Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

juventus اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

تمامی اخبار و حواشی و مصاحبه های بازیکنان و... تیم یوونتوس در این تاپیک قرار میگیره ...

2. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

کاپیـتان دل پیـرو در راه ایتالیا

الساندرو دل پیـرو کاپیتان سابق و محبوب یوونتوس که همیشه در قلب طرفداران پر شمار خود خواهد ماند برای اردو تابستانی به همراه تیم باشگاهی خود یعنی اف سی سیـدنی به ایتایا خواهد آمد تا هم آماده فصل بعدی Aلیـگ شود و هم با طرفداران خود دیدار کند .

در همین ارتباط دل پیرو در سایت شخصی خود پیغامی برای هواداران خود ارسال کرده است :

" من اکنون می توانم به طور رسمی این خبر را اعلام کنم و من واقعا از اعلام این خبر خوشحالم . یک دوره تمرینی تابستانی را از 3 تا 22 آگوست با سیدنی در ایتالیا خواهیم گذراند به میزبانی شهر جسلو . پس من به ایتالیا باز خواهم گشت و من تنها نخواهم بود .

من بسیار هیجان زده هستم بخاطر اینکه چند روزی را در شهری سپری می کنم که روزی به عنوان کودک به همراه خانواده و دوستانم در آنجا بودم. و من این را انجام خواهم داد در هیجان انگیز ترین زمان سال, هنگامی که شهر از هر زمان دیگری زیباتر است .

مطمئن هستم که ما در محیط مناسبی برای فصل بزرگ بعدی آماده می شویم و من نمی توانم برای محبت و احساسات گرم مردم ایتالیا صبر کنم .

به زودی شما تمام جزئیات را خواهید دانست و اینکه چه زمانی و چگونه ما را پیدا کنید. ما بازی های تدارکاتی زیادی انجام خواهیم داد و همچنین در حال همکاری و مذاکره با شهرداری جسلو هستیم .

ممنون از شما برای این فرصت بزرگ .

برای شمارش معکوس آماده اید ؟؟

دل پیرو و تور تابستانی سیدنی در راه است ...

به زودی میبیـنمتون . الساندرو "

تیم سیدنی برای آماده سازی خود کمپی تمرینی را در ایزولو که در نزدیکی شهر تاریخی ونیز قرار دارد، در نظر گرفته است.

تیم های ایتالیایی ترجیح می دهند در این موقع از سال تمرینات خود را در مناطق کوهستانی پیگیری کنند، اما این منطقه ی ساحلی در ایزولو شرایط نزدیک تری به کشور استرالیا دارد و برای بازیکنان تیم سیدنی آشنا تر خواهد بود.

گفته می شود که از هوادرانی که علاقمند به حضور در تمرینات تیم سیدنی هستند، مقداری پول دریافت می شود. تیم سیدنی در ادامه ی اردوی آماده سازی خود در ایتالیا، به مصاف تیم سابق دل پیرو، پادووا، خواهد رفت.

بخشی از مبالغی که از هواداران مشتاق برای دیدن تمرینات سیدنی و بازی های دوستانه ی این تیم، دریافت می شود، به یک صندوق خیریه اهدا خواهد شد.

همچنین شایعاتی نیز وجود دارد که شورای شهر ایزولو تصمیم دارد به احترام السانردو دل پیرو، نام یکی از خیابان های شهر خود را به اسم این بازیکن افسانه ای در بیاورد.

4. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

اسپـانسر جدیـد برای یوونتـوس

یوونتوس امروز برای معرفی اسپانسر جدید را خود کنفرانس خبری را برگزار می کند و مدیـران ارشد باشگاه از برنامه های و شرایط قرارداد خود با این اسپـانسر صحبت می کنند .

بر اساس اخبـار قرار است که امروز ساعت 14:30 به وقت ایـتالیا نشست خبری آغاز همکاری یوونتوس و bwin انجام شـود .

bwin تا پیش از این با تیم های بزرگی ماننـد رئال مادرید، منچستر یونایتد و بایرن مونیخ همکاری داشته و احتمالا یوونتوس تیم بعدی خواهد بود که با این اسپانسر قرارداد همـکاری امضا می کنـد .

6. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

بازی تمریـنی یووه

یوونتوس برای آماده سازی در چاتیلون به سر میبرد و برای آماده شدن برای یک فصل حساس و سخت تلاش می کند .

یووه که دیشب به این منطقه رسید ظهر امروز تمرینات خود را نیز پیگیـری کرد و سپس در عصر جمعه یک بازی تدارکاتی انجام داد که توانست در این بازی با نتیجه 1-4 برنده شود .

الساندرو ماتری مهاجمی که هر روزه شایعات زیادی درباره او شنیده می شود و احتمال زیادی برای جدایی او داده می شود 3 گل از 4 گل یووه را زد و یورنته هم توانست برای یوونتووس 1 بار گلزنی کند .

گفتنی است که اوگبونا مدافع جوان یووه که به تازگی از تورینو به یووه آمده در قلب دفاع 3 نفره حضور داشت و توز و یورنته در خط حمله یوونتوس بسیار پُرکار و خوب ظاهر شدند .

و همچنین ویدال با انجام حرکت نمایشی در حین بازی و کنترل خاص توپ هواداران حاضر را به وجد آورد .

گفتنی است که 500 هوادار هم از این بازی دیدن کردند .

8. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

قهرمانی جهان به همراه بهترین بازیکن جام برای پوگبا

شب گذشته تیم ملی جوانان فرانسه موفق شد با شکست تیم اروگوئه برای اولین بار عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد و این در حالی بود که پول پوگبا کاپیتانی آبی پوشان را بر عهده داشت.

در فينال رقابت‌هاي جام جهاني جوانان دو تیم فرانسه و اروگوئه در وقت های قانونی و اضافی به تساوی بدون گل رسیدند و در ضربات پنالتی تیم فرانسه موفق شد با حساب 4 - 1 حریف را شکست دهد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در پایان پوگبا به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برد تا بعد از قهرمانی با تیم یوونتوس در رقابت های سری آ، به دومین افتخار خود در سال جاری دست پیدا کند.

البته در پایان این رقابت ها پوگبا به عنوان بهترین بازیکن جام نیز انتخاب و هدیه خود را دریافت کرد

10. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

داویدز جدید در یوونتوس

فاز اول تمرینات یوونتوس بدون نفرات ملی پوش در حال برگزاری می باشد و انتونیو کونته سرمربی بانوی پیر از 9 بازیکن تیم پریماورا دعوت کرده تا در تمرینات نفرات اصلی حضور داشته باشند.

در این میان واجباه ساکور هافبک دفاعی نروژی و چپ پا یکی از بهترین نفرات در تمرینات یوونتوس بوده و توجه همه را به خود جلب کرده است.

استعداد و درخشش این بازیکن در تمرینات یوونتوس به حدی بالا بوده که همگان از این بازیکن به عنوان ادگار داویدز جدید یاد کرده اند و این در حالی است که او تنها 17 سال سن دارد.

12. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یوونتوس در حال آماده سازی ; کارلیـتوس یار آماده یووه !

یوونتوس همچنان در چاتیلون بسر می برد و بازیکنان این تیم به طور جدی در حال آماده شدن برای تجربه یک فصل سخت و حساس هستند .

آنتونیو کونته در اردو پیش فصل یووه بازی های تدارکاتی درون تیمی برگزار می کند تا بازیکنان در دوران بدنسازی هم محـک بخورند .

در همین ازتباط امروز یووه در بازی تدارکاتی دیگر با نتیجه 0-6 برنده شد که کارلوس توز یکی از بازیکنانی بود که چندین گل را برای بیانکونری به ثمر رساند تا هواداران و مربی به شدت او را تشویق کنند .
    همچنین دیگر بازیکن خوب یووه در بازی امروز فرناندو یورنته بود که او هم عملکرد مثبتی داشت و در موقعیت سازی موفق بود .

گفتنی است که این دیدار در حالی 0-6 به پایان رسید که در پایان نیمه اول 0-0 بود.

اکنون و بعد از اتمام بازی و تمرین, هواداران یووه برای امضا گرفتن و عکس انداختن با بازیکنان هجوم آوردند که باز هم در این میان توز از همه محبوب تر به نظر می رسد .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

اعتـقاد کـونته به یـوونتوس

آنتونیو کونته مربی موفق یوونتوس پس از بازی امروز یووه که به نوعی اولین تجربه جدی این تیم بود در مقابل خبرنگاران قرار گرفت .

" در ابتدا مینوانم بگویم که عملکرد بازیکنانم و کیفیتی که به نمایش گذاشتیم خوب بود "

" ما در نیمه اول هم خوب بودیم. برای شروع همه چیز خوب بود. زیرا یورنته و توز و اوگبونا همگی در حال هماهنگ شدن با شرایط تیم هستند و این قطعا یک چیز مثبت بود برای آنها "

" ما در نیمه دوم با 3 مهاجم بازی کردیم که قدرت خط حمله ما را افزایش داد اما مطمئنا این مقابل تیم های سری آ اتفاق نخواهد افتاد زیرا اصول بازی ما همیشه بر اساس تعادل است و بعد از آن هست که ما رو به جلو حرکت می کنیم "

" ایسلا بازیکن یووه و شاگرد من است. من بسیار خوشحال هستم که مربی او هستم. او در فصل قبل با مصدومیت شدیدی روبرو شد. من اعتقاد دارم که فصل آینده می تواند یک فصل بزرگ برای او باشد و من از اینکه او را در تیم داشته باشم و تمرین دهم خوشحال خواهم بود و هیچ مشکلی از این جهت نیست "

" نیازی نیست که اکنون من به شما بگویم که چه بازیکنانی بازی خواهند کرد. تیم من یک استراتژی مشخص دارد و بازیکنی که آماده تر باشد در میدان خواهد بود. من 6 مهاجم دارم و از این بابت خوشحالم "

" 31 آگوست نقل و انتقالات به پایان میرسد و تیم ها در حال کامل شدن هستند . ناپولی پول زیادی را به دست آورده و برای بازیکن جدید سرمایه گذاری خواهد کرد. اینتر هم راه میلان را ادامه خواهد داد در جوانگرایی, فیورنتینا کارهای بزرگی کرده و رم و لاتزیو هم در حال قوی تر شدن هستند. من فکر میکنم که همه این ها به زیباتر شدن مسابقات کمک می کند و باید دید که در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد "

" ما دو سال را به خوبی فوتبال بازی کردیم و اسکودتو را بدست آوردیم بنابراین دلیلی برای تغییر در سبک بازی وجود ندارد "

" در اروپا هم ما به عنوان اولین تجربه به یک جهارم نهایی رسیدیم و به نظرم فوتبال زیبایی را ارائه کردیم. پس ما این را ادامه می دهیم زیرا ما با این خوب و موفق هستیم و من معتقدم که می توانیم به خوبی انجامش دهیم "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

برتری یوونتوس با هفت گل

تیم یوونتوس ایتالیا در ادمه برنامه ی آماده سازی خود در چاتیلون عصر امروز به مصاف منتخب وال دی آئوستا رفت تا بازیکنان یووه در شرایط بازی هم محک بخورند .

یووه با این ترکیب وارد بازی شد :
    (3-5-2) : استوراری - موتا - اوگبونا - گارسیا تِنا - لختشتاینر - ویدال - روسی - آساموا - دچلیه - توز - یـورنته

در دقیقه 31 با یه پاس به بیرون از سمت چپ توسط یورنته در دهانه دروازه بود که توانست گل زنی کند .

کالوس توز دیگر مهاجم جدید یووه هم چندین شوت به سمت دروازه حریف شلیک کرد .

لختشتاینر در این بازی رهبر یووه در زمین است و او نکات را به بازیکنان توصیه می کند .

شوت زنی پیاپی یورنته و بازی اسپانیایی این بازیکن که مبتنی بر شوت ها پرقدرت است .

گل دوم در دقیقه 45 به وسیله کارلوس توز. آرتـورو ویدال توپ خوبی را برای توز آماده کرد تا او گلزنی کند .

ضمنا پلوسو و میرکو هم در کناز زمین مشغول گرم کردن هستند .

نیمه اول بازی با نتیجه 0-2 به پایان رسـید .

بازی در نیمه دوم شروع شده و حالا بازی ادامه پیدا می کند بعد ار وقفه ای کوتاه که کمتر از 15 دقیقه هم بود .

گل سوم را ماتری در ابتدای نیمه دوم به طرز زیبایی از درون محوطه جریمه به ثمر رساند .

گل پنجم و گل ششم یوونتوس به وسیله میرکو ووچینیچ که تازه وارد بازی شده بود . نکته جالب این است که هر دو گل از روی نقطه پنالنی زده شد .

گل ششم یوونتوس در دقیقه 32 از نیمه دوم به وسیله فابیو کوالیارلا که از یک زاویه بسته به زیبایی زده شد .

میرکو ووچینیچ بازیکن یوونتوس که بسیاری از او به خاطر کم کار بودن در خط حمله یووه انتقاد داشتند اکنون در خط حمله فوق العاده خوب و با انگیزه ظاهر شده و بسیار تلاش می کند .

بوچل و ماتیلو 2 بازیکن جوان یووه هم وارد بازی شدند .

گل ششم را ماتیـلو به خوبی به ثمر رساند تا این مهاجم جوان هم در این بازی و در گلزنی سهم داشته باشد .

فدریـکو پلوسو هم وارد بازی شد .

3 دقیقه وقت اضافه برای این بازی تدارکاتی .

گل هفتم هم برای یوونتوس توسط ماتری به ثمر رسید. تا این بازیکن ایتالیایی باز هم گلزنـی کند .

در نهایت تیم یوونتوس توانست با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه خود منتخب وال دی آئوستا را با نتیجه 0-7 شکست دهد .

16. کاربر روبرو از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

یووه پـر درآمدترین تیم لیـگ قهرمانان

یوونتوس در فصل پیش توانست عملکرد خوبی در اروپا داشته باشد و تا یک چهارم نهایی هم پیش رفت .
    اما در نهایت در برابر بایرن مونیخ که جز آماده ترین تیم های اروپا است شکست خورد.

در همین رابطه به نقل از روزنامه گاتـزا ، یووه با اینکه در یک چهارم نهایی کنار رفت اما بیشترین درآمد زایی را از لیگ قهرمانان 2012-2013 داشت !

یوونتوس، مجـموعا 65.3 میلیون یورو از این رقابت ها به دست آورد ! بعد از یووه هم به ترتیب تیم های :

2- بایرن : 55 میلیون یورو .
    3- دورتموند : 54.2 میلیون یورو .
    3- میلان : 51.4 میلیون یورو .
    4- رئال : 48.4 میلیون یورو .
    5- بارسلونا : 45.5 میلیون یورو
    6 - پاریس سنت ژرمن 44.7 میلیون یورو
    7 - منچستر یونایتد 35.6 میلیون یورو
    8 - آرسنال 31.4 میلیون یورو
    9 - چلسی 30.8 میلیون یورو
    10 - المپیاکوس 23.2 میلیون یورو

قـرار دارنـد .

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)