Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 196
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alexander Chapman Ferguson
    بازیکن محبوب
    messi,backham, best ,rooney ,vandersar & RVP
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2013/14

اسامی بازیکنانی که در لیگ قهرمانان اروپا برای منچستریونایتد میتوانند به میدان بروند اعلام شدند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - خرید جدید منچستریونایتد مروانه فلایینی که در آخرین لحظات نقل وانتقالات به این تیم پیوست نیز در این لیست حضور دارد ؛ همچنین نام خرید زمستانی منچستریونایتد که تابستان به تیم ملحق شد ویلفرد زاها نیز در لیست دیده میشود.
    دیوید مویز همچنین میتواند از لیست B نیز استفاده کند ؛ این لیست شامل جوانان با استعداد باشگاه نظیر لارنل کول ، سم جانستون ؛ تام ثورپ ؛جسی لینگارد و ویل کین میباشد.بقیه بازیکنان هم میتوانند قبل از اولین بازی چمپیونز لیگ به این لیست اضافه بشوند.
    بازیکنانی میتوانند در لیست B قرار بگیرند که بعد از ۱ ژانویه ۱۹۹۲ متولد شده باشند و همچنیین از سن ۱۵ سالگی ۲ سال پی در پی بدون وقفه را در منچستریونایتد سپری کرده باشند. بازیکنان ۱۶ ساله هم میتوانند در این لیست باشند اگر ۲ سال پی در پی در باشگاه بوده باشند.
    اسامی بازیکنان:
    ۱-دیوی ده هیا (دروازه بان ) ۲- رافائل ۳- اورا ۴-فیل جونز ۵-ریو فردیناند ۶-جانی ایوانز ۸-اندرسون ۱۰-وین رونی ۱۱-رایان گیگز ۱۲-اسمالینگ ۱۳-لیندگارد(دروازه بان) ۱۴-خاویر هرناندز ۱۵-ویدیچ ۱۶-مایکل کریک ۱۷-لوییز نانی ۱۸-اشلی یانگ ۱۹-دنی ولبک ۲۰-رابین ون پرسی ۲۲-فابیو ۲۳-تام کلورلی ۲۵-آنتونیو والنسیا ۲۶-سینجی کاگاوا ۲۸-الکساندر بوتنر ۲۹-ویلفرد زاها ۳۱-فلایینی
    لیست B :
    34-لارنل کول ، ۳۵-جسی لینگارد ، ۳۹-تام ثورپ ، ۴۸-ویل کین ، ۵۰-سم جانستون(دروازه بان)

لازم به ذکر است شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان در گروه A با تیم ها : شاختاردونتسک اوکراین ، بایرلورکوزن آلمان و رئال سوسیداد اسپانیا هم گروه شدند.
    WE'LL KEEP OUR RED FLAG FLYING HIGH CAUSE MAN UNITED WILL NEVER DIE
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

4. 2 کاربر از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

مایکل کریک سن فقط یک عدد است

ماکل کریک بر این باور است که جام جهانی پیش رو ، در تابستان آینده آخرین مسابقات (تیم ملی) برای وی نخواهد بود.
    پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - به جز دوران اجباری اریکسون در تیم ملی انگلیس در سال ۲۰۰۶ مایکل کریک مراحل بزرگی را از دست داده است.
    در یورو ۲۰۰۸ که تیم انگلستان موفق نشد به دور پایانی راه یابد همچنین مسابقات یورو ۲۰۱۲ در اوکراین-لهستان نیز به تیم ملی دعوت نشد.
    پیش از آن نیز در سال ۲۰۱۰ حتی اسم وی روی نیمکت انگلستان هم از سوی فابیو کاپلو دیده نشد. این موارد تجربه بسیار بدی برای کریک بود و باعث شد روحیه خود را از دست بدهد.
    مرد اول خط هافبک منچستریونایتد سال دیگر برای جام جهانی ۳۲ ساله میشود ؛ و برای حضور در ترکیب ثابت باید با جوانانی چون تام کلورلی ، جک ویلشر و راس بارکلی مبارزه کند که اکنون در ترکیب ثابت قراردارند.
    امثال پاول اسکولز ، رایان گیگز و ریو فردیناند وجود دارد ؛ کریک دلیلی نمی بیند که بعد از ۲۰۱۴ به فوتبال خود ادامه ندهد.
    او گفت : ” هیچ دلیلی وجود ندارد.فکر نمیکنم به این زودی بازنشسته شوم.”
    “شما هیچ وقت نمی دانید چه اتفاقی برای شما رخ میدهد. اما نمیخواهم بگویم این آخرین مسابقات من است.”
    “اسکولز و گیگز نمونه های بارزی هستند ولی من نمی خواهم بگویم آنچه آن ها انجام داده اند منم میتوانم انجام دهم. زیرا آنها فوق العاده هستند ومن مانند آنها نیستم.”
    “دو یا سه سال پیش مردم از ریو پرسیدند او گفت : پایان؟! دور از ذهن نیست.”
    “اما او ماند و اکنون یکی از قوی ترین بازیکنان در پست خود است.”
    “با تجره ؛ شما میتوانید راهی پیدا کنید تا از توانایی های خود بهتر استفاده کنید.”
    انگلستان به بهترین نتیجه ممکن در مقابل مولداوی در ومبلی نیاز دارد.(بازی روز جمعه برگذار میشود.)
    انگلستان برای حضور در جام جهانی به این برد نیاز دارد تا ناکامی بازی های قبلی خود را جبران کند.مردان روی هاجسون حق از دست دادن امتیاز در این بازی را ندارند.
    ۴ روز بعد از این بازی تیم ملی انگلستان باید به اوکراین سفر کند و بازی به مراتب سخت تر انجام دهد.اگر چه بازی در ماه آینده مقابل مونته نگرو و لهستان در خانه آسان نخواهد بود.
    دنیل استوریج ، وین رونی ، فیل جونز ، گلن جانسن از مصدومین این بازی هستند و نمی توانند به تیم ملی انگلستان کمک کنند.
    اما کریک به آینده خوش بین است.
    “ما باور داریم که میتوانیم . انگلیس در موقعیت های سخت تر قرار داشته ولی توانسته نتایج مطلوبی کسب کند. ما در طول این سال ها نشان دادیم که میتوانیم پیروز باشیم. باید بازی با ثباتی را از خود نشان دهیم.”
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    WE ARE UNITED

6. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا آرزوی ماروانه فلینی

خرید جدید باشگاه منچستر یونایتد، ماروانه فلینی میگوید که بازی در مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در تصمیمش برای خروج از اورتون مؤثر بود.

این هافبک هجومی در مصاحبه با شکبه Sky Sports، در این باره تصدیق داشت:" من میدانم که باشگاه اورتون میخواست مرا نگه دارد اما من 5 سال با آنها بازی کرده بودم و زمان رفتن بود. من میخواهم از باشگاه اورتون برای تمام حمایتهایی که از من داشتند تشکر کنم اما این یک داستان جدید برای من است. من میخواهم فاتح جامهایی شوم، در لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا بازی کنم و با تیم منچستر یونایتد میتوانم اینها را انجام دهم".
    آخرین روز مهلت نقل انتقالات تابستانی با شکست در خرید آندر هره را و فابیو کونترائو برای تیم منچستر یونایتد ناموفق بود اما با خرید ماروانه فلینی، ثمربخش به پایان رسید و این باعث شد تا دیوید مویس درباره او چنین بگوید که ماروانه فلینی دارای ویژگیهایست که افراد دیگر در پست او از آنها برخوردار نیستند و من مطمئنم که او تبدیل به بازیکن بزرگی برای تیم منچستر یونایتد خواهد شد.
    هنگامی که در مورد ماهیت عجولانه ترانسفر او از ماروانه فلینی سؤال شد، وی پاسخ داد:" این آخرین لحظات از آخرین دقیقه بود. اما در حال حاضر من شاد هستم و اکنون برای دیدار روز جمعه ( بازی برای تیم ملی بلژیک در برابر تیم ملی اسکاتلند ) متمرکزم. این یک شلوغی بود اما در حال حاضر میتوانم استراحت کنم. فشاری بر روی من وجود نداشت، و خوشحالم که در اینجا هستم و مهمترین چیز این است که اینجا هستم و در حال حاضر این خوب است. من امیدوارم هرکاری که میتوانم برای موفقیت در راه دفاع از تاج قهرمانی فصل گذشته تیم منچستر یونایتد انجام دهم".
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

مهاجم یونایتد، رابین ون پرسی می گوید از کار کردن با دیوید مویس در اولدترافورد خوشحال است، این در حالی است که در گزارش هایی آمده اوضاع بر خلاف این است و ون پرسی تلاش می کند تا خود را با روش های تمرینی مربی جدید وفق دهد و معتقد است که مویس جانشین خلفی برای سر الکس که عامل اصلی انتقالش به اولدترافورد بود، نمی باشد.

با این حال، ستاره ی یونایتد تاکید می کند که او یکی از طرفداران تاکتیک های مویس است و اعتقاد دارد که مویس با ورودش به اولدترافورد جو خیلی خوبی را به باشگاه آورده است. رابین می گوید:" کار کردن با سرمربی جدید، مویس، عالی است. او سبک و روش های خودش را دارد و من این ها را دوست دارم.

ما از همان روز اول شروع تور پیش فصلمان سخت کار کرده ایم. جو خوبی در باشگاه برقرار است.

من با شیوه ای که مویس دارد خوشحالم. او جلسات تمرینی خودش را دارد و رابطه ی نزدیکی با بازیکنان دارد و ما را با کارکنان و تمرینات خود آماده می کند. این کار ما را روی فرم نگه می دارد. خوشبختانه، قهرمانی فصل قبل ما را برای کسب قهرمانی های بعدی مشتاق تر کرده است."
    WE ARE UNITED

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

منچستر یونایتد خوشحال است اعلام کند که نانی یک قرارداد جدید 5 ساله تا ژوئن 2018 با این باشگاه امضا کرد.

منچستر یونایتد خوشحال است اعلام کند که نانی یک قرارداد جدید 5 ساله تا ژوئن 2018 با این باشگاه امضا کرد.

نانی که از می 2007 به یونایتد پیوسته است، در شش فصل همراهی اش با شیاطین سرخ به 4 قهرمانی در لیگ برتر، 2 جام حذفی، یک جام باشگاه های جهان و یک قهرمانی در جام باشگاه های اروپا رسیده است.
    دیوید مویس در اینباره می گوید:" من واقعا خوشحالم نانی برای 5 سال آینده تمدید قرارداد کرد. او توانایی زیاد و تجربه ای فراتر از 26 سال دارد. من تحت تاثیر تمرینات او قرار گرفته ام و منتظر همکاری با او در فصل های آینده هستم."

نانی نیز می گوید:" بازی در یونایتد تجربه ی فوق العاده ای برای من بوده است. وقتی به باشگاه آمدم، هیچ وقت تصور موفقیتی که از آن لذت بردیم را نمی کردم. هر روز تمرین کردن با بازیکنان عالی، کسانی می خواهند هر سال جام ها را بالای سر ببرند، انگیزه ای بزرگ برای من است. من خیلی خوشحالم که سرمربی جدید ایمانش به من را نشان داد و منتظر کمک کردن به تیم در رقابت برای کسب افتخارات در این فصل هستم."
    WE ARE UNITED

10. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

ریو فردیناند بر این باور است که آنها به راحتی قهرمان لیگ در فصل گذشته شدند و یک شبه به تیم بدی تبدیل نشده اند.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران - ریو فردیناند مدعی شد که تیم منچستریونایتد به اندازه کافی قوی است تا هر جامی را در فصل جاری ببرد.
    از باشگاه یونایتد به دلیل شکست در خریدن بازیکنان مدنظرش انتقاد می شود, آنها تنها توانستند ماروان فلاینی را قبل از پایان نقل و انتقالات در روز دوشنبه به خدمت بگیرند.
    اما فردیناند نگران کسب موفقیت زیر نظر دیوید مویز نیست و معتقد است قهرمان لیگ برتر هنوز به اندازه کافی قوی است تا جام ها را جارو کند.
    فردیناند به London Evening Standard گفت: ما ترکیب به اندازه کافی قوی داریم تا هر جامی را ببرد.
    “ما فصل گذشته به آسانی لیگ را بردیم و در عرض یک شب و روز به تیم بدی تبدیل نشده ایم.”
    ..
    “ما قویا به بازیکنانی که داریم, اعتقاد داریم. و به هر شکلی, شما نمی توانید پس از سه بازی, درباره لیگ قضاوت کنید. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم در چه جایگاهی لیگ را به پایان می رسانیم.”
    “من تمام جام ها را می خواهم. ما می خواهیم هر جامی را کسب کنیم. اینطور نیست که ما این جام را بیشتر از آن جام بخواهیم.”
    “این روش ما نیست. به رابین فان پرسی نگاه کنید. او بازیکن حرفه ای است و تشنه موفقیت است. به این دلیل او به منچستریونایتد آمده است.”
    ” ما هنوز جاه طلبی زیادی برای بردن جام ها داریم. این عطش هیچ وقت از بین نمی رود و هرگز فروکش نمی کند.”
    “هنگامی که شما قهرمان می شوید, مبدل به ماشینی می شوید که می خواهد جام های بیشتری ببرد. این همان دی ان ای است که در ما و باشگاه وجود دارد. این ویژگی مهم و ضروری است برای اینکه بازیکن منچستریونایتد باشید.”
    “شما می خواهید همانند سال قبل باشید, اما همیشه همانطور نمی شود. این خوب است که برای جام ها مبارزه کنیم, خوب است که به چنین شایستگی برسید که قهرمان شوید. ما این مسئله را هر سال درک می کنیم, این همان راهی است که پیش روی ما است.”
    فردیناند انتظار دارد که تیم در فصل جاری با چالشی سخت تر روبرو شود, همزمان با اینکه به ادامه کار بدون سرآلکس فرگوسن عادت می کند.
    ..
    “من ترجیح می دادم که تغییراتی صورت نمی گرفت و ما می توانستیم لیگ را به آسانی ببریم.”
    “اما همیشه به آن اندازه بردن جام آسان نیست. مربیان و بازیکنان زیادی در تیم های بالای جدول تغییر کرده اند که رقابت را برای تیم هایی که قهرمانی می خواهند, جذاب تر می کند. تغییر چیز بدی نیست.”
    “سرآلکس فرگوسن همیشه می گفت که هیچ کسی بزرگتر از باشگاه فوتبال منچستریونایتد نیست, این قضیه را درباره خودش هم صادق می دانست, علی رغم اینکه شخصیت بسیار بزرگی دارد. بنابراین, شما تنها باید به حرکت رو به جلو ادامه دهید و ناامید نشوید.”
    WE ARE UNITED

12. کاربر روبرو از پست مفید sAmAn.s تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فان پرسي اختلافش با مويس را تکذيب کرد

روبين فان پرسي با اعلام اين که از کار کردن با ديويد مويس خوشحال است مي گويد هيچ مشکلي با سرمربي اسکاتلندي تيمش ندارد.

رسانه‌هاي انگليسي در گزارشي اعلام کرده بودند روبين فان پرسي، مهاجم منچستر يونايتد از کار کردن با ديويد مويس، سرمربي اين تيم راضي نيست و با اين تيم مشکل دارد.

به نقل از ايسنا، فان پرسي در گفت و گو با روزنامه‌ "تلگراف" انگليس با رد هر گونه اختلاف با ديويد مويس، گفت: از کار کردن با مويس لذت مي برم. مويس شخصيت منحصر به فردي دارد و من از بودن در کنار او راضي هستم. اين تنها حرفي است که مي‌توانم به شما بگويم. تمام صحبت‌هايي که درباره اختلاف من با مويس مطرح شده است، شايعه‌هاي پوچ و بي اساس هستند.

ديويد مويس، سرمربي منچستر يونايتد که جانشين آلکس فرگوسن در اين تيم شد، هميشه از فان پرسي، مهاجم تيمش حمايت کرد و او را يکي از بهترين مهاجمان دنيا ناميد.

روبين فان پرسي ادامه داد: او شيوه تمريني متفاوتي دارد و مي‌داند که در منچستر چه کار مي‌کند، ديويد مويس روحيه ما را بالا نگه داشته است. او امسال کار سختي در منچستر يونايتد دارد، زيرا تيم ما توانسته در سال گذشته به قهرماني در ليگ برتر برسد.

14. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

نگاه گاردین به تابستان یونایتد

دنیل تیلور گاردین که یکی از بهترین روزنامه گارها هست درباره تابستان یونایتد در تازه ترین مقالش توضیحاتی داده ....

هررا

یونایتد میدونه که فدراسیون فوتبال اسپانیا به رسانه ها اعلام کرده که ان 3 وکیل یک شرکت حقوقی اسپانیایی تحت استخدام یونایتد بودن و به درخواست ان ها به فدراسیون رفتن اما با این حال این موضوع را رد میکنن و موضعشان این هست که فقط خود یونایتد این صلاحیت را دارد که تایید کند این 3 وکیل از طرف ان ها بودن و یا نه ( شرکت حقوقی که 3 وکیل کارمند انجا بودن میگن بدلیل مفاد قراردادشان نمیتونند بگن که نماینده چه کسی بودن ، هررا هم میگه که نماینده خودش و وکیلش نبودن )

یونایتد اما تایید میکند که راجع به وضعیت حقوقی پیچیده قرارداد با چند وکیل و فرد اگاه صحبت کرده اما هیچ موقع قصد نداشتن که مبلغ بند جدایی ( 30 میلیون پوند ) رو بدن چون بازیکن رو حدود 20 میلیون پوند ارزش گذاری کرده بودن

یونایتد بعد از بازی 2 سال پیش با بیلبائو چند بازیکنشون از جمله هررا را زیر نظر داشتن و پیشنهادی به اندازه مقدار ارزش گذاریشون روی بازیکن دادن ولی بعد تاکید باشگاه بیلبائو مبنی بر پرداخت بند جدایی از خرید منصرف شدن و از اینکه حضور ان 3 وکیل و هیاهوی بعدیش باعث شده که این برداشت بشه که قصد خرید و پرداخت بند جدایی را داشتن ولی در اینکار شکست خوردن عصبانی اند

اوزیل

یونایتد همچنین از ادعاهای اخیر مبنی بر اینکه ارسنال ان ها را بر سر خرید اوزیل شکست داده متعجبند

اوزیل حدود 3 هفته پیش توسط پدر و کارگزارانش به یونایتد و بعد سیتی پیشنهاد داده شد ... یونایتد این پیشنهاد را رد کرد چون در ان موقع تصمیم قطعیشان را گرفته بودن که اجازه خروج به رونی نمیدن و با حضور رونی و کاگاوا در ان پست نیازی نمیبینند که بازیکنی با قیمت و دستمزد بالا در ان پست خریداری کنند

کاگاوا

کاگاوا علی رغم بازی نکردن در این فصل تا به اینجا کاملا در برنامه های مویز حضور دارد

مشکل تنها 2 چیز است : تابستان پرمشغله که با حضور در جام کنفدراسیون ها و حضور نصفه و نیمه در تور تابستانی بخاطر مسائل اسپانسرینگ تکمیل شد باعث شده که کادر فنی تصمیم به استفاده از شینجی موقعی که امادگی کامل بدنی و روانی دارد بگیرد تا از مصدومیت شدید ، ضربه خوردن اعتماد بنفسش و طولانی شدن زمان جا افتادنش جلوگیری کنند

یونایتد همچنین در خواست اتلتیکو مادرید برای خرید و یا قرض گرفتن کاگاوا رو فورا رد کرد است

رونی

یونایتد در پشت صحنه از اینکه انچنان تمرکز رسانه ای مبنی بر موفقیتشان در نگه داشتن رونی در حالیکه زمان و تلاش زیادی روی این موضوع که به عقیده شان میتواند فاکتور تعیین کننده در کورس قهرمانی باشد صرف کردن نشده ناراحت است

خواست رونی مبنی بر ترک باشگاه ، فعالیت پشت پرده پل استرتفورد مدیر برنامش که روابط خوبی با یونایتد و بخصوص سر الکس فرگوسن ندارد و تمایل شدید چلسی برای جذب رونی یکی از مسائل بزرگ این تابستان الدترافورد بوده و بیشتر از نصف زمانیکه مقامات یونایتد صرف خرید و فروش بازیکن در این تابستان کردن روی این موضوع گذاشته شده است ... یونایتد مصمم بود که اراده اش برای نگه داشتن رونی را نشان بدهد ... این ماجرا همچنان در جریان است و هر دو طرف قبول دارند که حل و فصل کلی مشکل اسان نخواهد بود اگر چه یونایتد نگه داشتن رونی در این تابستان و جلوگیری از تقویت چلسی را به عنوان یک پیرروزی برای خود میبینند

فابرگاس

یونایتد از چند ماه قبل با مدیر برنامه فابرگاس در ارتباط بوده و بهشان اطمینان داده شده بود که وی از ایده پیوستن به ان ها استقبال میکند و از اینکه در سال قبل جام جهانی چندان بهش فرصت بازی در پست دلخواه نرسد شدیدا احساس نگرانی میکند اما در نهایت این انتقال عملی نشد و یونایتد این را یک شکست میداند و عقیده دارد که ازشون توسط فابرگاس و کمپش برای اطمینان گرفتن از بارسا مبنی بر زمان بازی بیشتر و ارزش نهادن بیشتر استفاده شده است

تیاگو

ماجرای تیاگو اینجوری بازتاب داده شده که وی پیشنهاد یونایتد را بخاطر بایرن و گواردیولا رد کرده است در حالیکه این همه حقیقت نیست ... دلیل اصلی که یونایتد علی رغم توافق بر سر مسائل شخصی حاضر به دادن پیشنهاد نشد این بود که مویز کاملا باور نداشت که وی میتواند بازیکن مناسبی برای یونایتد و سیستمش باشد . یونایتد در زمان سر الکس حدود 3 سالی تیاگو را زیر نظر داشت و در ماه های اخر حضور سر الکس حتی مقدمات ترانسفر را فراهم کرد اما مویز همانجوری که تمام افراد داخل باشگاه اورتون شهادت میدهند دوست دارد که اطلاعات بسیار وسیعی از تمام جوانب بازیکن و سابقه اش داشته باشد و حتما مدت نسبتا طولانی بازی بازیکن را بطور دقیق زیر نظر داشته باشد تصمیم گرفت که بنا به همین دلایل علی رغم گزارش مثبت استعدادیاب های یونایتد دستور پیشنهاد رسمی برای تیاگو را صادر نکند.

این ماجرا بخوبی نخستین تجربه حضور مویز در یک بازار نقل و انتقالات کاملا جدید و متفاوت به نسبت ان بازاری که اورتون در ان حضور داشت و همچنین زمان کمش در این تابستان بدلیل قرارداد سر الکس که تا 1 جولای اعتبار داشت و خواست اورتون که وی تا پایان رسمی قراردادش که همان 1 جولای است نباید بطور رسمی در یونایتد مشغول بکار شود و در انجا حضور یابد را نشان میدهد .

نانی

یونایتد نمیخواست که چیزی را به مویز تحمیل کند به همین دلیل به وی قول دادن که بهش فرصت میدهند تا ترکیب بازیکنان فعلی را در فصل اول بررسی کند و بازیکنی را برخلاف نظرش نمیفروشند و به همین دلیل پیشنهاد تاتنهام برای خاویر هرناندز و همچنین درخواست 5 باشگاه مختلف برای صحبت بر سر نانی را رد کردند .

مویز در این تابستان خواهان 2 هافبک و همچنین یک دفاع چپ برای رقابت با اورا بود اما به دلایل مختلف تنها موفق به جذب فلاینی شدن و به همین خاطر مسئولان یونایتد در بین خود این موضوع که تابستان چندان موفقی نداشتند را قبول دارند .

یونایتد همچنین به اطلاع چندین رسانه رسانده است که از اینکه این موضوع مطرح میشود که باشگاهی با عظمت و تجربه اون ها در زمینه ترانسفرها 3 وکیل اسپانیایی که ادعا میکنند نمیشناسنشان استخدام کرده چون اطلاعی از وضعیت حقوقی و مالیاتی قراردادها در اسپانیا نداشته عصبانی و خشمگین است .

16. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

فلاینی : رویایم پیوستن به یونایتد بود

" کم کم دارم شروع به ریکاوری و پشت سر گذاشتن خستگی ذهنی ، اضطراب و هیجان روز اخر نقل و انتقالات میکنم . شما به عنوان یک بازیکن تمام این احساسات را در دوران فصل نقل و انتقالات پیدا میکنید.

سخت ترین قسمت راضی کردن اورتون که میخواست من را نگه دارد بود . از ان طرف مویز هرگز تسلیم نشد . من روز اخر به اورتون رفتم تا بهشان بگویم که اجازه رفتنم را بدهند . مدارک مربوط به ترانسفرم فکر کنم ساعت 22:59 شب که دقیقا مصادف با پایان مهلت ترانسفرها بود به مراجع مربوطه ارسال شد . برای 5 دقیقه من اصلا تو این دنیا نبودم . اصلا نمیدونستم که مدارک سر موقع ارسال شده یا نه اما تمام افراد حاضر در یونایتد به من میگفتند که مدارک به موقع رفته و مشکلی نیست . در سال 2008 هم که به اورتون پیوستم کار به اخرین ساعات کشید اما ان موقع به اندازه امسال استرس نداشتمو اگر ان ترانسفر انجام نمیشد خیلی ناراحتم نمیکرد چون ان موقع جوون بودم و در استاندارد لیژ احساس خوشحال بودم .

شما نمیتونید به فرصت بازی برای یونایتد و حضور در کنار بازیکنان فوق العاده و 80 هزار هوادار نه بگید . رویایم بالاخره دارد محقق میشود ، من همیشه میخواستم لیگ برتر را فتح کنم و در لیگ قهرمانان بازی کنم .

من 5 سال در یکی از بهترین لیگهای دنیا بازی کردم پس اگر یونایتد من را خریده بخاطر این است که میدانند من توانایی ارائه بازی خوب برای ان ها را دارم .

از همان شب فراموش نشدنی فینال سال 99 بود که طرفدار یونایتد شدم . از ان شب ارزویم پیوستن به یونایتد بود و همیشه دوست داشتم که خودم را بازیکن منچستریونایتد بنامم .

در تمام این سال ها خودم را هوادار یونایتد میدانستنم و وقتی فرصت پیوستن به ان ها پیش امد لحظه ای دریغ نکردم .

در ماجرای ترانسفرم از مقداری پول گذشتم اما این اهمیتی ندارد چیزی که مهم است به حقیقت پیوستن رویایم بود . "

18. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saman

EnglandManUtdBarcelona

David Beckham

تشکر ها
    227
    تشکر شده 517 در 212 پست

ویلفرد زاها احساس می کند که تیم زیر 21 سال انگلیس مقابل مولداوی به پیروزی راحتی دست یافت، هرچند وی معتقد است سه شیر ها در مقابل دروازه و در تمام کنندگی باید بهتر عمل کنند.

ویلفرد زاها احساس می کند که تیم زیر 21 سال انگلیس مقابل مولداوی به پیروزی راحتی دست یافت، هرچند وی معتقد است سه شیر ها در مقابل دروازه و در تمام کنندگی باید بهتر عمل کنند.
    وی در اینباره می گوید:" واقعا بازی خوبی بود،به بازی تسلط داشتیم و فقط نیاز داشتیم از شانس های بدست آمده استفاده کنیم. اما در کل خوب بازی کردیم.

باید روی تمام کنندگیمان کار کنیم، چرا که می توانستیم در ابتدای بازی کار را تمام کنیم. باید از موقعیت های خود استفاده کنیم در غیر این صورت در بازی های بعدی این قضیه ممکن است برایمان گران تمام شود."

این بازی اولین بازی زاها زیر نظر ساوث گیت بود و ترکیب تیم بسیار تغییر کرده بود و بازیکنان جدیدی به تیم وارد شده بودند، زاها در اینباره نیز می گوید:" این اولین بازی من با بعضی از این بازیکنان بود و ما همه متفاوت بازی می کردیم و فقط باید بازی یکدیگر را بفهمیم. اما برای اولین بازیمان با هم، برای همه بازی خوبی بود."
    WE ARE UNITED

صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع