Design & Developed BY Patira

صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

وین رونی مهاجم منچستر یونایتد میگوید که همواره نگرانی اصلی شیاطین سرخ برای رویارویی با تیم لیورپول به عنوان مهمترین و بزرگترین بازی فصل می باشد نه برای روز های دربی در برابر منچستر سیتی.

دربی منچستر روز سه شنبه به میزبانی تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد. از آنجایی که منچستر یونایتد و “همسایه ی پر سر و صدایش” در طول دو سال اخیر جام قهرمانی لیگ برتر را بین خود رد و بدل کرده اند می توان گفت که این دیدار، دیداری بین دو تیم برتر لیگ جزیره می باشد.
    وین رونی معتقد است که رقابت با رقیب دیرینه یعنی لیورپول از حساسیت های بالاتری برخورد دار است.
    “همه ی این بازی ها بازی های بزرگی هستند. ولی این کاملا بدیهی است که بازی منچستر یونایتد و لیوپول در طول سال های گذشته نیز بازی مهمی به شمار می آمده است”
    “سیتی موفقیت های خود را به تازگی به دست اورده است ولی من هنوز هم میگویم که بازی یونایتد-لیورپول بزرگترین بازی است”
    وین رونی در پاسخ به این سوال که آیا برنده ی این بازی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد یا خیر گفت :
    “بازیکنان پس از چهار پنج سال اخیر فهمیده اند که اوضاع از چه قرار است . این بازی بزرگی است و ما هم برای پیروزی وارد میدان می شویم. من هم چندین گل در برابر سیتی به ثمر رسانده ام و آماده ی برگزاری این دیدار هستم.”
    ” این یک بازی مهم بین دو مدعی قهرمانی است ولی قرار نیست که سرنوشت کل فصل را مشخص کند. این یک بازی بزرگ است ، یک دربی محلی”

4. 2 کاربر از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

قـــــــدم بـــــــــه قــــــــــدم

دیوید مویس سرمربی شیاطین سرخ با تمجید از فرم اخیر وین رونی میگوید که هنوز انتظارات بیشتری از مهاجم خود برای دربی منچستر دارد.
    پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران - وین رونی که با یک نمایش درخشان از مصدومیت ناحیه ی سر خود بازگشته است موفق شد تا وارد باشگاه ۲۰۰ تایی های منچستر یونایتد شود.
    دیوید مویس در آستانه ی دیدار روز یکشنبه در برابر منچستر سیتی اعلام کرده است که خواسته ی بیشتری از مهاجم ۲۷ ساله ی خود دارد.
    ” من فکر میکنم که ما باید قدم به قدم پیش برویم”
    “اگر او بتواند در بازی آخر هفته نیز دو گل دیگر به ثمر برساند آنگاه یک قدم دیگر رو به جلو برداشته است. اینطور نیست؟”
    “او واقعا خوب بازی کرده است و ما میخواهیم که این فرم را حفظ کند. اگر هم من درخواستی از وی دارم به خاطر این است که یک قدم دیگر رو به جلو بردارد. من از وی میخواهم تا بهتر و بهتر شود.”
    ” وین واقعا به سختی تمرین کرد و قبل از مصدومیت همسترینگش در تایلند در شرایط خوبی به سر می برد. من به شما راجب مصدومیتش گفتم ولی مطمئن نیستم که همه ی شما حرف های من را باور کرده اید یا خیر؟ به هر حال ما فکر میکردیم که مشکلش جدی نخواهد بود ولی اینگونه نبود.”
    ” ما او را در تمریناتی شرکت دادیم تا به سختی تلاش کند و رونی نیز به خوبی کار کرد . من باید بگم که او واقعا در شرایط خوبی به سر می برد و من واقعا از وضعیت وی تحت تاثیر قرار گرفتم. او اکنون دارد ثمر تمرینات سختش را میبیند. او به سختی تلاش کرد و الان دارد به همه نشان می دهد که توانایی هایی دارد.”
    .
    .
    مویس همچنین به تمجید از آنتونیو والنسیا پرداخت که توانست در دیدار برابر لورکوزن اولین گل خود را برای منچستریونایتد در این فصل به ثمر برساند.
    ملی پوش اکوادوری منچستر یونایتد این فصل بار دیگر شماره ی ۲۵ را بر تن می کند که به نظر این شماره تاثیر فوق العاده ای در عملکرد وی داشته است.سرمربی اسکاتلندی در این باره میگوید :
    ” او نیز بسیار خوب کار کرده است. همه به من میگفتند که او نیاز دارد تا شماره اش را عوض کند و ما هم این تغییر را برای وی فراهم کردیم. بعضی اوقات از لحاظ روانی این موارد برای بازیکن شرایط متفاوتی را ایجاد می کند.”
    ” در کل ، من واقعا از عملکرد وی خوشحال شده ام ، حقیقتا هم امروز خودم به وی گفتم که : “تو باید در یک فصل به طور معمول ۷ یا ۸ گل به ثمر برسانی.” و او هم کمی با تعجب به من نگاه کرد و خوشبختانه او میداند که منظور من چیست!”
    دیوید مویس روزیکشنبه فرصت این را دارد که بار دیگر با مانوئل پیگرینی روبرو شد. سرمربی سیتی پیش از این در دور انتخابی لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۵ با ویارئال موفق به حذف اورتون به سرمربیگری دیوید مویس شده است. وی در مورد این بازی میگوید:
    “همیشه برای دربی در شهر های بزرگ هیجان خاصی وجود دارد. در همه جای دنیا اینگونه است.”
    ” من تجربه ی حضور در دربی گلاسکو و مرسی ساید را دارم . این بازی ها واقعا برای هواداران خودی مهم هستند”
    ” این بازی ها برای بازیکنان نیز دارای اهمیت می باشد ولی در نهایت چیزی که مهم است این است که در انتهای فصل چه اتفاقی می افتد و چند امتیاز به دست اورده ایم و ببینیم کدام تیم بالاتر قرار میگیرد”
    “این امتیازات میتواند بسیار مهم باشد. ولی شاید هم اینگونه نباشد”

WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

6. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

دوید گیل : اگر رونی فرم کنونی اش را حفظ کند , بدون شک قرارداد جدیدی به او پیشنهاد داده خواهد شد

دیوید گیل گفته است اگر رونی فرم فعلی اش را در این فصل ادامه دهد , بدون شک منچستر یونایتد قرارداد جدیدی به او پیشنهاد خواهد داد. او در مصاحبه با بی بی سی گفت : یونایتد هیچ وقت رونی را به رقیب مستقیم داخلی اش نخواهد فروخت و چلسی وقتی پیشنهادهایش برای رونی سریعا از سوی یونایتد رد شد ,به این موضوع پی برده است.قرارداد فعلی رونی در پایان فصل آینده به پایان می رسد و اینکه می شنویم یونایتد امسال می خواهد با توجه به عملکرد رونی قرارداد جدیدی به او پیشنهاد دهد , چیز عجیبی نیست.رونی با سه گلی که در دو بازی گذشته زده است بهترین عملکرد خود را طی 12 ماه اخیر به نمایش گذاشته است و در آستانه دربی منچستر او آماده ترین بازیکن یونایتد است.قرارداد فعلی رونی در سال 2010 امضا شد زمانیکه او باشگاه را مجبور کرد که قراردادی با مبلغ بالا به او پیشنهاد دهد و به یکی از پر درآمدترین بازیکنان الدترافورد تبدیل شود ولی با توجه به اینکه قرارداد فعلی رونی در سال آینده به پایان می رسد, باشگاه می خواهد آینده او را در این باشگاه رقم بزند.اگر رونی تصمیم بگیرد قرارداد جدیدی با یونایتد امضا نکند , نگه داشتن او در باشگاه ریسک بزرگی خواهد بود زیرا او می تواند در پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود و باشگاه هم باید هزینه ی سنگینی را در مدت قرارداد او بپردازد و این کاری است یونایتد نمی خواهد انجام دهد.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

8. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

جدال زمستانی منچستر و آرسنال برای خرید رویس

منچستر یونایتد و آرسنال در زمستان برای خرید رویس با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

اسپورت دایرکت نیوز خبر از تمایل دو باشگاه انگلیسی برای جذب این هافبک آلمانی داد.

به تازگی آرسن ونگر به این هافبک 24 ساله آلمانی ها ابراز علاقه کرده است و معتقد است که باید پول زیادی را برای پرداخت به دورتموند و خرید دیگر هافبک تیم ملی آلمان پس از اوزیل پرداخت کنند.

از طرفی مویس سرمربی تیم منچستر یونایتد نیز که در تابستان گذشته تنها ماروئانه فلینی را از اورتون به یونایتد آورد تحت فشار است.
    چرا که نانی و اشلی یانگ در فرم خوب خود نیستند و از طرفی والنسیا نیز نسبت به فصول گذشته افت داشته است.
    و اخیرا تمایل خود به خرید این ستاره آلمانی را ابراز کرده است.

دورتموند نیز تحت هیچ شرایطی نمی خواهد که رویس را نیز از دست بدهد اما پیش از این سابقه فروش کاگاوا به منچستر را داشته است.

WE ARE UNITED

10. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

یورک: یونایتد بر می گردد

ستاره سابق شیاطین سرخ، دوایت یورک، معتقد است تیم دیوید مویز پس از شکست سنگین برابر سیتی می تواند دوباره به دوران اوج بازگردد.
    یونایتد با دو برد، یک مساوی و دو شکست شروع چندان خوبی در رقابت های لیگ برتر جزیره نداشته است. با این وجود، یورک به شیاطین سرخ دلداری داد که می توانند به شکست ناامیدکننده در ورزشگاه اتحاد به خوبی پاسخ دهند. او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:
    “فکر می کنم همه ما از این شکست شوکه هستیم. نمی توانیم این نتیجه را تحمل کنیم. من فکر می کنم باید به سیتی به خاطر شیوه بازیشان احترام بگذاریم. مطمئنا آنها از ابتدا تا انتهای بازی تیم برتر میدان بودند. سیتی از همان ابتدا گام محکمی برداشت. کمپانی در دفاع و آگوئرو در حمله عالی بودند. بازیکنانی مثل خسوس ناواس، فرناندینیو و سمیر نصری نیز خیلی خوب بازی کردند.”
    “یونایتد نتوانست به بازی مسلط شود. ما نمی توانستیم بازی روانی انجام دهیم اما سیتی این کار را به خوبی انجام داد. یونایتد نتوانست پتانسیل خود را در این بازی بروز دهد. غیبت فن پرسی مشکل بزرگی بود اما یونایتد بدون او هم ابزار لازم برای موفقیت را در اختیار داشت. چیز خوبی که در مورد یونایتد وجود دارد، بازگشت این تیم از اینجور شکست هاست. من منتظر واکنشی به این شکست هستم. روز تلخی برای نیمه قرمز شهر منچستر رقم خورد. این موضوع را هم بازیکنان و هم رئیس می دانند. آنها باید این باخت را پشت سر بگذارند و به بازی بعدی فکر کنند.”
    یونایتد حالا فرصت دارد تا باخت در این بازی را با شکست لیورپول در بازی روز چهارشنبه در جام اتحادیه جبران کند. انتظار می رود مویز تیمش را از نظر روحی و روانی آماده کند و بازیکنانی مانند هرناندز، نانی و زاها را برای نخستین بار در این فصل از ابتدا به میدان بفرستد.

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

رئیس، خشنود از پیشرفت تیم

دیوید مویز از اینکه تیمش به شکست مقابل منچسترسیتی با پیروزی بر لیورپول در دور سوم جام اتحادیه پاسخ داده است، خوشحال است.
    شیاطین سرخ موفق شدند مرسیسایدی ها را با همان نتیجه ای که در آنفیلد به آنها باخته بودند، شکست دهند تا در دور بعد در خانه میزبان نوریچ سیتی باشند.
    نکته خوشحال کننده این است که بازیکنانی که در طول هفته های ابتدایی فصل به آنها فرصت کمتری برای بازی رسیده بود توانستند در این پیروزی که با تک گل خاویر هرناندز به دست آمد سهیم باشند. مویز این موضوع را تایید می کند:
    “بازی بزرگی برای ما بود. ما چند هفته پیش در آنفیلد و چند روز پیش در اتحاد باختیم، و می خواستیم آنها را جبران کنیم. در هر بازی همه در مورد من می گویند که اولین بار است فلان چیز را تجربه می کند و از این نوع حرفها. همه چیز دارد پیش می رود. فکر می کنم واقعا بازی خوبی بود. یک بازی هیجان انگیز بین دو تیم. واضح است که من نسبت به بازی قبلی لیورپول تغییراتی را در ترکیب دادم تا مطمئن شویم از همه بازیکنان استفاده می کنیم و خوب بود که آنها فرصت بازی کردن پیدا کردند.”
    “بدون شک در مورد بازیکنانی که من در منچستر یونایتد در اختیار دارم ریسکی وجود ندارد. همه آنها بازیکنان بین المللی هستند و همه آنها بازیکنان اصلی تیم هستند. استفاده از کلمات تیم اصلی و ذخیره درست نیست. همه می توانند در تیم بازی کنند. عملکرد بعضی از بازیکنان امشب استثنایی بود، همانطور که باید باشد. فکر میکنم الدترافورد امشب جو فوق العاده ای داشت. من بازی های زیادی اینجا بوده ام ولی جو امشب فوق العاده بود. بازی حساسی داشتیم و هوادران ما عالی کار کردند. من واقعا از این برد خشنود هستم.”
    بی شک رئیس و بازیکنانش از باخت مقابل سیتی ناراحت هستند، اما رئیس بیان می کند که آنها آماده شروع بردهای متوالی خود هستند، که از بازی روز شنبه مقابل وست بروم آغاز می شود.
    “چیزی تمام نشده است (بعد از باخت مقابل سیتی). من آن را درست می کنم و پشت سر می گذارم. شکی در این مورد ندارم. فکر می کنم این مهم است که ما نشان دادیم که کل تیم از این باخت ضربه خورده اند. ما امشب در سطح خودمان بازی نکردیم اما بازیکنانم تلاش زیادی کردند تا یک نتیجه عالی را کسب کنند و من از این موضوع راضی هستم. شروع لیگ واقعا سخت بود. چیزی تغییر نکرده است. همانطور که گفتم ما حالا بازی هایی در پیش داریم که باید نشان دهیم توانایی پیروزی در همه آنها را داریم. ما باید این کار را در طول ماه آینده و ماه های بعدی انجام دهیم. ما می دانیم که باید پیشرفت کنیم. من دارم تلاش می کنم بازیکنانم را بشناسم و آنها واقعا بازیکنان خوبی هستند که فصل قبل قهرمان لیگ برتر شده اند اما ما باید به پیشرفتمان ادامه دهیم.”

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

قرعه کشی دور چهارم کپیتال وان

دور چهارم جام کپیتال وان انگلستان لحظاتی پیش قرعه کشی شد و در مهمترین دیدار آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان چلسی است.

بر اساس برنامه، بازی ها در تاریخ 29 و 30 اکتبر برابر با 7 و 8 آبان انجام می شود.

- آرسنال - چلسی
    - ساندرلند - ساوتهمپتون
    - لستر سیتی - فولهام
    - بیرمنگام - استوک سیتی
    - منچستریونایتد - نوریچ سیتی
    - بارنلی - وستهم یونایتد
    - تاتنهام - هال سیتی
    - نیوکاسل - منچسترسیتی

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

اشمایکل به هواداران:باید به مویس وقت داد

پیتر اشمایکل در مصاحبه ای در پاسخ به اینکه دیوید مویس موفق به کسب جامی با یونایتد نخواهد شد لبخند زد و گفت باید به دیوید مویس وقت بیشتری داد.
    ایم مربی ۵۰ ساله که در ماه جون با سر الکس صحبت کرده بود به سرمربی گری یونایتد برگزیده شد و اینگونه قدم به یکی از سخت ترین شغل های دنیا گذاشت و از قضا در دیدارهای اول نتایج چندان قابل قبولی کسب نکرد.
    دیوید مویس که حالا هر تصمیم و صحبت و اشتباه او زیر زره بین رسانه های انگلیسی است و ۲ شکست از ۵ بازی اولش در لیگ کسب کرده است تحت فشار است.
    اما اشمایکل که یکی از اعضای تیم یونایتد در سال ۱۳۹۹ زیر نظر فرگوسن بود معتقد است که باید به رئیس جدید وقت داده شود و او در آینده نتایج خوبی کسب خواهد کرد.
    او می گوید در گفت و گو با اسکای اسپورت می گوید"ما همگی می دانیم که چه جاده پر پیچ خمی در انتظار فرگوسن بود و همینطور در انتظار جانشین او. به نظر من قبول این کار نیاز به شجاعت بسیار زیادی داشت."
    "ما می دانیم که مویس هر کار کوچکی که انجام دهد بازتاب های زیادی در رسانه ها خواهد داشت و سوال هایی در باره او مطرح می شود مثلا اینکه آیا او به اندازه کافی خوب است؟"
    "به نظر شما آیا او(مویس) مربی قابل اعتمادی نیست.پس چرا او با باشگاه قرارداد ۶ ساله بست.شک نکنید دلایلی پشت ای قرار داد است"
    "می دانید فوتبال دوستان حافظه کوتاهی دارند و اوایل فصل قبل که اوضاع شبیه به همین الآن بود را به یاد نمی آورند"
    "ما کمی بی انگیزه بازی کردیم و دو بازی مهم را باختیم اما هنوز بازی با تیم های بزرگی از جمله تاتنهام و اورتون باقی است و ما با پیروزی در چنین بازی هایی دوباره قدرت را در انگلستان به دست می گیریم.

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

مویس خواهان تمدید قرارداد با ویدیچ

مسئولین باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره با نمانیا ویدیچ بر سر تمدید قرارداد وی با این باشگاه هستند.

به گزارش اسکای، قرارداد این بازیکن 31 ساله صربستانی در پایان این فصل به پایان خواهد رسید و وی از چند تیم بزرگ اروپایی پیشنهاداتی نیز دارد اما، دیوید مویس از مسئولین منچستریونایتد خواسته تا قرارداد وی را هر چه سریعتر تمدید کنند.
    مویس در پاسخ به خبرنگارانی که از وی پرسیده بودند از جزئیات قرارداد ویدیچ چه می‌داند، گفت:
    "من در مورد قرارداد ویدا چیزی نمی‌دانم. من مطمئنم که مدیر اجرایی و مسئولین باشگاه آن را انجام خواهند داد. سن او زیاد نیست و او یک مدافع وسط عالی است، بهترین مدافعی که با آن کار کرده‌ام و همین کافی است."
    نمانیا ویدیچ در سال 2006 به منچستریونایتد پیوست در طی 7 سال حضور در الدترافورد تبدیل به یکی از برترین مدافعین جهان شد و به همراه یونایتد عناوین بسیاری را کسب کرد. وی در سال 2010 بعد از تمدید قراردادش با یونایتد کاپیتان شیاطین سرخ شد.

WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

سر بابی چارلتون: رونی رکورد مرا می شکند

وین رونی با زدن گل دیگری با ضربه ایستگاهی در بازی شنبه برابر وست بروم, گامی دیگر به سوی نزدیک شدن به رکورد برترین گلزن تمام دوران منچستریونایتد برداشت.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - ۲۰۲امین گل وین رونی با پیراهن شیاطین سرخ در بازی شنبه برابر وست بروم کافی نبود تا شیاطین سرخ امتیازی از این بازی کسب کنند. اما او با زدن این گل نشان داد که هنوز فرم ایده آل خود را حفظ کرده و شروع فوق العاده خود در رقابت های لیگ برتر را ادامه می دهد. تا به این لحظه هنوز دو بازیکن دیگر بالاتر از وین رونی در جدول برترین گلزنان تمام ادوار باشگاه قرار دارند. سربابی چارلتون با ۲۴۹ گل و دنیس لاو با ۲۳۷ گل در جدول برترین گلزنان باشگاه بالاتر از رونی قرار دارند. رونی تنها باید ۴۸ گل دیگر بزند تا به برترین گلزن باشگاه منچستریونایتد تبدیل شود.
    ..
    سربابی چارلتون که در صدر جدول این رده بندی قرار دارد به مجله united review گفت: من با وین صحبت کرده ام و به او گفتم که عملکرد خیلی خیلی خوبی دارد. به طور شگفت انگیزی خوب بازی می کند.
    “من ناراحت نمی شوم اگر وین رکورد من را بشکند. این مسئله, ویژگی دیگری برای باشگاه خواهد بود تا به آن افتخار کند. او می تواند ما را به نوشیدنی دعوت کند!”
    ..
    دنیس لاو نیز دیگر اسطوره باشگاه در مصاحبه خود با مجله united review با تصدیق سخنان هم تیمی سابق خود علاوه بر تمجید از عملکرد رونی به ستایش از نگرش این بازیکن به پیروزی پرداخت.
    لاو گفت: چیزی که رونی همیشه از زمان آمدنش به باشگاه نشان داده است, این است که او تنها یک گلزن نیست, بلکه شخصی است که تلاش می کند, و اهمیتی نمی دهد که نامش در لیست گلزنان بازی قرار بگیرد. من از اینکه او به بیشتر از ۲۰۰ گل در یونایتد رسیده است, شگفت زده نشدم. من چند سال قبل گفتم که تا زمانی که او آماده بماند, مبدل به برترین گلزن تیم خواهد شد و من شک ندارم که او این رکورد را خواهد شکست.”

WE ARE UNITED

صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع