Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 14 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 92-93

اخبار و مصاحبه ای تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 07-21-2013 در ساعت 08:24

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های مهم تیم استقلال در فصل 93/92

تغییر برنامه لیگ برتر

با اعلام روابط عمومی سازمان لیگ و با توجه به برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی ایران در کشور پرتغال و انجام بازی دوستانه در آن کشور و همچنین به منظور حضور به موقع بازیکنان در فرودگاه برای شرکت در اردو، تغییراتی در برنامه بازی های هفته دوم و سوم ایجاد شد که بر اساس این برنامه جدید، دیدارهای هفته دوم و سوم استقلال یک روز زودتر برگزار می شود. (اعتراض رویانیان کار خودشو کرد!)

*پنجشنبه 1392/05/10

استقلال - فولاد مبارکه سپاهان 22:00

* دوشنبه 1392/05/14

فجر شهید سپاسی - استقلال 22:00

پیش از این اعلام شده بود که این 2 بازی در روزهای 11/05/1392 و 15/05/1392 برگزار خواهد شد.

اعلام اسامی داوران هفته اول لیگ برتر

*گسترش فولاد- استقلال، ورزشگاه یادگار امام تبریز

حسین زرگر – مصطفی فراهانی – مهدی الوندی – دانشمهر – محمدعلی فروغی

Buffon & Casillas

4. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

گزارش تمرین/ روبوسی نکونام و رحمتی

تیم استقلال در فاصله دو روز به آغاز دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز از ساعت 19:00 امروز در حالی تمرینات خود را آغاز کرد که علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل آبی‌پوشان 30 دقیقه قبل از شروع تمرین با استقبال گرم هواداران در کمپ زنده‌یاد حجازی حاضر شد.

وی بلافاصله به رختکن رفت و برای دقایقی با سرمربی تیم استقلال به گفت‌وگو پرداخت. فتح‌الله سپس به میان بازیکنان آمد، با تک‌تک آنها دست داد و در بین آنها به صحبت پرداخت.

وی خطاب به بازیکنان استقلال گفت: تنها شش بازی تا قهرمانی آسیا باقی مانده و من امیدوار هستم با درایت کادر فنی و همتتان بتوانید هم از عنوان قهرمانی در لیگ برتر دفاع کنید و هم در لیگ قهرمانان به نتایج خوبی برسید. بعد از این صحبت‌ها فتح‌الله‌زاده در بین تماشاگران حاضر شد و از روی سکوها در کنار تماشاگران تمرینات آبی‌پوشان را نظاره و سپس کمپ استقلال را ترک کرد.

*قبل از حضور مدیرعامل آبی‌پوشان روی سکوها مهدی رحمتی دست حنیف عمران‌زاده را گرفت و او را به سمت فتح‌الله‌زاده برد و از مدیرعامل آبی‌پوشان خواست تا پیگیر مطالبات این بازیکن از اسپانسر فصل گذشته استقلال باشد.

*با توجه به حضور مدیرعامل، روی دیوارهای پشت‌بام‌های اطراف بنرهایی در حمایت از او و امیر قلعه‌نویی نصب شده بود.

*قبل از شروع تمرین امروز ماشین چمن‌زنی مشغول کوتاه کردن زمین کمپ بود.

*هنگامی که فتح‌الله‌زاده قصد ترک کمپ استقلال را داشت، تماشاگران شعار می‌دادند سردار یادت باشه فتح‌الله‌ سرورته که مدیرعامل استقلال بلافاصله با حرکات دست مانع از تکرار این شعار شد.

* جواد نکونام امروز نیز در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد و به همراه تیموریان برنامه‌های اختصاصی را پشت سر گذاشت. این بازیکن در بدو ورودش به زمین چمن به سمت مهدی رحمتی رفت و با دروزاه‌بان استقلال به خوش و بش پرداخت.

*هوتن قلعه‌نویی پسر سرمربی استقلال امروز پس از مدت‌ها نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بود.

*هنگامی که جواد نکونام در محل تمرین حاضر شد با تک تک اعضای این تیم خوش و بش کرد و سپس بعد از دیدن فرهاد مجیدی نیز این بازیکن را در آغوش گرفت و با او صحبت کرد.

*هادی ریش‌اصفهانی دروازه‌بان جوان استقلال که به دلیل اختلافات مالی اجازه تمرین از سوی سرمربی آبی‌ها را پیدا نمی‌کرد امروز به سمت فتح‌الله‌زاده رفت و صورت مدیرعامل استقلال را بوسید و ضمن عذرخواهی از وی اجازه حضور در تمرین را از قلعه‌نویی گرفت.

*بازیکنان تیم استقلال قبل از اینکه مدیرعامل این باشگاه کمپ را ترک کند به صورت دسته‌جمعی با وی عکس یادگاری گرفتند.

*تماشاگران تیم استقلال امروز بارها و بارها بازیکنان و کادر فنی و مدیرعامل این تیم را تشویق کردند. آنها از تیموریان خواستند تا نکونام را به سمت آنها ببرد و از سویی فتح‌الله‌زاده را نیز در زمان حضورش در تمرین، آبراموویچ خطاب کردند، همچنین هواداران این تیم در مقطعی با شعار (تیم‌ملی بی سید نمی‌خواهیم) از مهدی رحمتی حمایت کردند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر امیر حاج‌قاسم مربی بدنساز این تیم به تمرین پرداختند سپس در گروه‌های چند نفره کارهای تاکتیکی انجام دادند و در پایان تمرین حمله به دفاع را پشت سر گذاشتند. در این تمرین سیاوش اکبرپور، فرهاد مجیدی و آرش برهانی در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشتند ضمن آنکه قاضی و نظری نیز توپ‌هایی را به تیر دروازه زدند.

*در تمرین امروز تیم استقلال پورحیدری، بیانی، دین‌محمدی، امیری، دکتر نوروزی و ماجدی حضور داشتند ضمن آنکه محمد خرمگاه مدافع دهه 70 و 80 تیم استقلال نیز برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را نظاره کردند.

تیم فوتبال استقلال فردا ساعت 16 و 45 دقیقه تهران را به مقصد تبریز ترک خواهد کرد و به احتمال فراوان آبی‌پوشان یک جلسه تمرین زیر نور برگزار خواهند کرد.

Buffon & Casillas

6. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

درخشش جاســم کـــرار در عراق

جاسم کرار هافبک عراقی تازه پیوسته به استقلال، در لیگ فوتبال کشورش در دیدار تیم آبی‌پوش النجف مقابل السلیمانیه 2 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل داد.

نصیرزاده : مشکلی برای پیوستن کرار به استقلال وجود ندارد

کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال در مورد وضعیت قرارداد جاسم‌کرار گفت: جاسم کرار یک بازیکن بین‌المللی است و زمان نقل و انتقالش متفاوت است. به همین دلیل او روز گذشته نیز برای تیم عراقی خود بازی کرده و شاید چند روز دیگر به تیم دیگری بپیوندد. او به عنوان بازیکن بین‌المللی برای نخستین بار در سال جاری وارد کشور ما شده و در صورت خالی بودن لیست تیم مورد نظر می‌تواند این انتقال را انجام دهد البته کارشناسان سازمان لیگ مثل علی کاظمی و مصطفی شهبازی همچنین از نظر بین‌المللی کسرایی می‌تواند در این موضوع رسانه‌ها را کمک کند.

فتح الله زاده : فکر کنید تو بازی دوستانه گل زده ! مشکلی نیست

جاسم کرار خرید جدید تیم استقلال شب گذشته در لیگ عراق خوش درخشیده و برای تیمش دو گل زده است .

او درحالی این گل ها را زده که با استقلال قرارداد امضاء کرده و اسمش در لیست این تیم به آسیا ارسال شده است. با این اتفاق آیا او هم شرایطی مشابه با کریم انصاری فرد پیدا می کند؟

این پرسشی است که خود علی فتح الله زاده هم هنوز برایش پاسخ دقیقی نداشت و در این باره به خبرآنلاین گفت:« ببینید از وقتی که استقلالی شده چه خوب شده است ، دو تا دو تا گل می زند !»

او البته ادامه می دهد:« حاجی جان بازی دوستانه بوده ، مهم نیست! حالا اگر هم لیگ عراق بوده شما دوستانه فرضش کنید( می خندد)»

او درباره اینکه با بازی شب قبل او درباره وضعیتش ابهام ایجاد شده است ، گفت:

« بعید می دانم مشکلی باشد. او یک بازیکن حرفه ای است. حتما این چیزها را لحاظ می کند. ما جاسم را بیشتر برای نیم فصل اول نیاز داریم ، اگر نتوانیم از او استفاده کنیم درباره اش تصمیم جدیدی می گیریم ولی به نظرم نمی رسد که مشکلی وجود داشته باشد.»

* آنـــدو و جـــواد غایــبان بزرگ اســتقلال در تبریــز* با توجه به درخواست شبکه سوم سیما کلیه دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ماه مبارک رمضان از ساعت 22 به ساعت 22:15 تغییر یافت.

Buffon & Casillas

8. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

گزارش تصویری رفتن استقلالی ها به تبریز برای اولین بازی لیگ

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

صادقی: نکونام و خاندانش استقلالی هزار آتشه هستند / امیدوارم گسترش مثل خطیبی سرعتی نباشد

*از خرداد 1392 شروع کنیم. ماه خوش یمنی برایت بود؛ درست است؟

- همیشه برای من خرداد سخت ترین ماه سال بوده است. روزهای خوبی برایم در خرداد ماه رقم نخورده بود اما بعد از گذشت 7 سال از جام جهانی 2006 که در ماه خرداد با تیم ملی به جام جهانی رفتم خوشحالم که در خرداد 92 توانستم توانایی هایم را ثابت کنم و همانی شوم که کی روش می خواهد. خاطراتی که در این ماه داشتم هیچ وقت در این 11، 12 سالی که فوتبال بازی می کنم، نداشتم.

*به نظرت خرداد 93 هم برایت خوب است؟

- امیدوارم اینطور باشد. آرزویم است همراه تیم ملی به جام جهانی بروم و برای تیم ملی کشورم بازی کنم. اگر این اتفاق بیفتد و افتخار پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی در جام جهانی نصیبم شود نمی دانم چگونه خدا راشکر کنم.

* بعد از گذراندن روزهای پر استرس در اردوی تیم ملی، در استقلال ماندنی شدی. شرایط کنونی تیم چطور است؟

- خوشبختانه همه چیز خوب است. جواد نکونام هم به تیم اضافه شد و با حضور وی شرایط برای قهرمانی دوباره در لیگ فراهم شده است. امیدواریم بتوانیم امسال نتایج خوب گذشته را تکرار کنیم.

* پس از حضور نکونام در تمرین استقلال، تو اولین نفری بودی که کاپیتان تیم ملی به سمتت آمد.

- جواد دوست صمیمی من است و واقعا دوستش دارم. او هم اتاقی من است و جزو معدود فوتبالیستهایی است که می شود روی او حساب باز کرد. از نظر فوتبالی واقعا الگوی من جواد نکونام است و او هم فکر می کنم نظرش روی من مثبت است. امیدوارم با حضور نکونام، استقلال پیشرفت خوبی داشته باشد.

* صحت دارد که نکونام برای ماندن در استقلال از تو مشورت گرفته است؟

- نمی خواهم این مسائل باز شود.هر چه هست بین من و جواد بوده است. همین قدر بگویم او برای ماندن در استقلال با من به عنوان برادر کوچکترش صحبت کرد. ما در این مدت حداقل یک روز درمیان با هم حرف می زدیم. به جرات می توانم بگویم هیچکس به اندازه من از ماندن نکونام در استقلال خوشحال نیست.

* انگار سوءتفاهماتی که به وجود آمده بود هم حل شده است؟

- متاسفانه برخی حاشیه هایی ایجاد کردند و حرف هایی را بردند و آوردند که اصلا زده نشده بود. ما با هم خیلی صحبت کردیم و همه چیز حل شد. فوتبال ایران و استقلال به جواد نکونام احتیاج دارد. با تجربه نکونام می توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

* گفته می شد نکونام استقلالی نیست و رویانیان هم به همین خاطر دنبالش بود؟

- این حرفها درست نیست.جواد نکونام و خاندانش استقلالی هستند. برخی شیطنت می کنند. به هر حال وقتی او از استقلال دور شد خیلی ها سعی کردند سنگی در تاریکی بیندازند تا او برنگردد اما خوشبختانه برگشت. من اطمینان دارم اگر نکونام روزی از استقلال هم برود، به پرسپولیس نمی رود. خانواده نکونام استقلالی صد آتشه بودند و حالا با حضور نکونام هزار آتشه شده اند. من بسایر خوشحالم برای دومین سال متوالی کاپیتان تیم ملی در استقلال بازی خواهد کرد.

* خیلی ها می گویند میانگین سنی استقلال برای فصل جدید بالا است. این را قبول داری؟

- در مقاطعی شرایطی به وجود می آید که در فوتبال تجربه بیشتر به کار آدم می آید و شاید نیروی جوانی حدود 20 درصد تاثیر داشته باشد. ما در بین 8 تیم برتر آسیا قرار داریم و در این شرایط به بازیکنان باتجربه احتیاج داریم تا به مراحل بالاتر برسیم البته بازیکنان ما پیر هم نیستند. دو سه بازیکنمان بالای 32، 33 سال هستند و سایرین سنشان آنقدر بالا نیست. خود من تا 40 سالگی می خواهم فوتبال بازی کنم. باید بگویم تیم بودن ملاک است، نه پیربودن. در تیم ما همه با هم دوست هستند و انرژی به هم منتقل می کنند.

* جدی گفتی تا 40 سالگی می خواهی بازی کنی؟

- بله، من هروقت به پدرم می گویم خسته شدم می گوید اگر بدنت مثل من باشد می توانی تا 40 سالگی ورزش کنی. من دو ست دارم هر چند سالی که خدا کمک می کند و بازی می کنم بتوانم الگوی مناسبی برای جوان تر ها باشم.* در خط دفاعی سال گذشته بهترین شدید؛ امسال هم این موفقیت را تکرار می کنید؟

- صد درصد. تیمی که می خواهد در آسیا بازی کند باید در خط دفاع بسیار قدرتمند باشد. اگر پارسال 18 گل دریافت کردیم باید امسال نصف آن گل ها را دریافت کنیم. ما می توانیم این موفقیت را تکرار کنیم. مهم تر اینکه در تیم های امیر قلعه نوعی گل نخوردن یک فاکتور مهم است.

* امسال دو ملی پوش دیگر هم به استقلال اضافه شدند. استقلال در لیگ سیزدهم مثل تیم ملی بازی می کند؟

- (به شوخی) من شنیده ام که AFC وقتی لیست استقلال را دریافت کرده، گفته زمان اعلام لیست تیم ملی الان نیست. لیست استقلال را بدهید! امیدوارم روزهای بزرگی برای استقلال رقم بخورد.

* به نظرت این استقلال می تواند بعد از 21 سال که از قهرمانی پاس در آسیا می گذرد، مردم ایران را با تکرار این موفقیت خوشحال کند؟

- استقلال پتانسیل قهرمانی در آسیا دارد. من قبلا هم گفته بودم که استقلال با مربیگری منصور پورحیدری و با حضور امیر قلعه نوعی، میرشاد ماجدی، ایمان عالمی،شاهرخ بیانی و حمید بابازاده به عنوان بازیکن قهرمان آسیا شده و حالا با حضور آنها در کادرفنی می تواند این قهرمانی را در آسیا تکرار کند.

*سخت نیست؟

- با این تیمی که داریم نه، سخت نیست.

* نگران نیستی دوباره مشکلات مالی به سراغ استقلال بیاید؟

- مشکلات مالی همیشه در استقلال وجود داشته است و ما هم مجبوریم تحمل کنیم. با همین مشکلات استقلال قهرمان هم شده است. به هر حال ما برای قهرمانی تلاش می کنیم. ایرانی ها همیشه در روزهای سخت خوب کار می کنند. می خواهم از فتح الله زاده تشکر کنم که در این مدت خیلی برای استقلال زحمت کشید. او واقعا باید یک ماه استراحت کند. خیلی تلاش کرد تا تیم خوب بسته شود. امسال بازیکنان باید از حاجی زحمت کشیدن را یاد بگیرند.

* داستان هدیه لکسوس فتح الله زاده به تو هم خیلی حاشیه ساز شده است.

- واقعا شرایط سختی بود. من به دفتر حاجی رفتم و او چک طلبم را گرفت و به جایش خودروی خود را تحویلم داد. این کار به نظرم قیمت ندارد.

* انگار گفته بودی ماشین مدیرعامل استقلال تصادفی است؟

- یکی از دوستان عکاس در شیرودی مرا دید و گفت لکسوس حاجی این است که گفتم بله عقبش خورده است. واقعا هم همینطور است. البته حاجی هیچوقت تصادف نمی کند. فکر می کنم پسرش آن را به در و دیوار زده است.

* برسیم به بازی با گسترش فولاد؛ این بازی را چطور می بینی؟

- تبریز برای من شهر خاطره ها است. در ایران تراکتورسازی تیم دوم من است. من از حضور در تبریز خاطرات بسیار خوبی دارم و اگر قرار باشد روزی در تهران بازی نکنم، به تبریز و تراکتورسازی می روم. من عاشق مردم تبریز هستم و برای آنها احترام قائلم. امیدوارم هواداران این تیم برای گسترش فولاد به ورزشگاه بیایند. گسترش فولاد تیم دونده و ناشناخته ای است. به همین خاطر اینکه اولین بازی مان را مقابل این تیم برگزار می کنیم، سخت است. شاید اگر هفته های چهارم و پنجم با آنها بازی می کردیم شرایط برایمان بهتر بود.

* برخی همبازیان سابق و دوستانت مثل محسن فروزان هم در این تیم حضور دارند.

