Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 20 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رابین فان پرسی برترین گلزن دو فصل گذشته لیگ برتر بوده است و امیدوار است روند گلزنی که تاکنون داشته است همزمان با اینکه کفش های خودش را طراحی کرده است, ادامه پیدا کند.

این مهاجم منچستریونایتد کفش های قرمز رنگ آدیداس F50 خودش را طراحی کرده است و تصویر محصول نهایی که قرار است او بپوشد را در صفحه اجتماعی رسمی خود منتشر کرد.
    این بازیکن تیم ملی هلند نتوانست در بازی برابر چلسی گلزنی کند و آن بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید اما دلیل گل نزدن او, مشکلی در تکنولوژی به کار گرفته شده در این کفش ها نبود.
    .
    .
    به گفته شرکت آدیداس, کفش های مخصوص رابین فان پرسی مجهز به تکنولوژی Sprintweb و Sprintframe می باشد.
    کناره های این کفش با داشتن سطح بسیار نازک, اولین تماس با توپ را بهبود می بخشند و همینطور وزن کلی کفش را کمتر می کند و در حین چرخیدن در سرعت های بالا, تعادل بهتری برای بازیکن مهیا می کند.
    تکنولوژی miCoach به کار گرفته شده در داخل کفش این قابلیت را به کادر مربیگری می دهد تا سرعت, مسافت و شتاب رابین فان پرسی را اندازه بگیرند.
    .
    .
    رابین فان پرسی در صفحه رسمی خود در این باره نوشت: بسیار خوشحالم که کفش های جدید آدیداسم را خودم طراحی کردم.
    این بازیکن ۳۰ ساله یونایتد, بر روی کفش جدید خود شماره پیراهنش در یونایتد و پرچم کشورش هلند را حک کرده است.

4. کاربر روبرو از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

ویدیچ آماده دیدار یک شنبه

اگرچه تساوی در تئاتر رویاها برای یونایتد بهعنوان موفقیت شناخته نمی شود اما ویدیچ نقاط مثبت زیادی را در بازی تیم برابر چلسیدید و به نظر او فرم تیم حتی برای بازی های بزرگ بعدی که از نبرد یکشنبه شروعمیشود از این هم بهتر خواهد شد " ما موقعیت های بیشتری در منطقه دفاعیآنها داشتیم . هرچند پاس های نهایی به اندازه ای که باید خوب نبود اما شاید مامیتوانستیم گلی به ثمر برسانیم . این بازی یک نبرد تاکتیکی بود که احتمالا باعث شدزیاد تماشایی از کار در نیاید . اما ما نقاط مثبتی هم داشتیم و از فرم خود راضی هستیم .گمان نمیکنم چلسی دستاورد بیشتری از ما در اینبازی داشته باشد . ما بهخوبی بازی کردیم و به آنها اجازه خلق موقعیتی ندادیم و حتی در چند صحنه میتوانستیم به گل برسیم . ما در فاز دفاعی بسیار خوب و مستحکم ظاهر شدیم و احساس میکنم در بازی های بعدی حتی بهتر از این هم ظاهر خواهیم شد .در مورد دیدار یکشنبه در آنفیلد :"همیشه بازی در آنفیلد سخت است . امسالتفاوتی بین دو تیم نیست و آنها با دو پیروزی فصل را به خوبی آغاز کرده اند واعتماد به نفس خوبی دارند .اما ما نیز با فرم خوبی به آنجا خواهیم رفت . ما 6 روزوقت داریم و با آمادگی کامل به مصاف لیورپول می رویم ".یکی از بازیکنانی که امیدواریم در برابر لیورپولحاضر باشد رونی است که در برابر چلسی برای اولین بار در ترکیب اصلی حضور داشت . واسطوره یونایتدی نمایشی توام با تلاش و ذوق و شوق فراوان داشت که باعث تحسین فراوانتوسط تماشاگران تئاتر رویاها شد .ویدیچ تاکید می کند که از این اتفاق تعجب نکردهاست و می گوید طرفداران یونایتد همواره از بازیکنی که لباس یونایتد را برتن میکنند حمایت می کنند . تعجبی ندارد او سال ها برای این تیم بازی کرده ، گل هایزیادی به ثمر رسانده و عناوین متعددی کسب کرده است .من انتظار این برخورد خوب بااو را داشتم .

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

آنجلو هرینکوئز به باشگاه رئال زاراگوسا پیوست

باشگاه منچستر یونایتد با انتقال قرضی آنجلو هرینکوئز به باشگاه اسپانیایی رئال زاراگوسا تا انتهای فصل موافقت کرد.

بازیکن ملی پوش شیلیایی در اولین دیدار خود برای تیم بزرگاسالان منچستر یونایتد در بازی تدارکاتی در مقابل تیم آیک فوتبال و نیز در دیدار با تیم زیر 21 سال وست برومویج آلبیون در هفته گذشته موفق به گلزنی شد.
    وی پس از اتمام دوران حضور قرضی خود در باشگاه ویگان اتلتیک، بار دیگر و تا تاریخ 30 ژوئن 2014 و به صورت قرضی در باشگاه اسپانیایی حضور خواهد داشت و زین پس با لباس تیم رئال زاراگوسا در ورزشگاه روماردا خود نمایی خواهد کرد.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

یونتوس قصد دارد پیشنهادی ۱۳ میلیون یورویی برای خرید وینگر پرتغالی منچستریونایتد ارائه کند.

گفته می شد این وینگر پرتغالی قصد جدایی از منچستریونایتد را دارد و باشگاه نیز به دلیل اینکه تنها یک سال از قرارداد او باقی مانده است, می خواهد با پیشنهادی که برای خرید او داده شود, موافقت کند.
    صحبت های چند وقت پیش این بازیکن تاحدودی باعث فرکش شدن اینگونه شایعات شده بود, اما اخیرا پس از اینکه این بازیکن دوباره مصدوم شده است, خبرهایی از انتقال قریب الوقوع لویز نانی شنیده می شود.
    به نقل از کوتیدیانو اسپورتیوو, یونتوس در حال آماده کردن پیشنهادی ۱۳ میلیون یورویی برای خرید این بازیکن می باشد. گفته می شود آنتونیو کونته به دنبال خرید یک وینگر می باشد و نانی نیز گزینه ایده آلی محسوب می شود.
    اما در صورت توافق دو باشگاه نیز, مشکل دیگری بر سر نهایی شدن این انتقال وجود دارد, آنطور که به نظر می رسد این بازیکن خواهان حقوق ۵ میلیون یورویی همانند حقوقی که در الدترافورد می گیرد, می باشد, چنین حقوقی, خارج از محدود بودجه ای است که بیانکونری ها برای پرداخت حقوق بازیکنان, تعیین کرده اند. پس برای اینکه یوونتوس بتواند, این بازیکن را بخرد, قبل از هر اقدامی باید, یکی از بازیکنان خود را بفروشد.
    نانی هنوز به دلیل مصدومیت برای منچستریونایتد در لیگ برتر به میدان نرفته است, او همچنین در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر, تنها ۷ بازی برای یونایتد به میدان رفت.
    به نظر نمی رسد یونایتد با چنین پیشنهاد پایینی اجازه جدایی به لویز نانی بدهد. ارزش این بازیکن در سایت ترانفرمارکت, ۲۰ میلیون یورو تخمین زده شده است, حال, پیشنهاد یونتوسی ها ۷ میلیون یورو کمتر از این مبلغ می باشد
    او اکنون در سن ۲۶ سالگی در اوج دوران بازیگری خود قرار دارد و مبلغی که باشگه ایتالیایی برای خرید این بازیکن پیشنهاد داده, حتی کمتر مبلغی است که یونایتد در تابستان سال ۲۰۰۷ برای خرید این بازیکن از اسپورتینگ پرداخت.
    یونایتد در تابستان آن سال لویز نانی کارلوس آلمیدا دا کونها را از اسپورتینگ لیسبون با مبلغ ۲۵/۵ میلیون یورو به خدمت گرفت.
    WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

10. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

یانگ امیدوار است تا پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش دوباره به شرایط آرمانی خود برگردد.

وینگر منچستریونایتد, اشلی یانگ احساس می کند که آماده است تا در طول فصل جاری تاثیر خود را بر روی تیم بگذارد.
    یانگ ۲۸ ساله که در سال ۲۰۱۱ از استون ویلا به منچستریونایتد آمده, از حضور در اولین بازی تیم در الدترافورد لذت برد اما به این نکته تاکید می کند که دوران بازی او در یونایتد پس از چندین مصدومیتی که در فصل گذشته گریبان او را گرفت, در شرف نابودی بود.
    اما اکنون به نظر می رسد این بازیکن مشکلات جسمانی که داشت را پشت سر گذاشته است و در اولین بازی دیوید مویز در الدترافورد برابر چلسی به میدان رفت, او تاکید می کند که مشتاق حضور هرچه بیشتر در میدان است و تمام تلاش خودش را می کند تا بهترین عملکرد خود را در ماه های پیش رو برای یونایتد به نمایش بگذارد.
    او به MUTV گفت: من احساس می کنم, آماده هستم. پیش فصل کاملی را پشت سر نگذاشته ام اما من تمام طول تابستان تلاش کرده ام تا خودم را آماده کنم, هنگامی که من فراخوانده شوم, من وارد زمین خواهم شد و ۱۱۰ درصد تلاشم را به نمایش خواهم گذاشت.
    “من فصل گذشته با مصدومیت هایی که داشتم, فصل بدی را پشت سر گذاشتم, که ناامیدکننده بود. اما من خوشحالم که به زمین بازی برگشته ام و دقایقی فرصت بازی پیدا کردم. من احساس خوبی در زمین داشتم و قسم می خورم, حالا من همان مصدومیت ها را در فصل جاری نخواهم داشت.”
    یونایتد بازی سخت دیگری از هفته سوم رقابت های لیگ برتر برابر لیورپول در آنفیلد برگزار خواهد کرد.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

12. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

فیل جونز به طور کلی از نمایش منچستریونایتد در برابر چلسی راضی است اما می گوید آنها روز یکشنبه به دنبال عملکردی بهتر در خط حمله تیم می باشند.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - یونایتد تیم برتر در بازی دوشنبه شب برابر آبی های لندنی بودند و شاگردان ژوزه مورینیو خطر چندانی بر روی دروازه دیوید دخیا ایجاد نکردند.
    اما برعکس بازی هفته قبل برابر سوانزی, شیاطین سرخ موقعیت های گل بسیاری خلق نکردند, به همین خاطر, فیل جونز می گوید که تیم باید بر روی این مسئله در آستانه بازی حساس برابر لیورپول در آنفیلد کار کند.
    این مدافع جوان انگلیسی به سایت رسمی باشگاه گفت: ما می خواستیم بازی را ببریم اما چنین نشد. ما خوب بازی کریدم اما ما با مشکل تمام کنندگی در یک سوم دفاعی حریف روبرو بودیم.
    “اما ما گلی دریافت نکردیم و من فکر می کنم ما همه به طور متحد عملکرد محکمی در خط دفاع داشتیم – نه تنها ۴ مدافع تیم بلکه کل بازیکنان تیم عملکرد خوبی در دفاع داشتند که مطمئن و محکم بود.”
    به احتمال زیاد یک سوم دفاع حریف جایی بود که ما به اندازه کافی خوب نبودیم. وازا چند شوت از راه دور داشت و در ده دقیقه پایانی بازی به دلیل برخورد توپ به دست, باید پناتلی بدست می آوردیم.”
    جونز که پس از برخوردی که در نبرد هوایی با اشلی کول داشت, ۳۰ دقیقه جنگنده به دفاع پرداخت می گوید که بازیکنان به خوبی با دیوید مویز کار می کنند.
    “هرچیزی که سرمربی می گوید و درباره اش صحبت می کند, ما به اجرا در می آوریم. ما به خوبی با این صحبت ها پاسخ می دهیم و از این مسئله لذت می بریم.”
    فیل جونز درباره بازی برابر لیورپول در آنفیلد نیز چنین گفت:
    “بازی بزرگی برای بازیکنان و مربی خواهد بود اما ما باید به آنجا برویم و بهترین عملکردمان را نشان دهیم. استوریچ بازیکن خطرناکی است و از آن نوع بازیکنان است که ما بر روی آن کار کرده ایم و به دقت مراقب او خواهیم بود.”
    “هیچ وقت رفتن به آنفیلد آسان نبوده است; آنها شما را در فشار زیادی قرار می دهند. اما من مطمئنم اگر ما آن قدرت را در خط حمله خود پیدا کنیم می توانیم سه امتیاز را بدست بیاوریم.
    WE ARE UNITED

14. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دانیل ولبک مشتاقانه در انتظار سفر به شهر لیورپول

دانیل ولبک میگوید که تیم منچستر یونایتد مشتاقانه در انتظار درگیری عظیم با رقبای اصلی خود، تیم لیورپول در روز یک شنبه است.

دانیل ولبک جوان در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد در این باره توضیح داد:" من و دانیل استوریچ در یکی از تبلیغات شرکت نایک در خصوص گلهایمان صحیت میکردم، بنابراین مشتاقانه در انتظار بازی در مقابل او در استادیوم آنفیلد هستم. من نمیتوانم برای این دیدار صبر کنم. از مان حضورم در این باشگاه، از گروه سنی زیر 9 سال، زیر 15 سال و زیر 16، جوانان و رزروها به تیم اصلی راه پیدا کردم، در این باشگاه مهم نیست شما در چع وضعیتی هستید و این عالیست. واضح است که میخواهیم به آنجا برویم و پیروز شویم، اما این رفتن به یکی دیگر از بازیهای دشوار است و من واقعاً فکر میکنم کل باشگاه در انتظار این دیدار هستند".
    ملی پوش انگلیسی در ادامه اظهار داشت:" دیدار با تیم چلسی مقداری ناامید کننده بود ( از نظر عدم کسب پیروزی )، زیرا ما در استادیوم اولدترافورد بودیم و همیشه میخواهیم در دیدارهای خانگیمان پیروز شویم. اما در این لیگ به دست آوردن هر امتیاز دشوار است. هدف آنها حفظ دروازه خود بود و این کار را انجام دادند، این دیدار واقعاً دشواری بود و هر دو طرف خوب بودند".

16. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

درخواست احتمالی میشل پلاتینی از سر آلکس فرگوسن

انتظار میرود یوفا از سر آلکس فرگوسن، سرمربی اسبق و بازنشسته باشگاه منچستر یونایتد برای کار در ظرفیتهای فنی این نهاد دعوت به عمل بیاورد.

میشیل پلاتینی، رئیس یوفا، قصد دارد تا از سر آلکس درخواست کند تا با بدنه حاکم بر فوتبال آینده اروپا کار کند.
    میشل پلاتینی در کنفرانس بررسی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در فصل جاری، در این باره تصدیق کرد:" سر آلکس فرگوسن به عنوان یک اثر ماندگار در تاریخ لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا باقی میماند. فکر کردن به اینکه یک سرمربی با بیش از 3 دهه چشم انداز فوق العاده در سرتاسر اروپا در اطراف زمین و در حال دادن دستورات خود دیده نشود بسیار عجیب و غریب است. اما ما امیدواریم که او با ارائه نقشی با ما و کمک به شکلی گیری مسیر ورزش و حفاظت از آن در آینده به کار خود ادامه دهد".
    لازم به ذکر است که میشل پلاتینی پس از اعلام کناره گیری سر آلکس فرگوسن از دنیای مربیگری، وی را رؤیایی واقعی توصیف کرده بود.

18. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

یونایتد و شرکت در مسابقات اروپایی جوانان

منچستریونایتد در اولین دوره مسابقات قهرمانی جوانان اروپا شرکت خواهد کرد . این مسابقات براساس قرعه کشی مسابقات اصلی برگزار خواهد شد ومنچستریونایتد باید با تیم های بایرلورکوزن، شاختاردونتسک و سوسیه داد به رقابت بپردازد
    مربیگیری تیم زیر 19 سال به عهده نیکی بات خواهد بود که درطول پیش فصل با بازیکنان کار کرده .
    ضمن اینکه این مسابقات از ژانویه آغاز خواهد شد .
    Paul McGuinness مربی آکادمی باشگاهد در گفتگو با سایت باشگاه میگوید اینتیم ترکیبی از تیم زیر21 و زیر 18 سال خواهد بود . وی افزود : ما باید مطمئن شویم که با آمادگی کامل به این مسابقات می رویم . این رقابت سختی خواهد بود اما من اطمینان دارم که این بازی ها تجربه خوبی برای بچه ها خواهد بود

20. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

اخبار نقل وانتقالات امروز

یک برنامه ی اسپانیایی به نام Punto Pelota همچنان تاکید می کند که اوزیل مهم ترین گزینه ی مد نظر مویس برای خرید است. این منبع خبری معتقد است که پیشنهاد رسمی یونایتد برای اوزیل تا روز جمعه علنی خواهد شد.

با وجود شایعات پیرامون نانی و علاقه ی یووه به جذب این بازیکن، براساس گزارش TMW نانی آماده ی بستن یک قرارداد جدید پنج ساله با منچستر یونایتد است. گفته می شود که این بازیکن پرتغالی دو هفته پیش موافقت خود با شرایط این قرارداد را به یونایتد اعلام کرده است.

کاکا، بازیکن رئال مادرید گفت که می خواهد رئال مادرید را تا قبل از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی ترک کند. به دنبال این خبر آمده است که تعدادی از باشگاه های انگلیسی از جمله یونایتد، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. کاکا در صحبت های روز پنج شنبه ی خود گفت:" باشگاه می داند که من می خواهم برنابئو را ترک کنم و از آنها می خواهم به من راهی برای خروج نشان دهند. اوضاع اینجا برای من سخت شده است. بازی زیادی به من نمی رسد. من حاضرم هر روز تمرین کنم، کار کنم اما این به این معنی نیست که من خوشحالم. نمی توانم به برزیل بروم زیرا مهلت نقل و انتقالات آن جا به پایان رسیده است. تنها راه خروج من رفتن به یک باشگاه اروپایی دیگر است. نمی خواهم در مورد باشگاهی صحبت کنم چرا که در این مرحله چیزی برای گفتن ندارم."

به گزارش اکسپرس، اورتون پیشنهاد 36 میلیون پوندی یونایتد برای به خدمت گرفتن فلینی و بینس رد کرده است. نویسنده ی اکسپرس، پل جویس، می گوید این پیشنهاد در اوایل هفته ارائه شده است در حالی که مارونه فلینی 23.5 میلیون پوند قیمت گزاری شده و بینز چیزی حدود 12 میلیون پوند.
    همیچنین به گزارش دیلی میل، فلینی از اورتون خواسته که به وی اجازه ی خروج دهد تا بتواند به یونایتد بپیوندد. در همین حال روبرتو مارتینز سرمربی اورتون نیز اذعان کرده که برنامه هایی برای پیدا کردن جایگزین این بازیکن و هم تیمی اش بینس دارد.

در گزارش ها آمده است که باشگاه فوتبال اتلتیکو بیلبائو مبلغ 25.5 میلیون پوندی من یونایتد برای به خدمت گرفتن آندر هررا را رد کرده است. بیلبائو قبل تر نیز گفته بود تنها در صورت دریافت مبلغ مد نظرشان که حدود 36 میلیون پوند است برای فروش وی وارد مذاکره می شود.
    WE ARE UNITED

22. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

صفحه 6 از 20 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع