Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 307
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

1 - از گذاشتن اخبار تکراری پرهیز کنید.

2 - خبرها فقط باید از سایت رسمی بارسلونا باشد در غیر این صورت حذف خواهشد شد.

3 - با سپاس

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 12 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

زوبی زارتا : «مارتینو تفکر بارسایی را توسعه خواهد داد»

زوبی زارتا، مدیر ورزشی بارسا معتقد است انتخاب جراردو مارتینو درست بوده و او کاملا با باشگاه هماهنگ است.

معاون باشگاه، بارتومئو نیز گفت: «ما او را خیلی سریع جذب کردیم. پیشنهاد زوبی زارتا به سرعت توسط هیئت مدیره پذیرفته شد».

آندونی زوبی زارتا و جوزپ بارتومئو در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه به جراردو مارتینو ملحق شدند تا دلایل جذبش را بیان کنند. زوبی زارتا در این باره گفت: «حدود 10 روز پیش ساندرو راسل درباره وضعیت سلامتی تیتو با من صحبت کرد. بعد از شوک اولیه ای که به ما از این خبر وارد شد، ما شروع به دنبال کردن تمام گزینه هایی که داشتیم کردیم که در نهایت نام جراردو مارتینو مطرح شد. ما به دنبال فردی بودیم که تفکر بارسایی را توسعه دهد، زیرا تفکرات ما نباید به چالش گذاشته شود بلکه باید رشد و تکامل پیدا کند».

او ادامه داد: «فوتبال از ترکیب همه چیز با هم تشکیل شده است و در طول فرآیند مذاکره با تاتا، او فقط گوش داد و نظرات خود را مطرح کرد و ما برطبق این بحث ها نتیجه گرفتیم که تاتا بهترین گزینه برای مربیگری بارسلوناست».

در مورد چگونگی انتخاب مربی جدید نیز بارتومئو گفت: «ما او را خیلی سریع جذب کردیم. پیشنهاد زوبی زارتا به سرعت توسط هیئت مدیره پذیرفته شد. ما در مورد مربی جدید خیلی هیجان زده ایم و تجربیات و چگونگی کار او را میدانیم، مخصوصا با تیم ملی پاراگوئه. ما میدانیم که او تجربه مربیگری در اروپا ندارد ولی صحبتهای زوبی زارتا و توضیحات او راجع به این مربی ما را قانع کرد. ما هر دو در مورد یک سبک فوتبال صحبت می کنیم».

تصمیم دشوار

زوبی زارتا اضافه کرد: «ما تمام گزینه ها را روی میز گذاشتیم و تمام جوانب - اعم از مثبت و منفی - را مورد بررسی قرار دادیم. دیدار ما با مدیر عامل و معاونش بسیار کوتاه بود، اما در ارزیابی های اولیه همه تصویری از تیتو در ذهنشان بود» . مدیر ورزشی تیم همچنین اعلام کرد که لیونل مسی در انتخاب تاتا مارتینو هیچ نقشی نداشت.

زوبی زارتا همچنین توضیح داد که از لحاظ روحی و روانی نیز پیدا کردن جانشین برای ویلانووا سخت بود.او گفت: «ما در وضعیتی قرار داشتیم که چیزی به پایان پلن B ما باقی نمانده بود» . زوبی زارتا و بارتومئو هردویشان برای مربی جدید آرزوی موفقیت کردند و ابراز همدردی عمیق خود را برای قربانیان حادثه قطار سانتیاگو بیان کردند.

سسک فروشی نیست.

بارتومئو گفت: «این طبیعی است که منچستر به دنبال خرید سسک است، زیرا او بازیکن بزرگیست. فابرگاس در بارسا خواهد ماند و فروشی نیست» .

4. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بازگشت ملي پوشان

10 بازیکن بارسا که در جام کنفدراسیون ها حضور داشتند امروز برای تمرین زیرنظر تاتا مارتینو، بازگشتند.

امروز 10 بازیکن بارسا شامل والدس، آلوز، پیکه، آلبا، بوسکتس، اینیستا، ژاوی، سسک، پدرو و نیمار، که در جام تابستانه کنفدراسیون ها حاضر بودند از تعطیلات خود بازگشتند. مهاجم برزیلی، اولین تمرین فصل خود را به عنوان بازیکن بارسا انجام داد.

اولین روز فشرده پس از بازگشت.

این بازیکنان، روز خود را ساعت 8:30، هنگامی که تحت آزمایشات پزشکی پیش فصل قرار گرفتند، آغاز كردند و پس از آن برای دیدار با تاتا و گوش کردن به صحبت های او به سیوتات اسپورتیوا رفتند. پس از اتمام صحبت های سرمربی جدید تیم، این 10 بازیکن ادامه تست های پزشکی خود را پشت سر گذاشتند.

ممکن است مربی جدید، جرادو تاتا مارتینو، هدایت دومین جلسه تمرینی امروز که ساعت 19 به وقت محلی آغاز خواهد شد را نیز بر عهده بگیرد (در 15 دقیقه ابتدایی این تمرین حضور رسانه ها آزاد خواهد بود).

پیکه در شبکه های اجتماعی در روز آخر تعطیلات خود گفت: «آخرین روز از تعطیلات من!!!!! آماده برای ارائه همه چیز در پیش فصل. بازگشت دوباره به خانه، مشتاق برای شروع».

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

مونتویا: «دیدار بسیار خوبی با تاتا داشتیم»

پس از پیروزی برابر والرنگا، مونتویا به همراه سایر بازیکنان به ارزیابی دو بازی پیش فصل خود و بیان مختصری از دیدار با سرمربی جدید تیم پرداختند.

آبی اناری ها با پیروزی هفت بر صفر، به تور پیش فصل خود در مونیخ و اسلو پایان دادند. مارتین مونتویا که در هر دو بازی پیش فصل در ترکیب اصلی قرار داشت، گفت: «احساس خوبی داریم. بازی مقابل بایرن کمی پیچیده بود، زیرا آنها بیشتر از ما تمرین کرده بودند، اما ارزیابی ما از این بازی مثبت بود».

این مدافع در پاسخ سوالی درباره سرمربی جدید تیم، تاتا مارتینو گفت: «او در نخستین دیدار حس خوبی را به ما منتقل کرد. مطمئنم که همه ما به خوبی یکدیگر را درک خواهیم کرد. کارها با تاتا خوب پیش خواهد رفت».

در ادامه به ذکر نقل قول هایی از تعدادی از بازیکنان بارسلونا می پردازیم:

کریستین تیو

می دانم که رقابت های زیادی را پیش رو داریم، ولی من به احتمالات پیش رو اطمینان دارم. این موضوع به من انگیزه می دهد. درخواست کردم تا شماره 37 فصل پیش را بر تن کنم، اما این شماره مخصوص بازیکنان رزرو است. امیدوارم که شماره 20 برایم خوش شانسی بیاورد.

الکس سانگ

سرمربی جدید بازی را تماشا کرد و باید دید که در دو هفته آینده چه اتفاق خواهد افتاد. به اعتقاد من، امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

جین ماری دونگو

زدن دو گل در ترکیب تیم اصلی حس فوق العاده و بخصوصی است. بازی در کنار سایر بازیکنان با تجربه تیم تجربه بسیار خوبی بود.

ایلی سانچز

ما خوب بازی کردیم و شما همیشه از این تجربه ها چیزهایی جدید می آموزید. ما از عملکرد خود رضایت داریم. تاتا واقعاً مرا شگفت زده کرد. او با خوشرویی با تک تک ما احوالپرسی و صحبت کرد. او بسیار با دقت است. ما بسیار هیجان زده هستیم، زیرا او مربی است که اعتماد کردن به جوانان را دوست دارد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

10 خبر از هفته ای که تاتا مارتینو به بارسلونا رسید

پس از خبر ناراحت کننده مبنی بر اینکه تیتو ویلانووا در عرصه مربیگری بازنشسته میشود، بارسا دو بازی ابتدایی پیش فصل را به انجام رساند.

آنتونی زوبی زاره تا و جوزف ماریا برتومئو، جراردو تاتا مارتینو را رسماً به عنوان سرمربی جدید باشگاه معرفی کردند. چهارمین هفته پربار از فصل 2013/14 شامل اخبار مهمی پیرامون باشگاه بود و اینک مروری بر جزئیات این اخبار داریم:

دوشنبه 22 جولای

کارلس پویول واکنش اعضای تیم در مورد جدایی تیتو ویلانووا از باشگاه را توضیح داد

در صبح همان روز، اریک آبیدال به سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر بازگشت تا با هم تیمی های سابق خود دیدار کند و با آنها در این لحظات دشوار همراه باشد.

سه شنبه 23 جولای

باشگاه، تاتا مارتینوی آرژانتینی را برای دو فصل به عنوان سرمربی جدید باشگاه معرفی کرد.

چهارشنبه 24 جولای

فصل 2013/14 برای بارسا با دیدار دوستانه پیش فصل در آلیانس آرنا شروع شد. تیم قدرتمند پپ گواردیولا با نتیجه 2-0 در این دیدار پیروز شد.

لیونل مسی پس از حضور 45 دقیقه ای در مقابل قهرمان اروپا، بدون اینکه هیچ علامتی از مصدومیت اواخر فصل گذشته موجود باشد، در مورد سرمربی جدید باشگاه به صحبت پرداخت.

جمعه 26 جولای

تاتا مارتینو سرمربی جدید تیم، قرارداد دوساله ای را در دفتر باشگاه به امضا رساند.

اولین کنفرانس مطبوعاتی وی به عنوان سرمربی جدید باشگاه همراه با جوزپ ماریا بارتومئو معاون باشگاه و آنتونی زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه بود.

اعضای تیم برای انجام دومین دیدار پیش فصل راهی اسلو شدند. تیم مستقیماً از آلمان به نروژ پرواز کرد تا در آنجا در انتظار سرمربی جدید باشد.

شنبه 27 جولای

اعضای تیم و کادر فنی در صبح روز بازی با والرنگا در اسلو به سرمربی جدید خوش آمد گفتند.

بارسا در دومین دیدار پیش فصل در حضور مربی جدید در یک بازی آسان با نتیجه 7-0 به پیروزی رسید

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانوا - دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    مسی - اینیستا
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaSepahan

Lionel Messi

تشکر ها
    658
    تشکر شده 1,059 در 262 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

بارسا با گل های سرجی روبرتو و مسی برابر لخیا که بسیار جنگنده حاضر شده بود به تساوی رسید، نیمار نیز نخستین حضور خود در پیراهن بارسا را تجربه کرد.

30 جولای 2013 روزی است که هواداران بارسا به دو دلیل آنرا به یاد خواهند سپرد. اولین دلیل ناراحت کننده است؛ به خاطر یکی از بهترین بازیکن های تاریخ بارسا، آنتونی رامایتس که دیروز درگذشت. به احترام وی قبل از بازی در دانسک یک دقیقه سکوت ورزشگاه را فرا گرفت و بازیکنان بازوبند های مشکی به دست بسته بودند. دیروز همچنین روزی بود که نیمار در 15 دقیقه پایانی بازی به میدان آمد و اولین بازی اش را برای بارسا در این دیدار که با تساوی 2-2 برابر لخیا به اتمام رسید، انجام داد. سرجی روبرتو و مسی گل های بارسا را به ثمر رساندند؛ که هر دو گل برای جبران گل های زودتر زده شده لخیا بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    شوک زود هنگام

بارسا با همان 11 بازیکن دو بازی دوستانه قبلی بازی را آغاز کرد به جز سرجی گومز که جای ماسکرانوی غایب را در قلب دفاع پر کرده بود. آبی و اناری ها همچنان مربی جدید خود، تاتا مارتینو، و بازیکنان ملی اسپانیا و برزیل، به غیر از نیمار، را در اختیار نداشت. بازی سرعت بالایی به خود گرفت و بازیکنان لخیا در نیمه زمین خود میخکوب شده بودند. اولین شانس از روی ضربه کرنر نصیب الکسیس شد ولی ضربه او با تماس به تیرک دروازه به بیرون رفت. کمی بعد لهستانی ها از روی ضربه کرنر به لطف ضربه سر صاعقه مانند بیه نیوک جلو افتادند.

سرجی روبرتو کار را به تساوی کشاند

گل لخیا به طور قطع تمام معادلات را به هم ریخت. تیم لهستانی برای حفظ پیروزی دفاع می کرد، بارسا نیز برای گل تساوی می جنگید. مسی و الکسیس به طور ویژه در حملات فعال بودند ولی مهاجم سوم، تیو، به خاطر مصدومیت جای خود را به خوان رومن داد. مونتویا پس از 25 دقیقه در فضای جلوی الکسیس حرکت کرد و از خط عرضی برای سرجی روبرتو پاس منجر به گل را مهیا کرد.

سانتر از خط عرضی قویترین سلاح بارسا بود ولی در کار های هوایی قدرت تیم میزبان می چربید. دوس سانتوس و مسی، هر دو فرصت هایی برای زدن گل دوم قبل از پایان نیمه نخست داشتند ولی نیمه اول با تساوی به اتمام رسیدو

داستان مشابه

برخلاف دو بازی دوستانه قبلی، تغییرات زیادی در 11 نفر اول بین دو نیمه ایجاد نشد. اویر به جای پینتو درون دروازه قرار گرفت، همین یک تغییر. در واقع این لخیا بود که تغییرات بیشتری ایجاد کرد و بار دیگر از قدرت بیشتر فیزیکی خود بهره برد. در دقیقه 50 گژرلچاک از سد مونتویا گذشت و از بسته ترین زاویه توپ را به تور دروازه اویر چسباند. هواداران تیم میزبان در حال خوشحالی برای پیروزی برابر قهرمان لالیگا بودند ولی مسی خیلی سریع در دقیقه 56 با یک حرکت تیمی عالی و ضربه ای استادانه بازی را به تساوی کشاند.

بعد از خنثی کردن گل دوم تیم لهستانی، مسی در دقیقه 61 یک فرصت طلایی را از دست داد که با همکاری سرجی روبرتو و آدریانو به دست آورده بود. بازیکن آرژانتینی به همراه الکسیس، تنها بازیکنان تیم اصلی بودند که در زمین حاضر بودند و بقیه تیم از بازیکنان بارسا ب تشکیل شده بود. در آن زمان لخیا همچنان چشمگیر بازی می کرد و روی ضد حملات خطرات نصفه و نیمه ای به دست می آورد.

نیمار به زمین آمد

یکی از لحضاتی که برایش لحظه شماری می شد، دقیقه 78 بود. وقتی که نیمار بازیکن جدید تیم اولین حضورش در بارسا را تجربه کرد. نیمار به جای الکسیس وارد زمین شد و دونگو جای مسی را گرفت، این مسئله به این معنی بود که او تنها بازیکن تیم اصلی در زمین بود. با کمتر شدن سرعت بازی و با گرفته شدن ریتم بازی به دلیل تعویض های لخیا، بازیکن برزیلی فرصت های اندکی برای نشان دادن توانایی هایش داشت؛ مخصوصا وقتی که با تعداد خطا های غیرعادی در مدت کمی که در زمین بود مواجه شد. وقتی بارسا صبورانه در پی گل سوم بود، نزدیک بود که لخیا گل سوم خود را در ثانیه های پایانی از جلوی دروازه بارسا به ثمر برساند. این شانس تبدیل به گل نشد و بارسا سومین بازی پیش فصل خود را با تساوی 2-2 به پایان رساند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ترکیب تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

تا
    برزیل چند نفر باقی می مانند ؟

12. 3 کاربر از پست مفید ALIAZIMI9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانوا - دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    مسی - اینیستا
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaSepahan

Lionel Messi

تشکر ها
    658
    تشکر شده 1,059 در 262 پست

شماره 11 بارسا دقیقه 78 وارد زمین شد و در اولین بازی خود،گوشه هایی از توانایی هایش را در لباس بارسا به نمایش گذاشت.

تیم بارسلونا 10 تعویض داشت و نیمار در کنار زمین در انتظار نوبت تعویض خود بود، اما او آخرین بازیکنی از بارسا بود که تعویض شد. زمانی که توپ از زمین بازی خارج شد کمک داور تابلوی الکترونیکی تعویض را که شماره 11 بازیکن برزیلی بر روی آن بود، بالا برد. دقیقه 78 بازی بود که سرانجام نیمار به جای الکسیس سانچز وارد زمین شد و این گونه کار خود را در لباس بارسا آغاز کرد.

خوش آمدگویی به زمین با یک خطا

او با سرعت به داخل زمین دوید و به عقب رفت تا در موقعیت قرار گیرد، همواره از جناح چپ حرکت می کرد و تلاش می کرد با هم تیمی های جدیدش یارگیری کرده و ارتباط برقرار کند. نیمار در این 15 دقیقه از حضور در زمین لذت برد؛ 5 پاس صحیح داشت،2 موقعیت ازدست داد و 4 ضربه آزاد گرفت و نیز اولمبو مدافع لخیا به خاطر خطا بر روی او یک کارت زرد دریافت کرد، او همچنین گوشه هایی از توانایی اش، مانند پاس با پاشنه پا به گوشه سمت چپ محوطه جریمه حریف، را به نمایش گذاشت .

پس از اتمام بازی، هم تیمی های جدیدش و نیز بازیکنان تیم حریف به خاطر آغاز به کارش به او تبریک گفتند.
    ترکیب تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی

تا
    برزیل چند نفر باقی می مانند ؟

14. 4 کاربر از پست مفید ALIAZIMI9 تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

دختری که با بارسا جهانی شد + عکس

طراح فونت پشت پیراهن بارسلونا دختر عقب‌ مانده ذهنی است که حالا به عنوان چهره‌ای مشهور مبدل شده است.

به گزارش نامه به نقل از فارس، آنا ویوس جوان با طراحی فونت پشت پیراهن بازیکنان بارسلونا، خود را به چهره ای مشهور مبدل ساخته است به طوریکه به یکی از ستاره های شب برگزاری جام خوان گمپر تبدیل شده است.

او به عنوان یکی از مهمانان افتخاری به چمن نیوکمپ دعوت می‌شود و بازیکنان پیراهنی با نوشته‌هایی که او طراحی کرده است را بر تن می‌کنند که در زمین چمن معرف کار و توانایی های او بود.
    کاری که او انجام داده است بسیار فراتر از طراحی خلاقانه یک نوشته روی پیراهن است .
    او نشان داده است که داشتن سندرم داون مانعی غیرقابل قبول برای غلبه بر مشکلات و چالشها نیست.
    شب گذشته بیش از 80 درصد هوادارانی که برای تماشای بازی به ورزشگاه آمدند این پیراهن را خریداری کردند.
    این دختر اولین فونت پشت پیراهن بارسا را برای آندرس اینیستا طراحی کرده بود.

16. 3 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

نیمار: رابطه زیبایی با مسی دارم
    نیمار بازیکن جدید تیم فوتبال بارسلونا گفت:رابطه بسیار خوب و زیبایی با مسی دارم.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز نیمار بازیکن جدید تیم فوتبال بارسلنا گفت:من زندگی تازه ای را در این تیم آغاز کرده و در کنار بهترین بازیکنان حاضر در دنیای فوتبال چون مسی،اینیستا،ژاوی و بقیه بازیکنان قرار دارم.از همان ابتدا رابطه بسیار خوب و زیبایی با مسی برقرار کردم و حالا همه چیز خیلی خوب در حال پیش رفتن است و من امیدوارم که بتوانم در کنار این بازیکنان اهداف مورد نظر روسای باشگاه را تامین کنم.انگیزه بالایی دارم و از هواداران می خواهم در این خصوص مرا کمک کنند.همکاری ستاره های حاضر در بارسا هم با من خیلی خوب بوده و ما همه در کنار هم توانسته ایم موفق به رسیدن به اهداف مورد نظر خود شویم.

18. 4 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

نیمار: «بازی کردن در کنار چنین هم تیمی هایی فوق العاده است»

نیمار که در نیمه دوم جام خوان گمپر به میدان آمد، اولین بازی خود در نیوکمپ را برای بارسا به انجام رساند و بارسا موفق شد در این بازی با نتیجه 8-0 بر سانتوس غلبه کند. نیمار که با وجود حضور یک نیمه ای نتوانست موفق به ثمر رساندن گل شود، گفت: «امیدوارم به زودی روند گلزنی ام را آغاز کنم».

نیمار داسیلوا سانتوس جونیور در بازی شب جمعه در مقابل سانتوس، برای اولین بار پیراهن بارسلونا را در ورزشگاه نیوکمپ به تن کرد. هم تیمی های سابق این بازیکن برزیلی موفق به متوقف کردن آبی اناریها نشدند و هشت گل از بارسا دریافت کردند که هیچ گلی توسط آنها پاسخ داده نشد. نیمار گفت: «بازی برای بارسا در نیوکمپ تجربه شگفت انگیزی بود».

زمانی که از نیمار راجع به بازی در مقابل تیم سابق خود پرسیدند او اینگونه جواب داد: «کمی عجیب بود، ولی در حال حاضر من از پیراهن بارسا دفاع میکنم». این مهاجم برزیلی کل نیمه دوم در زمین بود و در اواخر بازی دو شانس گلزنی داشت که این موقیت ها با بدشانسی به گل تبدیل نشدند. نیمار گفت: «من نتوانستم موفق به گلزنی شوم، ولی امیدوارم به زودی روند گلزنی ام را آغاز کنم. بازی در کنار بازیکنان بزرگی مانند مسی، ژاوی و اینیستا عالی است».

آمادگی ذهنی سرجی روبرتو برای موفقیت

از این مدافع کاتالونیایی خواسته شد تا اولین برداشت خود از نیمار را بگوید و او جواب داد: «او فروتن است، علی رغم آنچه که بسیاری ممکن است فکر کنند، او با تیم هماهنگی بسیار خوبی پیدا کرده است». سرجی روبرتو که در این تابستان به رده بالاتری رسیده است، در بازی مقابل سانتوس بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت. او بعد از بازی گفت: «من هر روز که با هم تیمی هایم تمرین میکنم، چیزهای بیشتری از آنان می آموزم. بازی کردن برای بارسا بسیار پیچیده است زیرا ما بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داریم». وی اضافه کرد: «من از فرصت هایی که به من داده شده استفاده میکنم، باید خودم را به مربی نشان بدهم. من میتوانم بازیهای بیشتری برای تیم انجام دهم. تبدیل شدن به بازیکن تیم اصلی، رویایی است که به حقیقت می پیوندد».

اظهارات برخی از بازیکنان بارسا بعد از بازی:

دنی آلوس

«ما بسیار قوی ظاهر شدیم و گلهای زیادی به ثمر رساندیم. نتیجه بازی امروز ثابت می کند که ما هنگامی که در تعطیلات هستیم از خود مراقبت میکنیم. با این روحیه، بار دیگر قادر خواهیم بود تا کارهای بزرگی انجام دهیم. تاتا مارتینو مربی خوبی است، او به ما قدرتی که شاید در این سالها از دست داده ایم را می بخشد. هواداران در مورد این تیم میتوانند هیجان زده شوند زیرا بازیکنان آماده هستند تا خودشان را به همه ثابت کنند».

مارک بارترا

«ما از همان ابتدا بسیار سریع ظاهر شدیم، خیلی زود به گل رسیدیم و سرعت سانتوس را کند کردیم. اگر ما در سطح خودمان باشیم و سبک بازیمان را به حریف تحمیل کنیم، کار برای رقبای ما بسیار سخت می شود».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

36 بار پیروزی در جام خوان گمپر و 4 تازه وارد

باشگاه بارسلونا تا به حال 36 بار جام خوان گمپر را برنده شده است. این جام تا الان 48 بار برگزار شده است. تاتا مارتینو،نیمار،دنی نیتو و فرانک بگناک تازه واردهای بارسلونا در نیوکمپ هستند. لیونل مسی و ماری دونگو با 3 گل زده بهترین گلزنان بارسا در پیش فصل هستند.

• پیروزی 8-0 بارسلونا برابر سانتوس پرگل ترین پیروزی تاریخ این رقابتها در فینال بوده است. اگر چه بارسلونا در سال 1984 بوکاجونیورز را بانتیجه 9-1 در هم کوبیده بود،ولی این بازی در مرحله نیمه نهایی برگزارشده بود در زمانیکه این رقابتها با حضور 4 تیم برگزار می شد.

• بارسا از 48 بار که این رقابتها برگزار شده است، 36 بار آن را قهرمان شده است.

• لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جام خوان گمپر سال 2013 انتخاب شد.

• بازی با سانتوس اولین بازی بازیکنان تیم ملی اسپانیا (ویکتور والدس، سرخیو بوسکتس، جوردی آلبا، سسک فابرگاس، پدرو، اینیستا، ژاوی و پیکه) و همچنین دنیل آلوس از برزیل برای بارسلونا بود.

• تاتا مارتینو، نیمار، دنی نیتو و فرانک بگناک تازه واردهای بارسلونا در نیوکمپ هستند.

• لیونل مسی و ماری دونگو با 3 گل زده بهترین گلزنان بارسا در پیش فصل هستند.

• به جز لیونل مسی و فرانک بگناک 8 بازیکن دیگر نیز در پیش فصل موفق به گلزنی شده اند: فابرگاس (2بار)، سانچز (2بار)، آدریانو، سرخی روبرتو، تیو، جاناتان دوس سانتوس، رومن و پدرو هرکدام 1 بار.

• این دومین بار بود که سانتوس در جام خوان گمپر شرکت میکرد؛ آنها در سال 1998 نیز حضور داشتند که با نتیجه 2-2 متوقف شدند و در ضربات پنالتی بارسلونا جام را بدست آورد.

• این دومین پیروزی بارسلونا در بازیهای پیش فصل بود، بعد از شکست 2-0 برابر بایرن، مساوی 2-2 برابر لخیا و پبروزی 7-0 برابر والرنگا.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

22. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)