Design & Developed BY Patira

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 307
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

1 - از گذاشتن اخبار تکراری پرهیز کنید.

2 - خبرها فقط باید از سایت رسمی بارسلونا باشد در غیر این صورت حذف خواهشد شد.

3 - با سپاس

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 12 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سران باشگاه بارسلونا بعداز اجازه گرفتن از بازیکن برزیلی رقم دستمزد او را رسانه ای کردند

سایت گل- در شرایطی که این روزها تردیدهای فراوانی درمورد مبلغی که سران بارسلونا برای خریداری نیمار پرداخت کرده اند وجود دارد، جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس جدید باشگاه کاتالان در اولین جلسه کنفرانس خبری اش به عنوان رئیس این باشگاه با شفافیت تمام دراین باره به صحبت پرداخت.
    تا پیش از این سران باشگاه بارسلونا می گفتند که خرید نیمار برای آنها هزینه ای 57.1 میلیون یورویی را به همراه داشته ولی حالا باید به این مبلغ ، ارقام پرداختی به نیمار و اعضای خانواده اش را نیز اضافه کرد وبدین ترتیب، مبلغی که سران بارسا برای خرید نیمار پرداخت کرده اند به عدد86.2 میلیون یورو می رسد.
    رائول سانئیئی، مسئول مدیریت بارسلونا حالا حساب و کتاب های مرتبط را انجام داده.
    او قبل از هرچیزی یادآوری کرده که خرید نیمار برای بارسا 57.1 میلیون یورو هزینه دربر داشته: 17.1 میلیون یورو برای سانتوس و 40 میلیون یورو برای شرکت های N&n / N&R که تحت مالکیت پدر و مادر نیمار است و این هم به منزله پاداش برای آنها برای متقاعد کردن نیمار برای پیوستن به بارسلوناست.
    این گزارش روزنامه مارکاست که در آن ذکر شده که بعد از آن آقای سائیئی با اجازه نیمار جزئیاتی را در مورد بندهای ذکرشده در قرارداد او که قرار بود مخفیانه باقی بماند را بازتاب داده. نیمار تا 5 سال آینده مبلغ 56.7 میلیون یورو از بارسامی گیرد که این در واقع دستمزد او (44 میلیون یورو دستمزد قطعی + پاداش هاست) و درکنار آن پاداشی به خاطر پیوستنش به بارسا و کمیسیون مدیربرنامه هایش نیز قرار داده شده است
    سران بارسا اعلام کرده اند که درکنار این قرارداد،برسر بندهای تکمیلی متعددی هم توافق شده است که بدین ترتیب است:«
    -پرداخت 4میلیون یورو در طول5 سال برای ضبط آگهی های تبلیغاتی دربرزیل
    -پرداخت 2.5 میلیون یورو در 5 سال برای فعالیت های اجتماعی و صرف کردن از طریق بنیاد نیمار
    -پرداخت 9.9 میلیون یورو در 5 سال که برای استعداد یابی باشگاه سانتوس و شرکتی استعداد یاب که پدر نیمار مدیریت آن را برعهده دارد تقسیم می شود.
    گزارش روزنامه آ.اس و پرداخت هزینه ای 130 میلیون یورویی برای نیمار
    روزنامه آ.اس در گزارشی یادآوری کرده که سران بارسا برای جذب نیمار، 130.2 میلیون یورو هزینه کرده اند که 17.1 میلیون یورو به سران سانتوس بوده، 40 میلیون یورو به دو شرکت تحت مالکیت والدین نیمار، 10 میلیون یورو پاداش نیمار برای این انتقال، 2.7 میلیون یورو کمیسیون مدیربرنامه های او، 4 میلیون یورو هزینه مارکتینگ، 2.5 میلیون یورو هزینه های اجتماعی، 7.9 میلیون یورو هزینه همکاری با سانتوس، 2 میلیون یورو به شرکت استعدادیابی والدین نیمار و 44 میلیون یورو هم رقم دستمزد نیمار در طول این 5 سال که جمعا 130 میلیون یورو می شود
    منبع:سایت گل

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید ZedBazi تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پيروزی بارسلونا برابر رئال سوسيه‌داد

بارسلونا هم با برد دو بر صفر مقابل رئال سوسيه‌داد از حالا خود را در فينال کوپا دل‌ري مي‌بيند.

به احتمال زياد شاهد ديدار بارسا و رئال در فينال جام حذفي خواهيم بود.

بارسلونا هم با برد دو بر صفر مقابل رئال سوسيه‌داد از حالا خود را در فينال کوپا دل‌ري مي‌بيند.

رئال مادريد در ديگر ديدار دور رفت نيمه‌نهايي توانست اتلتيکو را سه بر صفر شکست دهد و بارسا هم سوسيه‌داد ده‌نفره را دو بر صفر برد.

سوسيه‌داد در دقايق ابتدايي در ضدحملات خطرناک نشان مي‌داد و يک بار شوت آنتوان گريزمن روي پاس کارلوس ولا را خوسه پينتو عالي دفع کرد. اما سپس توفان حملات بارسا آغاز شد و اين تيم موقعيت‌هاي فراواني را با درخشش سوبيکاراي و با بداقبالي از دست داد.

در يکي از اين حملات بود که ضربه ايستگاهي ليونل مسي به تير دروازه حريف برخورد کرد.

داور در نيمه اول چندين اشتباه داشت. او دو خطاي خشن پياپي سوسيه‌داد، که يکي از ضربه بدي با آرنج به صورت فابرگاس بود را با دادن کارت جريمه نکرد، و اشتباه بزرگ او اين بود که خطاي پنالتي واضح خاوير ماسچرانو روي ولا را ناديده گرفت؛ خطايي که مي‌توانست منجر به کارت قرمز براي بازيکن آرژانتيني شود.

لحظاتي پس از آن صحنه بود که سرخيو بوسکتس روي پاس پدرو با ضربه‌اي دقيق دروازه حريف را باز کرد و سپس اينيگو مارتينس به دليل اعتراض شديد به داور کارت قرمز گرفت.

فشار بارسا در نيمه دوم هم شديد بود و اين تيم در دقيقه 60 به گل دوم رسيد. الکسيس سانچس در فراري عالي روي پاس فابرگاس به پيش تاخت و ضربه او را سوبيکاراي دفع کرد و توپ به تير خورد، اما زماني که يون آنسوتگي تلاش کرد توپ را دور کند توپ به دروازه‌بان برخورد کرد و به درون دروازه رفت.

مردان تاتا مارتينو به حملات خود ادامه دادند اما نتوانستند گل ديگري بزنند و بازي با همان نتيجه به پايان رسيد.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

6. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

فقط‌کمي‌به‌خاطرشکست‌برا بروالنسياعصبي‌بوديم

سرمربي بارسلونا پس از پيروزي مقابل رئال سوسيداد در جام حذفي تاکيد کرد تيمش بازي خوبي انجام داده اما کمي عصبي بوده است.

بارسلونا در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي کوپا دل ري موفق شد در خانه خودي با نتيجه دو بر صفر از سد رئال سوسيداد بگذرد.

به گزارش فارس،سرجيو بوسکتس 44 و انات زوبيکاراي 60 (گل به خودي) براي بارسلونا گلزني کردند تا اين تيم با اميد بيشتري به ديدار برگشت در زمين حريف بنگرد.

جراردو مارتينو در مورد اين ديدار گفت: بازي خوبي بود. به هيچ وجه ريسک نکرديم. البته به خاطر شکست روز شنبه مقابل والنسيا کمي نگران و عصبي بوديم. دو بار گل زديم که بيشتر از روي شانس بود نه به خاطر نمايشي که ارائه کرديم. در ديدار با والنسيا اما خوب بازي کرديم ولي شانس گلزني زيادي نيافتيم.

در اين ديدار ليونل مسي باز هم نتوانست دروازه حريف را باز کند. او در 6 ديدار اخير تيمش فقط يک بار گلزني کرده است.

مارتينو در اين مورد هم گفت: به هيچ وجه نگران مسي و گل نزدن او نيستم. او سه شانس گلزني داشت که يکي از آنها را دروازه‌بان حريف خيلي خوب دفع کرد. گلزني‌هاي او به زودي آغاز خواهند شد.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

8. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

بوسکتس: «نیمه نهایی جام حذفی هنوز تمام نشده»

سرخیو بوسکتس، زننده گل اول بارسا در بازی برابر سوسیداد، درباره عملکرد تیم خود و نتیجه دیگر مرحله نیمه نهایی صحبت کرد. ژاوی هرناندس، دنی آلوس و جوردی آلبا نیز، نقطه نظرات خود را درباره این بازی بیان کردند.

سرخیو بوسکتس زننده گل اول بارسلونا، درباره پیروزی 2-0 تیمش گفت: «این نتیجه خوبی است. ما گلی دریافت نکردیم. حالا باید بروی بازی برگشت تمرکز داشته باشیم و آماده بازی سخت خود در استادیوم آنوتا باشیم».

این هافبک اسپانیایی در ادامه، درباره بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی نیز گفت: «امیدواریم که در آن بازی نیز به همین خوبی بازی کنیم و به فینال مسابقات برسیم».بوسکتس همچنین درباره نتیجه دیگری که در سمت دیگر جام حذفی دربازی رئال مادرید و اتلتیکو رخ داد نیز گفت: «نتیجه 3-0 برای رئال، پیروزی خوبی است».

در ادامه به جملاتی از سایر بازیکنان درباره بازی برابر سوسیداد خواهیم پرداخت:

ژاوی هرناندس

«ما باید منتظر صحبت داور باشیم، من نشنیدم که اینیگو چه گفت».

«ما فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما فقط دوبار موفق به این امر شدیم، ولی در مجموع 2-0 نتیجه خوبی است».

دنی آلوس

«ما به پیروزی بسیار مهمی دست یافتیم و اینکه حتی یک گل را در بازی رفت دریافت نکرده ایم، خود حسن بزرگی است. ما به سن سباستیال خواهیم رفت و جواز حضور در فینال را کسب می کنیم».

«من برای پینتو بسیار خوشحالم، او بسیار حرفه ای بازی می کند و واقعاً نشان داد که ما دوست داریم هم تیمی ما چطور بازی کند».

«پیروزی بسیار مهم است و این چیزی است که ما به خاطر آن زندگی می کنیم. هنگامی که شما نتیجه بدی کسب می کنید همه به شک و تردید می افتند».

«همه ی ما مدافعان سعی خود را کردیم تا بتوانیم خوب بازی کنیم. بازگشت به خانه خودم یعنی سویا همیشه برای من شادی بخش بوده است و من احترام زیادی برای آنها قائل هستم».

جوردی آلبا

«2-0 نتیجه خوبی است، اما در مقابل تیم 10 نفره، اگر یک گل دیگر نیز به ثمر می رساندیم خیلی بهتر بود».

«ما باید در بهترین شرایط خود باشیم و تلاش زیادی برای پیروزی در بازی برگشت بکنیم، هر چند که به نظر من در بازی رفت نیز خوب ظاهر شدیم».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

مسی اشتياقش را برای فوتبال از دست داده

مربي سابق بارسلونا و رئال مادريد معتقد است که ليونل مسي علاقه و اشتياق خود براي بازي کردن را از دست داده است.

ليونل مسي که به دليل مصدوميت نتوانست در ماه هاي دسامبر و ژانويه به ميدان برود، پس از بازگشت به ميدان، عملکردش با قبل از مصدوميت متفاوت بوده است.

به گزارش ايسنا، آنخل کاپا، که سابقه همکاري با سزار لوئيس منوتي، سرمربي سابق آرژانتين را دارد، در مصاحبه با يک شبکه تلويزيوني در آرژانتين، گفت: شما براي فوتبال بازي کردن نياز داريد که سرشار از شور و اشتياق باشيد، مثل چيزي که مسي داشت، چيزي که بازيکنان بزرگ دارند، مثل مارادونا يا هر بازيکن کليدي در ليگا، مثل ژاوي، اينيستا، بوسکتس، نياز به مقدار زيادي عشق و شور است؛ شما نياز به نوعي انرژي داريد که از يک عشق مطلق به بازي کردن مي آيد. او در بازي با سوسيداد در جام حذفي بيشتر در جريان بازي شرکت مي کرد، اما در ديدار مقابل والنسيا نمي توانستم بفهمم که چگونه يک بازيکن مي تواند تا اين حد بدون اشتياق بازي کند.

کوپا ادامه داد: اگر شما به يکي از بازي هاي مسي در 3 يا 4 سال پيش نگاه کنيد، شور و شوق او براي بازي کردن را مي بينيد. نمي دانم او چرا چنين چيزهايي را از دست مي دهد.نمي دانم اين به خاطر مصدوميت است يا هر چيز ديگر، اما او کمي خاموش به نظر مي آيد. به نظر مي آيد او تنها وظيفه حرفه اي اش را انجام مي دهد. وقتي مردم مي‌گويند که او بازيکني فوق العاده حرفه اي است، من ترجيح مي دهم که آنها بگويند او فوق العاده آماتور است، چرا که يک آماتور، فوتبال را با تمام وجودش حس مي کند و با شور و شوق بازي مي کند. اگر يک بازيکن تنها وظيفه حرفه اي اش را انجام دهد، بازدهي او متوقف مي شود.

کاپا در پايان افزود: مسي فاقد عشق به بازي است؛ آن اشتياقي که باعث مي شود او به چپ و راست برود، بازيکنان را به سمت خود بکشاند و آنها را يکي يکي مغلوب کند. به نظر من مسي آنها را از دست داده است. او کيفيت خارق العاده اي دارد، او يک پديده است، و هر لحظه مي تواند يک کار استثنايي انجام دهد، اما اکنون او طوري است که انگار بعد از 15 سال فوتبال بازي کردن، از آن خسته شده است! .منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

12. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

مسی: برای قهرمانی به برزيل می رويم

ليونل مسي با اعلام اين که هنوز چيزهاي زيادي مانده تا ياد بگيرد، مي‌گويد براي قهرماني به برزيل خواهد رفت.

ليونل مسي تاکنون در هشت بازي در رقابت‌هاي جام جهاني همراه آرژانتين حضور داشته، اما تنها يک بار موفق به گلزني شده است، آن هم در پيروزي شش بر صفر آرژانتين برابر صربستان و مونته نگرو در ورزشگاه گلزن کرشن. اگر ليونل مسي براي تيم ملي آرژانتين نيز مانند بارسا گلزني مي‌کرد اکنون بايد در اين هشت ديدار هفت گل را به ثمر مي‌رساند.

ليونل مسي در گفت و گويي با بي بي سي درباره حضور در جام جهاني 2014 برزيل به صحبت پرداخت.

به گزارش ايسنا، مهاجم 26 ساله آرژانتيني که نسبت به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي پخته تر شده است، درباره آمادگي‌اش براي حضور در جام جهاني گفت: بعد از مصدوميتي که داشتم توانستم کم‌کم شرايط مطلوب خودم را به دست بياورم. اميدوارم بتوانم تا آغاز جام جهاني 2014 در بهترين شرايط فوتبالي خودم قرار داشته باشم. دوست دارم که با قدرت در جام جهاني برزيل باشم. فکر مي‌کنم که سال 2014 نه تنها براي من که براي بارسلونا و آرژانتين سال بزرگي خواهد بود.مسي معتقد است آرژانتين توانايي قهرماني در جام جهاني را دارد و مي‌تواند برزيل رقيب سرسخت خود را کنار بزند و براي سومين بار به قهرماني در جام جهاني برسد.

مسي در اين باره مي‌گويد جام جهاني 2014 جامي بسيار خاص و از تمام جام‌هاي جهاني قبل برتر خواهد بود. مي‌دانيم که هوادارانمان ما را در برزيل تنها نخواهند گذاشت و به حمايت از ما خواهند پرداخت. مطمئنم که ما در جام جهاني کارهاي بزرگي خواهيم کرد و اميدوارم که اين جام به قهرماني تيم ما منجر شود.

آرژانتين از سال 1990 تاکنون نتوانسته است از مرحله يک چهارم نهايي بالاتر برود. آنها در اين سال‌ها رقابت سختي با آلمان در جام‌هاي جهاني داشتند.

مسي درباره حضور کشورش در جام جهاني ادامه داد: فکر مي‌کنم که اين جام جهاني زمان خوبي براي آرژانتيني‌ها است. ما به عنوان تيم پيشرفت خوبي کرديم چه در داخل زمين و چه در خارج از زمين. تيم ما پيشرفت کرده است. بازيکنان بسيار خوبي در تيم ما حضور دارند که عاشق بازي کردن براي تيم ملي‌شان هستند. به نظر من تيم ما با قدرت کامل به برزيل خواهد رفت. همه ما مي‌دانيم جام جهاني چه ارزشي دارد و به همين خاطر تمام تلاشمان را خواهيم کرد که بهترين عملکرد را در اين رقابت مهم داشته باشيم.

مهاجم بارسلوناي اسپانيا در ادامه گفت: ما در مرحله انتخابي جام جهاني عملکرد بسيار خوبي از خودمان نشان داديم و توانستيم با قدرت اکثر بازي‌هايمان را با پيروزي پشت سر بگذاريم. براي من به شخصه انتخابي جام جهاني يک نقطه عطف بود. در حال حاضر مي‌دانيم که شرايط جام جهاني با رقابت‌هاي انتخابي فرق مي‌کند و هر اتفاقي از زماني که سوت ديدار افتتاحيه زده مي‌شود مي‌تواند رخ دهد. به همين خاطر براي موفقيت در جام جهاني به شانس هم نياز داريم. فقط اميدوارم که تمام بازيکنان ما که به جام جهاني مي‌روند در بهترين فرم ممکن خودشان باشند، زيرا ما به همه آنها نياز داريم.

مسي که در 24 بازي براي بارسلونا در اين فصل 19 گل به ثمر رسانده با مصدوميت از ناحيه همسترينگ دو ماه خانه نشين بود، اما در ماه فوريه به مستطيل سبز برگشت و مجددا در ترکيب بارسلونا به ميدان رفت.

مسي درباره آخرين شرايط خود نيز گفت: کاملا آماده هستم. کاملا پر انرژي و با کوهي از اميد و آرزو. توانستم پس از مدت‌ها غيبت در ترکيب تيم به ميدان بروم. از شرايط فعلي خودم راضي هستم. هر فصلي که در بارسلونا پشت سر مي‌گذارم چالش جديدي براي من است. بازي براي بارسلونا افتخار بزرگي است و ما هميشه به دنبال کسب افتخار با تيم هستيم. هنوز چيزهاي زيادي را بايد ياد بگيرم و جاي زيادي براي پيشرفت دارم. اميدوارم که بتوانم در جام جهاني نيز عملکرد خوبي با آرژانتين داشته باشم. انگيزه اصلي من قهرماني با آرژانتين در جام جهاني است. مي‌خواهيم براي قهرماني به برزيل برويم. منبع:VARZESH3

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

14. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با انتشار این پیغام در شبکه های اجتماعی اعلام کرده که تیمش در آینده بهتر از این خواهد شد.

مسی بعد از اتمام بازی بارسا مقابل سوسیداد در دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا در صفحه شخصی اش در فیس بوک این پیغام را نوشت:« یک بازی سخت و پیچیده در روز4شنبه ولی ما در مسیر بهبود هستیم.»

منبع:سایت گل

16. 3 کاربر از پست مفید ZedBazi تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

نگاهی با اعداد و ارقام به بازی با سوسیداد

در این خبر به بررسی نکاتی مهم و جالب، از بازی بارسلونا برابر سوسیداد خواهیم پرداخت؛ از جمله 137 پاس ژاوی بود که تنها 20 پاس از آنها به مقصد نرسید.

- ژاوی هرناندز به تنهایی 137 پاس داد که تنها 20 پاس کمتر تمام پاس های سوسیه داد بود! بارسایی ها در این بازی 807 پاس دادند و سهم بازیکنان سوسیداد، 157 پاس بود.

- بارسلونا رکورد بهترین مالکیت توپ خود را در فصل اخیر شکست، رکورد قبلی 82% برابر سلتیک بود ولی در بازی برابر سوسیداد، میزان مالکیت توپ بارسا به 83% رسید.

- بارسا 28 شوت به سمت دروازه سوسیداد روانه کرد و سوسیداد تنها 3 شوت زد.

- در این بازی بارسا بیشترین شوت زده در این فصل را ثبت کرد، پیش از این، رکورد بیشترین شوت زده، 25 شوت به کارتاخنا در جام حذفی بود.

- بارسا هم اکنون هفتمین پیروزی متوالی خود در جام حذفی را سپری می کند، آخرین بار این اتفاق در سال 1981 رخ داد.

- زوبیکارا، سومین بازیکنی بود که در این دوره از جام حذفی، به تیم خود در برابر بارسا گل به خودی زد؛ پیش از این ماریو سانچز (بارسلونا - کارتاخنا) و خوانفران (لوانته - بارسلونا) در برابر بارسا گل به خودی زده بودند.

- سرخیو بوسکتس یازدهمین گل خود را با پیراهن بارسا به ثمر رساند و گل روز چهارشنبه او برابر سوسیداد، اولین گل او برای بارسا در جام حذفی بود. او پیش از این 5 گل در لالیگا، 4 گل در لیگ قهرمانان و 1 گل در جام باشگاه های جهان به ثمر رسانده بود.

- بوسکتس هم اکنون بیشترین گل زده خود را در یک فصل داشته است. او با سه گلی که در این فصل به ثمر رساند، رکورد بیشترین گل زده در یک فصل را برای خود شکست.

- شماره 16 بارسا همچنین در این بازی با 16 بار قطع ارتباط توپ، بیشترین آمار را در این زمینه داشت. ماسکرانو با 15 بار تدر رتبه بعدی قرار می گیرد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

18. کاربر روبرو از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

تمرکز برای بازی با سویا در تمرینات

بارسا که یکشنبه باید در طی مسابقات لیگ به مصاف سویا برود، تمرینات خود را صبح دیروز آغاز کرد.

پس از پیروزی 2-0 بارسا برابر سوسیداد، بازیکنان و مربیان تیم تمرینات خود را برای بازی برابر سویا دیروز صبح آغاز کردند. تاتا مارتینو، بازیکنان خود را در زمین شماره 1 سیوداد اسپورتیوا تمرین داد؛ بازیکنانی که در بازی برابر سوسیداد حاضر بودند و نیاز به ریکاوری داشتند.

دروازه بان تیم ب، اورتولا به این ترکیب تیم برای تمرین اضافه شد. نیمار نیز در حال به پایان رساندن مراحل ریکاوری خود برای مصدمیت مچ پایش است.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. کاربر روبرو از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پدرو: ديگر نمی توانيم بلغزيم

مهاجم بارسلونا معتقد است تيمش در رقابت‌هاي لاليگا ديگر نمي‌تواند شکست بخورد.

پدرو رودريگوئز پيش از ديدار فردا شب تيمش مقابل سويا اظهار داشت: ريسک بسيار بالا است و حاشيه اشتباه بسيار باريک است. ما نمي‌توانيم بلغزيم. اين مسابقه‌اي است که حتما بايد در آن به پيروزي برسيم.

وي در خصوص اينکه مسي انگيزه‌اش را از دست داده، افزود: لئو آرام است اما کمتر گل مي‌زند و بيشتر مشارکت مي‌کند. او انگيزه دارد و مشتاق است که همچنان پيشرفت کند. از نظر من مسي تشنه گلزني است.

مهاجم بارسلونا خاطرنشان کرد: از اين که هر شب ساعت 10 بازي مي‌کنيم، خسته شده‌ايم. ترجيح مي‌دهيم ساعت هشت شب بازي کنيم اما بايد هر کاري برايمان در نظر مي‌گيرند، انجام دهيم.

وي همچنين در خصوص حضور کم هواداران در ورزشگاه اضافه کرد: بازي کردن در ورزشگاهي مملو از جميعت با بازي کردن در مقابل 38 هزار نفر يکسان نيست اما مي‌دانيم که هواداران هميشه با ما هستند.منبع:VARZESH3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

22. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)