Design & Developed BY Patira

صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 257
    سدانی ها
    Guest

perspolis ✿۩~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿۩~

**تاپیک بسته شد به اینجا مراجعه کنید>>[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]**

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس رو فقط اینجا قرار بدید
    اخبار فقط اینجا پست های بی ربط حذف خواهد شد
    لطفا اخبار تکراری قرار ندهید
    با سلام خدمت هواداران پرسپولیس عزیز
    این تاپیک محل گذاشتن اخبار و بحث در حول و حوش اخباره
    در پست های خودتون اخبار ارسال کنید و از ارسال پست های غیر فنی دوری کنید
    به امید موفقیت پرسپولیس

قوانین اینجا دقیقا قوانین انجمنه و باید رعایت شه:
    >>>
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

"پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
    پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز."

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-
    به امید تیمی جهانی

ویرایش توسط سدانی ها : 02-10-2014 در ساعت 21:53

2. 11 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پیش فرض پاسخ : ✿~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿~ Perspolis News 2013-2014

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پیام صادقیان برای بررسی آسیب‌دیدگی پیش آمده در بازی با راه آهن برای انجام MRIاعزام می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس، پیام صادقیان در بازی با راه آهن از ناحیه همسترینگ دچار آسیب‌دیدگی شد. صادقیان امروز بنابه تشخیص کادر پزشکی از تمرین ریکاوری معاف شد و به منظور بررسی دقیق‌تر، قرار شد تحت MRIقرار بگیرد.
    کادر پزشکی درباره مشکل پیش آمده برای عالیشاه در پایان بازی روز گذشته سرخپوشان هم اعلام کرد؛ عالیشاه در جریان بازی مشکلی نداشت و یکی از نفراتی بود که بیشترین دوندگی را هم داشت. در مسیر رختکن هم مساله‌ای نبود اما در رختکن کمی احساس ضعف و سرگیجه کرد که بعد از چند دقیقه استراحت مشکل وی کاملا برطرف شد.

4. 3 کاربر از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

پیش فرض پاسخ : ✿~ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل 92-93 ✿~ Perspolis News 2013-2014

نشست هیات امنای مرکز علمی کاربردی پرسپولیس با حضور جعفر اشرف کاشانی رئیس، محمد رویانیان، داریوش سودی و علیرضا اسماعیلی اعضای هیات امنا، ظهر روز دوشنبه ششم آبان در دفتر ریاست مرکز علمی کاربردی پرسپولیس تشکیل شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ابتدای این نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس عملکرد این مرکز را موفقیت آمیز خواند و گفت: کاری که در این مدت در مرکز انجام شده است بسیار ارزنده و قابل تحسین می‌باشد.
    در ادامه این نشست، غلامحسین علیزاده قائم مقام مرکز علمی کاربردی پرسپولیس گزارشی در خصوص چشم انداز مرکز در سه مرحله کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کرد و در خصوص مسائل مرکز بحث و گفتگو انجام شد.
    در پایان این نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از کلاس آمار و روش تحقیق رشته روانشناسی ورزشی بازدید کرد و خطاب به دانشجویان گفت: شما برای کسب علم و دانش تلاش می‌کنید و این همانا رسالت واقعی و فلسفه انسانیت می‌باشد.

6. 3 کاربر از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم نوک
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    پارسا

IranManUtdPersepolis

Wayne Rooney

تشکر ها
    2
    تشکر شده 273 در 125 پست

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ابتدای فصل می‌گفتند پرسپولیس با ما به جایی نمی‌رسد. فشارها زیاد بود ولی حالا به این فکر می‌کنیم که چگونه صدر جدول را حفظ کنیم. این تیم قهرمان می‌شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ابتدای فصل می‌گفتند پرسپولیس با ما به جایی نمی‌رسد. فشارها زیاد بود ولی حالا به این فکر می‌کنیم که چگونه صدر جدول را حفظ کنیم. این تیم قهرمان می‌شود.

امید عالیشاه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: همانطور که قول داده بودیم طلسم‌ها را شکستیم و حالا پرسپولیس در صدر جدول قرار دارد. اینکه بیرون از آزادی نمی‌بردیم یک اتفاق بود و از ضعف ما نبود، چون برتر از حریفان عمل می‌کردیم. حالا همه طلسم‌ها شکسته است و مهمتر اینکه پرسپولیس در صدر جدول قرار دارد و این اتفاق را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گوییم.
    وی ادامه داد: هر حریفی روبروی ما قرار بگیرد در شرایط عادی محکوم به تحمل شکست خواهد بود. البته این بازی واقعا سخت بود. راه آهن مثل تیم‌های دیگر برابر ما فشرده و دفاعی بازی کرد. به همین دلیل ما انرژی بیشتری را صرف کردیم تا بتوانیم به گل برسیم و قصد نداشتیم به یک گل بسنده کنیم. در این شرایط طبیعی بود که برای دقایقی از بازی هم حریف حملاتی را برای جبران گل خورده داشته باشد. از سوی دیگر باید به شرایط افتضاح زمین تختی اشاره کنم. الان که پیروز شده‌ایم کسی نمی‌تواند بگوید بهانه می‌گیریم. این زمین واقعا بد است. نمی‌شود در آن فوتبال بازی کرد. در یک صحنه توپ از لای پای خودم در رفت و کنترلم را از دست دادم، خودم خجالت کشیدم اما واقعا حرکت توپ روی این زمین قابل پیش بینی نبود . ما هم تیمی هستیم که روی زمین بازی می‌کنیم.
    بازیکن ملی پوش پرسپولیس خاطرنشان کرد: خدا را شکر با وجود همه این شرایط سه امتیاز را گرفتیم تا هواداران خوشحال باشند البته می دانیم که از اینجا به بعد ماندن در صدر کار سخت‌تری است ولی به امید خدا برای باقی لیگ هم شرمنده هواداران نخواهیم شد.
    از عالیشاه درباره مشکلاتی که تا رسیدن به این نقطه داشتند، می‌پرسیم که می‌گوید: مشکلات زیاد بود. ابتدای فصل را به یاد می‌آورم که چقدر ما را کوبیدند. می‌گفتند این تیم نتیجه نمی‌گیرد و پرسپولیس بدتر از قبل می‌شود. می‌گفتند ما به درد پرسپولیس نمی‌خوریم. هنوز چند هفته نگذشته بود و هماهنگ نشده بودیم که می‌گفتند این جوان‌ها به کار نمی‌آیند. چقدر به باشگاه و کادر فنی فشار آوردند. چقدر به هواداران استرس وارد شد. حالا هم نمی‌گوییم کار تمام شده است ولی معلوم شد این تیم در حد قهرمانی است و البته کار ما سخت‌تر شده است.
    هافبک هجومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما می‌خواهیم به قهرمانی برسیم و کار سختی پیش رو داریم. امیدوارم هواداران در بازی‌های داخل خانه بیایند حمایت کنند. هر چه بیشتر بیایند، بچه‌ها روحیه بیشتری می‌گیرند. امیدوارم بتوانیم در نهایت قهرمانی را تقدیم آنها کنیم.

8. 3 کاربر از پست مفید عاشق کریمی تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    26
    تشکر شده 48 در 19 پست

هيئت‌مديره با استعفاي رويانيان مخالفت کرد

هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس با استعفاي رويانيان مخالفت کرد.

به گزارش فارس، محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس به دليل تنها بودن در اين باشگاه و راي کميته انضباطي عليه دايي و باشگاه هفته گذشته از سمت خود استعفا داد. در همين خصوص جلسه هيئت‌مديره تشکيل شد و مقرر گرديد امروز سه‌شنبه تکليف نهايي رويانيان مشخص شود. قرار بود امروز جلسه‌اي برگزار شود اما به دليل حس آرامش اين جلسه برگزار نشد اما در اين خصوص جلسه داخلي بين اکبري رئيس‌ هيئت‌مديره و رويانيان برگزار شد که در نهايت با جمع‌بندي‌ها و نظر‌خواهي از اعضاي هيئت‌مديره با استعفاي رويانيان براي چندمين بار مخالفت شد و مقرر گرديد او امورات را برعهده بگيرد. همچنين قرار شد از اين به بعد هيئت‌مديره مانند گذشته کمک بيشتري به او داشته باشد.

10. 2 کاربر از پست مفید حامد2020 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

علی دایی : پرسپولیس برای قهرمانی در دو جام تلاش می کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش برای قهرمانی در هر دو جام این فصل برنامه دارد.
    فوتبال برتر – علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس در لیگ و جام حذفی، ارزیابی‌اش از کار کردن با بازیکنان جوان، احتمال اضافه شدن بازیکنان جدید به جمع سرخ‌ها، خداحافظی فرهاد مجیدی و گروه ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۴ صحبت کرد.
    * در ابتدای فصل نقل و انتقالات پرسپولیس چند بازیکن جوان جذب کرد اما برخی از حفظ نکردن ستاره‌های این تیم انتقاد می‌کردند.
    هر مربی تفکرات خاص خودش را دارد و من هم در ابتدای فصل با توجه به شناختی که داشتم و همچنین براساس تفکراتم اقدام به یارگیری کردم. دوست داشتم تیمی را بسازم که برای سال‌های آینده پرسپولیس را بیمه کند و شکر خدا بازیکنانی که آمده‌اند هم تا اینجا به پرسپولیس کمک کرده‌اند. هرچند نباید از نقش بزرگترهای تیم گذشت. به هرحال من در فکر آینده بودم و به این جوانان اعتماد کردم مطمئنا گذشت زمان نشان می‌دهد که آنها بهتر از این هم خواهند شد.
    * تا الان هم با صدرنشینی در لیگ با این بازیکنان جوان، جواب انتقادها را داده‌اید.
    من دنبال جواب دادن به کسی نیستم و براساس تفکرات خودم کار می‌کنم نه اینکه بخواهم پاسخ بعضی مسائل را بدهم. ما کارمان را در زمین انجام می‌دهیم و در همان زمین همه جواب‌ها را می‌دهیم. باید فقط تلاش کنیم و برای موفقیت این نخستین نیاز است. من به کار کردن با جوان‌ها اعتقاد دارم. آنها انرژی بیشتری دارند و البته همیشه به بازیکنان بزرگ آماده هم اعتقاد داشته‌ام. امسال هم ترکیبی از این بازیکنان را در پرسپولیس در اختیار داریم.

* پرسپولیس تا این‌جای فصل با شش گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را داشته است، در تمرین‌ها چقدر روی مسائل دفاعی کار کرده‌اید؟
    مطمئنا آمار خوب در اثر تمرین زیاد حاصل می‌شود. خوشبختانه در این فصل در کار دفاعی و به‌ویژه دفاع تیمی خوب کار کرده‌ایم. بازیکنان ما خیلی زحمت کشیده‌اند و کل تیم از همان جلو کار دفاعی را به خوبی انجام می‌دهد. در خط دفاع هم بازیکنان آماده‌ای داریم که در هر بازی به ما کمک کرده‌اند.
    * به نظر می‌رسد برای خرید مهاجم جدید در نیم فصل برنامه دارید.
    نه ما هنوز تصمیمی برای جذب مهاجم جدید نگرفته‌ایم. باید به کادر فنی صحبت کنیم و ببینیم نیازمان در چه پستی است. اگر احتیاج به تغییر داشتیم حتما در نیم فصل اقدام می‌کنیم.
    * پرسپولیس پیش از این در سال هایی که شما مربی‌اش بودید قهرمانی جام حذفی را به دست آورد. امسال که صدرنشین لیگ هستید برای این جام هم برنامه دارید؟
    مطمئنا ما برای هر دو جام نقشه کشیده‌ایم. یقین بدانید که فقط دنبال این نیستیم که بخواهیم در لیگ نتیجه بگیریم. ان‌شاءالله با تمرکز در همه بازی‌ها به میدان می‌رویم تا بهترین نتایج را به دست بیاوریم.
    * جمعه هم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با الوند همدان بازی دارید.
    همه بازی‌ها سخت هستند. هیچ‌کس نمی‌تواند فکر کند از پیش برنده است. مطمئن باشید که الوند تیم خوبی است. تیمی که توانسته استقلال خوزستان را حذف کند رقیب آسانی برای ما نیست و به امید خدا در این بازی هم برای برد به میدان می‌رویم.
    * فرهاد محیدی از فوتبال خداحافظی کردید. شما هم در دوره‌ای با او هم‌بازی بودید.
    فرهاد همیشه جزو بزرگان فوتبال ما بوده و من خیلی دوست داشتم که او تا پایان فصل بتواند بازی کند و بعد فوتبال را کنار بگذارد. مطمئنا باید بازی خداحافظی بزرگی برای او بگذاریم. بازیکنانی مثل مجیدی برای این فوتبال زیاد زحمت کشیده‌اند و باید قدرشان را بدانیم. خود من به عنوان یک پرسپولیسی فرهاد را دوست دارم و از خداحافظی‌اش ناراحت شدم.
    * و یک سوال درباره تیم ملی. سرگروه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ مشخص شده‌اند. دوست دارید با چه تیم‌هایی همگروه شویم؟
    زیاد به این مسائل فکر نمی‌کنم. تمام تیم‌هایی که به جام جهانی می‌آیند قدرتمند هستند و هر دیداری برای ما سخت خواهد بود. اما خدا کند قرعه آسان‌تری داشته باشیم تا بتوانیم برای اولین بار به مرحله بعد صعود کنیم.
    * به نظرتان این پتانسیل را داریم که به مرحله بعد صعود کنیم؟
    اگر حقیقت را بخواهید، با این وضعیت خیر، اما هیچ کار نشدنی وجود ندارد و ما اگر بخواهیم می توانیم با آماده‌سازی خوب در جام جهانی مقابل بزرگان دنیا خوب ظاهر شویم.

12. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي فر آغاز شد.

در اين تمرين که پشت درهاي بسته برگزار شد، تمامي بازيکنان حضور داشتند و سعيد شيريني زودتر از سايرين ورزشگاه را ترک کرد.

به گزارش اوج، ضيا عربشاهي با حضور در درفشي فر تمرين سرخپوشان را به نظاره نشست.

* مهرداد پولادي با مولايي بدنساز تيم به صورت اختصاصي تمرين کرد.

* ميثم حسيني و پيام صادقيان به کلينيک رفتند و با پزشک تيم کار کردند.

* بازيکنان پرسپوليس درباره خداحافظي فرهاد مجيدي از فوتبال صحبت مي کردند و اين مساله به سوژه تمرينشان تبديل شده بود.

* بازيکنان امروز با نظر کادرفني کمي بيشتر و نزديک به دو ساعت تمرين کردند.

* ابتدا نفرات بدنهايشان را گرم کردند. سپس کارهاي کششي در دستور کارشان قرار گرفت. در ادامه تمرينات مفرحي مثل تنيس فوتبال و فوتبال تحت فشار را انجام دادند.

* دروازه بانان بعد از پايان تمرين در ورزشگاه ماندند و به صورت اختصاصي تمرين کردند.

14. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

نوري: خداحافظي در اوج شاهکار مجيدي بود

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با برنامه‌ريزي و قرعه‌اي که به نام‌مان افتاده هدف‌گذاري در جام حذفي را در دستور کار خود قرار داده‌ايم.

محمد نوري اظهار داشت: پس از اينکه بعد از مدت‌ها به صدر رسيديم از لحاظ روحي و رواني و شرايط تيمي در بهترين شرايط ممکن هستيم و به نظرم اين روحيه براي تيم ما بسيار حياتي و براي موفقيت آينده مهم است.

به گزارش فارس ، وي افزود: حالا که به سختي به صدر جدول آمده‌ايم نمي‌خواهيم ساده صدر جدول را از دست بدهيم به همين دليل بايد مراقب بازي مانده تا تعطيلات نيم فصل باشيم و جايگاه خودمان را در بالاي جدول مستحکم‌تر کنيم و هر کس بخواهد اسم پرسپوليس را ببيند به بالاي جدول نگاه کند.

نوري در خصوص بازي مقابل الوند همدان گفت: با توجه به قرعه و ميزباني‌هايي که به نام ما افتاده است، برخلاف بدشانسي‌هاي فصل قبل هدف‌گذاري اصلي ما قهرماني در جام حذفي است اما در جام حذفي حق نداريم هيچ تيمي را دست کم بگيريم و حتي مقابل تيم‌هاي ليگ يک در آزادي هم بايد با تمام قدرت به ميدان برويم تا اتفاقات بازي با پديده و بازي 120 دقيقه‌اي براي ما پيش نيايد.

نوري خاطرنشان کرد: از آنها شناخت چنداني نداريم اما قطعا آنها در ورزشگاه آزادي انگيزه دارند و ما هم به هر قيمتي که شده بايد به مرحله بعد صعود کنيم. به همين دليل با تمام توان به مصاف اين حريف ناشناخته مي‌رويم.

نوري در مورد خداحافظي کاپيتان تيم استقلال نيز گفت: مجيدي براي فوتبال ايران و باشگاه استقلال زحمات زيادي کشيده و شاگرد اسطوره اي مثل ناصر حجازي و حتي همبازي علي دايي بوده است. به نظرم خداحافظي مجيدي در اوج يک شاهکار بود و بايد به تصميم او احترام گذاشت. مجيدي فوتباليست قابلي بود و مطمئن باشيد هميشه در قلب مردم جاي دارد. من براي او در آينده مربي‌گري‌اش آرزوي موفقيت دارم .

16. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

ولادتکو از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد

هافبک مقدونيه‌‌اي سابق پرسپوليس از اين باشگاه به فيفا شکايت کرد.

ولادتکو هافبک سابق مقدونيه تيم فوتبال پرسپوليس به دليل عدم پرداخت مطالباتش در اقدامي جديد به فيفا شکايت کرد.

به نقل از فارس، فيفا نيز نامه‌اي از سوي کميته حل اختلاف خود به باشگاه پرسپوليس ارسال کرد و در آن نوشت با توجه به اينکه قرارداد اين بازيکن مقدونيه‌اي تا انتهاي سال 2013 با باشگاه پرسپوليس است با توجه به شکايت مشاراليه باشگاه پرسپوليس بايد مبلغ 55 هزار دلار به فيفا تا 13 نوامبر پرداخت کند.

در همين راستا مصطفي شکري مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: اين نامه به دست ما رسيده و پس از بررسي سوابق مالي تا 13 نوامبر جواب فيفا را ارسال خواهيم کرد. ايشان شکايتش را مستقيم به فيفا اعلام کرده و ما نيز با اسناد و مدارک جواب او را خواهيم داد تا کميته حل اختلاف ساير اتفاقات را بررسي و اقدام کند.

18. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

اعتراض نيلسون به وضعيت مالي

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس بابت مسائل مالي صدايش درآمد.

نيلسون کوريا در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: بنا به دلايلي مدتي بود مصاحبه‌اي انجام ندادم تا با آرامش کارم را دنبال کنم. خوشبختانه ما الان وضعيت بسيار خوبي داريم و با حضور در صدر جدول پس از مدت‌ها به خواسته‌هاي انتهاي فصل‌مان نزديکتر شديم.

به نقل از فارس، وي افزود: خوشحالم که طلسم برد خارج از خانه نيز شکسته شد و ما 3 امتياز شيرين را کسب کرديم اميدوارم که در هفته‌هاي آينده نيز همين روند موفقيت را دنبال کنيم تا به هدفمان برسيم.

وي با انتقاد از برخي مشکلات مالي در پرسپوليس نيز، گفت:‌ من فصل گذشته حدود 60 هزار دلار در انتهاي فصل از پرسپوليس مي‌خواستم که 35 هزار دلار را براي کمک به اين باشگاه بخشيدم و فقط 25 هزار دلار را گرفتم به اميدي که امسال داراي مشکل نشوم.

اين دروازه بان افزود: متاسفانه امسال فقط 10 درصد از پولم را تا اين لحظه گرفته‌ام و حتي براي رفع مشکلاتم از برخي از دوستانم پول گرفته‌ام. من به رويانيان که مديري دلسوز است احترام مي‌گذارم اما اميدوارم مشکلات من را هم مثل ساير بازيکنان حل کند تا بتوانم با تمرکز بيشتر و راحت کارم را ادامه دهم.

نيلسون ادامه داد: هر فوتباليستي با توجه به برنامه‌اي که براي زندگي خود دارد روي دريافتي‌هايش در يک کشور غريبه حساب مي‌کند و من هم الان مشکلاتي دارم. متاسفانه به خواسته‌هاي من مبني بر پرداخت برخي از مطالباتم جامه عمل پوشانده نشد و واقعا اين براي من کار را سخت کرده اميدوارم تا نيم‌فصل تکليفم مشخص شود.

وي در پاسخ به اين سوال که درست است قصد رفتن به تمرينات را نداشتي، گفت:‌ مسائلي مطرح شد اما من به اين موضوعات فکر نکردم و به تمرينات رفتم به اميد اينکه مشکلم حل شود اما وقتي ديديم مشکلات حل نمي‌شود بحث نرفتنم به تمرينات هم بود اما به خاطر دايي و رويانيان باز هم سعي کردم صبور باشم حالا اميدوارم که اين مشکل من هرچه سريعتر حل شود تا کار به جاهاي ناخوشايند کشيده نشود. من پرسپوليس را دوست دارم اما مي‌خواهم که با آرامش کارم را دنبال کنم.

وي در خصوص خداحافظي فرهاد مجيدي نيز، گفت: بدون شک فرهاد مجيدي يکي از بهترين و باهوشترين فوتباليست ايران بود و من براي اين بازيکن خوش‌تکنيک آرزوي موفقيت مي‌کنم. قطعا او شرايط مربي شدن را دارد. مجيدي در دوران فوتبالش براي هر دروازه‌اي يک مهاجم خطرناک بود و اگر از او غافل مي‌شدي خيلي راحت کار خود را انجام مي‌داد.

20. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394

پرسپوليس-ستارگان ميلان 7 آذر در ورزشگاه آزادي

پيشکسوتان اين باشگاه و ميلان در روز 7 آذر به باشگاه ايتاليايي ارسال خواهد کرد.

حسين قدوسي مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: در سفر فرانکو باره‌سي به تهران توافقاتي بين او و رويانيان مديرعامل پرسپوليس انجام شد و قائم‌مقام باشگاه ميلان موافقت خود را با انجام بازي دوستانه بين پيشکسوتان دو باشگاه اعلام کرد و شرايط سفر اين تيم و اينکه چه بازيکناني قرار است در تيم ستارگان ميلان به ميدان بروند هم به باشگاه پرسپوليس اعلام شد.

وي ادامه داد: تاريخ پيشنهادي باشگاه ميلان براي برگزاري ديدار ستارگان ميلان و پرسپوليس مقارن با تاسوعا و عاشوراي حسيني بود که امکان برگزاري بازي در آن روز وجود نداشت به همين دليل باشگاه پرسپوليس تاريخ ديگري را که 7 آذر بود به باشگاه ايتاليايي پيشنهاد داد.

مدير روابط عمومي پرسپوليس تصريح کرد: با توجه به همزماني 7 آذر با 8 آذر که تاريخ بازي معروف ايران و استرالياست امکان تجليل از ستارگان پرسپوليس و تيم ملي در آن بازي هم وجود داشت اما مانع برگزاري مسابقه ديدار استقلال با گسترش فولاد تبريز در ورزشگاه آزادي در روز 8 آذر است که مدير مجموعه ورزشي آزادي به ما اعلام کرد امکان برگزاري دو مسابقه به فاصله 24 ساعت در ورزشگاه آزادي وجود ندارد زيرا هم بحث چمن ورزشگاه آزادي مهم است و هم بحث نظافت اين ورزشگاه بنابراين حداقل بايد 72 ساعت بين بازي‌ها زمان وجود داشته باشد اما با توجه به اينکه اين مسابقه يک بازي خيريه است ايشان موافقت کرد که بين بازي دوستانه و بازي استقلال با گسترش فولاد 48 ساعت فاصله بيفتد.

وي افزود: با سازمان ليگ و شخص تاج و کاظمي مذاکره داشتيم و رويانيان هم با امير قلعه‌نويي سرمربي استقلال تماس گرفت و ايشان گفت به شرطي که بازي‌هاي بعدي استقلال در ليگ فشرده نشود با انجام بازي در روز 9 آذر موافق است اما سازمان ليگ به ما گفت که بايد موافقت استقلال با تغيير زمان بازي با گسترش فولاد تبريز رسمي و کتبي باشد. به همين دليل هم امروز رويانيان نامه‌اي به فتح‌الله‌ زاده نوشت و از مدير باشگاه استقلال خواست که موافقت رسمي خود را با انجام بازي در روز 9 آذر به سازمان ليگ اعلام کنند. ما منتظريم تا اين اتفاق بيفتد و موافقت پرسپوليس را با انجام بازي دوستانه با ستارگان ميلان در روز 7 آذر به باشگاه ايتاليايي اعلام کنيم.

قدوسي تصريح کرد: همچنين باشگاه روبين کازان با ارسال نامه‌اي به پرسپوليس اعلام کرد که مي‌خواهد اردويي در ايران برگزار کند و همچنين يک بازي دوستانه با پرسپوليس داشته باشد. اين نامه حاصل سفر دايي و رويانيان به کازان است. قطعا در دي ماه روبين‌کازان مي‌تواند در کيش اردو برگزار کند زيرا در آنجا مثل تهران مشکل سرما و برف و باران وجود ندارد و پرسپوليس مي‌تواند در ژانويه يک بازي دوستانه با کازان انجام دهد هرچند که هنوز نمي‌دانيم زمان بازي‌هاي ليگ در آن موقع به چه صورت است اما اميدواريم برنامه‌ها به صورتي باشد تا پرسپوليس بتواند اين مسابقه را برگزار کند.

22. کاربر روبرو از پست مفید ("_") تشکر کرده است .

sss

صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع