Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

juventus اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

تمامی اخبار و حواشی و مصاحبه های بازیکنان و... تیم یوونتوس در این تاپیک قرار میگیره ...

2. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

هدف اول ما : سوپرکاپ

کارلوس توز مهاجم آرژانتینی یوونتوس امشب در گفتگو با رسانه های کشورش حضور پیدا کرد و در مورد آخرین شرایط تیم تورینی و مسابقات پیش رو صحبت کرد.

توز که تمرینات خوبی را با یووه پشت سر گذاشته گفت: "من در کنار سایر بازیکنان یووه روزهای سختی را پشت سر می گذاریم و همیشه در حال تمرین و سخت کار کردن هستیم تا به مرز آمادگی دست پیدا کنیم."

"ما در مسابقات آمریکا حضور داریم اما هدف اصلی ما دیدار با لازیو در سوپر کاپ می باشد و می خواهیم اولین بازی رسمی خود را با قهرمانی آغاز کنیم و سر آغاز خوبی برای فصل پیش رو داشته باشیم."

"کادر فنی تیم در حال بررسی سیستم های مختلف هستند و ما تمرینات سخت و متنوعی را انجام می دهیم تا به سیستم مورد نظر سرمربی برسیم و بتوانیم خود را برای مسابقات رسمی آماده کنیم."

"مربی تیم ما اصرار زیادی به سیستم خود دارد زیرا ما برای آن بسیار آماده هستیم و کونته اعتقاد شدیدی به افکار خود دارد و من تمام توان خود را برای بازی در تاکتیک های او به کار خواهم گرفت و سایر بازیکنان نیز به دنبال همین هدف هستند."

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یوونتوس هنوز قوی ترین تیم ایتالیاست

مارک یولیانو مدافع اسبق باشگاه یوونتوس که قهرمانی های زیادی را با پیراهن سیاه و سفید یووه به دست آورد، بر این باور است که بانوی پیر همچنان بهترین تیم ایتالیاست.

وی در این رابطه گفت: "یوونتوس هنوز هم قوی ترین تیم ایتالیاست و قطعآ بیشترین شانس را برای فتح اسکودتو در این فصل دارد. مدیریت یوونتوس خریدهای خوبی کرده است، بازیکنان بزرگی مثل توز، یورنته و اگبونا آمده اند که تیم را برای کونته بهتر کرده اند."

یوونتوس برای فتح اروپا آماده هست؟ یوونتوس قطعآ میتواند در اروپا بسیار خوب کار کند. توز یک قهرمان است و مناسب برای سبک بازی کونته، درحالی که یورنته نیز میتواند تعداد خوبی گل را در اروپا تضمین کند.

فیورنتینا و ناپولی میتوانند یوونتوس را متوقف کنند؟ "این دو تیم در ترانسفر خوب عمل کرده اند اما یوونتوس مدعی اصلی کسب اسکودتو است.فیورنتینا و ناپولی تیم خود را و توانایی رقابت کردن خود را بهتر کرده اند اما یوونتوس هنوز هم یک لول بالاتر از تیم های دیگر است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

تفاوت بین یووه و دیگر تیم ها نامش کونته است

فرانچسکو مورینی بازیکن اسبق باشگاه یوونتوس که طی سال های 1969 تا 1980 پیراهن یووه را بر تن می کرد به تمجید از انتونیو کونته سرمربی تیم یوونتوس پرداخت.

نبرد بر سر اسکودتو نامطمئن شروع میشود: واقعآ اینطور خواهد بود؟
    با وجود اینکه تیم های دیگر خود را بسیار تقویت کرده اند اما یوونتوس را مدعی اصلی کسب اسکودتو میدانم.

بازیکنان بسیار خوبی از خارج..
    تا چند سال پیش دیگر هیچ بازیکنی نمی خواست به ایتالیا بیاد و اما الان به خاطر بحرانی که فوتبال اسپانیا پیدا کرده قهرمانان زیادی دارند به ایتالیا سفر می کنند.

بهترین خرید ؟
    توز. به نظرم یک بازیکن بسیار بزرگ است و هر کجا که بوده خوب کار کرده.

رقیبان یووه در راه اسکودتو ؟
    فیورنتینا و ناپولی برای جایگاه های نخست جدول خواهند جنگید.این دو تیم ترانسفر فوق العاده ای را داشته اند.

به چه دلیل یوونتوس را مدعی اصلی کسب اسکودتو میدانید ؟
    به دلیل ترکیبی یک دست و خوب و همچنین حضور آنتونیه کونته که او مهمترین عامل محرک یوونتوس است. رقیبان زیادی سیستم یا مربی خود را عوض کرده اند و حداقل در شروع کار تاوان آن را خواهند داد. بدست آوردن ثبات همیشگی، مهمتر از یک خرید بیشتر یا کمتر در ترانسفر است.

چه نظری درباره ی یورنته دارید ؟
    یورنته تضمینی برای پیروزی است. تقریبآ پارسال بیکار بود اما انتقال او بدون هیچ هزینه ای کار هوشمندانه ای بوده است.

سورپرایز یووه در فصل 2013/14 ؟
    پوگبا. به نظرم بتواند به ترکیب اصلی برسد. مارکیزیو فصل قبل پرنوسان بود و پوگبا میتواند در ترکیب اصلی به جای او بازی کند.

6. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

کنته: باید با انگیزه تر ظاهر شویم

آنتونیو کنته سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از دومین شکست در تورنمنت هشت جانبه گینس در کشور آمریکا در خصوص شرایط مسابقه و بی‌انگیزگی یوونتوس صحبت کرد
    یوونتوس صبح امروز ۳-۱ مغلوب تیم لس آنجلس گلکسی شد، کنته در این خصوص گفت:
    ” از زمان حضورمان در آمریکا پیروز نشده‌ایم، اکنون زمان تغییر این وضعیت است. باید انگیزه و تشنگی بیشتری برای موفقیت از خود نشان دهیم، بوفون صحبت منطقی کرد و گفت نباید بعد از دو قهرمانی در ایتالیا زیاده روی کرد و خطر در نزدیکی ماست. امروز نگاه می‌کنم که خطر همینجاست. ما باید سطح تمرکز خود را افزایش دهیم. باید این وضعیت را تغییر دهیم.”
    یوونتوس در آخرین مسابقه خود در آمریکا باید به مصاف بازنده دیدار اینتر- والنسیا رود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

من دیوانه نیستم

جورجو کیه لینی مدافع ارزشمند و ملی پوش تیم یوونتوس در جدید ترین مصاحبه ی خود به پیشنهاد تیم رئال مادرید اشاره کرد و جدایی از یووه در این شرایط را دیوانگی خواند.

جورجو در این باره گفت: "هر سال تابستان شایعات زیادی در مورد جدایی من و مارکیزیو شنیده می شود و این صحبت ها در چنین روزهایی از سال طبیعی به نظر می رسد اما همه این ها فانتزی های فوتبال هستند."

"من بازیکن یوونتوس هستم و به برنامه های این باشگاه اعتقاد کامل دارم و در این شرایط ترک قهرمان ایتالیا دیوانگی است و من چنین تصمیمی ندارم. آن هم وقتی که پروژه یووه کلید خورده باشد حتی اگر رئال به دنبالت باشد. ماروتا به طور واضح گفت که یوونتوس یک باشگاه فروشنده نیست."

وی در مورد شرایط اردوی تمرینی گفت: "بر اساس تصمیم کادر فنی ما امسال به کشور آمریکا آمدیم تا تمرینات آماده سازی خود را برای شروع فصل در این کشور برگزار کنیم و تا امروز تمرینات بسیار خوبی را برگزار کرده ایم."

"یوونتوس بازیکنان خوبی را برای این فصل خریداری کرده و همین موضوع می تواند به قوی تر شدن ما کمک کند تا در طول فصل نمایش بهتری داشته باشیم."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط king123 : 08-05-2013 در ساعت 10:05

10. کاربر روبرو از پست مفید king123 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

گزینه ای برای سال آینده

ماروتا مدیر نقل و انتقالات تیم یوونتوس علاقه ی زیادی به خرید بازیکنانی دارد که از مدت زمان قرار داد آنها تنها یک سال باقی مانده و در این میان ویدیچ مدافع ارزشمند باشگاه منچستر جدید ترین نام برای پیوستن به یووه می باشد.

یوونتوسی ها که از سال ها قبل یکی از مشتریان ویدیچ بودند اکنون شرایط این بازیکن را برای سال آینده مناسب می بینند و ماروتا تصمیم دارد مذاکرات ابتدایی خود را برای خرید این بازیکن آغاز کند.

ویدیچ که مدافع ارزشمندی به حساب می آید تنها یک سال با تیم منچستر یونایتد قرار داد دارد و ماروتا تصمیم دارد این بازیکن را برای فصل آینده خریداری کند.

بازیکن صربستانی که 31 سال سن دارد از سال 2006 به منچستر پیوسته و 186 بار پیراهم قرمز این تیم را بر تن کرده است. او توانایی بازی در تمامی نقاط خط دفاع را دارا می باشد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

برگشت کونته به 4 - 3 - 3 ؟

یوونتوس در مسابقات بین المللی آمریکا نتایج بسیار ضعیفی را کسب کرده و در مقابل تیم های اورتون انگلیس و گالکسی آمریکا موفق به کسب پیروزی نشده و این در حالی است که کونته در این دو بازی از سیستم 3 - 5 - 2 استفاده کرد.

بازیکنان کونته در این دو مسابقه علاوه بر عدم کسب نتیجه، نمایش بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشتند و همین موضوع سبب شد تا شایعات زیادی در مورد تغییر سیستم یووه شنیده شود.

بانوی پیر در هر دو دیدار با سیستم 3 - 5 - 2 به میدان رفت ولی نمایش بازیکنان یووه دور از انتظار بود و حتی بازیکنان اصلی نیز نتوانستند بازی قابل پسندی را از خود به نمایش بگذارند و شایعات در مورد تغییر تفکرات کونته به گوش می رسد.

امروز رسانه های ایتالیا مدعی شدند کونته تصمیم دارد در دیدار بعدی تیم خود را با سیستم 4 - 3 - 3 به میدان بفرستد و از مثلت توز - یورنته - ووچینیچ در خط حمله ی خود استفاده کند.

در خط دفاعی کیه لینی به سمت چپ باز خواهد گشت و بونوچی - بارتزالی در خط دفاع انجام وظیفه خواهند کرد و لختشتاینر در سمت راست دفاع بازی می کند.

البته گزینه های کونته برای خط میانی همچنان مشخص نیست و او از میان بازیکنان آماده ی خود در خط میانی تنها به سه نفر برای حضور در ترکیب اصلی نیاز دارد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

شاید از فوتبال خداحافظـی کنم

الساندرو دل پیـرو کاپیتان سابق و مهاجم اسطوره ای یـوونتوس اکنون با تیم سیدنی در اردو پیش فصل در کشور ایتالیا حضور دارد. او که در ایتالیا همواره جز محبوب ترین چهره ها بوده در کنفرانسی خبری شرکت کرد تا با خبرنگاران و در اصل با هواداران پرشمار خود در سراسر جهان صخـبت کند.

" یوونتوس در وضعیت مهم و حساسی است. زیرا دفاع کردن از عنوان قهرمانی همیشه برای شما این مزیت را به همراه دارد که جلوتر از سایر تیم ها قرار دارید "

" شکست در بازیهای دوستانه نباید باعث نگرانی بازیکنان یووه شود. گاهی شما در مقابل تیم هایی قرار می گیرید که ممکن است در اردو پیش فصل آمادگی بیشتری را کسب کرده باشند "

" یا حتی حریفانی که رقابت های خود را در لیگ شروع کرده اند و آماده تر هستند نکته دقیقا همینجا است. یوونتوس قدرت و پتانسیل زیادی دارد و خریدهای جدید یووه این اجازه را می دهد که با کسب آمادگی کیفیت واقعی خود را نشان دهند "

" من 19 سال فشرده را در دنیای فوتبال بوده ام. گاهی اوقات با خود می گویم که دوباره به دنیای یوونتوس بازگردم. من آخرین روز را به یاد می آورم که در ورزشگاه جدید توانستیم اسکودتو را بدست آوریم و استقبال گرم و صمیـمی هواداران برای من که مثله یک جام دیگر بود "

" من هرگز تشکر و قدردانی از هوادارانی که در آن جشن زیبا بودند را فراموش نخواهم کرد. در این سن برنامه ریزی ها کوتاه مدت هستند. ممکن است که امسال آخرین سال فوتبالی من باشد و شاید هم نه .. بعد از کریسمس درباره آن تصمیم خواهم گرفت "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یک شکست دیگر در ضربات پنالتی + دانلود گل ها

یوونتوسی ها آخرین دیدار خود در سری رقابت های جام بین المللی آمریکا را مقابل اینتر میلان برگزار کرذند و در این مسابقه هم شکست دیگری را پذیرفتند و بدون کسب پیروزی در مکان اخر جدول قرار گرفتند

یوونتوس در ابتدا با ترکیب بوفون، بونوچی، کاسرس، کیه لینی، لختشتاینر، پیرلو، آساموا، ویدال، مارکیزیو، توز و ووچینیچ به میدان رفت و کونته سرمربی یووه یورنته را بر روی نیمکت قرار داده بود.

بازی با حملات ابتدایی تیم اینتر آغاز شد و بازیکنان این تیم با استفاده از کناره های زمین سعی در رسیدن به دروازه ی یووه را داشتند و در همان دقیق ابتدایی ریکی می توانست دروازه ی یووه را باز کند.

رفته رفته یوونتوس صاحب توپ و میدان شد ولی نمی توانست از برتری خود استفاده کند و عدم هماهنگی میان بازیکنان در فاز تهاجمی بسیار ملال آور بود و یووه نمی توانست راهی برای رسیدن به دروازه ی اینتر پیدا کند.

در حالی که بازی به دقیقه ی 30 رسیده بود باز هم اشتباه مسلم خط دفاعی و عملکرد ضعیف بوفون در دفع توپ باعث شد تا ریکی مهاجم تیم اینتر دروازه ی بوفون را باز کند و اینتر با یک گل پیش بیفتد.

شاگردان کونته در ادامه بازی سریعتری را به نمایش گذاشتند اما باز هم نتیجه ای در بر نداشت و بازی به لحظات پایانی در نیمه اول نزدیک می شد که داور دیدار یک ضربه ی پنالتی به سود یووه اعلام کرد.

ویدال بازیکن همیشه ی موثر یووه پشت توپ ایستاد و با ضربه ای دیدنی دروازه ی هندانویچ را باز کرد تا بازی در آخرین دقایق به تساوی کشیده شود.

در ابتدای نیمه دوم کونته تغیراتی را در ترکیب تیم خود لحاظ کرد و نفراتی چون استوراری، ایزلا و ده چلیه وارد زمین شدند و بوفون، لختشتاینر و اساموا زمین بازی را ترک کردند.

در نیمه دوم هم نمایش دو تیم تغییر خاصی نداشت و تعویض های زیاد از سوی دو سرمربی باعث شد تا تیم ها نتوانند شکل منظمی به خود بگیرند و امار اشتباهات از سوی بازیکنان هر دو تیم بسیار بالا بود.

تلاش دو تیم در نود دقیقه با همان تساوی 1 - 1 به پایان رسید و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و اینتر موفق شد یوونتوس را در ضربات پنالتی شکست دهد.

شرح ضربات پنالتی
    جووینکو ضربه ی خود را به دستان دروازه حریف کوبید
    گوارین بازیکن اینتر نیز موفق به گل کردن ضربه ی پنالتی خود نشد
    مارکیزیو ضربه ی دوم یوونتوس را به گل تبدیل کرد
    رانوکیا هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
    یورنته بازیکن اسپانیایی ضربه ی پنالتی خود را به گل تبدیل کرد
    ریکی مهاجم اینتر ضربه ی خود را به زیبایی وارد دروازه کرد
    پیرلو بر خلاف بازی قبل این بار پنالتی خود را به گل تبدیل می کند
    ایکاردی بازیکن اینتر هم ضربه ی خود با گل کرد
    ویدال بازیکن شیلیایی یووه پنالتی بعدی را به گل تبدیل کرد
    بلفودی پنالتی اینتر را وارد دروازه استوراری کرد
    اوگوبنا مدافع یوونتوس هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
    اولسن هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
    کاسرس بازیکن اروگوئه ای ضربه ی بعدی را وارد دروازه اینتر می کند
    اندرئولی هم ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند
    ضربه ی کیه لینی با خوش شانسی وارد دروازه اینتر می شود
    پریرا هم ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند
    ده چلیه پنالتی بعدی را به گل تبدیل می کند
    جاناتان هم دروازه ی استوراری را باز می کند
    ایزلا دیگر بازیکن شیلیایی یووه ضربه ی خود را از دست می دهد
    کاریتزو دروازه بان اینتر ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

خسته بودم اما ناگهان اسم یکی از بزرگ ترین تیم ها جهان به میان آمد

کارلوس توز بازیکن آرژانتینی یوونتوس که به کارلیتوس ملقب است در جدید ترین مصاحبه ی خود به گذشته ی خود در باشگاه های انگلیسی و فکر خداحافظی از فوتبال اشاره کرد.

کارلیتوس در جدید ترین مصاحبه ی خود گفت: "لحظاتی می رسد که شما خسته می شوید ؛ از فوتبال خسته می شوید . من قصد داشتم از فوتبال خداحافظی کنم اما ناگهان اسم یکی از بزرگترین تیم های جهان ، یوونتوس ، به میان امد."

"من همیشه می گفتم که در 28 سالگی از فوتبال خداحافظی خواهم کرد و این اتفاق بعداز مشکلاتی که با مانچینی داشتم نزدیک بود به وقوع بپیوندد . من 6 سال در انگلیس بودم اما هیچ کسی حتی یک سنت هم برای ماندن من در انجا حاضر نبود خرج کند . من با یونایتد لیگ قهرمانان و لیگ برتر و با سیتی FA کاپی که سال ها موفق به بردن آن نشده بودند را بردم . من همه جام ها را برده بودم ."

وی در مورد تیم ملی کشورش گفت: "بازی های ملی دیگر گذشته است . من چیز دیگری برای گفتن در این زمینه ندارم زیرا اگر چیزی بگویم ممکن است به نظر برسد که من درخواست می کنم که دوباره به تیم ملی بازگردم .

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)