Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 92-93

اخبار و مصاحبه ای تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 07-21-2013 در ساعت 08:24

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بازی های استقلال در لیگ و جام حذفی 92-93

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

هافیک سپاهان گفت: اگر هواداران استقلال به من بی‌احترامی می‌کردند قطعا دیگر فوتبال بازی نمی‌کردم.
    به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، مجتبی جباری پس از برتری 2 بر یک سپاهان مقابل استقلال گفت: دو تیم در این بازی موقعیت‌های زیادی داشتند که در این بین سهم ما دو گل بود و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی نقطه عطف دیدار استقلال - سپاهان را رفتار تماشاگران استقلال عنوان کرد و گفت: مهمترین اتفاق این بازی رفتاری بود که تماشاگران با من داشتند. به هیچ عنوان انتظار نداشتم که آنها مرا درک کنند. تماشاگران استقلال نشان دادند بازیکنی که سال ها برای تیمشان بازی کرده و در غم و شادی این تیم شریک بوده را درک می‌کنند و می‌دانند من چرا از استقلال جدا شدم.

هافبک سپاهان با بیان اینکه «نمی‌توانم بگویم خوشحالم یا ناراحت»، افزود: تماشاگران استقلال امروز ثابت کردند که به خوبی پیشکسوت باشگاهشان را درک می‌کنند و به بازیکنان قدیمی این تیم احترام می‌گذارند. من از اکثریت تماشاگران که در بازی مقابل استقلال از من حمایت کردند تشکر می‌کنم، آنها به جمعیت اندک معترضان در ورزشگاه اجازه اعتراض ندادند.

جباری یادآور شد: اعتراض هواداران استقلال نشان می‌دهد که از جدایی من ناراحتند و دوست داشتند در این تیم بمانم. من هم دوست داشتم در استقلال بمانم و همه سعی خود را کردم که از این تیم جدا نشوم اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد که ناچار به جدایی شدم.

وی در واکنش به هواداران معترض استقلال که او را متهم به پول‌پرستی کردند، گفت: الان زمانی نیست که من بخواهم به خاطر مسائل مالی از استقلال جدا شوم. من سال ها در استقلال بازی کردم و از این باشگاه آنقدر طلبکار هستم که اگر قرار بود این طلب‌ها را بگیرم خیلی بیشتر از رقم قراردادم با باشگاه سپاهان می‌شد. باور کنید دیگر نمی‌شد در استقلال بمانم که اگر می‌شد در استقلال می‌ماندم.

هافبک سپاهان در خصوص عملکرد داور دیدار این تیم مقابل استقلال گفت: داور در کار خود عمدی ندارد و نباید تماشاگران حتی اگر او سوت اشتباه زده باشد علیه‌اش اینطور موضع بگیرند. اعتراض تماشاگران به داور درست نیست، البته باید توجه داشته باشید که تماشاگر فوتبال احساساتی است و ناخودآگاه به یک سوت اشتباه داور واکنش نشان می‌دهد.

جباری با تاکید دوباره بر اینکه ناچار به جدایی از استقلال شده است، گفت: شاید قبل از این بازی برای آینده‌ام تصمیم دیگری داشتم اما حالا انگیزه‌ام برای بازگشت به استقلال بیشتر شده است. امیدوارم روزی به استقلال برگردم و پاسخ محبت تماشاگران این تیم را بدهم.

وی خاطرنشان کرد: دلم با استقلال است چرا که 9 سال در این تیم بازی کردم و در غم‌ها و شادی‌ها، موفقیت‌ها و ناکامی‌ها و اتفاقات خوب و بد آن شریک بودم. من دوست داشتم با استقلال ادامه بدهم اما دیگر جایز نبود در این تیم باقی بمانم.

هافبک ملی پوش سپاهان ادامه داد:‌ از پیروزی تیمم خوشحالم اما از شکست استقلال ناراحتم. در این حال از رفتاری که تماشاگران با من کردن خوشحالم و امیدوارم روزی برای آنها جبران کنم. واقعا آنها به گونه‌ای با من رفتار کردند که انتظارش را نداشتم. حتی مربیان و بازیکنان سپاهان هم انتظار چنین برخی از سوی هواداران استقلال نداشتند و متعجب شده بودند.

جباری با بیان اینکه هنوز 45 درصد از قرارداد فصل گذشته‌اش با استقلال را دریافت نکرده گفت: من فتح‌الله‌زاده را زدم و وقتی استقلالی‌ها می‌گویند چرا الان این صحبت‌ها را زدی یعنی روی حرف من صحت می‌گذارند.

وی در خصوص اینکه چطور به فتح‌الله‌زاده ضربه زده که امیری هم راهی بیمارستان شده، اظهار داشت: برخوردی با امیری نداشتم اما فکر می‌کنم وقتی او دید با فتح‌الله‌زاده درگیر شدم فشارش بالا رفت. اخلاقی نیست که طلبم را نمی‌دهند و بعد دروغ هم می‌گویند. ضمن اینکه به عزیزترین آدم زندگی من هم بی‌احترامی کردند به خاطر همین افت نمی‌دانم که بگویم فتح‌الله‌زاده را زدم. من هیچ وقت اجازه نمی‌دهم کسی به این صورت به من بی‌احترامی کند.

هافبک سپاهان ادامه داد: اگر هواداران امروز به من بی‌احترامی می‌کردند قطعا دیگر فوتبال بازی نمی‌کردم حتی در این خصوص با مدیریت باشگاه سپاهان صحبت‌هایی را انجام داده بودم اما تماشاگران احترام من را نگه داشتند و به من انگیزه دادند. آنها امشب نشان دادند که تلاش هایم بی‌ثمر نبوده است.

جباری در پاسخ به این سوال که آیا پس از جدایی احتمالی فتح‌الله‌زاده به استقلال برخواهد گشت یا خیر؟ تاکید کرد: صددرصد و با کمال میل این کار را انجام می‌دهم برای من هیچ جا بهتر از استقلال نیست. هویت من استقلال است. به قول همه من همیشه با پیراهن آبی بازی کردم و حضور با پیراهن زرد در زمین غافلگیر‌کننده بود.

وی گفت: شاید خیلی‌ها نمی‌خواستند من بعد از 9 سال باز هم در استقلال ماندگار شوم. باید این را هم بگویم که خیلی‌ها هستند که از موارد زیادی باخبر هستند اما نباید بی‌طرف باشند و باید طرف خود را مشخص و صحبت‌هایشان را شفاف بیان کنند. استقلال تیمی است که همه آرزوی بازی کردن در آن را دارند و باید شرایط طوری پیش برود تا جوان ها بتوانند به این تیم بیایند.

4. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بازی های استقلال در لیگ و جام حذفی 92-93

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

هواداران استقلال از عملکرد گزارشگر دیدار تیم شان برابر سپاهان به شدت گلایه کردند.

به گزارش نامه، تیم استقلال شب گذشته در دومین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر مقابل سپاهان 2-1 شکست خورد.
    گزارش این دیدار برعهده مزدک میرزایی بود اما اظهارات وی با موضع گیری شدید هواداران استقلال مواجه شده است.
    وی بارها در مورد اتفاقات رخ داده بین مجتبی جباری و مدیران استقلال صحبت کرد و مسائلی نیز در خصوص سن بازیکنان این تیم، شایعات در مورد نظری، رقم قراردادها و... بیان کرد که به مذاق هواداران استقلال خوش نیامده است.
    آنها معتقدند میرزایی پس از شنیدن سوت پایانی بازی و قطعی شدن شکست استقلال نتوانسته خوشحالی خود را پیدا کند و او را یک گزارشگر پرسپولیسی می دانند.
    جالب اینجاست که هواداران استقلال پیش از این همین نظر را در مورد عادل فردوسی پور داشتند!

6. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

باخت تکراری اما تلخ در هفته دوم

دیدار دو تیم فوتبال استقلال و سپاهان از ساعت 22 و 20 دقیقه( با 5 دقیقه تاخیر) در ورزشگاه آزادی و در حضور 65هزار تماشاگر( طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) برگزار شد که بازی با نتیجه دو بر یک به سود سپاهان به پایان رسید.

آرش افشین در ثانیه 73 دروازه استقلال را با یک ضربه فنی از درون محوطه جریمه باز کرد. روی این گل خسرو حیدری مدافع ملی پوش استقلال اشتباه کرد و توپ را در نزدیکی محوطه جریمه به حاج صفی لو داد تا موقعیت گلزنی برای سپاهان فراهم شود.

در دقیقه 54 هادی عقیلی از روی نقطه پنالتی گل دوم سپاهان را به ثمر رساند. بازیکنان استقلال معتقد بودند که خطای پنالتی بی‌مورد به سود سپاهان اعلام شده بود.

امیر حسین صادقی در دقیقه 78 با یک ضربه سر گل اول استقلال را به ثمر رساند.

محمد قاضی در دقیقه 23 یک شوت زیبا و محکم به سمت دروازه سپاهان زد که توپ به تیر دروازه خورد و به اوت رفت. در دقیقه 44 نیز امید ابراهیمی یک ضربه کاشته زد که توپ او نیز به تیرک دروازه استقلال خورد.

محمد قاضی در دقیقه 62 در موقعیت تک به تک با رحمان احمدی؛ دروازه‌بان سپاهان قرار گرفت که ضربه فنی او با اختلاف چند سانتی‌متر از کنار تیرک عمودی دروازه سپاهان به اوت رفت.

در دقیقه 91 مهدی نظری در موقعیت تک به تک یک فرصت بسیار خوب را از دست داد.

علیرضا فغانی داور مسابقه به فرهاد مجیدی و امیرحسین صادقی از استقلال و محمد غلامی و اروین بولکو از سپاهان کارت زرد نشان داد.

فغانی در این دیدار قضاوت خوبی نداشت و بارها در میدان با بازیکنان صحبت می‌کرد. پنالتی هم که برای سپاهان گرفت بسیار مشکوک بود. تصمیم‌های داور بسیار بحث‌برانگیز بود و باعث عصبانیت تماشاگران استقلال شد. در برخی‌ صحنه‌ها نیز امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال نیز به تصمیم‌های داور معترض بود.

هر دو تیم در هفته اول برابر حریفان‌ خود به پیروزی رسیده بودند. استقلال در تبریز تیم گسترش فولاد را شکست داد و سپاهان نیز در خانه مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید. استقلال قهرمان لیگ گذشته بود و سپاهان قهرمان جام حذفی است. به همین دلیل این بازی را سوپر جام غیر رسمی فوتبال ایران نامیده شد. به این ترتیب سپاهان برنده سوپر جام غیر رسمی شد.

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری ، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده( از دقیقه 73 محمد مهدی‌ نظری)، آندرانیک تیموریان، محمد قاضی، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 87 علیرضا نیکبخت واحدی)، خسرو حیدری، جواد نکونام، پژمان نوری و فرهاد مجیدی( از دقیقه 61 فردین عابدینی)

حیف توپامون نرفت تو گل ... امیدوارم طبق سنت همیشگی قلعه نویی, باخت هفته دوم باعث قهرمانیمون بشه ... حوصله و اعصاب ندارم وگرنه داشتم واسه همشون !

Buffon & Casillas

8. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

قاضی: برتر از سپاهان بودیم/ در بازی آینده به فکر جبران هستیم

محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار روز گذشته تیم فوتبال استقلال و سپاهان عنوان کرد: این بازی تمام شد و ما به فکر سایر بازی‌ها هستیم. ما به مراتب بهتر از سپاهان بودیم و تیم برتر میدان بودیم اما روی یک اتفاق و پنالتی که مشخص نبود چگونه گرفته شد، نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی بعدی بتوانیم جبران کنیم و 3 امتیاز را از آن خود کنیم. ما با قدرت تمرینات را ادامه می‌دهیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در دیدارهای آینده موفق باشیم.

مهاجم استقلال در خصوص شرایطش تصریح کرد: هفته به هفته شرایطم بهتر می‌شود و امیدوارم هر چه زودتر به شرایط ایده‌آل کادر فنی برسم. انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم تا در این فصل موفق ظاهر شویم.

حیدری: قلعه‌نویی گفت فدای سرت

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، خسرو حیدری هافبک تیم استقلال در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال در خصوص بازی مقابل سپاهان به صحبت پرداخت.

*بازی مقابل سپاهان برای استقلال امتیازی در بر نداشت. در خصوص بازی صحبت کنید؟

بازی خوبی بود. من اولین اشتباه بازی را انجام دادم که متاسفانه همان توپ تبدیل به گل شد.

با همه اینها مهمتر از همه برایم جمله‌ امیرخان در بین دو نیمه در رختکن بود که به من گفتند فدای سرت. این جمله او برایم یک دنیا ارزش داشت و سعی می‌کنم بهترین بازی‌هایم را در آینده برای استقلال انجام دهم.

بازی اول برای استقلال پاس گل دادم اما این بار اشتباهی مرتکب شدم که به گل تبدیل شد. به نظرم قسمت این بود که نتیجه این بازی برای سپاهان باشد چون هرچه موقعیت می‌ساختیم گل نمی‌شد و شاید اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم نتیجه همین می‌ماند چون قسمت ما برد نبود. البته همین که با این بدن‌هایی که هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده‌اند اینقدر موقعیت ایجاد کردیم، نشان دادیم که این تیم در آینده حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

*سپاهان را در این بازی چطور دیدید؟

آنها تیم بدی نیستند و مثل همیشه سعی داشتند تا در ضدحملات خوب کار کنند اگرچه که ما 3 برابر آنها ایجاد موقعیت کردیم.

*اینکه این همه موقعیت برای استقلال به وجود آمد اما نتوانست به خوبی از آنها بهره ببرد، نگران‌کننده نیست؟

هفته‌های اول همیشه همین است. تا تیم به هماهنگی کامل برسد و بازیکنان جدید در ترکیب جا بیفتند، زمان می‌برد البته که بازیکنان جدید ما خیلی خوب بازی کردند. با اینحال باید برای هفته‌های آینده تلاش کنیم تا موقعیت‌هایی که می‌سازیم به گل تبدیل شوند.

*قضاوت فغانی در این بازی را چطور دیدید؟

همه دیدند پنالتی که او گرفت، پنالتی نبود. اعلام پنالتی و گل دومی که آنها به ثمر رساندند باعث شد فشار زیادی روی تیم ما وارد شود. معمولا در این صحنه‌ها داور باید خیلی نسبت به خطای پنالتی مطمئن باشد اما واقعا نمی‌دانم در آن صحنه چطور اعلام پنالتی کردند.

*هواداران استقلال علاوه بر اینکه حمایت خوبی از استقلال در این بازی داشتند.

حضور خوب آنها واقعا مایه خوشحالی ما بود و شاید کمترین نتیجه‌ای که باید در این بازی می‌گرفتیم، تساوی بود.

*این هفته هم باید به مصاف فجر سپاسی بروید؟

باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا از کورس عقب نمانیم و البته باخت در این بازی را جبران کنیم. ان‌شاء‌الله که هوادارانمان هم حمایت خوبی در شیراز از تیم داشته باشند.

تمرین استقلال برگزار شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم استقلال تمرین امروز خود را از ساعت 18:45 در کمپ زنده‌یاد حجازی آغاز کرد. این تمرین با 15 دقیقه تاخیر شروع شد.

*پیش از شروع تمرین، امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در جمع شاگردانش چند دقیقه‌ای صحبت کرد. او از آنها خواست با فراموش کردن بازی مقابل سپاهان، تمرینات جدی‌شان را برای بازی مقابل فجر آغاز کنند.

*سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده و فرهاد مجیدی غایبان این نوبت تمرینی استقلال بودند.

*بیش از 50 تماشاگر برای تماشای این نوبت تمرین خود را به کمپ استقلال رسانده بودند. اکثریت آنها بر این باور بودند که حق استقلال در مصاف با سپاهان، باخت نبوده و معتقد بودند استقلال یک سر و گردن بالاتر از سپاهانی‌ها بود.

*بازیکنانی که دیشب در ترکیب اصلی تیم حضور داشتند پس از 20 دقیقه تمرین ریکاوری، راهی سونا و استخر شدند و سایر بازیکنان زیر نظر کادرفنی به فوتبال درون تیمی پرداختند.

*گوران لاوره بازیکن صربستانی استقلال که روز پنجشنبه وارد ایران شده بود،امروز در تمرین استقلال حضور یافت و به دویدن در کنار زمین پرداخت.

این عکسو میبینم اشکم در میاد

Buffon & Casillas

10. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

انتقاد قلعه‌نویی از صادقی و عمران‌زاده و تمرینات جدید برای بازیکنان/لاوره تمرین کرد، مجیدی زودتر رفت

تیم استقلال در حالی که قرار بود امروز از ساعت 19 تمرینات خود را پیگیری کند اما به یک‌باره با تصمیم کادر فنی برنامه‌های تاکتیکی از ساعت 18 و 30 دقیقه آغاز شد، همین موضوع باعث شد تا تعدادی از بازیکنان دیرتر به محل تمرین برسند و بازیکنانی مثل خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی و مهدی رحمتی با تأخیر به محل تمرین رسیدند.

*مثل روزهای گذشته ساموئل، بیک‌زاده و جمشیدیان از غایبان تمرین بودند که فعلاً به دلیل مصدومیت نمی‌توانند در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کنند.

*قبل از شروع تمرین امیر قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت. این صحبت‌ها در حالی انجام شد که هنوز تعدادی از بازیکنان وارد زمین چمن نشده بودند و قلعه‌نویی به نحوه بازی شاگردان و به خصوص مدافعان تیمش انتقاد کرد.

سرمربی تیم استقلال ضمن تشریح جایگیری بازیکنان در زمین به هنگام گل اول سپاهان به انتقاد از عمران‌زاده و صادقی پرداخت و گفت: نحوه جایگیری شما اشکال داشت که گل اول را خوردید. در آن صحنه درست است که حیدری اشتباه کرد و بزرگ‌ترین مدافعان دنیا هم اشتباه می‌کنند اما اگر صادقی و عمران‌زاده جمع‌تر می‌شدند آن گل را دریافت نمی‌کردیم.

قلعه‌نویی خطاب به صادقی و عمران‌زاده گفت: آقای صادقی و آقای عمران‌زاده چرا در آن صحنه جمع نشدید؟ چرخش دفاع و فاصله زیادتان باعث شد تا به راحتی دروازه ما باز شود. در ادامه سرمربی استقلال از شاگردانش خواست تا به نحوه استقرار در زمین توجه کنند و خود وی نیز خیلی جدی برنامه‌های تاکتیکی را زیر نظر گرفت و تا آخرین لحظات نکات لازم را به شاگردانش گوشزد کرد.

*نکته قابل توجه امروز حضور فرزندان پژمان نوری،‌ امیرحسین صادقی و ستار همدانی بود که این سه نفر در گوشه‌ای از زمین کرکری خاصی را با یکدیگر داشتند.

*مهدی رحمتی که روز گذشته در تمرینات غایب بود امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

*گوران لاوره هافبک صربستانی که از روز گذشته خود را به کادر فنی معرفی کرده بود از امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.وی پس از یک ساعت تمرین ورزشگاه را ترک کرد.

*دکتر نوروزی، شاهرخ بیانی، میرشاد ماجدی، منصور پورحیدری و مهدی فنونی‌زاده در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بودند. ماجدی و نوروزی در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با قلعه‌نویی به صحبت پرداختند.

*مسئولان کمپ استقلال مقدمات آسفالت سکوهای این ورزشگاه را فراهم کردند و کارگران در حین برگزاری تمرین مشغول آسفالت‌کاری بودند.

*محور اصلی تمرین امروز نحوه جایگیری بازیکنان در زمین، حرکات ترکیبی و ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه بود که قلعه‌نویی و سایر اعضای کادر فنی روی آن نظارت ویژه‌ای داشتند. سرمربی استقلال تمرینات جدید را برای بازیکنانش در نظر گرفت که مربوط به بازی رو به جلو می‌شد و بازیکنان تمرین دفاع به حمله را پشت سر می‌گذاشتند. در بخش پایانی نیز هافبک‌ها و مهاجمان با سر به سمت دروازه ضربه می‌زدند.

*فرهاد مجیدی مثل گوران لاوره پس از گذشت یک ساعت از زمین ورزشگاه را ترک کرد.

وی در آخرین بخش تمرین و در مرحله ارسال از جناحین حضور نداشت.

*حدود 100 نفر از طرفداران تیم استقلال در سکوت کامل برنامه‌های تاکتیکی این تیم را نظاره کردند.

تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً از سر گرفته خواهد شد و آبی‌پوشان روز دوشنبه برای دیدار مقابل فجر سپاسی به شیراز خواهند رفت.

انتظارات از من بالاست / آمده ام تا لبخند را روی صورت هواداران استقلال بنشانم

*گوران کمی از استقلال بگو.از استقلال چه می دانی؟

-من می دانم استقلال تیم بزرگی است.دوبار قهرمان آسیا شده و امسال می خواهند حتما برای بار سوم برای رسیدن به این عنوان بجنگند.تا الان این را از همه شنیده ام.از مدیر عامل و کارمندان باشگاه تا هوادارانی که گذری مرا دیده اند و خودم هم نفهمیدم چطور مرا می شناسند.این همه اشتیاق برای رسیدن به قهرمانی در آسیا برای من جالب است.فکر کنم استقلال حالا شرایط خوبی دارد.

*بله.در صورت شکست دادن حریف تایلندی استقلال احتمالا با تیمی از کره جنوبی بازی میکند و بعد فینال.تا فینال فقط دو تیم پیش روی استقلال قرار دارد.

-خب این قطعا اتفاق خوبی است.امیدوارم در بازی های آسیایی هم بتوانم خودم را خوب نشان دهم.

*از استقلال فصل قبل چیزی می دانی؟

- نه زیاد.فقط می دانم که قهرمان لیگ شده اند و تا نیمه نهایی جام حذفی و یک چهارم نهایی آسیا صعود کرده اند.نمی شود تیم بدی بود و مدیریت یا کادر فنی یا بازیکنان بد داشت و این همه موفقیت کسب کرد.استقلال برای من انتخاب بزرگ و خوبی است.خوشحالم که به ایران آمده ام و امیدوارم در طول مسابقات ارزش و توانایی های خود را نشان دهم.

*از امیر قلعه نویی بگو.

-هنوز ملاقات فنی خاصی نداشتیم.یک بار برایش بازی کردم و یک جلسه هم در تهران تمرین داشتم.او سرمربی است و باید درباره من نظر بدهد نه من درباره او.فکر می کنم بتوانم در کنارش فصل خوبی داشته باشم.

*اگر استقلال بخواهد می توانی دربازی آینده بازی کنی؟

-این کاری است که برایش به ایران آمده ام.بی صبرانه منتظرم تا به من میدان دهند و بازی کنم.

*آمادگیش را داری؟

- بله.می توانم بازی کنم و خوب هم ظاهر شوم.فقط طبیعی است که 90 دقیقه ای نباشم.هماهنگی من با تیم زمان می برد.

*اگر امیر قلعه نویی از تو بپرسد که از اول بازی می کنی یا ذخیره ،چه می گویی؟

-به نظرم سرمربی از آن دست آدم هایی است که به بازیکن اعتماد دارد و خوشحال می شوم جنین اعتمادی بین ما باشد.من دوست دارم و می توان در بازی بعدی استقلال از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرم.نمی توانم 90 دقیقه بازی کنم اما دوست دارم از اول بازی کنم.دوست دارم همبازیانم را داخل زمین کمک کنم.تصمیم با مربی است نه با من.با این همه اگر سرمربی از من چنین چیزی بپرسد پاسخ من این است.

*انتظارات از تو خیلی بالاست.با رفتن جباری بازیساز اصلی تیم تو تنها بازیساز تیم هستی.

- از اینکه بازیساز تیم رفته چیزی نمی دانم.از اینکه انتظار از من زیاد است مطمئنم.حتی اگر او نمی رفت هم انتظار از من زیاد بود چون بازیکن خارجی هستم و اگر قرار بود خوب نباشم دلیلی برای استخدام من نبود.بازیکن خارجی همیشه تحت فشار است.در فوتبال یا باید نتیجه بگیری یا بازی نکنی.من برای گریه کردن به ایران نیامده ام.آمده ام تا لبخند را روی صورت هواداران استقلال بنشانم. امیدوارم با عمل این را ثابت کنم.

*حرف آخر؟

-ممنون از مصاحبه شما.ببخشید که وقت زیادی نبود.قول می دهم پس از اولین پاس گلم باز هم در خدمت شما باشم.

Buffon & Casillas

12. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

حضور علیرضا اکبرپور / کری خوانی سید و آرش

تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار سه شنبه شب هفته جاری مقابل فجرسپاسی در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 18:30 در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* با توجه به سانحه تصادف مهدی کریمیان بازیکن تراکتورسازی تبریز و به کما رفتن وی کادر فنی و بازیکنان استقلال از جمله امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی پیگیر سلامتی این بازیکن بودند. رحمتی وقتیمتوجه شد این بازیکن از کما خارج شده این خبر را به سایر بازیکنان داد.

* حدود 120 نفر از هواداران استقلال خود را به کمپ این باشگاه رسانده تا از نزدیک نظاره‌گر تمرین تیم محبوب خود باشند. آنها در سکوت کامل تمرین را نظاره‌گر بودند و تنها زمانی که فرهاد مجیدی موفق به گلزنی می‌شد او را تشویق می‌کردند.

* پیش از آغاز تمرین برخی از بازیکنان استقلال از جمله آندرانیک تیموریان و امیرحسین صادقی بازی تنیس فوتبال انجام می‌دادند و با توجه به اینکه صادقی و تیموریان با هم در قالب یک تیم بودند بارها بر سر از دست دادن توپ با یکدیگر بحث می‌کردند که این مسئله بیشتر جنبه شوخی داشت.

* گوران لاوره بازیکن صربستانی مد نظر استقلال که به مدت دو روز تنها به کارهای اختصاصی می‌پرداخت امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد. فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال با او صحبت و نحوه انجام تمرینات را شرح می‌داد.

* ظاهرا روز گذشته و پس از تمرین استقلال حنیف عمران‌زاده و مهدی رحمتی با یکدیگر کشتی گرفتند که کشتی گرفتن این دو در تمرین آبی‌پوشان به سوژه اصلی بازیکنان تبدیل شده و آنها در این باره با یکدیگر صحبت می‌کردند.

* محور امروز تمرین آبی‌پوشان بازیسازی از خط دفاع و بردن توپ به کناره‌ها و ارسال از جناحین بود که امیر قلعه‌نویی همانند روزهای گذشته نظارت ویژه‌ای بر تمرینات داشت. در یک صحنه امیر قلعه‌نویی به سیاوش اکبرپور، مهاجم خود گفت: تو با خودت هم دعوا داری؟!

* در این بخش از تمرین سرمربی استقلال از نیکبخت می‌خواست زود تصمیم به ارسال نگیرد و خود را به محوطه جریمه نزدیک کند. قلعه‌نویی همچنین به تک تک بازیکنان تذکر می‌داد تا در دادن پاس دقت کنند. پس از پایان این بخش از تمرین قلعه‌نویی دستور داد بازیکنان در یک نیمه بازی تحت فشار و حمله به دروازه را انجام دهند. نکته قابل توجه از دست دادن موقعیت‌های گل توسط محمدمهدی نظری بود. این بازیکن در دیدار مقابل سپاهان نیز دو موقعیت گل را از دست داده بود.
    *در جریان تمرین امروز امیرحسین صادقی دچار آسیب‌دیدگی شد و نتوانست به تمرین ادامه بدهد. صادقی در حالیکه روی زمین نشسته بود تمرین آبی‌پوشان را نظاره می‌کرد. مدافع استقلال در حالیکه روی پای خود یخ گذاشته بود خطاب به عکاسان گفت: سوژه مورد نظرتان را گرفته‌اید! قرار است کادر پزشکی تیم استقلال امشب در خصوص آخرین وضعیت صادقی، نظر نهایی خود را اعلام کنند.

* در بخشی از تمرین‌های دروازه‌بانی بابازاده با رحمتی آرش برهانی ضمن کری‌خوانی با مهدی رحمتی شوت‌های بابازاده به این دروازه‌بان را ضعیف خواند و گفت من هم می‌توانم توپ‌ها را بگیرم. او به حمید بابازاده گفت خواهشا محکم‌تر شوت بزن و توپ را قل نده. در حین شوت‌زدن‌های بابازاده به رحمتی برخی از این شوت‌ها توسط رحمتی دفع می‌شد که برهانی در این حین می‌گفت، برگشت این توپ‌ها صددرصد در گل است.

در ادامه مهدی رحمتی از حمید بابازاده خواست تا برهانی چند شوت به او بزند تا این کری‌خوانی بالاخره تمام شود. برهانی که چند شوت اول را به آسمان زده بود توسط رحمتی برای دقایقی مورد پوزخند قرار گرفت. او به اوت رفتن توپ‌های برهانی می‌گفت "باریک‌الله آرش، همه‌اش اوته".

پس از شوت‌های برهانی این بازیکن خطاب به رحمتی گفت "شوت‌های من به اوت رفت یا درون دروازه قرار گرفت و تو نتوانستی توپی از من بگیری".

* منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند اما به غیر از این دو نفر میهمان دیگری نیز به تمرین استقلال آمد و آن کسی نبود جز علیرضا اکبرپور بازیکن سابق استقلال. وی پس از وارد شدن به تمرین به سمت منصور پورحیدری سرمربی سابق خود رفت.

* تمرین در 20 دقیقه پایانی با نظر قلعه نویی بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد

گوران لاوره در تمرین دیروز

Buffon & Casillas

14. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

قرارداد لاوره در هیات فوتبال ثبت شد

گوران لاوره، بازیکن صربستانی استقلال با حضور در هیات‌فوتبال قرارداد خود را با این تیم به ثبت رساند تا همراه تیم امروز به شیراز برود
    بازیکن صربستانی استقلال با حضور در هیات‌فوتبال قرارداد خود را با این تیم به ثبت رساند تا همراه تیم امروز به شیراز برود.
    گفتنی است علی امیری، معاون ورزشی باشگاه استقلال وی در هیات‌فوتبال همراهی کرد

* توی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] سمت چپ صفحه به فرهاد رای بدید

جمعی از ستارگان قدیم استقلال در تمرین امروز

Buffon & Casillas

16. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

به دلیل فحاشی تماشاگران از استقلال 1 امتیاز کسر شد !!! / رای قابل تجدید نظر است

اسماعیل حسن‌زاده درباره رای پرونده مسابقات هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت:

با توجه به تخلفات هواداران تیم‌های استقلال، ملوان و سایپا در دیدار مقابل تیم‌های سپاهان، داماش و راه‌آهن و همچنین با توجه به اینکه اقدامات گذشته برای تنبیه آنها بازدارنده نبود از هر کدام از این تیم‌ها یک امتیاز کسر شد.

وی افزود: به جواد نکونام، مهدی رحمتی و علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال تذکر دادیم. به جواد نکونام و علی امیری که عنوان کرده بودند داور دیدار استقلال و سپاهان با استقلال لجبازی کرده بود تذکر کتبی دادیم و به مهدی رحمتی نیز بابت مصاحبه علیه وزارت ورزش تذکر کتبی دادیم.

همچنین میرشاد ماجدی سرپرست استقلال را به دلیل مصاحبه علیه داور 2 میلیون تومان جریمه و آندرانیک تیموریان را به دلیل تقبیح رفتار تماشاگران استقلال و حمایت از داور تشویق کردیم

ضمن اینکه رای سه باشگاه فوق در خصوص کسر امتیاز قابل تجدیدنظرخواهی است و در سایر بخش‌ها (جریمه‌های مالی، تذکر و تشویق) قطعی و لازم‌الاجراست.

هــــــــا ؟! الان خیلی گـُنده ای !؟ میخوای نشون بدی قاطعی !؟! سگ خور اون 1 امتیازم مال خودت ولی خاک عالم تو سر مدیرای تیممون اگه هوادارای تیم های رقیب 1 کلمه فحش بدن و ما اعتراض نکنیم برا کم شدن امتیاز ازشون ! چون همه ی اونا هم مثل ما محرومیت و تذکر دارن !ولی اینا زورشون به ما میرسه. اون رویانیانه ... با 1 اعتراض کل برنامه لیگو عوض کرد ! یکم جنم اینجور مواقع لازمه حاج آقا!

ای کفرم دراومده ! نه واسه اون 1 امتیاز که ...لقشون مهم نیست اوله کاری(هرچند ممکنه قهرمان رو مشخص کنه) , ولی باید واسه سپاهان و پرسپولیس و اون وحشی های تراکتوری هم همینجوری حکم بدن تا یر به یر شیم چون امکان نداره تا پایان لیگ اینا فحش ندن !

زودتر تجدید نظر کن ! زود !

تبعیض بین استقلال و پرسپولیس با حکم کمیته انضباطی / باز هم احتمال نقض حکم وجود دارد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حکم کمیته انضباطی به دلیل فحاشی تماشاگران استقلال،سایپا و ملوان کاملا عجیب است؛عجیب از این نظر که بعید است چنین حکمی اصلا به مرحله اجرا در بیاید. مثل تمام آن حکم هایی که فقط کاغذ سفید حرام کردند و در فدراسیون فوتبال،لای زونکن هایی که سال ها خاک خورده اند،بایگانی شدند.

همین چند هفته پیش بود که حسن زاده،رییس کمیته انضباطی با عزمی راسخ سینه جلو داد و اعلام کرد به باشگاه های بدهکار اجازه ثبت قرارداد بازیکنانشان در هیئت فوتبال را نمی دهد.او پس از این نطق،هر بار که مصاحبه می کرد از جدیت در تصمیمی که گرفته بود حرف می زد و همه هم بر این باور بودند این بار دارد اتفاقات خوبی می افتد و بالاخره کسی آمد که سد بزرگی مقابل بی ثباتی ها،دور زدن ها و بدهکاری ها،قرار بدهد! اما فردای صبحی که زمان قانونی نقل و انتقالات به پایان رسید کسی به روی حسن زاده نیاورد که تا همین دیروز چه حرف هایی می زد و قرار بود چه تصمیماتی را اجرایی کند.

جالب تر از این اتفاق پافشاری مسئولان فدراسیون برای عدم تمدید مهلت نقل و انتقالات بود.وقتی علی فتح الله زاده از نبی خواست تا به دلیل حضور استقلال در اردوی اوکراین زمان نقل و انتقالات را سه روز دیگر تمدید کنند فدراسیونی ها با این درخواست مخالفت کردند.

مخالفتی که فقط در ظاهر شباهت به مخالفت داشت و در عمل شرایط دیگری را رقم زد.استقلالی ها یک روز پس از پایان این زمان به ایران برگشتند و تمام بازیکنانشان با حضور در هیات فوتبال قراردادهایشان را امضا کردند.

کک کسی هم نگزید که چرا این اتفاق افتاده است و چرا باید تیمی خارج از زمان تعیین شده،قرارداد بازیکنانش را ثبت کند.آن هم تیمی که مثل پرسپولیس بدهی های میلیاردی دارد و اصلا ثبت قرارداد بازیکنان این تیم از لحاظ قانونی با مشکل روبرو است.

امروز اما برگ دیگری از شاهکار فدراسیون نشین ها در حال ورق زدن است. یک بار دیگر از آن حکم های عجیب و غریب.حکمی که احتمالا مثل بیشتر حکم های کمیته انضباطی اجرا نمی شود و فقط عدم اجرای آن است که واژه عجیب را به آن نسبت می دهد.

صبح امروز و قبل از اینکه این حکم سنگین داده شود،کمیته انضباطی باشگاه های پرسپولیس،داماش،گسترش فولاد و تراکتورسازی را به دلیل رفتاری مشابه با جرایم نقدی روبرو کرد.جرمی که کاملا با جرم تماشاگران استقلال،سایپا و ملوان یکی است و اصلا مشخص نیست که به چه دلیلی جزای آن فرق می کند.پرداخت 5 میلیون و 10 میلیون تومان برای باشگاه های لیگ برتری به خصوص پرسپولیس رقم زیادی نیست که بخواهد آنها را زمین گیر کند اما از دست دادن همین یک امتیاز،شاید در آخرین روزهای فصل قهرمانی را از استقلال بگیرد.

حکمی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای فحاشی تماشاگران استقلال ،سایپا و ملوان در نظر گرفته از لحاظ کلی حکم خوبی است،به شرطی که برای همه تیم ها با شرایط یکسان اجرا شود و طوری نباشد که یک تیم جریمه نقدی بدهد و از تیم دیگر امتیاز کم کنند.طوری نباشد که این حکم پس از شکایت باشگاه های لیگ برتری با بخشش روبرو شود و دوباره به جریمه نقدی تبدیل شود.

اگر استقلال،پرسپولیس و بقیه تیم های بزرگ با جرایم اینچنینی روبرو شوند بعید است که تماشاگران آنها پیرو مکتب فحاشی در ورزشگاه ها شوند؛با این شرایط است که قطعا فضای استادیوم ها به سمتی می رود که سال هاست مسئولان برای سالم سازی اش تلاش می کنند.

موضع باشگاه استقلال نسبت به حکم کمیته انضباطی: این حکم چقدر دور از عدالت است

باشگاه استقلال نسبت به حکم کمیته‌انضباطی موضع‌گیری کرد.

محمد سررشته‌داری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اتنقاد شدید از حکم صادر شده علیه باشگاه استقلال موضع این باشگاه را در چهار بخش مشخص کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در‌این‌باره گفت: مسئله اول آنجاست که حکم اعلام شده در هیچ کجای دنیا به این شکل سابقه و نحوه اجرا ندارد. در نظر بگیرید که از فردا تماشاگران رقیب به داخل تماشاگران هوادار یک تیم بروند و با سنگ‌پرانی و فحاشی تلاش برای کسر امتیاز از حریف بکنند.

به این روند معترضیم و حرفمان کاملا فوتبالی است. آیا حکم‌هایی شبیه این منجر به اغتشاش در ورزشگاه‌ها نمی‌شود؟

آیا امکان شناسایی هوادار از افراد نفوذی وجود دارد؟

دوم آن‌ که هیچ‌گاه استقلال را نباید با تیم‌هایی که نهایتا 7 هزار تماشاگر دارند، یک کاسه کرد؟

اساسا کنترل 60 یا 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی غیرممکن است. مگر کنترل ورزشگاه آزادی در دست باشگاه استقلال است که این باشگاه به خاطر شعارهای تماشاگرانش محکوم شود؟

بارها این مسئله را گفته‌ایم که چون کنترل استادیوم در دست ما نیست، نمی‌توان امنیتش را هم بر عهده ما دانست. استقلال فردا با فجر سپاسی بازی دارد. آیا امنیت ورزشگاه حافظیه با فجرسپاسی است؟ متاسفانه این استدلال برای ما غیرقابل‌قبول است.

بارها به این مسئله اعتراض کرده‌ و تنها شنیده‌ایم که میزبان بازی مسئول شعارهای تماشاگران است اما کسی توجه نمی‌کند که چطور دو سال قبل در تبریز ما را با برف و یخ زدند و هیچ اتفاقی نیفتاد.

یا هفته اول برابر گسترش فولاد بدترین توهین‌ها به امیر قلعه‌نویی شد و بدون هیچ محکومیتی برای هواداران گسترش فولاد آن اتفاق سپری شد. آیا مرگ فقط برای استقلال خوب است؟

او افزود: اگر کمیته‌ انضباطی می‌خواهد علت‌یابی ماجرا را انجام دهد، حتما متوجه هست که در شان و شخصیت هوادار ایرانی فحاشی به داور وجود ندارد. چرا به این توجه نمی‌کنند که آقای فغانی در بازی با استقلال رکورد اشتباه‌های داوری را زد؟ ایشان 4 پنالتی در این بازی نگرفت و ضعف ایشان در قضاوت آن دیدار به هیچ وجه قابل کتمان نیست. همین ضعف موجب ناراحتی تماشاگران شده و حتما قبول دارید که تماشاگران ملقمه‌ای از احساسات هستند.

باید برای تماشاگر امکانات رفاهی در نظر گرفت و با این رفتارها نمی‌توان به شان و شخصیت تماشاگران احترام گذاشت یا حتی به آن اعتراضات شکلی دیگر داد. به هر حال تماشاگران احساسی هستند و در یک لحظه شاید به علت ناراحتی رفتاری متفاوت داشته باشند.

منکر اشتباهات داوری نیستیم اما قبول کنید اشتباهات آقای فغانی زیاد بود و این را هم کنار عدم مسئولیت باشگاه استقلال در ورزشگاه بگذارید تا به این نتیجه برسید که این حکم چقدر دور از عدالت است.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در پایان تصریح کرد: از آقای فغانی به خاطر قضاوت ضعیف‌شان شکایت نکردیم. مسئله را به هیچ وجه بزرگ نکردیم؛ چرا که ایشان از کاندیداهای قضاوت در جام‌جهانی هستند و می‌توانند افتخاری ملی برای ما باشند و عجیب است وقتی ما از حق‌مان که اعتراض به این قضاوت بوده، گذشته‌ایم، این‌گونه هم ما را نقره‌داغ می‌کنند

Buffon & Casillas

18. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

دیدار فجرسپاسی برابر استقلال از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری چهار بر دو استقلال برابر میزبانش به پایان رسید. آبی‌های پایتخت در این بازی، نمایشی خوب ولی در دفاع متزلزل نشان دادند. آنها در اکثر دقایق بازی، صاحب توپ و میدان بودند و در نهیات سه امتیاز دیدار را به سود خود کردند.

گزارش نیمه اول:

نیمه نخست دیدار استقلال برابر فجرسپاسی شیراز با برتری کامل آبی‌ها همراه بود اما در نهایت دو تیم با حساب یک بر یک به کار خود پایان دادند. نخستین فرصت بازی را استقلال روی شوت آندرانیک تیموریان بدست آورد. شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه استقلال با شوتی سنگین می‌رفت تا دروازه فجرسپاسی را باز کند که این شوت با عکس العمل خوب ویسی راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه 11 این دیدار اینبار محمد مهدی نظری می‌توانست دروازه فجر را باز کند ولی ضربه او در داخل محوطه با واکنش خوب دروازه‌بان فجر، راهی کرنر شد. با اینحال این پایان فشار اولیه استقلال بر روی فجرسپاسی نبود و شوت محمد قاضی در دقیقه 14 می‌توانست طلسم دروازه فجر را بشکند که ضربه این بازیکن با واکنش دیدنی شیخ ویسی، راهی کرنر شد.

در ادامه بازی و درحالیکه فشار استقلال همچنان ادامه داشت، یک ضربه پنالتی در دقیقه 34 روی محمد مهدی نظری اعلام شد و این ضربه پنالتی را نکونام وارد دروازه فجرسپاسی کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 37 حمید جوکار با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه استقلال، از تک موقعیت نیمه نخست فجری‌ها گل ساخت و حساب کار را یک بر یک کرد.

گزارش نیمه دوم:

در نیمه دوم بار دیگر آبی‌های پایتخت فشار خود را بر روی دروازه فجرسپاسی ادامه دادند و خیلی زود هم به گل دوم رسیدند. محمد قاضی درحالیکه تنها دو دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود با شوتی سنگین از پشت محوطه جریمه فجرسپاسی، دروازه این تیم را باز کرد اما تنها شش دقیقه وقت لازم بود تا فجری‌ها گل تساوی را به ثمر برسانند. اشتباه امیرحسین صادقی با اشتباه جواد نکونام همراه شد تا محمد حیدری در دقیقه 53 درون محوطه جریمه استقلال، توپ را به راحتی وارد دروازه این تیم کند. در ادامه فجری‌ها فرصت زدن گل سوم را هم داشتند که با واکنش‌های خوب رحمتی نتوانستند به این هدفشان برسند تا آنکه در دقیقه 73 استقلال برای بار سوم دروازه فجرسپاسی را گشود. ارسال یک ضربه ایستگاهی از تیموریان برای منتظری و ضربه‌ی او برای عمران‌زاده، موجب شد تا این مدافع استقلال گل سوم را به ثمر برساند. در دقیقه 83 این دیدار، فرهاد مجیدی تیر خلاص را به فجری‌ها زد. او روی پاس خوب نکونام صاحب فرصت تک به تک شد و با یک ضربه دقیق دروازه فجرسپاسی را برای بار چهارم باز کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 88 این دیدار، مظفری‌زاده برای فجرسپاسی یک ضربه پنالتی اعلام کرد که این ضربه را معدنچی این ضربه را با بی دقتی تمام روانه دروازه استقلال کرد و مهدی رحمتی به راحتی این توپ را دفع کرد تا کار با حساب چهار بر دو به پایان برسد.

گل‌ها:

نکونام (34)، قاضی (47)، عمران‌زاده (73) و مجیدی در دقیقه 83 برای استقلال و حمید جوکار (36) و محمد حیدری در دقیقه 53 برای فجرسپاسی به ثمر رساندند.

داوران:

سعید مظفری زاده- رسول فروغی - غلیرضا ایلدروم - حسین اکرمی

20. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

برد روحیه بخش و صعود به رتبه دوم / بازگشت استقلال با 4 مقدس

دیدار فجرسپاسی برابر استقلال از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری چهار بر دو استقلال برابر میزبانش به پایان رسید. ابی‌های پایتخت در این بازی، نمایشی خوب ولی در دفاع متزلزل نشان دادند. آنها در اکثر دقایق بازی، صاحب توپ و میدان بودند و در نهیات سه امتیاز دیدار را به سود خود کردند.

گزارش نیمه اول:

نیمه نخست دیدار استقلال برابر فجرسپاسی شیراز با برتری کامل آبی‌ها همراه بود اما در نهایت دو تیم با حساب یک بر یک به کار خود پایان دادند. نخستین فرصت بازی را استقلال روی شوت آندرانیک تیموریان بدست آورد. شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه استقلال با شوتی سنگین می‌رفت تا دروازه فجرسپاسی را باز کند که این شوت با عکس العمل خوب ویسی راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه 11 این دیدار اینبار محمد مهدی نظری می‌توانست دروازه فجر را باز کند ولی ضربه او در داخل محوطه با واکنش خوب دروازه‌بان فجر، راهی کرنر شد. با اینحال این پایان فشار اولیه استقلال بر روی فجرسپاسی نبود و شوت محمد قاضی در دقیقه 14 می‌توانست طلسم دروازه فجر را بشکند که ضربه این بازیکن با واکنش دیدنی شیخ ویسی، راهی کرنر شد.

در ادامه بازی و درحالیکه فشار استقلال همچنان ادامه داشت، یک ضربه پنالتی در دقیقه 34 روی محمد مهدی نظری اعلام شد و این ضربه پنالتی را نکونام وارد دروازه فجرسپاسی کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 37 حمید جوکار با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه استقلال، از تک موقعیت نیمه نخست فجری‌ها گل ساخت و حساب کار را یک بر یک کرد.

گزارش نیمه دوم:

در نیمه دوم بار دیگر آبی‌های پایتخت فشار خود را بر روی دروازه فجرسپاسی ادامه دادند و خیلی زود هم به گل دوم رسیدند. محمد قاضی درحالیکه تنها دو دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود با شوتی سنگین از پشت محوطه جریمه فجرسپاسی، دروازه این تیم را باز کرد اما تنها شش دقیقه وقت لازم بود تا فجری‌ها گل تساوی را به ثمر برسانند.

اشتباه امیرحسین صادقی با اشتباه جواد نکونام همراه شد تا محمد حیدری در دقیقه 53 درون محوطه جریمه استقلال، توپ را به راحتی وارد دروازه این تیم کند. در ادامه فجری‌ها فرصت زدن گل سوم را هم داشتند که با واکنش‌های خوب رحمتی نتوانستند به این هدفشان برسند تا آنکه در دقیقه 73 استقلال برای بار سوم دروازه فجرسپاسی را گشود. ارسال یک ضربه ایستگاهی از تیموریان برای منتظری و ضربه‌ی او برای عمران‌زاده، موجب شد تا این مدافع استقلال گل سوم را به ثمر برساند.

در دقیقه 83 این دیدار، فرهاد مجیدی تیر خلاص را به فجری‌ها زد. او روی پاس خوب نکونام صاحب فرصت تک به تک شد و با یک ضربه دقیق دروازه فجرسپاسی را برای بار چهارم باز کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 88 این دیدار، مظفری‌زاده برای فجرسپاسی یک ضربه پنالتی اعلام کرد که این ضربه را معدنچی این ضربه را با بی دقتی تمام روانه دروازه استقلال کرد و مهدی رحمتی به راحتی این توپ را دفع کرد تا کار با حساب چهار بر دو به پایان برسد.
    گل‌ها:

نکونام (34)، قاضی (47)، عمران‌زاده (73) و مجیدی در دقیقه 83 برای استقلال و حمید جوکار (36) و محمد حیدری در دقیقه 53 برای فجرسپاسی به ثمر رساندند.

داوران:

سعید مظفری زاده- رسول فروغی - غلیرضا ایلدروم - حسین اکرمی

قبل از اینکه بازی استقلال و فجر آغاز شود کل نفرات نیمکت استقلال به سمت غلامحسین پیروانی رفتند و با سرمربی فجر شهید سپاسی خوش و بش کردند.

* سید مهدی رحمتی با دسته گلی بزرگ به استقبال غلامحسین پیروانی رفت. وی قبلا در فجر شاگرد غلام پیروانی بود.

* رحمتی، اکبرپور و نظری نفراتی هستند که پیش از این سابقه حضور در فجر سپاسی را داشتند و به همین دلیل با تشویق
    تماشاگران فجر روبرو شدند.
    * غلامحسین پیروانی که در بازی قبل این تیم مورد اعتراض تماشاگران قرار گرفته بود در ابتدای این بازی توسط تماشاگران تشویق شد.

* در دقیقه 5 بازی هنگامی که توپ به سود فجر در حال بیرون رفتن بود امیر قلعه‌نویی به هنرنمایی با توپ پرداخت که این موضوع باعث شد تا تماشاگران سرمربی استقلال را تشویق کنند.

* وحید شیخ ویسی بعد از مهار ضربه محکم آندرانیک تیموریان و قاضی با شعار ( وحید دست طلایی) توسط شیرازی ها تشویق شد.

* حشرات موذی مثل پشه های موجود در ورزشگاه به دلیل نور پروژکتورها و همچنین فضای سبز بیرون استادیوم تماشاگران را کلافه کرده اند. تعدادی از هواداران دو تیم به همین دلیل به دنبال تغییر جای نشستن خود هستند که این موضوع کار آنها را دچار مشکل کرده است.

* غلامحسین پیروانی مثل همیشه از جای خود بلند نشده ولی امیر قلعه‌نویی از ابتدا در کنار زمین حضور دارد

در حالی که بازیکنان دو تیم قصد داشتند در جریان بازی ضربات شروع مجدد را بزنند تماشاگران هر دو تیم با نور لیزر کار بازیکنان را مختل می کردند.

* حمید جوکار و حیدری پس از گلزنی پیروانی را وادار به بلند شدن از روی نیمکت کردند و سرمربی فجر در شادی آنها سهیم شد.

*در بین دو نیمه بارش باران کمی فضای ورزشگاه را تغییر داد و باعث خنک شدن هوا شد.

*تعدادی از طرفداران شیرازی از روی پشت بام های خانه های مجاور استادیوم بازی را تماشا کردند.

*محمد قاضی بعد از زدن اولین گلش برای استقلال به سمت نیمکت آبی پوشان رفت و با تمامی نیمکت نشینان این تیم دست داد. وی اول به سراغ مجیدی رفت.

* هنگامی که قلعه‌نویی مجوز حضور مجیدی در زمین را صادر کرد تماشاگران استقلال وی و مجیدی را مورد تشویق قرار دادند. هواداران استقلال همچنین در طول این بازی مدام شعار می دادند( استقلالِ تیم ملی!)

*سید مهدی رحمتی بعد از گلزنی عمران زاده به سمت وی رفت و در حالی که دروازه اش را ترک کرده بود با عمران زاده به سادی پرداخت. مدافع استقلال فصل پیش با فرزاد حاتمی اینگونه خوشحالی می کرد.

*درحالی که نزدیک به ۲۰ هزار نفر در استادیوم بودند گوینده ورزشگاه تعداد تماشاگران را ۱۲ هزار و ۴۵۷ نفر اعلام کرد

بردیم ولی یه فکری باید برای دفاع و روحیه ی سید بکنیم ... هرچند پنالتیه شاید حالشو بهتر کرده باشه ! ولی آمار خط دفاع افتضاحه...

گل قاضی عـــالی دیگه از زیر فشار درمیاد و بهتر میشه ...

آندو عـــالی مثه همیشه ...

این 4 مقدس تیتر ایسنا بود باحال زده بود !

فرهـــــاد !؟! خیلی سالاری به اباالفضل ! حرکتت که رفتی پیش معلول ها عالی بود . ای کاش مثل حرکات کریمی روش مانور خبری بدن !!

Buffon & Casillas

صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع