Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 152
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341
    تشکر شده 1,594 در 391 پست

پیش فرض اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

خوب همین طور که از اسمش هم مشخصه این تاپیک فقط مخصوص اخبار است و دادن پست های متفرقه اینجا ممنوعه...........

عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 7 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل چلسی، به فکر تسویه حساب است.
    بایرنی ها در فینال چمپیونزلیگ سال گذشته مقابل چلسی در ضربات پنالتی شکست خوردند اما امسال توانستند با کسب یک سه گانه، آن ناکامی را جبران کنند.
    با این وجود، توماس مولر به جبران ناکامی فینال آلیانس آره نا در دیدار سوپرکاپ پیش رو که در پراگ برگزار می شود، فکر می کند.او به خبرنگاران گفت:" ما با آنها باید تسویه حساب کنیم. ما هنوز فینال چمپیونزلیگ 2012 را فراموش نکردیم. هرچند، یک تیم همیشه امکان حضور در سوپرکاپ اروپا را پیدا نمی کند. ما باید تلاش کنیم تا برای انتقام هم شده در این دیدار پیروز شویم."مولر همچنین در مورد تیاگو آلکانتارا، ماریو گوتزه و یان کرچهوف، خریدهای جدید بایرن، گفت:" آنها کیفیت تیم را افزایش دادند. نیازی نیست در مورد تیاگو و ماریو خیلی صحبت کنیم. هر دو آنها پیش از این نشان دادند که چه توانایی های دارند. کرشوف هم بازیکن بااستعدادی است و می تواند خط دفاعی ما را تقویت کند.ما از قبل خلاقیت و کیفیت بالایی در گلزنی در خط حمله داشتیم. بنابراین، هدف ما تمرکز روی کارهای دفاعی در هفته های پیش رو است."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

اختصاصی وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پس از پایان یافتن هفته دوم بوندسلیگا کیکر نشریه تخصصی فوتبال آلمان،طبق عادت همیشگی نمرات بازیکنان حاضر در این هفته ی بوندسلیگا را اعلام کرد. نمرات بازیکنان فرانکفورت و بایرن مونیخ در مسابقه ای که در نهایت با پیروزی بایرن همراه شد به شرح زیر است:

بازیکنان آینتراخت فرانکفورت:
    تراپ(2)
    اشروک(3)
    اندرسون(4)
    زامبرانو(3.5)
    اوزیبکا(3.5)
    آیگنر(4)
    شه وگلر(4.5)
    روده(4.5)
    اینوی(4.5)
    فلام(4)
    مایر(3.5)

بازیکنان بایرن مونیخ:
    نویر(3.5)
    آلابا(2.5)
    دانته(3)
    بوآتنگ(2)
    لام(2)
    شواین اشتایگر(2)
    تونی کروس(2.5)
    شکیری(3.5)
    ریبری(2.5)
    مولر(3)
    مانزوکیچ(2.5)
    در نظام نمره دهی نشریه کیکر ،‌یک بهترین و عالی ترین نمره و 5 ضعیف ترین و بدترین نمره است.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،هافبک غنایی میلان در ژانویه گذشته و در دیدار با تیم محلی پرو پاتریا، به دلیل توهین های نژادپرستانه بازیکنان حریف زمین بازی را ترک کرد و بازی دوستانه دو تیم هم نیمه کاره ماند.
    ژروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ، از تصمیم برادرش، کوین بواتنگ، در ترک زمین، بعد از توهین نژادپرستانه از سوی هواداران حریف، دفاع کرد.

هافبک غنایی میلان در ژانویه گذشته و در دیدار با تیم محلی پرو پاتریا، به دلیل توهین های نژادپرستانه بازیکنان حریف زمین بازی را ترک کرد و بازی دوستانه دو تیم هم نیمه کاره ماند.

ژروم بواتنگ که در یک نشست در مورد مبارزه با نژادپرستی در ورزش، صحبت می کرد، از مسئولان خواست تا در مورد چنین رفتارهایی، از بازیکنان حمایت کنند.

" خیلی خوشحالم که می توانم کاری در این مورد انجام بدهم اما فکر می کنم که باید اقدامات بیشتری صورت بگیرد.

چنین نشست هایی ابتدای مسیر است و ما باید کارهای بیشتری انجام بدهیم.

من از اینکه در چنین اقداماتی شرکت داشته باشم، بسیار خوشحال می شوم و از اینکه این بار در میامی هستم، احساس خوبی دارم. خیلی منتظر این نشست بودم و فکر می کنم برگزاری چنین نشست هایی بسیار مهم است.

پذیرفتن حضور در این نشست، یک دلیل هم داشت؛ به خاطر برادرم به اینجا آمدم و به همین خاطر، تمام تلاشم را کردم تا در اینجا حاضر باشم.

ما به کمک افرادی که در سمت های مهم هستند، نیاز داریم تا این اتفاقات دوباره در ورزشگاه ها رخ ندهد. زیرا همه ما فوتبال را دوست داریم؛ ورزشی که بر پایه احترام متقابل است."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،میروسلاو کلوزه بازیکن محبوب ژرمن ها عنوان کرد که احتمال بازگشت او به بوندسلیگا وجود دارد.
    کلوزه در مصاحبه ای در مورد بازگشتش به بوندسلیگا گفت: "من می توانم هم به بوندسلیگا برگردم و هم در اینجا بمانم اما به طور قطع در آخر فصل مشخص خواهد شد".

لازم به ذکر است کلوزه در آستانه فتح رکوردی جدید در فوتبال آلمان است که اگر بتواند در بازی های قبل از جام جهانی و جام جهانی گلزنی های خود را ادامه دهد به رکوردی جدید در فوتبال آلمان دست خواهد یافت.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،این بازیکن برزیلی به دلیل آتش زدن عمدی در زندان است. اخیرا بایرن مونیخ به او شغلی داده است.

برِنو، مدافع سابق بایرن مونیخ گفته زندان او را تغییر داده است.

این بازیکن 23ساله به دلیل آن که ویلایش در مونیخ را برای دریافت بیمه آتش زد به سه سال و 9 ماه زندان محکوم شد.

اخیرا باشگاه بایرن مونیخ به او پیشنهاد پنج ساعت کار در روز با تیم زیر 23ساله‌های این باشگاه را داده است. برنو می‌گوید: «دوران حضور من در زندان برایم دشوار بود. خوشحالم که بایرن این فرصت را به من داده است. به لطف بایرن حالم خوب است.

در زندان تغییر کرده‌ام و چیزهای بسیاری آموخته‌ام. همسر و فرزندانم حمایتی کامل از من داشته‌اند. من بسیار درباره خدا مطلب آموخته‌ام. بدون در نظر گرفتن خدا هیچ چیز ندارید.»

برنو در سال 2007 با بایرن قرارداد امضا کرد. اما مصدومیت‌هایش اوضاعش را نابسامان کرد و سال گذشته هم به زندان رفت.

ماتیاس زامر، مدیر ورزشی بایرن می‌گوید: «ما وظیفه داریم این افراد را به زندگی برگردانیم». اولی هوینس، رییس باشگاه هم گفت: «برنو عضوی از باشگاه بزرگ بایرن است. او زمانی مشکلاتی داشته، اما اکنون نوری از امید دیده می‌شود که می‌خواهیم به او تقدیم کنیم.»
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،به نظر می رسد بعد از اینکه لوئیز گوستاوو برزیلی بایرن را به مقصد وولفسبورگ ترک کرد، حالا مونیخی ها با انتخاب سباستین روده جایگزین مناسبی برای پست هافبک دفاعی خود در فصل آینده پیدا کرده اند.
    این بازیکن جوان که در فصل گذشته هم اخباری مبنی بر پیوستنش به بایرن به گوش می رسید، طبق توافقات حاصل شده میان دو طرف، به احتمال فراوان تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی مونیخ خواهد شد.
    در همین رابطه هریبرت بروخ هاگن رئیس باشگاه آینتراخت فرانکفورت به خبرنگاران گفت:" ما از علاقه بایرنی ها به جذب روده آگاه هستیم، من هنوز هم امیدوارم که سباستین در بین ما بماند، اما به نظر می رسد که او مقصد آینده خود را مشخص کرده است و ما کاملاً این را درک می کنیم."در حالی که پیش از این اخباری مبنی بر قطعی شدن پیوستن آزاد روبرت لواندوفسکی از دورتموند به بایرن نیز به گوش می رسید، حالا در صورت نهایی شدن انتقال سباستین روده به مونیخ، این بازیکن دومین خرید باواریای ها برای فصل آینده خواهد بود که به صورت آزاد راهی پرافتخارترین باشگاه فوتبال آلمان خوهد شد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در دیداری خیریه به تاریخ 1 سپتامبر برای کمک به مشکلات غذایی سیل زدگان شهر پاسائو آلمان به میدان خواهد رفت.
    کارل هاینتس رومنیگه نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه با وبسایت اختصاصی این باشگاه گفت:" وقتی که ما تصاویر غم انگیز این حادثه را دیدیم احساس کردیم که باید سریعاً برای کمک به مردم آن منطقه اقدامی انجام بدهیم."
    طبق برنامه اعلام شده از سوی باشگاه بایرن مونیخ، این تیم در ورزشگاه three rivers پاسائو به مصاف تیم محلی این منطقه خواهد رفت که تمامی درآمد حاصل از این بازی به حادثه دیدگان سیل اخیر آلمان که مشکلات غذایی فراوانی در حال حاظر دارند اختصاص خواهد یافت.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،این هافبک دفاعی برزیلی که فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت بایرن بود، با حضور گواردیولا، دیگر جایی در برنامه های این تیم نداشت و در نهایت راهی وولفسبورگ شد.

لوئیز گوستاوو، هافبک جدید وولفسبورگ، تاکید کرد که پپ گواردیولا او را مجبور به جدایی از بایرن نکرد و اعلام کرد که این مربی اسپانیایی برای همیشه در قلبش جای خواهد داشت.

این هافبک دفاعی برزیلی که فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت بایرن بود، با حضور گواردیولا، دیگر جایی در برنامه های این تیم نداشت و در نهایت راهی وولفسبورگ شد.

گوستاوو به بیلد گفت:" جدایی از بایرن اصلا راحت نبود. من دوستان زیادی در بایرن دارم و افراد زیادی از این باشگاه هستند که برای همیشه در قلب من جای خواهند داشت، از جمله پپ گواردیولا.

او هرگز به من نگفت که من شانسی در بایرن ندارم. او حتی روزی که من در حال ترک بایرن بودم، با من دست داد و برایم آرزوی موفقیت کرد.

می توانستم در بایرن بمانم و برای جایگاهم بجنگم. تردیدی ندارم که می توانستم به چیزی دست پیدا کنم.

اما احساس می کردم که نیاز به تغییر دارم. این احساس بعد از اولین ملاقات با گواردیولا در من تقویت شد. سپس با کسانی که باید، صحبت کردم و در نهایت تصمیمم را گرفتم."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،بعد از 6 سال بازی برای بایرن مونیخ فرانک ریبری خود را یک باواریایی می داند.
    به نقل از بیلد، فرانک ریبری هافبک فرانسوی بایرن مونیخ در مصاحبه با شبکه Sport1 گفت: "من می توانم تا آخر عمرم اینجا بمانم، چرا که نه؟ من یک مونیخی هستم، یک باواریایی، این یک شوخی نیست، این ها احساسات قلبی من هستند" .

ریبری در ادامه صحبت هایش گفت: "قلب من با بایرن هست، به نظر من بهترین باشگاه جهان است. سازماندهی باورنکردنی، مهیا بودن همه امکانات، اینجا فوق العاده است" .

وینگر 30 ساله بایرن که فصل قبل نقشی اساسی در کسب سه گانه این تیم داشت به تازگی قرارداد خود را با این باشگاه تا سال 2017 تمدید کرده است.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،خاوی ماتینز که از سوی گواردیولا در هفته دوم بوندسلیگا در ترکیب بایرن جایی نداشت در تویتتر خود اعلام کرد که مصدومیت باعث شده است تا در این بازی مورد استفاده قرار نگیرد. خاوی مارتینز با انتشار عکسی از خود در توییترش گفت: " من به خاطر مصدومیتی که در بازی با اکوادور برایم اتفاق اُفتاده است نتوانستم در ترکیب تیم مقابل فرانکفورت قرار بگیرم ".

خاوی مارتینز در جریان بازی تیم ملی اسپانیا مقابل اکوادور از ناحیه کشاله ران دچار مشکل شد و به تشخیص کادر پزشکی از زمین خارج شد. لازم به ذکر است ماتیاس سامر نیز چندی پیش از عملکرد از فدراسیون فوتبال اسپانیا به خاطر بی توجهی به وضعیت بازیکنان شکایت کرده بود.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)