Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

درخواست سرمربي منچستريونايتد از اورتون

سرمربي منچستريونايتد درخواستي از سران تيم پيشين خود براي جذب بازيکن داشت که رد شد.

منچستريونايتد به تازگي پيشنهاد 28 ميليون پوندي‌ براي خريد ماروانه فلاييني و ليتون بينز به باشگاه اورتون ارائه کرد که رد شد.

به گزارش فارس،ديويد مويس که به شدت براي اضافه کردن بازيکن جديد به ترکيب تيم خود تلاش مي‌کند، قصد دارد تا هر طور شده فلاييني را به اولدترافورد بياورد.

مويس در اين مورد گفت: در نقل و انتقال‌ها همه چيز پيچيده است. هيچکس به درستي نمي‌داند قيمت درست يک بازيکن چقدر است. پيشنهادهايي از سوي برخي باشگاه‌ها براي برخي از بازيکنان تيم داشتيم که فکر مي‌کنم مبلغ ارائه شده آنها بسيار کم بود. شايد برخي از باشگاه‌ها نيز همين فکر را در مورد بازيکنانشان داشته باشند.

وي در ادامه افزود: البته از سويي با روبرتو مارتينز (سرمربي اورتون) نيز احساس همدردي مي‌کنم. از سويي بايد بگويم که اگر من هنوز در اورتون بودم و الکس فرگوسن به عنوان سرمربي منچستريونايتد به دنبال فلاييني و بينز مي‌آمد نمي‌توانستم آنها را در تيم نگه دارم. به اورتون احترام مي‌گذارم ولي بايد بگويم دوست دارم اين دو بازيکن را به تيمم بياورم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هيجان زودرس در ليگ برتر
    منچستر - چلسي بدون "فرگي"

در حساس‌ترين بازي هفته دوم ليگ برتر منچستر يونايتد در اولدترافورد از چلسي پذيرايي مي‌کند؛ ديداري که بدون شک براي هر دو تيم از حساسيت بالايي برخوردار است و مي‌تواند مسير قهرماني را براي آنها هموار کند.

هيجان خيلي زود در ليگ برتر انگليس به اوج خود رسيد. تئاتر روياها دوشنبه شب ديداري بسيار حساس و سراسر هيجان را به خود مي‌بيند و دوستداران فوتبال در سراسر جهان چشم‌هاي خود را به اين ورزشگاه خيره مي‌کنند تا شاهد جدال شياطين سرخ با چلسي باشند؛ ديداري که تنها يک چيز را کم دارد و آن سر آلکس فرگوسن است که بدون شک سايه سنگين نبودن او احساس خواهد شد؛ چرا که اولدترافورد نمي‌تواند مرد محبوب و موفق خود را از خاطره بزدايد.

هفته دوم ليگ برتر انگليس شنبه با انجام هفت ديدار آغاز شد اما بدون شک گل سرسبد بازي‌هاي اين هفته دو شنبه شب برگزار مي‌شود که در آن چلسي در اولدترافورد به مصاف منچستريونايتد مي‌رود.

چلسي با هدايت ژوزه مورينيو فصل را خوب آغاز کرد. شاگردان آقاي خاص در ديدار نخست خود توانستند با دو گل از سد هال‌سيتي بگذرند. آنها به خاطر حضور در سوپرجام اروپا بازي هفته سوم را هم برگزار کردند و موفق شدند در استمفوردبريج با نتيجه دو بر يک از سد آستون‌ويلا بگذرند تا موقتا با يک بازي بيشتر نسبت به ديگر تيم‌ها در صدر جدول رده‌بندي قرار گيرند.

منچستريونايتد با هدايت ديويد مويس در فصل آمادگي تابستاني نتايج خوبي را کسب نکرد و نااميد کننده ظاهر شد اما در ليگ برتر انگليس شروع بسيار خوبي داشت و موفق شد در ورزشگاه خانگي سوآنسي با نتيجه چهار بر يک به پيروزي برسد و نفس راحتي بکشد.

دو تيم در حالي پاي به اين ديدار مي‌گذارند که روي نيمکت خود طرحي نو درانداخته‌اند. منچستريونايتد ديگر فرگوسن را روي نيمکت خود نمي‌بيند. پيرمرد اسکاتلندي پس از 27 سال حضور در اولدترافورد همه را غافلگير کرد و دل از تيم محبوب خود کند تا جاي خود را به مربي هموطن و کم‌افتخارش ديويد مويس بدهد. مويس تجربه زيادي در ليگ برتر انگليس دارد اما کارنامه او خالي است. او يک دهه هدايت اورتون را بر عهده داشت و موفق شد تيمي را که همواره نامزد سقوط بود، به جايگاه‌هاي بالاي جدول رساند. با اين حال بسياري معتقدند که نيمکت منچستريونايتد براي اين مربي اسکاتلندي بزرگ است. مويس در جدي‌ترين تجربه دوران مربيگري خود دوشنبه بايد از چلسي ميزباني کند. اين بهترين فرصت است تا اين مربي اسکاتلندي توانايي‌هاي خود را ثابت کند.

چلسي هم در نيمکت خود دست به تغيير زده است. آبي‌پوشان لندن پس از چند سال دوري از چهره محبوب خود دوباره او را به استمفوردبريج بازگرداندند. مورينيو کارنامه درخشاني در چلسي دارد. او در فصل 2005 - 2004 پس از قهرمان شدن با پورتو در ليگ قهرمانان اروپا هدايت آبي‌پوشان لندن را برعهده گرفت. آقاي خاص در نخستن فصل حضورش در چلسي خيره‌کننده ظاهر شد و توانست با 95 امتياز و اقتدار اين تيم را قهرمان ليگ برتر انگليس کند. چلسي در آن فصل در هر دو بازي رفت و برگشت منچستريونايتد را شکست داد و در طول فصل تنها يک بار بازنده از زمين خارج شد. مورينيو در فصل دوم حضور خود در استمفوردبريج هم خوب کار کرد و توانست از عنوان قهرماني خود دفاع کند. او در آن فصل هم دو بار رودروي فرگوسن قرار گرفت که در ديدار رفت با يک گل در اولدترافورد تن به شکست داد اما در ديدار برگشت فرگوسن و تيمش را در استمفوردبريج تحقير کرد و با نتيجه سه بر صفر شکست داد. با اين حال در سومين فصل حضور خود در چلسي به خاطر اختلاف با آبراموويچ از کار برکنار شد.

خريدهاي دو تيم در فصل جابه‌جايي تابستاني

دو تيم عملکرد متفاوتي در فصل جابه‌جايي تابستاني داشتند. نخستين خريد چلسي آندره شورله بود که با 28 ميليون دلار از لورکوزن به اين تيم پيوست. مارک شوآرتزر، دروازبان تيم ملي فوتبال استراليا دومين خريد چلسي بود که از فولام جدا شد و با قراردادي يک ساله به آبي‌پوشان لندن پيوست. فان گينخل سومين خريد آبي‌هاي در فصل جابه‌جايي بود که از فيتسه‌ آرنهم هلند به اين تيم پيوست؛ بدون آن‌که باشگاه چلسي رقم اين انتقال را اعلام کند. ويليان برزيلي چهارمين بازيکني است که در اين فصل با چلسي قرارداد امضا کرد. او از آنژي‌ ماخاچ‌کالا مي‌آيد و از بازيکنان مورد علاقه ژوزه مورينيو است اما به نظر مي‌رسد که هنوز فعاليت چلسي در فصل جابه‌جايي به پايان نرسيده است؛ چرا که آقاي خاص هنوز اصرار دارد که روني ناراضي را به استمفوردبريج ببرد. او چند روز پيش گفت که بعد از بازي دوشنبه شب پيشنهاد جديد خود را به باشگاه منچستريونايتد ارائه خواهد داد.

اما از چلسي چند بازيکن هم جدا شدند. فلورن مالودا پس از چند سال حضور در استمفوردبريج سرانجام از اين تيم جدا شد و ترابوزان‌اسپور ترکيه را به عنوان مقصد بعدي خود انتخاب کرد. اوريو روميو هم به صورت قرضي از والنسيا سر درآورد. جفري و مارکو مارين از ديگر بازيکناني بود که از آبي‌پوشان جدا شدند و به ترتيب به آيندهوون و سويا پيوستند.

شياطين سرخ بر خلاف چلسي در فصل جابه‌جايي نتوانستند بازيکنان موردنظر خود را جذب کنند. تا الان تنها دو بازيکن به اين تيم پيوسته‌اند. گوستاو وارلاي اوروگوئه‌اي پس از چند سال حضور در آتلتيکو مادريد از اين تيم جدا شد و اولدترافورد را به عنوان مقصد بعدي خود انتخاب کرد. باشگاه منچستر رقم انتقال اين هافبک را اعلام نکرده است. ويلفرد زاها دومين خريد مويس در فصل جابه‌جايي است که 23 ميليون دلار هزينه روي دست اين تيم گذاشت. اما به نظر مي‌رسد که فعاليت شياطين سرخ هم در فصل جابه‌جايي هنوز به پايان نرسيده است. اين را خود مويس هم قبول دارد: "به تغيير نياز داريم اما نمي‌خواهيم در جذب بازيکن عجله کنيم و هيچ فشاري را احساس نمي‌کنيم. از همان زماني که هدايت منچستريونايتد را برعهده گرفتم، فهرست بازيکنان جديد را به باشگاه دادم. اگر بتوانيم بازيکنان موردنظر را جذب کنيم، بسيار خوب خواهد بود. در صورت ناکامي هم از بازيکنان کنوني حمايت خواهيم کرد."

منچستريونايتد پس از خداحافظي پل اسکولز تلاش کرد تا جانشيني شايسته براي او پيدا کند. بارسلونا تيمي بود که مويس گمشده خود را در آن مي‌يافت. تياگو آلکانترا و سسک فابرگاس از چهره‌هاي مورد علاقه سرمربي منچستريونايتد بودند اما در جذب هر دوي آنها ناکام ماند. اولي که سر از بايرن‌مونيخ درآورد و دومي هم با واکنش منفي بارسلونا همراه شد. به نظر مي‌رسد که منچستريونايتد همچنان در تکاپوي جذب يک هافبک کلاس بالاست. روزنامه بيلد آلمان از آمادگي منچستريونايتد براي جذب مسوت اوزيل نوشت و اعلام کرد حاضر است براي جذب هافبک ملي‌پوش رئال‌مادريد 38 ميليون پوند پرداخت کند.

خوان ماتا، هافبک اسپانيايي چلسي از ديگر اسم‌هايي است که شايعه‌هايي درباره پيوستن او به منچستريونايتد به گوش مي‌رسد.

در گذر تاريخ

منچستريونايتد و چلسي از تيم‌هاي قديمي فوتبال انگليس به شمار مي‌آيند. اين دو تيم پرآوازه تاکنون در مجموع 169 بار برابر هم صف‌آرايي کرده‌اند که در آن چلسي 75 بار پيروز و 48 بار شکست خورده است. 46 بازي هم با تساوي به پايان رسيده. در ليگ برتر انگليس هم تعداد پيروزهاي چلسي بيشتر است. دو تيم در اين رقابت‌ها هم 42 بار برابر هم به ميدان رفته‌اند که در آن چلسي 14 بار پيروز و 13 بار طعم شکست را چشيده است. 15 بازي هم با تساوي به پايان رسيده.

عملکرده چهار بازي اخير دو تيم

فصل 2012 - 2011

منچستريونايتد 3 - چلسي يک

چلسي 3 - منچستريونايتد 3

فصل 2013 - 2012

چلسي 2 - منچستريونايتد 3

منچستريونايتد صفر - چلسي يک

وين روني

بدون شک وين روني حساسيت ديدار دوشنبه شب را افزايش خواهد داد. پسر بداخلاق اولدترافورد پس از آمدن ديويد مويس غزل جدايي سر داد و بارها خواسته خود را به طرق گوناگون بيان کرد. او هر چند در ديدار نخست شياطين سرخ برابر سوآنسي به بازي رفت اما در آن بازي هم حاشيه‌هاي زيادي به پا کرد و بار ديگر نشان داد که دلش جاي ديگري است.

چلسي از مشتريان پروپا قرص "گلدن بوي" است. ژوزه مورينيو علاقه زيادي به بازي روني دارد و چندين بار به صراحت اعلام کرد که تنها با يک بازيکن دوست دارد قرارداد امضا کند و او روني است. منچستريونايتد تاکنون دوبار پيشنهاد چلسي را براي جذب روني رد کرده است اما به نظر مي‌رسد که مورينيو با تکيه بر دلارهاي بيشمار آبراموويچ همچنان دست‌بردار روني نيست. او گفت که بعد از بازي دوشنبه شب پيشنهاد ديگري را به باشگاه منچستريونايتد خواهد داد. بنابراين روني اسمي است که حضور او چه در بازي و چه در روي نيمکت به حساسيت بازي دوشنبه شب مي‌افزايد.

اظهارنظر مربيان

مربيان دو تيم در اين روزها بيشتر از آن‌که درباره بازي سخن گويند، در مورد همديگر لب به سخن گشودند. مورينيو گفت: "بعضي از چيزها وجود دارند که نمي‌توان آنها را تغيير داد. مويس مربي باتجربه‌اي است. او به خوبي مي‌داند که تاريخ تغييرناپذير است. فرگوسن همواره باقي خواهد ماند. فکر نمي‌کنم که مويس بخواهد با فرگوسن مقايسه شود. او در بهترين دوران مربي‌گري خود است. احساس مي‌کنم که راه درستي را در پيش گرفته است. اميدوارم به هر آنچه مي‌خواهد دست نيابد و براي ديگران هم چيزي بگذارد."

اما مويس اين گونه درباره سرمربي حريف سخن گفت: "فوتبال انگليس مورينيو را کم داشت. او براي رسانه‌ها و همچنين هواداران چلسي لذتبخش است. مدتهاست او را نديده‌ام. بي‌صبرانه در انتظار ديدنش هستم. مورينيو يکي از بهترين مربيان جوان فوتبال جهان است. او مربي موفقي به شمار مي‌آيد و شايسته ستايش است. بازي برابر چلسي آن هم در اولدترافورد و در هفته‌هاي نخست ليگ برتر برايم بسيار جالب است و بي‌صبرانه در انتظارش هستم.

او درباره روني هم گفت: برابر چلسي از او استفاده خواهيم کرد.

اظهارنظر بازيکنان

پتر چک: بارها برابر منچستريونايتد به ميدان رفته‌ايم. گاهي اوقات پيروز شده‌ايم و گاهي آنها برده‌اند. هرچند در آغاز فصل هستيم اما پيروزي در اين ديدار در ادامه فصل براي هر دو تيم بسيار مهم خواهد بود. پيروزي در اين ديدار مسير را براي قهرماني هر دو تيم فراهم مي‌کند.

رايان گيگز: زماني که مورينيو در چلسي بود، اختلاف امتيازي تيم او با ما بسيار زياد بود. اجازه نخواهيم داد که اين اختلاف بار ديگر تکرار شود. در اين فصل بازي‌هاي نخستين ما بسيار سخت است اما در بازي برابر سوآنسي شروع بسيار خوبي داشتيم. اجازه نخواهيم داد سناريوي مورينيو تکرار شود.

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

طعنه ریو فردیناند به تیم چلسی

ریو فردیناند میگوید که سفر تیم چلسی به استادیوم اولدترافورد، بزرگترین بازی تیم منچستر یونایتد در این فصل نیست.

آبیها دوشنبه شب آینده در دیداری در مقابل تیم منچستر یونایتد از سری بازیهای هفته دوم لیگ برتر انگلستان عازم استادیوم اولدترافورد خواهند شد، اما مدافع کهنه کار قرمزها معتقد است که دیدار در مقابل تیمهای لیورپول و منچسترسیتی برای طرفداران از اهمیت بیشتری برخوردار است.
    ریو فردنیاند که به همراه 2 هم تیمی خود، جاناتان اوانز و رایان گیگز در حاشیه مراسم معارفه اسپانسر جدید باشگاه، گروه لاستیک سازی آپولو حضور داشت، در خصوص دیدار آینده تیمش با آبیهای لندن توضیح داد:" بازی با چلسی، بازی مورد علاقه من نیست. شما برای بازی در هر زمان در استادیوم اولدترافورد رو به جلو مینگرید. این جایگاه ویژه ای برای بازی کردن است و همه ما از اینکه داریم در مقابل هوادران خودی در خانه بازی میکنیم سپاسگذاریم و سعی میکنیم این را نشان دهیم. به کرات و بیش از هر تیم دیگری، نزدیک ترین رقبای ما تیمهای لیورپول و منچسترسیتی هستند، به طوری که پیروز این نوع مسابقات، به احتمال زیاد فاتح بزرگترین دیدارهای فصل شده است.

توضیح: پس از اینکه خوزه مورینیو در صحبتهای اخیر خود اظهار داشته بود که قهرمانی فصل گذشته تیم منچستر یونایتد به اندازه کافی قابل قبول و متقاعد کننده نبوده، این دومین مصاحبه مدافع 34 ساله در این هفته محسوب میشود که به نوعی جواب دندان شکنی به مرد پر حرف پرتغالی داده است.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

میولنستین : 12 سال بهترین شغل دنیا را داشتم

" من قویا احساس کردم که برنامه ای که باشگاه به ما گفته بود با صحبت هایی که با دیوید مویز در ملاقات های حضوری مطرح شد یکی نبود . من به دیوید گفتم " دیوید با تمام احترام ، تو کار فوق العاده ای در اورتون انجام دادی اما درک میکنی که داری از یک قایق به کشتی عظیمی میروی ؟ " فرگوسن کاپیتان بود و گروه خوبی از جمله مربیانی مثل من در اختیار داشت .

من احساس کردم که دیوید چهره های اشنا در کنارش میخواهد و نظرش کاملا محترم است اما هیچ مشکلی وجود نداشت اگر میگفت که " من قطعا به جیمی لامزدن در کنارم نیاز دارم اما این کشتی با این گروه در چند سال اخیر موفق بوده پس شاید بهتر است من هم با ان ها برای یک فصل دریانوردی کنم و ببینم که چه اتفاقاتی میفتد .

ترک کردن یونایتد برای من غم انگیز بود . من بهترین شغل دنیا را در انجا داشتم . من از هر نظر کار کردن با ان بازیکنان درجه یک را دوست داشتم . اوضاع تیم و باشگاه را از درون میشناختم .

در 12 سال گذشته در بخش های مختلف از جمله مربی پیشرفت دهنده توانایی ها در اکادمی ، مربی تیم ذخیره ها ، مربی تکنیکی برای کار روی بازیکنان تیم به صورت جداگانه و در این چند سال اخیر به عنوان دستیار سر الکس مشغول به کار بودم . 5 سال اخیر مخصوصا بسیار برای من خاص بود . من با هر روز ، هر هفته ، هر ماه ، هر موفقیت و هر شکست بزرگتر شدم .

سر الکس همیشه حامیم بود و بهم اعتماد داشت . من چند روز پیش با سر الکس دیدار کردم تا ببینم اوضاع بهبودیش بعد عمل چگونس و او از عملش ابراز رضایت کرد و گفت همه چیز خوب پیش رفته است . امیدوارم حالا بتوانم چالش هیجان انگیزی پیدا کنم و کنار کسی که به اندازه سر الکس بهم اعتماد و باور دارد کار کنم .

از اسم من به عنوان یکی از گزینه های پست هدایت تیم ملی زیر 21 ساله های انگلیس نام برده شد اما هیچ تماسی از طرف اتحادیه با من گرفته نشد . ان ها چگونه میتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند وقتیکه با بقیه صحبت نکرده اند ؟ یکی از دوستانم بهم گفت تو گزینه بسیار خوبی برای ان پست هستی ولی بهش گفتم که شک نکن که ان ها بدنبال خارجی ها نمیروند . من 12 سال در این شور کار کردم و بازیکنان جوان اینجا را بهتر از هلند میشناسم . من ولبک ، کلورلی ، لارنل کول ، جسی لینگارد را میشناسم ان ها بازیکنان بسیار خوبی هستند .

من از اوضاع انگلیس در رده ملی غمگین هستم ولی این را بهتان میگم که تا تغییرات عظیمی صورت نگیرد هیچ چیزی عوض نمیشود .

فینال سال 2009 مقابل بارسا بازی نزدیک بود اما ما نتونستیم از نیروهایی که در توانمان بود بهترین استفاده را بکنیم . ما پل اسکولز را که یکی از بهترین هافبک های دنیا بود را روی نیمکت داشتیم . جلوی بارسا شما به بازیکنانی که بتوانند توپ را نگه دارند نیاز دارید .

دو سال بعد در ومبلی ما بخوبی تمرین کرده بودیم و اماده شده بودیم اما بازی را در بین دو نیمه باختیم . در بین دو نیمه بین بازیکنا بحث های زیادی شد و فکر نکنم که از فرصت استراحت بین دو نیمه برای برنامه ریزی روی چیزی که قبل بازی تمرین کرده بودیم تونستیم استفاده کنیم . اگر به 15 دقیقه نخست نیمه دوم نگاه کنید میبیندی که بارسا تلاش کرد ما را بکشد و موفق هم شد . ما نیمه دوم را ان طوری که باید شروع نکردیم و نتیجه اش را هم دیدیم . مردم فراموش کردن که ما در طول هفته روی چه چیزی که همان نگه داشتن توپ بود کار کرده بودیم .

سر الکس بارها از رونی خواسته بود که ان نقش ( پرس سنگین روی بازیساز عقب حریف بطور مثال در فینال ومبلی روی بوسکتس ) را بازی کند . گاهی اوقات او را کارش را عالی انجام میداد و بعضی اوقات هم نه ... بازی برگشت با رئال بسیار حساس بود . ما احساس کردیم که گاهی اوقات رونی انرژی زیادی صرف میکند و به همین خاطر هر چقدر به پایان بازی نزدیک تر میشیم توانش کمتر میشود و خسته میشود و میدانستیم که برای مهار کامل بازیکنی همچون ژابی الونسو انرژی و تمرکز زیادی نیاز است برای همین تصمیم گرفتیم که اینبار این نقش را به ولبک بسپاریم .

البته که رونی میتواند به خوبی در کنار رابین بازی کند . ان توپی که جلوی استون ویلا برای رابین فرستاد نشان دهنده همین موضوع است . وین در طول این سال ها بازیکن بسیار عالی برای یونایتد بوده است اما اگر میخواهید که بهترین رونی را ببینید همه چیز در دنیایش در داخل و خارج زمین باید ثابت و پایدار باشد . ان سالی که ما ارسنال را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان شکست دادیم بهترین رونی بود که من دیدم . قدرتمند ، پر از اراده و تمرکز ، تمام کنندگی عالی ... وی واقعا در ان زمان غیر قابل توقف بود .

سر بازی برگشت با رئال ما تصممی گرفتیم که وظیفه مهار الونسو را به ولبک بسپاریم و بعد در زمان مناسب رونی را وارد و کار را تمام کنیم . من داشتم با سر الکس میگفتم که کم کم وقتش است که رونی را وارد زمین کنیم که ان اتفاق احمقانه رخ داد . ان کارت قرمز واقعا مسخره بود . سر الکس سریع پایین رفت تا با داور چهارم بحث کند . حالا همه میدانیم که ان موقع در ذهنش میدانسته است که این اخرین فرصتش است . در همین زمان من روی نیمکت نشسته بودم و فکر میکردم که خب حالا این اتفاق افتاده و کاریش نمیشه کرد حالا باید چیکار کنیم ؟ ما باید کنار های زمین را میبستیم .

کاری که من میخواستم انجام بدهم این بود که یک نفر را وارد زمین کنیم و خط ذفاع 5 نفره برای چند دقیقه تشکیل دهیم تا بتونیم ریتم و سازماندهی مان را دوباره پیدا کنیم . ما به خوبی واکنش نشان ندادیم . من نتونستم به موقع با سر الکس مشورت کنم . مورینیو به بموقع واکنش نشان داد و مودریچ را وارد کرد و جریان بازی عوض شد.

من فکر میکنم که مورینیو میتونست قطعا یکی از گزینه های جدی برای مربیگری یونایتد باشد . سر الکس و او روابط بسیار خوبی داشتند و پیام های زیادی رد و بدل میکردن و مکالمه های طولانی داشتند . ان ها به یکدیگر احترام میگذاشتند . مورینیو هم قطعا از ایده هدایت یونایتد استقبال میکرد . برای شناخت مورینیو باید وی را به سه کاراکتر مختلف تقسیم کرد . یک کاراکترش از نظر شخصیت واقعیش است که واقعا مرد خانواده است . یک کاراکترش ان چیزیست که در رسانه ها میبینیم . او همه چیز را با یک هدف و قصدی انجام میدهد . کاراکتر دیگر مردیست که هر روز با بازیکنانش سر و کار دارد . او سخنران بسیار خوبیست ، به زبان های زیادی صحبت میکند و به خوبی به قوانین و دانش فوتبال اگاه است .

برای شکست چلسی شما باید چند تله قرار دهید . میدانید که خطر از سمت کسانی مثل ماتا می اید بنابراین نباید اصلا بهشان فضا بدهید . باید فضاهای کناری زمینتان را ببنید تا با توپگیری فضای خالی ایجاد شده در زمین حریف را مورد حمله قرار دهید . دیوید لوییز دوست دارد که با توپ جلو بیاید و ریسک کند پس اگر شما توپ را ازش بگیرید میتونید بهشان ضربه بزنید . سانترهای بلند جلوی ان ها فایده ای ندارد چون با حضور کاهیل ، تری و چک ان ها اکثر ان ها را دفع میکنند . سانترهای دقیق زمینی و اسفاده از فضای خالی ایجاد شده پشت سر بازیکنان هجومی شان چلسی را ازار میدهد .

به انژی رفتم چون از نظر کسب تجربه و اشنا شدن با افراد جدید خوب بود و البته پول خوبی هم پیشنهاد شده بود .

انجا بازیکنان خوبی مثل ویلیان که میتوانند تفاوت ها را رقم بزنن حضور داشتند . وی کاراکتر خوبی هم داشت . بلافاصله که اوضاع انژی بهم ریخت من به یونایتد خبر دادم و بهشان گفتم که روی ویلیان نظر داشته باشند . در بالاترین سطح شما باید در زمان درست تغییراتی بدهید و نیروی تازه وارد کنید درست مثل ون پرسی که سال پیش به یونایتد امد .

ما واقعا کیفیت کسی مثل رابین را کم داشتیم . فردی قدرتمند در جلوی زمین که میتواند به خوبی بقیه بازیکنان را وارد جریان بازی کند . اگر رابین نیامده بود ما قهرمان نمیشدیم ."

10. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فیل جونز و یادگیری از بهترینها

فیل جونز اذعان دارد که نمانیا ویدیچ و ریو فردیناند شخصیتهای بی نقصی هستند که در کلاسی برتر در مرکز خط دفاعی تیم منچستر یونایتد حضور دارند.

فیل جونز در گفتگو با شبکه MUTV، در این باره اظهار داشت:" من همیشه از ریو و ویدا یاد گرفته ام. هنگامی که من در گذشته و حال بازیهای آنها را نگاه میکنم، شما انتخابهای خوبی میبینید که عادت آنهاست. آنها همیشه در تمرینات با شما صحبت میکنند و به شما مشاوره میدهند و قطعاً شما همیشه از آنان یاد میگیرید".
    قابل ذکر است که فیل جونز در دیدار کامیونیتی شیلد در پست مدافع میانی قرار گرفت که ممکن است نشان دهنده وضعیت آینده او تحت هدایت دیوید مویس باشد، با این وجود، آسیب اولیه رافائل دا سیلوا باعث تغییراتی شد و او به پست مدافع برزیلی منتقل شد و کریس اسمالینگ جایگزین او در پست مدافع میانی شد.
    مدافع ملی پوش انگلیسی ادامه داد:" شروع بازی در پست مدافع میانی خوب بود و تنها زمانی که فکر میکردم قرار است همه چیز در پست مدافع میانی در یک دیدار خوب پیش برود، این اتفاق رخ داد ( مصدومیت رافائل دا سیلوا ). اما این فوتبال است و خوشبختانه ما موفق به پیروزی در این دیدار شدیم. البته، هافبک میانی پستیست که خودم را برای بازی کردن در آن میبینیم و امیدوارم که بتوانم هرچه زودتر یک اجراء در این پست داشته باشم، نه بعداً، اما در کل همه چیز در مورد بازی کردن برای تیم منچستر یونایتد است و این بزرگ و عظیم است".
    شش روز پس از پیروزی در استادیوم ومبلی، فیل جونز به تیم دیوید مویس در پیروزی چشمگیر 1 - 4 در مقابل تیم سوانسی سیتی کمک کرد و وی در خاتمه تصریح ساخت:" پیروزی یک عادت است و کسانی هستند که این عادت خوب را دارند. جوانان پس از بازی خوشحال بودند اما ما میدانیم که این فصلی طولانیست و اینجا لزومی ندارد که پس از انجام اولین مسابقه خارج از خانه چیزی دریافت کنید. من فکر میکنم فشار بر روی ما وجو دارد اما نه فشاری بیش از حد که معمولاً به آن عادت داریم. من فکر میکنم ما با آن مقابله میکنیم و تصورم این است که جوانان پاسخ خوبی به آن دادند. ما عملکرد خوبی داشتیم".

12. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

سرمربی منچستریونایتد, دیوید مویز می گوید, مهاجم انگلیسی تیمش, وین رونی احتمال دارد در بازی روز دوشنبه با چلسی از هفته دوم رقابت های لیگ برتر در الدترافورد از ابتدا به میدان رود.
    مصدومیت همسترینگ و شانه منجر به این مسئله شد که رونی نتواند در هیچ یک از بازی های پیش فصل تیم حضور داشته باشد, و او برای اولین بار در بازی با سوانزی از هفته اول رقابت های لیگ برتر در فصل جدید به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت.چلسی سخت به دنبال خرید این بازیکن ۲۷ ساله می باشد و تاکنون دو پیشنهاد برای این بازیکن ارائه کرده است که یونایتد این پیشنهادها را بلافاصله رد کرده است و انتظار می رود پیشنهاد سوم چلسی در همین هفته مطرح شود, اما با وجود تمام این اخبار, مویز هیچ تردیدی در انتخاب این بازیکن برای بازی با دوشنبه ندارد.مویز در کنفرانس خبری روز جمعه گفت: وین دوباره سلامتی خودش را بدست آورده و شانس خوبی برای از ابتدا به میدان رفتن در بازی دوشنبه دارد.مویز همچنین تصمیم سرمربی اورتون, روبرتو مارتینز را برای رد پیشنهاد یونایتد برای لیتون بینز و ماروئن فلاینی, زیر سوال برد و افزود اگر او جای مارتینز می بود, او به این بازیکنان اجازه جدایی می داد.هنگامی که از او درباره اینکه آیا او برای تصمیم مارتینز تاسف می خورد, او به روزنامه گاردین گفت: من مطمئنا این کار را انجام می دادم اما من همچنین می دانم که اگر سرمربی اورتون بودم و سرآلکس لیتون بینز و ماروئن فلاینی را می خواست, حفظ کردن این بازیکنان برای من بسیار سخت بود چون من همیشه احساس می کنم کار درست آن چیزی است که برای بازیکنان خوب باشد.“تمام بازیکنان اورتون را من خریده ام, بنابراین من اطلاعات زیادی درباره آنها دارم. آنها باشگاه بزرگی هستند و هر دو این بازیکنان, بازیکنان بی نظیری هستند. اورتون باشگاه بزرگی است, من احترام بسیار زیادی برای آنها قائل هستم و کاری انجام نمی دهم که بر روی باشگاه آنها تاثیر بگذارد. البته گرفتن بازیکن, بر روی عملکرد آنها تاثیر می گذارد.”“من کاری را انجام می دهم که باید در وظیفه ای که دارم, انجام دهم. من مرتبا با بیل کنرایت(مدیر باشگاه اورتون) صحبت می کنم, ما بیشتر هفته ها با هم صحبت می کنیم. او ارزش بسیار زیادی برای من دارد و خوشبختانه او فکر می کند که من کار بسیار خوبی برای آنها و باشگاه اورتون انجام داده ام. به هیچ وجه, هیچ بی احترامی وجود نداشته است. پیشنهاد از دید باشگاه منچستریونایتد, چیزی خصوصی است و اگر ما زمانی پیشنهاد جدیدی ارائه کنیم ما آن پیشنهاد را خصوصی و کاملا محرمانه اعلام می کنیم.”

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

انجلو هنریکوئز در مصاحبه ای با شبکه باشگاه, اظهار کرده است که بودن در منچستریونایتد, حس بودن در خانه را می دهد.
    این بازیکن جوان شیلیایی در بازی دوستانه منچستریونایتد با AIK در استکهلم, اولین گلش را با پیراهن شیاطین سرخ به ثمر رساند و همچنین در پیروزی تیم زیر ۲۱ سال باشگاه برابر وست بروم با نتیجه ۴ بر ۰ توانست گلزنی کند. پس از اینکه فصل گذشته در ویگان اتلتیک به طور قرضی بازی کرد, این مهاجم مرکزی تمایل دارد تا فرصت های بیشتری بدست بیاورد و ارزش های خود را ثابت کند.او پس از بازی در هاوثورنز گفت: همیشه گلزنی برای مهاجمان مسئله مهمی می باشد برای اینکه به شما اعتماد به نفس می دهد. من از لحاظ جسمانی , احساس می کنم, بسیار آماده هستم و پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشته ام. من فرصت بازی بیشتری در تیم ذخیره ها بدست می آورم و می خواهم دقایقی نیز در تیم اصلی بازی کنم.“من همیشه باید حرکت رو به جلوی خودم را حفظ کنم, تلاشم را ادامه بدهم و به دنبال راه یافتن به تیم اصلی باشم. در ابتدا, بودن در اینجا سخت بود اما اکنون من به مسائل مختلف عادت می کنم, مانند آب و هوا و زبان. هم تیمی های من به خوبی با من رفتار می کنند و من در اینجا بسیار راحت هستم. احساس بودن در خانه را دارد.”“این فصل, من تنها نیاز دارم تا بازی های زیادی به میدان روم و پیشرفتم را ادامه دهم, آماده باشم و در طول فصل به گل زدن ادامه بدهم. من امیدوارم گل های زیادی به ثمر برسانم.”هنریکوئز همچنین امیدوار است هم تیمی آمریکای جنوبی او گیلرمو والرا نیز به زندگی در منچستر عادت کند.“او همانند من است زمانی که من به اینجا آمده بودم, او انگلیسی نمی تواند صحبت کند و این مسئله برای او کمی مشکل است اما او به خوبی در زمین تلاش می کند و مهمترین مسئله همین است.”“من سعی می کنم کمک زیادی به او بکنم اما انگلیسی من نیز زیاد خوب نیست. نهایت تلاشم را می کنم!”

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

فیل جونز اعتراف می کند که ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ بهترین معلمان هستند زمانی که صحبت از تبدیل شدن به مدافع وسطی در سطح جهانی در منچستریونایتد به میان می آید.
    گفته می شود این بازیکن ۲۱ ساله, آینده درخشانی در الدترافورد دارد, پس از انتقال از بلکبرن به یونایتد در سال ۲۰۱۱, دو فصل چشمگیر را پشت سرگذاشته است و اگرچه اخیرا فرصت بازی در پست دلخواهش کمتر شده, او از اینکه منتظر رسیدن زمان درخشش هست, خوشحال است و از بهترین مدافعان درس می آموزد.فیل به MUTV گفت: من همیشه از ریو و ویدا چیزهایی یاد می گیرم. زمانی که من بازی ها را نگاه می کنم و زمانی که ما بازی های گذشته را نگاه می کنیم, نکاتی را می گیریم, عادات خوبی که آنها دارند. آنها همیشه با ما در تمرینات صحبت می کنند و به ما توصیه هایی می کنند. شما مطمئنا, همیشه چیزهایی یاد می گیرید.فیل جونز در بازی با ویگان در جام اتحادیه در پست مدافع وسط به میدان رفت, پستی که به نظر خود فیل, آینده او در این پست رقم خواهد خورد, اما مصدومیت زودهنگام رافائل منجر به این مسئله شد تا او به پست مدافع راست منتقل شود و کریس اسمالینگ در مرکز دفاع بازی کند.هنگامی که از فیل درباره این تغییر پست سوال شد, جونز به نظ راضی نمی رسید اما موافق این مسئله بود – اگرچه او تمایل دارد در پستی که دوست دارد بازی کند اما همیشه معتقد است که باید کاری کند که برای تیم خوب باشد.” شروع بازی با قرار گرفتن در پست دفاع وسط, خوب بود اما زمانی که من فکر می کردم بازی بسیار خوبی را در پست دفاع مرکزی پشت سر خواهم گذاشت, اتفاقی افتاد. اما فوتبال همین است و شما تنها باید با آن کنار بیایید, خدا را شکر ما بازی را نیز بردیم.”“البته که ندافع وسط جایی است که من دوست دارم بازی کنم و امیدوارم من بازی های زیادی در آن پست بازی کنم, و این مسئله هر چه زودتر اتفاق بیافتد نه به بعدها موکول شود, اما مهمتر از همه چیز بازی کردن برای منچستریونایتد مهم است و واقعا کار بزرگی می باشد.”فیل جونز پس از بازی جام اتحادیه در ومبلی, در هفته اول رقابت های لیگ برتر برابر سوانزی به میدان رفت و شیاطین سرخ آن بازی را ۴ بر ۱ پیروز شدند.“بردن برای ما عادت شده است و این از آن نوع عادات خوبی است که ما داریم, بچه پس از بازی, از نتیجه راضی بودند اما ما می دانیم که فصل طولانی در پیش روی ما قرار دارد و نیاز نیست که پس از اولین مسابقه, بسیار هیجان زده بشویم.”“من فکر می کنم فشاری بر روی ما بود, اما من فکر نمی کنم فشار اضافه شده دیگری در مقایسه شرایطی که همیشه داریم و به آن عادت کرده ایم, وجود داشته باشد. من فکر می کنم ما به خوبی با این مسئله مقابله کردیم و فکر می کنم تمام بچه ها به این مسئله عکس العمل خوبی نشان دادند. ما عملکرد خوبمان را حفظ می کنیم.”

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

با توجه به شایعات مطرح شده پیرامون این که اوزیل قصد ترک رئال را دارد و باشگاه نیز با خروج او موافق است ، منابع معتبر نزدیک به باشگاه رئال مادرید ادعا کردند که باشگاه به اوزیل اجازه ی خروج نخواهد داد .همین منبع هفته ی پیش فاش کرد که منچستریونایتد ، قهرمان لیگ برتر خواستار اوزیل است اما تعبیر آن ها این بود که تمامی این شایعات به منظور ایجاد فشار بر روی باشگاه است که دستمزد قرارداد اوزیل را افزایش دهند و از آن جایی که پرداخت رقم پیشنهادی برای باشگاه سخت خواهد بود ، بنابراین با آمدن گرت بیل به رئال ، خروج اوزیل میسر خواهد شد . از طرفی گفته می شود پدر مسوت اوزیل در صدد یافتن باشگاهی در لیگ برتر است که اوزیل به آن انتقال یابد به همین منظور با منچستر تماس داشته است . اما دیوید مویس و همکارانش آن طور که باید علاقه یی نشان نداده اند اما اظهار داشتند اگر تلاش های آن ها در ترانفسرهای مورد نظرشان با شکست مواجه شد ،‌ از این پیشنهاد استقبال خواهند کرد .

صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع