3 نکته مهم وجود دارد، اخلاق کاری، وفاداری و فلسفه. هرچند هم بد آواز باشید، همه شما مجبورید یک آواز را بخوانید. این مهم است که افرادتان با شما موافق باشند و این شیوه ای بود که ما در تیم منچستر یونایتد میخواستیم و این بسیار مهم بود. نگرش من در یک بازی فوتبال این بود که هرگز تسلیم نشو. اگر شما پشت هم باشید، هرگز در نیمه اول مسابقه فوتبال تسلیم نمیشوید. افرادی که من با آنها برخورد کردم، به مراتب شکننده تر از 30 سال قبل هستند و من میگویم که باید حس خوبی وجود داشته باشد، زیرا شرایط بهتری به همراه می آورد. امروزه من نمیتوانم خلق و خوی گذشته خود را در شیوه برخورد با افرادی که با آنها سر و کار داشته ام را از دست بدهم! همچنین آنچه بسیار در بازی انگلیسی غالب شده، فرهنگ بازیکنانی از کشورهای مختلف است. من فکر میکنم در تیم منچستر یونایتد بازیکنانی با 20 ملیت مختلف وجود داشته باشند و این یک چالش است زیرا افرادی از فرهنگهای مختلف وجود دارند که باید به آنها توجه شود و شما باید مطمئن شوید که آنها در محیط خود راحت هستند زیرا این یک مجاهدت در نتایج است و شما نیاز دارید بهترینها را از آنها دریافت کنید".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران -یونایتد به دنبال این است که بیل که به تازگی راهی مادرید شده است و ناراضی به نظر می رسد به لیگ برتر بازگرداند.

به گزاش روزنامه فرانسوی Le 10 Sport یونایتد آماده است با یک پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل را در تابستان آینده به لیگ برتر بکشاند.
    گزارش ها حاکی اسا از اینکه تابستان گذشته یونایتد در جذب بیل شکست خورده است و بیل به مادرید پیوست و یونایتد به دنبال این است که به هر شکلی شده بیل را در تابستان آینده به یونایتد بیاورد.
    بیل که حدود ۸۶ میلیون برای مادرید هزینه برداشته و با بازی های کم در لالیگا انجام داده است به نظر می رسد تابستان آینده به لیگ برتر و منچستر یونایتد بپیوندد.
    ممکن است بیل در تابستان آینده به یونایتد بپیوندد اگر به طور منظم در مادری بازی نکند تا به اینجای فصل بیل ۳ دیدار را برای تیم مادریدی انجام داده است و این برای بیل شرایط خوبی به نظر نمی رسد و یونایتد علاقه زیادی برای جذب وی نشان داده است.
    با استنادی که تایمز نشان داده است و همچنین Le 10 گفته است ممکن است مویس تلاش خود را برای جذب بیل زیاد کند تا یک جانشین خوب و ایده آل برای گیگز باشد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران -رابین میگوید بازکنان خوب در کنار هم همیشه به خوبی می توانند بازی کنند و من بازی کنار وین رونی را بسیار دوست دارم و از این بابت بسیار خوشحالم.

سرالکس که سال گذشته رابین را از آرسنال خریداری کرد هیچ گاه زوج رونی و رابین را تشکیل نمی داد و همیشه رونی را پشت رابین قرار می داد ولی در این فصل رونی در کنار رابین بازی می کند ورابین از این کار بسیار حمایت کرد.

سال گذشته ستاره انگلیسی از این پست ناراضی به نظر می رسید و درخواست انتقال داده بود ولی اکنون او در کنار رابین در خط حمله بازی خود را پی می گیرند.
    و پستی که رونی همیشه دوست داشته است بعد از آمدن مویس به یونایتد عملی شده و رونی و رابین در بازی مقابل استوک هر کدام ۱ گل را برای منچستر به ثمر رساندند.تا به این جای فصل یونایتد ۱۴ امتیاز کسب کرده است.
    ون پرسی در مورد گل پیروزی بخش هرناندر گفت:در این گل وین نقش به سزایی داشت او واقعا عالی است من در کنار همچین بازیکنان بزرگی احساس خوبی می کنم به عقیده من بازیکنان بزرگ در کنار هم می توانند موفقیت های زیادی را به دست آورند.
    ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا این امتیازات از دست رفته را جبران کنیم تا مانند سال گذشته به عنوان مدعی قهرمانی شناخته شویم من تمان تلاش خود را در این زمینه این زمینه می کنم.
    اما نباید گل چیچارتو را فراموش کنیم او گل بسیار حیاتی را برای ما به ثمر رساند او فوتبالیست خوبی است.او واقعا در خط حمله بسیار عالی است من به عنوان یک بازیکن یونایتد همیشه از چیچاریتو حمایت کردم.
    ون پرسی در مورد عدنان اینگونه گفت:من واقعا از این خوشحالم که یونایتد به یک ستاره فوق العاده دیگر دست پیدا کرده است و من از قرارداد جدید او با یونایتد بسیار خوشحالم.
    ون پرسی اعتراف کرد:من در این سالها جوانهای زیادی را در این پست دیده ام ولی عدنان یک فوق ستاره است او واقعا عالی است او می تواند در سالهای آینده به یونایتد کمک های زیادی بکند واقعا من از اینکه در یونایتد هستم بسیار خوشحالم.
    عدنان بسیار بازیکن باهوشی است او در تمرینانت بسیار خوب تمرین می کند او یکی از آن دسته های بازیکنان بزرگ تیم به شمار می رود از او در آینده بسیار چیز های جدیدی می شنویم.
    ون پرسی که در بازی برابر سوسیداد غایب بود در دیدار شنبه مقابل استوک به میدان رفت و در ترکیب هفته لیگ برتر نیز حضور پیدا کرد وستاره هلندی اذعان می کند که با مصدومیت هایی که داشته است دیوید مویس را مجبور به استراحت به او کرده است قضیه چیز دیگری نیست.
    او گفت:این استراحت برای من خوب بوده است و این عادلانه نیست که بگویید من و مویس مشکلی داریم.
    من در این چند هفته مشکلات خانوادگی داشته ام و مصدومیتی نیز داشته ام این هیچ به مویس هیچ ارتباطی ندارد که بگویید من با مویس مشکلی دارم من از این به بعد تلاش خود را می کنم تا یونایتد نتایج بهتری را کسب کند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران -منچستر یونایتد به دنبال این است که ستاره آث رم پیانیچ را با ۳۰ میلیون یورو به اولترافورد بیاورد.

به گزارش روزنامه Le 10 Sport یوناتید رقیب تانهام برای جذب پیانیچ می باشد و به دنبال این است که با پیشنهاد ۳۰ میلیونی رقیب خود تاتنهام را شکست دهد.

دیوید مویس در تابستان به دنبال هافبک های خوب بود که در همه آنها شکست خورد به طور مثال در جذب هررا خدیرا و فابرگاس ناکام ماند و برای جبران به دنبال پیانیچ می باشد.
    اگر چه یونایتد در دقایق پایانی تابستان مروان فلینی را به خدمت گرفت اما دیوید مویس به شدت دنبال پیانیچ هافبک رم در نقل و انتقالات زمستانی می باشد.
    و یونایتد می تواند با پیشنهاد ۳۰ میلیونی تاتنهام را در این انتقال شکست دهد این هافبک بوسنیایی که قراردادش در تابستان ۲۰۱۵ به پایان می رسد به گزارش گازتا دلو اسپورت ایتالیا انتظار می رود قبل از پایان قراردادش در صورت عدم تمدید قرارداد به فروش برساند.
    اما انتظار می رود رم برای فروش پیانیچ پول نقد می خواهد و تا قبل از اتمام قراردادش این بازیکن را به فروش برساند چون پیانیچ در تابستان آینده کمتر از ۱۲ ماه به پایان قراردادش با رم می ماند.
    پیانیچ در این فصل بسیار خوب کار کرده است و تا به اینجای فصل به رم و رودی گارسیا کمک های زیادی را کرده است و پیانیچ در این فصل ۳ گل به ثمر رسانده است و همچنین ۳ پاس منجر به گل نیز داده است.
    یونایتد که در خط هافبک دچار مشکلاتی است سخت به دنبال آوردن یک هافبک طراز اول می باشد منچستر شنبه در مقابل استوک به زحمت به پیروزی رسید و این مشکل در خط هافبک یونایتد می باشد.
    به عقیده مویس با خرید فلینی باز هم یونایتد به یک هافبک خوب نیاز دارد تا مشکلات تیم تا حدودی حل شود.
    پیانیچ می تواند خرید خوبی برای یونایتد به شمار رود و انتظار می رود یونایتد می خواهد هر جور شده این انتقال را از ویلاس بواس سرمربی تاتنهام ببرد و به او را به یونایتد بکشاند.
    به گزارش تاک اسپورت تاتنهام هنوز به خرید پیانیچ علاقه دارد و دوست دارد او را در ژانویه به خدمت بگیرد تاتنهام در تابستان نیز سخت به دنبال پیانیچ بود ولی این انتقال انجام نشد.

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 917181920 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع