Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 307
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

1 - از گذاشتن اخبار تکراری پرهیز کنید.

2 - خبرها فقط باید از سایت رسمی بارسلونا باشد در غیر این صورت حذف خواهشد شد.

3 - با سپاس

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 12 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

زوبیزارتا: «ما بر روی سسک حساب باز می کنیم»

آندونی زوبیزارتا شایعات موجود مبنی بر جدایی هافبک بارسا، سسک فابرگاس را رد کرد و گفت: «قرارداد او همچنان پا بر جاست و ما از او راضی هستیم».

مدیر ورزشی باشگاه، آندونی زوبیزارتا در خصوص مسائل موجود در دومین کلینیک تور صلح صحبت کرد. او در تل آویو به شایعات پیرامون جدایی سسک فابرگاس و انتقال او به منچستر یونایتد اشاره کرد: «ما بر روی سسک حساب باز می کنیم». او تاکید کرد: «من در مراسم معارفه تیتو و همچنین در مراسم معارفه تاتا نیز گفته ام. او بازیکن بی نظیری است. او بازیکنی خلاق و تمام کننده است که به خوبی در موقعیت مناسب قرار می گیرد. ما از او راضی هستیم و او شماره 4 بارسا است».

در ادامه او گفت: «او بازیکنی است که هنوز با ما قرارداد دارد... یونایتد اعلام کرد که موقعیت ما را درک می کند و دیگر ما را تحت فشار قرار نخواهد داد». زوبیزارتا درباره وضعیت بازیکن درباره این مساله گفت: «هیچ بعد دیگری در این باره وجود ندارد». پس از بازی میان هفته برابر سانتوس، زوبیزارتا افزود: «عملکردی که سسک از خود به نمایش گذاشت نشان می دهد که او کاملاً بر روی بارسا تمرکز کرده است».

به دنبال یک مدافع میانی

مدیر ورزشی باشگاه درباره جست و جو ها برای خرید یک مدافع میانی گفت: «ما به دنبال بازیکنی هستیم که بتواند سطح بازی ما را ارتقا دهد، بازیکنی که بهترین هماهنگی را با تیم داشته باشد، بهترین گزینه ما خواهد بود. همواره سعی ما بر این است که بتوانیم بهترین تیم ممکن را ارائه کنیم. به زودی این بازیکن مشخص می شود». البته او تاکید کرد که هیچ عجله ای برای خرید یک مدافع در کار نخواهد بود و هنوز تا 31 آگوست زمان زیادی باقیست تا بتوانیم گزینه های مناسب را بررسی کنیم.

هیچ نگرانی پیرامون نیمار وجود ندارد

زوبیزارتا درباره سوالی پیرامون مساله کم خونی نیمار پاسخ داد: «ما دوست داریم تا او را در بهترین شرایط ممکن ببینیم، اما بسیاری از بازیکنان هم برای پیش فصل با عدم آمادگی روبرو هستند. ما اطمینان می دهیم که او در شرایط مناسبی قرار دارد. این مساله مشکلی محسوب نمی شود».

همچنین وی با ابراز رضایت از شیوه هماهنگی نیمار با سبک بازی بارسا، اشاره کرد: «در این شرایط، بازیکنان به شرایط متفاوت تمرین عادت دارند و باید خود را با شرایط ما هماهنگ کنند. این کاری است که ما در پیش فصل انجام می دهیم. زمان کوتاهی تا آغاز لیگ زمان باقیست، و طبیعی است که او طی این مدت کوتاه نتواند به مرز آمادگی کامل برسد. اما ما می توانیم ببینیم که او به سرعت به بخشی از فوتبال ما تبدیل می شود».

مارتینو و بازیکنان

زوبیزارتا همچنین به بیان مشاهدات خود پرداخت. او درباره مربی جدید تیم گفت: «من به سخنانی که او در مراسم معارفه گفت باور دارم. او مربی است که رابطه خوب و گرمی با بازیکنان دارد. او به خوبی به همه سخنان گوش می دهد و به دنبال یادگیری است. او از باشگاهی با فرهنگ فوتبالی شفافی به اینجا آمده است. او تلاش می کند تا هر کاری برای ما انجام بدهد تا کیفیت بازی ما را ارتقا دهد. ما در حال ادغام دو سبک متفاوت هستیم».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

4. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

پیکه: «سسک در بارسا می ماند»

پیکه در مصاحبه خود در بانکوک اظهار داشت که سسک فابرگاس در بارسا خواهد ماند.

جرارد پیکه خاطر نشان کرد که سسک فابرگاس با توجه به پیشنهاداتی که از سوی منچستر یونایتد مطرح می شود در بارسا می ماند. او که یکی از صمیمی ترین دوستان سسک است گفت: «او در بارسا می ماند زیرا اینجا رویای اوست. او همواره در این باره به من اطمینان داده است. او بازیکن بسیار خوبی است و به خاطر همین کیفیت بازی اوست که باشگاه را راغب به حفظ او می کند».

آندرس اینیستا که پیکه را در مراسم سنتی کنفرانس خبری پیش از بازی همراهی می کرد افزود: «سسک عملکرد بی نظیری را برای ما به نمایش گذاشته است و من اطمینان می دهم که او این کار را در این فصل نیز تکرار خواهد کرد».

ارزش های نیمار بیش از این است

یکی دیگر از موضوعات داغ مطرح شده در بانکوک اضافه شدن نیمار به تیم بود که اینیستا در این خصوص گفت: «او به زمان زیادی برای هماهنگی با تیم نیاز ندارد. وقتی که شما یکی از بهترین بازیکنان دنیا باشید و به تیم بزرگی مانند بارسا بیایید، به سرعت با تیم هماهنگ می شوید. او از تیمی با سبک متفاوتی از فوتبال آمده است اما هر کسی می تواند توانایی و استعداد را در او ببیند. او می تواند بسیار به ما کمک کند. همه نکات قرارداد نیمار به نفع ماست. او به گروه ما نزدیک تر است و ما گروه بسیار سالمی داریم» .

یکه تازی مسی

تنها فردی که نیازی به تطبیق ندارد لیونل مسی است. با وجود اینکه هنوز در رقابت های پیش فصل به سر می بریم او نمایشی خیره کننده از توانایی ها و استعداد های خود را به نمایش گذاشت. پیکه در این باره گفت: « او هر سال بهتر می شود. هر فصل به نظر می رسد که او به حد و مرز نهایی خود رسیده است اما با آغاز فصل بعد او دوباره به پشت سر گذاشتن موانع و شکستن حصار ها ادامه می دهد». پیکه اعتراضی درباره محوریت قرار گرفتن مسی در ساختار تیم نداشت و نهایتاً گفت: «او بهترین بازیکن دنیاست».

نظر پیکه درباره مارتینو

مدافع میانی تیم پیغامی برای حمایت از تیتو ویلانووا مطرح کرد و سخنی هم درباره جانشین وی، تاتا مارتینو گفت: «جلسات تمرین مثل سابق است و بروی کار با توپ تمرکز دارد. تاتا دوست دارد تا به صورت انفرادی با هر بازیکن صحبت کند و این بسیار خوب است. تغییرات زیادی در تیم ایجاد نشده است». او درباره مسئله جذب یک مدافع میانی دیگ نیز گفت: «بارسا به یک بازیکن ویژه و با سبکی متفاوت احتیاج دارد. خرید بازیکنی این چنین در این زمان کار آسانی نیست».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

در مورد نیمار بیشتر بدانیم!

نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور در فوریه سال 1992 در ایالت سائوپائولو در کشور برزیل پا به جهان گشود. پس از تولد، او خانواده اش به سائو ویسنته عزیمت کردند. سپس در سال 2003 آنها به سانتوس برزیل نقل مکان کردند و نیمار در آن سال به تیم سانتوس پیوست.

او در سن 16 سالگی به میزان موفقیتی زیادی دست یافت به طوری که دستمزد او 25000 رئال (واحد پول برزیل) در ماه رسید. او در سن 17 سالگی توانست با بستن قراردادی به تیم اول سانتوس بپیوندد.

اولین فصل حرفه ای
    در حالی که نیمار تنها 17 سال داشت اولین بازی حرفه ای خود را در سال 2009 تجربه کرد. او در سی دقیقه پایانی بازی به ترکیب تیمش اضافه شد، این بازی را سانتوس 2-1 به سود خودش به پایان رساند. اولین گل نیمار در بازی هفته بعد این تیم با موگی میرین به ثمر رسید.

یک ماه بعد از اولین گل حرفه ای این بازیکن نیمار دوباره موفق به گلزنی در بازی نیمه نهایی در برابر پالمیراس شد و با زدن گل دوم تیمش در پیروزی سانتوس در آن بازی نقش مهمی ایفا کرد. اما در فینال سانتوس 4-2 مغلوب کورینتیانس شد. نیمار در اولین فصل حرفه ای خود در 48 بازی حضور داشت و 14 گل به ثمر رساند.

تیم ملی برزیل

نیمار به عنوان یک بازیکن بین المللی به نمایندگی از برزیل در سنین 17، زیر 20 و بزرگسالان برای برزیل بازی کرده است. در 10 اوت 2010، نیمار در سن 18 سالگی اولین بازی ملی خود را در یک مسابقه تدارکاتی برابر تیم ملی ایالات متحده آمریکا انجام داد. او در دقیقه 28 بازی توانست با یک ضربه سر اولین گل خود را در اولین بازی ملیش به ثمر برساند و در پیروزی 2-0 تیمش در این بازی نقش مهمی ایفا کند. از افتخارات ملی او میتوان به انتخاب شدن به عنوان بهترین گلزن در سال 2011 در مسابقات قهرمانی جوانان آمریکای جنوبی اشاره کرد. اون در این مسابقات 9 گل به ثمر رساند و نقش بسیار مهمی در کسب یازدهمین عنوان قهرمانی برزیل در این رقابت ها بازی کرد.

جام کنفدراسیون ها

نیمار به عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی برزیل در جام کنفدراسیون ها در سال 2013 حضور داشت. فیلیپ اسکولاری سرمربی برزیل او را برای حضور در این رقابت ها انتخاب کرده بود. نکته قابل تامل این است که نیمار در این مسابقات شماره 10 تیم ملی کشورش را به تن کرد. در 15 ژوئن سال 2013 نیمار اولین گل خود را در این مسابقات در برابر ژاپن به ثمر رساند که ژاپن در آن بازی 3-0 مغلوب برزیل شد. او در بازی تیم کشورش در برابر مکزیک در دقیقه نود بازی با یک پاس گل تماشایی منجر به گلزنی جو هم تیمی خود شد. در فینال این رقابت ها نیمار به به ثمر رساندن یک گل در برابر اسپانیا نقش مهمی در پیروزی 3-0 تیمش ایفا کرد و برزیل با قاطعیت قهرمان جام کنفدراسیون ها شد. درخشش چشمگیر او در بازی فینال توجه اذعان عمومی را بیشتر به خود جلب کرد تا جایی که نیمار در این مسابقات به عنوان بهترین بازیکن تورنمت انتخاب شد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

مصدومیت پدرو برابر تایلند

پدرو رودریگز در دیدار مقابل تایلند آسیب دید و از زمین خارج شد.

این بازیکن اسپانیایی که در این بازی هت تریک کرد و بهترین بازیکن میدان لقب گرفت، دچار کوفتگی در ناحیه پای چپ شد و در دقیقه 80 از زمین بیرون رفت. به دلیل عدم وجود گزینه مناسب در نیمکت بارسا برای جایگزینی پدرو، بارسا دقایق پایانی بازی را 10 نفره دنبال کرد.

با مصدومیت پدرو، حضور این بازیکن در دیدار مقابل مالزی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. با این حال مصدومیت پدرو برای برای خودش و باشگاه نگران کننده نیست، زیرا معمولا اینگونه مصدومیت ها طی 2 هفته بهبود می یابد و پدرو تا آغاز بازیهای رسمی می تواند به راحتی ریکاوری کند.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

تاتا: «بیش از رفتن سسک، نگران مصدومیت پویول هستم»

مارتینو پس از بازی با تایلند و در مصاحبه بعد از بازی، از بهبود عملکرد تیم در ایجاد حملات سریع، کنترل و حفظ مالکیت توپ و انجام پرس در تمام نقاط زمین ابراز رضایت کرد.

پس از پیروزی قاطع و کوبنده 7 بر 1 بارسا برابر تایلند در بازی دوستانه که در شهر بانکوک برگزار شده بود، جراردو مارتینو، سرمربی بارسا تصدیق کرد که تیمش بسیار فراتر از حریف بود و تصریح کرد که عملکرد تیم او را به ادامه هر چه با انگیزه تر تشویق می کند.

او پیرامون مسائل مختلفی صحبت که در ادامه آن ها را خواهیم خواند.

آنالیز بازی: صرف نظر از قدرت و کیفیت بازی حریف، ما نمایش خوب و مثبتی از خود در زمینه کنترل و حفظ مالکیت توپ، انجام پرس بروی بازیکنان حریف در سرتاسر زمین و سرعت بالا در خلق حملات نشان دادیم که مرا بسیار خوشحال و امیدوار کرد. این موضوع بیشتر از به ثمر رساندن گل های فراوان که با در نظر گرفتن تفاوت های موجود در کیفیت بازی دو تیم امری کاملاً بدیهی بود، خوشایند است.

زوج مسی - نیمار: آنها به خوبی در کنار یکدیگر بازی می کنند و هر کدام بخشی از زمین را تحت پوشش قرار می دهند. ارتباط بین بازی نیمار و لئو جذاب ترین بخش این مسابقه بود و آنها مطابق آنچه انتظار می رفت خوب بازی کردند. آنها نه تنها با همکاری های خوب خود موفق به گلزنی شدند، بلکه با سایر بازیکنان هم ارتباط خوبی داشتند و این امر همان چیزیست که در فوتبالی در این سطح انتظار می رود.

احتمال جذب داوید لوئیز: در حال حاضر من در تایلند هستم و اطلاعی از عقد این قرارداد ندارم.

آینده سسک: در حال حاضر او بازیکن ماست و در این فصل نیز همراه ما خواهد بود. در حال حاضر مسئله نگران کننده تر بازگشت پویول به آمادگی کامل است.

وضعیت جسمانی نیمار: بازی های دوستانه به من ایده های خوبی برای سبک چیدمان بازیکنان می دهد اما آمادگی و سلامت بازیکنان برای من مهمتر است. او با گذشت زمان بهتر می شود و نسبت به نخستین بازی خود برابر سانتوس پیشرفت خوبی داشته است.

ژاوی: نمی دانم می توانم چیزی درباره این بازیکن بگویم که تا به حال درباره او مطرح نشده یا نه. سخن گفتن در مورد بازیکنی به بزرگی او برای من کار آسانی نیست. نظر من در باره او همانطور است که بازی او را از راه دور تماشا می کردم و نظرم درباره او تغییری نکرده است.

بگنک: او از توانایی خوبی برخوردار است و تنها به تمرین بیشتر در کنار بازیکنان با تجربه تری احتیاج دارد تا بتواند از آنها الگو برداری کند. من از او انتظار بالایی دارم و باید بازی های بیشتری از او ببینم.

از تاتا پرسیده شد که آیا او قصد تغییر تفکر والدس را دارد یا خیر و او در جواب گفت: می دانم که پیش از آمدن من چه مسائلی پیرامون والدس مطرح شد. بنابراین من نیز از او در این فصل استفاده می کنم.

تیم ملی تایلند: من دانش عمیقی درباره این تیم ندارم اما سرعت خوب آنها در هنگام حمله مرا شگفت زده کرد. آنها بازیکنان خوب و سریعی دارند.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

12. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

بارسا به مالزی رسید

پس از پیروزی 7-1 بارسا در دیدار روز گذشته مقابل تایلند، اعضای تیم بانکوک را به مقصد كوالالامپور ترک کردند.

پرواز بازیکنان بارسا با یک ساعت و نیم تاخیر انجام شد و مدت پرواز دو ساعت بود. اعضای تیم حدود ساعت 14:30 به وقت محلی به پایتخت مالزی رسیدند و به عنوان آخرین مقصد تور آسیایی بارسا، 3 روز در این کشور خواهند بود. بارسا که برای اولین بار به این کشور آمده است، روز شنبه در دیدار دوستانه ای برابر یک تیم محلی قرار خواهد گرفت.

تاخیر پرواز بارسا به معنای مختل کردن برنامه های بارسا است. امروز، لئو مسی و سسک فابرگاس در هتلOne World در یک نشست مطبوعاتی حاضر خواهند شد و پس از آن، اعضای تیم در استادیوم شاه علم، پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

14. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

تیو و دوس سانتوس، آماده بازی روز شنبه

تیو و دوس سانتوس به طور عادی با دیگر اعضای تیم تمرین کردند. این اولین بار بود که این دو بازیکن از ابتدای تور تابستانی بارسا یک جلسه تمرینی کامل را پشت سر گذاشتند.

کریستین تیو و جاناتان دوس سانتوس تنها بازیکنان حاضر در تور بارسا بودند که در بازی مقابل تایلند به میدان نرفتند. تیو از ناحیه ران چپ آسیب دیده بود و جاناتان دچار کشیدگی عضله چهار سر ران شده بود، با این حال در حال حاضر به نظر می رسد که این دو بازیکن کاملا بهبود یافته اند و مشکلی ندارند و می توانند در آخرین بازی دوستانه پیش فصل بارسا که شنبه برگزار خواهد شد بازی کنند.

پدرو و آلبا در هتل ماندند

پدرو در دیدار روز شنبه غایب خواهد بود. این بازیکن اهل جزایر قناری، در بازی مقابل تایلند از ناحیه ران پا آسیب دید و در سالن ورزشی هتل تمرینات ریکاوری خود را انجام داد، جوردی آلبا نیز برای پشت سر گذاشتن تمرینات ریکاوری خود به او ملحق شد.

دیگر 22 بازیکن تیم، پشت درهای بسته در ورزشگاه 80,000 نفری شاه علم تمرین کردند، این ورزشگاه دارای پیست دوومیدانی نیز می باشد و معمولا تیم سلانگور از آن استفاده می کند. با این حال، بازی دوستانه روز شنبه بارسا، در ورشگاه ملی جاکویت جلی برگزار خواهد شد که 100,000 ظرفیت دارد.

پیش از آغاز این جلسه تمرینی، بازیکنان بارسا در برنامه ای که توسط بنیاد اف سی بارسلونا تدارک دیده شد، دیداری با کودکان داشتند.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

16. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

بهبود همکاری مسی و نیمار

مسی اظهار داشت که هم تیمی جدیدش شور و اشتیاق خوبی را برای تیم به ارمغان خواهد آورد و با تدابیری که تاتا مارتینو برای همکاری آنها اندیشیده است، فشار بیشتری به حریفان وارد خواهند کرد.

یک روز پس از به ثمر رسیدن نخستین گل نیمار برای بارسا در نخستین بازی وی در کنار مسی، این بازیکن آرژانتینی یک بار دیگر تاکید کرد که او و هم تیمی جدیدش خیلی خوب در کنار یکدیگر بازی می کنند و در ادامه نیز بهتر از این خواهد شد.

مسی گفت: «ما در خارج از زمین رابطه خوبی به هم داریم و سعی ما بر شناخت هر چه بیشتر یکدیگر در زمین است. ما زمان زیادی را در کنار هم بازی نکرده ایم، اما او شور و اشتیاق خوبی را برای تیم، ما و همه مردم به ارمغان آورده است». مسی در باره نظر یکی از خبرنگاران درباره عدم تناسب سبک بازی آنها پاسخ داد: «اینها ادعاهایی است که توسط خبرگزاری ها منتشر شده و یا افرادی آن را مطرح کرده اند. هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد. »

با وجود به ثمر رساندن پنج گل در بازی های پیش فصل، مساله مصدومیت مسی کاملاً امری فراموش شده است و مسی در این باره گفت: «من امسال را مثل سالهای قبل شروع کرده ام. با همان شور و علاقه که تا کنون در من وجود داشته...پس از مصدومیت در روزهای پایانی فصل پیش، مجبور بودم تا کمی سخت تر از دیگران تمرین کنم، اما در حال حاضر کاملاً آماده و خوب هستم».

خواسته تاتا مارتینو

بزرگترین تغییر این فصل آبی اناری ها اضافه شدن تاتا مارتینو به جمع آنها بود و مسی در این خصوص گفت: «او به ما گفت که لارم است تا به گذشته نگاه کنیم و ببینیم که ظرف چند سال گذشته چه تیمی بوده ایم... او از ما خواست تا فشار بیشتری بیاوریم و بروی باز پس گیری هر چه سریع تر توپ تمرین کنیم». اما اکنون برای نتیجه گیری خیلی زود است: «زمان زیادی با تاتا کار نکرده ایم. ظرف مدتی که همراه او بوده ایم، همه چیز خوب پیش می رود، اما هنوز باید یکدیگر را بهتر بشناسیم. او تازه به جمع ما وارد شده است».

مسی با یک نتیجه گیری مصاحبه خود را به پایان رساند: «ما خیلی جدی خود را برای مسابقات آماده می کنیم. این یازی ها برای ایجاد هماهنگی در ما بسیار مناسب هستند. ما خیلی خوب مراحل آمادگی را پشت سر می گذاریم و باید برای بازی های رسمی به آمادگی کامل برسیم».

جام جهانی برزیل 2014

از مسی پرسیده شد که آیا امکان دارد فکر کردن به جام جهانی برزیل در پایان فصل، به روی نقش شما در بارسا تاثیر بگذارد؟ مسی اینگونه پاسخ داد: «هنوز یک سال تا آن رمان وقت باقیمانده و پیش از نگاهی به آینده دور باید گفت که هنوز رقابتهای مهمی پیش روی تیم ما قرار دارد. هدف ما در بارسا نیز مانند سایر فصل هاست، تلاش برای کسب تمامی جام ها و ما نیز برای این می جنگیم».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

18. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

اعضای تیم به بارسلونا بازگشتند

اعضای تیم بارسلونا پس از پروازی 12 ساعته از کوالالامپور، صبح امروز به فرودگاه ال پارت بارسلونا رسیدند.

بازیکنان تیم، بلافاصله پس از پیروزی روز گذشته برابر مالزی عازم شهر بارسلونا شدند. تور آسیایی بارسا شامل سفر به فلسطین و سرزمین های اشغالی، تایلند و مالزی بود که در این سفر 6 روزه دو بازی تدارکاتی نیز برابر تیم های تایلند و مالزی برگزار شد.

تاتا مارتینو در گفتگو با خبرنگاران تجربه بازی برابر تایلند و مالزی را مثبت ارزیابی کرد. بارسا در این دو دیدار 10 گل زد و تنها دو بار دروازه اش گشوده شد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

رگ به رگ شدن مچ پای سسک تایید شد

سسک فابرگاس، پس از رسیدن به بارسلونا آزمایشاتی را برای اندازه گیری میزان مصدومیت مچ پایش پشت سر گذاشت.

نتایج آزمایشات حاکی از آن است که سسک در بازی روز گذشته دچار رگ به رگ شدن رباط صلیبی پای راستش شده است.

پزشکان باشگاه با فدراسیون فوتبال اسپانیا در تماس هستند و توصیه می کنند که سسک در بازی دوستانه اسپانیا برابر اکوادور حاضر نشود و برای درمان بیشتر در بارسلونا بماند.

سسک فابرگاس یکی از پنج بازیکن حاضر بارسایی در لیست دل بوسکه برای بازی دوستانه اسپانیا برابر اکوادور در روز چهارشنبه است.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

22. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)