Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 136
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 92-93

اخبار و مصاحبه ای تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 07-21-2013 در ساعت 08:24

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

جمشیدیان 8 هفته و بیک زاده 3 هفته دور از میادین / ساموئل فیزیوتراپی می کند

دکتر امین در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت احمد جمشیدیان اظهار داشت: جمشیدیان صبح امروز از ناحیه فتق ورزشی، در بیمارستان آتیه و زیر نظر دکتر ستوده تحت عمل جراحی قرار گرفت. خداراشکر عمل او با موفقیت سپری شد با اینحال دوران نقاهت وی حدود 8 هفته به طول می انجامد.

وی بااشاره به اینکه بیگ‌زاده و ساموئل نیز در حال سپری کردن دوران درمانی خود هستند، تصریح کرد: هاشم بیگ‌زاده با توجه به اینکه 11سانت خونریزی در عضله چهارسر ران دارد، فعلا بایستی فیزیوتراپی کند که با این شرایط باید گفت تا 3 هفته قادر به همراهی تیم نخواهد بود.

در خصوص ساموئل هم باید بگویم که او از ناحیه کشاله احساس درد می‌کرد و باتوجه به اینکه برای بازی مقابل سپاهان محروم است، درحال حاضر تمرینات فیزیوتراپی را برای او در نظر گرفته‌ایم. در نهایت هم روز شنبه از این بازیکن تست می‌گیریم تا شرایطش مورد بررسی قرار گیرد

1 هفته بازی کردیم همش ! 3 تا مصدوم !

جاسم کرار باز هم گل زد ; بازیکن استقلال هستم و به تهران می روم

در ادامه بازی‌های لیگ برتر عراق موسوم به الیت لیگ، شب گذشته (دوشنبه) تیم‌های النجف و زوخا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

کرار همانند بازی با السلیمانیه در این دیدار نیز برای النجف گل زد. وی در دقیقه 81 موفق به گلزنی شد تا تیمش را از شکست نجات دهد.
    جالب اینکه او بعد از پایان بازی دیروز تیمش در جمع خبرنگاران مدعی شد، کارش با استقلال تمام شده و به زودی برای امضای قرارداد نهایی به تهران سفر می کند. جاسم کرار در این خصوص چنین گفته است :" با استقلال به توافقات نهایی رسیده ام و بازیکن این تیم به حساب می آیم. تمام مراحل برای بازگشتم به استقلال فراهم شده و خودم هم به زودی به تهران می روم تا قرارداد نهایی ام را امضا کنم. می خواهم حضور موفقی در این تیم داشته باشم و با استقلال قهرمان ایران و آسیا شوم.

امیری : آندو فردا ثبت می کند / برای کرار استعلام می گیریم

علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای تعیین وضعیت کرار جاسم باید از فدراسیون فوتبال عراق و فیفا استعلام بگیریم و مکاتبات خود را در این زمینه انجام داده‌ایم. از فدراسیون عراق باید تاریخ قرارداد این بازیکن با تیم النجف را پیگیری کنیم و از فیفا نیز برای آزاد بودن این بازیکن استعلام بگیریم.

فیفا تعیین می‌کند کرار آزاد است یا نه.

وی افزود: نمی‌خواهیم ریسک کنیم تا برایمان دردسر درست شود، به همین دلیل منتظر استعلام از این 2 نهاد هستیم. ما برای آندرانیک تیموریان و گوران لاوره درخواست‌ ITC دادیم ولی برای کرار جاسم این کار را نکردیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره زمان آمدن لاوره به ایران عنوان کرد: مقدمات حضور این بازیکن در ایران انجام شده و مدیربرنامه‌های لاوره بلیت هواپیما را برای او تهیه کرده است. اگر مشکلی پیش نیاید او تا قبل از بازی با فجر سپاسی شیراز در هفته سوم به ایران می‌آید.

امیری در پاسخ به این سوال که تیموریان چه زمانی قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند، گفت:

درخواست ITC این بازیکن را داده‌ایم و او فردا(چهارشنبه) قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند. حضور او در دیدار با سپاهان به نظر کادرفنی برمی‌گردد

* آندو اگه قلعه نویی بخواد و itc برسه 5 شنبه میتونه بازی کنه ! اینو هم الان امیری هم نوروزی ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])هم سرژیک [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] تایید کردن. به سایت خبر آنلاین که گفته نمیرسه توجه نکنید

Buffon & Casillas

4. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    H e D I e H

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    1,693
    تشکر شده 1,231 در 346 پست

حمودی: استقلالی‌ها حرفی هم بزنند، واکنشی نشان نمی‌دهم

مدافع سپاهان می‌گوید تیمش برای پیروزی به تهران می‌رود و به هواداران استقلال احترام می‌گذارد.

علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره گلزنی‌اش برای سپاهان و برد این تیم برابر فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر یک گل شانسی زدم ولی کارم اوج نگرفته (با خنده). بازی اول بود و امیدوارم خدا کمک کند تا در ادامه هم برای سپاهان مثمرثمر باشم. انتظار یک بازی سخت را داشتیم؛ چرا که فولاد مدعی قهرمانی است ولی با تلاش بازیکنان شرایط به گونه‌ای پیش رفت که بدون مشکل خاصی فولاد را بردیم.

او در ادامه با اشاره به دیدار سپاهان و استقلال افزود: بازی به بازی پیش می‌رویم. شرایط استقلال در حال حاضر خاص است. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند. دو سال در استقلال بودم اما همه فکر می‌کنند ده سال در آنجا بازی کردم. به هواداران استقلال احترام می‌گذارم و امیدوارم در روز بازی حاشیه ایجاد نشود.

مدافع سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا برای نیمکت استقلال یا هواداران این تیم دسته گل می‌برد یا خیر، بیان کرد: گل بردن یا نبردن مهم نیست. نباید تلاش کنیم تا مردم را گول بزنیم. مهم علاقه قلبی به تماشاگران یا کادرفنی است وگرنه می‌توان با یک گل به همه دروغ گفت.

او در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند، چه واکنشی از سوی هواداران در انتظارش باشد، گفت: شاید هواداران استقلال از من ناراحت باشند. البته حق دارند از اینکه یکی از بازیکنان‌شان در تیم دیگری باشد، دلخور شوند و چیزی هم بگویند. مهم عکس‌العمل نشان ندادن است. باید برخی حرف‌ها را تحمل کرد. هواداران استقلال را دوست دارم. قسمت نبود که در کنار آنها بمانم.

حمودی در پایان با اشاره به انگیزه تیمش برای کسب سه امتیاز در تهران افزود: برای برد به تهران می‌رویم و می‌خواهیم 4 بازی نخست فصل‌مان - که بازی‌های سخت ما را تشکیل می‌دهد - با کسب حداکثر امتیاز به پایان برسد. فکر می‌کنم 4 – 5 تیم شانس قهرمانی دارند و به همین دلیل باید با تمام وجودمان در میادین حاضر شویم. استقلال را هم باید ببریم تا راهمان هموارتر شود.

کاش می دانستی و می فهمیدی که برای داشتنت .......... دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت!!!

6. کاربر روبرو از پست مفید H~T تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    H e D I e H

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    1,693
    تشکر شده 1,231 در 346 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سرمربی استقلال ضمن تمجید از مجتبی جباری و در خواست از شعار ندادن علیه او توسط تماشاگران استقلال، می‌گوید: دیدارش با هاشمی رفسنجانی سیاسی نبوده است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره دیدار استقلال وسپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان همیشه فینال‌گونه است و هیچ ارتباطی به جایگاه آنها در جدول ندارد. این دیدار بازی حساسی است و فراموش نکنید سپاهان تیم خوبی است. از سویی استقلال هم نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و ما نیز تیمی بهتر از سال گذشته در همین زمان‌مان هستیم. سپاهانی‌ها زودتر از ما تمریناتشان را شروع کردند و از این جهت از ما جلوتر هستند. برخی از بازیکنان ما حتی 10 جلسه هم با ما تمرین نکردند.

سرمربی استقلال در ادامه در پاسخ به سوالی در رابطه با مجتبی جباری اظهار کرد: از هواداران استقلال می‌خواهم که به جباری بی‌احترامی نکنند. در هر خانواده‌ای بین پدر و پسر اختلاف ایجاد می‌شود. آقای فتح‌الله‌زاده برای استقلال زحمات زیادی کشیده و جباری به هر دلیلی از استقلال رفته و نباید مورد بی‌مهری قرار بگیرد.

وی در ادامه افزود: نمی‌خواهم جای جباری تصمیم بگیرم، شاید روزی به استقلال بازگردد. پیرلو از میلان به یوونتوس رفت و بار دیگر به میلان بازگشت اما هیچ‌گاه مورد بی‌احترامی قرار نگرفت. هم جباری به فتح‌الله‌زاده و هم فتح‌الله‌زاده به جباری علاقه‌مندند. فتح‌الله‌زاده در مواقع زیادی هوای جباری را داشته، جباری هم در موارد بسیاری به استقلال کمک کرد. به همین دلیل از هواداران می‌خواهم به حریفمان احترام بگذارند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که وضعیت مصدومان تیمش چگونه است، خاطرنشان کرد: تا دلتان بخواهد مصدوم و محروم داریم. جمشیدیان احتمالا جراحی می‌کند و بیک‌زاده چهار هفته‌ای با ما نخواهد بود.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره مواضع کی‌روش و صحبت‌های او گفت: او در جلسه دیروز موضعش را تغییر داده. طبیعتا در لیگ قهرمانان آسیا، ملی‌پوشان کنار تیم خواهند بود. خود آقای کی‌روش می‌داند که هر سه بازی آخر تیم ملی برای جام جهانی به لیگ توجه کرده است. او با فکر استقلال و بازیکنان همین لیگ تیم ملی را به جام جهانی برده است. این نگاه من به فوتبال است که باید به لیگ و مسوولانش احترام گذاشت. آقای کاظمی سالیان سال به فوتبال ما خدمت کرده‌اند و باید حرمت ایشان و سازمان لیگ حفظ شود.

قلعه‌نویی در پایان و در رابطه با جلسه‌اش با هاشمی رفسنجانی گفت: من یک انسان ورزشی هستم و آدم سیاسی نیستم. در هیچ محفل سیاسی نبوده‌ام و به آقای هاشمی گفتم که ورزش وقتی وزارتخانه شد، آنقدر ورزش قدرت داشت که از چندین گزینه‌اش در شورای عالی ورزش یک نفر را وزیر کند. به او گفتم به ورزش فراجناحی نگاه کند و البته از آقای عباسی هم برنامه بگیرد. نباید اینگونه باشد که فلان شخص پستی نداشته باشد و بگویند برو وزیر ورزش بشو و یا همه وزرا را معرفی کرده باشیم و فلان شخص چون رای نداشته، وزیر ورزش شود.

کاش می دانستی و می فهمیدی که برای داشتنت .......... دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت!!!

8. 2 کاربر از پست مفید H~T تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

گزارش تمرین امروز

تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار روز پنجشنبه با سپاهان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19 در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

*گروهی از عوامل برنامه ویتامین 3 در تمرین استقلال حضور یافتند تا مستندی را درباره آرزوهای هواداران استقلال تهیه کنند. آنها به سراغ برخی از هواداران استقلال رفتند تا در خصوص آرزوهای آنان سؤالاتی بپرسند. آنها همچنین کودک خردسالی که آرزویش پوشیدن پیراهن آرش برهانی مهاجم استقلال بود در میان بازیکنان قرار دادند تا از آن تصویربرداری کنند.

*پیش از آغاز تمرین امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال با دیدن فرزند پژمان نوری از وی خواست تا با او بازی کند اما جالب اینکه فرزند نوری درخواست سرمربی استقلال را رد کرد. مهدی رحمتی نیز با فرزند خود در تمرین حاضر شده بود.

فرزندان نوری و رحمتی با یکدیگر بازی می‌کردند که کری‌خواندن آنها برای یکدیگر به سوژه برخی از بازیکنان و هواداران تبدیل شده بود. جالب اینکه محمد قاضی حرکات فرزند نوری را به پدرش تشبیه می‌کرد که این مسئله باعث خنده نوری شده بود.

*دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال، شاهرخ بیانی، منصور پورحیدری و سیروس دین‌محمدی از حاضران در تمرین بودند. نوروزی امروز شخصا بر بازیکنان نظارت داشت تا هر بازیکنی که با مصدومیت روبرو شود به مداوای آن بپردازد.

*احمد جمشیدیان، هاشم بیک‌زاده و جی‌لوئد ساموئل از غایبان تمرین آبی‌پوشان بودند.

*فرهاد مجیدی به همراه برادرش فرزاد در تمرین حاضر شده بود.

*حضور مجتبی جباری در دیدار استقلال - سپاهان همچنان سوژه اصلی هواداران استقلال است به طوری که بیشتر آنها موافق "هو" کردن این بازیکن در روز پنجشنبه بودند.امروز هواداران بیشتری در تمرین استقلال حاضر بودند که تعدادشان به 300 نفر می‌رسید.

*بازیکنان پس از عبور از مانع در دقایق ابتدایی تمرین به 2 گروه بزرگ تقسیم شدند تا تمرین آقاوسط را انجام دهند. پس از پایان این بخش از تمرین امیر قلعه‌نویی دستور داد تا بازیکنان تمرین بازی‌سازی از خط دفاع و بردن توپ به کناره‌ها را انجام دهند. در این بخش از تمرین سرمربی استقلال نظارت ویژه‌ای بر تمرین داشت به طوری که در بیشتر دقایق از تمرین به بازیکنان خود تذکر می‌داد که کمترین اشتباه را انجام دهند. با وجود اینکه در صحنه‌ای محمد قاضی موفق به گلزنی شده بود سرمربی استقلال با عصبانیت این بازیکن را فرا خواند و به وی نحوه حرکت در محوطه جریمه را توضیح داد. در این بخش از تمرین محمدمهدی نظری و علیرضا نیکبخت‌واحدی مورد تشویق قلعه‌نویی قرار می‌گرفتند اما محمد قاضی و آرش برهانی از سرمربی استقلال تذکر گرفتند.

جالب اینکه هر زمان که فرهاد مجیدی موفق به گلزنی می‌شد از سوی هواداران استقلال به شدت مورد تشویق قرار می‌گرفت. مواقعی که فرهاد مجیدی مقابل پژمان منتظری مدافع مستقیم خود قرار می‌گرفت این 2 با یکدیگر کری زیادی داشتند و منتظری معتقد بود کاپیتان استقلال با خطا از وی رد می‌شود!

*امیر قلعه‌نویی و آندرانیک تیموریان دقایقی به صورت خصوصی با یکدیگر صحبت می‌کردند. گفته می‌شود تیموریان فردا قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند و کارت بازی این بازیکن صادر شود، وی می‌تواند در دیدار مقابل سپاهان به میدان برود.

*در بخش‌هایی از تمرین مجید صالح به حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال می‌گفت هنگام دفاع کردن با بازیکنان صحبت و آنها را راهنمایی کند. در بخش بردن توپ به کناره‌ها فرهاد مجیدی و محمد قاضی در خط حمله و حنیف عمران‌زاده در خط دفاع عملکرد خوبی داشتند.

*مهدی رحمتی زیرنظر حمید بابازاده مربی‌ دروازه‌بانان استقلال تمرین اختصاصی انجام داد.

Buffon & Casillas

10. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

عمران زاده : هدف ما قهرمانی است/ سپاهان را در آزادی آچمز می کنیم

اگر تمام توان مان را در آزادی به کار بگیریم ، به راحتیم می توانیم سپاهان را در همان نیمه اول آچمز کنیم .
    آبی های پایتخت ، سخت مشغول آماده سازی خود برای جدال حساس پنج شنبه شب مقابل سپاهان اصفهان هستند تا با پشت سر گذاشتن یکی از رقبای اصلی خود ، به زعم کارشناسان از این فینال زودرس لیگ با سلامت عبور کنند . با حنیف عمران زاده مدافع بلند قامت استقلال ، در خصوص شرایط این تیم گفت و گویی داشتیم که می بینید:

*وضعیت استقلال را چطور می بینی ؟

خب شکر خدا شرایط خیلی خوبی داریم و بچه ها آمادگی استاندارد خود را پیدا کرده اند . خوشبختانه با بردی که هفته اول در تبریز کسب کردیم ، روحیه خوبی هم داریم و با تمرینات مناسب و مهندسی شده کادر فنی با قوای کامل آماده ادامه بازی ها هستیم.

*شکست گسترش فولاد در تبریز سخت نبود ؟

اصلا بازی راحتی نبود ، در اولین هفته مسابقات به دیدار تیمی رفتیم که تازه به لیگ برتر راه پیدا کرده بود و با توجه به پخش مستقیم بازی نفرات حریف انگیزه زیادی در مقابل ما داشتند ولی در نهایت این تجربه ما بود که به کمک مان آمد و توانستیم از نیمه دوم به بعد بر بازی مسلط شویم و حتی اگر بیشتر دقت می کردیم ، می
    توانستیم حتی با اختلاف بیشتری هم برتری خود را تثبیت کنیم.

*برخورد برخی از هواداران گسترش هم که کلی سر و صدا به پا کرد .

به نظر من و هر آدم عاقلی که با جو آنجا روبرو شده باشد ، شعارهایی که برخی هواداران تبریزی علیه امیر خان دادند کاملا خط دهی شده بود چون محال است به یکباره کل ورزشگاه یک شعار مشخص را علیه سرمربی حریف بدهند یا به او توهین کنند . من از همین حالا نگران بازی مقابل تراکتورسازی هستم ، چرا که در ان بازی حتما 80 ، 90 هزار هوادار تبریزی به ورزشگاه می آیند و اگر قرار باشد در آن بازی هم همینطور شاهد توهین و اهانت به استقلال و امیرخان باشیم که دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود ، امیدوارم مسئولان تبریزی فکری به حال سکوها در آن بازی بکنند.

*پنج شنبه هم که به دیدار سپاهان می روید ، بازی که از حساسیت بالایی برخوردار است.

این بازی برای ما و سپاهانی ها قطعا بازی راحتی از آب در نمی آید . سپاهان یک تیم حرفه ای و قدرتمند است و کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد ولی در مقابل ما هم داخل خانه بازی می کنیم و از امتیاز حضور هواداران مان استفاده می کنیم . هدف ما قهرمانی است و برای ما فرقی ندارد که در مقابل کدام تیم بازی می کنیم ، به نظر من بچه ها توان فنی بالایی دارند و اگر تمام توان مان را در آزادی به کار بگیریم ، به راحتیم می توانیم سپاهان را در همان نیمه اول آچمز کنیم .

*تقابل مجتبی جباری را با استقلال چطور می بینی ؟

مجتبی بازیکن خوبی است و برای ما قابل احترام ، به نظر من هواداران باید بدون توجه به حضور او در تیم رقیب ، تیم خود مان را تشویق کنند تا بتوانیم جواب کری ها را داخل زمین بدهیم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض جباری: با مشت به صورت فتح الله زاده زدم چون به پدرم توهین کرد / حق او بیشر از این ها بود !

جباری: با مشت به صورت فتح الله زاده زدم چون به پدرم توهین کرد / حق او بیشر از این ها بود !

من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد

مجتبی جباری در مصاحبه ای تازه ، از جزییات درگیری فیزیکی اش با علی فتح الله زاده ، در سال گذشته گفته است .

به گزارش گل و به نقل از تسنیم ، در فاصله سه روز تا بازی استقلال – سپاهان ، جباری در مصاحبه یا تسنیم از رازی مهم پرده برداشته است . اتفاقی که می تواند عاول اصلی جدایی او از استقلال بوده باشد : در گیری فیزیکی با مدیرعامل . خبری که سال گذشته ابتدا در سایت گل منتشر اما با تکذیب شدید باشگاه استقلال مواجه شد . البته در آن خبر به موضوع پرتاب قندان اشاره شده بود اما جباری از مشت زدن به صورت مدیر تیم می گوید!
    او داستان را از موضوع مصدومیت پا و تمدید نشدن قرارداد با استقلال آغاز می کند . اینکه بعد از جراحی با بی محلی فتح الله زاده مواجه شده است: {در جلسه ای بعد از جراحی } مدیرعامل استقلال به من گفت که برای تمدید قرارداد بحثی در مورد مسائل مالی انجام نداده بودیم . من هم جواب دادم اتفاقا در فوتبال ایران برای قرارداد بستن ابتدا مسائل مالی را در نظر می‌گیرند و بعد به او گفتم اگر در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم پس در مورد چه چیزی حرف زدیم؟ ولی فتح‌الله‌زاده در مورد تمدید قرارداد زیر حرفش زد.
    از اینجاست که تنش بالا گرفته است . جباری می گوید : من گفتم برای شما متاسفم که به عنوان مدیرعامل استقلال دروغ می‌گویید ... فتح‌الله‌زاده مرا هل داد. من گفتم دستت را به من نزن و بعد از آن بود که فتح‌الله‌زاده به پدر من توهین کرد و من هم با مشت به صورت او زدم. اگر امیری معاون باشگاه میانجیگری نمی‌کرد شاید اتفاق بدتری می افتاد!
    جباری همچنین گفته است : شما می‌بینید که مدیرعامل باشگاه چگونه مصاحبه می‌کند؛ یک روز می‌گوید یک خسرو حیدری دیگر از جیبش درمی‌آورد، روز دیگر می‌گوید که یک بازیکن را از لپ لپ درمی‌آورد و روز دیگر از نجات کوهنوردان در پاکستان صحبت می‌کند. من از ته قلبم ناراحتم که باشگاه بزرگی مثل استقلال باید چنین مدیری داشته باشد. در آن جلسه‌ای که درگیری به وجود آمد حق او بیشتر از اینها بود.

14. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

عمران زاده: از صحبت های جباری کـُپ کردم !

نظرت در مورد بازی حساس با سپاهان چیست؟

این دو تیم قهرمان لیگ و جام حذفی هستند و امسال هم با بازیکنان خوب خودشان مدعی قهرمانی هستند.به نظرم من این مسابقه یک فینال زودرس است ولی ما با توجه به شرایط میزبانی باید سه امتیار را بگیریم در ضمن امتیازهای هفته های ابتدایی خیلی مهم است.

شرایط استقلال چطور است؟

تنها مشکل ما عدم هماهنگی کامل است که البته فکر می کنم بقیه تیم ها از جمله سپاهان هم چنین مشکلی دارند.با این حال فکر می کنم بازی قشنگی از آب در بیاید.

خیلی ها معتقدند سپاهان اصلی ترین رقیب استقلال برای قهرمانی است،نظر خودت چیست؟

سپاهان در این سال ها همیشه یک رقیب جدی بوده و من هم فکر می کنم امسال هم مدعی باشند.البته تیم هایی مثل تراکتورسازی و فولاد هم هستند در ضمن پرسپولیس هم امسال با علی دایی مدعی است.

فکر می کنی هواداران استقلال چه برخوردی با مجتبی جباری خواهند داشت؟

جباری و حمودی برای استقلال زحمت کشیده اند و باید احترام آنها حفظ شود.این دو بازیکن سال گذشته در قهرمانی استقلال سهیم بودند و نباید رفتار بدی با آنها صورت بگیرد.به هر حال این دو بازیکن تصمیم گرفتند به سپاهان بروند و این چیز عجیبی نیست.

راستی مصاحبه جباری در مورد فتح الله زاده را خواندی؟

بله،من در روزنامه مصاحبه مجتبی را خواندم و از حرف های او کُپ کردم.واقعا شوکه شدم ولی حال دیگر نباید به گذشته ها فکر کرد.من برای جباری آرزوی موفقیت دارم.

راستی مشکلات مالی تو چه زمانی رار است حل شود؟

من فقط به قول آقایان فتح الله زاده و امیری دلخوش هستم و از اول هم دوست داشتم ه در استقلال بمانم.امیدوارم مشکلات مالی ام حل شود.

* شاهرخ بیانی : بزرگتر از جباری رفتند و اتفاق خاصی نیوفتاد

* ماجدی:جباری بد موقعی مصاحبه کرد / امیدوارم فردا اتفاقی رخ ندهد

قرارداد تیموریان با استقلال ثبت شد / ITC هم صادر شد

آندرانیک تیموریان که هفته گذشته پس از توافق با فتح الله زاده به استقلال پیوسته بود ظهر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را با این تیم ثبت کرد.این بازیکن که به همراه امیری معاون ورزشی استقلال در هیئت فوتبال حاضر شده بود در نهایت قرارداد یک ساله خود را رسمی کردفدراسیون فوتبال قطر ظهر امروز کارت ITC تیموریان را صادر کردتا این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال مقابل سپاهان نداشته باشد.

همچنین کارت ITC گوران لاوره دیگر بازیکن خارجی استقلال هم صادر شد تا درنهایت با حضور این بازیکن در ایران مشکلی برای همراهی استقلال نداشته باشد.

* قلعه نویی :خوشبختانه آندو، نکونام و نیکبخت شرایط بازی 90 دقیقه ای را پیدا کرده اند و می توانند به میدان بروند.
    نیکبخت جلوی دیناموکیف بالاتر از حد انتظار من کار کرد. او چند وقتی از شرایط مسابقه دور بوده اما به لحاظ فنی عملکرد خیلی خوبی داشته است ( بـــله ! دغدغه مهم هواداران برطرف شد ! آقا میخواد 90دقیقه بازی کنه !)

* دیدار فجرسپاسی و استقلال در هفته سوم که قرار بود 14 مرداد در ساعت 22 برگزار شود روز سه شنبه 15 مردد در ساعت 22:15 برگزار خواهد شد.

♥ itc اندو رسید ♥

Buffon & Casillas

16. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد بازی های استقلال در لیگ و جام حذفی 92-93

اخبار: اهانت طرفداران تیم فوتبال استقلال به داور مسابقه با سپاهان بازتاب های گسترده ای داشت.
    فارس نوشت : تماشاگران استقلال بعد از پنالتی عیله تیم‌شان یک‌صدا علیه فغانی شعار دادند. تماشاگران استقلال بعد از اعلام پنالتی مشکوک به سود سپاهان به شدت علیه فغانی شعار دادند. آنها به این تصمیم داور اعتراض داشته و حتی بازیکنان هم اعتراض خود را نشان دادند. در این لحظات حسین عسگری یادداشت‌برداری می‌کرد و محمد فنایی هم نکاتی را روی کاغذ می‌نوشت.

ایرنا گزارش داد : هواداران تيم فوتبال استقلال تهران با ممانعت از حركت اتوبوس حامل بازيكنان و كادر فني سپاهان براي دقايقي عليه طلايي پوشان الفاظ ركيكي به كار بردند. هنگام خروج اتوبوس تيم فوتبال سپاهان از ورزشگاه آزادي تهران، تعداد زيادي از هواداران استقلال با سد كردن محل عبور اين خودرو به بازيكنان و كادر فني سپاهان فحاشي كردند، اين درحالي است كه اعضاي تيم سپاهان هيچ مشكلي را درجريان بازي براي تيم رقيب و هواداران ايجاد نكردند. نكته جالب اين بود كه ماموران نيروي انتظامي نيز در اين صحنه حضور نداشتند و هواداران استقلال پس از دقايقي طولاني و فاحشي كردن كنار رفته تا اتوبوس سپاهان به حركت درآيد.

ایسنا نوشت : هواداران استقلال در پایان بازی علیه فغانی شعار‌های تندی را سر دادند. اعتراض هواداران استقلال به قضاوت علی‌رضا فغانی در نیمه دوم بازی این تیم برابر سپاهان شدت بیشتری گرفت به طوری که بعد از پنالتی که داور برای سپاهان گرفت شعارهای تندی علیه تیم داوری بشدت سر داده می‌شد. هواداران استقلال بعد از پایان بازی هم علاوه بر اینکه تیم خود را تشویق کردند، بار دیگر داور مسابقه را از شعارهای خود بی نصیب نگذاشتند.

فارس گزارش داد : علیرضا فغانی داور مسابقه قصد ترک ورزشگاه را داشت که حدود 30 هوادار استقلال مقابل تونل ورزشگاه آزادی منتظر او بودند که همین مسئله باعث شد که حسین عسگری به همراه ماموران انتظامی مانع از خروج فغانی از تونل شوند و به او توصیه کردند که تا نرفتن این هواداران از ورزشگاه فغانی از تونل خارج نشود.

هادی عقیلی كاپيتان تيم فوتبال سپاهان اصفهان با انتقاد از فحاشي هواداران استقلال به داور مسابقه، گفت: اين كار به هيچ عنوان زيبا نيست به ويژه در ماه رمضان كه براي ما بسيار عزيز است. شايد اگر اين همه فحاشي به من شده بود نمي توانستم آن را تحمل كنم اما اين موضوع يك روزه قابل حل نيست. اين برخورد ها در ماه رمضان به هيچ عنوان زيبا نيست و مطمئن باشيد اگر من بودم زمين مسابقه را ترك مي كردم.

محمد فنایی ناظر فدراسيون در بازي استقلال و سپاهان در گفتگو با ایرنا گفت: زماني كه از هفته دوم به داور اينگونه فحش مي دهند، واي به حال هفته هاي پاياني و اميدوارم فكري به حال اين مساله شود. بابت اتفاقات بسيار تلخ اين بازي و فحاشي به داور مسابقه بسيار متاسفم و متاسفانه مي بينيم هنوز ليگ در هفته دوم است اينچنين به داوران فحاشي مي شود، واي به حال روزهاي حساس اين مسابقات كه اميدوارم براي جلوگيري از اين برخوردها تدبيري شود. هزاران بار گفته اند در اين راستا فرهنگ سازي شده، اما من واقعا در اين بازي تاسف خوردم. داور هم انسان است و اشتباه براي انسان مساله اي طبيعي است. مطمئن باشيد به عنوان ناظر فدراسيون تمام فحاشي ها را در گزارش خود مي نويسم.

آندرانیک تیموریان در مورد فحاشی هواداران نسبت به داور، در گفتگو با فارس اظهار داشت:‌واقعا برای خودم و برای هواداران متاسفم، شخصیت ما باید آنقدر بالا باشد که چنین کارهایی انجام ندهیم. به هرحال یک روز داور به نفع استقلال می‌گیرد و یک روز به ضرر، اینگونه نیست که فغانی بخواهد همیشه به ضرر استقلال سوت بزند. باید خودمان را درست کنیم. این نشان دهنده شخصیت کوچک ما است حالا افراد می‌آیند و در ورزشگاه کنار دوستان می‌نشینند در حالی که لذت فوتبال چیز دیگری است واقعا برای این فوتبال متاسفم.

حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری درباره فحاشی تماشاگران یادآور شد: این وظیفه مسئولان فدراسیون و مسئولان لیگ است که گزارش‌های خود را به افراد ذیربط ارسال کنند تا در این خصوص تصمیم بگیرند.

بازی بد خودتون رو گردن داور نندازید........................

سدانی ها
    Guest

بازیکن سپاهان گفت که فغانی یک پنالتی را برای این تیم نگرفته است.یعقوب کریمی بعد از برتری 2 بر یک سپاهان مقابل استقلال گفت: خوشحالم که 3 امتیاز بازی را گرفتیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی نیز بتوانیم روند پیروزی‌های خود را ادامه دهیم.

وی افزود: در این بازی بهتر از حریف بودیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. استقلال قهرمان فصل گذشته بود و بازی آسانی مقابل این تیم نداشتیم اما خوشبختانه 3 امتیاز را گرفتیم.

مهاجم سپاهان خاطرنشان کرد: داور در این بازی یک پنالتی صددرصد برای ما نگرفت. من در پشت دروازه استقلال در حال گرم کردن بودم و دیدم روی غلامی خطای پنالتی شد.

کریمی درباره شعارها علیه داوری گفت: تماشاگران استقلال تیمشان عقب بود و طبیعی است که فشار در چنین بازی‌هایی روی داوری زیاد باشد اما به نظر من قضاوت خوبی را شاهد بودیم.

وی درباره بازگرداندن پول باشگاه پرسپولیس گفت: من 2 روز بعد از آنکه از باشگاه پرسپولیس پول گرفتم آن را به این باشگاه بازگرداندم.

سدانی ها
    Guest

پرسپولیس نیوز : هفته دوم رقابت های لیگ برتر با شکست استقلال برابر سپاهان و توقف تراکتورسازی آغاز شد.تیم های استقلال و سپاهان از ساعت 22:15 پنجشنبه شب در حضور 65 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان زردپوشان اصفهانی موفق شدند با نتیجه دو بر یک میزبان خود را با شکست بدرقه کنند.آرش افشین در دقیقه 2 و هادی عقیلی در دقیقه 55 از روی نقطه پنالتی دو بر صفر سپاهان را پیش انداختند و امیرحسین صادقی در دقیقه 78 تنها توانست یکی از گل های خورده استقلال را جبران کند.پس از پنالتی سپاهان تماشاگران استقلال با شعار منشوری «داور پاره پاره...» به فغانی داور مسابقه اعتراض کردند . همان شعاری که در بازی پرسپولیس برابر داماش در لیگ یازدهم باعث شد بازی این تیم متوقف شود و نتیجه سه بر صفر به سود حریف اعلام شده و دو امتیاز از این تیم کسر شود.در ادامه محمد غلامی مهاجم سپاهان بار دیگر درون محوطه جریمه استقلال سرنگون شد که داور از اعلام ضربه پنالتی خودداری کرد.سپاهان با این برد شش امتیازی شد و استقلال سه امتیازی باقی ماند.

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع