Design & Developed BY Patira

صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

۱۰ آمار کلیدی از فلاینی در اولین بازی لیگ قهرمانان

ماراون فلاینی اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را در روز سه شنبه هفته جاری برابر بایرلورکوزن انجام داد و شیاطین سرخ موفق شدند با نتیجه ۴ بر ۲ بر بایرلورکوزن غلبه کنند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - ما به آمار بازی منچستریونایتد نگاه کردیم و ۱۰ آمار کلیدی که می تواند برای هواداران یونایتد جالب باشد را از میان این آمار انتخاب کردیم تا هواداران عملکرد خرید جدید بلژیکی تیم در لیگ قهرمانان را ارزیابی کنند.
    .
    .
    .
    .
    .
    ۱) فلاینی چهار نبرد هوایی را برد, بیشتر از آمار هر بازیکن بایرلورکوزن, تنها دو دفاع یونابتد ویدیچ و اسمالینگ بازیکنانی بودند که در بازی سه شنبه شب نبردهای هوایی بیشتری در مقایسه با فلاینی بردند.
    .
    .
    ۲) این بازیکن بلژیکی بیشتر از هر بازیکن دیگری به همراه مایکل کریک با توپ تماس داشته است. مایکل کریک ۱۰۵ بار با توپ تماس داشته است, در حالی که فلاینی ۱۰۲ بار با توپ تماس داشته است, البته زمانی آمار فلاینی با ارزشتر از فلاینی قلمداد می شود که این مسئله را نیز در نظر بگیریم که کریک ۱۰ دقیقه بیشتر از فلاینی در زمین بوده است. فلاینی در دقیقه ۸۰ بازی تعویض شد.
    .
    .
    ۳) فلاینی یک پاس کلیدی در بازی داشته است که منجر به خلق موقعیت گل شده است. در کل تنها ۶ بازیکن یونایتد توانسته اند خلق موقعیت کنند. زوج فلاینی در مرکز میدان یعنی کریک هیچ موقعیت گلی در بازی خلق نکرد.
    .
    .
    ۴) فلاینی ۸۴ پاس داده است, بیشترین آمار در میان بازیکنان بایرلورکوزن از آن لینهارتز می باشد با ۵۱ پاس. تنها کریک بیشتر از فلاینی پاس داده است. کریک ۹۶ پاس در بازی سه شنبه شب داد.
    .
    .
    ۵) ۸۷ درصد از پاس های فلاینی موفق بوده است, تنها ۴ پاس از ۶۹ پاسی که این بازیکن در دفاع و یک سوم میانه میدان داده است اشتباه بوده است, اما در یک سوم حمله این بازیکن ۱۵ پاس داده است که ۸ تای این پاس ها به یار خودی رسیده است.
    .
    .
    ۶) فلاینی ۱۲ بار توپ را از بازیکنان حریف گرفته است, ۹ بار در زمین خودی موفق به تصاحب توپ از یار حریف شده است و ۳ بار در نیمه زمین حریف توپ را ربوده است.
    .
    .
    ۷) ۲ تکل او و ۴ بار گرفتن موقعیت از تیم حریف بالاترین آمار تجمیعی در میان بازیکنان یونایتد می باشد و این آمار با آمار بهترین هافبک های بایرلورکوزن سیمون رولفس و لارس بندر که در مجموع ۵ تکل و یک جلوگیری از موقعیت حریف داشتند برابری می کند. البته آمار بندر در ۲۶ دقیقه ای بوده است که این بازیکن وارد میدان شده است.
    .
    .
    ۸) فلاینی چهار بار توپ را دفع کرده است, آماری که بیشتر از آمار هافبک های دو تیم در میدان است, ۳ بار از مجموع ۴ باری که فلاینی توپ را دفع کرده است, با سر بوده است.
    .
    .
    ۹) او بیشتر از هر بازیکن دیگری در میدان به کریک پاس داده است. فلاینی ۱۸ پاس به کریک داده است, در مکان دوم اورا با ۱۵ پاس قرار دارد و کاگاوا در رده سوم با ۱۰ پاس قرار دارد.
    .
    .
    ۱۰) فلاینی ۴ پاس بلند داده است که ۳ تای آنها دقیق بوده است. کریک در مقایسه با آمار فلاینی ۹ پاس بلند موفق از مجموع ۱۰ پاس که داده است, به ثبت رسانده است.
    .
    تصویر میزان حضور فلاینی در مناطق مختلف زمین
    .
    .

WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

مایکل کریک خط حمله ی تیم را ستایش می کند

مایکل کریک هافبک شیاطین سرخ ، نمایش وین رونی در بازی برابر بایرلورکوزن را ستایش کرد و می گوید که وین رونی اگر آماده باشد ” دست نیافتنی” خواهد بود.

پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران - وین رونی با ۲ گلی که در دیدار سه شنبه شب به ثمر رساند ( که شامل دویستمین گل وی با پیراهن شیاطین سرخ نیز می شود) به منچستریونایتد کمک کرد تا لیگ قهرمانان اروپا را با کسب پیروزی دلچسب ۴-۲ آغاز کند.
    رابین ون پرسی نیز موفق شد زمانی که نتیجه ی دیدار ۱-۱ بود از روی سانتر والنسیا یک گل بسیار زیبا را به ثمر برساند و نتیجه را ۲-۱ کند. این سه بازیکن تهاجمی منچستر یونایتد مورد تمجید مایکل کریکی قرار گرفته اند که از نمایش آنها تحت تاثیر قرار گرفته است.
    کریک در گفتگو با ManUtd.com گفت:
    “این فوق العاده است که وین رونی را در این فرم در اختیار داشته باشید – وقتی او اینگونه است می تواند دست نیافتنی باشد”
    ” داشتن بازیکنانی از این دست در تیم فوق العاده است. من فکر میکنم والنسیا سه شنبه شب عالی کار کرد . همچنین این بسیار عالی است که شما رونی و رابین را که هر دوی انها به خوبی گل میزنند و پاس گل میدهند ، در تیم داشته باشید.حتی اگر این بازیکنان در بهترین شرایط خود نیز نباشند همیشه میتوانند حرکت تاثیر گذاری انجام دهند. من فکر میکنم که انها سه شنبه واقعا خوب بازی کردند.”
    .
    .
    مایکل کریک همچنین معتقد است که تیم در زمان مناسبی و پیش از دربی روز یکشنبه فرم مناسب خود را به دست آورده است.
    “من فکر نمیکنم که تا اینجای فصل بد کار کرده باشیم”
    “بازی با سوانسی یک بازی خوب بود ، بازی چلسی نیز بازی نزدیکی بود ولی بازی با لیورپول عملکرد چندان درخشانی نداشتیم و شما نمیتوانید نکات مثبت زیادی از ان استخراج کنید”
    “ما آخر هفته بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و در بازی روز سه شنبه عملکرد بهتری از خود ارائه دادیم و بازی خودمون رو ارتقا دادیم. من امیدوارم که یکشنبه نیز میتوانیم این کار را تکرار کنیم. عملکرد خوب ما اعتماد ها را افزایش می دهد و ما باید یکشنبه عملکرد خوب دیگری را از خود به نمایش بگذاریم.”

-----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

خوش آمد گویی نیکولاس بات به پل اسکولز

نیکولاس بات به هم تیمی سابق خود خودش آمد گفت.

پس از پیروزی 4 - 3 تیم زیر 21 سال منچستر یونایتد در برایر تیم زیر 21 سال بایر لورکوزن، نیکولاس بات، مربی این تیم از اینکه پل اسکولز را در روی نیمکت و درکنار خود میدید خوش حال بود، هافبک برجسته ای که هنوز تصمیم ندارد از بازنشستگی خارج و به مربیگری روی بیاورد.
    نیوکلاس بات در این خصوص به شبکه MUTV میگوید:" واضح است که پل اسکولز با خانواده خود در حال استراحت کردن است. فوتبال او در حال حاضر به پایان رسیده، اما با وجود کسی مانند اسکولزی، این مهم است که باشگاه او را در اطراف خود و در هر ظرفیتی که او احساس میکند میخواهد وارد شود حفظ کند. اینکه آیا او در گروه سنی تیم من و یا تیم وارن جویس و یا تیم پل مک گوئینز مربیگری میکند و یا سراغ جنبه های تجاری میرود، چیزیست که هنوز برای ما مشخص نیست. واقعاً به نظر نمیرسد او بازنشسته شده، اما او علاقه مند به مربیگری و انتقال تجربیات زیاد خود به جوانان است. او در اینجا عالی بود و ما تنها میخواهیم او را در اطراف باشگاه داشته باشیم. این مهم است که او برای هر آنچه که میخواهد انجام دهد در اطراف باشگاه در دسترس باشد."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مصاحبه سر الکس با شبکه تلویزیونی باشگاه

( در چند روز اخیر در انگلیس بر سر کتاب خاطرات مارک هالسی داور بازنشسته انگلیسی که در ان مدعی شده روابط نزدیکی با سر الکس داشته و بر سر ماجرای بازی فصل پیش چلسی با یونایتد که کلاتنبرگ متهم به توهین نژادپرستانه شد وی با سر الکس تماس گرفته تا در رسانه ها از کلاتنبرگ حمایت کند جنجال زیادی ایجاد شده است)

من این صحبت هایی که میشود را نمیتونم باور کنم ... مشخصا وی اسم من را در کتابش برده و همین مایه توجه زیاد شده است اما منظور وی از روابط نزدیک همان حمایت من از وی در دوران مبارزش با سرطان است .

اکثر مربی ها در ان زمان از وی حمایت کردن و حتی خیلی از بازیکن ها از وی خانوادش حمایت کردند . دوران سختی برای خانوادش بود و جامعه فوتبال پشت وی ایستاد .

من یادم نمیاید که وی به من پایم داده باشه و درخواست حمایت از کلاتنبرگ کرده باشد ولی من به گفتن او نیازی نداشتم . به هر حال در کنفرانس خبری بازی بعد از من راجع به ان مسئله سوال میشد چون ما تیم مقابل چلسی در ان روز بودیم . پس در کنفرانس از من قائدتا راجع به کلاتنبرگ سوال میشد و نظر شخصی من این بود که هیچ راهی وجود نداشت که یک داور در وسط زمین به بازیکنی توهین نژادپرستانه کند.برای من ان صحبت ها چیزی جز مزخرف نبود .

برای من کلاتنبرگ مقصر نبود و اخر سر هم چیزی ثابت نشد . من میخواهم که تکلیف اتفاقاتی که در زمین افتاد روشن شود ولی کاملا مطمئن بودم که وی توهینی نکرده است . زمان طولانی سپری شد ولی در نهایت چیزی علیه کلاتنبرگ ثابت نشد .

خنده دار ترین بخش این صحبت های چند روز اخیر اینکه من روی داورها تاثیر میگذاشتم و برای منافعم باهاشون دوست میشدم .

دارن راجع به کسی صحبت میکنند که رکورد دار جریمه شدن توسط اتحادیه فوتبال در فوتبال انگلیس هست . فکر کنم حدود 100 هزار پوند فقط جریمه شدم بله درست میگن واقعا باید بگم که این تاثیر بزرگی بوده است !

تیم جلوی پالاس خوب بازی کرد ، بازی سختی بود چون پالاس دفاع میکرد و فضاها را بسته بود . سه شنبه شب باید بگم تیم فوق العاده بود .

فکر میکنم که نمایش وین در سه شنبه شب فوق العاده بود . او دوباره انرژی ، اراده و هدفش برای حمله به سوی دروازه و بازیکنان را بدست اورده است .
    به عنوان یک مدیر و سفیر باشگاه خوشحالم که این را میبینم . او به همان چیزی که ما همیشه از او بیاد داشتیم برگشته است .

من بازی با سوانسی را دوست داشتم ، بازی با پالاس را هم دوست داشتم و همچنین بازی سه شنبه شب تیم جلوی لورکوزن را فوق العاده میدونم . بازی با سوانسی عالی ، بازی با لیورپول ؟ دردناک و عذاب اور !

من بعد بازی لیورپول با دیوید مویز صحبت کردم . ما در طی این سال ها بارها به انجا رفتیم و نمایش های بدتری از ان روز داشتیم اما بازی را برده بودیم .

من نمیتونسم انتقادهایی که بعد بازی از یونایتد شد را باور کنم . فکر میکنم که دیوید حق داشت ، فکر میکنم که ان ها خوب بازی کردند . با مقایسه بازی هایی که من انجا تجربه کردم ان ها خیلی خیلی کم وارد محوطه جریمه ما شدند . بنابراین از این نظر بازی ناامید کننده ای بود چون فکر میکنم که تیم شایسته نتیجه بهتری بود اما جلوی پالاس که بازی نسبتا دشواری بود پیروز شدند . باز کردن تیم هایی که انجوری در الدترافورد دفاع میکنند اسان نیست .

چیزی که مهم است و من نکته کلیدی میدونم اماده بودن و مصدوم نشدن ویدا هست. اگر وی اماده باشد ما شانس خوبی برای موفقیت داریم . شما رابین ون پرسی و رونی را دارید ، مهاجمانی که میتونند یک تنه بازی را برای شما ببرند .

والنسیا دارد به اوجش برمیگردد . شماره پیراهنش را عوض کرد ، شگفت اور است که یک شماره میتواند چقدر روی یک بازیکن تاثیر بگذارد . شاید این تغییر پیراهن برای او خیلی خوب شود . او سه شنبه فوق العاده بود .

مایکل کریک فرم پارسالش را داره ادامه میدهد ، ده خیا همچنان در حال بهتر شدن و بالغ شدن هست و اورا هم که مثل همیشه خودش هست پس نکته های خوب و مثبتی برای من در بازی سه شنبه وجود داشت .

لورکوزن در بوندسلیگا سوم است و روی کاغذ بازی سختی بود و واقعا هم همینطوری بود ولی بچه ها جوری کار کردن که همه چیز اسان بنظر برسد چون مالک مطلق بازی بودند .

من از دوران بازنشستگیم دارم لذت میبرم . مشخصا دلتان برای بعضی چیزها مثل کل کل داخل رختکن ، اوقات خوبی که با کادرم و بازیکنا در زمین تمرین داشتیم و روابط دوستانه ای که در طی مدت زمان طولانی با همکارانم در باشگاه درست کردم تنگ میشود و البته برای بعضی چیزها هم تنگ نمیشود .

من در زمان درست جدا شدم . مربیگری منچستریونایتد دوران بزرگی از زندگی من بود .

هفت هفته از عمل جراحی ران پام گذشته و الان بهترم و میتونم راحت راه بروم و رانندگی کنم البته فعلا باید فکر گلف بازی کردن را از سرم بیرون کنم .

جمعه برای مدتی استراحت به نیویورک میروم و مشتاق این سفره هستم . "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

نتایج مالی فصل 2012/13 اعلام شد

منچستر یونایتد نتایج مالی فصل 13/2012 را اعلام کرد

درامد باشگاه در این فصل برای اولین بار به رکورد 363 میلیون پوند رسیده است

درامد باشگاه از طریق اسپانسرینگ نسبت به فصل 12/2011 44 درصد افزایش یافته است

درامد باشگاه از طریق محصولات تجاری 30 درصد افزایش یافته است

درامد باشگاه از بلیط فروشی 10 درصد افزایش یافته است

یونایتد اعلام کرده که در فصل 13/2012 146.4 میلیون پوند سود خالص داشته است .

اد وودوارد مدیر اجرایی یونایتد میگوید :" ما از نتایجم مالی مان در سال 2013 مفتخر هستیم . حدود یکسال از ورود ما به بازار بورس نیویورک گذشته و ما به تمام تعهداتمان عمل کرده ایم و به اهدافمان رسیده ایم . بیزینس تجاری ما با قدرت به پیشرفت خودش ادامه داده و به تیم اجازه داده که به موفقیت های خودش ادامه بدهد . ما بیستمین جام قهرمانی مان در لیگ انگلیس را فتح کردیم و خوشحالیم که با هدایت دیوید مویز وارد یک فصل جدید و هیجان انگیز از تاریخ مان میشویم . ما مشتاق فصل 14/2013 موفق در داخل و خارج زمین هستیم . "

یونایتد انتظار دارد که در فصل 14/2013 اگر در لیگ سوم و در جام های حذفی به یک چهارم نهایی برسد درامدی بین 420 تا 430 میلیون پوند داشته باشد .

مبلغ پرداختی باشگاه به کارمندانش 11 درصد افزایش یافته و به 180 میلیون پوند رسیده است . تعداد کارمندان باشگاه از 713 به 793 نفر رسیده است .

بدهی باشگاه 11 درصد کاهش یافته و به 389 میلیون پوند رسیده است .

پول نقد باشگاه 33 درصد افزایش یافته و به 95 میلیون پوند رسیده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

تمجید مویز از برد مهم

مویز :" من بیشتر از یکماه پیش بود که گفتم رونی شانس زیادی دارد تا با گلزنی هاش به جمع بزرگان تاریخ یونایتد بپیوندد و فکر میکنم که گل های امشبش واقعا خوب بودند .

وی حتی میتونست هت تریک کند . واقعا امشب عالی بود . ما میخواهیم که به همین روند گلزنیش ادامه بدهد . نمایشش در کل امشب عالی بود و حتی شایسته بیشتر از 2 گل بود .

در تمرینات درخشان بوده ، شدید کار کرده و از نظر بدنی اماده بنظر میرسد و نمایشش در این هفته این را نشان میدهد .

من فکر میکنم که هر دوی رونی و رابین بازیکنان بسیار خوبی هستند . گل رابین هم خوب بود و او هم میتونست یک گل دیگر بزند .

اگر این دو به امار گلزنیشان ادامه بدهند ما شانس خوبی برای فتح جام های مختلف داریم .

نمایش تیم واقعا خوب بود و نتیجه که عالی بود . فکر میکنم اخیرا انقدر که باید نتونستیم گل بزنیم اما امشب 4 تا زدیم و 2 تا موقعیت بسیار مناسب را هم از دست دادیم .

بازیکنان امشب تجربه شان در این رقابت ها را نشان دادند . موقعی که بازی 1-1 شد ما تمرکز مان را حفظ کردیم و موفق شدیم که بازی را ببریم .

لورکوزن روی ضربات ازاد ما را اندکی اذیت کرد اما در کل ما کنترل کامل بازی را در دست داشتیم و گل های خوبی زدیم . این مهم بود که کارمان را با برد شروع کنیم . کار در هفته های اینده لیگ قهرمانان سخت میشود اما من فکر میکنم که لورکوزن تیم خوبی بود . نمایش بسیار خوب ما باعث شد که ان ها نتونند خیلی خودشان را نشان دهند اما در نهایت کار تازه شروع شده و ما ان ها را دست کم نمیگیریم همانطوری که شاختاری که نتیجه بسیار خوبی امشب گرفت را دست کم نخواهیم گرفت .

فکر میکنم که فلاینی امشب خوب بازی کرد و فکر میکنم که در تیم جا افتاده است . در شروع نیمه دوم اندکی گرفتگی عضله پیدا کرد برای همین ریسک نکردیم و تعویضش کردیم . او خوب بازی کرد و کارش را بخوبی انجام داد .

ما میدانستیم که اگر به والنسیا توپ های زیادی برسانیم او میتواند سانترهای خوبی بکند . او همین کار را کرد و دفاع روبرویش را اذیت کرد .

من از گلی هم که زد خوشحالم ، شوت واقعا خوبی بود . من بهش گفتم که او باید بیشتر از این ها گل بزند . "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

خوشحالی رونی از 200 گل زده برای یونایتد

" زمان واقعا در این سال ها به سرعت گذشت و من واقعا خوشحالم که تونستم 200 گل برای باشگاهی مثل منچستر یونایتد بزنم . این افتخار بزرگی برای من است . امیدوارم که بتونم همین روند را ادامه بدهم .

سر ان صحنه ای که نتونستم گل بزنم چون رابین هم اونجا بود واقعا بین مستقیم به چارچوب و یا پاس دادن به رابین ذهنم درگیر بود . شاید باید مستقیم به قصد گل میزدم اما مهمترین چیز برد در بازی امشب برای مربی بود .

من روی فوتبالم تمرکز کردم این کاریست که در طول تابستان انجام دادم . من سرم را پایین انداختم و به سختی تلاش کردم . خودم را برای فصل اماده کردم و از نمایش هایم راضی هستم . از اینکه برگشتم و گل میزنم خوشحالم .

من همیشه گفتم که هوادارا با من خوب بودند . استقبالی که همیشه اینجا از من میشود خیلی خوب هست و امیدوارم که با گل های بیشتری همچون امشب جواب محبتشان را بدهم .
    ( خبرنگار شبکه ITV : وین ایا تو درخواست ترانسفر دادی ؟ ) قبل هم گفتم من فقط روی فوتبالم تمرکز کردم .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

فردیناند : یونایتد به هر چهار مهاجمش نیاز دارد

ریو فردیناند تاکید می کند که یونایتد برای کسب موفقیت در این فصل به هر چهار مهاجم خود نیاز دارد. وی معتقد است علاوه بر رونی و ون پرسی که انتخاب اول مویس برای قرارگیری در ترکیبند، دنی ولبک و خاویر هرناندز نیز مورد نیاز تیم هستند. ریو در مصاحبه ای با The Sun می گوید:" مربی خوشحال است که بازیکنانی چون چیچاریتو و دنی ولبک را به عنوان بازیکن ذخیره در اختیار دارد. کسانی که تواناییشان، شایستگی حضور در زمین را به آن ها می دهد.

این مسئله همیشه در باشگاه وجود داشته است. در گذشته نیز ما چهار مهاجم چون تدی، اوله، دوایت و کولی را داشتیم.

زمان ثابت خواهد کرد که زوج ون پرسی و رونی، یک زوج عالی را خواهند تشکیل داد یا نه. اما اکنون من فکر می کنم که باید از بین 4 مهاجمی که داریم بهترین زوج را انتخاب کنیم."

ریو فردیناند همچنین معتقد است که وین رونی این روز ها اوج قدرت خود را تجربه می کند و درباره ی 200 گل شدن رونی و امکان دستیابی اش به رکورد چارلتون، می گوید:" او خوب بازی می کند و ممکن است این روندش برای طولانی مدت ادامه پیدا کند. این مهم است که او بازگشته است، او یک فوتبالیست فوق العادست و همه این را می دانند و شکی در این نیست. او این شانس را دارد که ادامه دهد و تاریخ را بسازد. او آماده ی انجام این کار است."
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

منچستر یونایتد علاقه مند به امضای قرارداد جدید با کریک است

بر طبق گزارش دیلی میرر منچستر یونایتد امیدوار است به زودی قرارداد جدیدی با کریک امضا کند تا از خطر از دست دادن این هافبک انگلیسی در تابستان آینده جلوگیری کند.یونایتد بر طبق سیاست خود , قرارداد بازیکنان بالای 30 سال را فقط به مدت یکسال تمدید می کند و کریک اکنون 32 ساله است و قراردادش در تابستان آینده به پایان می رسد. او در فصل آینده وارد 33 سالگی می شود و به نظر می رسد خواهان قرارداد بهتری نسبت به قرارداد یک ساله ی پیشنهادی یونایتد می باشد.میرر گزارش می دهد : بازیکن و باشگاه بر سر قراردادی یکساله به توافق رسیدند و بندی در این قرارداد وجود دارد که اگر کریک به تعدادی مشخص درآن فصل بازی کند , قرارداد بطور اتوماتیک یکسال دیگر هم تمدید می شود. کریک از زمان پیوستنش از تاتنهام به یونایتد در سال 2006 , بیش از 300 بازی برای شیاطین سرخ انجام داده است و دیوید مویس نمی خواهد این بازی ساز را از دست بدهد.کریک فوتبالش را از وستهام آغاز کرد و بیش از 150 بازی برای این تیم انجام داد و در سال 2004 به تاتنهام پیوست. کریک همچنین 29 بار به تیم ملی انگلستان دعوت شد و اولین بازی ملیش را در سال 2001 انجام داد.
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

ریسک دیوید مویز ؛ حضور رافائل در دربی منچستر؟

منچستریونایتد باید تا شنبه شب صبر کند و تصمیم بگیرد که رافائل به بازی می رسد یا نه.
    پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – رفائل داسیلوا فول بک شیاطین سرخ در بازی خیریه مقابل ویگان از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد.
    گزارشات خبر از بهبود دفاع راست شیاطین سرخ می دهد ؛ قبل از اینکه دیوید مویز تصمیم بگیرد که او را بازی بدهد یا خیر.
    رافائل دا سیلوا ۴ هفته است مصدوم است همچنین فیل جونز نیز مصدوم می باشد احتمال حضور اسمالینگ به عنوان دفاع راست در بازی یکشنبه وجود دارد.
    با توجه به حساسیت دربی شهر منچستر و همچنین برد در این دیدار و صعود به رتبه های بالاتر قطعا رئیس را وسوسه میکند تا از رافائل استفاده کند.
    رافائل بهترین دفاع راست شیاطین است ؛ سرعت فوق العاده او ، اضافه شدن به خط حمله و برگشت های سریع او ؛ هم چنین کار های دفاعی وی از زمانی که یک جوان کم سن و سال بود به شکل چشم گیری پیشرفت داشته است.
    این مسئله واضح است اگر وضعیت او ایده آل نیست برای بازگشت ، بازی دادن به وی احتمال تشدید مصدومیت وی و وخیم تر کردن اوضاع را در پیش دارد. در این صورت ممکن است او برای مدت طولانی تری از دسترس خارج شود.
    این مسئله نیز وجود دارد که اگر او از لحاظ جسمانی آماده باشد ولی رافائل از اول فصل دیگر برای شیاطین بازی نکرده و تمرین نکرده است این مسئله او را از آمادگی دور میکند.
    اگر او در بازی دربی حضور پیدا کند ، این نظریه عوض میشود و او یک مهره مهم برای شیاطین به شمار می رود.
    وضعیت وی برای شیاطین بسیار مهم است به خصوص با جو فیزیکی بازی دربی ؛ اگر مویز فکر میکند او اماده بازی کردن است ، معقول ترین نظریه این است که رافائل در روز یکشنبه بر روی نیمکت حضور پیدا کند.
    شما چه فکری می کنید؟ ایا رئیس ریسک میکند و به وی بازی می دهد؟

WE ARE UNITED

صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع