Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 31 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 307
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

1 - از گذاشتن اخبار تکراری پرهیز کنید.

2 - خبرها فقط باید از سایت رسمی بارسلونا باشد در غیر این صورت حذف خواهشد شد.

3 - با سپاس

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 12 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

تاتا را بيشتر بشناسيم
    .

جراردو مارتینو (تاتا) دوران موفقی را با تیم محبوب خودش(نیوويل) و تیم ملی پاراگوئه در جام جهانی 2010 گذرانده است.

تفکرات هجومی او، باتوجه به سابقه ای که در مربیگری دارد، برای همه آشناست. او در نیوولز اولد بویز که در آن 500 بازی کرده است، یک اسطوره بود.

جراردو دانیل مارتینو،ملقب به "تاتا"، پنجاه سال قبل در روزاریو آرژانتین به دنیا آمد. او حرفه مربیگری را از 1998، بعد از دوران بازیگری موفقی که در نیوويل اولد بویز داشت، آغاز کرد.

او تفکرات هجومی ،خلاقانه و کارگروهی را در هر تیمی که هدایت آنرا برعهده داشت، پیاده کرد. تمام تیمهای او تشنه رقابت بودند. مربی آرژانتینی هم چنین به توجه به بازیکنان جوان و فشار برروی بازیکنان داخل زمین برای عملکرد بهتر، مشهور است.

اولین تیم تحت رهبری او برون آرسایف بود كه در دسته دوم آرژانتين بازي مي‌كرد. در فصل 1999-2000 او به پلاتنس پیوست و در سال بعداز آن به انستیتو دکوردوبا رفت.

موفقیت در پاراگوئه و آرژانتین

پس از یک سال فرصت مطالعاتی طولانی، جراردو مارتینو به پاراگوئه رفت. جایی که توانست اولین قهرماني‌هايش را به دست آورد.

اولین تیم پاراگوئه ای او لیبرتاد بود، جایی که او توانست در سال 2002 کلاسورا و تورنیو آپارتورا را به دست آورد. سال بعد او فقط توانست تورنیو آپارتورا را برای تیمش به ارمغان آورد.

ماجراجویی او در پاراگوئه او را به سرو پورتنو کشاند ،جایی که توانست دو قهرماني را در سالهای 2003 و 2004 به دست آورد.

تاتا بعد از حضوری کوتاه در کلون د سانتافه (آرژانتین)، به باشگاه قبلی خود لیبرتاد برگشت.

بعد از لیبرتاد، او به عنوان سرمربی تیم ملی پاراگویه انتخاب شد. او این تیم آمريكاي لاتين را به جام جهانی 2010 رساند، که در آنجا توسط تیم ملی اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد.

مارتینو سپس پاراگوئه را در سال 2011 به فینال کوپا امه ریکا رساند. بعد از آن، او هدایت تیم نیويول اولد بویز را که برای سقوط نکردن می جنگید، برعهده گرفت.

با درایت "تاتا" این تیم از خطر سقوط نجات یافت و در سال 2013 توانست فینال تورنیو را به نفع خود تمام کرده و قهرمان شود. اين تيم همچنین به مرحله نیمه نهایی لیبرتادورس رسید.

هافبک تهاجمی

مارتینو در نیوويل یک قهرمان است. او در 17 سالگی شروع به کار در این تیم کرد. این هافبک تهاجمی با استعداد 505 بازی برای نیوويل انجام داد.او تا وقتی که در نیوويل حضورداشت، تحت هدایت مارچلو بیلسا بود.

مارتینو هم چنین برای تیمهای تنریف(در شروع سال1991)، لانوس، اوهیگینز (شیلی) و بارسلونا گایاکول (اکوادور) بازی کرده است. او در سال 1996 کفشهایش را آویخت.

4. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

پویول: «رفتن تیتو شوک بزرگی بود»

کاپیتان پویول اظهار داشت که تیم هنوز در شوک رفتن تیتو قرار دارد اما باید طبق خواسته وی تمام تلاش خود را برای بارسا انجام دهیم.

کارلس پویول در مصاحبه مطبوعاتی که در سیوتات اسپورتیوا برگزار شده بود، حضور یافت و به بیان احساسات تیم پس از رفتن تیتو ویلانووا پرداخت. پویول گفت: «حقیقت این است که این مسئله شوک بزرگی بود و متاسفانه ما را در چند روز اخیر متاثر کرد. این حادثه سخترین چیزی بود که می توانست اتفاق بیافتد. ما هرگز انتظار مساله ای مانند این را نداشتیم. تیم از این خبر بسیار متاثر است و تیتو همیشه در قلب ما خواهد بود. ما می خواهیم تمام توان خود را به او تقدیم کنیم. او وضعیت خود را شرح داد و به ما روحیه و انگیزه ادامه کار را بخشید. ما همیشه با او خواهیم بود».

همچنین پویول تاکید کرد که این رخداد انگیزه ای مضاعف را برای بازیکنان به همراه داشته و افزود: «این خبری راجع به رفتن یک بازیکن و یا یک مربی از یک باشگاه نیست، این مساله بیماری است و بیش از هر چیزی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. تیتو از ما خواست که تمام توان خود را برای باشگاه به کار بگیریم و این بهترین راهی است که می توانیم به او کمک کنیم. پس این کاری است که انجام خواهیم داد. ما با تمام نیرو به تمرین خود ادامه می دهیم و با این کار او را با کسب نتایج خوب خود خوشحال خواهیم کرد».

پویول همچنان در دوره نقاهت پس از مصدومیت به سر می برد. او درباره وضعیت خود گفت: «در حال بهبود هستم. خیلی دوست دارم تا با سایر بازیکنان تمرین کنم، اما هنوز برای این کار زود است. برای بازگشت به تیم لحظه شماری می کنم. با انجام سه عمل جراحی سالهای سختی را پشت سر گذاشتم و می خواهم وقتی به تیم بازگردم که به آمادگی کامل رسیده باشم».

سرانجام کاپیتان در پاسخ سوالی در خصوص نیمار به بیان باور خود پرداخت و گفت: «نیمار بازیکن بزرگی است، به خصوص در نبرد های تک به تک. ممکن است او جوان باشد، اما در رقابت های بزرگی بازی کرده و می تواند برای بازی در بارسا آماده باشد».

پویول درباره گمانه هایی در خصوص رفتن چند بازیکن از تیم، مانند سسک گفت: «گمان نمی کنم که او بارسا را ترک کند».

6. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

نمايش قدرتمندانه بارسا با وجود شكست مقابل قهرمان اروپا

بارسا با ارائه نمایشی قابل قبول، رقابت های پیش فصل را با شکست برابر بایرن مونیخ با هدایت گواردیولا آغاز کرد.

نخستین بازی پیش فصل 2013-2014 بارسلونا با شکست برابر بایرن مونیخ پایان یافت. آبی اناری ها در رقابتی که بدون کوچکترین آشفتگی انجام شد، توانستند عملکردی قابل قبول را از خود به ثبت برسانند. موارد زیادی بر اهمیت این بازی می افزود که از میان آنها می توان به تقابل گواردیولا و تیاگو با بارسا و نخستین بازی کاتالان ها با پیراهنی شبیه به پرچم این ایالت اشاره کرد.

باواریایی ها به وضوح بهتر از بارسا برای این بازی مهیا شده بودند، چرا که آنها در نیمه بازی های پیش فصل خود قرار دارند، در حالی که ترکیب بارسا در نیمه دوم، تقریباً از بازیکنان ذخیره تشکیل شده بود. همانطور که پیش بینی شده بود، این بازی ساده ای نبود و طبق آنچه گفته شد، این بازی امید بخشی برای قهرمانان لیگ ها بود.

نخستین گل از لام

جوردی رورا که هدایت بارسا را در دست داشت در نیمه اول ده نفر از ترکیب اصلی به اضافه پینتو را در زمین قرار داد. در مقابل، بایرن با یازده نفر اول خود به زمین آمده بود. با وجود شوت زیبای ثانیه 32 از مسی، طولی نکشید که آلمانی ها کنترل توپ و زمین را در دست بگیرند. پینو تلاش فراوانی برای جلوگیری از شوت های کروس و آلابا انجام داد. آدریانو نیز با تلاش بی نظیر خود توانست توپ روبن را که با کمی چاشنی تکنیک ریبری همراه بود از روی خط دروازه برگرداند.

بایرن هر چه در توان داشت بروی دروازه بارسا می‌ریخت، در حالی که تماشاگران منتظر دیدن رد شدن توپ از نیمه زمین حریف بودند. بیشتر حملات بایرن را حملات هوایی تشکيل می داد و از همین حمله ها بود که لام در دقیقه 14 تیم خود را پیش انداخت.

مقاومت

سرجی روبرتو در یک حرکت یک دو با مونتایا در موقیتی فوق العاده قرار گرفت اما توپ او با اختلاف از کنار دروازه گذشت. با این حال، این بایرن بود که تیم برتر میدان بود و مسی نیز در محاصره چند بازیکن قرار گرفت و نمی توانست راهی به سوی دروازه بیابد. آلمانی ها سلطه خود بر میانه زمین را حفظ کردند، اگر چه نتوانستند اکثر این موقعیت ها را به ثمر بنشانند و همواره با مقاومت شجاعانه بارسلونا مواجه می شدند که با پرس‌های باریسک بالا کار را برای آنها دشوار می کردند. نیمه نخست با هیجان بالا به پایان رسید و بارسا هنوز راه زیادی را تا پایان بازی در پیش داشت.

تعادل بازی و گل دیر هنگام

در نیمه دوم ترکیب بارسا کاملاً تغییر کرد. اویر به همراه ده نفر از بازیکنان بازسا ب در نیمه دوم ترکیب بارسا را تشکیل دادند در حالی که بایرن تنها به سه تغییر اکتفا کرد. جوانان بارسا نمایشی عالی را ارائه دادند. در 45 دقیقه ای متعادل تر از نیمه اول، بایرن نیز چند نفر از بازیکنان با ارزش خود را نیز از زمین خارج کرد. باواریایی ها با حرکت مانزوکیچ در آستانه گل دوم خود قرار داشتند که اویر توپ او را دفع کرد. با وجود سبک متفاوت بازی دو تیم، بایرن با 53% نسبت به 47% بارسا، سهم بیشتری در مالکیت توپ داشت.

در دقیقه 87 نیز مانزوکیچ با پاس دیدنی از کونتنتو گل دوم تیمش را به ثمر رساند. مونیخی ها با وجود عدم حضور تعداد زیادی از بازیکنان بارسا، توانستند جام اولی هوینس در خانه نگاه دارند. این بازی نمایشی قابل قبول از بارسا را به معرض دید قرار داد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. 5 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

مصدوميت مسي كاملا برطرف شد

لیونل مسی اعلام کرد که کاملاً از بند مصدومیت آزاد شده و برای شروع فصلی جدید بسیار مشتاق است.

لیونل مسی نخستین 45 دقیقه پیش فصل 2013-2014 خود را در آلیانس آرنا برابر بایرن بازی کرد. این بازیکن آرژانتینیدر پايان بازي گفت: «خوشبختانه کاملاً مصدومیتم را پشت سر گذاشته ام و کاملاً آماده هستم. برای آغاز فصل جدید بسیار مشتاقم».

سپس این مهاجم در خصوص رفتن تیتو ویلانووا از تیم سخن گفت: «ما از این مساله بسیار ناراحت هستیم اما تیم ما بسیار قدرتمند است. ما باید به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهیم» .

وی در پایان نیز تصریح کرد که تلاشی در قبال عقد قرارداد مربی جدید بارسا، جراردو مارتینو انجام نداده است.

الکسیس درباره مربی جدید تیم سخنانی را مطرح کرد: «من بسیار علاقمندم که او را ملاقات کنم. در شیلی او از احترام زیادی برخوردار است».

این بازیکن شیلیایی امیدوار است تا مربی جدید تیم بتواند سبک بازی او را در پایان فصل حفظ کند و او نیز مانند مسی به ابراز اشتیاق خود برای آغاز فصل جدید پرداخت.

او افزود: «منتظرم تا بتوانم در کنار بازیکنانی مانند نیمار، مسی، اینیستا و همه همی تیمی ها بازی کنم»

در ادامه به بیان سخنانی که توسط چند تن از بازیکنان پس از بازی برابر بایرن مطرح شد می پردازیم:

بارترا

«بازی پیچیده ای بود. بایرن در وضعیت بهتری نسبت به ما قرار داشت و این مساله کاملاً مشهود بود. برای کار با مارتینو لحظه شماری می کنم. باید برای رسیدن به آمادگی کامل تلاش کنم و صرف نظر از اینکه هر کسی مربی تیم باشد، سعی کنم تا در ترکیب اصلی تیم جایی برای خود مهیا کنم».

پینتو

«ما اولین بازی پیش فصل را انجام دادیم. نتیجه ی خوبی کسب نکردیم اما این بازی به ما کمک کرد تا بتوانیم به فرم ایده آل خود نزدیک شویم».

سرجی روبرتو

«بازی در آلیانس آرنا تجربه خوبی است. نتیجه خوبی نبود اما تجربه ای که کسب کردیم برای ما مثبت بود».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 5 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

سرجی روبرتو: «مارتینو مربی ایده آلی برای ماست»

سرجی روبرتو اعتقاد دارد که جراردو مارتینو سرمربی مناسبی برای بارسا است و می تواند به خوبی با تیم هماهنگ شود.

او که نامش در لیست اولیه بازی با بایرن مونیخ نیز قرار داشت، از حضور خود در رقابت های پیش فصل در کنار بازیکنان اصلی تیم ابراز علاقه کرد. این هافبک گفت: «حضور در تیم اصلی همواره مسئله ویژه ای است. باید تلاش کنم تا جایی که می توانم به تیم کمک کنم». او درباره سرمربی جدید تیم نیز اظهار نظر کرد و گفت: «او کار بزرگی را با پاراگوئه و تیم نیوولز انجام داد. تاتا کسی است که به بازیکنان جوان اعتماد دارد و تیم او همواره به خوبی توپ را کنترل می کند. با توجه به این مسائل، فکر می کنم او مربی ایده آلی برای ما باشد».

این بازیکن کاتالانی در پاسخ سوالی در خصوص رفتن تیاگو آلکانتارا صادقانه گفت: «رفتن تیاگو ناراحت کننده است، زیرا او بازیکن خوبی است، برای او در بایرن آرزوی موفقیت می کنم. شخصاً مشتاقم تا ببینم که در این فصل، چه مقدار به من فرصت بازی کردن داده می شود». سرجی روبرتو همچنین جملاتی در مورد ویلانووا بیان کرد: «خبر رفتن تیتو همه ما را متعجب کرد، ما باید همه این حوادث را پشت سر بگذاریم و بر روی فصل جدید تمرکز کنیم. همه ما تیتو را حمایت می کنیم و برای او آرزوی سلامتی داریم. هر کاری که در این فصل انجام می دهیم برای او خواهد بود».

12. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

دلایل جدایی تیاگو از زبان خودش

تیاگو آلکانترا هافبک سابق بارسلونا در مصاحبه ای پس از بازی چهارشنبه شب دلایل جدایی خود از بارسلونا را بازگو کرد.

او گفت: «آنها کاری برای نگه داشتن من در باشگاه انجام ندادند. این درست نیست که بگویید من صبر نکرده ام. من منتظر تماس باشگاه بودم اما کسی از طرف باشگاه با من ارتباط برقرار نکرد. هرکسی حق دارد به دنبال علایق خودش باشد، من میخواستم موثر و با ارزش باشم».

تیاگو در ادامه مطلبی بیان کرد که تعجب همه رسانه ها را برانگیخت. او گفت که از طرف باشگاه منچستر یونایتد کسی با او برای پیوستن به منچستر صحبتی نکرده است.

این هافبک جوان همچنین در رابطه با مذاکره با رئال مادرید برای پیوستن به این تیم نیز گفت: «مذاکره با رئال مادرید یک راز برای خودم باقی خواهد ماند».

14. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

تمرین بارسا در اسلو بدون سانگ

بازیکن کامرونی در سالن بدنسازی هتل ماند و تمرینات اختصاصی انجام داد. بقیه 22 بازیکن با جوردی رورا و روبی تمرین کردند و در عین حال در انتظار رسیدن تاتا مارتینو بودند.

بارسا برای دومین بار در اسلو تمرین کرد. تمرین در ساعت 19 در زمین بیسلت استادیون آغاز شد ولی در زمین دوم که والت نام دارد و والرنگا معمولا در آنجا تمرین می کند، به پایان رسید. تنها غایب تمرین الکس سانگ بود که به جای اینکه همراه بقیه تیم تمرین کند در سالن بدنسازی هتل ماند و تمرینات اختصاصی انجام داد. بقیه 22 بازیکن به صورت عادی با جوردی رورا و روبی تمرین کردند همچنان که در انتظار رسیدن جراردو «تاتا» مارتینو، مربی جدید بارسا که باید به زودی به نروژ می رسید بودند.

آماده سازی برای والرنگا

بارسا دومین بازی پیش فصل خود را شنبه ساعت 19 برابر والرنگا در ورزشگاه اولوال استادیون انجام خواهد داد. تیم امروز صبح در برابر دیدگان 1500 تماشاگر که همراه بلیت بازی به آنها شانس تماشای این تمرین هم داده شده بود، تمرین خود را انجام داد.

تمرین عصر، پشت درهای بسته، با همان ریتم تمارین دیگر این هفته پیگیری شد. بیشترین تمرکز روی آمادگی جسمانی بود اگرچه تمرین هایی با توپ هم در دستور کار قرار گرفت.

پیراهن نخست روبروی والرنگا

بازی بارسا برابر والرنگا همچنین نخستین بازی با پیراهن اصلی در فصل 2013/14 خواهد بود. در بازی اول پیش فصل برابر بایرن مونیخ تیم لباس دوم را بر تن کرد که شامل رنگ های پرچم کاتالونیا می باشد ولی برابر والرنگا همان لباس آبی اناری معمول خود را می پوشد.

16. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانوا - دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    مسی - اینیستا
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaSepahan

Lionel Messi

تشکر ها
    658
    تشکر شده 1,059 در 262 پست

جراردو مارتینو دیروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به طور رسمی معارفه شد.

در اینجا به بیان ده جمله مهم از مصاحبه مارتینو می پردازیم:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    1- بارسلونا موقعیت و مکانی ساده نیست. اینجا مکان با ارزشی است. مهم نیست که یک فرد چه میزان جاه طلب است، سرمربیگری تیم بزرگی مانند بارسا همیشه نصیب کسی نمی شود.

2- تقریباً متوجه شده ام که چرا مردم مرا نمی شناسند. اگر در اروپا کار می کردم قطعاً بسیار بیش از این شناخته می شدم.

3- به عنوان یک مربی همواره سعی کرده ام تا رابطه نزدیکی با بازیکنانم داشته باشم. همواره با روی باز پذیرای نظرات و پیشنهادات بازیکنان هستیم. به نظر من پیشرفت ما در کار گروهی در قالب یک تیم محقق می شود.

4- لئو و من هر دو اهل روزاریو و از تیم نیوولز هستیم اما یکدیگر را نمی شناسیم.

5- مسی در پستی که اکنون قرار دارد کار خود را ادامه خواهد داد. ما باید او را در پستی قرار دهیم که در آن احساس بهتری دارد.

6- اگر مسی و نیمار نتوانند به خوبی با یکدیگر کار کنند، این مشکل مربی است، نه بازیکنان.

7- من به صورت تلفنی با تیتو صحبت کردم. او به من خوش آمد گفت و برایم آرزوی موفقیت کرد.

8- در حال حاضر من بروی همه بازیکنان حساب باز می کنم. امیدوارم از لحظه ای که کار خود را شروع می کنم، تا پایان فصل با هم متحد باشیم.

9- ما باید ویژگی های مثبتی که در بهترین وضعیت بارسا وجود داشت را تقویت کنیم. ایجاد فشار بروی حریف و تصاحب مجدد توپ چیزی است که می خواهم تا دوباره به تیم باز گردد.

10- عدم کسب جام یک شکست محسوب می شود. بارسا به پیروزی عادت دارد و کمتر می توان شکست را در آن دید، زیرا بارسا بهترین تیم را در اختیار دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ترکیب تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

تا
    برزیل چند نفر باقی می مانند ؟

18. 3 کاربر از پست مفید ALIAZIMI9 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

اسلو، شاهد نخستین پیروزی پیش فصل بارسا

آبی اناری ها با هفت گل به سرمربی جدید خود که شاهد این بازی بود خوش آمد گفتند.

بارسلونا در دومین بازی پیش فصل 14-2013، مقابل والرنگا به یک برد قاطع دست یافت. در نیمه اول، الکسیس، تیو، مسی و دوس سانتوس برای بارسا گلزنی کردند و در نیمه دوم نیز بارسا با دو گل از دونگو و یک گل از خوان رومان اختلاف خود با حریف را به هفت گل رساند و پس از شکست 2-0 روز چهارشنبه برابر بایرن مونیخ، با این پیروزی روحیه ای مضاعف گرفت. تاتا مارتینو سر مربی جدید بارسا نیز این بازی را از روی سکو های ورزشگاه اولوال تماشا می کرد.

سه گل در پانزده دقیقه

بارسا بازی را با طوفانی آغاز کرد، آبی و اناری ها پس از گذشت تنها سیزده دقیقه توانستند سه بار گلزنی کنند. مسی در هر سه گل نقش اساسی داشت، او با پاس گل خود به الکسیس، یک و دوی زیبا با تیو و گلی که خودش به ثمر رساند، نقش مهره ای تعیین کنند را ایفا کرد. این مهاجم آرژانتینی بارها با قرار گرفتن در موقعیت گلزنی در آستانه زدن چهارمین گل تیم قرار گرفت، اما هر بار با واکنش های خوب دروازه بان حریف مواجه شد. بارسا فشار زیادی را به تیم میزبان تحمیل می کرد و سرانجام دوس سانتوس پیش از سوت پایان نیمه اول بارسا را به چهارمین گل خود رساند و این بار الکسیس پاس گل را فراهم نمود.

همکاری خوب الکسیس و دونگو

بر خلاف بازی مقابل بایرن که بارسا تمامی بازیکنان خود را بین دو نیمه تعویض کرد، در این بازی تنها سه تعویض بین دو نیمه انجام شد. اویر، سمپر و دونگو وارد زمین شدند که تعویض های موفقی نیز بودند. دونگو با پاس هایی تعیین کننده از سوی الکسیس گل پنجم و ششم را به ثمر رساند.

بازیکنان باقیمانده از تیم اصلی نیز به تدریج از زمین خارج شدند و در انتهای بازی تنها بازیکنان بارسا ب در زمین حاضر بودند. خوان رومان نیز با گل دقیقه 87 خود نمایش خیره کننده کاتالان ها را تمام کرد. همانطور که گفته شد، این پیروزی برای بازیابی روحیه تیم پیش از هدایت رسمی تیم توسط مارتینو نقش اساسی داشت.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. 5 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 31 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)