Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 152
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341
    تشکر شده 1,594 در 391 پست

پیش فرض اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

خوب همین طور که از اسمش هم مشخصه این تاپیک فقط مخصوص اخبار است و دادن پست های متفرقه اینجا ممنوعه...........

عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 7 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ادامه ی پیروزی های بایرن مونیخ اینبار در استادیوم خانگیش با نتیجه ی دو بر صفر در مقابل بارسلونا در جام دوستانه اولی هوینس، این بازی اولین بازی بایرن مونیخ با ست لباس سوم تیم بود. آلیانزآرنا باز هم مثل همیشه بدون حتی یک صندلی خالی.

پپ گورادیولا باز هم بایرن مونیخ را بر ترکیب چهار یک چهار یک راهی میدان کرد و گل های بایرن را در این بازی فیلیپ لام در دقیقه ی 14 و ماریو مانژوگیچ در دقیقه ی86 به ثمر رساندند.
    نویر، دانته، بواتنگ، رافینیا، آلابا، تیاگو، لام، کروس، روبن، ریبری، مولر بازیکنان بایرن مونیخ در ابتدای بازی بودند.
    بازیکنان سر شناس بارسلونا نیز از آلبا، سانچز و مسی تشکیل می شدند.

عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،بایرن مونیخ و بارسلونا چهارشنبه شب در چارچوب دیداری تدارکاتی برای تقدیر و تمجید از اولی هوینس، مدیر فعلی و از بزرگان تاریخ باشگاه بایرن رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
    این بازی در حالی با برتری دو بر صفر بایرن مونیخ با گل های فیلیپ لام و ماریو مانژوکیچ به پایان رسید که برای تیاگو آلکانتارا و به خصوص پپ گواردیولا دیداری خاص به حساب می آمد، تیاگو در هفته گذشته به مونیخ آمده است و گواردیولا هم پس از گذراندن دوره ای رویایی به عنوان مربی بارسا و پس از آن یک فصل استراحت، مونیخ را برای ادامه مربیگری خود برگزیده است.
    در پایان این بازی گواردیولا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" روز ویژه ای برای من بود، برای اولین بار در زندگی ام چه به عنوان بازیکن و چه مربی مقابل بارسا قرار می گرفتم. بازی دوستانه بود اما محک خوبی برای بازی سوپر کاپ بود. بارسا همیشه تیم خوبی است، بازی مقابل بسیاری از این بازیکنان که من به خوبی می شناسمشان. بارسا همیشه رقیب سختی برای شکست دادن است."گواردیولا درباره شرایط تیاگو هم گفت:" باید بدانیم که او فقط یک هفته است رسیده، شرایط فیزیکی او تحرکاتش از بقیه کند تر است."بایرن مونیخ با قهرمانی فصل پیش خود در بوندس لیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا با مربیگری یوپ هاینکس، حالا این فرصت را دارد تا قهرمانی در سوپر کاپ آلمان، سوپر کاپ اروپا و جام جهانی باشگاه ها را هم به ویترین افتخارات خود بیافزاید. سرمربی کاتالانی بایرن در ادامه به تمجید از یوپ هاینکس و میراثی که برای او باقی گذاشته است پرداخت و از او تشکر کرد و گفت:" او به من این فرصت را داده تا برای سه جام باقی مانده بجنگم. فقط می توانیم از او ممنون باشیم و نا امیدش نکنیم. بازپروری برای بازی شنبه برابر دورتموند کمی سخت خواهد بود، ولی سعی می کنیم این کار را به خوبی انجام دهیم."بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند شنبه شب برگزار کننده سوپر کاپ آلمان خواهند بود.خبر کوتاه:گوستاوو میخواهم در بایرن بمانماین هافبک برزیلی هر گونه اخبار مبنی بر جدایی اش را رد کرد و به کانال تلویزیونی اشپورت وان گفت:" شما در بایرن باید هر فصل رقابت سختی را تجربه کنید و این فصل نیز شرایط مانند فصول گذشته است."
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،سرمربی بایرن مونیخ از پیشرفت تیمش راضی است اما معتقد است که هنوز به زمان نیاز دارد.
    بایرن مونیخ با وجود نتایج درخشان با یوپ هاینکس در فصل قبل با این مربی باتجربه ادامه نداد و گواردیولا را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.
    گواردیولا که در دوران حضورش در نوکمپ نتایج خیره کننده ای با آبی- اناریها گرفت در دیدارهای آمادگی پیش از فصل با بایرن مونیخ بسیار خوب کار کرده است و دو روز پیش با دو گل از سد شاگردان سابق خود گذشت.سرمربی جدید بایرن مونیخ از شرایط تیم جدید خود راضی است با این حال معتقد است که تیمش هنوز نقاط ضعفی دارد که باید آنها را برطرف کند. او گفت: از پیشرفت اخیر خود خوشحال و راضی هستم با این حال براین باورم که هنوز به زمان احتیاج داریم. هنوز در کارهای هجومی خوب عمل نمی کنیم و باید این ضعف را برطرف کنیم. از نکات جالب توجه دیدار تیم‌های بایرن مونیخ و بارسلونا که تعجب کارشناسان را به دنبال داشت، مالکیت 55 درصدی تیم آلمانی مقابل سمبل مالکیت توپ بود. اتفاقی که برخی آن را به حضور گواردیولا روی نیمکت باواریایی‌ها نسبت داده‌اند و برخی نبود بازیکنان اصلی بارسا را عامل آن دانسته‌اند.بایرن مونیخ در سوپر جام آلمان باید شنبه هفته آینده در ایدونا پارک به مصاف دورتموند برود. گواردیولا درباره این بازی گفت: برای بازی برابر دورتموند کاملا آماده‌ایم. باید برابر این تیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم. چنانچه شکست بخوریم هیچ گونه توجیهی نخواهیم داشت. هر آنچه را که در توان داریم رو خواهیم کرد و بهترین عملکرد خود را برابر دورتموند ارائه خواهیم داد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ تیاگو آلکانتارا بازیکن جدید بایرن مونیخ در مورد دیدار فردا شب برابر دورتموند در سوپرکاپ آلمان گفت: بازی سختی خواهد بود، اما ما در وضعیت خوبی برای پیروزی در این دیدار قرار داریم.
    در مونیخ چه احساسی دارید؟
    "خوب است؛ با چیزهای زیادی وفق پیدا کرده ام. من تنها یک هفته یا کمی بیشتر است که به اینجا آمده ام و در حال حاضر بخشی از این ترکیب پویا هستم، بازی می کنم و به دستور العمل ها و راهنمایی ها گوش می کنم. احساس خوبی دارم، آرام هستم و برای بازی شنبه آینده مقابل دورتموند آماده ام تا اولین جام فصل را با این پیراهن به دست آورم."
    بازی کردن مقابل بارسا چه حسی داشت؟
    "واقعاً عجیب بود. این خیلی عجیب و غریب بود که در تیم مقابل آن همه دوست واقعاً خوب داشته باشی، دوستانی که خیلی چیزها را با آنها در میان گذاشته ام، اما این فوتبال است و ما هم حرفه ای؛ در پایان بازی ما از یکدیگر استقبال کردیم و با لبخندی روی صورتمان همدیگر را در بغل کردیم، و این چیزی است که اهمیت دارد."
    توانسته اید با ویلانوا صحبت کنید؟
    "نه، اما دوست دارم پیامی از حمایتم را برای او بفرستم و آروز کنم که هرچه زودتر خوب شود."
    آیا زندگی تان تغییر زیادی کرده است؟
    "نه، در کل نه؛ من هنوز همان هستم. من به این تغییر نیاز داشتم و این تصمیم شخصی من بود. همه باید فرصت حضور در زمین را داشته باشیم و می خواهیم در ابتدای فصل روی فرم و آماده باشیم."
    آیا احساس می کنید به خواسته تان رسیده اید؟
    "من حالا خوشحال تر از قبل نیستم، چرا که همیشه آدم شادی بوده ام. ما آماده شده ایم تا با تعریف و تمجید هایی که دریافت می کنیم کنار بیاییم، و همچنین وقتی چیزها خوب پیش نمی روند نیز آماده غلبه بر انتقادات هستیم."
    بارسا اکنون مربی جدیدی دارد. آیا فکر نمی کنی قبلاً اگر این چیزها را می دانستی شرایط فرق می کرد؟
    "به تاتا مارتینو به خاطر انتخاب شدنش تبریک می گویم، اما نه؛ من از این تغییر پشیمان نیستم."
    روز شنبه شانس این را دارید تا جام قهرمانی سوپرکاپ را لمس کنید...
    "دورتموند فوتبال واقعاً خوبی ارائه می کند. آنها در طول سال های اخیر خیلی خوب کار کرده اند و این را سال گذشته در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن اثبات کردند. بازی سختی خواهد بود، اما ما در وضعیت خوبی برای پیروزی در این دیدار قرار داریم."
    بازی کردن مقابل کسانی که زمانی کنارشان بازی می کردید چه حسی دارد؟
    "عجیب است اما اکنون چاره ای جز این وجود ندارد."
    آیا بایرن 100% توان خود را به کار گرفت؟
    "بله، ما همیشه می خواهیم با بیشترین تعداد گل ممکن پیروز شویم."
    آیا باید باز هم صبر می کردید؟
    "من تا قبل از شروع رقابت های یورو زیر 21 سال صبر کردم تا بارسلونا با من تماس بگیرد و در مورد وضعیت صحبت کنیم. آنها می دانستند که می تمیل به ترک باشگاه دارم."
    آیا بارسا کاری برای نگه داشتن شما انجام نداد؟
    "هرکسی به فکر خودش است. من می خواستم احساس با ارزش بودن بکنم، و در تیمی باشم که رقابتی باشد! بنابراین تصمیم به ترک باشگاه و پیوستن به بایرن گرفتم. باشگاه هیچ کاری برای حفظ من انجام نداد. من صبر کردم و صبر کردم اما وقتش رسیده بود تا تصمیم بگیرم؛ و من تصمیمم را گرفتم."
    آیا یونایتد هم یکی از گزینه ها بود؟
    "هیچکس پیشنهادی به من نداد. تمام اینها حرفهای رسانه ها بود، که همگی دروغ بودند."
    در مورد مادرید چطور؟
    "رئال مادرید باشگاه بزرگی است اما من بایرن را ترجیح می دهم."
    آیا مادرید با شما تماس گرفت؟
    "به خودم مربوط است!"
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ باشگاه بروسیا دورتموند تصمیم گرفت تا برای جلوگیری از اعتراض هواداران، مراسم خداحافظی ماریو گوتزه را که قرار بود پیش از آغاز دیدار سوپرکاپ آلمان مقابل بایرن مونیخ برگزار شود را لغو کند.
    این ملی پوش آلمانی دو ماه قبل اعلام کرد که با انتقالی 37 میلیون یورویی راه بایرن مونیخ خواهد شد و این خشم هواداران دورتموند را به همراه داشت. با این وجود، باشگاه دورتموند قصد دارد از او به خاطر زحماتی که برای این باشگاه کشیده بود، به طور رسمی خداحافظی کند.
    اما آنها بعد از جلسه ای که با وولکر اشتروث، مدیر برنامه های گوتزه داشتند، تصمیم گرفتند که این مراسم را لغو کنند تا موجب خشم دوباره هواداران نشوند.
    بعد از اعلام انتقال گوتزه، طرفداران دورتموند پیام های توهین آمیز زیادی در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و او هم تصمیم گرفت تا برای دیدار سوپرکاپ در ورزشگاه حاضر نشود و دوره درمانی اش را در مونیخ سپری کند.
    او در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل رئال مادرید دچار آسیب دیدگی شده بود و انتظار می رود از 10 روز دیگر تمریناتش را آغاز کند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ یورگن کلوپ سرمربی بروسیا دورتموند پیش از دیدار تیمش برابر بایرن در سوپرکاپ آلمان گفتکویی را با سایت بوندسلیگا ترتیب داده که باهم آن را مرور خواهیم کرد.
    فصل گذشته فصلی سخت و فشرده برای شما بود ، تعطیلات تابستان توانست خستگی و استرس را از تیم دور کند؟همه ما واقعا نیازمند یک استراحت خوب بودیم، من به همراه میشائیل سورک و یواخیم واتسکه برای شروع فصل جدید برنامه های خوبی داشتیم و توانستیم آنها را اجرا کنیم. برای فصل جدید چالش های زیادی خواهیم داشت، ما آماده شروع با کردن رقابت ها هستیم.

شنبه سوپرکاپ آلمان در سیگنال ایدونا پارک برگزار می شود، این دیدار تا چه حد برای شما اهمیت دارد؟بدون شک سوپر کاپ رقابت مهمی است و برای ما اهمیت زیادی دارد. این رقابت در سایر کشورها هم دارای حساسیت خاصی است. شکی نیست که ما در این مسابقه برای پیروزی بازی خواهیم کرد تا اولین مسابقه رسمی فصل جدید را با موفقت آغاز کنیم.

رقیب شما در این برهه از زمان بسیار قدرتمند است.
    درست است، زیرا ما در مقابل بایرن بازی خواهیم کرد. آن ها در تلکام کاپ بار دیگر قدرت خود را نشان دادند اما در هر حال سوپر کاپ در ورزشگاه ما به انجام می رسد می شود و هر چیزی امکان پذیر است.

آیا به انتقام شکست فینال لیگ قهرمانان فکر می کنید؟باید منطقی نگاه کنیم ما در مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت، قصد داریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و در صورت امکان جام را از آن خود کنیم.

مدافع راست دورتموند در نیم فصل اول چه کسی خواهد بود؟ آیا از گروسکویتز به جای پیژک مصدوم استفاده خواهید کرد؟ در حال حاضر نمی توانم پاسخ دهم. من همچنان در حال تست گزینه های مورد نظر هستم، ما قبل از هر بازی باید همه چیز را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی دورتموند ابراز امیدواری کرد، فصل خوبی را همراه با تیمش پیش رو داشته باشد.
    لواندوفسکی گلزن لهستانی طلایی پوشان دورتموند پس از دریافت جوایز مرتبط با فصل گذشته خود در خصوص فصل پیش رو ابراز امیدواری کرد که فصلی موفق را با دورتموند پشت سر بگذارد.
    لوا افزود: منتظر فصلی خوب هستیم و برای آن اشتیاق زیادی داریم، دیدار سوپرجام می تواند شروع خوبی برایمان باشد و می خواهیم با پیروزی در این جدال فصل را آغاز کنیم.
    متس هوملس نیز در خصوص دیدار سوپرجام برابر بایرن گفت: ما قطعا از این دیدار پیروزی می خواهیم، تیم ما مصدوم و غایبانی هم دارد ولی قطعا یک پیروزی در برابر رقیب مستقیم می تواند نشانه ای از چگونگی موفقیت در رقابت با این تیم در فصل جدید باشد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ دیدار سوپرکاپ باشگاه‌های آلمان در روز شنبه آینده به صورت زنده برای ۱۹۵ کشور دنیا پخش خواهد شد.

در این دیدار بایرن مونیخ، قهرمان بوندسلیگا و جام حذفی آلمان مهمان بورسیادورتموند، فینالیست جام حذفی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک قرار خواهد بود.
    در همین ارتباط ماتیاس سامر، مدیر ورزشی مونیخی‌ها اظهار داشت: پخش مسابقه ما و دورتموند در 195 کشور جهان، باعث افتخار فوتبال آلمان است. همچنین تبلیغ تازه‌ای میان دو تیم قدرتمند و درجه یک اروپا است.
    آخرین رویارویی این دو تیم فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی لندن اواخر بهار انجام گرفت که بایرن 2 بر یک برنده شد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ فردا شب دورتموند و بایرن مونیخ در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دیدار حساس سوپرکاپ آلمان را برگزار خواهند کرد.
    به نقل از سایت رسمی بوندسلیگا، در این مقاله به مقایسه مختصر بازیکنان (ترکیب احتمالی) دو تیم پرداخته شده است.

دروازبانان؛
    رومن وایدنفلر: بیش از یک دهه است که در دورتموند حضور دارد ، با وجود سن نسبتا بالا او همچنان پرنشاط، بی باک و فوق العاده است .
    مانویل نویر: مدت بسیار زیادی نیست که دروازه بان شماره 1 آلمان و بایرن است ولی به عنوان یکی از برترین دروازه بان های جهان از او یاد می شود.

مدافعین راست؛
    سوکراتیس/ گروسکرویتز: هر کدام از این دو بازیکن در صورت حضور در ترکیب صلی دورتموند، کاری سخت پیش خواهند داشت. ولی احتمال حضور سوکراتیس تازه وارد به دلیل تجربه بازی بیشتر در این پست نسبت به کوین، به خصوص در تیم ملی یونان بیشتر است.
    فیلیپ لام: اهل مونیخ، کاپیتان باشگاه و تیم کشورش، که به تازگی سه گانه را به افتخارات خود اضافه کرده است.

مدافعین وسط؛
    هوملس: دروغ نیست اگر بگوییم بازیساز ترین مدافع میانی بوندسلیگاست. او الگویی برای مدافعین میانی جهان و یکی از بهترینِ آنهاست.
    سوبوتیچ: دیوار سخت و استوار صربستانی دورتموند که از بازیکنان مورد علاقه کلوپ محسوب می شود. شاید زوج او و هوملس را بتوانن بهترین زوج خط دفاعی حال حاضر اروپا دانست.
    دانته: بایرن بخش بزرگی از هماهنگی دفاعی را با حضور این مدافع برزیلی بدست آورده است.
    جروم بواتنگ: این ملی پوش آلمانی در دفاع پرتلاش و جنگنده عمل می کند.

مدافعین چپ؛
    مارسل اشملتزر: این ملی پوش آلمانی توانایی مهار کردن حملات حریف را به خوبی داراست.
    داوید آلابا: این جوان تازه کار بسیار خلاق و باهوش است.

هافبک های میانی؛
    اسون بندر: تخصص خاصی در کارهای دفاعی دارد، این موضوع را به خوبی ثابت کرده است، اسون قدرت بالایی در توپ گیری بدون تکل زدن دارد.
    شواین اشتایگر: فصل گذشته بهترین فصل فوتبالی او بود ، او قصد دارد خود را در همین سطح نگه دارد.
    تیاگو آلکانترا: از تازه واردان بایرن محسوب می شود و احتمالا در این بازی فیکس خواهد بود.
    ایلکای گوندوگان: نقش مهمی در میانه میدان دورتموند دارد ، او می تواند عملکرد تعیین کننده ای داشته باشد .
    مارتینز: با حضور در بوندسلیگا رکورد قرارداد جذب بازیکن را در این لیگ شکست. او نقش پر رنگی در موفقیت های بایرن داشته است.
    نوری شاهین: بازگشت به تیم دوران کودکی خود ، او بایرن را به خوبی می شناسد و گلهای زیبایی نیز وارد دروازه تیم رقیب کرده است.

هافبک های تهاجمی؛
    کوبا: این توربوشارژ لهستانی قادر به ویران کردن هر خط دفاعی است.
    تونی کروس: این بازیکن 23 ساله نقشی محوری در بایرن ایفا خواهد کرد.
    روبن: در سمت خود می تواند پایگاه هجومی بایرن باشد.
    رویس: فوق ستاره این جدال، او از ابتدای حضورش در دورتموند درخشیده، رویس حتی می تواند بهتر از این هم باشد.
    ریبری: فصلی رویایی را پشت سر گذاشت، این جادوگر فرانسوی قطعا چشم نواز بازی خواهد کرد.

مهاجمین؛
    اوبامینگ: این فوروارد و یا حتی وینگر سریع، فرصت این را دارد که ارزش های خود را به هواداران متعصب دورتموند نشان دهد.
    توماس مولر: حضور او در ترکیب بایرن هنوز مشخص نشده است ، باید تا شنبه صبر کرد و دید چه پیش می آید.
    لواندوفسکی: بی شک لوا تمام کننده شماره یک بوندسلیگاست.
    ماندزوکیچ: بهترین گلزن بایرن در فصلی که گذشت، با وجود حضور یک ساله در جمع مونیخی ها، قدرت گلزنی این مهاجم کروات تحسین برانگیز است.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ سیستم بازی سرمربی جدید بایرن مونیخ و استفاده از یک هافبک دفاعی، احتمال نیمکت نشینی باستین شواین اشتایگر در فصل آتی را افزایش داده است.
    ماتیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن مونیخ درباره احتمال نیمکت نشینی شواین اشتایگر به خاطر حضور تیاگو آلکانتارا به مجله معتبر Sport Bild آلمان گفت: "این بحث واقعا غیر منطقی است، هیچ بحثی بر سر شواین اشتایگر وجود ندارد، او یکی از ستونهای بایرن مونیخ است و از نظر من بهترین هافبک حال حاضر دنیاست. هیچ کس نباید توانایی های وی را زیر سوال ببرد."
    شواین اشتایگر بعد پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی به خاطر مصدومیت و عمل جراحی، بیشتر تمرینات پیش فصل بایرن را از دست داد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

13. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)