Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 20 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

روزنامه نگار پرتغالی :رونالدو فقط به یونایتد می پیوندد
    هواداران یونایتد که همچنان امید بازگشت رونالدو به الدترافورد را در دل دارند، منتظر خبر خریدی بزرگ از سوی باشگاه هستند .

شایعات بازگشت رونالدو به منچستریونایتد تا زمانی که با رئال قرارداد نبندد اجتناب ناپذیر بوده و همچنان به نظر میرسد مسؤولین مادرید در حال صحبت با خورخه مندز هستند که بی نتیجه مانده است.
    با خرید گرت بیل ، مندز میتواند برای رونالدو درخواست دستمزد بیشتری کند یا اینکه بیل جایگاه رونالدو را و تمام توجه رئال را به خود جلب کرده و رونالدو چاره جز ترک برنابئو نداشته باشد .

پدرو پینتو ادامه داد:” من مطمئنم که به موناکو و پاریس سن ژرمن نمیرود، طبق صحبتی که با او داشتم ، متوجه شدم هیچ گزینه ای جز بازگشت به انگلیس در ذهنش ندارد.”
    رونالدو با پینتو مصاحبه های زیادی داشته و به نظر میرسد که با همشهری خود روابط نزدیکی دارد
    پینتو به امید به یونایتدی ها افزودو گفت:”امسال یا سال آینده ممکن است این اتفاق رخ دهد هواداران تحمل ندارند تا پایان قرارداد ۵ ساله ای دیگر صبر کنند و او را در منچستریونایتد ببینند در حالی که ۳۳ساله شده !”

در این میان خبرگزاری پرس نیز از سوی منابع خود اعلام کرده : رونالدو به باشگاه گفته میخواهد در یونایتد به فوتبال خود پایان دهد!
    پ.ن :سایت گل هم همین الان اینو ذکر کرد.

4. کاربر روبرو از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

بازیکن تنومند منچستریونایتد, فیل جونز به خوزه مورینیو گفت: ما از تو نمی ترسیم.
    به نظر می رسید, بازگشت مورینیو به لیگ برتر شاید باعث نگرانی برخی رقیبان آبی های لندن باشد.اما مدافع منچستریونایتد, فیل جونز با این نظر مخالف است که بازگشت مورینیو به چلسی تغییری در طرز تفکر ستاره های یونایتد اجاد کرده باشد.فیل جونز معتقد است, برعکس این ایده, قهرمانان لیگ جزیره قصد دارند اولین باخت آبی های لندن را پس از بازگشت آقای خاص به آنها تحمیل کنند, هنگامی که این دو تیم روز دوشنبه در الدترافورد به مصاف همدیگر می روند.جونز گفت: زمانی که جدول بازی ها بیرون آمد, اینها بازی هایی بودند که ما منتظر رسیدن آنها بودیم.“ما می دانیم که آنها تیم خوبی هستند و ویژگی معرومی به نام داشتن مورینیو را در تیم خود می بینند که چاشنی بیشتری به این بازی اضافه می کند. این بازی چالشی است که ما از آن خوشحال هستیم.”او افزود: قهرمان بودن به شما اعتماد به نفس می دهد اما ما به فصل گذشته فکر نمی کنیم.“تمام تمرکز ما بر روی آینده و تکرار دوباره آن قهرمانی می باشد.”

6. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

زیر 18 ساله های منچستر یونایتد که در هفته آغازین لیگ عملکرد نا امید کننده ای داشتند با یک برد دلگرم کننده در کلایوود مقابل استوک سیتی آن را پشت سر گذاشتند.بازیکنان پل مک گینس بیشتر بازی را کنترل کردند و اگر کمی خوش شانس بودند می توانستند نتیجه را دو برابر کنند.هوا در پاتریز سرد و مرطوب بود اما دیدن بازیکنانی که فرز و مشتاقانه رقابت می کنند جالب بود.
    یونایتد در حالی که بهتر بازی می کرد در دقیقه 13 به گل رسید.شان گاس سانتر وینگر چپ تیم دیمیتری میشل را تبدیل به گل کرد.تیم مهمان در ادامه نیز بازی را در دست داشت و توانست در دقیقه 20 بازی توسط فلچر به گل برسد.یونایتد برتری اش را ادامه داد تا 5 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم دیمیتری میشل توپی را که جیمز ویلسون برایش آماده کرده بود تبدیل به گل کند.ویلسون این شانس را داشت که با هتریک بازی را به اتمام برساند اما دستاورد او در پایان بازی تنها یک پاس گل بود.
    گل ها:
    شان گاس 13
    فلچر 20
    دیمیتری میشل 50
    ترکیب:
    Henderson; Evans, McConnell, Borthwick-Jackson, Thompson (Ioannou, 71); Harrop, Goss, Willock, Mitchell (Croskery, 65); Fletcher (Riley, 65), Wilson.
    ------------------------------------------------------------

Subs not used: O’Hara (GK), Redmond.

3-0
    بازکلایز پرمیر لیگ زیر 18 ساله ها
    زمین تمرینی کلایتون وود
    24 آگوست , 11:00 به وقت لندن
    WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

8. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

طرفداری - چلسی آخرین پیشنهاد خود را برای رونی که 35 میلیون پوند نیز می باشد، پس از اتمام بازی دو تیم در روز دوشنبه به باشگاه منچستر یونایتد ارسال خواهد کرد.

مورینیو تایید کرد که ویلیان به احتمال فراوان به چلسی می پیوندد، با این حال مورینیو قصد تقویت خط حمله خود را نیز دارد و روز سه شنبه پیشنهاد آخر برای وین رونی ارسال می شود.

مورینیو گفت: "بگذارید ببینیم چه می شود. فرض کنید یک پیشنهاد بفرستیم و آن ها نه بگویند، ما چه چیزی از دست داده ایم؟ تنها یک ایمیل!"

"ما می خواهیم نهایتا 2 بازیکن به تیم اضافه کنیم، پس اگر بازیکن دوم را بگیریم کار ما در نقل و انتقالات تمام شده است."

"تا روز دوشنبه چیز دیگری نداریم که اضافه کنیم و می خواهیم به منچستر و به فوتبال احترام بگذاریم."

با این حال مورینیو در مورد سیاست منچستر در عدم فروش رونی گفت: "روبن ناراضی بود، او را به رئال مادرید فروختیم چون خیلی دلش می خواست به آنجا برود. گالاس ناراضی بود، او را به آرسنال دادیم. چرا باید یک بازیکن ناراضی را نگه داشت؟"

"این یک تفکر قدیمیست که بگوییم من بازیکن را به تیم هم وطن خود نمی فروشم، چنین چیزی به ترنسفر مارکت کمک نمی کند. شما می بینید که در ایتالیا هر فصل بدون هیچ مشکلی یک بازیکن از میلان به اینتر می رود، از اینتر به میلان می رود، از رم به یووه و از یووه به اینتر. آن ها همیشه این کار را انجام می دهند. اینزاگی برای یووه و میلان بازی کرده است. تنها توتی است که هیشه در رم مانده. پیرلو برای اینتر، میلان و یوونتوس بازی کرده است و ..."

WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

10. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

سرمربی منچستریونایتد, دیوید مویز پس از کار کردن با رابین فان پرسی و نحت تاثیر عملکرد چشمگیر این بازیکن ۳۰ ساله قرار گرفتن, او را به بازیکن هلندی سابق شیاطین سرخ, رود فان نیستلروی تشبیه کرد..

مویز در طول دوران سرمربیگری خود در اورتون مجذوب بازی رود فان نیستلروی بود و اکنون می تواند شباهت هایی بین این بازیکن و رابین فان پرسی که اکنون برای شیاطین بازی می کند, ببیند.مویز گفت: جابجایی های رابین, درک او از بازی و حفظ توپ او و حرکتش در محوطه جریمه, فوق العاده است. به واقع بی نظیر است.“اگر شما بتوانید, مربیگری کنید, چیزهایی وجود دارد که حتی نمی دانید, اگر شما بازیکن برجسته ای باشید, نکات تقریبا غریزی, وجود دارد که شما به کار می گیرید. من در گذشته از این مسئله متعجب بودم که رود فان نیستلروی, آن همه گل را چگونه به ثمر رسانده است. من فکر می کنم او گلزن باورنکردنی بود.”“من قبلا بازی نیستلروی را به مهاجمان مرکزی تیمم نشان می دادم و از آنها می پرسیدم, چظور نیستلروی گل می زند, او چطور این کار را انجام داد؟ اما رابین کمی ویژگی های بیشتری از او دارد, چیزی متفاوت است. توانایی زدن تمام انواع مختلف گا را دارد.”فان پرسی در اولین فصل حضورش در الدترافورد, برترین گلزن لیگ برتر شد و در دو بازی آخر یونابتد نیز ۴ گل به ثمر رسانده است.“من باید اذعان کنم که از زمانی که او در سیدنی به ما ملحق شد, عملکرد او بی نظیر بوده است, ما سعی کردیم به خوبی از او مراقبت کنیم و تمام چیزهایی که نیاز است تا او به درستی آماده شود را انجام دهیم.”“بزرگترین شاخصه برای من نزد او این مسئله است که او تا چه حد آن قابلیت هایی را که دارد با مصمم کار کردن در هم می آمیزد. هفته گذشته در بازی که داشتیم, زمانی از بازی بود که او پس از ۷۰ دقیقه بازی و به نمایش گذاشتن عملکردی زیبا از میدان خارج شد. بزرگترین مسئله این است که او بسیار یک بازیکن در خدمت تیم می باشد.”“او مهره مهمی است. او مراقب خودش است و سال گذشته, فصل واقعا بسیار خوبی را بدون مصدومیت پشت سر گذاشت, امتیاز مهم که او از این مسئله اعتماد به نفس خوبی گرفت.”“ما می دانیم که در طول فصل گذشته, در مقاطعی از فصل او نتوانست گل بزند, اما چنین چیزی برای مهاجمان بارها اتفاق می افتد. منچستریونایتد کار درستی انجام داد و تلاش کرد تا در این مدت به او بازی دهد.”“در کل, من بسیار تحت تاثیر نگرشی که او دارد, قرار گرفته ام و روشی که او او در کارش در پیش می گیرد. کار کردن با او فوق العاده است, واقعا که او چنین است. من از او پرسیدم که تا به حال چند مدال گرفته ای و او گفت, یکی, اما من برقی در نگاه او دیدم که می گفت: من به بیشتر از یک مدال نیاز دارم, پس بدست می آورم!”

12. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

حقوق بالا مانع انتقال اوزيل به منچستريونايتد

يک نشريه مادريدي از تمايل شياطين سرخ براي جذب ستاره آلماني رئال مادريد خبر داد اما حقوق بالاي اين بازيکن ملي‌پوش را مانعي براي انتقال او به اولدترافورد دانست.

روزنامه اسپانيايي آس مدعي شده که مسعوت اوزيل، هافبک آلماني رئال مادريد به فکر ترک کهکشاني‌ها و پيوستن به منچستريونايتد افتاده و يکي از دلايل آن احتمال نيمکت نشين شدنش پس از ورود قريب الوقوع گرث بيل، بال ولزي تاتنهام به جمع شاگردان کارلو آنچلوتي است.

به گزارش تسنيم، ستاره آلماني رئال ترجيح مي‌دهد با عقد قراردادي جديد که در آن حقوقش به 7 ميليون يورو (2 ميليون يورو بيشتر از حقوق فعلي‌اش) افزايش پيدا کند در سانتياگوبرنابئو بماند اما او در عين حال منچستريونايتد را هم به عنوان يکي از گزينه‌هايش در نظر دارد.

طبق گزارش اين نشريه اسپانيايي پدر اوزيل که مديربرنامه‌هاي او نيز هست، مادريدي‌ها را از خواسته فرزندش مطلع کرده و در پايان فصل گذشته از آنها درخواست کرده سر ميز مذاکره بنشيند اما وي هنوز نتوانسته آنها را به عقد قرارداد جديد متقاعد کند.

در اين شرايط منچستريونايتد دست به کار شده و شروع به برقراري ارتباط با مشاوران اوزيل کرده هر چند قهرمان فصل گذشته ليگ برتر انگليس حاضر نيست حقوق مورد نظر اين بازيکن 24 ساله را بپردازد، چرا که سقف پرداخت حقوق در اولدترافورد 6.5 ميليون است که به روبين فن پرسي، آقاي گل فصل گذشته ليگ برتر پرداخت مي‌شود.

موافقت منچستريونايتد با حقوق درخواستي اوزيل باعث ايجاد تفرقه ميان بازيکنان منچستريونايتد و ايجاد جو منفي در رختکن تيم مي‌شود اما با اين حال انتظار مي‌رود که يک پيشنهاد ابتدايي 45 ميليون يورويي از سوي شياطين سرخ طي امروز و فردا به سران رئال ارائه شود.

14. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مويس: بازي خوب روني خيلي چيزها را ثابت کرد

مويس با ابراز نارضايتي از نتيجه اولين بازي خانگي‌اش به عنوان سرمربي منچستريونايتد، اعلام کرد نمايش مهاجم ياغي تيمش مقابل آبي‌پوشان لندن تحسين‌برانگيز بوده است.

ديويد مويس پس از تساوي بدون گل منچستريونايتد و چلسي در ورزشگاه اولدترافورد اظهار داشت: به نظر من يونايتد موقعيت ساخت. در واقع اگر يک تيم در اين بازي موقعيت ساخته باشد آن تيم ما بوديم. بازي سختي بود و ما نتوانستيم سانتر‌ها و پاس‌هاي نهايي را به مقصد برسانيم اما فکر مي‌کنم که در مجموع خوب بازي کرديم. شانس خودمان را امتحان کرديم اما آنطور که مي‌خواستيم نشد که البته دليل آن کم کاري ما نبود. از اين بابت مطمئن باشيد.

به گزارش تسنيم، مويس با ابراز تاسف از اينکه تيمش پاداش بازي بهتر خود را در اولدترافورد نگرفته است، در ادامه به تمجيد از عملکرد شاگردانش پرداخت و اعتراف کرد که آنها هنوز کارهاي زيادي براي پيشرفت در حرکات‌شان در يک سوم دفاعي حريف دارند.

مويس افزود: به نظرم بازي ما قابل قبول بود و از اين بابت حسرت مي‌خورم که با وجود اين بازي به گل نرسيديم. اگرچه در ضربات آخر خود کم دقت بوديم اما چلسي هم واقعاً خوب دفاع کرد و بعد از آن هم مجبور شد که اين کار را انجام دهد. خطرناک‌ترين موقعيت‌هاي اين بازي را منچستريونايتد خلق کرد.

وي افزود: ما با 3 بازيکن هجومي بازي کرديم، چون مي‌‌خواستيم مطمئن شويم که بازي را مي‌بريم. بازي‌هاي فراواني باقي مانده که در آنها ممکن است تصميم بگيرم از يک تيم غيرهجومي استفاده کنم اما اين دليل نمي‌شود که به من برچسب مربي تدافعي بزنيد، درست مانند بازي امشب که به واسطه آن نمي‌شود مرا يک مربي تهاجمي دانست. اگر براي بازي با چلسي از شيوه هجومي استفاده کرديم دليلش اين بود که تصور مي‌کردم بهترين شيوه است.

مويس تصريح کرد: ما هر کاري توانستيم انجام داديم. تنها کاري که نکرديم اين بود که موقعيت خوب براي روبين فن‌پرسي يا دني ولبک بسازيم تا گلزني کند. يکي، دو موقعيت خطرناک داشتيم اما انگار قرار نبود که امشب توپي از خط دروازه‌ها رد شود.

سرمربي پيشين اورتون سپس به تمجيد از وين روني، برترين بازيکن تيمش در اين بازي پرداخت و اعتراف کرد که در ابتدا قصد نداشته تمام 90 دقيقه به او ميدان دهد. روني در شرايطي يکي از بهترين بازي‌هاي چند وقت اخير خود را برابر چلسي به نمايش گذاشت که مربي اين تيم، ژوزه مورينيو به شدت خواهان جذب وي است و با ابراز علاقه‌اش به مهاجم شياطين سرخ جنجالي در فصل نقل‌وانتقالات به راه انداخته است.

مويس در تمجيد از عملکرد شاگرد پيشين خود در اورتون عنوان کرد: از عملکرد وين واقعاً راضي هستم و همچنين خيلي خوشحالم که هواداران واکنش خوبي به حضور او در ميدان نشان دادند. البته جز اين انتظار نداشتم. به روني گفتم که ممکن است تنها 60 يا 70 دقيقه در ميدان حضور داشته باشد و بايد ببينم که وضعيت او چگونه است. او اما فوق‌العاده کار کرد. چند بار در گوشه‌هاي ميدان مدافعان حريف را غافلگير کرد و هواداران ديدند که او چقدر براي تيمش تلاش مي‌کند. وين مصمم بود که گل بزند و در وقت‌هاي تلف شده داشت به هدفش مي‌رسيد.

جانشين فرگوسن در انتها تاکيد کرد که با وجود تمام جنجال‌هاي به راه افتاده در خصوص روني و انتقال وي، نسبت به اين بازيکن هنوز همان حسي را دارد که در زماني کار کردن با او در گوديسون پارک داشت و اينکه روني چه از نظر روحي و چه از نظر جسمي در اوج است.

وي اظهار داشت: عملکرد وين در تمرينات فوق‌العاده بوده است و همه کساني که بازي او را ديده‌اند متوجه شده‌اند که اکنون در وضعيت بهتري قراردارد. به نظر من وين الان ذهنيت مثبتي نسبت به تيم دارد و نمي‌‌خواهد آن را تغيير دهد. رويکرد او نسبت به بازي امشب چيزهاي زيادي را ثابت کرد.

16. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

واکنش مربی ها بعد بازی

درست است که شما برای بیل پیشنهاد دادید ؟

مویز :" من از اول گفتم که یونایتد علاقمند به بهتریناست ما همیشه بدنبال پیشرفت کردن هستیم . ( مویز بعدا در کنفرانس تایید کرد که یونایتد برای بیل پیشنهاد نداده است )

مدیرا از من حمایت کردند . فصل نقل و انتقالات سختی بوده اما ما همیشه بدنبال بهترینا هستیم . هیئت مدیره و من همیشه بدنبال جذب کسانیخواهیم بود که فکر میکنیم بهترین گزینه برای ما هستند صرفنظر از اینکه ان بازیکن چه کسی است .

من فکر میکنم که خوب بازی کردیم و از اینکه نتونستیم گل بزنیم ناامید شدم . شاید یک مقدار در پاس و سانتر های اخر فاقد خلاقیت و دقت بودیم .

فکر میکنم که چلسی به خوبی دفاع کرد و اگر تیمی بود که تونست موقعیت های بهتری خلق کند ان تیم مطمئنا ما هستیم .

با 3 مهاجم به زمین رفتیم و میخواستیم که ببریم . هر کاری که میتوسنستیم کردیم فقط توپ اخر را نتونستیم به رابین یا وین برسانیم .

( درباره بازی بسته چلسی ) شما میتونید به هر روشی که بخواهید بازی کنید هیچ مشکلی با ذهنیت تدافعی بازی کردن وجود ندارد .

این دومین تصمیم مشکوکی است که در هفته گذشته در محوطه جریمه چلسی رخ داده است . داور 5 دقیقه بعد صحنه هند لمپارد خطای هند اسکار را گرفت که بنظر نسبت به صحنه قبلش خیلی کمتر شانس خطا بودن داشت . من فکر نمیکنم که مربی ها خیلی مشخص بدانند چه چیزی هند است و چه چیزی هند نیست . فکر میکنم که در کل داور شب خوبی داشت اما ان صحنه هند در محوطه جریمه در این بازی مهم میتونست خیلی تاثیر گذار باشد .

من از نمایش رونی بسیار راضی هستم و از واکنش هوادارا خیلی خوشحال شدم . انتظار همچین واکنشی از طرفدارا داشتم . من به وین گفته بودم که تا دقیقه 60 یا 70 بهش بازی میدهم و بعد میبینم که اوضاع چگونه است اما وی خیلی تلاش کرد ، تکل زد و در کل بسیار خوب بود بنابراین نیازی به تعویضش ندیدم .

وین خیلی دلش میخواست که گل بزند و یه موقعیت خیلی خوب هم داشت . وین به خوبی تمرین کرده و فکر میکنم که ذهنش در جای خوبی قرار دارد . فکر میکنم که رفتارش در بازی امشب خیلی چیزها را نشان داد .

من از اینکه مربی یونایتد هستم بسیار مفتخرم و از استقبال هوادارا بسیار خوشحالم ولی میخواهم در اینده بخاطر جام ها و افتخاراتی که کسب کردم تشویق شوم .

..................

اورا :" وقتی ما ترکیب چلسی را دیدیم که بدون مهاجم بازی میکنند فهمیدیم که بدنبال تساوی هستند . اگر میتونستیم یه چند تا موقعیت بیشتر خلق کنیم بازی را برده بودیم . "
    .................

مورینیو : " ما باید راجع به پیشنهاد دوباره برای رونی صحبت کنیم ولی این باشگاه باید خیلی خاص باشد . چون در هر باشگاهی در دنیا بازیکنی میخواهد انجا را ترک کند هوادارا حمایتش نمیکنند ولی امروز دیدیم که هوادارا چه استقبالی از رونی کردند . این ثابت میکند که یونایتد باشگاهی خاص با هوادارای خاص است و حالا فکر نکنم که رونی دیگر بخواهد انجا را ترک کند . اگر تصمیمش این است ما به ان احترام میگذاریم .

واکنش هوادارای یونایتد به رونی فوق العاده بود . خیلی قشنگ و انگلیسی بود .

بستگی به احساسش و واکنشش دارد . ما باید بدانیم که الان تصمیمی رونی چیست .

( شما از کجا میدانید که رونی میخواست یونایتد را ترک کند ؟ ) او به کسی که نقش بسیار مهمی در دوران فوتبالیش داشته این را گفته بود .

من دوست دارم که رونی بیاید و تصمیمش را اعلام کند .پایان یافتن این ماجرا فقط به یک نفر بستگی دارد . ما میتونیم نهایت 48 ساعت صبر کنیم و بعد مجبوریم تصمیم دیگری بگیریم .

18. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دیوید مویس از نمایش وین رونی تمجید کرد

دیوید مویس میزان تلاش و کار و نیز عملکرد وین رونی پس از به میدان رفتن در 90 دقیقه بازی رو به جلو او در برابر تیم چلسی را مورد تمجید قرار داد.

پس از دیدار با تیم چلسی و تساوی 0 - 0 در استادیوم اولدترافورد، دیوید مویس در خصوص عملکرد وین رونی اظهار داشت:" من بسیار از عملکرد وین رونی و واکش طرفداران راضی و خشنود هستم. این دور از انتظا نبود و من منتظر آن بودم. من به او گفته بودم که ممکن است تنها برای 60 یا 70 دقیقه به او بازی دهم و ببینم که او چگونه است، اما او پشت کار داشت، تکل میزد و او عالی بود. او در حوالی نقطه کرنر به 2 یا 3 نفر نزدیک بود و جمعیت از کار او لذت میبردند. او برای گلزنی از جان گذشته بود و نزدیک بود در وقتهای اضافه با یک ضربه هوایی گلی به ثمر برساند".
    دیوید مویس در ادامه ضمن اذعان به این نکته که احساس میکند وین رونی همان بازیکنیست که در گودیسون پارک تعلیم داده است، افزود:" او در تمرینات عالی بوده و هرکسی که به او نگاه میکند میبیند که کمی لاغر شده است. من فکر میکنم در حال حاضر وین رونی ذهنیت مثبتی دارد. من فکر نمیکنم او نیازی به تغییر داشته باشد و من فکر میکنم او امشب به مقدار بسیار زیادی ذهنیت خود را نشان داد".

20. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

به گزارش تاک اسپورت و مارکا منچستریونایتد در حال آماده کردن ارائه پیشنهادی به پورتو برای خرید مدافع این تیم الیاکیوم مانگالا می باشد.
    تصور بر این است که شیاطین سرخ علاقه مند به خرید این مدافع فرانسوی می باشند. در طول تابستان خبرهایی از تمایل باشگاه برای خرید ازکویل گارای مدافع آرژانتینی بنفیکا شنیده می شد, اما اخبار بیشتری در این باره منتشر نشد. مانگالا در اوایل تابستان امسال مورد توجه باشگاه چلسی بود.با فروش رودریگز و موتینهو به موناکو باشگاه پورتو تمایل چندانی برای فروش بازیکن دیگری از تیمش ندارد اما به نظر می رسد پیشنهادی ۲۰ میلیون پوندی می تواند باب مذاکره بر سر انتقال این بازیکن را باز کند.گفته می شود نمایندگانی از سوی باشگاه منچستر و بارسلونا بازی این مدافع ۲۲ ساله را روز یکشنبه در ورزشگاه استادو دو دراگائو از چارچوب رقابت های لیگ برتر پرتغال از نزدیک دیده اند.با بازگشت نمانیا ویدیچ خط دفاع یونایتد قوی تر شده است, یونایتد مدافعان دیگری همچون فردیناند, اوانز, جونز و کریس اسمالینگ را در اختیار دارد.به نظر می رسد خرید مانگالا, بیشتر با هدف استفاده از این بازیکن در آینده می باشد, اگرچه این بازیکن تیم ملی زیر ۲۱ ساله های فرانسه, پس از انتقال از استاندارد لیژ به این باشگاه در تابستان سال ۲۰۱۱, یکی از اعضای مهم تیم اصلی پورتو محسوب می شودعلی رغم اظهار نظر جراردو مارتینو درباره اینکه با اضافه شدن کارلوس پویول دیگر نیازی به خرید مدافع جدید دیده نمی شود, بارسلونا همچنان به دنبال یک مدافع مرکزی می باشد.همانطور که در متن خبر نیز اشاره شد, مانگالا ۲۲ سال سن دارد, با ۱ متر و ۸۸ سانت قد نیز, بازیکن خوبی در نبردهای هوایی محسوب می شود. پست اصلی این بازیکن فرانسوی مدافع مرکزی می باشد اما قابلیت بازی در دفاع چپ را نیز دارد.گفته می شود این بازیکن قابلیت بازی با هر دو پای خود را دارد. اصلیت او کنگویی می باشد. مانگالا با مبلغ ۶/۵ میلیون یورو در سال ۲۰۱۱ از باشگاه بلژیکی استاندارد لیژ به پورتو پیوست.

22. کاربر روبرو از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده است .

صفحه 2 از 20 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع