Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ند

تام کلورلی از اینکه نتوانست در طول بازی دوشنبه شب یونایتد با چلسی پنالتی بگیرد, ناراحت است, اما این هافبک منچستریونایتد درک می کند که چرا داور پنالتی نگرفت.
    تنها پس از گذشت یک ساعت از بازی دو تیم, کلورلی شوتی در پشت محوطه جریه زد که در فاصله نزدیکی از این شوت توپ به دست لمپارد برخورد کرد, تماشگاران حاضر در ورزشگاه نیز انتظار اعلام پنالتی داشتند. با وجود این, داور بازی مارتین اتکینسون اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و بازی را ادامه داد.هنگامی که از این ستاره جوان در این باره سوال شد, او با سیاست به این سوال پاسخ داد.“واضح بود که درست در یک لحظه اتفاق افتاد, اما من فکر می کنم این صحنه ب شکلی می شود گفت اگر به نفع شما باشد, شما ناراحت می شوید که پنالتی گرفته نشده است, اما اگر بر علیه شما گرفته شود, شما این دفعه ناراحت می شوید. من فکر می کنم دست های او باز بود و می توانست پنالتی باشد. شما چنین صحنه هایی می بینید که داوران پنالتی می گیرند. اما برخی داوران معتقدند چنین صحنه ای پنالتی است و برخی دیگر خلاف این نظر فکر می کنند.”در کل به نظر می رسید, بازی موقعیت های گل زیادی نداشت و هر دو تیم نمایش خوبی در خط دفاع خود داشتند. می توان پس از این بازی اظهار داشت که امسال رقابت برای قهرمانی بین تیم ها نزدیک تر از سال هاس گذشته خواهد بود. علی رغم اینکه یونایتد نتوانست به پیروزی برسد, کلورلی زیاد ناراحت نیست.“ما از اینکه سه امتیاز بازی را نگرفتیم, ناراحت هستیم اما من احساس می کنم این از آن نوع بازی ها بود که بسیار زود برگزار شد و هر دو تیم برای قهرمانی می جنگیدند.”“بازی بسیار تاکتیکی بود. ما زیاد ناراحت نیستیم, اگرچه ما در زمین خودمان شکست نخوردیم اما ما همیشه دوست داریم تا با برد در این بازی های خانگی, جلوتر از دیگر تیم ها باشیم. ”“به نظر می رسد تازگی ها یک مسئله ای بسیار باب شده است, تیم ها در برابر ما با هابک های زیادی بازی می کنند اما وظیفه ما این است تا دیوار دفاعی آنها را بشکنیم و اجازه ندهیم از دفاع ما عبور کنند. چلسی همیشه به نظر می رسد با بازیکنانی که در اختیار دارد, به این شیوه بازی می کند و به همین خاطر بازی در برابر آنها هیچ موقع آسان نیست, اما من فکر می کنم ما خوب بازی کردیم و موقعیت های کمی به آنها دادیم.”کلورلی به تمجید از وین رونی نیز پرداخت, بازیکنی که در اولین بازی خانگی یونایتد در فصل جدید عملکرد بی نظیری داشت و ستایش هواداران حاضر در ورزشگاه را از آن خود کرد.“بله, او عالی بود. او مطمئنا یکی از بازیکنان خوب ما در بازی امشب بود. او به تیم انرژی, سرسختی و کمی کیفیت اضافه کرده بود. من برای وازا خوشحال هستم.”

4. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پاتریس اورا, مدافع منچستریونایتد, تیم چلسی را متهم به این مسئله کرد که برای کسب تساوی در الدترافورد بازی می کرد.
    در مصاف دو رقیب سرسخت قهرمانی لیگ برتر, دو تیم در بازی بدون گل در دوشنبه شب, امتیازها را تقسیم کردند.اورا معتقد است که یونایتد می توانست نتیجه بهتری در پایان مسابقه بگیرد, اما احساس می کند ژوزه مورینیو تیمش را بدون قرار دادن مهاجم در ترکیب اولیه تیمش, طوری چیده بود تا بازی را نبازد.اورا به اسکای اسپورت گفت: ما باید موقعیت های بیشتری خلق می کردیم, این تنها چیزی است که من می توانم بگویم. نکته مثبت این بود که ما گلی دریافت نکردیم, چلسی هیچ موقعیت واقعا خطرناک گلی خلق نکرد.“با آن شیوه ای که آنها به الدترافورد آمده بودند یعنی بازی کردن بدون یک مهاجم, من فکر نمی کنم مورینیو به دنبال برد در این بازی بود, شاید او به دنبال تساوی بود.”“ما باید موقعیت های بیشتری خلق می کردیم تا بازی را ببریم و شب خوبی برای ما رقم بخورد.”“من می توانم بگویم که ما واقعا از لحاظ جسمانی آماده هستیم, تمام بچه ها کار مشکلی انجام دادند.”“بازی آسانی نبود و ما تا پایان به تلاش خود ادامه می دهیم زیرا ما می خواهیم قهرمان شویم.”

6. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

دوید مویز اعلام کرد که باشگاه حرکتی‌ برای انتقال بیل به یونایتد انجام نداده است .
    به نظر می‌رسید ستاره ولزی باشگاه تاتنهام در طول تابستان آمادهٔ انتقال به مادرید بود در حالی‌ که غول اسپانیایی حاضر به پرداخت ۸۶ میلیون پوند که رکورد جدیدی در نقل و انتقالات است ، بود .
    با توجه به منابع اسکای تاتنهام به خاطر اینکه پای یک باشگاه دیگر در میان است پیشنهاد رئال مادرید را به صورت تعلیق در آورده است . بعد از تساوی بدون گل دوشنبه شب منچستر یونایتد برابر چلسی از مویز سوال شد که آیا آن باشگاه منچستر یونایتد است و مویز در جواب گفت : ” نه “به نظر می‌رسد گرت بیل سه شنبه صبح به تمرینات تاتنهام بازگردد . با این حال که مویز یک تابستان خسته کننده در نقل و انتقالات را پشت سر گذاشته است اما تعجب بر انگیز خواهد بود که طی‌ چند روز آینده یونایتد هیچ حرکتی‌ را برای خرید جدید انجام ندهد . با توجه به علاقهٔ احتمالی‌ منچستر یونایتد به بیل ، مویز به اسکای اسپورتس گفت :” من در شروع تابستان هم گفتم که منچستر یونایتد به دنبال بهترین بازیکنان است تا کیفیت تیم را بهبود ببخشد . صاحبان باشگاه به من هر فرصتی میدهند تا بهترین بازیکنانی که می‌خواهم را به تیم بیاورم پس من همچنان به دنبال آن بازیکنان خواهم بود . این موضوع در این فصل نقل و انتقالات سخت بوده است اما ما همیشه به دنبال بهترین بازیکنان هستیم . “در ادامه مویز در مورد بازی با چلسی گفت :” فکر می‌کنم که خوب بازی کردیم و از اینکه گل نزدیم نا امید شدم . ما در پاس‌ها و ضربات نهایی کمی‌ بی‌ دقت بودیم . “” فکر می‌کنم چلسی به خوبی‌ دفاع کرد و تیمی که شانس بهتری داشت بدون شک ما بودیم . ما ۳ مهاجم در ترکیب داشتیم و میخواستیم بازی را ببریم . “” ما همه کار کردیم اما در توپ رسانی به وین رونی و ون پرسی ضعیف بودیم . شما میتوانید از راه‌های زیادی فوتبال بازی کنید . هیچکس نمی‌تواند بگوید که این کار فقط از یک راه انجام میشود . ما به زمین رفتیم تا بازی را ببریم اما نتوانستیم به هدف نهایی دست پیدا کنیم . “” در مورد صحنه هند لمپارد نمیتوانم به طور قطع نظر بدهم که پنالتی بود یا نه . “

8. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

۵ بازیکن منچستر یونایتد به تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلستان دعوت شدند
    گرت سوتگیت به عنوان سر مربی تیم ملی زیر ۲۱ سال سه شیره ها نام ۵ بازیکن منچستر یونایتد را در اولین لیست بازیکنانش قرار داد.
    انگلستان ماه آتی در مسابقات انتخابی یورو ۲۰۱۵ رقابت خواهد کرد و گرت سوت گیت تلاش می کند تا به تیم زیر ۲۱ سال انگلستان روح جدیدی ببخشد.
    مایکل کین , جس لینگارد و تام تورپ بعد از برد ۶-۰ مقابل اسکاتلند جایگاهشان را حفظ کرده اند. نیک پاول و ویلفرد زاها کسی که به دلیل حضور در تیم اصلی انگلستان از تیم زیر ۲۱ ساله های انگلستان جا مانده بود نیز به این لیست اضافه شدند.
    نیک پاول بعد از عمل جراحی ای که داشت تازه ریکاوری شده و این فوق العادست که ببینید سوتگیت فورا به او اعتماد کرده. نیک در بازگشتش برای تیم زیر ۲۱ ساله ها گلزنی کرد و نشان داد یک کلاس بالاتر از دور و بری هایش در آن سطح قرار دارد.
    لازم به ذکر است سم جانستون به دلیل مصدومیت در این لیست حضور ندارد.او برای ترمیم مصدومیتش به کمپ تمرینی aon (کارینگتون) بازگشته است.
    نام ازکیل فرایرز بازیکن سابق منچستر یونایتد نیز در این لیست وجود دارد.
    لیست کامل
    دروازبان ها: جانی باند(واتفورد) , جک بوتلند(استوک) , جورج لانگ(شفیلد یونایتد)
    مدافعین: اریک دایر(اسپورتینگ لیسبون) , ازکیل فرایرز(تاتنهام) , تات کین (چلسی,بلکبرن) , مایکل کین (منچستر یونایتد) , جک رابینسون(لیورپول,بلکپول) , لوک شاو(سوتهمپتون) , جان استونز(اورتون) , تام تورپ (منچستر یونایتد) , آندره ویزدام(لیورپول)
    هافبک ها: تام کرول (تاتنهام) , ناتانیل چالوبا(چلسی) , ویل هیوز(دربی کانتی) , نیک پاول(منچستر یونایتد) , جونجو شلوی(سوانزی) , جیمز وارد-پروز(سوتهمپتون) , سامی آمئوبی(نیوکاسل) , جس لینگارد(منچستر یونایتد) , ناتان ردموند(نوروویچ سیتی) , ویلفرد زاها(منچستر یونایتد)
    مهاجمین: سیدو براهینو(وست بروم) , هری کین (تاتنهام) , کانر ویکهم(ساندرلند)
    WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

10. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

سرمربی 50 ساله چلسی در صحبت هایی اعلام کرد که رونی شاید نظرش را تغییر داده و بخواهد در اولدترافورد بماند

سایت گل- ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی از وین رونی مهاجم انگلیسی منچستریونایتد خواسته تا نظرش را به صورت شفاف معلوم کند.
    بعد از تساوی بدون گل چلسی و منچستریونایتد در اولدترافورد ژوزه مورینیو باردیگر به صحبت درمورد رونی که آینده اش در یونایتد باتردیدهایی همراه است به صحبت پرداخت. این درحالی است که چلسی تمایل زیادی برای جذب او دارد و این روزها صحبت هایی درمورد تمایل آبی های لندنی به جذب ساموئل اتوئو هم به گوش می رسد. اما گویا مورینیو از تلاش برای جذب رونی ناامید نشده و از این ستاره 27 ساله خواسته تا برنامه هایش را اعلام کند.
    مورینیو به خبرنگاران گفت:« ما باید با سران یونایتد صحبت کنیم. اما یونایتد باشگاه ویژه ای است. چون هر تیمی در دنیا وقتی ببنید که یک بازیکن می خواهد رختکن تیمش را ترک کند، از او حمایت نمی کنند. آنها روزهای سختی را برای رونی رقم زده اند و به هر ترتیبی شده از او حمایت می کنند.»
    مورینیو ادامه داد:« این ثابت می کند که یونایتد باشگاهی خاص با هوادارانی خاص است و فکر می کنم که حالا خود رونی باید تصمیم بگیرد که می خواهد برود یا نه. اگر او تصمیمش را بگیرد ما اولین کسی هستیم که به تصمیم او احترام گذاشته و ماجرا را تمام شده می دانیم. همه چیز به واکنش اوو به احساسات رونی بستگی دارد. اگر او نمی خواهد از یونایتد جدا شود، ما هم از تلاش برای جذب او دست می کشیم ولی ما می خواهیم بدانیم که چه اتفاقاتی در جریان است.»
    در جریان بازی دوشنبه شب، دو تیم چلسی و یونایتد به تساوی بدون گل رسیدند تا هر دو تیم در بالای جدول لیگ برتر باقی بمانند. مورینیو در ادامه به این نکته اشاره کرد که تساوی نتیجه عادلانه ای برای این بازی بود.
    او ادامه داد:« فکر می کنم که تساوی نتیجه عادلانه ای بود. هیچ یک از دو تیم تلاش کافی نکرد تا بهتر از تیم حریف باشد. ما در اکثر دقایق ، کنترل توپ و میدان را در دست داشتیم و مشکل چندانی نداشتیم. پاسهای مابرای ضد حملات و ارتباط میان مدافعان و مهاجمانان آنقدرها خوب نبود. ما خلاقانه بازی کردیم و بازیکنانی سرعتی در خط حمله داشتیم ولی پاسهای ساده ای را از دست می دادیم و اشتباهات زیادی داشتیم. در زمینه تهاجمی هم نتوانستیم آن طور که بایدو شاید ظاهر شویم ولی قبل از بازی هم من به بازیکنانم گفته بودم که می خواهیم به پیروزی برسیم و باید برای برد بازی کنیم. فکر می کنم بازیکنانم هم این را درک کردند.»
    سرمربی پرتغالی چلسی در ادامه صحبت هایش گفت:« به نظر من ما موقعیت های گل زیادی را خلق نکردیم. چون وقتی توپ را بازیابی می کردیم، خیلی سریع آن را در پاسهایی ساده از دست می دادیم.من بازی را دوباره تماشا می کنم و البته مشخص است که شش، هفت یا هشت پاس ساده ما از دست می رفت. بازی سختی برای یونایتد و برای ما بود. هر دوتیم برای برد می جنگیدند ولی ما در عین حال نمی خواستیم که بازنده باشیم. بازی بزرگی بود ولی درنهایت ما از دو بازی خانگی مان شش امتیاز کسب کرده ایم.»
    مورینیو درمورد عملکرد شاگردانش گفت:« بعد از این شروع سخت، بازیکنان ما شرایط خوبی دارند. این بازی تجربه خوبی برای پسران ما بود: 4 بازیکن در خط حمله: ادن آزارد، کوین د بروین، آندره شورله و اسکار همگی بچه هستند. کسب چنین تجربه ای برای آنها خیلی خوب است.»
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED
    ویرایش توسط sAmAn.s : 08-28-2013 در ساعت 10:49

12. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

طرفداری - کاپیتان منچستر یونایتد گفت که تشویق رونی از سوی هواداران در اولدترفورد باعث تعجبش نشده است.

به گزارش Daily Mail، با وجود شایعات خروج رونی و پیوستن وی به چلسی، تماشاگران اولدترافورد در تشویق مهاجم تیم خود کم نگذاشتند.
    ویدیچ در این بار چنین گفت: "هواداران همیشه بازیکنان را تشویق می کنند و رونی هم از این قاعده مستثنی نیست، او سال ها از سوی هواداران حمایت شده و من دلیلی‌ نمی‌ بینم که جلوی چلسی تشویق نشود.
    او گل‌های زیادی را برای یونایتد به ثمر رسانده و افتخارات زیادی با یونایتد به دست آورده است."
    و اما درباره بازی: "بازی‌ نا امید کننده بود زیرا ما چندین موقعیت گل داشتیم ( توسط فن پرسی و ولبک). بازی کاملا تاکتیکی بود به همین دلیل تماشاگران از آن لذت نبردند ولی‌، در کل مسابقه بدی نبود."
    ویدیچ درباره ‌دیدار بعدی با لیورپول افزود: "همیشه سفر به آنفیلد دشوار بوده و امسال هم همان گونه خواهد بود.
    آن ها با ۲ برد لیگ را خوب شروع کرده اند و با روحیه مضاعف میزبان ما هستند اما، ما هم کاملا روی فرم و آماده هستیم."

WE ARE UNITED

14. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

اورتون پیشنهاد منچستریونایتد برای خرید فلائینی را پذیرفت

به گزارش مترو، منچستر یونایتد که پیش از این با پیشنهادی 28 میلیون پوندی خواهان فلائینی و لیتون بینز بود، و در این راه با مخالفت اورتون مواجه شد، این بار پیشهادی جداگانه برای خرید فلائینی ارائه کرده که مورد پذیرش سران اورتون نیز قرار گرفته است.این پیشنهاد 20 میلیون پوندی که بر اساس عملکرد این بازیکن بلژیکی قابلیت افزایش تا 24 میلیون پوند را نیز دارد، داستان طولانی تلاش منچستریونایتد برای خرید یک هافبک میانی را به سرانجام خواهد رساند. این توافق هنوز رسما از سوی هیچ کدام از باشگاه ها اعلام نشده است ولی انتظار می رود دیوید مویس تا 48 ساعت آینده اولین خرید جدی خود در باشگاه منچستریونایتد را انجام دهد.
    WE ARE UNITED

16. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

منچستر یونایتد با پیشنهاد جدید خود برای گرث بیل دست رئال مادرید را از خرید بیل کوتاه کرد ...!

مویس که دیشب و در کنفرانس خبری بعد بازی گفته بود میخواهیم بیل را بخریم امروز روزنامه سان خبر از پیشنهاد اغوا کننده 125 میلیون یورویی منچستر یونایتد برای گرث بیل داد!!!

البته منبع خیلی مطمئنی نیست چون بیشتر اخبارش برپایه شایع هستند (sun)

اینم لینک خبر فقط ...یلتره با ...یلتر شکن باید برید

WE ARE UNITED
    ویرایش توسط sAmAn.s : 08-28-2013 در ساعت 14:10

18. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sAmAn.s نمایش پست ها

منچستر یونایتد با پیشنهاد جدید خود برای گرث بیل دست رئال مادرید را از خرید بیل کوتاه کرد ...!

مویس که دیشب و در کنفرانس خبری بعد بازی گفته بود میخواهیم بیل را بخریم امروز روزنامه سان خبر از پیشنهاد اغوا کننده 125 میلیون یورویی منچستر یونایتد برای گرث بیل داد!!!

البته منبع خیلی مطمئنی نیست چون بیشتر اخبار برپایه شایع هستند (sun)

اینم لینک خبر فقط ...یلتره با ...یلتر شکن باید برید

من فکر نمی کنم 125میلیون یورو پیشنهاد بده فک کنم به احتمال 85% شایعه ای بیش نیست

20. کاربر روبرو از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

ستاره جوان منچستریونایتد, آنجلو هنریکوئز به طور قرضی به رئال زاراگوزا می پیوندد.

به گزارش روزنامه اسپانیایی آس آنجلو هنریکوئز به مدت یک فصل به طور قرضی به رئال زاراگوزا ملحق می شود. او هنوز هیچ بازی برای یونایتد در لیگ برتر انجام نداده است, اما در طول تور پیش فصل منچستریونایتد, در چند بازی به میدان رفت.

او عملکرد خوبی در تیم رزروها داشت و در مدتی که به طور قرضی فصل گذشته در ویگان به سر می برد, یک گل به ثمر رسانده بود.
    این مهاجم شیلیایی تابستان امسال به همراه تیم ملی زیر ۲۰ سال کشورش در جام جهانی ترکیه حضور داشت, و در این گزارش اعلام شده است که این بازیکن جوان ادامه پیشرفت خود را اسپانیا دنبال خواهد کرد.
    رئال زاراگوزا هم اکنون در دسته دو اسپانیا بازی می کند, آنها فصل گذشته نتوانستد رتبه خوبی کسب کنند و از لالیگا به دسته ای پایین تر سقوط کردند.
    بر اساس این گزارش, این تیم اسپانیایی ۱۰ درصد حقوق هنریکوئز را به عنوان بخشی از قرارداد می پردازد.
    باشگاه یونایتد ارزش این بازیکن ۱۹ ساله را بسیار زیاد می داند و گزارش شده است که باشگاه تلاش های رئال زاراگوزا برای قرض گرفتن این بازیکن با بند خرید احتمالی او را رد کرده است.
    مویز گزینه های زیادی در خط حمله تیم خود دارد و به نظر می رسد به این بازیکن جوان این اجازه داده شود تا برای کسب تجربه و فرصت بازی قرض داده شود.
    با بودن دنی ولبک, وین رونی, رابین فان پرسی و خاویر هرناندز در ترکیب اصلی تیم, جای هیچ شکی نیست که این بازیکن شیلیایی برای حضور متداوم در ترکیب ثابت باید به باشگاه دیگری ملحق شود.

22. 2 کاربر از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع