Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    زانتی
    اسم واقعی شما
    حامد

IranInterSS_Tehran

تشکر ها
    52
    تشکر شده 163 در 25 پست

inter افعی ها {{{{ اخبار و حواشی اینتر }}}}

به نام خدا

دوستان عزیز ، این تاپیک مخصوص قرار گرفتن اخبار و حواشی اینتر (به غیر از بازی ها) در نظر گرفته شده.

به امید فتح هجدهمین اسکودتو در این فصل

ویرایش توسط MohaZalla : 09-04-2011 در ساعت 23:23

2. 10 کاربر از پست مفید inter the best تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

هفته سي و پنجم سري آ ايتاليا
    پيروزي اينتر ميلان مقابل آتالانتا

هفته سي و پنجم رقابتهاي فوتبال سري آ ايتاليا با برتري اينتر ميلان در برابر آتالانتا آغاز شد.

درآغاز هفته سی و پنجم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا تیم فوتبال اینتر میلان با نتیجه سه بر یک آتالانتا را شکست داد.
    در این دیدار میلیتو در دقیقه بیست و چهار،ماریگا در دقیقه سی و پنج و چیوو در دقیقه هفتاد و هشت گلهای تیم فوتبال اینتر را به ثمر رساندند و تریبوچی در دقیقه پنجم بازی تک گل آتالانتا را درون دروازه اینتر جای داد.
    در دیگر بازی برگزار شده نیز پالرمو سه بر یک آث میلان را مغلوب کرد.
    د ر ادامه این رقابتها در روز یکشنبه هشت دیدار دیگر برگزار خواهد شد که بر اساس برنامه بلونیا به مصاف پارما می رود،فیورنتینا پذیرای کیه وو خواهد بود،جنووا با لاتزیو مصاف می دهد،یوونتوس در برابر باری به میدان می رود،لیوورنو با کاتانیا روبرو می شود،ناپولی با کالیاری بازی می کند،آاِس رُم به دیدار سامپدوریا می رود و اودینیزه در برابر سیه نا بازی می کند.
    در جدول رده بندی رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا هم اکنون تیم فوتبال اینتر میلان با هفتاد و سه امتیاز صدر نشین است و تیم های فوتبال آاِس رُم با هفتاد و یک امتیاز و آث میلان با شصت و چهار امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جای دارند.
    تیم فوتبال لیوورنو نیز با بیست و شش امتیاز همچنان قعر نشین است.
    football3.ir

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

پیش فرض اتفاق عجیبی که در ایتالیا رخ داد: شادی هواداران لاتزیو بعد از گلزنی اینتر

سایت گل - سوژه مهم امروز مطبوعات ایتالیا واکنش آنها به رفتار عجیب هواداران لاتزیو بعد از گلزنی والتر ساموئل در بازی دیشب این تیم مقابل اینتر است.
    طرفدران لاتزیو بعد از گل ساموئل که مقاومت لاتزیو را شکست، پا به پای دوستدارن اینتر به شادی مشغول شدند که این اتفاق کمتر در فوتبال دنیا دیده شده است و طبیعتا سلامت مسابقه ای را که تیم مورینیو در آن به شدت به حریف مسلط بود را زیر سئوال برده است.
    شب گذشته مدیر باشگاه تیم رم بعد از این اتفاق با خشم گفت: «آنچه را که دیدم هرگز باور نمی کنم. به نظر من این حرکت شرم آور بود.» با توجه به رقابت شدید بین رم و لاتزیو و همین طور روابط نزدیک لاتزیو و اینتر در این سال ها به خصوص در انتقال بازیکن، چنین شبهاتی درباره این مسابقه وجود داشت اما آنچه در سکوها اتفاق افتاد، کاملا غیرقابل پیش بینی بود.
    مونتالی مدیر رم در این باره می گوید: «من نمی توانم اینتر را سرزنش کنم، چون آنها برای پیروزی به زمین آمده بودند، اما نمی توانم از سرزنش تیم لاتزیو دست بکشم. به نظر من کاری که آنها کردند، علیه فوتبال ایتالیا بود و به نظر من امروز فوتبال ایتالیا بازنده بزرگ بود.» ممکن است این اتفاق مثل ماجرای کالچوپولی جنجال های زیادی را در فوتبال ایتالیا درست کند .

5. کاربر روبرو از پست مفید feri71 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

فکر نمیکردم این اتفاق بیفته...
    لاتزیو نه تنها بد بازی کرد، بلکه جوری بازی کرد که اینتر مثل آب خوردن بیاد ببره.

رم و لاتزیو بیشترین دشمنی رو تو دربی های دنیا دارن اما من فکر نمیکردم که لاتزیو به خاطر اینکه رم قهرمان نشه بیاد و از اینتر ببازه.

بازم مرام دروازبان لاتزیو.......

اگه اون نبود و یکی مثل بقیه بود میومد 18 تا گل میخورد.

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

اينترميلان به دنبال تورس و ته‌وس

قطب فوتبال ايتاليا تلاش مي‌کند ستاره مصدوم ليورپول و مهاجم منچسترسيتي را به خدمت بگيرد.

به نقل از گازتا دلو اسپورت ايتاليا، در پي موفقيت هاي کم نظير اين فصل تيم اينترميلان، اين تيم به دنبال تقويت هرچه بيشتر خود بوده و در گام نخست به سراغ ال نينيو (فرناندو تورس) رفته است.
    در گزارش منتشر شده از سوي روزنامه‌هاي ايتاليايي آمده است: ماسيمو موراتي با توجه به عدم حضور ليورپول در مسابقات ليگ قهرمانان اروپا در فصل آينده مذاکره بر سر انتقال فرناندو تورس را آغاز کرده است.
    کارلوس ته‌وس ديگر بازيکن مدنظر اينترميلان است که مي‌تواند درخششي خيره کننده در ميلان داشته باشد.
    در حال حاضر، تورس 70 ميليون يورو قيمت دارد و به نظر مي رسد موراتي توانايي پرداخت اين پول را داشته باشد.
    احتمال معاوضه ته‌وس با ماريو بالوتلي نيز وجود دارد.

9. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

جنگ روانی شروع شد
    سرمربی نراتزوری در جواب صحبت های سرمربی رم حمله جدیدی را به جیالوروسی کرده است.
    "رم باید در بازی چهارشنبه، کارش را با 6 نفر تمام می‌کرد. مکسس، توتی، پروتا، تادی و بوردیسو، همگی مستحق اخراج بودند و حالا آنها در مورد تحریک بازیکنان صحبت می‌کنند."
    "ما هر روز تمرین می‌کنیم، یک تمرین روزانه و پشت سر هم. ما کارمان را با پخش فیلم سینمایی قبل از فینال کوپا ایتالیا انجام نمی‌دهیم زیرا بازیکنان حرفه‌ای های جدی هستند نه بچه."
    " ما بازی‌های رم را تحلیل کردیم و روی نقاط ضعف و قوت آنها کار کردیم. اگر من قبل از بازی فیلم گلادیاتور را برای بازیکنان پخش می‌کردم، بازیکنان من به دکتر زنگ می‌زدند و می‌گفتند که من مریض هستم."
    "قبل از فینال من 6 بازی رم را تماشا کردم و این کار 18 ساعت طول کشید، سه ساعت برای هر بازی. بعد از صرف چندین ساعت کار قسمت‌های مفید را برداشتم. بله این ساده است که قبل از فینال کوپا ایتالیا یک فیلم سینمایی را برای بازیکنان نمایش می‌دادم اما رانیری فراموش کرده که بازیکنان او حرفه‌ای‌اند و نه بچه."
    "من هرگز نگفتم که یک پدیده هستم اما این تقصیر من نیست اگر من در سال 2004 به چلسی رفتم و پرسیدم که چرا رانیری را اخراج کردند و آنها جواب دادند که برد می‌خواهند و هرگز با رانیری به موفقیت دست پیدا نمی‌کنند. این تقصیر من نیست."
    تحلیل حرف‌های مو
    سرمربی اینتر قصد دارد باز هم در روزهای پایانی فشاری که به تیمش وارد می‌شود را کم کند و چه کاری بهتر از ایجاد جنگ روانی؟ مورینیو صحبت از مسائل فنی می‌کند در حالی که تمامی کارشناسان فوتبال این عقیده را دارند که بازی چهارشنبه شب فاقد بار فنی بود و چیزی جز نبردهای فیزیکی و روانی در بازی دیده نمی‌شد. مو قصد دارد تا با تکیه بر بردی که به لطف اشتباهات داوری به دست آمده باز هم همتایش در رم را تخریب کند اما همین مربی که مورینیو قصد تخریب او را دارد در دو بازی لیگ او را ناکام کرده است! نبش قبر کردن ماجرای چلسی و رانیری هم که به عادت روزانه مو تبدیل شده است. سرمربی اینتر که این روزها می‌داند که ممکن است مصاحبه‌اش در مورد پرداخت پول به سیه‌نا برایش دردسرساز شود فقط قصد منحرف کردن افکار عمومی را دارد.
    منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

11. کاربر روبرو از پست مفید feri71 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

اينترميلان به اسكودتو رسيد
    خبرگزاري فارس: تيم فوتبال اينترميلان به مقام قهرماني فصل 2010-2009 رقابت‌هاي ليگ سري‌ A كالچو (اسكودتو) دست يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس راه‌راه‌پوشان ميلاني شب گذشته موفق شدند سيه‌نا را با يك گل در ورزشگاه آرتميمو فرانچي شكست دهند و به اين ترتيب جشن قهرماني به راه اندازند. در اين جدال ميليتو در دقيقه 57 تك گل شاگردان خوزه موريينيو را به ثمر رساند.
    اينتر با اين نتيجه در هفته سي‌وهشتم (هفته پاياني) صاحب 82 امتياز شد و به مقام نخست رسيد.

آ.اس.رم بعنوان نزديكترين تعقيب كننده اينتر نيز در زمين كيه‌وو به برد 2 بر صفر رسيد. ماركو وچنيچ 41 و دانيله دروسي 45 براي رم گلزني كردند.

با خاتمه رقابت‌هاي فصل اينترميلان، آ.اس.رم و آ.ث‌ميلان بطور مستقيم به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا صعود كردند و سمپدرويا راهي پيكارهاي زيرگروه اين مسابقات شد. همچنين پالرمو، ناپل و يوونتوس به ليگ اروپا (جام يوفا سابق) راه يافتند و آتلانتا برگامو، سي‌نا و ليورنو در پايين جدول به سري ب سقوط كردند.

ساير نتايج به اين شرح است:
    آتلانتا يك - پالرمو 2
    گل‌ها: كرالو 49 براي آتلانتا، كاواني 12، 90 براي پالرمو

پارما 4- ليورنو يك
    گل‌ها: لانزارفام45، 46، مورونه 49، هرنان خورخه كرسپو 90 براي پارما، توماس دانلوويچ 72 براي ليورنو

باري 2- فيورنتينا صفر
    گل‌ها: كريستيان اشتليني 36، ريواس 90

كالياري يك- بولونيا يك
    گل‌ها: دنيله راگازتلو 65 براي كالياري، آدايلتون 4 براي بولونيا

كاتانيا يك - جنووا صفر
    گل‌: گاستون لوپز65

جدول رده‌بندي:
    1-اينترميلان 82 امتياز
    2-آ.اس‌.رم 80 امتياز
    3-آ.ث‌ميلان 70 امتياز
    4-سمپدرويا67 امتياز
    5-پالرمو 65 امتياز
    انتهاي پيام/

13. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)