- محسن فروزان اگر قدر خودش را بداند، با توجه به خصلت هایی که دارد جزو 3 دروازه بان برتر ایران است. زمانی که من در تراکتور با او همبازی بودم خیلی از مسائل را رعایت کرد اما نمی دانم چه شد که یکدفعه از ترکیب تراکتور دور شد رسول خطیبی هم از دوستان و پیشکسوتان عزیز من است. امیدوارم گسترش مثل خود آقا رسول سرعتی نباشد. دوست دارم خود او هم در بازی فردا بازی کند. موقعی که در سپاهان بود همواره درگیری های فوتبالی زیادی با هم داشتیم.خیلی خوب می شود این افتخار را داشته باشم یک بار دیگر مقابل او بازی کنم.

* حرف پایانی؟

- امسال هواداران حمایت کنند تا بتوانیم پاسخ محبت هایشان را بدهیم.

Buffon & Casillas

11. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

نکونام:به ضرر بعضی‌ها بود که من و قلعه‌نویی خوب باشیم/بیشتر اعضای خانواده‌ام نیمه دوم دربی را ندیده‌اند!

سعید اکبری:جواد نکونام یک فصل دیگر پیراهن آبی را به تن خواهد کرد‌؛ فصلی که برایش بسیار مهم خواهد بود. او کاپیتان تیم‌ملی است و قصد دارد پس از درخشش در این تیم، به جام‌جهانی‌ برود. این بازیکن در گفت‌وگو با خبر تأکید می‌کند که اگر قرار بود یک سال در استقلال بماند، هیچ‌وقت از اسپانیا به ایران نمی‌آمد. البته این حرف شماره 6 منطقی است. نکونام می‌گوید: «یک بار گفتم آمده‌ام تا با پیراهن استقلال خداحافظی کنم. نهایت تلاشم را می‌کنم تا این اتفاق بیفتد.» او که حالا رابطه خوبی نیز با طرفداران استقلال دارد، می‌گوید با حضور آنها، رفتن برای هر بازیکنی سخت است.

*ماندن تو در استقلال هواداران را خوشحال کرد. درباره این تصمیم بگو.

خب، من تصمیمم را از قبل گرفته بودم و تمام طرفداران می‌دانستند چقدر مُصِر هستم که در استقلال بمانم. سال گذشته به طرفداران قول داده بودم بمانم و تنها به این قولم عمل کردم. استقلال تیم محبوب من است. از بچگی تا به حال. از خود فتح‌ا...‌‌زاده می‌توانید بپرسید که من چقدر استقلالی هستم. پس از دربی 3 بر 2 که تیم باخت، من بسیار عصبانی و ناراحت بودم و حتی پس از بازگشت او از باکو، تماس گرفت و کلی گلایه کردم. می‌دانید من بعد از اینکه 6 سال اوساسونا بازی کردم، به دلیل علاقه قلبی خودم و علاقه پدرم به استقلال، در حالی که پیشنهادهای زیادی از ترکیه، قطر، اروپا و امارات داشتم، تصمیم گرفتم که معتبرترین لیگ جهان را ترک کنم و به استقلال بیایم. طبیعتاً با آمدن به استقلال دنبال منافع مالی نبودم. چه‌بسا اگر دنبال منافع مالی بودم به پیشنهاد 5 میلیون دلاری قطری‌ها پاسخ می‌دادم.

*البته اخیراً نیز پیشنهادهایی داشتی، به ویژه پیشنهاد الشارجه که تصمیم گرفتی به دلیل تغییر نام لیگ امارات، به آن پاسخ منفی بدهی.

طبیعی است وقتی من به خاطر استقلال سال گذشته از اوساسونا و معتبرترین لیگ جهان یعنی لالیگا جدا شدم، به راحتی استقلال را با الشارجه امارات عوض نکنم. من علاقه‌ای به ترک استقلال و حضور در لیگ خلیج ع ر ب ی امارات نداشتم. پیشنهاد الشارجه مربوط به سه ماه قبل بود. در آن زمان هنوز بحثی درباره تغییر نام لیگ امارات نبود. این چندمین بار است که آنها چنین پیشنهادی می‌دهند. شیخ باشگاه اصرار داشت دوباره پیراهن این تیم را به تن کنم. در فصلی که برای این تیم بازی کردم، خوش درخشیدم و آنها قصد داشتند این‌بار بازوبند کاپیتانی را به هم من بدهند ولی از آنجا که استقلالی هستم، ترجیح دادم صبر کنم که البته پس از پیش آمدن ماجرای خلیج، به طور کلی فکر حضور در امارات را از سرم خارج کردم. برای من افتخار است پیراهن استقلالی را می‌پوشم که روزگاری بزرگانی مانند جباری‌ها، روشن‌ها، زرینچه‌ها، نامجو‌مطلق‌ها، بیانی‌ها، مرفاوی‌ها و... آن را بر تن داشته‌اند. این موضوع وظیفه مرا سخت می‌کند. بعضی از بازیکنان تیم‌ملی شاهد هستند که پس از بازی با قطر نیز شیخ یکی از باشگاه‌ها به اردو آمد و از من خواست که با آنها قرارداد ببندم ولی همانجا هم گفتم که فعلاً علاقه‌ای به تصمیم گرفتن ندارم. از نظر مالی این پیشنهادها مناسب بود ولی من قلباً استقلال را دوست داشتم. جا دارد همین‌جا از مسئولان تراکتورسازی و پرسپولیس نیز تشکر کنم که خواستار جذب من شدند ولی پیش از این گفته بودم استقلال را دوست دارم و ترجیح می‌دهم در ایران فقط پیراهن این تیم را بپوشم. یک تشکر ویژه هم از علی دایی ومجید جلالی می‌کنم که به من در این مدت لطف زیادی داشتند. در کل فکر می‌کنم با وجود چنین هوادارانی، جدایی برای هر بازیکنی سخت است.

*پس با این تفاسیر که می‌گویید برای شما مسائل مالی مهم نیست.

ابتدا باید بگویم دوست ندارم بدون مدرک حرف بزنم. پیشنهاد الشارجه را همه دیدند و حتی آن باشگاه هم آن را تأیید کرد. اگر مسائل مالی مهم بود، بی‌شک الان در یکی از باشگاه‌های خارجی بازی می‌کردم. خدا را شکر خود مسئولان باشگاه هم بارها گفته‌اند که من دنبال پول نبوده و نیستم‌؛ اگر بودم که الان نزدیک به 70 درصد پول فصل قبلم را طلب نداشتم ولی معتقدم اگر مسائل مالی هم هست باید درون خانواده استقلال حل شود. این رسم خوبی نیست که بازیکن شب بازی به خاطر پول اردوی تیم را ترک کند. اگر یک استقلالی واقعی باشید، خیلی جاها با مشکلات کنار می‌آیید.

*وقتی هم به تمرینات بازگشتی، از تو استقبال خوبی شد.

کارلوس کروش همیشه می‌گوید چنین هوادارانی را در کشورهای آمریکای‌جنوبی هم نمی‌توان دید. هواداران ما با تمام سختی‌ها و مشکلات، از دورترین جاها به ورزشگاه می‌آیند تا بازی را ببینند. همه ما شرمنده این مردم و طرفداران هستیم. آنها سرمایه باشگاه هستند. هرجا من را می‌دیدند، لطف داشتند و خیلی‌ها درباره وضعیتم می‌پرسیدند. این ‌نشان می‌داد که برایشان مهم هستم. دوست داشتم روزهای غیبتم سریعاً تمام شود و برگردم. خود طرفداران هم می‌دانستند که من هم مثل آنها منتظر هستم. خوشحالم همه چیز حل شد و حالا نیز کنار تیم محبوبم هستم. روزی که به تمرینات رفتم هنوز با تیم قرارداد نبسته بودم و قصد داشتم با حضور خود به شایعه‌سازی عده‌ای پایان دهم. هنوز هم تا این لحظه قراردادی امضا نکرده‌ام و مهم برایم استقلال است نه چیز دیگری.

*شایعاتی درباره اختلاف شما با امیر قلعه‌نویی وجود داشت. آیا این شایعات حقیقت داشت؟

من و امیر قلعه‌نویی اختلافی با هم نداریم. یکی از مهمترین دلایلی که به استقلال آمدم، حضور این مربی بود. من در جام ملت‌های آسیا سال 2006 مالزی بهترین بازی هایم را برای تیم‌ملی زیرنظر ایشان انجام دادم که در میان ناباوری و عین شایستگی در ضربات پنالتی حذف شدیم. متأسفانه در این مدت، برخی تلاش می‌کردند اطلاعاتی اشتباه به این مربی بدهند. شاید به ضرر آنها بود که من و قلعه‌نویی رابطه خوبی با هم داشته باشیم.

*چه کسانی قصد داشتند رابطه شما را به هم بزنند؟

مهم نیست چه کسانی، مهم این است که آنها به اهداف خود نرسیدند. من و قلعه‌نویی هیچ مشکلی نداریم و از ابتدا نیز همین‌طور بود. یکی از عادت‌های بدی که وجود دارد، منتقل کردن اطلاعات اشتباه است. یکی از دلایلی که فوتبال ما حاشیه دارد و نمی‌تواند پیشرفت کند، همین چیزهاست. امیدوارم یک روز این مسائل دیگر در فوتبال ایران وجود نداشته باشد.

*استقلال خوب بسته شده است؟ آیا می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی در آسیا باشد؟

این یکی از هدف‌های اصلی ماست. فتح‌ا...‌‌زاده برای بستن این تیم زحمات زیادی کشیده است. بازیکنان بسیار خوبی داریم. ان‌شاءا... با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادرفنی بتوانیم ستاره سوم آسیایی را کسب کنیم و آن را به هواداران دوست‌داشتنی‌مان هدیه کنیم.

*حرف آخر ؟

از همه هواداران، بزرگان، پیشکسوتان و عزیزانی که در این مدت پیگیر قرارداد من بودند، آقای دکتر عباسی وزیر محترم ورزش و جوانان، آقایان کفاشیان، نبی در فدراسیون فوتبال، فتح‌ا...‌‌زاده و علوی در باشگاه استقلال و از همه مهمتر آقای قلعه‌نویی که تلاش کردند تا بتوانم این فصل هم در خدمت استقلال و هواداران آن باشم، تشکر و قدردانی می‌نمایم. همین‌طور از اعضای خانواده‌ام که در این مدت واقعاً در کنار من بودند و اجازه دادند در آرامش فکر کنم. دوستان نزدیک من می‌دانند که خانواده‌ام چقدر استقلالی هستند. مسعود برادر کوچک من حتی نیمه دوم بازی‌های دربی را نمی‌بیند چون واقعاً تعصبی است. البته سایر اعضای خانواده‌ام نیز به ندرت پیش آمده این مسابقه را کامل ببینند.

Buffon & Casillas

13. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

نکونام:به ضرر بعضی‌ها بود که من و قلعه‌نویی خوب باشیم/بیشتر اعضای خانواده‌ام نیمه دوم دربی را ندیده‌اند!

سعید اکبری:جواد نکونام یک فصل دیگر پیراهن آبی را به تن خواهد کرد‌؛ فصلی که برایش بسیار مهم خواهد بود. او کاپیتان تیم‌ملی است و قصد دارد پس از درخشش در این تیم، به جام‌جهانی‌ برود. این بازیکن در گفت‌وگو با خبر تأکید می‌کند که اگر قرار بود یک سال در استقلال بماند، هیچ‌وقت از اسپانیا به ایران نمی‌آمد. البته این حرف شماره 6 منطقی است. نکونام می‌گوید: «یک بار گفتم آمده‌ام تا با پیراهن استقلال خداحافظی کنم. نهایت تلاشم را می‌کنم تا این اتفاق بیفتد.» او که حالا رابطه خوبی نیز با طرفداران استقلال دارد، می‌گوید با حضور آنها، رفتن برای هر بازیکنی سخت است.

*ماندن تو در استقلال هواداران را خوشحال کرد. درباره این تصمیم بگو.

خب، من تصمیمم را از قبل گرفته بودم و تمام طرفداران می‌دانستند چقدر مُصِر هستم که در استقلال بمانم. سال گذشته به طرفداران قول داده بودم بمانم و تنها به این قولم عمل کردم. استقلال تیم محبوب من است. از بچگی تا به حال. از خود فتح‌ا...‌‌زاده می‌توانید بپرسید که من چقدر استقلالی هستم. پس از دربی 3 بر 2 که تیم باخت، من بسیار عصبانی و ناراحت بودم و حتی پس از بازگشت او از باکو، تماس گرفت و کلی گلایه کردم. می‌دانید من بعد از اینکه 6 سال اوساسونا بازی کردم، به دلیل علاقه قلبی خودم و علاقه پدرم به استقلال، در حالی که پیشنهادهای زیادی از ترکیه، قطر، اروپا و امارات داشتم، تصمیم گرفتم که معتبرترین لیگ جهان را ترک کنم و به استقلال بیایم. طبیعتاً با آمدن به استقلال دنبال منافع مالی نبودم. چه‌بسا اگر دنبال منافع مالی بودم به پیشنهاد 5 میلیون دلاری قطری‌ها پاسخ می‌دادم.

*البته اخیراً نیز پیشنهادهایی داشتی، به ویژه پیشنهاد الشارجه که تصمیم گرفتی به دلیل تغییر نام لیگ امارات، به آن پاسخ منفی بدهی.

طبیعی است وقتی من به خاطر استقلال سال گذشته از اوساسونا و معتبرترین لیگ جهان یعنی لالیگا جدا شدم، به راحتی استقلال را با الشارجه امارات عوض نکنم. من علاقه‌ای به ترک استقلال و حضور در لیگ خلیج ع ر ب ی امارات نداشتم. پیشنهاد الشارجه مربوط به سه ماه قبل بود. در آن زمان هنوز بحثی درباره تغییر نام لیگ امارات نبود. این چندمین بار است که آنها چنین پیشنهادی می‌دهند. شیخ باشگاه اصرار داشت دوباره پیراهن این تیم را به تن کنم. در فصلی که برای این تیم بازی کردم، خوش درخشیدم و آنها قصد داشتند این‌بار بازوبند کاپیتانی را به هم من بدهند ولی از آنجا که استقلالی هستم، ترجیح دادم صبر کنم که البته پس از پیش آمدن ماجرای خلیج، به طور کلی فکر حضور در امارات را از سرم خارج کردم. برای من افتخار است پیراهن استقلالی را می‌پوشم که روزگاری بزرگانی مانند جباری‌ها، روشن‌ها، زرینچه‌ها، نامجو‌مطلق‌ها، بیانی‌ها، مرفاوی‌ها و... آن را بر تن داشته‌اند. این موضوع وظیفه مرا سخت می‌کند. بعضی از بازیکنان تیم‌ملی شاهد هستند که پس از بازی با قطر نیز شیخ یکی از باشگاه‌ها به اردو آمد و از من خواست که با آنها قرارداد ببندم ولی همانجا هم گفتم که فعلاً علاقه‌ای به تصمیم گرفتن ندارم. از نظر مالی این پیشنهادها مناسب بود ولی من قلباً استقلال را دوست داشتم. جا دارد همین‌جا از مسئولان تراکتورسازی و پرسپولیس نیز تشکر کنم که خواستار جذب من شدند ولی پیش از این گفته بودم استقلال را دوست دارم و ترجیح می‌دهم در ایران فقط پیراهن این تیم را بپوشم. یک تشکر ویژه هم از علی دایی ومجید جلالی می‌کنم که به من در این مدت لطف زیادی داشتند. در کل فکر می‌کنم با وجود چنین هوادارانی، جدایی برای هر بازیکنی سخت است.

*پس با این تفاسیر که می‌گویید برای شما مسائل مالی مهم نیست.

ابتدا باید بگویم دوست ندارم بدون مدرک حرف بزنم. پیشنهاد الشارجه را همه دیدند و حتی آن باشگاه هم آن را تأیید کرد. اگر مسائل مالی مهم بود، بی‌شک الان در یکی از باشگاه‌های خارجی بازی می‌کردم. خدا را شکر خود مسئولان باشگاه هم بارها گفته‌اند که من دنبال پول نبوده و نیستم‌؛ اگر بودم که الان نزدیک به 70 درصد پول فصل قبلم را طلب نداشتم ولی معتقدم اگر مسائل مالی هم هست باید درون خانواده استقلال حل شود. این رسم خوبی نیست که بازیکن شب بازی به خاطر پول اردوی تیم را ترک کند. اگر یک استقلالی واقعی باشید، خیلی جاها با مشکلات کنار می‌آیید.

*وقتی هم به تمرینات بازگشتی، از تو استقبال خوبی شد.

کارلوس کروش همیشه می‌گوید چنین هوادارانی را در کشورهای آمریکای‌جنوبی هم نمی‌توان دید. هواداران ما با تمام سختی‌ها و مشکلات، از دورترین جاها به ورزشگاه می‌آیند تا بازی را ببینند. همه ما شرمنده این مردم و طرفداران هستیم. آنها سرمایه باشگاه هستند. هرجا من را می‌دیدند، لطف داشتند و خیلی‌ها درباره وضعیتم می‌پرسیدند. این ‌نشان می‌داد که برایشان مهم هستم. دوست داشتم روزهای غیبتم سریعاً تمام شود و برگردم. خود طرفداران هم می‌دانستند که من هم مثل آنها منتظر هستم. خوشحالم همه چیز حل شد و حالا نیز کنار تیم محبوبم هستم. روزی که به تمرینات رفتم هنوز با تیم قرارداد نبسته بودم و قصد داشتم با حضور خود به شایعه‌سازی عده‌ای پایان دهم. هنوز هم تا این لحظه قراردادی امضا نکرده‌ام و مهم برایم استقلال است نه چیز دیگری.

*شایعاتی درباره اختلاف شما با امیر قلعه‌نویی وجود داشت. آیا این شایعات حقیقت داشت؟

من و امیر قلعه‌نویی اختلافی با هم نداریم. یکی از مهمترین دلایلی که به استقلال آمدم، حضور این مربی بود. من در جام ملت‌های آسیا سال 2006 مالزی بهترین بازی هایم را برای تیم‌ملی زیرنظر ایشان انجام دادم که در میان ناباوری و عین شایستگی در ضربات پنالتی حذف شدیم. متأسفانه در این مدت، برخی تلاش می‌کردند اطلاعاتی اشتباه به این مربی بدهند. شاید به ضرر آنها بود که من و قلعه‌نویی رابطه خوبی با هم داشته باشیم.

*چه کسانی قصد داشتند رابطه شما را به هم بزنند؟

مهم نیست چه کسانی، مهم این است که آنها به اهداف خود نرسیدند. من و قلعه‌نویی هیچ مشکلی نداریم و از ابتدا نیز همین‌طور بود. یکی از عادت‌های بدی که وجود دارد، منتقل کردن اطلاعات اشتباه است. یکی از دلایلی که فوتبال ما حاشیه دارد و نمی‌تواند پیشرفت کند، همین چیزهاست. امیدوارم یک روز این مسائل دیگر در فوتبال ایران وجود نداشته باشد.

*استقلال خوب بسته شده است؟ آیا می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی در آسیا باشد؟

این یکی از هدف‌های اصلی ماست. فتح‌ا...‌‌زاده برای بستن این تیم زحمات زیادی کشیده است. بازیکنان بسیار خوبی داریم. ان‌شاءا... با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادرفنی بتوانیم ستاره سوم آسیایی را کسب کنیم و آن را به هواداران دوست‌داشتنی‌مان هدیه کنیم.

*حرف آخر ؟

از همه هواداران، بزرگان، پیشکسوتان و عزیزانی که در این مدت پیگیر قرارداد من بودند، آقای دکتر عباسی وزیر محترم ورزش و جوانان، آقایان کفاشیان، نبی در فدراسیون فوتبال، فتح‌ا...‌‌زاده و علوی در باشگاه استقلال و از همه مهمتر آقای قلعه‌نویی که تلاش کردند تا بتوانم این فصل هم در خدمت استقلال و هواداران آن باشم، تشکر و قدردانی می‌نمایم. همین‌طور از اعضای خانواده‌ام که در این مدت واقعاً در کنار من بودند و اجازه دادند در آرامش فکر کنم. دوستان نزدیک من می‌دانند که خانواده‌ام چقدر استقلالی هستند. مسعود برادر کوچک من حتی نیمه دوم بازی‌های دربی را نمی‌بیند چون واقعاً تعصبی است. البته سایر اعضای خانواده‌ام نیز به ندرت پیش آمده این مسابقه را کامل ببینند.

Buffon & Casillas

15. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

ترکیب استقلال برای بازی با گسترش فولاد مشخص شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم استقلال ساعت 22:15 امشب در تبریز به مصاف گسترش فولاد خواهد رفت.

با نظر کادرفنی، استقلال در این بازی با ترکیب سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیگ زاده، خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، پژمان نوری، سیاوش اکبرپور، آرش برهانی و محمد قاضی به مصاف حریف خود می رود

Buffon & Casillas

17. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

چراغ اول را فرهاد روشن کـــــــرد

دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر با حضور بیش از 20 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز از ساعت 22:15 برگزار شد.

قضاوت این بازی برعهده حسین زرگر بود. وی به حنیف عمران‌زاده و هاشم بیک زاده از استقلال کارت زرد نشان داد و در دقایق پایانی ساموئل را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

گل تیم گسترش فولاد در دقیقه 18 توسط مهرداد بایرامی از روی یک ضربه ایستگاهی مستقیم به ثمر رسید اما آرش برهانی در دقیقه 34 بازی را به تساوی کشاند.
    در نیمه اول شاگردان خطیبی با نیروهای جوان برتری عددی در محوطه جریمه استقلال داشتند اما این تیم بعد از گل عقب کشید ولی در نهایت بازی با همان نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلال به قصد جبران وارد زمین شد که به هدفش هم رسید و بازی را به تساوی کشاند. در ادامه حضور خطیبی باعث شد تا تبریزی‌ها حملات پراکنده ای روی دروازه استقلال داشته باشند و حتی می توانستند توسط شفیعی به گل برسند اما این اتفاق نیفتاد تا استقلال روی تیزهوشی و تجربه مجیدی در دقیقه 88 دروازه فروزان را باز کند و به 3 امتیاز شیرین برسد تا در گام اول 3 امتیاز خارج از خانه را کسب کند.

ترکیب گسترش فولاد:

محسن فروزان، سید امید نظامی‌پور، سعید آقایی( 52 رسول خطیبی)، امیر تیزرو، خالد شفیعی، سید مهدی قریشی، احمد امیر کاردار، میثم نقی زاده، سامان نریمان جهان(86 مرتضی محفوظی)، سید ایمان موسوی و مهرداد بایرامی
    سرمربی: رسول خطیبی

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیگ زاده، خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، پژمان نوری(63 احمد جمشیدیان)، سیاوش اکبرپور، آرش برهانی(54 فرهاد مجیدی) و محمد قاضی

* حدود 300 نفر از هواداران تیم استقلال در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند.

هواداران استقلالی که در ورزشگاه حضور دارند برای اسکان مشکل دارند و هواداران گسترش به آنها اجازه نشستن روی سکوها را نمی دهند.

* 200 نفر از هواداران استقلال از کردستان آمده اند که بین هواداران تبریزی نشسته اند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.

* درگیری مختصری هم سر جای نشستن بین هوداران استقلال و تراکتور پیش آمد که با دخالت نیروی انتظامی خاتمه یافت.

* برخی از هواداران تبریزی با پرچم تراکتور وارد ورزشگاه شده اند

* تعدادی از هواداران حاضر در ورزشگاه علیه قلعه‌نویی شعار دادند.آنها همچنین به دلیل اتفاقات شب گذشته دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس علیه فدراسیون نیز شعار دادند

خسرو حیدری بعد از پاس گل به آرش برهانی شادی مشترک و جالبی با برهانی انجام داد و به نوعی کفش‌های مهاجم استقلال را واکس می‌زد.

*در اواخر نیمه اول خطا روی پژمان نوری و سرنگونی این بازیکن باعث شد تا کادر فنی استقلال به این موضوع واکنش نشان دهد. قلعه‌نویی اعتقاد داشت این خطا داخل محوطه جریمه بوده و داور باید پنالتی می‌گرفت.

* بعد از گل استقلال توسط برهانی مهدی رحمتی خوشحالی کرد که این مسئله باعث شد تا هواداران گسترش علیه این بازیکن شعار داده و فروزان را تشویق کنند.

* سید مهدی رحمتی بعد از ورود مجیدی به زمین بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن داد.

* آرش برهانی بعد از تعویض خود روی نیمکت نشست اما مورد انتقاد طرفداران گسترش فولاد قرار گرفت. تماشاگران علیه این بازیکن که گل تساوی استقلال را به ثمر رسانده بود شعارهایی را سر دادند که مهاجم استقلال در واکنش به این اتفاقات راهی رختکن شد

اینقد بذارش رو نیمکت تا ..... ! اون کار خودشو میکنه !

Buffon & Casillas
    ویرایش توسط lord7stark : 07-26-2013 در ساعت 00:47

19. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

آغاز دوباره تمرینات استقلال از عصر امروز

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تمرینات تیم فوتبال استقلال پس از یک روز تعطیلی، از امروز دوباره از سر گرفته خواهد شد.

طبق اعلام کادرفنی، تمرینات تیم تا پایان هفته جاری هر روز ساعت 19 در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار خواهد شد.

گفتنی‌ است؛ استقلال در هفته دوم لیگ، روز پنجشنبه میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود.

حمودی: خودشان خواستند از استقلال بروم/سپاهان خیلی زود هماهنگ شد

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با وجود مشکلات مالی برای عقد قرارداد با استقلال وارد عمل شدم اما خودشان خواستند از این تیم بروم.

خبرگزاری فارس: حمودی: خودشان خواستند از استقلال بروم/سپاهان خیلی زود هماهنگ شد
    علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آستانه دیدار مقابل استقلال در مورد شرایط سپاهان و وضعیت خودش صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: شروع قدرتمندی در لیگ برتر داشتید. در مورد پیروزی مقابل فولاد و شرایط سپاهان صحبت می‌کنی؟

مقابل فولاد بازی سختی داشتیم. آنها تیم خوبی هستند که نفرات فوتبال قبل خود را حفظ کردند و بازیکنان جدیدی نیز اضافه کردند. انتظار بازی سختی داشتیم. 4 بازی اول لیگ بسیار سرنوشت‌ساز است. با صحبت‌های کادر فنی حریفمان را به خوبی شناختیم و در این دیدار خدا را شکر توانستیم بازی خوبی ارائه کنیم و هر سه امتیاز مسابقه را به خود اختصاص دهیم.

با توجه به اینکه نفرات جدیدی به تیم اضافه شدند تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند مدتی طول می‌کشد اما در همین مسابقه ابتدایی از لحاظ فنی عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

فارس: در اولین بازی رسمی خود موفق به گلزنی شدید از عملکردت خود مقابل فولاد رضایت داشتی؟

در این مورد کادر فنی باید نظر بدهد اما بازیکنان جدید و کمتر کسی فکر می‌کرد بتوانیم از همین ابتدا انقدر هماهنگ ظاهر شویم. هر تیمی شاید در ابتدای راه نتواند انقدر هماهنگ باشد اما ما خیلی زود به این مهم رسیدیم. شرایط بسیار خوب است. خدا را شکر در این بازی نیز عملکرد بدی نداشتم و در اواخر بازی با موقعیتی که برایم به وجود آمد توانستم گلزنی کنم.

فارس: در دومین بازی خود در یک دیدار سخت با استقلال روبرو می‌شوید، این بازی را چطور ارزیابی می‌کنی؟

هر دو تیم از تیم‌های قدرتمند لیگ ایران هستند که سال گذشته نیز مدعی قهرمانی بودند. به هر حال بازی اول را قدرتمند انجام دادیم و انشاءالله در مقابل استقلال نیز بتوانیم روند مثبتی داشته باشیم.

فارس: حضور شما و مجتبی جباری مقابل تیم سابقتان مطمئنا حساسیت‌هایی را به همراه دارد این مسئله را چطور می‌بینی؟

به هر حال این حساسیت وجود دارد. هواداران استقلال دوست داشتند در این تیم بمانیم اما فوتبال حرفه‌ای چنین شرایطی را به وجود می‌آورد و گاهی باید مقابل تیم سابق قرار بگیری. به هر حال خدا خواست خیلی زود به یکدیگر برسیم. امیدوارم حساسیت‌های این بازی به حواشی تبدیل نشود و با احترام به یکدیگر به میدان برویم و مشکل خاصی به وجود نیاید.

فارس: به سمت نیمکت استقلال و هواداران این تیم می‌روی؟

همه جا گفته‌ام نه با هواداران نه با مدیریت و نه با کادر فنی استقلال مشکل خاصی ندارم. دو سال در خدمت استقلال بودم و هواداران این تیم کمک زیادی به من کردند. دوست داشتم در استقلال باشم اما شرایط فوتبال همین است. هیچ مشکلی وجود ندارد و به سمت نیمکت استقلال می‌روم. از روز آخری که برای مذاکره به دفتر مدیرعامل استقلال رفتیم مشکلاتی به وجود آمد.

فارس: هنوز هم از دست مسئولان استقلال و مصاحبه‌هایی که برای مسائل مالی انجام دادند ناراحت هستی؟

از مصاحبه‌هایی که مسئولان استقلال انجام دادند ناراحت شدم. البته این مسائل گذشته و صحبت در مورد آن فایده‌ای ندارد. با وجود اینکه می‌دانستم ماندن در استقلال باعث می‌شود پولم عقب و جلو شود برای بستن قرارداد به باشگاه رفتم اما مسائلی به وجود آمد که نتوانستیم مذاکره کنیم. خودشان باعث شدند که در استقلال نمانم و با این تیم قرارداد نبندم. چون استقلال را دوست داشتم با وجود مشکلات مالی می‌خواستم بمانم اما برخی کارها مانع از انجام این کار شد.

فارس: و صحبت پایانی.

برای استقلال و هواداران این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم انشا‌ءالله روز جمعه بازی زیبایی را از دو تیم مشاهده کنیم و هواداران از دیدن این دیدار لذت ببرند

* حمودی حمودی ... یادت نره کی بودی !!؟

Buffon & Casillas

21. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

صفحه 2 از 14 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع