Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 152
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341
    تشکر شده 1,594 در 391 پست

پیش فرض اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

خوب همین طور که از اسمش هم مشخصه این تاپیک فقط مخصوص اخبار است و دادن پست های متفرقه اینجا ممنوعه...........

عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 7 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،علیرغم اینکه از خداحافظی رسمی یوپ هاینکس از دنیای حرفه ای مربیگری چند هفته ای بیشتر نمی گذرد، مجددا شایعات در مورد این مربی 68 ساله قوت گرفته است.
    به نظر می رسد که باشگاه بارسلونا به دلیل بیماری تیتو ویلانووا قصد قطع همکاری با این مربی جوان را دارد.

رسانه های اسپانیایی مدعی هستند که تا ساعاتی دیگر خبر جدایی رسمی تیتو ویلانووا از بارسا اعلام می شود و از یوپ هاینکس به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های مد نظر بارسا برای جانشینی تیتو نام می برند، این در حالی است که هاینکس به صراحت از عدم تمایل خود به حضور در دنیای حرفه ای فوتبال خبر داد است و در همین راستا پیشنهاد رئال مادرید را هم رد کرده است.

از ویلاس بواس، خوردی رورا و روبرتو مانچینی به عنوان سایر گزینه های این پست نام می برند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،آرین روبن، هافبک بایرن مونیخ، مطمئن است که حضور پپ گواردیولا در آلیانس آره نا، موجب خارج شدن او از ترکیب اصلی باواریایی ها نخواهد شد.
    این ستاره هلندی یکی از ارکان اصلی تیمی بود که توانست فصل گذشته بایرن را به یک سه گانه تاریخی برساند. او در فینال لیگ قهرمانان، گل پیروزی تیمش را وارد دروازه بوروسیا دورتموند کرد.

بایرنی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی ماریو گوتزه و تیاگو آلکانتارا را به خدمت گرفتند؛ با این وجود، روبن مطمئن است که همچنان جایگاهی کلیدی در تیمش دارد.

او در گفتگو با نشریه کیکر گفت:" فکر می کنم فصل بعد هم به طور ثابت بازی خواهم کرد. واضح است که ما بازیکنان خوب زیادی داریم و خریدهای خوبی هم انجام دادیم؛ در مجموع من از این اتفاق راضی هستم زیرا تیم ما را قوی تر کرد.

ما اکنون کیفیت بالاتری داریم. فکر نمی کنم شرایط ما تغییر کرده باشد. من باید آمادگی ام را حفظ کنم و نگران این نیستم که چیزی شرایط را تغییر بدهد."

روبن همچنین تایید کرد گلی که در فینال لیگ قهرمانان وارد دروازه دورتموند کرد، پایانی خوش برای فصل فوق العاده اش رقم زد.

" ما خودمان را با یک فصل قبل مقایسه می کنیم. واضح است که احساس بهتری داریم و می توانیم با خیال آسوده تری در کنار خانواده باشیم.

من هر جا رفتم، همه گلی که در فینال زدم را یادآوری کردند. این خیلی خوب است و من از صحبت کردن در مورد آن خسته نمی شوم."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

6. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،رقابتهای جام تله کام از امشب (شنبه شب) آغاز می شود و 4 تیم حاضر در این تورنومنت دوستانه در آستانه رقابتهای بوندسلیگا یک محک جدی خواهند خورد.این تورنومنت امسال با حضور 4 تیم بایرن مونیخ، هامبورگ، بوروسیادورتمند و مونشن گلادباخ برگزار می شود.در مسابقات امشب و در مرحله نیمه نهایی بوروسیادورتمند به مصاف گلادباخ می رود و هامبورگ پذیرای بایرن است.

مسابقات رده بندی و فینال فردا برگزار می شود، این مسابقات در دو نیمه 30 دقیقه ای برگزار می شود و در صورت تساوی مستقیما کار به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد.

هامبورگ ؛ بایرن مونیخ در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام تله کام امشب ساعت 21 به وقت تهران
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

8. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم فوتبال باشگاه بایرن مونیخ با نتبجه ی پرگل در دیدار امشب راهی دومین فینال رقابت های جام تله کامی شد که تا به حال پیروز این بازی نشده. در دیگر بازی این جام نیز بورسیا مونشن گلادباخ با نتیجه ی یک بر صفر بورسیا دورتمند را شکست داد و حریف بایرن در بازی فینال فردا شب شد. گل های بایرن در این دیدار را بواتنگ در دقیقه ی 12، ماندژوگیچ 41، کروس 44 و مولر 52 به ثمر رساندن؛ این بازی در حضور 50 هزار تماشاگر در استادیوم بورسیا پارک در دو نیمه ی سی دقیقه ای انجام شد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،پپ گواردیولا بعد از پیروزی 4 به صفر در برابر هامبورگ در مسابقه نیمه نهایی جام Telekom Cups رضایت خود از تیمش را اعلام کرد و به تمجید از باشگاه بایرن مونیخ پرداخت.
    بعد از بازی و در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی“SAT1” آلمان گفت:" ما قدم کوچکی به سمت جلو برداشتیم، بازیکنان به خصوص در خط دفاعی بسیار خوب بازی کردند و در مجموع راضی هستم ما خوب بازی کردیم و در فینال هستیم."

این بازی که در حضور 45000 نفر و در ورزشگاه بورسیا پارک گلادباخ برگزار شد، مربی جدید بایرن را تحت تاثیر قرارداد، وی در این باره گفت:" جو استادیوم ها در آلمان باور نکردنی هستند، آنها همیشه مملو از تماشاگرند."

گواردیولا همچنین تاکید کرد که ترکیب بایرن در بازی مقابل هامبورگ، ترکیب اصلی این تیم برای اولین بازی بوندسلیگا در 9 آگوست نمی باشد در بازی شنبه شب، گواردیولا از ریبری، تیاگو، شکیری و تونی کروز در خط میانی او از دو مهاجم خود مانزوکیچ و پیزارو نیز در ترکیب اصلی استفاده نمود.

گواردیولا در ادامه افزود:" هنوز مشخص نیست که تیم با چه ترکیبی در بازی اول بوندسلیگا برابر مونشن گلادباخ به میدان خواهد رفت، من باید بازیکنان را در پست های مختلف امتحان کنم، باشگاه به من یک تیم فوق العاده ای داده است."

این مربی 42 ساله تاکید کرد:" من از باشگاه ، بازیکنان و سران آن بسیار سپاسگزارم، برای من تجربه جدیدی آغاز شده است. من به تازگی وارد باشگاه شده ام و هنوز می بایست چیزهای بسیاری یاد بگیرم. من نیاز به زمان دارم اما در مجموع بسیار خوشحالم."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

11. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،بعد از مطرح شدن نام یوپ هاینکس به عنوان جانشین تیتو بر روی نیمکت مربی گری بارسلونا، این مربی موفق به طور غیر مستقیم این پیشنهاد را به دلیل خستگی و توانایی جسمی رد کرد.
    هاینکس در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی “Sky Sport news” آلمان گفت: "من فکر می کنم که این غیر ممکن است که بعد از پایان ماموریتم در بایرن مونیخ، هدایت تیم دیگری را به عهده بگیرم، می بایست بعد از پشت سر گذاشتن چنین فصلی استراحت کرده و انرژی کسب کنم."

پیش از این نیز این مربی 68 ساله بعد از سپری کردن فصلی موفق و تاریخی در بایرن مونیخ از مربی گری کناره گیری کرده بود.

فاتح جام جهانی 1974 ادامه داد:" من هم اکنون احساس بسیار خوبی دارم و از وقتی که برای خود دارم لذت می برم. این روزها با سرگرمی هایم، ورزش، حیواناتم و از همه مهمتر با باغ بزرگم اوقات خود را سپری می کنم."

بدین ترتیب یوپ هاینکس بازگشت مجدد خود را به مربی گری بسیار نا محتمل دانست. در روزهای گذشته جراید اسپانیایی و به خصوص "El Mundo Deportivo" از هاینکس به عنوان اصلی ترین کاندید مربی گری باشگاه بارسلونا نام برده بودند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

13. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،تیم فوتبال بایرن مونیخ امشب در فینال جام تلکام در مصاف با مونشن گلادباخ با نتیجه 5 بر 1 به پیروزی رسید و برای اولین بار قهرمان این جام شد. در بازی رده بندی نیز بورسیا دورتمند با غلبه بر هامبورگ سوم شد.
    بازی ساعت 21 به وقت تهران در حضور 50000 تماشاگر در استادیوم بروسیا پارک شهر مونشن گلادباخ آغاز شد.
    بایرن با ترکیب اولیه: اشتارک، لام، رافینیا، فن بویتن، بواتنگ، کنتنتو، تیاگو، روبن، ریبری، مولر و کروس پا به میدان گذاشت.بازیکنان علیرغم خستگی بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.گل های بایرن را در این دیدار فرانک ریبری(17) فیلیپ لام(23) تیاگو آلکانتارا(26) آرین روبن(41) و توماس مولر (60) به ثمر رساندند.تگ گل مونشن گلادباخ روی خطای مشکوک پنالتی کونتنتو در دقیقه ی 30 بازی و توسط دِ یانگ به ثمر رسید.این بازی در نهایت با نتیجه 5 بر 1 به سود بایرن به پایان رسید و بایرن قهرمان این دوره از رقابت های جام تلکام شد و جام شیشه ای تلکام را بالای سر برد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

15. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،سرمربی بایرن مونیخ پس از قهرمانی در جام تلکام تاکید کرد تیمش باید طوری بازی کند که قهرمان شود.
    گواردیولا در مورد این دیدار گفت: بازیکنانی حرفه‌ای در اختیار دارم و در باشگاه بزرگی هستم. همه بازیکنان باید تصمیم‌هایی که من می‌گیرم را بپذیرند. من به همین دلیل به بایرن آمدم. همه بازیکنان در طول فصل جاری به میدان خواهند رفت ولی تصمیم گیری در این زمینه به عهده من و همکارانم است. فصلی طولانی در پیش داریم که هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد. می‌دانم که بوندسلیگا، لیگی بسیار قوی است که باید در آن همه حواسمان روی فوتبال متمرکز باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: بورسیا دورتموند و گلادباخ به همراه بایر لورکوزن تیم‌های بزرگی هستند. باید به شکلی بازی کنیم که دوباره در بوندسلیگا قهرمان شویم. اینها همه دیدارهای غیر رسمی ‌ما بودند. شنبه هفته آینده نخستین دیدار رسمی ما است. باید بهترین باشیم.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

17. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،کاپیتان تیم فوتبال بایرن مونیخ وضعیت قهرمان اروپا را با حضور مربی جدید اسپانیایی‌اش خوب توصیف کرده و پیش‌بینی می‌کند وضعیت باوارایی‌ها همچنان بهتر شود. فیلیپ لام گفت: ما از چهار هفته قبل در اردو هستیم. دیدید که در مدت 60 دقیقه بازی مقابل هامبورگ چهار بر صفر جلو افتادیم. این نتیجه نشان می دهد که همه چیز با حضور پپ گواردیولا خوب پیش می‌رود. اما بازیکنان می دانند که کیفیت کار باز هم بهتر خواهد شد.

به اعتقاد فرمانده فاتح فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، بوندس‌لیگا و جام حذفی آلمان پس از یک ماه حضور گواردیولا،‌ در بایرن شرایط ایده‌الی پس از خاتمه دوران طلایی یوپ هاینکس، مربی موفق سابق تیم به وجود آمده است.

لام 29 ساله معتقد است با حضور مربی سابق بارسا در تیم مونیخی، همه چیز خوب و اصولی در حال پیش رفتن است. حتی هم‌تیمی هایش به تدریج با خصوصیات مربی تازه وارد خو می‌گیرند.

در بایرن اتفاقات زیادی روی می دهد. وضعیت کار زیر نظر مربی جدید خوب است و تیم گام به گام خود را به اهداف مورد نظر گواردیولا نزدیک می‌کند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

19. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)