Design & Developed BY Patira

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 257 , از مجموع 257
    سدانی ها
    Guest

perspolis ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

**تاپیک بسته شد به اینجا مراجعه کنید>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش اخباره
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های غیر فنی دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:53

2. 11 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

گزارش تمرين پرسپوليس

در تمرين پرسپوليس، براي دومين بار در يک روز جشن تولد گرفته شد.

تمرين نوبت بعدازظهر روز دوشنبه پرسپوليس از ساعت 15:30 در ورزشگاه درفشي‌فر آغاز شد.

به نقل از ايسنا، پيش از آغاز تمرين و زماني که دايي به ورزشگاه وارد شد، هواداران با دادن گل و شيريني تولدش را تبريک گفتند و سرمربي پرسپوليس هم از همه آن‌ها تشکر کرد.

تمرين پرسپوليس با دويدن و گرم کردن آغاز شد و بازيکنان با انجام پاسکاري‌هاي کوتاه و بلند و در ادامه فوتبال تحت فشار، به تمرين ادامه دادند. در بخش پاياني هم دويدن‌هاي استقامتي و استارت‌هاي سرعتي در دستور کار بازيکنان قرار گرفت.

علي دايي با حضور در ميانه زمين، شخصا تمرين را زير نظر داشت و با فريادهاي خود مدام به بازيکنان تذکر مي‌داد.

سيد جلال حسيني که به کيش رفته بود، بر خلاف تمرين نوبت صبح، در اين تمرين حاضر بود. همچنين بازيکنان پرسپوليس به مناسبت تولد سيد جلال که با علي دايي در يک روز است، مراسم کوچکي برگزار کردند. روي کيک تولد حسيني هم تصوير خودش حک شده بود. بازيکنان پرسپوليس و کادر فني با تبريک تولد حسيني به او، کيک را به صورت او ماليدند.

محمدرضا خلعتبري تنها غايب تمرين امروز بود. مهرداد کفشگري و اميد عاليشاه با کادر پزشکي تمرين کردند. ضمن اينکه دو بازيکن تستي هم در اين تمرين حاضر بودند.

30 تماشاگر هم در هواي سرد تهران، تمرين را از نزديک ديدند.

پرسپوليس خود را براي ديدار با فجر سپاسي در هفته بيست و ششم ليگ برتر آماده مي‌کند که اين بازي يکشنبه آينده در شيراز برگزار مي‌شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

صادقيان: مي‌خواهم به جنگ مشکلات بروم

هافبک تهاجمي تيم فوتبال پرسپوليس تاکيد کرد اين تيم توانايي دستيابي به عنوان قهرماني ليگ برتر را دارد.

پيام صادقيان که طي روزهاي گذشته به دليل برخي مشکلات از شرايط دلگير بود در گفت‌وگو با سايت باشگاه پرسپوليس صحبت‌هايي متفاوت را مطرح کرد و گفت: آن فکرها را به کلي از سرم بيرون کردم. نشستم و فکر کردم که بايد با خودم و اين شرايط کنار بيايم و دلگير بودن کمکي به من نخواهد کرد. حالا تصميم خودم را گرفته‌ام، مي‌خواهم به جنگ مشکلات بروم و حتماً موفق خواهم شد.

وي در ادامه افزود: بعد از بازي با سپاهان، حالم خيلي بهتر شد. مطمئنم که از پس کارها بر مي‌آيم. 5 بازي مانده و ما حتماً مي‌توانيم قهرمان شويم. حالا فقط به قهرماني پرسپوليس فکر مي‌کنم و هرکس هر چه مي‌خواهد بگويد. براي همه احترام قائلم ولي روي هدف خودم متمرکز خواهم بود.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس خاطر نشان کرد: تلاشم را بيشتر کرده‌ام و همانطور که ناصر محمدخاني گفت، مي‌خواهم با تمرين و موفقيت در زمين فوتبال، جواب انتقادها را بدهم. باز همان صادقيان با انگيزه و قبراق اول فصل مي‌شوم. مهم نيست ديگران چه مي‌کنند، چون اگر ما اين 5 بازي را ببريم، حتما قهرمان مي‌شويم و من هم بايد سهم خودم را ادا کنم.

«با کاري که بچه‌ها جلوي سپاهان کردند، حالا سرنوشت دست خودمان است»، صادقيان با بيان اين جمله تصريح کرد: اگر سرمربي صلاح ديد و در بازي با فجرسپاسي بودم، مي‌خواهم با گل و يا پاس گل و شايد هر 2 برگردم.

6. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

بنگر:به پروين گفتم مشکلات بازيکنان راحل کند

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پروين خواهش کردم مشکلات بچه‌ها را حل کند و من مهم نيستم.

محسن بنگر ابتدا در خصوص اخباري مبني بر ناراحتي رويانيان از وي گفت: من بعيد مي‌دانم که اين مسئله درست باشد. من خودم دو سال از نزديک ديدم که رويانيان چه زحماتي را براي باشگاه پرسپوليس کشيده است. او آدم بسيار خوب و به خاطر پرسپوليس به همه رو انداخت و به نظرم هميشه ياد و خاطره‌اش در پرسپوليس مي‌ماند.

به گزارش فارس،وي افزود:‌ من با سردار هيچ مشکلي نداشتم و هميشه هم از او حمايت کامل مي‌کنم. معتقدم او براي اين تيم زحمات زيادي کشيده و همه بايد قدر آن را بدانند. حتي چند سال ديگر هم اين سؤال را از من بپرسيد باز هم مي‌گويم رويانيان در حق پرسپوليس خيلي زحمت کشيد و ياد آن را فراموش نمي‌کنم. اما چند مدت پيش احساس کردم رويانيان از دست من ناراحت است که من فکر کنم اين موضوع درست نيست. من رويانيان را هميشه دوست دارم و هيچ وقت زحماتش را در باشگاه ناديده نمي‌گيرم. او زحماتي براي باشگاه کشيد که بايد به نظرم دست و پاي او را طلا گرفت.

وي در خصوص تمرين نکردن امروز بازيکنان نيز گفت: من نمي‌دانم برخي خبرها از کجا نشات مي‌گيرد، نيم متر برف روي زمين بود و ما هم تمرين نکرديم. مسئله فقط همين بود!

وي افزود: با اين حال من خودم به پروين گفتم به فکر من نباشد؛ اما به فکر اين بچه‌ها مخصوصا جوانترها باشد. من حاضرم بدون پول هم براي پرسپوليس بازي کنم و فقط بايد به مشکلات اين بچه‌ها رسيدگي شود. آنها هم قول‌هايي دادند و کارهايي انجام دادند که به نظرم بايد مشکل اين بچه‌ها را حل کرد که اميدوارم اين اتفاق بيفتد.

8. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

پروين بالاخره با هدايتي گفت‌وگو کرد

علي پروين بعد از ظهر امروز با حسين هدايتي گفت‌وگو کرد.

پس از اتفاقات تمرين امروز پرسپوليس و اعتصاب بازيکنان يکي از افرادي که بسيار نگران ماجراي پرسپوليس در اين شرايط حساس است، حسين هدايتي است.

به گزارش فارس، از همين رو با پيگيري‌هاي علي پروين بالاخره امروز مديرعامل باشگاه پرسپوليس با هدايتي به مدت 10 دقيقه گفت‌وگو کرد و قرار است ظرف 24 ساعت آينده نشستي براي حل مشکلات مالي سرخپوشان بين پروين و هدايتي برگزار شود.

حالا بايد ديد که از اين جلسه که علي پروين نيز بسيار روي آن تأکيد دارد، باعث مي‌شود بخشي از مشکلات مالي سرخپوشان تا قبل از بازي با فجر حل شود يا خير؟

10. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پرسپولیس آخرین تمرین خود را قبل از بازی با فجر انجام داد

آخرین تمرین سرخپوشان قبل از جدال با فجرسپاسی / سرخپوشان راهی فرودگاه شدند

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل فجرسپاسی برگزار شد
    .
    به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آخرین تمرین سرخپوشان قبل از پرواز به شیراز از ساعت 14:30 عصر امروز در ورزشگاه شهید درفشی فر آغاز

شد.بازیکنان پرسپولیس که ساعت 14 به ورزشگاه آمده بودند ابتدا به دویدن و گرم کردن پرداختند و پس از آن زیر نظر علی دایی و سایر اعضای کادر فنی به

تمرینات سبک کار با توپ پرداختند.در این تمرین کم فشار سرخپوشان برخی برنامه های تاکتیکی خود را مرور کردند و در پایان نیز برخی نفرات مد نظر با نظارت

مستقیم علی دایی به مرور ضربات ایستگاهی پرداختند.مهرداد کفشگری و امید عالیشاه به همراه مارکو سپانوویچ زیر نظر کادر پزشکی به دویدن دور زمین و

تمرینات ویژه برای طی کردن دوران نقاهت پرداختند.سایر نفرات زیر نظر کادر فنی در تمرینات گروهی شرکت کردند.در پایان تمرین اسامی نفرات مورد نظر از

سوی علی دایی برای سفر به شیراز اعلام شد و بازیکنان پرسپولیس عازم فرودگاه مهرآباد شدند تا با پرواز ساعت 17 عازم شیراز شوند.برخی از اعضای تیم با

پرواز ساعت 13 به شیراز رفته بودند و کادر فنی و بازیکنان با پرواز ساعت 17 راهی این شهر خواهند شد تا فردا ساعت 14:30 از هفته بیست و ششم رقابت

های لیگ برتر(جام خلیج فارس) به مصاف تیم فجرشهید سپاسی شیراز بروند.
    ویرایش توسط سدانی ها : 02-08-2014 در ساعت 19:06

سدانی ها
    Guest

سرخابي‌ها تا 20 فروردين واگذار مي‌شوند

رئيس سازمان خصوصي‌سازي کشور از واگذاري 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس تا 20 فروردين سال آينده خبر داد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، سال ها است که بحث واگذاري 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس نه تنها دغدغه دولت و مسئولان ورزشي کشور بلکه دغدغه بسياري از هواداران بوده است. اکنون سازمان خصوصي‌سازي به صورت جدي پيگير واگذاري سهام اين دو باشگاه پرطرفداراست.

عبدالله پورحسيني رئيس سازمان خصوصي سازي از جديت کار قيمت گذاري برند باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس گفت: اين اقدام به صورت کاملا جدي در دستور کار ما قرار دارد، اما صورت هاي مالي اين دو باشگاه به شدت دچار مشکل است. متاسفانه صورت هاي مالي حسابرسي نشده هستند و اگر بررسي شوند به دليل وجود ابهام مردود خواهند شد و نمي تواند مورد استناد کارشناسان رسمي قيمت گذاري قرار گيرد.

با وجود تمامي اين مشکلات پورحسيني از روش هاي واگذاري اين 2 باشگاه گفت: در اين شرايط براي واگذاري شرکت و بنگاه روش هايي نيز وجود دارد. شايد تنها محدوديت ما ورود اين باشگاه ها به فرابورس بود، با اين حال دوستان مان در تلاشند در بازار سوم بورس و فرابورس آن ها را عرضه کنند و اگر اين عرضه مقدور نشد سال آينده با اجازه مجلس و خارج از بورس در قالب مزايده آن ها را واگذار خواهيم کرد.

رئيس سازمان خصوصي سازي صحبت هاي خود را با اعلام تاريخ ضرب العجلي واگذاري 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس پايان داد و گفت: اميدواريم تا 20 فروردين ماه سال 93 اين دو باشگاه را واگذار کنيم تا به تعطيلات پايان فصل و جام جهاني نکشد.

سدانی ها
    Guest

برای مشاهده یا قرار دادن اخبار به تاپیک جدید مراجعه کنید/>>>>>>>>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع