Design & Developed BY Patira

صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 81617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

مصاحبه خواندنی سر الکس فرگوسن با چارلی رز

بخش نخست مصاحبه چارلی رز با سر الکس فرگوسن

بهترین بازیکنی که دیدی چه کسیست ؟

من از همان کودکیم هوادار پله بودم . همیشه بین پله و مارادونا رقابت بوده و بحث های زیادی شده اما برای من پله بهتر بود . امروز شما باید به مسی و رونالدو نگاه کنید . ان ها باورنکردنی اند . کاملا فوق العاده هستند .

بهترین ها باید چه چیزی داشته باشند ؟

من همیشه این را گفتم که بهترین بازیکن ها باید شجاعت داشته باشند . من فکر میکنم که همه بازیکنان بزرگ تاریخ این شجاعت که خودشان را در زمین نشان دهند ، توپ را در اختیار بگیرند و به سوی حریف حمله کنند را داشتند .

ایا ان ها با این شجاعت به دنیا می ایند ؟

احتمالا اره ، شما با تربیت کردنشان میتوانید ان ها را بهتر کنید ولی هیچ وقت ان شجاعت را نمیتونید بهشان یاد بدهید . همین شجاعت است که تفاوت ها را رقم میزند.

مجله اقتصاد راجع به شما نوشت : اقای فرگوسن میتواند به عنوان استیو جابز بریتانیا شناخته شود . او استعداد زیادی دارد و گاهی اوقات میتواند با استفاده از قدرت مدیریتش چیزی زیبا خلق کند .
    ما راجع به این چیز ها صحبت میکنیم ولی ایا شما واقعا فکر میکردید که دارید چیزی زیبا میسازید ؟

فکر میکنم حمایتی که از طرف باشگاه در ان روزهای نخست وقتیکه اوضاع بسیار سخت بود دریافت کردم واقعا بهم کمک کرد .

مردم میخواستند که شما اخراج شوید مگه نه ؟

بله ، چند تا بنر در ورزشگاه بود که رویشان نوشته شده بود زمانم به اتمام رسیده است . فکر میکنم دور از حقیقت نباشد که ان موقع یکمقدار از اعتماد بنفسم را از دست دادم ولی هیچ موقع ارادم را از دست ندادم . میدانستم که کارهایی که در بخش تیم جوانان داشتم انجام میدادم درست بود پس هیئت مدیره و بخصوص مارتین ادواردز و سر بابی چارلتون پشتم ایستادند چون میدانستند که چه چیزی در درون باشگاه دارد اتفاق میفتد . میدانستم که با این بازیکنان جوان مثل بکهام ، اسکولز ، گیگز ، بات و برادران نویل من دارم کاری خاص و ویژه انجام میدهم . ان ها تقریبا در همان موقع وارد تیم اول شدند . مردم شاید وقتیکه الان یونایتد را ارزیابی کنند نفهمند که ان بچه ها روح باشگاه بودند . ان ها روحیه فوق العاده منچستر یونایتد امروزی را ساختند .

سخنان شما در دانشگاه اقتصاد هاروارد بازتاب زیادی داشت . چه سوالی ازتان کردند؟

بحث اصلی در رابطه با عشق و نفرت بود . ایا بازیکن ها من را دوست دارند و یا ازم متنفرند و یا تعادلی وجود داشت ؟ نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد ولی نکته اصلی احترام متقابل است . ما همیشه بدنبال این بودیم .

ایا واقعا دوست داشتن بود و یا ترس موجب این میشد ؟

بله ، فکر میکنم که فاکتور ترس هم دخیل بود . ولی وقتی که کنترل اعصابم را از دست میدادم هیچ وقت دوباره ان عصبانیت را در دیدار بعدی با بازیکن همراه نداشتم . روز بعد همیشه یک روز دیگری برای من بود .

شد که از کسی کینه به دل بگیرید ؟

نه ، هرگز . من هیچ وقت کینه به دل نگرفتم و این بسیار بسیار مهم است .

شما طرفدار کتابی راجع به ابراهام لینکلن هستید که در ان در رابطه با اینکه لینکلن همیشه از دشمنانش در کابینش استفاده میکرد چون به استعدادشان احترام میگذاشت و در عین حال میخواست ان ها را از نزدیک زیر نظر داشته باشد صحبت شده است .

بله ، او میخواست ببیند ان ها چجوری هستند کار زیرکانه ای بود . و البته من فکر میکنم که لینکلن در ان زمان سختترین دورانی که یک رئیس جمهور تجربه کرده را سپری میکرد . او همچنین در اینکه هیچ وقت تصمیمات سریع نگیرد خیلی وارد بود . وی کاملا به مسائل فکر میکرد و به کابینه اش هم اجازه میداد که نظراتشان را بگویند و بعد تصمیم میگرفت . کتاب بسیار خوبی هست .

فیلمی که پارسال راجع به لینکلن ساخته شد را دیدید ؟

بله

ازش خوشتان امد ؟

فکر نمیکنم که فیلم شاهکاری بود ولی فکر میکنم که در کل فیلم به پرداخت ان دوره زمانی موفق عمل کرد . کار بازیگران فیلم باورنکردنی بود .

شما یک جورایی کارشناس مربوط به مسائل زمان جنگ داخلی امریکا هم هستید .

اره من واقعا این موضوع را دوست داشتم . فکر میکنم که بخش بزرگی از تاریخ است . نکته خنده دار این است که من وقتیکه برای تعطیلات در شیکاگو بودم دو تا کتاب راجع به این موضوع خریدم . این ماجرا برای 14 – 15 سال پیش است . وارد یک کتاب فروشی شدم و و این دو کتاب را انتخاب کردم . بعدا در لندن بودم که گوردن براون ( نخست وزیر سابق انگلیس ) پیشم اومد و ازم پرسید که در حال مطالعه چه چیزی هستم و من بهش گفتم که مطالعه چند کتاب در مورد جنگ داخلی امریکا را اغاز کردم . او بهم گفت " من برات چند تا نوار میفرستم " او ان ها را فرستاد و واقعا این موضوع جنگ داخلی بحث تاریخی فوق العاده ای هست . من به خیلی از مناطقی که مرکز جنگ بوده رفتم و با یکی از تاریخدانان بزرگ که روی جنگ داخلی کار میکرده دیدار کردم و بحث های بسیار لذت بخشی داشتیم .

از بین جنگ های جهانی یک و دو و حتی جنگ 1812 این جنگ داخلی است که شما را جذب خودش کرده است .

من از وقتی وارد داستان هایش شدم کاملا علاقه ام بهش زیاد شد . به خونه کسی در اتلانتا رفتم و او تمام تسحیلاتی که در زمان جنگ ازش استفاده شد را در خانه اش داشت و به من ان ها را نشان داد . من واقعا به موضوع جنگ داخلی علاقه مند شدم.

شرمن سرباز و نویسنده مشهور امریکایی در جریان جنگ داخلی گفت که " جنگ مثل جهنم است "

بله ان ها در جریان جنگ تمام ریل های قطارها را خراب کردند .

فکر میکنم که او این جمله را هم گفته است " مردمی که از جنگ متنفرند بیشتر از بقیه در جنگ ها شرکت میکنند "
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

واکنش مویز و ولبک به تساوی در اکراین

مویز
    " ما گل خوبی زدیم و فکر میکردم که میتونیم جلوی گل زدنشان را بگیریم چون داشتیم بسیار خوب دفاع میکردیم .

در بین دونیمه به بچه ها گفتیم که باید توپ را بهتر نگه داریم اما در نیمه دوم بیشتر از قبل توپ را از دست دادیم پس من از اینکه بهتر پاسکاری نکردیم ناامید شدم .

رابین بدشانس بود که گل دوم را نزد و فکر میکنم که اگر ان را زده بودیم میتونستیم به راحتی بازی را کنترل و نتیجه را حفظ کنیم .

فکر میکنم روی صحنه گل ان ها توپ از بین پاهای کریک و یکی از بازیکنان ان ها رد شد برای همین ویدا توپ را درست ندید و نتونست خوب ان را دفع کند . بدشانس بودیم که ان گل را دریافت کردیم .

ما باید بقیه بازی هایمان را ببریم تا بتونیم در این رقابت ها به جلو بریم . روی کاغذ بازی سختی بود و یک امتیاز در خارج خانه مقابل شاختار نتیجه بدی نیست .

امیدوارم رونی برای بازی شنبه اماده باشد . چیز جدی نیست فقط در تمرین دیروز به ساق پاش ضربه خود و الان ساقش ورم کرده است .

رکورد جدید رایان گیگز فوق العاده است . من قبل بازی بهش گفتم که در نیمه دوم وارد زمین میشود . چه رکوردی ، و من باید بگم که چه بازیکنی "

دنی ولبک

" در پایان نتیجه خوبی بود . گل زدن برای ان ها بسایر سخت بود چون ما خیلی خوب دفاع کردیم ولی در نهایت به گل رسیدن و این برایمان ناامید کننده بود .

تیم های کمی در اینجا پیروز میشوند . ما بدنبال 3 امتیاز بودیم ولی موفق نشدیم . 4 امتیاز از دو بازی نخست نتیجه خوبی هست مخصوصا با در نظر گرفتن اینکه یکی از بازی ها در خانه شاختار بوده است .

ما یونایتدیم و میخواهیم که همه بازی ها را ببریم برای همین مقداری ناامید هستیم ولی یک امتیاز نتیجه خوبی است . "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دیوید مویس در کنفرانس مطبوعاتی:" نتایج ار راه خواهند رسید

دیوید مویس اصرار دارد که 2 شکست پی در پی در برابر تیمهای منچسترسیتی و وست برومویچ آلبیون، دیدار تیمش در لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا را تحت الشعاع خود قرار داده است.

دیوید مویس در کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب خویش و قبل از دیدار در برابر تیم شاختار دونتسک در ادامه هفته دوم از دور رفت دیدارهای دور گروهی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در این باره تصریح ساخت:" من در شرایطی بسیار شبیه به این در باشگاههای اسبقم، پریستون و اورتون بوده ام. شما یاد میگیرید و کارهای درستی انجام میدهید. آنچه باید انجام دهم تغییری نکرده است. این کار ادامه خواهد یافت و نتایج از راه خواهند رسید، من شکی در مورد آن ندارم. همیشه چیزهایی در باشگاه منچستر یونایتد است که هرکسی به آنان علاقه مند است و این موضوعی برای صحبت کردن هرکسی در سرتاسر جهان است و به همین دلیل است که این باشگاه برای من بزرگترین باشگاه است و به عنوان یک سرمربی این برای من افتخار عظیمیست.حتی زمان وارد شدن به فرودگاه شهر دونتسک، بسیاری از هواداران به استقبال ما آمدند و این فوق العاده است.
    در ادامه هنگامی که در این کنفرانس از سرمربی تیم منچستر یونایتد سؤال شد که پس از شکست یک شنبه در برابر تیم وست بروویچ آلبیون چه چیزی از تیم خود آموختیه اید، وی ساخ داد:" ما در حال آشنا شدن با بازیکنان و نیز در حال درک بیشتری از آنان هستیم و همچنین من در آغاز دریافت احساس بهتری از آنها هستم. من یک چیز را در مورد آنان میدانم و آن این است که آنان واقعاً بازیکنان خوب و تاپی هستند و این هرگز تغییر نخواهد کرد".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

شینجی کاگاوا:" نیاز دارم بهتر شوم

ستاره ژاپنی اذعان دارد اگر میخواهد در باشگاه منچستر یونایتد باقی بماند، نیاز دارد بهبود پیدا کند.
    شینجی کاگاوا در این باره اظهار داشت:" این نوعی پیغام از سوی سرمربی برای من است که باید بهتر و بهتر شوم، در غیر این صورت نمیتوانم در این باشگاه باقی بمانم. من نیاز به شیوه ای مثبت دارم و تلاش برای انجام بهترین وضعیتم".
    هافبک ژاپنی که فکر میکند اگر تا انتها در دیدار برابر تیم وست برومویچ آلبیون در زمین مسابقه حضور پیدا میکرد میتوانست به تیمش کمک کند، در ادامه تصدیق کرد:" من فکر میکنم که میتوانستم در نیمه دوم برخی فضاها برای ایجاد موقعیتها پیدا کنم و این بدان معناست که من ناامید شده بودم ( به دلیل تعویض ). مطمئناً من کاملاً درگیر مسابقات نشده ام وبه اندازه کافی توپ را لمس نکرده ام، اما من برای شکیبا بودن تلاش میکنم، بنابراین من احساس بدی ندارم".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

گری نویل : یونایتد به مویز فرصت میدهد

گری :" من میدونم که خیلی از بازیکن های یونایتد حاضر در رختکن بسیار دارن از نتیجه نگرفتن تیم و انتقادها عذاب میکشن اما خیلی از ان ها زودتر از مویز باشگاه را ترک میکنند . باشگاه به مویز زمان میدهد حرف منرا باور کنید .

در شروع فصل گفتم که بازیگن ها بزرگترین چالش را دارند . ایا میتونند بدون سر الکس همان سطح همیشگیشان را ارائه دهند ؟ فقط دیوید مویز نیست که زیر بررسی و موشکافی دقیق هست . فقط مویز نیست بلکه خیلی از بازیکنان حال حاضر تیم تجربه زیادی دارند و همیشه موفق بودن و قطعا از نمایش و نتیجه هایی که تیم گرفته دارن اذیت میشوند . ان ها تو خونشون میشینند و به بازی جلوی شاختار و ارائه نمایش بهتری فکر میکنند .

شما به سر الکس فکر میکنید ، به او اجازه دادن که زیر فشار شدید کار کند و روز بروز رشد کند . در 3 یا 4 سال اول او زیر فشار شدیدی بود .

هیچ شکی نیست که مویز هنوز دارد با شرایط این شغل ، بازیکنانش ، فرهنگ باشگاه و روش سر و کله زدن با رسانه ها اشنا میشود .

مردم میگن او در کنفرانس هاش زیادی نظر منفی درباره تیم و کیفیت ترکیب ارائه داده احتمالا ان ها تا حدی حرف منطقی میزنند . هواداران منچستریونایتد زیاد حرف های معقول و منطقی را دوست ندارند . ان ها میخواهند که رویا ببینند . ان ها میخواهند بشنوند که این باشگاه میخواهد همه چیز را ببرد .
    مویز هنوز دارد با عظمت شغل و باشگاه خوی میگیرد . چیزی که مشخص است این است که کسانی مثل سر الکس ، سر مت و دیوید گیل در هیئت مدیره هستند .

مویز قرار نیست که جایی برود ، شما باید بهش 3 تا 4 سال زمان بدهید . باید بهش زمان بدهید تا یاد بگیرد که چگونه یک باشگاه بسازد . یاد گرفتن راه و روش زمان میبرد و باشگاه به مویز این را میدهد .

اگر کسی میگه سیتی میتونه جام را ببرد پس یونایتد هم هنوز شانس دارد چون فقط 3 امتیاز عقب است . در حال حاضر توجه ها روی یونایتد و مویز قرار گرفته و به هر نکته کوچکی توجه زیادی میشود و حالا هم اوضاع گل الود است برای همین انتقادهای زیادی میشود . ان ها باید کار کنند و خودشان را از این وضعیت بیرون بکشند . "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رد کردن نصیحت سرالکس توسط مویز

طبق صحبت های اریک استیل ، دیوید مویز نصحیت سرالکس برای حفظ کادر فنی قبلی را نپذیرفته است .
    مویز در ابتدای این فصل تصمیم گرفت 3 تن از اعضای کادر فنی خود را از اورتون به یونایتد بیاورد و با اعضای کادر فنی فصل گذشته قطع همکاری کند .
    یونایتدها در هفته ششم لیگ جزیره در خانه مغلوب وست بروموویچ شدند و به 7 امتیاز از این 6 بازی ضعیف ترین شروع خود در 24 سال اخیر را رقم زدند .
    و حالا با فشاری که روی مویز قرار دارد ، اریک استیل فاش کرد که تغییرات تابستانی به چه صورت بوده است .
    " او با من ، مایک و رنه در این مورد صحبت کرد . من فکر می کنم او تصمیم شجاعانه ای گرفت . او به صحبت های سرالکس کاملا گوش داد اما تصمیم گرفت که خودش باشد "
    استیل 59 ساله در سال 2008 به یونایتد پیوست . در حالی که قبل از آن در باشگاه منچسترسیتی فعالیت می کرد . او نقش مهمی در روند رو به رشد ده هیا و گذر از روزهای سخت ابتدایی او در باشگاه داشت .
    استیل می گوید به تصمیم مویز احترام می گذارد اما متقاعد نشده که آیا این تصمیم به نفع باشگاه بوده یا نه ! او می افزاید :
    " من نمیخواستم باشگاه را ترک کنم . چرا باید چنین چیزی میخواستم ؟ میدانستم که مویز می آید و با خودم فکر می کردم او چه کسانی را برای همکاری بر میگزیند ؟
    " رئیس به او گفت آنچه ما به جا گذاشتیم رو حفظ کن ، پیوستگی و استمرار رو رعایت کن . با آنها کار کن و اون ها تو رو در مسیر یاری می کنند ."
    " اما دیوید نظر خودش را داشت . من اون رو به لحاظ حرفه ای میشناسم . اخلاق کاری او رو میدونم . من او رو ملامت نمیکنم . به اندازه کافی در این شغل بودم تا بدونم اوضاع به چه صورتی است "
    " اما این کنایه آمیز است ، نه ؟ شما بخشی از تیمی هستید که فصل فوق العاده ای داشته است . ده هیا در بهترین فرم خود قرار دارد .با این حال می توان درک کرد که دیگر قادر نیستید شغل خود را حفظ کنید ؟ متاسفانه آن از دست من خارج است ."
    علیرغم شروع ضعیف تیم ، استیل معتقد است شخصیت موجود در کادر بازیکنان مویز شرایط را بهبود می بخشد .
    " تغییرات زیادی صورت گرفته . از کادر فنی و مربیان تا مدیر اجرایی و حتی بازنشستگی اسکولز ! اما هنوز بازیکنانی در آن رختکن حضور دارند که تیم را به مسیر درست هدایت کنند ."
    " زمان من در یونایتد به پایان رسید . من از آنچه در باشگاه انجام دادم به خودم می بالم و بابت خاطرات خوبم در آنجا خیلی خوشحالم "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

آلکساندر باتنر:" باید برای پیروزی مبارزه کنیم

آلکساندر باتنر اصرار دارد که بازیکنان تیم منچستر یونایتد باید برای پیروزی در هر دیدار مبارزه کنند.

فول بک هلندی در این باره میگوید:" من فکر نمیکنم که ما در بحرانیم. در 3 دیدار شکست خورده ایم اما اکنون باید در هر دیدار برای پیروزی تمرکز کنیم. البته تماشاگران و بازیکنان هم میخواهند شاهد پیروزیها باشند. ما از پذیرش شکست خوشحال نیستیم و میخواهیم در هر دیدار برای پیروزی مبارزه کنیم. در حال حاضر در شروع فصل هستیم و میتوانیم پیروز بسیاری از دیدارها باشیم. شما باید به بازیکنان و هرکسی اعتماد کنید. من فکر میکنم که ما میتوانیم این کار را به عنوان یک تیم انجام دهیم و ما قصد داریم در دیدارها پیروز شویم و من از این مطمئنم".
    آلکساندر باتنر ادامه میدهد:" البته از آنجا که ما در برابر تیم لیورپول خوب بازی کردیم، شکست خوردن در آن دیدار بسیار ناامید کننده بود و در حال حاضر ما در برابر تیم وست برومویچ آلبیون در خانه شکست خوردیم و این بسیار مأیوس کننده است و من فکر میکنم بیش از حد فرصت از دست دادیم. گلزنی آنها از روی موقعیتهایی بود که به دست آوردند و من فکر میکنم گلزنی برای ما دشوار بود زیرا همگی آنها در پشت توپ بودند و با 11 بازیکن دفاع میکردند. تصور میکنم این یک دیدار دشوار برای ما بود و باید بر روی دیدار چهارشنبه شب متمرکز باشیم".

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مويس:
    کسب يک امتياز در اوکراين نتيجه بدي نيست

سرمربي منچستريونايتد مي‌گويد کسب يک امتياز در اوکراين نتيجه بدي براي تيمش نيست.

منچستر يونايتد در شبي که وين روني را به دليل بيماري در اختيار نداشت، در اوکراين برابر شاختار دونتسک با تساوي يک بر يک متوقف شد.

به گزارش ايسنا،ديويد مويس، سرمربي منچستر يونايتد پس از توقف تيمش برابر شاختار دونتسک گفت: بايد برابر تيم اوکرايني بهتر بازي مي‌کرديم. آنها بسيار فيزيکي و قدرتمند بودند. شاختار در نيمه دوم فشار زيادي روي ما آورد. آنها در خانه خود تيمي بسيار قدرتمند هستند و بردنشان در خانه کار آساني نيست. فکر مي‌کنم کسب يک امتياز در زمين شاختار دونتسک نتيجه‌ خيلي بدي نباشد.

مويس ادامه داد: تيم ما در بازي برابر شاختار بسيار خوب دفاع کرد. مي‌دانستيم که بازي بسيار دشواري در اوکراين داريم. بازيکنانم از ابتداي مسابقه آنچه را مي‌خواستند در زمين اجرا کردند. متاسفم که نتوانستيم بازي را با همان يک گل به پايان ببريم. اما از طرفي فکر مي‌کنم شاختار سزاوار کسب يک امتياز بود.

سرمربي منچستر يونايتد درباره بازگشت وين روني به تيمش گفت: فکر مي‌کنم او مشکلي براي همراهي تيم در بازي روز شنبه نخواهد داشت. او در جلسه تمريني قبل از مسابقه دچار مصدوميت شد و نتوانست ما را همراهي کند. نمي‌خواستيم که ريسک کنيم و او را به ميدان بفرستيم.

رايان گيگز شب گذشته (چهارشنبه) تاريخ‌ساز شد و موفق شد يکصدوچهل‌وپنجمين بازي خود براي منچستر در ليگ قهرمانان اروپا انجام دهد و به رکورد بيشترين بازي در ليگ قهرمانان اروپا دست يابد و رائول را پشت سر بگذارد. مويس درباره رايان گيگز گفت: هميشه به تجربه رايان گيگز نياز داشتم. امشب او به بازيکني تبديل شد که بيشترين بازي در تاريخ ليگ قهرمانان اروپا را انجام داده است.

منچستريونايتد در هفته هفتم ليگ برتر انگليس مهمان نيوکاسل خواهد بود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فرگوسن: اوضاع يونايتد رو به راه مي‌شود

سرمربي اسطوره‌اي منچستريونايتد فاش کرد مالک متمول باشگاه چلسي خواهان استخدامش بوده اما وي حاضر به همکاري با آبي‌هاي لندن نشده است.

سرالکس فرگوسن که در پايان فصل گذشته پس از 26 سال مربيگري در اولدترافورد، منچستر يونايتد را ترک کرد و سکان هدايت شياطين سرخ را به ديويد مويس سپرد، اعتراف کرد رومن آبراموويچ در سال 2003 پس از خريد باشگاه چلسي به او پيشنهاد داده تا هدايت آبي پوشان لندن را برعهده بگيرد و جانشين کلوديو رانيري شود اما وي بلافاصله پيشنهاد اين ميلياردر روس را رد کرده است.

به گزارش تسنيم، فرگوسن در گفت و گو با يکي از شبکه‌هاي تلويزيون آمريکا اظهار داشت: بلافاصله بعد از آنکه آبراموويچ چلسي را خريد، مسئولان اين باشگاه با من تماس گرفتند و پيشنهاد همکاري دادند و من هم گفتم هيچ شانسي براي اين کار ندارند.

فرگوسن سپس به انتخاب ديويد مويس به عنوان جانشين خود در اولدترافورد اشاره و با وجود نتايج نه چندان مطلوب او، از هموطن خود دفاع کرد.

فرگوسن 71 ساله در حمايت از مويس که شاگردانش در حال حاضر در رده دوازدهم جدول رده بندي ليگ برتر انگليس هستند، اظهار داشت: يونايتد با ديويد مويس موفق مي‌شود. براي او همه چيزي رو به راه مي‌شود چون مربي خوبي است.

آيا فرگوسن دوباره به دنياي مربيگري بازخواهد گشت؟ اين سوالي بود که اسطوره شياطين سرخ به آن اينگونه پاسخ داد: خير. من ديگر به مربيگري يا درگير کردن خود با اتفاقاتي که براي منچستريونايتد رخ مي‌دهد، علاقه‌اي ندارم. شما فقط پول‌تان را در جوي ريخته‌ايد اگر بخواهيد ذره‌اي از آن را براي برگرداندن من به فوتبال هزينه کنيد. من تصميم را گرفته‌ام. بازنشستگي‌ام در بهترين زمان صورت گرفته است.

سرمربي پيشين شياطين سرخ که به همراه اين تيم 38 جام از جمله 13 قهرماني در ليگ برتر انگليس کسب کرد، گفت: براي من هيچ راه برگشتي وجود ندارد. زندگي جديدي را شروع کرده‌ام و مي خواهم خوش بگذرانم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

در پاسخ به پيشنهاد همکاري با آبي هاي لندن
    فرگوسن:به چلسي گفتم هرگز!

سرمربي پيشين منچستريونايتد فاش کرد سران چلسي به او پيشنهاد همکاري داده‌اند و او بلافاصله آن را رد کرده است.

سر الکس فرگوسن پس از حضوري 27 ساله روي نيمکت مربيگري منچستريونايتد در پايان فصل گذشته اعلام بازنشستگي کرد.

فرگوسن در مصاحبه با PBS گفت: زماني که رومن آبراموويچ به چلسي آمد، با انتخاب يک مدير برنامه براي انتخاب من به عنوان سرمربي اين تيم وارد عمل شد. من هم در پاسخ به آنها گفتم هرگز اين کار را نخواهم پذيرفت.

فرگوسن در مورد ديويد مويس، جانشين خود در اولدترافورد نيز گفت: او در شرايط خوبي است و به زودي مي‌توان شاهد موفقيت او بود.

زماني که از اين مربي کهنه کار اسکاتلندي سوال شد آيا قصد دارد از بازنشستگي برگشته و بار ديگر مربيگري کند اظهار داشت: من تصميمم را گرفتم. فکر مي‌کنم زمان خوبي را هم براي اين کار انتخاب کردم. هيچ شانس بازگشتي برايم نيست. زندگي جديد را آغاز کرده‌ام.

صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 81617181920 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع