Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    سدانی ها
    Guest

Bia Inja آخرین اخبار بازیکنان داخلی و خارجی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    مسی، ریبری و کریستیانو رونالدو سه نامزد نهایی جایزه بهترین بازیکن اروپا در فصل 13/2012 شدند.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا، بازیکن فرانسوی بایرن‌مونیخ و مهاجم پرتغالی رئال مادرید در نظرسنجی خبرنگاران فدراسیون‌های عضو یوفا به عنوان سه نامزد نهایی کسب این جایزه انتخاب شدند. برنده نهایی پس از یک نظرسنجی زنده در موناکو در مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 14/2013 در روز پنج‌شنبه 29 آگوست (هفتم شهریور) اعلام خواهد شد.

خبرنگاران به وسیله سیستم الکترونیک در موناکو به صورت زنده رأی خواهند داد تا بهترین بازیکن از میان این فهرست سه نفره انتخاب شود. رأی دهندگان پنج بازیکن برتر از نظر خود را ارائه دادند؛ به صورتی که نفر اول پنج امتیاز، نفر دوم چهار امتیاز و همین‌طور تا آخر دریافت خواهند کرد. سپس یوفا 10 نفر برتر را بر اساس این لیست معرفی کرد. رده‌بندی نفر چهارم تا دهم به این شرح است:

4- روبرت لواندو فسکی (لهستان)- بایرن‌مونیخ: 80 امتیاز

5- آرین روبن (هلند)- بایرن‌مونیخ: 55 امتیاز

6- توماس مولر (آلمان)- بایرن‌مونیخ: 51 امتیاز

7- گرت بیل (ولز)- تاتنهام: 48 امتیاز

8- باستین شواین‌اشتایگر (آلمان)- بایرن‌مونیخ: 34 امتیاز

9- زلاتان ایبراهیموویچ (سوئد)- پاری‌سن‌ژرمن: 27 امتیاز

10- روبین فان پرسی (هلند)- منچستریونایتد: 24 امتیاز

این سومین دوره اهدای جایزه بهترین بازیکن اروپا خواهد بود که میشل پلاتینی مبتکر آن بود. آندرس اینیستا در فصل 12/2011 و مسی در فصل 11/2010 برندگان این جایزه بودن

2. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار بازیکنان داخلی و خارجی

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    مهدي كريميان بعد از يك تصادف وحشتناك و حضوري چند روزه در بيماريتان، به منزلش بازگشت تا دوران درمان را پشت سر بگذارد. كريميان در گفتگو با خبرنگار سايت گل ، اتفاقات را كامل تعريف مي كند:« حقيقتش همراه همسرم براي افطار به خانه جواد كاظميان رفته بودم. از خانه كه امدم بيرون يك پرايد افتاد دنبالم. هي فرمان را مي داد سمت من و هي من مي ايستادم. نمي دانستم چرا اين كار را مي كند و چكار بايد بكنم. در نهايت هم ماشين را كشيد سمت من و من هم مجبور شدم از جاده خارج شوم و با درخت برخورد كنم. فقط فهميدم كه سرم به شيشه خورد. همين . ديگر چيزي نفهميدم اما همسرم شرح ماوقع را به من توضيح داد»

هافبك تراكتورسازي در حالي كه نمي توانست به درستي صحبت كند اين حرفها را به زبان مي آورد. حرفهايي كه البته همسرش برايش تعريف كرده:« اينها را همسرم به من گفت. من بعد از برخورد با درخت بيهوش شدم. صورتم پس از برخورد با شيشه خراش پيدا كرد و الان هم زخم است. راننده پرايد مي خواسته فرار كند كه همسرم داد و بيداد مي كند. گريه كنان مي گويد آقا اين چه طرز برخورد با بازيكن تراكتورسازي است. راننده وقتي مي فهمد مهدي كريميان هستم نامردي نمي كند. برمي گردد و مرا تا نزديكي هاي بيمارستان مي آورد. من كه بيهوش بودم اما اينها را همسرم تعريف مي كند. او كه مرا به بيمارستان مي اورد ديگرفرار مي كند. الان هم دنبالش هستند او را بگيرند .»

كريميان در ادامه مي گويد:« حين رانندگي حواسم بود كه چه شكلي است و هنوز هم يك چيزهايي يادم مانده. قبل از اينكه با درخت برخورد كنيم او را مي شناختم، او را كه نه ولي چهره اش تقريبا يادم مانده. مسئولان بيمارستان هم گفتند در فيلم دوربين ها نگاه مي كنيم تا چهره اش را پيدا كنيم. البته همسرم مي گويد ما را تا داخل بيمارستان نياورد كه پياده كند. خوشبختانه براي همسرم اتفاقي نيفتاد اما صورتم پاره شده و خراش پيدا كرده»

كريميان از محبت مردم تبريز هم صحبت مي كند:« بايد از مردم تبريز تشكر كنم. آنها در اين چند روز مرا شرمنده كردند. بايد بتوانم لطف آنها را جبران كنم و فكر مي كنم تنها راهي كه دارم اين است كه تا اخر فوتبالم در تراكتورسازي بمانم. در حدود 2000 نفر از مردم در بيمارستان حاضر بودند و جوياي احوالم شدند. خودم كه به هموش نبودم اما خانواده ام اينها را به من مي گويند. الان هم اگر دقت كنيد كمي گيج هستم ولي بايد به منزلم برمي گشتم. مسئولان حراست بيمارستان هم با توجه به ازدحام جمعيت مرا يواشكي از درب پشتي مرخص كردند. »

كريميان از بازيكنان تراكتورسازي هم تشكر مي كند كه در اين چند روز تنهايش نگذاشتند:« بازيكنان تراكتورسازي و كادر فني تا دوشنبه ساعت 6 كنارم بوند و بعد راهي اصفهان شدند. البته 2 تا از دكترهاي تيم كنارم ماندند تا بالاي سرم باشند. پدر، پدر همسرم، عمويم و 2 دوستم از بوشهر هم آمدند و بايد از آنها تشكر كنم. »

اما وضعيت اتومبيل مهدي كريميان. او در اين وضعيت هم دست از شوخي برنمي دارد:« همسرم مي گفت ماشين ديگر روشن نشده. البته فكر مي كنم سمت راننده داغان شده اما اينها را ننويس تا افت قيمت پيدا نكند. جدا از شوخي بايد بگويم كه خيلي به خير گذشت و همين كه روي 2 پا ايستاده ام خدا را صد هزار مرتبه شكر»

4. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

جرارد پیکه و آندرس اینیستا پس از حضور تیم بارسلونا در بانکوک و پیش از دیدار دوستانه با تیم ملی تایلند که روز چهارشنبه برگزار خواهد شد، صحبت کردند. مدافع میانی بارسلونا تأیید کرد که سسک فابرگاس که هدف منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات بوده است، در بارسلونا ماندنی خواهد بود.

وی در این باره اظهار داشت: او همیشه در این شرایط آرام بوده است. برای بازیکنی با توانایی‌های فابرگاس دریافت پیشنهادهای مختلف طبیعی است اما می‌توانم تأیید کنم که در باشگاه می‌ماند. این همیشه رویای او بوده است و من بسیار خوشحالم که می‌ماند. فکر نمی‌کنم فابرگاس در این باره تردید هم داشته است.

پیکه همچنین تأکید کرد: جذب یک مدافع میانی که بتواند خودش را با شیوه بارسا تطبیق دهد، بسیار مشکل است. ما در گذشته دیده‌ایم که پیدا کردن چنین بازیکنی چقدر سخت است.

مدافع بارسلونا خاطرنشان کرد: هر سال به نظر می‌رسد مسی تمام کارهایی که یک بازیکن می‌تواند انجام بدهد را انجام می‌دهد اما تلاش می‌کند باز هم بهتر شود. او گل خلق می‌کند، گل می‌زند و همچنان تأثیر بیشتری روی تیم به جا می‌گذارد. این طبیعی است زیرا پنجمین بازیکن باتجربه در تیم است. درباره بهترین بازیکن دنیا صحبت می‌ کنیم.
    بازیکن سابق منچستریونایتد اضافه کرد: سال گذشته هیجان کلاسیکو کاهش یافت و همه ‌چیز به حالت طبیعی بازگشت. رفتن مورینیو تأثیر زیادی نخواهد گذاشت.

6. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

نیمار پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها تحت عمل جراحی لوزه قرار گرفت؛ عملی که می‌توانست باعث کمبود آهن در خون وی شود. بازیکن برزیلی از کم‌خونی رنج می‌برد که از کمبود هموگلوبین در خون ناشی می‌شود. این یک بیماری نیست بلکه شرایطی است که می‌تواند از چندین عامل ناشی شود (معمولا از کمبود آهن) و خودش را از طریق نشانه‌هایی مثل خستگی مفرط نشان خواهد داد.

نیمار در حال حاضر تحت مداوای پزشکان بارسلونا است و پدرش نگران شرایط سلامتی وی است زیرا این بازیکن پس از عمل جراحی تاکنون هفت کیلو وزن کم کرده است.

پدر نیمار در این باره اظهار داشت: نیمار به من گفت احساس می‌کند مثل همیشه نیست. او به من گفت که اخیرا پس از تمرینات احساس خستگی شدیدی می‌کند. من فکر می‌کنم عمل جراحی باعث این شرایط شده است.

وی ادامه داد: او اکنون در حال بازگشت به شرایط طبیعی است. تمام چیزهایی که او نیاز دارد در حال انجام شدن است.

8. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم پشت و ریباند کننده بعضی مواقع دفاع
    مربی مورد علاقه
    مربی های میلان و ایتالیا
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنان ایتالیایی

ItaliaMilanSS_Tehran

Maldini

تشکر ها
    390
    تشکر شده 70 در 29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سدانی ها نمایش پست ها
    مسی، ریبری و کریستیانو رونالدو سه نامزد نهایی جایزه بهترین بازیکن اروپا در فصل 13/2012 شدند.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا، بازیکن فرانسوی بایرن‌مونیخ و مهاجم پرتغالی رئال مادرید در نظرسنجی خبرنگاران فدراسیون‌های عضو یوفا به عنوان سه نامزد نهایی کسب این جایزه انتخاب شدند. برنده نهایی پس از یک نظرسنجی زنده در موناکو در مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 14/2013 در روز پنج‌شنبه 29 آگوست (هفتم شهریور) اعلام خواهد شد.

خبرنگاران به وسیله سیستم الکترونیک در موناکو به صورت زنده رأی خواهند داد تا بهترین بازیکن از میان این فهرست سه نفره انتخاب شود. رأی دهندگان پنج بازیکن برتر از نظر خود را ارائه دادند؛ به صورتی که نفر اول پنج امتیاز، نفر دوم چهار امتیاز و همین‌طور تا آخر دریافت خواهند کرد. سپس یوفا 10 نفر برتر را بر اساس این لیست معرفی کرد. رده‌بندی نفر چهارم تا دهم به این شرح است:

4- روبرت لواندو فسکی (لهستان)- بایرن‌مونیخ: 80 امتیاز

5- آرین روبن (هلند)- بایرن‌مونیخ: 55 امتیاز

6- توماس مولر (آلمان)- بایرن‌مونیخ: 51 امتیاز

7- گرت بیل (ولز)- تاتنهام: 48 امتیاز

8- باستین شواین‌اشتایگر (آلمان)- بایرن‌مونیخ: 34 امتیاز

9- زلاتان ایبراهیموویچ (سوئد)- پاری‌سن‌ژرمن: 27 امتیاز

10- روبین فان پرسی (هلند)- منچستریونایتد: 24 امتیاز

این سومین دوره اهدای جایزه بهترین بازیکن اروپا خواهد بود که میشل پلاتینی مبتکر آن بود. آندرس اینیستا در فصل 12/2011 و مسی در فصل 11/2010 برندگان این جایزه بودن

امسال اصلا حق لیونل مسی نبوده
    به نظر من ریبری از مسی تو این فصل خیلی سر تر بود
    رونالدو که عالی بود و آقای گل ارپا هم شد
    حق کریس رونالدوه
    Only ITALY

10. 2 کاربر از پست مفید سعیدح تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

امسال دیگه حق کریستین رونالدو هست

12. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض زهر دار ترین زوج ها خط حمله جهان

نقل و انتقالات تابستانی باعث شده تا زوج‌های قدرتمند و مخوفی در تیم‌های قدرتمند اروپا شکل بگیرد.

حضور نیمار در بارسلونا، فالکائو در موناکو، کاوانی در پاری سن ژرمن و ... نشان‌دهنده شکل‌گیری زوج‌های طلایی در تیم‌های متمول اروپا است.

بر این اساس به بررسی برترین و قدرتمندترین خطوط آتش اروپا بر اساس تعداد گل‌های زده در فصل گذشته خواهیم پرداخت.

در این میان برخی تیم‌ها نظیر بایرن مونیخ که فصل گذشته با به ثمر رساندن 98 گل برترین تیم اروپا بود، زوج خط حمله‌ای به مانند سایر تیم‌های مطرح نداشت و این موضوع نشان دهنده توازن تیمی در این باشگاه آلمانی است.

1- بارسلونا، لیونل مسی و نیمار ( امتیاز 60)

بدون شک لیونل مسی خطرناک‌ترین مهاجم دنیا به شمار می‌رود. ستاره آرژانتینی در شرایطی که در لالیگا رقیبی قدرتمند همچون کریستیانو رونالدو را در پیش دارد، فصل گذشته موفق شد با فاصله بسیار و با به ثمر رساندن 46 گل عنوان آقای گلی لیگ اسپانیا را بدست آورد.

بارسا در فصل جدید علاوه بر اینکه این ستاره ارزشمند را در اختیار خواهد داشت، یکی دیگر از ستارگان برتر فوتبال را نیز به خدمت گرفته است.

نیمار برزیلی مهاجمی که قبل از پیکارهای جام کنفدراسیون‌ها راهی بارسا شد و کاتالان‌ها بسیار خوشحال هستند که او را قبل از درخشش در این مسابقات جذب کردند.

ملی‌پوش سابق سانتوس فصل پیش برای تیمش 14 گل به ثمر رساند و در این فصل در کنار مسی بدون شک یکی از خطرناک‌ترین خطوط حمله را تشکیل خواهند داد.

2- پاری سن ژرمن، زلاتان ایبراهیموویچ و ادینسون کاوانی (امتیاز 59)

ستاره سوئدی یکی از شگفت‌انگیزترین مهاجمان دنیا بشمار می‌رود. زلاتان فصل گذشته در لیگ فرانسه (لوشامپیونه) موفق شد 30 گل به ثمر برساند و عنوان آقای گلی این پیکارها را بدست آورد.

او در این فصل تنها نخواهد بود و ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه‌ای را در کنار خود خواهد دید.

بازیکنی که فصل گذشته در پیکارهای کالچو 29 گل به ثمر رساند تا پاری سن ژرمن زوج خط حمله خود را با دو آقای گل تشکیل دهد.

لئوناردو مدیر ورزشی پاریسی‌ها هم به تعریف و تمجید از خط حمله این تیم پرداخته بود و این زوج را یکی از رویایی‌ترین زوج‌ها در فوتبال اروپا دانسته بود.

3- رئال مادرید، کریستیانو رونالدو و کریم بنزما (امتیاز 45گل)

ستاره پرتغالی فصل گذشته در لالیگا 34 گل به ثمر رساند و پس از مسی در جایگاه دوم برترین گلزنان قرار گرفت.

CR7 قطعاً با حضور آنچلوتی آزادی عمل بیشتری خواهد داشت و می‌تواند بدون دغدغه به گلزنی خود در خط آتش مادریدی‌ها ادامه دهد.

رونالدو موفق شد در سال‌های 2008 و 2011 آقای گل لالیگا شود و در سال‌های دیگر زیر سایه مسی قرار داشته است.

ستاره آرژانتینی در فصل‌های 2010، 2012 و 2013 آقای گل لالیگا شده است.

دیگر مهاجم مادریدی‌ها کریم بن‌زما ملی‌پوش فرانسوی خواهد بود.

مهاجم مسلمان کهکشانی‌ها فصل قبل 11 گل به ثمر رساند و این فصل در کنار رونالدو می‌توانند زوج خطرناکی را بسازنند.

4- بوروسیا دورتموند، لواندوفسکی و آئوبامیانگ (امتیاز 43)

مهاجم لهستانی زردهای آلمان بدون شک یکی از برترین مهاجمان چارچوب‌شناس اروپا محسوب می‌شود. گل‌های دیدنی او مقابل رئال‌مادرید، کمر شاگردان مورینیو را در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان خرد کرد و او را بیش از پیش در کانون توجهات باشگاه‌های برتر اروپا قرار داد.

ستاره‌ای که از فصل آینده در بایرن توپ خواهد زد در فصل گذشته برای دورتموندی‌ها 24 گل به ثمر رساند.

نایب‌قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در این فصل آئوبامیانگ ملی‌پوش تیم فوتبال گابن را از تیم سن‌اتین خریداری کرده و این بازیکن توانمند فصل پیش موفق شد در لوشامپیونه 19 گل به ثمر برساند.

5- منچستر یونایتد، فان پرسی و رونی (امتیاز 38)

روبین فان‌ پرسی فصل گذشته در ترکیب شیاطین سرخ 26 گل به ثمر رساند و تاثیر مستقیم در قهرمانی منچستر یونایند در لیگ برتر انگلیس داشت.

دیگر مهاجم ارزشمند یونایتد وین رونی ملی‌پوش انگلیسی است. او که ماندنش در اولدترافورد مبهم است در صورت باقی ماندن در منچستر به همراه مهاجم هلندی زوجی خطرناک را تشکیل خواهند داد.

رونی فصل قبل برای منچستر 12 گل به ثمر رساند.

6- موناکو، فالکائو و جیمز رودریگوئز ( امتیاز 38)

رادامل فالکائو ستاره کلمبیایی که این فصل با قراردادی گزاف از اتلتیکو مادرید به موناکو پیوست، فصل گذشته در لالیگا موفق شد 28 گل به ثمر برساند و پس از مسی و رونالدو در مکان سوم قرار گرفت.

دیگر ستاره این تیم فرانسوی، جیمز رودریگوئز است که فصل پیش در پورتو موفق شد 10 گل به ثمر برساند.

این دو مهاجم کلمبیایی در خط آتش موناکو بدون شک یکی از زوج‌های قدرتمند فوتبال اروپا را تشکیل خواهند داد.

7- منچستر سیتی، نگردو و آگوئرو (امتیاز 37)

پس از حضور مانوئل پلگرینی در جمع آبی‌های شهر منچستر تعدادی از بازیکنان اسپانیایی راهی این تیم شدند که در این میان آلوارو نگردو با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو از سویا راهی جزیره شد.

او فصل پیش در لالیگا 25 گل به ثمر رساند و سابقه بازی برای رئال مادرید را هم دارد.

زوج این بازیکن در سیتی سرخیو آگوئرو خواهد بود. اگر چه این مهاجم آرژانتینی چندان فصل پیش موفق نبود اما توانست 12 بار دروازه حریفان را باز کند.

8- تاتنهام، سولدادو و دفوئه (امتیاز 35)

تاتنهام موفق شد روبرتو سولدادو مهاجم ارزشمند والنسیا را به خدمت بگیرد تا در این فصل در کنار دفوئه زوج خطرناکی را در لیگ برتر انگلیس تشکیل دهند.

سولدادو موفق شد در لالیگا 24 گل به ثمر برساند و در فصول اخیر همواره از ستون‌ اصلی خفاش‌ها به شمار می‌رفت. دفوئه هم فصل قبل در لیگ برتر 11 گل به ثمر رساند.

9- ناپولی، هیگواین و مرتنس( امتیاز 32)

تیم ایتالیایی گونزالو هیگواین را از رئال مادرید جذب کرد تا به نوعی خلاء ادینسون کاوانی را پر کند.

هیگواین فصل گذشته برای مادریدی‌ها 16 گل به ثمر رساند و پس از رونالدو دومین گلزن برتر کهکشانی‌ها بود.

دیگر مهاجم ناپلی‌ها دنیس مرتنس است. این بازیکن بلژیکی موفق شد در لیگ هلند و در ترکیب آیندهوون 16 گل وارد دروازه حریفان کند.

10- بایرن مونیخ، مانزوکیچ و مولر ( امتیاز 28)

باوارایی‌ها فصل رویایی را پشت سر گذاشتند و موفق شدند 98 بار دروازه حریفان را فرو بریزنند. تقریبا همه بازیکنان بایرن برای این تیم موفق به گلزنی شدند و در این میان مانزوکیچ در بوندس‌لیگا 15 بار گل زد و توماس مولر هم 13 بار دروازه حریفان را گشود.

جدا از این دو مهاجم توانمند باید قدرت بالای ریبری و روبن در گلزنی را به حساب آورد.

11- میلان، الشراوی و بالوتلی ( امتیاز 28)

در تعطیلات زمستانی فصل گذشته بود که ماریو بالوتلی از من‌سیتی راهی میلان شد تا در خط حمله این تیم ایتالیایی بدرخشد. یاغی در میلان موفق شد 12 گل به ثمر برساند و در کنار او الشراوی ملقب به فرعون 16 بار دروازه حریفان را گشود.

این دو مهاجم هم می‌توانند در سری A و اروپا برای دروازه حریفان خطرآفرین شوند.

12- اتلتیکو مادرید، داوید ویا و داکاستا‌ (امتیاز 20)

تیم دوم شهر مادرید رادامل فالکائو را از دست داد اما به جای این بازیکن کلمبیایی، داوید ویا را از بارسلونا جذب کرد. مهاجم ملی‌پوش اسپانیایی فصل قبل برای بارسا 10 گل به ثمر رساند تا در فصل جدید از سایه ستارگان بزرگ کاتالان خارج شود. زوج او در اتلتیکو، داکاستا خواهد بود که فصل پیش 10 گل به ثمر رساند.

13- یوونتوس، کارلوس توز و لورنته ( امتیاز 15)

یووه فصل پیش مهاجم توانمندی که بتواند ستاره تیمش باشد نداشت. بهترین گلزن این تیم آرتور ویدال بود که در خط حمله بازی نمی‌کند.

بانوی پیر ایتالیا برای کسب سومین اسکودتوی متوالی این فصل دست به ولخرجی زد و بازیکنانی توانمند نظیر کارلوس توز و لورنته را به خدمت گرفت.

توز در من‌سیتی موفق شد 11 گل به ثمر برساند و لورنته در دیدارهای فصل گذشته لالیگا تنها 4 گل به ثمر رساند.

ترکیب زوج اسپانیایی و آرژانتینی در خط حمله این تیم ایتالیایی جذاب خواهد بود و قطعاً قدرت گلزنی این تیم پرافتخار را افزایش خواهد داد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع