Design & Developed BY Patira

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

juventus اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

تمامی اخبار و حواشی و مصاحبه های بازیکنان و... تیم یوونتوس در این تاپیک قرار میگیره ...

2. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

باید از فرصـت ها استفـاده کرد و مراقـب گالاتاسرای بود

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار مقابل گالاتاسرای در بازی دوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" دیدن نتیجه بازی گالا مقابل رئال عجیب بود. من بازی آن ها را دیدیم و فکر نمی کردم که همچین نتیجه ای رقم خورده باشد. گالا چندین شانس را در مقابل دروازه رئال از دست داد و بعد از آن بود که رئال به گل رسید "

" ایلماز در نیمه دوم فرصت خوبی داشت که از دست داد. بازیکنان گالا در استفاده از موقعیت ناتوان بودند و پس از آن رئال مادرید بود که با ایجاد موقعیت های بسیار شروع به گلزنی کرد "

" اما این بازی بود که ما نباید به آن توجه کنیم و فریب آن را بخوریم. زیرا گالاتاسرای تیمی نیست که ضعیف و شکننده باشد و سزاوار چیز بیشتری در آن بازی بود. پس ما باید مراقب باشیم "

حضور مانچینی بر روی نیمکت گالا ؟

" قطعا از حضور مانچینی خوشحالم. زیرا با بودن او تعداد مربیان حاضر در لیگ قهرمانان افزایش می یابد. او مربی است که در خارج از ایتالیا نیز موفق بوده و افتخاراتی را کسب کرده و من از حضور او بر روی نیمکت گالاتاسرای خوشحالم "

" اگر از من بپرسید که فردا از دیدن او خوشحال خواهم شد من به شما می گویم خیر و من ترجیح می دهم که مقابل گالاتاسرای بدون مانچینی باشم. زیرا ما هرگز تصوری از سبک بازی گالا و تاکتیکی که اتخاذ خواهند کرد نداریم و این کار را برای ما دشوار خواهد کرد. به علاوه مانچینی می تواند برای ما نیـز مشکل ساز شود "

" البته من کاملا تیم گالا را آنالیز کردم و همانطور که گفتم آن ها سزاوار چیزی بیشتر هستند. ان ها هواداران خوبی دارند و به فکر پدید آوردن چیزی جدید مقابل یوونتوس هستند "

" من از ورود مانچینی خوشحالم. زیرا او یکی از با استعدادترین مربی های اروپا است و با اضافه شدن او به گالاتاسرای قطعا نکات مثبت زیادی هم به این تیم اضافه خواهد شد "

" ما نیز تیم قدرتمندی هستیم. چیزهایی که در 2 سال گذشته اتفاق افتاده مانند کسب 2 اسکودتو و 2 سوپر کاپ چیزهای مهمی است که نیاز به توجه بیشتری دارند "

" ما ضمن استفاده از تجربه به طور همزمان از نیرو و انگیزه بازیکنان جوان خود نیز بهره خواهیم برد. کسانی مثل پوگبا که برای ما یک ستاره و بازیکن با استعداد را دارد. ما می خواهیم او در کنار بازیکنان بزرگی مانند پیرلو آموزش ببیند تا آینده یووه ساخته شود "

رقیـب های یووه در سری آ ؟

" ما در گذشته در مورد رقیب های یووه در لیگ بحث کردیم. از ناپولی قدرتمند اینتر و حتی میلان گفتیم. از فیورنتینا که بازیکنان خوبی را به خدمت گرفت و رم که نتایج خوبی گرفت و لاتزیو که تیم قدرتمندی است "

" پس طبیعی بود که انتظار داشتن همچین چالشی را در لیگ داشته باشیم. ما نمی توانستیم از سایر تیم ها چشم پوشی کنیم مخصوصا زمانی که آن ها ستاره های تعیین کننده ای را دارند. اما در عین حال مانند گذشته در بازی ها تنها عملکرد خودمان و کسب 3 امتیاز برای یووه مهم خواهد بود "

" من فکر می کنم که فردا با گالاتاسرای متفاوتی روبرو شویم. من مانچینی را مربی خوش فکر می دانم. او مطمئنا در گالا تغییراتی را ایجاد خواهد کرد و تیم ِ او تغییر تاکتیک می دهد "

" ما در بازی با کپنهاگن فرصت های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم. ضمن اینکه دروازه بان آن ها و تیم کپنهاگن خوش شانس بود ما نیز دقت زیادی نداشتیم "

" اما من ترجیح می دهم که در بازی ها همیشه رو به جلو باشیم و موقعیت های زیادی را خلق کنیم. این تفکر و اعتقاد ما برای رویارویی با حریفان اسـت "

" رسیدن توز به بازی با گالا برای ما مهم است. زیرا ما در بازی اول موفق نبودیم و در عین حال رئال موفق به پیروزی پر گل شد. ضمن اینکه گالاتاسرای تیمی با بازیکنانی خوب و سطح بالا است "

" البته من برای مقابله به گالا به تمام بازیکنانم نیاز دارم. اکنون فرصت استفاده از پیرلو است. کسی که می توان مانند همیشه تعیین کننده باشد. من نمی توانم مُنکر تاثیر او در بازی های یوونتوس باشم "

وضعیت میرکو ؟

" ووچینیچ پس از بازگشت از تیم ملی کمی دچار مصدومیت بود. او در چند جلسه تمرینی ما هم حضور نداشت زیرا کمی از ناحیه پاشنه پا احساس درد داشت . اما او اکنون با ما تمرین می کند و بهتر است و باید فردا در مورد استفاده از او تصمیم بگیرم "

" همچنین مارکیزیو که بعد از مصدومیت برای ما بازی کرد. اما باید دانست که بازگشت بعد از مصدومیت کمی باعث خستگی و تحلیل نیرو می شود و در مورد او نیز هنوز تصمیم گرفته نشده اسـت "

دروگبا ؟

" او بازیکن است که در خط حمله همه کار می کند. در حقیقت او مانند یک راننده و رهبر در خط حمله تیم را به جلو می برد و در خط حمله بسیارخطرناک است. او هر روز در حال بهتر شدن و پیشرفت است و حرف خود را تنها در زمین مسابقه می زند "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یوونتوس باید گالاتاسرای را شکسـت دهد

آلسیو تاکیناردی هافبک دفاعی سابق یوونتوس که 261 بازی را برای بانوی پیر انجام داده از دربی دلاموله و مصاف فردا شب یوونتوس-گالاتاسرای می گوید .

" کونته می خواست که دربی با هیجان تر و زیباتری باشد اما همیشه این دیده نمی شود و در نهایت نتیجه ارزیابی می شود "

" هر دو تیم ویژگی های خاص خود را در بازی داشتند اما رک می گویم که یک نمایش بد با توقف زیاد را شاهد بودیم و البته این تیم تورینو بود که علاقه ای به بازی کردن نداشـت "

" پوگبا بازیکن فوق العاده است که در مقابل دفاع حریف کارایی خوبی دارد توانایی بهم زدن نظم دفاع را دارد و به نظرم او می تواند در سال های آینده به یک قهرمان بزرگ تبدیل شود "

" او دفاع حریف را به خوبی بهم می ریزد و نقش یک ویرانگر را دارد اما شاید دقت و حسابگری پیرلو را نداشته باشد و این تنها ضعف او باشد "

" فکر می کنم که یوونتوس حساب ویژه ای در اروپا باز کرده و برای این مسابقات انگیزه زیادی دارد. البته کونته به بازیکنانی نیاز دارد که بتوانند تفاوت ایجاد کنند و تیم را بالا ببرند. لختشتاینر و آزاموا نه روبن هستند نه رونالدو و نه ریبری "

" بازی به کمک هافبک ها باز می شود و این هافبک های تیم هستند که باعث جهش تیم می شوند. پس اگر کونته به فکر یک عنوان معتبر در اروپا است باید بعضی چیزها را تغییر دهد "

" یوونتوس به یک بازیکن ماهر مانند نانی نیاز دارد. کسی که بتواند تفاوت را در خط هافبک و پشت سر مهاجمین ایجاد کند و در اروپا شما گاهی لازم دارید که از همچین بازیکنان بزرگی بهره ببرید. مانند ناپولی که بازیکنان خوبی در خط هافبک دارد. بازیکنانی سرعتی و تعیین کننده "

بازی با گالا ؟

" مطمئنا گالاتاسرای می آید که شکست مقابل رئال را جبران کند. آن ها با مربی جدید و بازیکنانی مانند اسنایدر در پی جبران و شکست یووه هستند و یوونتوس باید با دقت بازی کند زیرا شدیدا به 3 امتیاز نیاز دارد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

حالا نوبـت گالاتاسـرای اسـت

پـُل پوگبا ستاره جوان یوونتوس که در بازی با تورینو هم روند وثبت خود را ادامه داد تا همچنان جز بهتریـن ها یووه باشد برای بازی با گالا و شکسـت تیم ترکیه ای لحظه شماری می کنـد .

" ما میدانیم که بازی با گالاتاسرای بازی مهمی برای ما محسوب میشود، باید در این بازی برنده باشیم که البته این اصلا آسان نخواهد بود. من نمی دانم که بازی با گالا در صعود ما به مرحله بعد تاثیری دارد یا نه اما ما مطمئنا بعد از تساوی مقابل کپنهاگن ما به شکسـت گالاتاسرای می اندیشیم "

" از گلی که به تورینو زدم خوشحالم. این یک گل سرنوشت ساز بود و یکی از بهترین گل های من بود. اما مهم تر از گل زنی من پیروزی تیمی بود که شایسته ان بودیم "

" تورینو با 10 نفر دفاع می کرد و بخاطر این ما مجبور بودیم که تغییر تاکتیک دهیم، البته دفاعی بازی کردن تیم ها مقابل ما طبیعی است. تورینو بازی بسته ای را انجام می داد اما ما توانستیـم با سخـت کوشی بالا به آن ها گل بزنیـم. هنگامی که تورینو در دفاع متمرکز و بسته بود واقعا فضایی برای حمله و نفوذ وجود نداشـت "

پوگبا در ادمه از بازی در یووه در این فصل و فرصت زیادی که برای بازی داشته می گویـد " از قرار گرفتن در هیچ پستی در زمین ترس ندارم. من به عنوان یک مدافع می توانم رو به عقب هم بازی می کنم و یا حتی در خط حمله باشم . من در هر جای زمین می توانم در کنار این قهرمانان بازی کنـم "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

بازیکنان دعوت شده برای بازی مقابل گالاتاسرای

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، نام 22 بازیکن را در لیست خود برای جدال فردا شب مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

مارتین کاسرس، سیمونه په په و روبینیو همچنان به علت مصدومیت در این لیست جایی ندارند. کارلوس توز که پیش از این حضورش مقابل گالاتاسرای در هاله ای از ابهام قرار داشت، در این لیست حضور دارد.

لیست 22 نفره ی آنتونیو کونته برای این بازی به شرح زیر می باشد:

بوفون، کیه لینی، اوگبونا، پوگبا، مارکیزیو، ووچینیچ، توز، ده چلیه، جووینکو، پلوزو، یورنته، بارتزالی، بونوچی، پادویین، پیرلو، آساموا، ویدال، لیختشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ایسلا، چیتی.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

آخرین تمریـن یـوونتوس

یوونتوس که برای بازی حساس با گالاتاسرای اماده می شود امروز آخرین تمرین خود را هم در زمین وینوو برگزار کرد .

در تمرین یوونتوس کارلوس توز مهاجم آرژانتینی یووه که در بازی تورینو مصدوم شده بود حضور نداشت اما با این حال بر اساس اخبار او برای بازی فردا در ترکیب اصلی یووه خواهد بود .

در طرف دیگر پیش بینی می شود مهاجم 30 ساله یووه یعنی میرکو ووچینیچ فردا زوج توز در خط حمله یوونتوس باشد .

در خط هافبک نیز بین کلودیو مارکیزیو و پوگبا یک بازیکن در ترکیب قرار خواهد گرفت حضور ویدال، پیرلو ، لختشتاینر و آزامـوا نیز در یوونتوس تقریبا قطعی به نظر می رسد .

ضمن اینکه در مقابل دروازه جانلوئیجی بوفون ، بارزالی ، بونوچی و کیلینی حضور خواهند داشـت .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    نیمار
    اسم واقعی شما
    حسین

BrazilRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,369
    تشکر شده 113 در 67 پست

ویترین امتیازات

خیلی خیلی عالیه با تشکر

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

آنتونيو کونته، سرمربي يوونتوس پس از توقف تيمش برابر گالاتاسراي گفت: بسيار نااميد شديم. ميتوانستيم در اين ديدار پيروز باشيم، اما در لحظات آخر دروازهمان باز شد. روي يک اتفاق ساده دروازهمان باز شد، خيلي حيف شد که نتوانستيم در اين ديدار پيروز باشيم. وقتي دقيقه 87 گل ميزنيد و بلافاصله دروازهتان باز ميشود خيلي ناراحت کننده است. بايد تمرکزمان را در اين ديدار بيشتر کم ميکرديم. بازيکنانم تلاش زيادي کردند تا بتوانند اين بازي را با پيروزي به پايان برساند.

به گزارش ايسنا،يوونتوس پس از دو تساوي برابر کپنهاگن و گالاتاسراي با دو امتياز پس از رئال مادريد در رده دوم گروه خود قرار دارد.

آنتونيو کونته درباره وضعيت تيمش در گروه b ليگ قهرمانان اروپا گفت: کارمان اکنون براي صعود خيلي سخت شده است اما نبايد نااميد باشيم. بايد تا لحظه آخر بجنگيم. اگر به خوبي بتوانيم بازيمان را در اين گروه به پايان برسانيم ميتوانيم صعود کنيم. اگر اين کار را نکنيم به اين معناست که بقيه تيمها از ما بهتر بودهاند.

سرمربي يوونتوس درباره اشتباهات فردي بازيکنانش برابر گالاتاسراي گفت: ترجيح ميدهم تا درباره مسائل تاکتيکي صحبت کنم، نه اشتباهات فردي. وقتي بازي را تحليل کنيم اشتباهاتمان را خواهيم فهميد.

کونته درباره شيوه تدافعي يوونتوس برابر گالاتاسراي گفت: پنج مهاجم در تيممان هستند که امشب همه آنها بازي کردند. همه اين بازيکنانها براي من مهم هستند. هر اتفاقي که بيفتد و نتيجه نگيريد مردم شما را مقصر ميدانند. نميتوانم از همه مهاجمانم به صورت ثابت بازي بگيرم. اکنون ووچينيچ و ليشتاشتاينر مصدوم هستند. بايد منتظر بمانيم تا پزشکان تيم مدت دوري آنها را اعلام کنند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

اشتبـاه کردیم و بایـد درس بگیریم

آنتونیو کونته پس از بازی با گالاتاسرای در حای که از عملکرد شاگزدان خود در حفظ نتیجه راضی نیست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

" من واقعا ناراحت هستم و عذر خواهی می کنم بخاطر همچین عملکردی. ما 3 گل بد را در بازی قبلی و این بازی خوردیم که هرگز قابل قبول نبود. من واقعا متاسفم "

" ما باید واقعا بیشتر از این مراقب باشیم. من متوجه وضعیت بازیکنان نمی شوم ! آن ها نتوانستند گلی که به سختی زده بودند را حفظ کنند و نتیجه را به نفع خود تمام کنند "

" ما در طول هفته بارها در مورد اشتباهات چه در دفاع و حمله توضیح داده بودیم . همیشه اشتباهات مهاجمین مهم شمرده نخواهد شد. ما تمرکز بیشتری را در دقایق آخر بازی نیاز داشتیم "

" من انتظار داشتم که بازیکنانم در بالاترین سطح خود و بهترین شرایط باشند. اگر شما 3-3-4 را پیشنهاد می کنید ما نیاز به استفاده از جناحین داریم . خوب ما امروز خیلی موفق نبودیم و آمر خوبی از سانتر از کناره ها بدست نیامده "

" هم لختشتاینر هم ووچینیچ دجار مشکل عضلانی شده اند و فردا وضعیت آن ها بررسی می شود. امیدوارم که چیز جدی نباشد اما با این حال نیاز است استراحت کنند تا بهبود یابند "

" ما گل اول را خوردیم در حالی که بازی را در دست داشتیم و به گالاتاسرای فشار می آوردیم. پس از آن بود که گالا عقب نشینی کرد و ما حتی کمی بیش از حد به استفاده از توپ ها بلند روی آوردیم "

" پس از آن بازی را در دست گرفتیم. ما گل پیروزی را زدیم و یک دقیقه بعد در دقیقه 88 گل مساوی را خوردیم. این تقریبا چیز عجیب و غیر منتظره ای برای ما بود و ما متاسفانه 3 امتیاز مهم را که سزاوار آن بودیم از دست دادیم "

" برای پشیمانی فرصت زیادی نداشتیم و بازیکنانم برای جبران آمدند. اما دقایق آخر بازی همه بازیکنان می خواهند دروازه تیم خود را مراقبت کنند و گویا دروازه ها کوچـکتر می شوند ! "

" من فکر می کنم که گالاتاسرای بسیار خوب و زیبا 1-1-4-4 را بازی کرد و انتظار چنین بازی هم از آن ها داشتیم "

" آن ها از 2 اشتباه ما استفاده کردند و ما گل خوردیم. شاید اگر در بازی جستجو کنید ما اشتباه بیشتری نداشته باشیم. اما اکنون زمان نا امیدی نیست "

" درست است که در 2 بازی مهم 4 امتیاز حساس را از دست دادیم و مانند این بود که یک چاقو بین دندان ها ما فرو رفـت و این بسیار دشوار و دردناک است "

" اما ما اکنون راهی جز تلاش دوباره برای نتیجه گیری در سایر بازی ها نداریم. ما باید از این بازی ها و اتفاقات درس بگیریم .لیگ قهرمانان میدان بزرگی برای همه تیم ها است و جایی است که ثانیه ها تعیین کننده هستند "

" اما من همیشه می گویم که در فوتبال باید آرام بود. اگر ما موفق به عبور از مرحله گروهی شیم یعنی بهتر از سایر تیم ها بوده ایم و اگر موفق نباشیم یعنی سایر تیم ها مانند گالاتاسرای از ما بهتر بودند و در آن حالت ما باید دیگر تیم ها را ستایـش کنیم "

" اکنون نگاه ما باید به بازی های لیگ و جدال حساس با میلان باشد. بعد از هر بازی باید اتفاقات تلخ را فراموش کرد و فقط باید درس بگیریم تا شاهد اشتباهات این چنینی مقابل تیم ِ دیگری نباشیم "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یوونتوس - میلان

زمان : یکشنبه، 18 مهرماه 1392

ساعت 22:15 به وقت تهران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

این آمار:

موقعیت 27 به 6 نتیجه 2-2!!!!!!

اینم رئالشون اینا.

موقعیت 17 به 11 نتیجه 6-1

بازی قبلی"

موقعیت 25 به 8 نتیجه 1-1!!!!!!

موقعیت 22 به 8 نتیجه 4-0

13. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)