Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 136
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 92-93

اخبار و مصاحبه ای تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 07-21-2013 در ساعت 08:24

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

جاسم کرار به استقلال بازگشت

جاسم کرار هافبک عراقی که دو فصل پیش به دلیل درگیری با مجتبی جباری از این باشگاه جدا شده بود امروز مجددا به جمع آبی پوشان پایتخت بازگشت.

کرار در زمان سرمربیگری مظلومی در استقلال حضور داشت و با عقد قراردادی یک ساله به استقلال بازگشت.

این بازکن با شماره 13 در فصل جدید بازی خواهد کرد

آمده ام تا با استقلال قهرمان شوم

کرار جاسم که با استقلالی‌ها به توافق رسید تا به احتمال فراوان جانشین مجتبی جباری در این تیم شود گفت: من در جریان کامل قراردادم نیستم و قرار شد برای امضای آن به ایران بیایم اما مدیربرنامه‌هایم قرارداد بسته و کارهایم را انجام داده است.

این بازیکن عراقی که در استقلال با مجتبی جباری به مشکل خورده بود، درباره جدایی او از استقلال، گفت: من این مسائل را نمی‌دانم. آمده‌ام استقلال که بازی کنم و با کسی هم کاری ندارم. جباری باشد یا نه مهم نیست. من با هیچکس و حتی جباری هم مشکلی ندارم.

وی تصریح کرد: قهرمانی با استقلال برای من مهمترین مسئله است و آمده‌ام که به امید خدا با این تیم قهرمان شوم.

قبول دارم بازیشو ! خرید خوب و غافلگیر کننده ای بود !

جواد نکونام: فتح الله زاده قول داد مشکلات را حل کند تا به تمرینات بیایم / فرزند خلیج فارسم

کاپیتان تیم ملی می گوید شایعات درباره بی میلی اش برای حضور در تمرینات درست نیست.

این بازیکن می گوید: «بار دیگر تاکید می کنم دوست دارم در استقلال بمانم. تمایل زیادی هم برای حضور در تمرینات استقلال دارم. آقای فتح ا... زاده نیز قول داده اند که مشکل را تا 48 ساعت آینده حل می کنند و من به تمرینات بازگردم.»

نکونام شنبه شب نیز پس از بازی با تیم 98، در حالی که قصد داشت هتل آکادمی را ترک کند با تعدادی از هواداران روبرو شد. این هواداران از نکونام درباره حضورش در امارات پرسیدند که این بازیکن پاسخ داد: «من فرزند ایران و خلیج فارس هستم. از روز اول هم قرار نبود به امارات بروم. این باشگاه نزدیک به 3 ماه قبل پیشنهادش را داده بود.»

* جمشیدیان : عمل جراحی ام منتفی است / در 2,3 هفته ابتدایی نمی توانم بازی کنم

Buffon & Casillas

4. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فتح الله زاده: بار قبل هم کرار بخاطر یک بازیکن از استقلال رفت / قلعه نویی گفت کرار، من هم چریکی او را آوردم

فتح الله زاده در پاسخ به این سئوال که چطور یکباره نظرش به کرار تغییر کرده و او را آورده است درحالی که بار قبل وقتی ردش می کرد برود خیلی اعتقادی به فوتبالش نداشت ، می گوید:«جاسم کرار از اول هم فوتبالیست بود. حالا امسال کیفیتش را ببینید. بازی او را در زمین می بینیم و بعد درباره اش با شما حرف می زنم. بار قبل هم اگر بعضی از بازیکنان و آقایی که خیلی دوستش دارید برای او آن حاشیه ها را نمی ساخت اصلا این اتفاق نمی افتاد. بار قبل هم به خاطر یک بازیکن ناچار شد از استقلال برود.»

فتح الله زاده می گوید کرار در یک سال گذشته در عراق بازی کرده و آمادگی بالایی دارد . او ادامه می دهد:« بالاخره جاسم کرار بازیکنی است که همه دوست دارند او را در تیم شان داشته باشد . شب گذشته امیرخان به ما گفت او را بگیریم و ما هم خیلی سریع و چریکی این بازیکن را جذب کردیم.»

او در تشریح خرید این بازیکن می گوید:« امیرخان خیلی خوشحال شد وقتی فهمید که کرار با تیمی قرارداد ندارد و از من خواست تا او را برای استقلال بگیرم.ما هم نگذاشتیم 6 ساعت از حرف هایش بگذرد. شبانه اقدام کردیم و به نتیجه مطلوب هم رسیدیم .چریکی ریختیم و این بازیکن را گرفتیم.»

او درباره اینکه قلعه نویی هم از نبود یک جباری در تیمش ناراضی است می گوید:« من از امیرخان پرسیدم و او می گوید حرفش این طوری نبوده اما شما جبارسینگی با ما برخورد می کنید و زورمان هم نمی رسد. ولی با خرید کرار دیگر تیم مان را بستیم و هیچ کمبودی نداریم.»

فتح الله زاده درباره قرارداد نکونام هم می گوید:« مشکل خاصی نیست. یک سوء تفاهم بین امیر قلعه نویی و جواد وجود دارد که باید حلش کنیم. جواد بازیکن ماست و قرارداد دارد اما یکسری اختلاف کوچک است که باعث شده تا این قصه کمی کش پیدا کند اما بزودی حل می شود و مشکلی از این بابت نداریم.»

او درباره عدم عقد قرارداد با جاجای برزیلی هم گفت:« یک تحلیل خیلی خوب درباره او در روزنامه خبرورزشی خواندم و همین باعث شد که از قرارداد بستن با این بازیکن منصرف بشویم. البته فکر کنم با نبستن قرارداد او کلی سوژه از مطبوعاتی ها گرفتیم چون اسمش جان می داد برای تیتر زدن!»

لاوره استقلالی شد

گوران لاوره هافبک هجومی و 30 ساله صربستانی که سابقه حضور در تیم پارتیزان بلگراد صربستان و بارنزلی انگلستان را دارد با عقد قراردادی یک ساله به تیم استقلال پیوست.

این بازیکن طی 48 ساعت آینده طی پروازی به تهران خواهد آمد و در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

همچنین جاجا هافبک برزیلی که حتی در تست پزشکی آبی پوشان هم موفق بود به دلیل رقم درخواستی بالا امشب راهی کشورش خواهد شد. باشگاه استقلال با جذب کرار عملا حضور جاجا در این تیم را منتفی کرد.

تصویری که امسال ایشاا... زیاد میبینیم...

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

گزارش تمرین امروز :

تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود از ساعت 19:00 امروز تمرینات خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری کرد.

در تمرین امروز آبی‌پوشان تمام بازیکنان حضور داشتند و هیچ بازیکنی غایب نبود.

*آندرانیک تیموریان که به تازگی به استقلال پیوسته در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد و زیر نظر حاج‌قاسم تمرینات اختصاصی را انجام داد. وی قبل از شروع تمرین در رختکن تیم استقلال با قلعه‌نویی به صحبت پرداخت.

*تماشاگران تیم استقلال قبل از شروع تمرین در خصوص آخرین وضعیت جواد نکونام از قلعه‌نویی سوال می‌پرسیدند که سرمربی استقلال با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

*هواداران استقلال با آوردن یک بنر از سرمربی این تیم حمایت کردند. روی این بنر نوشته شده بود (هرچی امیرخان بگه، هرچی امیرخان بخواد) !!!

*در ابتدای تمرین امروز قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و ضمن خوشامد به تیموریان از آنها خواست تا کارهای تاکتیکی را زیر نظر مجید صالح پشت سر بگذارند. نکته جالب توجه اینجا بود که سرمربی استقلال اجازه تمرین به هادی ریش‌اصفهانی دروازه‌بان سوم فصل گذشته تیمش را نداد و از او خواست تا محل تمرین را ترک کند.

*یکی از انجمن‌های ام‌اس با ارسال دعوتنامه به کمپ باشگاه استقلال بازیکنان این تیم را به ضیافت افطاری دعوت کرد.

*در حالی که گفته می‌شد قرار است امروز نکونام در تمرین آبی‌پوشان شرکت کند، اما باز هم این اتفاق نیفتاد و کاپیتان تیم ملی با آبی‌‌پوشان تمرین نکرد.

*مرحله اول تمرین امروز کار با توپ و انجام حرکات ترکیبی زیر نظر مجید صالح بود. سپس بازیکنان در قالب دو گروه و در نیمی از زمین فوتبال درون تیمی را انجام دادند که درخشش احمد جمشیدیان و فرهاد مجیدی در این بازی قابل توجه بود. هنگامی که مهاجمان به خصوص فرهاد مجیدی در زمین اصلی مشغول حمله به دروازه‌ها بودند بازیکنی مثل قاضی جنبه یک بازیکن ذخیره را داشت و از کنار دروازه مشغول پاس دادن به دیگر بازیکنان بود. قاضی در ادامه در فوتبال درون تیمی حاضر شد ولی در یکی دو صحنه نیز توپ را به بیرون زد و در یک موقعیت تک به تک نیز رحمتی ضربه خوب این بازیکن را مهار کرد.

*در اواسط این فوتبال درون تیمی سرمربی تیم استقلال از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد و به آنها گفت این فوتبال به درد نمی‌خورد اگر خسته هستید بازی را تعطیل کنم. قلعه‌نویی با این شیوه به نوعی نسبت به عملکرد بازیکنان استقلال انتقاد کرد.

*مهدی فنونی‌زاده، شاهرخ بیانی و دین‌محمدی امروز از نزدیک تمرین آبی‌پوشان را نظاره کردند. جالب اینجاست که بازیکنان و کادر فنی با دین‌محمدی در خصوص مسابقه نمادین دیشب صحبت می‌کردند.

بازیکنان تیم استقلال قرار است بعد از پایان تمرین راهی ضیافت افطار معاون این باشگاه (امیر عرب) شوند. همچنین تعدادی از لیدرهای این باشگاه فردا برای عیادت از غلامحسین مظلومی به منزل وی خواهند رفت.

تیم فوتبال استقلال ساعت 17:30 روز چهارشنبه به شهر تبریز خواهد رفت و این تیم پنج‌شنبه ساعت 12:40 شب به تهران بازخواهد گشت.

دیدار دو تیم استقلال و گسترش فولاد روز پنج‌شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

Buffon & Casillas
    ویرایش توسط lord7stark : 07-21-2013 در ساعت 20:32

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

عکس های اولین تمرین اندو :

Buffon & Casillas

8. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

کرار: تفکراتم تغییر کرده است / از استقلال رفتم تا مشکلی به وجود نیاید

بعد از 2 سال دوری دوباره به فوتبال ایران برگشتی؟

اول از همه باید بگویم که لیگ ایران جزو لیگ های خوب آسیا محسوب می شود من سبک فوتبال در این کشور را خیلی دوست دارم. باشگاه ها از لحاظ رقابت خیلی به هم نزدیک هستند و من دوست داشتم دوباره این شرایط را تجربه کنم.

کار کردن با قلعه نویی هم تجربه جدید برای تو است...

قلعه نویی همیشه به بازی من اعتقاد داشت. او یکی از مربیان با دانش فنی ایران است و در هر تیمی مربیگری کرده یا آن تیم را قهرمان کرده و یا نایب قهرمان.او بازیکن را خوب می شناسد و من هم تلاش می کنم امسال زیر نظر او یکی از بهترین ها باشم.

فکر می کنی می توانی در استقلال موفق باشی؟

استقلال یکی از بهترین تیم های آسیا است.هواداران این تیم جزو سرمایه های این باشگاه هستند و هر بازیکنی در این تیم ها با این خصوصیات بازی کند یک پله بالاتر از دیگران است. من هم بی دلیل استقلال را انتخاب نکردم.

ظاهرا در تیم ملی عراق هم حضور نداری؟

نه. زمانی با زیکو دچار مشکل شدیم اما تفکر او این بود که بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کند. حالا هم مربیان جدید آمده اند با همان ترکیب اصلی. هر چند روزنامه ها خیلی فشار آوردند که من به تیم ملی دعوت شوم اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا است. با این تیم می توانی قهرمان آسیا شوی؟

تیمی که تا این مرحله بالا آمده جزو بهترین ها است. الان دیگر رقبا هم از استقلال می ترسند و من خوشحالم که در چنین تیمی حضور دارم.یکی از هدف هایم در استقلال هم قهرمان شدن در آسیا است.

به عنوان سوال آخر مشکلاتت در استقلال را فراموش کردی؟

من مشکلی در استقلال نداشتم. یک بحثی بین من و جباری پیش آمد و تمام شد و رفت.اگر هم آن زمان از استقلال رفتم به خاطر این بود که مشکلی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود نیاید.حالا هم که جباری در استقلال نیست و من هم تفکراتم تغییر کرده است.آن زمان حتی مدیر عامل هم برای رفتن من چیزی نگفت و خودم خواستم از تیم بروم.

* شایعه امروز: نکونام در آستانه پیوستن به تراکتور

Buffon & Casillas

10. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

برای چندمین بار؛ نکونام استقلالی ماند

در حالی که گفته می شد صبح امروز جواد نکونام به همراه نماینده باشگاه تراکتورسازی در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده است، مسئولان استقلال با نکونام جلسه دیگری را برگزار کردند و این بازیکن پس از کش و قوس های فراوان رسما در استقلال ماندنی شد.

او امروز در جلسه ای با حضور کفاشیان، فتح الله زاده و علوی مشاور مدیرعامل استقلال با مسئولان استقلال به توافق مالی رسید. او فصل گذشته قرارداد دو ساله ای را امضا کرده بود و برای امسال نیز با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

(خسته شدم از بس این تیترو زدم!!! کش و قوس به معنای واقعی! امیدوارم حداقل بعد این همه ناز تو لیگ و مخصوصا آسیا بدردمون بخوری)

فتح‌الله‌زاده: می‌خواهم بخوابم و تا دو ماه دیگر بلند نشوم!/ به هواداران آماده باش می‌دهم

علی فتح‌الله‌زاده پس از بسته شدن پرونده‌ جذب بازیکنان استقلال آرزو کرد برای پرداخت مطالبات بازیکنان روسیاه نشود.

مدیرعامل باشگاه استقلال پس از توافق با جواد نکونام و تکمیل فهرست بازیکنان این تیم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ما با نکونام قرارداد دو ساله داشتیم که سرانجام امروز پس از توافق با نکونام، او یک سال دیگر در استقلال ماندنی شد.

وی اضافه کرد: ما سال گذشته با نکونام قراردادی دو ساله امضا کرده بودیم،‌ اما توافق مالی صورت نگرفته بود که امروز این کار انجام شد. نکونام برای ماندن در استقلال در ابتدا 200- 300 میلیون تومان می‌خواست که به دلیل مشکلات مالی از پرداخت آن عاجز بودیم، اما پس از جلسه‌ای که با علی کفاشیان‌ برگزار کردیم، قرار شد از محل درآمدهای باشگاه استقلال، پیش پرداخت اولیه نکونام به او پرداخت شود.

فتح‌الله‌زاده با بیان این که قرارداد نکونام احتیاج به ثبت در هیات فوتبال ندارد، در رابطه با طولانی شدن پیوستن نکونام به استقلال گفت: مشکلی به جز مسائل مالی در این زمینه وجود نداشت که خوشبختانه امروز پس از توافق مالی نکونام در استقلال ماند.

مدیرعامل باشگاه استقلال با ابراز رضایت از تیم فصل جدید استقلال، به ایسنا گفت: من در چند سالی که در استقلال بودم هیچ سالی را به اندازه امسال تحت فشار نبودم. امسال شرایط خاص خودش را داشت و با توجه به این که استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت و سپس فصل نقل و انتقالات شروع شد باید تیم را جمع و جور می‌کردیم که این فشردگی و همچنین مشکلات مالی سختی‌های زیادی را برای ما به وجود آورده بود.

وی گفت: ما هم تیم فصل گذشته را حفظ کردیم و هم بازیکنان خوبی مانند آندرانیک تیموریان، محمد قاضی و پژمان نوری را جذب کردیم. اگر چه در ابتدای فصل نقل و انتقالات به دلیل مسائل و مشکلاتی که برای مدیریت باشگاه پیش آمد کمی عقب افتادیم و دیر شروع کردیم اما خوب تمام کردیم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: تا الان وزارت ورزش و جوانان تنها یک میلیارد تومان به استقلال کمک کرده است که با همین یک میلیارد تومان تیم 15 – 16 میلیاردی بستیم. از سال گذشته نیز بدهی‌هایی داریم و به بازیکنان بدهکاریم. امیدوارم مقابل بازیکنان رو سیاه نشوم و بتوانم پول‌های آنها را پرداخت کنم.

وی با بیان این که خیلی خسته شده است، گفت: واقعا دوران پر فشاری را پشت سر گذاشتم به طوری که می‌خواهم الان بخوابم و تا دو ماه دیگر بلند نشوم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خطاب به هواداران گفت: می خواهم به آنها آماده باش بدهم و به آنها بگویم من به عشق شما به بازیکنان چک دادم و استقلال قدرتمندی را تشکیل دادیم. اگر لازم باشد هواداران باید باشگاه و من را در مشکلات مالی حمایت کنند.

فتح‌الله‌زاده در پایان از رسانه‌ها به دلیل ایجاد جو مناسب برای استقلال در فصل نقل و انتقالات تشکر کرد

بایرن برترین تیم جهان / استقلال 104 جهان و شماره 4 آسیا

بایرن‌مونیخ در فهرست برترین‌ تیم‌های فوتبال باشگاهی جهان بالاتر از رئال‌مادرید و بارسلونا در رده نخست قرار دارد. استقلال با 1576 امتیاز در رده یکصدوچهارم جهان و چهارم آسیا قرار دارد و برترین تیم ایران به شمار می‌آید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پایگاه اینترنتی Footballdatabase پس از استقلال تیم‌های سپاهان (در رده 151) و تراکتورسازی (رده‌ 311) قرار دارند.

فهرست 10 تیم برتر فوتبال جهان به این شرح است:

1- بایرن‌مونیخ

2- رئال‌مادرید

3- بارسلونا

4- بوروسیادورتموند

5- منچستریونایتد

6- پورتو

7- یوونتوس

8- پاری‌سن‌ژرمن

9- چلسی

10- آرسنال

فهرست 10 تیم برتر ایرانی در رده‌بندی برترین تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان نیز به این شرح است:

1- استقلال 104

2- سپاهان 151

3- تراکتورسازی 311

4- فولاد 455

5- پرسپولیس 476

6- ذوب‌آهن 494

7- مس کرمان 511

8- نفت تهران 580

9- صبای قم 640

10- سایپا 688

Buffon & Casillas

12. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

قلعه‌نویی: امیدوارم ما مربیان تکلیف برنامه‌ریزی‌ها را بدانیم/ وضعیت تیموریان فردا مشخص می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم ما مربیان برنامه لیگ را بدانیم که مثل فصل گذشته در بعضی زمانها به مشکل بر نخوریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین امروز استقلال ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت کریم اهل بیت در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت:
    بازی اول همیشه سخت است چون تغییرات زیاد داشتیم و تمرینات را دیر شروع کردیم. تیم ما هفته گذشته تقریباً کامل شد و نفرات بیشتری به ما اضافه شدند. گسترش فولاد حریف سرسختی است و از یک مربی باهوش استفاده می‌کند اما باز هم می‌گویم که هفته اول و به خصوص شروع بازی‌ها سخت است.

وی در پاسخ به این سؤال که در لیگ سیزدهم چه چیزی توجه شما را جلب می‌کند گفت: جا دارد از مهدی تاج تشکر کنم ولی امیدوارم که تقویم بازی‌ها را طوری برنامه‌ریزی کنند که ما مربیان تکلیف خود را بدانیم، امیدواریم برنامه‌ریزی مثل سال گذشته نباشد.

وی در خصوص افزایش قیمت بلیت ها گفت: از قیمت‌ها خبر ندارم ولی باید بدانید که تماشاگران سرمایه‌های اصلی ورزش ما هستند باید کاری کنیم که نسل جوان به استادیوم بیاید چون همه جای دنیا برنامه‌ریزی می‌کند که این قشر را به ورزشگاه بیاورد. من در آلمان این مسائل را دیده‌ام که به این نکات اشاره می‌کنم اما حالا اینکه چرا قیمت‌ها اضافه شده نمی‌دانم البته تاج یک انسان اقتصادی است که فکر همه چیز را می‌کند.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه آیا ترکیب تیمش را برای بازی با گسترش فولاد شناخته یا خیر گفت: الان کمی زود است و فردا تکلیف ارنج تیم مشخص می‌شود.

خبرنگاری پرسید مصدوم در ترکیب تیم‌تان ندارید که قلعه‌نویی گفت: خوشبختانه شرایط خسرو حیدری خوب شده و فقط باید وضعیت تیموریان را بسنجیم.

وی در خصوص اینکه تکلیف جواد نکونام و حضور او در بازی با گسترش فولاد مشخص است یا خیر گفت: او با ما قرارداد امضا کرد ولی در بازی اول غایب خواهد بود

پس از مرخص شدن از بیمارستان؛ مظلومی: الان وضعیت بهتری دارم/ 10 روز دیگر به باشگاه استقلال می‌روم

پیشکسوت باشگاه استقلال که صبح امروز و با نظر پزشکان، از بیمارستان بهمن مرخص شد، گفت: خوشبختانه الان وضعیت بهتری دارم و از جراحان این بیمارستان تشکر می‌کنم چرا که باعث شدند دوباره به زندگی برگردم.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین مظلومی که اواسط تیرماه و به دلیل ناراحتی معده تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوشبختانه در روزهای اخیر شرایط بهتری پیدا کرد، به همین دلیل صبح امروز دوشنبه با نظر پزشکان، از بیمارستان بهمن مرخص شد.

غلامحسین مظلومی که در دهه پنجاه ستاره فوتبال ملی و باشگاهی ایران خصوصا تیم فوتبال استقلال بود و محبوبیت بسیاری داشت، روز شنبه و طی حکمی از سوی علی فتح‌الله‌زاده به عنوان معاونت فنی باشگاه استقلال منصوب کرد.

مظلومی پس از ترخیص از بیمارستان به سایت باشگاه استقلال گفت: خوشبختانه الان وضعیت بهتری دارم و از دکتر سروش، جراحان و فوق‌ متخصصان بیمارستان بهمن که 8 ساعت من را جراحی کردند، تشکر می‌کنم چرا که باعث شدند تا دوباره به زندگی برگردم.

وی افزود: از اهالی فوتبال، دوستانم، اعضای شورای شهر، خانواده‌ام از همه ممنونم که طی این چند روز با حضور خود در بیمارستان به من دلگرمی دادند. عمر دوباره خود را اول از خدا و بعد مدیون دعای مردم عزیز و هواداران استقلال هستم که طی این مدت با دعای خیر خود باعث شدند من بتوانم عمل سخت خود را با موفقیت پشت‌سر بگذارم

این پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص حکمی که از سوی علی فتح‌الله‌زاده به عنوان معاون فنی باشگاه استقلال دریافت کرده هم اظهار داشت: از فتح‌الله‌زاده تشکر می‌کنم که این عنوان را به من دادند هرچند که راضی به دریافت این پست و مقام نبودم چرا که ایشان همیشه به منزل ما یا بیمارستان می‌آمدند و همین آمدن‌شان خیلی برایم ارزش داشت و در روحیه‌ام تاثیرگذار بود.

وی در ادامه تصریح کرد: بعد از گذراندن دوران نقاهت بیماری‌ام در باشگاه استقلال مستقر می‌شوم. وظیفه‌ای که برعهده دارم آسان نیست و کار کوچکی به من داده نشده است. از این رو 10 روز دیگر که حالم بهتر شود، هر روز صبح به باشگاه استقلال می‌روم تا به عنوان معاون فنی باشگاه به وظیفه‌ام عمل کنم.

مظلومی در پایان گفت: همه هدف من این است که به عنوان معاون فنی استقلال بتوانم به تیم کمک کنم تا ان‌شاءا... همگی با هم بتوانیم استقلال را سربلند کنیم.

کادر فنی استقلال قراردادهایشان را ثبت کردند

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،اعضای کادر فنی استقلال ظهر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادهایشان را با استقلال به ثبت رساندند.

میرشاد ماجدی با تایید این خبر گفت:کادر فنی استقلال،کادر پزشکی استقلال و کادر تدارکات این تیم امروز قرارداد خود را با استقلال به ثبت رساندند.

گفتنی است که با توجه به اینکه امیر قلعه نویی با استقلال قرارداد داشت،نیازی به حضور در هیئت فوتبال نداشت.

قاضی: افزایش قیمت بلیت به نفع فوتبال ما نیست/ برای برد به تبریز می‌رویم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد قاضی قبل از آغاز تمرین امروز تیم استقلال با اشاره به دیدار روز پنج‌شنبه تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: حریف ما تیم جوان و باانگیزه‌ای است و آنها در این مدت قطعاً روی این بازی برنامه‌ریزی کرده‌اند.

وی افزود: البته چون بازی به صورت پخش مستقیم انجام می‌شود انگیزه‌ای برای جوانان این تیم است ولی از سویی استقلال هم آماده است و صد درصد برای پیروزی به زمین خواهیم رفت. با گذشت زمان فشار از روی تیم‌ها برداشته می‌شود و ما هم به شرایط صد درصد خواهیم رسید.

این بازیکن در خصوص افزایش قیمت بلیت‌ها گفت: این مسئله زیاد خوب نیست چون اکثر هواداران از قشر ضعیف جامعه هستند و از جنوب شهر خود را به استادیوم می‌رسانند. فکر می‌کنم اگر بلیت‌ها گران نمی‌شد تماشاگران هم برای حضور در استادیوم میل و رغبتی بیشتری نشان می‌دادند.

صادقی: مهم آخر لیگ است که ما قهرمان می‌شویم/ برای سه امتیاز به تبریز می‌رویم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مهم نیست که در بازی افتتاحیه با دیدار استقلال آغاز نمی‌شود مهم این است که ما آخر فصل قهرمان می‌شویم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیرحسین صادقی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال در پاسخ به این سؤال که معمولاً بازی‌های افتتاحیه بین تیم قهرمان برگزار می‌شود اما چرا این اتفاق امسال نیفتاده گفت: این مسائل مهم نیست مهم آخر لیگ است که ما قهرمان شویم خوشبختانه استقلال شرایط خوبی دارد و می‌دانید که بازی در تبریز بازی سختی خواهد بود.

وی افزود: حریف ما تیم جوان و دونده‌ای است اما برای سه امتیاز پا به این مسابقه خواهیم گذاشت.

مدافع استقلال در خصوص افزایش قیمت بلیط‌ها نیز گفت: این مسئله به سود فوتبال ما نیست و فکر می‌کنم باید شرایطی را فراهم کنیم که تماشاگران بیشتری به ورزشگاه‌ها بیاید

عمران‌زاده: از هوادارانی که در این گرما به تمرین می‌آیند ممنونیم

ه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال، در خصوص شرایط این روزهای تیم در آستانه اولین دیدار لیگ اظهار داشت: شرایط تیم خدا را شکر خیلی خوب است و آماده می‌شویم تا ان‌شاءالله گام اول‌مان در بازی‌های لیگ را محکم برداریم.

وی ادامه داد: به نظرم استقلال امسال خیلی خوب بسته‌ شده و مهم‌ترین نکته‌اش هم این است که 80 درصد تیم فصل قبل حفظ شده، ضمن اینکه با وجود همه مشکلات مالی باشگاه بازیکنان خوبی هم جذب تیم شدند.

عمران‌زاده ضمن تشکر از هوادارانی که برای حمایت از تیم به محل تمرین می‌روند، یادآور شد: امیدوارم این جمعیت پرشوری که هر روز به محل تمرین ما می‌آیند، در بازی‌ها هم کنارمان باشند. ما امسال دو کار خیلی سخت داریم که تکرار قهرمانی در لیگ و همینطور کسب ستاره سوم است. می‌دانم که گرمای این روزهای هوا برای آنها آزار دهنده است ولی از آنها ممنونم که در این شرایط هم به تمرین می‌آیند و به ما روحیه و انگیزه مضاعف می‌دهند.

مدافع استقلال در پایان مصاف با گسترش‌ فولاد را یک بازی مهم و البته سخت دانست: شناخت چندانی از این تیم تازه لیگ‌ برتری شده نداریم و به همین دلیل امیدوارم که بتوانیم با یک بازی منطقی از بازی اول سه امتیاز را از آن خود کنیم

عمران‌زاده: امیدوارم در طول فصل 4 بار بدنسازی نکنیم/ با قیمت بلیت‌ها هواداران فرار می‌کنند!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حنیف عمران‌زاده قبل از آغاز تمرین امروز تیم استقلال در خصوص آغاز لیگ جدید گفت: این مسائل مهم نیست، امیدوارم شرایط به گونه‌ای نشود که دوباره لیگ را 20 روز تعطیل کنند و مجبور شویم در طول فصل چهار بار بدنسازی کنیم.

وی در خصوص گرانی بلیت‌ها گفت: در همین حالت‌های معمولی هم طرفداران از استادیوم فرار می‌کردند حالا که بلیت‌‌ها گران شد قضیه بدتر شده و آنها بیشتر فرار می‌کنند، آنهایی که به استادیوم می‌آیند قشر پولدار جامعه نیستند و باید هوای آنها را هم داشت.

مدافع استقلال در خصوص اینکه امسال دیدار افتتاحیه بین پرسپولیس و تراکتورسازی انجام می‌شود، گفت: این مسائل مهم نیست. مهم این است که آخر فصل قهرمان شویم.

وی در خصوص دیدار با گسترش فولاد گفت: فکر می‌کنم آنها تیم جوانی دارند و از انگیزه بالایی برخوردار هستند چون هفته اول مقابل ما بازی می‌کنند و بازی پخش مستقیم می‌شود حتماً از انگیزه زیادی برخوردار هستند اما اگر بخواهیم برای قهرمانی به زمین برویم باید با سه امتیاز از تبریز برگردیم.

عمران‌زاده در خصوص اینکه استقلال معمولاً لیگ را خوب شروع نمی‌کند، گفت: سال گذشته در مقاطعی بازی‌ها متوقف شد ولی امیدوارم امسال شرایط به شکلی باشد که بتوانیم از ابتدا صدرنشین بازی‌ها باشیم ...

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

نکونام در آغوش قلعه نویی / شوخی آندو با حنیف

استقلال از ساعت 19 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را جهت دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز پیگیری کرد.

در تمرین امروز آبی‌پوشان حدود 500 نفر از طرفداران این تیم حضور داشتند و کادر فنی و بازیکنان این تیم را مورد تشویق قرار دادند.

* قبل از آغاز تمرین آندرانیک تیموریان و مهدی رحمتی برای دقایقی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

* محور اصلی تمرین امروز و حاشیه‌های پیرامون آن حضور جواد نکونام بود که تماشاگران در خصوص وی سؤالاتی را می‌پرسیدند.

* فرهاد مجیدی با 5 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شد و به شدت از طرف هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* در حالی که تمرین آبی‌پوشان رو به پایان بود نکونام به محل تمرین آمد و تماشاگران نیز او را تشویق کردند. این بازیکن به محض ورود به محل تمرین استقلال به سمت قلعه‌نویی رفت و سرمربی آبی‌پوشان را در آغوش گرفت. تماشاگران در این لحظه شعار می‌دادند، ژنرال متشکریم.

*حنیف عمران‌زاده به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله چهار سر نتوانسته است در کارهای تاکتیکی آبی‌پوشان شرکت کند و به همراه تیموریان به کارهای اختصاصی زیر نظر حاج قاسم پرداخت.

* در ابتدای تمرین امروز قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و برنامه‌های تمرینی را به آنها توضیح داد سپس بازیکنان زیر نظر مجید صالح برنامه‌های تاکتیکی را پشت ‌سر گذاشتند که قلعه‌نویی خودش نظاره‌گر بود. هنگامی که 30 دقیقه از تمرین استقلالی‌ها گذشت قلعه‌نویی تمرین را تعطیل کرد و بازیکنان را به گوشه‌ای برد و از آنها خواست بنشینند. سرمربی استقلال نکاتی را به استقلالی‌ها گوشزد کرد و تمرین مجدداً از سر گرفته شد.

* حمید بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال با رحمتی و سایر گلرهای این تیم تمرین کرد.

* هنگامی که تمرین آبی‌پوشان در جریان بود، قلعه‌نویی؛ محمدمهدی نظری را کنار کشید و توصیه‌هایی را به این بازیکن کرد. همچنین زمانی که کریم بوستانی قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت با اعتراض بازیکنان روبرو شد که سرمربی استقلال در واکنش به این اتفاق تمرین را تعطیل کرد و با صدای بلند گفت «نیازی به اعتراض نیست»

* زمانی که بازیکنان داشتند فوتبال درون تیمی بازی می کردند آندرانیک تیموریان و حنیف عمران زاده به صورت اختصاصی دور زمین می دویدند. آندو به شوخی به حنیف می گفت من که یک ماه است تمرین نکرده ام از تو آماده ترم.

* مهرداد حسینی که مدتی در تمرینات آبی‌پوشان شرکت نمی‌کرد امروز به تمرینات این تیم برگشت.

* تمرینات آبی‌پوشان فردا مجدداً از ساعت 18:30 دقیقه پیگیری می‌شود و اعضای این تیم روز چهارشنبه راهی تبریز خواهند شد.

تیم استقلال در اولین دیدار خود در لیگ برتر روز پنج‌شنبه به مصاف گسترش فولاد خواهد رفت

نکونام: به رویانیان گفتم استقلالی هستم/ می‌خواهم با پیراهن تیم محبوبم از فوتبال خداحافظی کنم

جواد نکونام پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال در خصوص حضور دوباره‌اش در استقلال اظهار داشت: نمی‌توان گفت که مشکلی داشتم بلکه نیاز به یکسری صحبت‌ها بود ولی در نهایت خوشحال هستم که دوباره در خدمت تیم محبوبم خواهم بود. همانطور که بارها گفته بودم دوست دارم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم و حتی پیشنهاداتی داشتم ولی با تمام احترام به همه آنها دوست داشتم تا یک سال دیگر دوباره با تیم محبوبم به میدان بروم.

وی در خصوص عدم حضورش در لیگ امارات گفت: آن پیشنهاد سه ماه پیش به من داده شد ولی چون لیگ آنها اسمش تغییر کرد و با توجه به اینکه خودم را یک ایرانی می‌دانم تصمیم گرفتم برای همیشه زیر پرچم کشورم بازی کنم و برای من همیشه خلیج، فارس خواهد بود و شاید حتی می‌توانستم پول کلانی از آنها بگیرم اما کشور و مردمم را به آنها ترجیح دادم.

نکونام در خصوص پیشنهاد تراکتورسازی گفت: آنها مذاکرات خیلی بسته‌ای با مدیر برنامه‌هایم داشتند ولی جا دارد از جلالی که مربی و استادم بوده تشکر کنم و به آنها هم گفتم که اولویتم استقلال است و حتی تفاهم‌هایی هم به وجود آمد و گفتم که اگر روزی شرایط فراهم شد در خدمت مجید جلالی باشم اما من خودم را جزء کوچکی از استقلال می‌دانم و به همین خاطر در این تیم ماندم.

خبرنگاری پرسید، این مشکلاتی که شما گفتید برطرف شده و آیا در طول فصل گریبان شما را نمی‌گیرد، که نکونام گفت: من حرفی از مشکل نزده‌ام و مطمئن باشید با یک جلسه یا دو جلسه نزد مدیرعامل رفتن مشکلات هیچ بازیکنی حل نمی‌شود. همانطور که گفتم در نهایت خوشحال هستم که با استقلال به همکاری‌ام ادامه می‌دهم.

نکونام در پاسخ به این سؤال که آیا آماده است یا خیر؟ گفت: از نظر بدنی آماده نیستم و به صورت اختصاصی تمرین کرده‌ام،‌ تمرین تیمی نداشته‌ام و هر زمان که مربیان صلاح بدانند بدون مشکل کار می‌کنم.

وی در خصوص اینکه چه نکته‌ای را در لیگ سیزدهم جالب توجه می‌بیند، گفت: لیگ هر روز سخت‌تر می‌شود و رقابت تنگاتنگ‌تر که این مسئله برای همه تیم‌ها کار را دشوار می‌کند.

هافبک استقلال در خصوص پیشنهاد پرسپولیس به او گفت: جا دارد ابتدا از علی دایی تشکر کنم چون ما با هم هم‌بازی بودیم و به عنوان یک دوست با او صحبت کردم. وقتی با چنین شخصیتی صحبت می‌کنم احساس غرور می‌کنم و از همینجا به صورت رسمی از دایی تشکر می‌کنم ولی او به من گفت که هر زمان که دوست داشتم می‌توانم در خدمت آنها باشم. رویانیان نیز با مدیر برنامه‌هایم صحبت کرد و من به او گفتم که استقلالی هستم و نمی‌توانم لباس تیمم را عوض کنم. آنها هم چون فکر کرده بودند من می‌خواهم به تیمی جز استقلال بروم با من مذاکره کردند.

وی در پایان در خصوص اینکه هواداران در این مدت نگران او بودند، گفت: من مصاحبه‌ای نکردم تا تشنج ایجاد نشود و بارها گفته‌ام که در ایران برای استقلال بازی می‌کنم مگر آنکه اتفاقاتی بیافتد تا از این جدا شوم.

* قلعه نویی: نکونام به بازی اول نمی رسد

Buffon & Casillas

15. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

جواد نکونام در استقلال ماندنی شد

گفتنی است با توجه به قرارداد 2 ساله ثبت شده این بازیکن در فدراسیون فوتبال، این بازیکن دیگر نیازی به ثبت قرارداد دوباره ندارد.

خبر فوری وقطعی از استقلال.جواد نکونام همینک در استقلال ماندنی شد.
    به گزارش سایت گل به نقل از سایت رسمی استقلال، در آخرین نشستی که با حضور دکتر فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال و جواد نکونام برگزار شد، به واسطه توافقات مالی که صورت گرفت این بازیکن برای یک فصل دیگر در استقلال ماندنی شد.
    گفتنی است با توجه به قرارداد 2 ساله ثبت شده این بازیکن در فدراسیون فوتبال، این بازیکن دیگر نیازی به ثبت قرارداد دوباره ندارد.در این جلسه علی امیری و سیدمهدی علوی معاونان باشگاه استقلال نیز حضور داشتند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع