Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 26 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 257
    سدانی ها
    Guest

perspolis ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

**تاپیک بسته شد به اینجا مراجعه کنید>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش اخباره
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های غیر فنی دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:53

2. 11 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

perspolis پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    به نقل از سایت سازمان لیگ، غلامرضا بهروان؛ رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با درخواست باشگاه نفت تهران که میزبان مسابقه است دیدار پرسپولیس و نفت تهران در تاریخ اول شهریور از هفته ششم لیگ برتر به جای ورزشگاه آزادی در ورزشگاه تختی برگزار می شود.
    ویرایش توسط سدانی ها : 08-06-2013 در ساعت 19:12

4. 5 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93

در آخرین دیدار هفته‌ی سوم لیگ برتر در دوره‌ی سیزدهم، دو تیم پرسپولیس و مس کرمان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت تا پرونده‌ی هفته‌ی سوم نیز بسته شود و جدول رده‌بندی لیگ برتر یک‌دست شود. مس کرمان این‌روزها با هدایت محمود یاوری، منجی نارنجی‌پوشان کرمانی در سال 82 از سقوط به لیگ دسته‌ی دوم، به ساحل امن و آرامی رسیده‌اند که هواداران در انتظار یک انقلاب فنی هستند که مس را دوباره به جمع تیم‌های مدعی، حداقل برای کسب سهمیه‌ی آسیا بازگرداند.

از سوی دیگر علی دائی نیز روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد، بخصوص زمانی‌که او در رابطه با هدف خود در این فصل پس از دیدار برابر ذوب‌آهن از اولویت گرفتن سهمیه‌ی آسیائی گفت که کمی هواداران را نگران کرد و فشار رسانه‌ای را نیز بر روی علی دائی که قرارداد سه‌ساله‌ای با سرخ‌پوشان دارد افزایش داد. بنابراین بدون هیچ‌شکی پیروزی برابر مس کرمان آن‌هم در ورزشگاه آزادی می‌تواند تمرکز فشارها را از دائی و شاگردانش منحرف کند.

تمرکز در خط دفاعی؛ آیا تساوی دیگر در راه است ؟

دو تیم عناصر تدافعی قابل‌توجهی را در اختیار دارند. مس کرمان در شرایطی که در آغاز فصل به شدت از خط دفاعی خود ابراز نگرانی می‌کرد، با حضور اسماعیل علی‌شیرازی و ابراهیم ابرقوئی که از لیگ یک راهی مس شده‌اند، خط دفاع مس ترمیم شد و این دو در کنار فرهاد سالاری، وحید اسماعیل‌بیگی و علیرضا ابراهیمی خط دفاع مستحکمی را تشکیل داده‌اند که تنها یک گل از استقلال خوزستان دریافت کرده‌اند و برابر راه‌آهن مقاومت را تمام و کمال انجام دادند و گلی را دریافت نکردند. البته آرمان شهدادنژاد نیز با انجام یک کلین‌شیت نقش بسیاری مهمی در موفقیت خط دفاعی مس داشته است.

در نقطه‌ی مقابل نیز پرسپولیس همین شرایط را دارد. علی دائی چهار ستاره‌ی خط دفاع خود را پیدا کرده است، چهار ستاره‌ی کم اشتباه که تا پایان هفته‌ی دوم با چاشنی خوش‌شانسی گلی را دریافت نکرده‌اند. سیدجلال حسینی، محسن بنگر و حسین ماهینی حالا با حضور میثم حسینی خط دفاع بی‌نقصی را تشکیل داده‌اند که حتی تراکتور با آن‌ها ستاره‌ی خلاقش نتوانست این سد را بشکند، البته با تقدیر از دو هافبک دفاعی این تیم، یعنی رضا حقیقی و قاسم دهنوی. در پایان نیز به نیلسون خواهیم رسید که حالا با انجام دو کلین‌شیت بهترین دروازه‌بان لیگ برتر است.

زهر خط حمله‌ی دو تیم کشنده نیست !

دو تیم بدون هیچ‌تردیدی در خط حمله مشکلات جدی دارند. سرخ‌پوشان با وجود پیام صادقیان، محمد عباس‌زاده و حمیدرضا علی‌عسگر همچنان به هادی نوروزی و غلام‌رضا رضائی اعتماد می‌کنند که برای گل‌زنی آن‌ها باید حتی یک فصل منتظر ماند. از طرفی دیگر آن‌قدرها خوب هم موقعیت‌سازی نمی‌کنند تا حداقل مهدی سیدصالحی روند گل‌زنی‌های خود را ادامه دهد. بدین ترتیب به نظر می‌رسد اگر دائی دست از اعتماد به بن‌بست رسیده‌ی خود به رضائی و نوروزی دست بردارد و به علی‌عسگر و پیام صادقیان و حتی محمد عباس‌زاده فرصت دهد، مشکلات خط حمله‌ی این تیم تاحد قابل‌توجهی حل خواهد شد.

آمادگی ادینهو نیز می‌تواند خط حمله‌ی مس را از آمپاس خارج کند تا با حضور این ستاره‌ی گل‌زن برزیلی در کنار احمد حسن‌زاده، مصطفی شجاعی و تیغ‌نورد، مس بتواند گل‌هائی برای پیروزی نیز به ثمر برساند. حضور ادینهو بیش از پیش برای مس ضروری است چراکه این تیم با وجود این‌که شاید ستاره‌های خلاقی همچون محمد نوری در خط هافبک ندارد، به خلاقیت همچین مهاجمی بسیار نیاز دارد.

سابقه‌ی رویاروئی مس کرمان و پرسپولیس :

پرسپولیس رده‌ی پنجمی فردا در آزادی برای پانزدهمین بار برابر مس کرمان رده دهمی قرار خواهد گرفت. این‌ درحالی است که در14 دیدار رو در رو در گذشته، پرسپولیس 3 پیروزی، مس کرمان 4 پیروزی کسب کردن‌اند و باقی دیدارها نیز با تساوی به پایان رسیده‌اند.

سهم قرمز‌پوشان از 28گلی که در دیدارهای رو در روی این دو تیم به ثمر رسیده 15 گل و سهم کرمانی‌ها 13 گل است.

آمار شهریار و ژنرال در جدال‌های تک به تک

علی دایی که پس از زلاتکو کرانچار هایت پرسپولیس را در اولین دوره‌ی حضورش در این باشگاه برعهده گرفت، در قامت سرمربی پرسپولیس تاکنون مقابل مس یک برد، یک تساوی و یک باخت بدست آورده است.

یاوری به همراه تیم‌هائی همچون برق شیراز، شاهین‌بوشهر و صبای قم تیم‌های دائی که سایپا و پرسپولیس بوده‌اند را 4 بار شکست داد و به همراه تیم‌های فجرسپاسی، پاس همدان و استیل‌آذین برابر تیم‌های دائی که پرسپولیس و راه‌آهن بوده‌اند 4 شکست را پذیرفته است و به همراه فجر برابر راه‌آهن دائی به یک تساوی دست یافت.

صحنه‌هائی ماندگار از مصاف مس و پرسپولیس : از نخستین دیدار تا روزی‌که مردم جیگر فرض شدند !

1- نخستین دیدار این دو تیم در فصل 85 در شرایطی که پرسپولیس دربی را با پیروزی پشت سر گذاشته بود در ورزشگاه امام علی کرمان انجام شد و در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

2- دیدار برگشت فصل 86 پرسپولیسبا هدایت افشین قطبی در کورس قهرمانی با سپاهان قرار داشت، اما سرخ‌پوشان با توقف مقابل تیم امیر قلعه‌نویی در کرمان 2 امتیاز مهم را از دست داد و حسین کعبی، ستاره‌ی تاثیرگذار پرسپولیس نیز در دقیقه 78 اخراج شد.

3- دیدار رفت لیگ 87 بود که دو تیم در حضور 65 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. در این دیدار محمد منصوری از سمت راست پرسپولیس توپی را سانتر کرد که علی حمودی بازیکن آن زمان مس توپ را با دست زد ولی مسعود مرادی آن را خطا اعلام نکرد. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود مس به پایان رسید تا مسعود مرادی مورد اعتراض شدید سرخ‌پوشان قرار گیرد.

4- در دیدار برگشت فصل 87 نیز اشتباهات داوری در کرمان ادامه پیدا کرد تا دو تیم به تساوی یک بر یک برسند. رحیم رحیمی‌مقدم اشتباهات فراوانی در آن دیدار مرتکب شد. پژمان نوری برای پرسپولیس و روح‌الله بیگدلی برای مس گل زدند.

5- در دیدار برگشت لیگ 88، مس در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس بود و در نهایت با دو گل محسن خلیلی و سپهر حیدری بدرقه شد. دو گل‌زن پرسپولیس در این دیدار بعدها بعدها با پیراهن مس مقابل پرسپولیس بازی کردند.

6- در فصل گذشته نیز مهرداد پولادی که تازه از مس راهی پرسپولیس شده‌بود، حاشیه‌ساز شد وقتی از سوی هواداران مس مورد اهانت قرار گرفت، مانوئل ژوزه، سرمربی وقت پرسپولیس ترجیح داد تا این بازیکن را تعویض کند. پولادی در مسیر رختکن با دست به شیشه‌های رختکن کوبید تا مدتی به دلیل مصدومیت نتواند برای پرسپولیس بازی کند! سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس پس از این بازی در برنامه‌ی 90 مدعی شده بود پولادی لیز خورده و دستش به شیشه‌ها برخورد کرده است که فردوسی‌پور در پاسخ شیرینی به کنایه گفت: "شما مردم را جیگر (شخصیت عروسکی مجموعه کلاه‌قرمزی) فرض کرده‌اید؟!"

6. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال عجمان امارات که به دلیل نام‌گذاری لیگ امارات به نام مجهول خلیج ع ر ب ی به دنبال راهی برای فسخ قرارداد خود است، با دریافت مرخصی چهار روزه بامداد امروز به ایران بازگشت.

مسئولان پرسپولیس از مدت ها قبل به دنبال جذب این بازیکن هستند و گفته می شود این بازیکن در همین رابطه دیداری کوتاه با محمد رویانیان داشته است.

رویانیان اما در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، این خبر را تکذیب و اعلام کرد دیداری با خلعتبری نداشته است.

با وجود تلاش پرسپولیس، عجمانی ها تخفیف قائل نشده و یک میلیون دلار برای فسخ قرارداد وی طلب کرده اند.

خلعتبری قرار است برای دیدار با خانواده‌ به زادگاهش یعنی مازندران برود.

8. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

perspolis پاسخ : آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93

هفته سوم ليگ برتر فوتبال؛
    پرسپوليس به يک قدمي صدر رسيد

تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد در هفته سوم مس کرمان را شکست دهد.

خبر ورزش 3

در چارچوب هفته سوم سيزدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 22 و 15 تيم هاي پرسپوليس و مس کرمان در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر رفتند. اين مسابقه در نهايت با پيروزي دو بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد.

در نيمه اول هرچند اکثر دقايق بازي در اختيار پرسپوليس بود اما دو تيم موقعيت هاي چنداني روي دروازه ايجاد نکردند تا بازي در اين نيمه با تساوي بدون گل به پايان برسد.

در نيمه دوم بازي باز هم پرسپوليس صاحب توپ و ميدان بود و بازيکنان مس با انجام دفاع بيشتر چشم به ضد حملات داشتند. دامنه حملات شاگردان علي دايي در اين نيمه بسيار گسترده شد و خطرهاي زيادي در اين نيمه روي دروازه مس کرمان به وجود آمد.

حملات پرسپوليس در دقيقه 66 به بار نشست و پيام صادقيان روي دفع ناقص شهدادنژاد از پشت محوطه جريمه با يک شوت گل اول پرسپوليس را به ثمر رساند.

در ادامه حملات پرسپوليس در دقيقه 75 با ارسال حسين ماهيني روي يک ضربه ايستگاهي قاسم دهنوي با ضربه سر گل دوم تيم خود را وارد دروازه کرد.

در ادامه بازي مس کرمان حملاتي را روي دروازه پرسپوليس تدارک ديد که در حساس ترين صحنه ضربه سر بازيکن مس کرمان در دقيقه 82 به تيرک برخورد کرد.

پرسپوليس با اين پيروزي 7 امتيازي شد تا در پايان هفته سوم هم امتياز با سپاهان و به دليل گل زده کمتر در رده دوم جدول قرار بگيرد.

در روزي که مدافعان پرسپوليس عملکرد بسيار خوبي داشتند اين تيم با گلزني بازيکنان جديدش توانست به پيروزي برسد.

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون کوريا، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، ميثم حسيني، قاسم دهنوي،‌ رضا حقيقي، محمد نوري(83 مهرداد کفشگري)، پيام صادقيان، غلامرضا رضايي(حميد علي عسگر56) و سيد جلال حسيني.

سرمربي پرسپوليس: علي دايي

ترکيب مس کرمان:

آرمان شهدادنژاد، فرهاد سالاري، عليرضا ابراهيمي، اسماعيل علي شيرازي، فرزاد حسين خاني، احمد حسن زاده(71 آرش روشني پور)، محمود تيغ نورد، مصطفي شجاعي(61شهرام گودرزي)، لوسيانو ادينهو، ميلاد جهاني(33 سمير بگوويچ) و عبدلکريم اسلامي.

سرمربي: محمود ياوري

خبر ورزش 11:

در چارچوب هفته سوم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 22 و 15 تیم‌های پرسپولیس و مس کرمان در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند. این مسابقه در نهایت با پیروزی دو بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه اول هرچند اکثر دقایق بازی در اختیار پرسپولیس بود اما دو تیم موقعیت‌های چندانی روی دروازه ایجاد نکردند تا بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی باز هم پرسپولیس صاحب توپ و میدان بود و بازیکنان مس با انجام دفاع بیشتر چشم به ضد حملات داشتند. دامنه حملات شاگردان علی دایی در این نیمه بسیار گسترده شد و خطرهای زیادی در این نیمه روی دروازه مس کرمان به وجود آمد.

حملات پرسپولیس در دقیقه 66 به بار نشست و پیام صادقیان روی دفع ناقص شهدادنژاد از پشت محوطه جریمه با یک شوت گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

در ادامه حملات پرسپولیس در دقیقه 75 با ارسال حسین ماهینی روی یک ضربه ایستگاهی، قاسم دهنوی با ضربه سر گل دوم تیم خود را وارد دروازه کرد.

در ادامه بازی مس کرمان حملاتی را روی دروازه پرسپولیس تدارک دید که در حساس‌ترین صحنه ضربه سر بازیکن مس کرمان در دقیقه 82 به تیرک افقی برخورد کرد.

پرسپولیس با این پیروزی 7 امتیازی شد تا در پایان هفته سوم هم امتیاز با سپاهان تنها به دلیل گل زده کمتر در رده دوم جدول قرار بگیرد.

در روزی که مدافعان پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشتند این تیم با گلزنی بازیکنان جدیدش توانست به پیروزی برسد.

پرسپولیس تا پیش از این دیدار شش مسابقه بود که موفق به شکست مس کرمان نشده بود و برد پرسپولیس طلسم ناکامی‌های چند ساله این تیم برابر مس را شکست.

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون کوریا، سید جلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، میثم حسینی، قاسم دهنوی،‌ رضا حقیقی، محمد نوری (83 مهرداد کفشگری)، پیام صادقیان، غلامرضا رضایی (حمید علی‌عسگر 56) و سید جلال حسینی.

سرمربی پرسپولیس: علی دایی

ترکیب مس کرمان:

آرمان شهدادنژاد، فرهاد سالاری، علیرضا ابراهیمی، اسماعیل علی شیرازی، فرزاد حسین خانی، احمد حسن‌زاده (71 آرش روشنی‌پور)، محمود تیغ‌نورد، مصطفی شجاعی (61 شهرام گودرزی)، لوسیانو ادینهو، میلاد جهانی (33 سمیر بگوویچ) و عبدالکریم اسلامی.

سرمربی: محمود یاوری

10. 3 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

perspolis دايي:کريمي ثبات ندارد، جوابش را نمي‌دهم.

سرمريي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من مربي تيم مس کرمان را با سلام يا بدون سلام نظامي دوستش دارم.

علي دايي بعد از پيروزي دو بر صفر تيمش مقابل مس کرمان گفت: روز خبرنگار را به همه تبريک مي گويم و عيد فطر راهم پيشاپيش تبريک مي گويم. نيمه اول بازي متعادل بود اما ما بهتر بوديم. در نيمه دوم شرايط عوض شد با فشاري که آورديم دو گل زديم مديون بازيکنانم هستم چون خيلي تلاش کردند. از هواداران هم بايد تشکر کنم که از دقيقه يک تا نود تيم را تشويق کردند. هرچقدر آنها کنار ما باشند به ما کمک مي کنند، اين اتحاد به موفقيت ما و پرسپوليس کمک مي کند.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه ياوري سلام نظامي ديگر به او نمي دهد افزود: ياوري بزرگ من است و احترامش واجب است چه سلام نظامي بدهد و چه ندهد دوستش دارم. به گردن فوتبال حق دارد. در مورد آن صحنه بايد بگويم که زمين فوتبال را اشتباه گرفتيم، در دنيا اين اتفاقات عادي است. خيلي در مورد بازي جوانمردانه صحبت شده است، مگر قانون است؟ هر موقع تيمي حمله مي کند يک نفر خودش را زمين مي اندازد. فوتبال يک بازي مردانه است. تنيس نيست جنگ و دعوا دارد اتفاقات زيادي در آن مي افتد. احترام براي ياوري قائلم اما نظرش را قبول ندارم.

سرمربي پرسپوليس يادآور شد: تلفيق بازيکنان جديد و قديم باعث شده که تيم ما بهتر بازي کند. نسبت به فصل قبل خيلي خوب تر شديم. اگر کمک و همدلي نباشد موفق نمي شويم. کل مجموعه گل مي زند و دفاع مي کند. آمدم بر اساس کمبود و نقاط ضعف يار گرفتم؛ زمان مي برد تا پرسپوليسي شويم که من مي خواهم. در آينده حرف هاي بيشتري خواهيم داشت و بهتر هم بازي خواهيم کرد. براي همه احترام قائلم،‌اما ضعف هايي هم داريم اما بايد بيشتر کار کنيم.

دايي درباره شکسته شدن طلسم ناکامي هاي پرسپوليس مقابل مس تأکيد کرد: بحث طلسم نيست ما بهتر بوديم و برنده شديم.

وي در مورد گل نخوردن تيمش و ضعف گلزني پرسپوليس گفت: بايد به ما فرصت بدهيد. يک روزه و با دو ماه تمرين نمي شود. بايد بيشتر تمرين کنيم اگر در بازي قبل گل مي زديم الان 9 امتيازي بوديم. مطمئنا اگر گل بزنيم بهتر مي شود. خدا رو شکر پرسپوليس دارد به هماهنگي خوبي مي رسد.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه علي کريمي گفته او صدايش را بلند مي کند تا کسي ايرادي از او نگيرد و قاسم دهنوي را مامور زدنش کرده بود، عنوان کرد: اول از همه مي گويم براي کريمي احترام قائل هستم. او از بزرگان فوتبال است و مي تواند او نظر بدهد. سوال من اين است که در برنامه نود از حق پرسپوليس دفاع کردم، اگر کسي ادعاي پرسپوليسي بودن دارد از اين حرف ها ناراحت نمي شود. ما مشکلات زيادي را رد کرديم. بازي اول قرار بود عليه من شعار بدهند؛ سوال من اين است که دليل صحبت عليه من روز قبل از بازي چيست؟ او مي توانست بعد بازي حرف بزند. ايشان ثبات در حرف هايش ندارد وجوابش را نمي دهم اگر ثبات داشت يک روز خداحافظي نمي کرد که يک روز برگردد. نمي شود صحبتش را جدي گرفت. وظيفه من کمک به پرسپوليس است و تا روزي که باشم اين کار را مي کنم. همانطور که در تيم هاي ديگر اين کار را کردم. متاسفم براي کسي که خود را اسطوره پرسپوليس مي دانند و قبل از بازي چنين حرفي را مي زند. هر کس بايد در مورد تيم خودش حرف بزند. من مسئول تيم خودم هستم.

وي درباره احتمال محمدرضا خلعتبري براي بازگشت به فوتبال ايران خاطرنشان کرد: بايد عزمي باشد که او برگردد. فدراسيون بايد کمک کند. عجمان يک ميليون دلار مي خواهد بايد اين پول را بدهيم تا او برگردد و در ليگ جعلي بازي نکند. من نمي دانم احتمال بازگشتتش چند درصد است سردار دارد زحمت خودش را مي کشد.

دايي در ادامه اظهارداشت: وظيفه من اين است که هواداران پرسپوليس خوشحال شوند. سه هفته است ليگ را شروع کرديم و کار خاصي انجام نداديم. رسيدن به صدر الان مهم نيست. بايد با کمک هواداران و خدا به دنبال اين باشيم که در پايان يک مقام شايسته داشته باشيم.

وي در مورد عملکرد داوري گفت: هر حرفي بزنيم به ما حمله مي کنند و هزار چيز مي گويند؛ در اين مورد حرفي نزنيم بهتر است.

دايي در مورد اينکه او و کريمي اسطوره فوتبال هستند و اينکه خودش قبلا عليه رويانيان حرف زده و حالا با او کار مي کند آيا نشانه ثباتش است، گفت: پرسپوليس انقدر بزرگ است که دايي و رويانيان نمي توانند مقابلش بايستاد. اين نشان مي دهد دايي و رويانيان از خيلي چيزها به خاطر اين تيم گذشتند. من به خاطر رويانيان اين حرف ها را زدم موقعي که کسي در مورد من حرف مي زند مقابلش مي ايستم اما بعد از جلسه با او اين موضوعات حل شد. به خاطر پرسپوليس از خيلي چيزي ها مي گذرم.

وي افزود: دوست ندارم در مورد داوري حرف بزنم. برخي اوقات به خاطر فشار باعث مي شود که حرف مي زنيم صحبت در مورد اينکه پنالتي ما را نگرفتند چيزي را حل نمي کند پس نمي خواهم در اين مورد حرفي بزنم.

Just Real Madrid & Man Utdl

12. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

perspolis خوب‌ بازي نکرديم اما توانستيم 3 امتياز بگيريم.

مدافع پرسپوليس گفت: ما در بازي مقابل مس خوب بازي نکرديم اما توانستيم به برتري دست يابيم.

محسن بنگر پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل مس، عنوان کرد: امروز فهميديم که دو امتيازي که در ديدار گذشته از دست داديم چقدر براي ما مهم بود، ما سال‌هاي گذشته را فراموش کرده‌ايم و آنها را کنار گذاشتيم. امسال تيم خوبي داريم و اميدوارم که نتيجه بگيريم و بازي به بازي بهتر شويم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه بازيکنان مس نسبت به ناجوانمردانه بودن گل اول پرسپوليس اعتراض داشتند، تصريح کرد: بازيکن مس در محوطه 18 قدم ما روي زمين افتاده بود و بازيکنان ما به پشت سرشان نگاه نمي‌کنند من که دفاع آخر پرسپوليس هستم بازيکنان را صدا کردم اما آنها صداي من را نشنيدند. به هر حال فوتبال حرفه‌اي است.

مدافع پرسپوليس يادآور شد: ما بازي خيلي خوبي انجام نداديم اما توانستيم به برتري دست يابيم و همين سه امتياز براي ما مهم بود، مي‌توانستيم بهتر از اين بازي کنيم.

14. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

perspolis حقيقي: مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم.

هافبک پرسپوليس گفت: مي‌دانستيم بازي سختي مقابل ياوري داريم چون اين مربي به سادگي به حريفانش باج نمي‌دهد.

رضا حقيقي پس از برتري دو بر صفر پرسپوليس مقابل مس کرمان اظهار داشت: سه بازي است که گل نمي‌خوريم و يک آمار خوب است براي تيم است.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که به نظر مي‌رسد پرسپوليس هنوز جنگندگي پيدا نکرده است، گفت: خودم به گونه‌اي بازي مي‌کنم که بيشتر نقشم دفاعي است و دهنوي و نوري جلوتر از من هستند در سه بازي هفته اول هم سه گل زديم و هيچ گلي هم نخورديم. من به حرف شما احترام مي‌گذارم اما آن را قبول ندارم.

حقيقي تأکيد کرد: بازي خوبي بود و برخلاف ساير بازيکنان مي‌دانستيم بازي سختي مقابل ياوري داريم چون اين مربي به سادگي به حريفانش باج نمي‌دهد.

هافبک پرسپوليس در پايان گفت: در دقايق پاياني فشار را بيشتر کرديم و حتي مي‌توانستيم پس از گل دوم، گل‌هاي بعدي را به ثمر برسانيم که اين اتفاق نيفتاد.

16. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

علی دایی پس از پیروزی امروز مقابل مس کرمان در جمع دوربین‌های تلویزیونی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در بازی امروز باز هم مقابل هواداران‌مان سربلند بودیم و این برای من یک دنیا ارزش دارد.

وی در خصوص توپ‌های بازی نیز گفت: من که بازی نمی‌کنم تا بخواهم درباره توپ‌ها نظر بدهم اما بچه‌ها از این توپ‌ها راضی نیستند. ساخت این توپ‌ها اگر دیده باشید متعلق به سال 2007 است.

دایی ادامه داد: چه کسی می‌گوید مسئله مهم اخذ نظر فیفا است، توپ‌ها متعلق به سال 2007 است اما آنها الان این توپ را تولید کردند، مگر می‌شود؟ این مسائلی است که عنوان می‌کنند. توپ‌ها در اصطلاح ما ورزشی‌ها استوک است. استوکی که هفت سال مانده را آوردیم و در لیگ از آن استفاده می‌کنیم، من همیشه گفته‌ام اگر می‌خواهید کیفیت فوتبال‌ بالا برود مانند تیم‌های ملی ما که با توپ‌های آدیداس بازی می‌کنند باید به فکر این موضوع باشیم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: شما ببینید AFC با چه توپی بازی می‌کند، ما باید کیفیت فوتبال‌مان را بالا ببریم، متأسفانه این توپ‌ها کیفیت کار بازیکنان ما را پایین می‌برد و اگر نگاه کنید درصد پاس‌های اشتباه و لو دادن توپ‌ها بسیار بالا رفته و اکثراً این توپ‌ها زیر پای بازیکنان می‌ماند.

دایی افزود: این فقط حرف من نیست، افرادی دیگر نیز این موضوعات را می‌گویند، پس بهتر است همه چیز را درست کنیم.

دایی در پاسخ به سؤالی که مسی‌ها معتقد بودند شما فوتبال جوانمردانه را رعایت نکردید، گفت: من نظری در این باره ندارم، فوتبال بازی مردانه است و با تنیس و پینگ‌پنگ فرق دارد اگر قرار باشد در هر اتفاقی توپ را بیرون بزنیم تا آخر بازی صد بار باید توپ را بیرون بزنیم، هیچ‌ کجای دنیا این مسائل مطرح نیست و متأسفانه فقط در فوتبال ما هر تیمی که می‌بازد از این حرف‌ها می‌زند.

وی افزود: یاوری آمد برای من دست زد اما من هم از ایشان تشکر کردم و تا کمر برای او خم شدم یاوری بزرگ من است و هیچ حرفی به ایشان نمی‌توانم بزنم، ایشان هر حرفی بزند مورد قبول من است و تا آخر عمر به او احترام می‌گذارم چون یاوری بزرگ‌تر من است و به او باید احترام بگذارم.

دایی ادامه داد: احترام یاوری و امثال او برای من واجب است اما یک مسئله وجود دارد، ما در حال بازی فوتبال هستیم مگر صدای من به بازیکنان می‌رسد که فریاد بزنم. اگر می‌خواستم توپ را بیرون بزنم مگر من در زمین بودم که این کار را انجام دهم؟ این حرف عجیبی است شما نگاه کنید هر جایی قانون بود و ما زیر آن زدیم از این حرف‌ها بزنید. هر توپی با برخورد بازیکنان به زمین نباید بیرون زده شود چون این ورزش فوتبال است و با بقیه رشته‌ها تفاوت دارد اگر بخواهیم هر توپی را بیرون بزنیم باید برای هر بازی 20 دقیقه وقت اضافه اعلام شود و آن وقت فوتبال بیشتر از 90 دقیقه می‌شود.

وی در خصوص نیامدن کریمی در بازی با تراکتور به سمتش و حواشی پیش آمده نیز گفت: از طرف چه کسی این حواشی‌ها ادامه دارد؟ من کاری به این حرف‌ها ندارم، مگر قرار است هر بازیکنی در هر بازی سمت من بیاید یا نیاید؟ نه چیزی از من کم می‌شود و نه چیزی به من اضافه می‌شود. حتی به ایشان هم چیزی کم یا اضافه نمی‌شد اگر این کار را می‌کرد. در فوتبال ما این حرف‌ها زیاد است اما در فوتبال دنیا این چیزها وجود ندارد که به سمت نیمکت حریف بروند این مسائلی است که در فوتبال ما باب شده است.

دایی گفت: اینکه می‌گویند دهنوی از طرف من دستور گرفته تا ایشان را بزند اصلاً و ابداً درست نیست. من هیچ‌وقت این کار را نمی‌کنم، در فوتبال هر کس در ضربه ایستگاهی بازیکن مستقیم را مهار می‌کند ما روی کارهای ایستگاهی مسائل تاکتیکی را مرور کردیم در جریان بازی هیچکس مسئول این نبود تا با کریمی من تو من کند، ما کارهای تاکتیکی خود را انجام داده‌ایم. شما می‌خواستید کریمی را آزاد بگذارم تا هر کاری دوست داشت انجام بدهد؟ ایرادی ندارد ایشان گفته من با سروصدا کارهایم را انجام می‌دهم، حرف‌هایش برای من قابل احترام است، ایرادی ندارد ایشان حرف‌های خودش را زده است چون همه آزادند تا حرف‌های خودشان را به زبان بیاورند. شاید ایشان برای من هم خیلی صحبت‌ها داشته باشد که بگوید. من در نشست مطبوعاتی‌ام نیز گفتم کسی که در حرف‌هایش ثبات ندارد یک روز از فوتبال خداحافظی می‌کند و فردا برمی‌گردد اصلاً ارزش جواب دادند ندارد پس بهتر است حرفی نزنیم.

18. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض امیر عابدزاده آتل دستش را باز کرد

امیر عابدزاده چندی پیش در تمرینات از ناحیه انگشت دست دچار مصدومیت شد و حدود سه هفته دست خود را آتل گرفت اما با تشخیص پزشکان بالاخره روز گذشته آتل دستش را باز کرد و برای حضور در تمرینات پرسپولیس دیگر مشکلی ندارد.

وی در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: خوشبختانه با تشخیص پزشکان آتل دستم را باز کردم اما کمی درد دارم که ان‌شاءالله مسئله خاصی نیست و خیلی زود حل می‌شود. دوست دارم سریع‌تر در تمرینات پرفشار شرکت کنم.

ویرایش توسط سدانی ها : 08-08-2013 در ساعت 14:42

20. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 26 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع