Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

juventus اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

تمامی اخبار و حواشی و مصاحبه های بازیکنان و... تیم یوونتوس در این تاپیک قرار میگیره ...

2. 2 کاربر از پست مفید p.u.n.i.s.h.e.r تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

امیـدوارم توز قدر پیراهن یووه را بداند

الساندرو دل پیـرو کاپیتان و بازیکن سابق یوونتوس که پس از 19 سال بازی در یووه همراه با عشق و علاقه ای وصف نشدنی فصل پیش از این تیم جدا شد اکنون برای کارلوس توز, کسی که بعد از او پیـراهن شماره 10 یوونتوس را بر تن خواهد کرد آرزوی موفقیت دارد .

" امیدوارم که تـوز این لباس را با عشق و علاقه به تن کند. من بخاطر کلماتی که او در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در یووه به کار برد از او تشکر می کنم. با تغییراتی که در تابستان در یووه ایجاد شده است اکنون رقابت زیادی در این تیم وجود خواهد داشت "

الکس ادامه می دهد " برای یوونتوس موفقیت در ایتالیا و اروپا را آرزو می کنم "

" آن ها در اروپا رقبای تغییر یافته خوبی مانند چلسی، PSG، بارسا و رئال دارند "

" سطح لیگ قهرمانان بسیار بالاست و تیم های قدرتمندی در این جام حضور دارند "

" خوشحالم از اینکه در ایتالیا هستم . زیرا این گونه می توانم وقت بیشتری را با هوادارنم بگذارنم "

گفتنی است که همانطور که از قبل اعلام شده بود الکس دل پیرو به همراه تیم سیدنی در اردو تابستانی در ایـتالیا بسر می برد .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

اتوبوس جدیـد و زیبای یوونتوس

باشگاه یوونتوس برای فصل جدید و حمل بازیکنان برای اردو ها و یا مسابقات اتوبوسی جدید را خریداری کرده است که این اتوبوس در نوع خود منحصر بفرد و خاص است .

اتوبوس این فصل تیم یوونتوس ساخت شرکت Iveco می باشد که تحت مالکیت خانواده ی آنیلی یعنی مالک باشگاه یـوونتوس است، یک طراحی زیبا و امکانات پیشرفته، 44 صندلی، در هر صندلی USB، خروجی هدفون، اینترنت Wifi ،4G .

همچنین در ایـن اتوبوس سه تلویزیون هم قرار داده شده که شبکه های تلویزیونی محلی و ماهواره ای را پوشش می دهند.
    در نمای خارجی این اتوبوس زیـبا، شعار یوونتوس نقش بسته که برگرفته از سرودهای باشگاه یوونتوس می باشد .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

5 بازیکن کلیدی یوونتوس برای فصل پیش رو

یوونتوس پس از دو فصل موفقیت خیره کننده در سری آ ، حالا سوار بر موج این موفقیت ها به دنبال کسب سومین اسکودتو و البته درخششی تازه در سری آ است .

با ورود به تابستان ، نیاز به تقویت دوباره ی تیم تمام چیزی بود که در تورین برای موفقیت بیانکونری در اروپا احساس میشد . مشکل یووه در گلزنی و بازی مقابل دروازه ی حریف دلیل اصلی حذف آنان از لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته بود .

در این مقاله به 5 بازیکن کلیدی یوونتوس برای رسیدن به قهرمانی در فصل آینده ی سری آ نگاهی خواهیم داشت .

1- کارلوس توز

به نظر میرسد کارلوس توز ـی که یوونتوس از منچستر سیتی خریداری کرده ، همان بازیکنی است که پس از مهاجرت دل پیرو به استرالیا نبودش در ترکیب یوونتوس احساس میشد . با داشتن شماره ی 10 افسانه ای دل پیرو و البته وجود یکی از بهترین خطوط هافبک دنیا در پشت سر او ، شانس توز را برای رسیدن به گل در فصل پیش رو بسیار زیاد به نظر میرسد . همچنین وجود وینگر های سرعتی در یوونتوس نیز دیگر مزیت یووه برای توز است .

2- پُل پُگبا

ستاره ی 20 ساله ی فرانسوی که یکی از امیدبخش ترین بازیکنان فصل گذشته ی اروپا بوده ، با داشتن جثه ی با ابهت و تکنیک بسیا بالا ، میتواند تضمین کننده ی خط هافبک یوونتوس برای سال های پیش رو باشد .

باوجود این که پگبا در کنار خط هافبکی بسیار شلوغ قرار دارد و پیرلو ، مارکیزیو و ویدال در آن جزو جدایی نا پذیر تیم هستند ، اما با توجه به رقابت های زیادی که یوونتوس فصل بعد در آن ها شرکت خواهد کرد قطعا پگبا نیز فضا و زمانی برای درخشیدن پیدا خواهد کرد .

3-آندره آ پیرلو

پاسور دفاعی خط هافبک یوونتوس ، اکنون 34 ساله است و کم کم به گرگ و میش دوران درخشان فوتبال خود نزدیک میشود ، اما هنوز میتواند یک یا دو فصل دیگر را دربالاترین فرم فوتبال خود ادامه دهد .

پیرلو پس نقل مکان از میلان به یوونتوس، بار دیگر جادوی خود را زنده کرد و به نظر میرسید حتی بهتر از گذشته برای بار های آخر با دنیای فوتبال درگیر شده . به هر حال ، به نظر میرسد تازه وارد های یوونتوس در زمین هنوز هم به پاس های 40 متری معمار ایتالیایی نیازمندند . انتظار میرود فصل آینده ، پیرلو در نشان دادن کیفیت واقعی بازیکنانی مثل توز و یورنته تاثیر بسیاری داشته باشد .

4-جورجو کیه لینی

مدافعان محکم بسیاری در سراسر جهان وجود دارند ، اما بسیار نادرند مدافعانی که جثه ای به اندازه ی کیه لینی دارند ! کار او ایجاد ایجاد وحشت و تپش قلب در مهاجمین حریف است . کیه لینی باید باز هم کاپیتان خط دفاعی باشد و قدرت تصمیم گیری را از مهاجمین حریف سلب کند . دوئل و درگیری های او با کاوانی و ابراهیمویچ هیچگاه فراموش نخواهند شد .

کیلینی همیشه از اصلی ترین مهره های بیانکونری بوده و اکنون که مدافع چپ پا و تطبیق پذیر دیگری به اسم اوگبونا به تیم اضافه شده ، جورجو قادر خواهد بود تا کیفیت بهتر و متفاوت تری از خود به نمایش بگذارد .

5-آرتورو ویدال

یک شیلیایی جنگ جو که پس از ترک بایرلورکوزن در یوونتوس ظهور کرد . ویدال یک هافبک کامل است که میتواند به راحتی با یک شوت ساده ، یا با یک تکل به موقع و زمان بندی شده گل بزند .

انرژی همیشگی او به پیرلو اجازه میدهد تا از عمق هافبک خود در تمام زمان توپ پخش کند . در زمان کوتاه 2 فصلی که در تورین بوده ، اکنون او از پرهوادار ترین بازیکنان بیانکونریست .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

مصـاحبه کامل یـورنته ; شـوق زیادی دارم، یوونتوس همسطح رئال و بارسلونا است

فرناندو یورنته مهاجم جدید یووه اینبار در اردو مهمان برنامه مخصوص یوونتوسی ها است و به سوالات مجری پاسخ می دهد .

سلام فرناندو. می خواستم دو چیز رو از تو بپرسم: استقبال هواداران و روش کونته ؟

" شوق بسیاری برای رسیدن به اینجا داشتم و شروع تمرینات با هم تیمی هایم و همچنین با هواداران. این استقبال هوادارن چیزی است که هرگز ندیده بودم، هر جا که می رویم استقبال آن ها باور نکردنی است "

" روش کونته به نظرم خیلی خوب است و خیلی خوشحالم که می توانم زیر نظر او کار کنم. گمان می کنم خیلی خوب و سخت در حال تمرین هستیم که برای بهتر شدن باید هم اینطور باشد "

چیزهایی که کونته در بازی های دوستانه خواسته ؟

کارهایی که دیگر مهاجمان تیم می کنند زیرا آنها یک سبک بازی ای را دارند و من باید آن را یاد بگیرم الان فقط باید تلاش کنم "

توز می خواهد قهرمانی چمپیونز را دوباره به تورین بیاورد ؟ درباره ی این موضوع صحبت کرده اید؟ از این مسئولیت بزرگ آگاهی دارید؟

" بله. هدف مهم ما بردن اسکودتوی سوم است و چمپیونز رویای همه ی ما است و برای همین داریم تلاش می کنیم، برای عمل کردن به بهترین شکل ممکن "

" از اینکه در اینجا هستم و با هم تیمی هایم تمرین می کنم بسیار خوشحالم . هواداران یوونتوس باور نکردنی هستند ! متود تمرینی کونته خوب است. من خوشحال هستم از اینکه زیر دست او کار می کنم. ما به خوبی تمرین کردیم اما به هر حال باید برای فصل جدید آماده شد "

گل هایم ؟
    " نه ، من دوست ندارم درباره تعداد آن ها صحبت کنم "

هماهنگی با توز ؟

" من به خوبی با دیگران هماهنگ می شوم و البته که توز نیز یک بازیکن فوق العاده است . من می خواستم برای یووه بازی کنم و برای همین به ایتالیا آمدم. در اینجاست که می توانم پیشرفت کنم . برای ما، اصلی ترین هدف دست یابی به لیگ قهرمانان است. لیگ قهرمانان رویای همه ماست ، ما آن را به دست خواهیم آورد "

" .در چمپیونز باید گام به گام پیش برویم و می دانیم که هر بازی در چمپیونز لیگ چقدر سخته و هر چیزی می تواند اتفاق روی دهد و نباید خودمان را تحت فشار بگذازیم وبهتره بازی به بازی پیش بریم "

" اعتماد زیادی به یووه دارم و معتقدم که تیم بسیار قوی هستیم. هنوز بازیکنان ملی پوش نیامده اند و ما اینقدر قوی هستیم "

" به این موضوع فکر نمی کنم و فقط به بیشتر تلاش کردن و انجام بهترین نمایش از خودم فکر می کنم، چونکه کونته می تواند مرا آماده کند نه چیز دیگری "

" معتقدم در فوتبال ایتالیا می توانم خیلی خوب کار کنم و همانطور که قبلآ گفتم آرامش کامل دارم "

نظرت درباره ی استقبال هواداران و اینکه حمایت یک بازیکن از سوی هواداران چقدر مهم است ؟

" خیلی مهم است. همانطور که قبلآ گفتم هرگز چنین استقبالی را ندیده بودم ،شگفت زده هستم و بسیار خوشحالم از داشتن چنین هوادارانی "

آیا هنوز به فصل قبل فکر میکنی و اینکه الان چه احساسی داری؟ احساس میکنی که بازیکن مهمی برای این تیم هستی ؟

" اکنون بسیار خوشحال هستم. سال قبل برای من بسیار سخت بود و اکنون دارم از این لحظات لذت می برم. الان فقط به تلاش کردن برای بهتر شدن فکر می کنم. شوق بسیاری برای شروع بازی کردن و اینکه می توانم در استادیوم یوونتوس بازی کنم دارم "

رابطه ی خوبی با هم تیمی هات داری؟ رابطه ی بهتری با کسانی داری که اسپانیایی صحبت می کنند یا با ایتالیایی ها هم رابطه ی خوبی داری ؟

" نه، از دوستی با همه خوشحال هستم و گمان می کنم که خیلی خوب با هم تیمی هایم دوست شدم. ما یک گروه فوق العاده هستیم "

می خواستم بدانم آیا درس خوانده ای، یوونتوس چندتا اسکودتو برده ؟
    " 31 "

هم اتاقی تو کیست ؟

" استفان لختشتاینر "

خوش اخلاق است ؟
    " بله "

3-5-2 یا 3-3-4 ؟ کدام رو می پسندی ؟

" نه، من با آن سیستمی خوب هستم که کونته می گوید و هیچ مشکلی ندارم "

چه چیزی از سبک بازی کونته نظرت را جلب کرده ؟ مدیریت دنبال خریدن هافبک کناری هست و آیا این خبر خوبی برای تو هست؟ می توانی با سر گل بزنی ؟

" معتقدم تیمی که الان داریم بسیار قوی است و از این موضوع که آیا دنبال هافبک کناری هستند آگاهی ندارم و چیزی نیست که به من مربوط شود "

فوتبال کونته ؟

" این سبک بازی را خیلی دوست دارم و کم کم داریم بهتر می شویم "

با انرژی ای که بعد تمرین برات می ماند در وقت آزادت چکار می کنی؟ درباره ی حریف های احتمالی یوونتوس در سری آ صحبت کرده اید ؟

" واقعا زمان زیادی برای تفریح کردن نداریم و خیلی زیاد تمرین می کنیم و قاعدتا تمام زمان آزادمان را استراحت می کنیم. خیلی روزنامه نمی خوانم ولی این را می دانم که حریف های یوونتوس در سری آ دارند تقویت میشوند و گمان می کنم لیگ سختی پیش رو باشد "

تفاوت بین اتلتیک و یوونتوس؟ و تفاوت یووه با دیگر بزرگان اروپا؟

تفاوت خیلی زیاد است، یوونتوس را می توان با بارسا و رئال مقایسه کرد و دیگر بزرگان اروپا و برای من یک جهش بسیار بزرگ است آمدن از اتلتیک به یوونتوس "

در بازی با پا بهتری یا سر؟ با دیدن بازی ها دوستانه معلوم شد همیشه دنبال دادن پاس گل به هم تیمی های خود هستی و آیا دادن پاس گل برای تو هم ارزش با زدن گل است ؟

" بعضی وقت ها شرایط دادن پاس مهیاست و گاهی نیست. چیزی که مهم است باز کردن دروازه است "

کونته گفت این کار را انجلم دهی ؟

" بله، یکی از چیزهایی است که به من گفت. چیزهای زیادی هستند که باید در آنها بهتر شوم و داریم تلاش می کنیم و من زمان برای کارکردن و بهتر شدن دارم.

در بازی با سر قوی تری یا پا ؟

" نمی دانم چه بگویم اما گمان می کنم که در هر دو خوب باشم "

آیا دوست داری دو بازیکنی مثل سوسائتا و مونیائین را در یووه در کنار خود داشته باشی ؟

" اینجا بازیکنانی در همان سطح داریم و همانطور که قبلا گفتم در همه ی قسمت ها تیم بسیار قوی ای هستیم و من بسیار خوشحالم که می توانم کنار آنها بازی کنم "

کونته سخت گیر تر است یا بییلسا ؟

" دو مربی متفاوت هستند، در بعضی گزینه ها بییلسا سخت گیرتر از کونته است و در بعضی گزینه ها کونته سخت گیرتر از بییلسا. از بودن در اینجا خوشحالم و از تمرینات کونته بیشتر خوشم می آید و امیدوارم همینطور به تلاش کردن زیاد ادامه دهم "

کدام رقیب یوونتوس در ایتالیا داره قوی تر می شود؟ کدام ها می توانند حریفان اصلی شما باشند ؟ فیورنتینا،ناپولی،اینتر،می لان ؟

" واقعا نمی دانم. تیم های زیادی دارند قوی تر می شوند و الان هنوز زوده برای گفتن اینکه کدام ها رقیبان اصلی ما هستند "

در سطح باشگاهی توز بهترین بازیکنی است که در خط حمله با او بازی کرده ای ؟ فکر می کنی با بازی کردن با او می توانی بهتر شوی و بیشتر از آنچه که در بیلبائو گل زدی بتوانی گل بزنی ؟

"بله، اینجا مهاجمان قوی ای هستند و بازی کردن برای هیچکس آسان نخواهد بود و همه چیز به انتخاب کونته بستگی دارد "

تو از معدود بازیکنای بزرگی هستی که بازی در ایتالیا را انتخاب کردی، چرا؟ترسی از بازی کردن در لیگی سطح پایین نداری؟

" فکر نمی کنم که سری آ سطح پایین باشد و سری آ مثل لیگ اسپانیا و انگلیس است و فکر نمی کنم که اینجا بدترین باشد "

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

درگیری میرکو با هواداران

امروز تمرینات یوونتوس شاهد اتفاق ناخوشایندی بود و مدتی از وقت تمرین به درگیری میان میرکو ووچینیچ مهاجم مونتنگرویی یوونتوس و یک هوادار تیم یوونتوس گذشت.

داستان از این قرار بود که میرکو در بازی یک موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد و یکی از هواداران شروه به توهین کرد که این موضوع برای میرکو خوشایند نبود و به سمت هوادارا رفت و صحبت های رد و بدل شد.

البته کاررا و سایر اعضای کادر فنی به سرعت به سمت صحنه رفتند و اجازه ندادند درگیری بیش از این شدت پیدا کند و نکته ی جالب توجه اینکه میرکو در پایان تمرینات به سمت هواداران رفت و به آنها امضا داد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

نفـرات دعوت شده توسط کونتـه برای تیـم کاپ

یوونتوس بعد از اردو در چاتیـلون در تورنومنت 3 جانبه تیم کاپ با حضور تیم های میلان و ساسولو شرکت خواهد کرد تا آمادگی بیشتری بدست آورد .

بر همین اساس آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس برای مسابقات تیم کاپ 23 بازیکن را دعوت کرد تا از آن ها استفاده کند .

اسامی بازیکنان به شـرح زیر است :
    اوگبونا، ووچنیچ، توز، ده چلیه، پلوزو، یورنته، موتا، روسی، پادویین، آساموا، ویدال، لخشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ماتری، ایسلا، روبینیو، بوچل، اونتریسه، گارسیا، مگنوسن، تِنا، پنا، سیتی .

گفتنی است که جان الکان یکی از مدیران ارشد یوونتوس هم در این مسابقات به عنوان تماشاگر ویژه حضور خواهد داشت و همچنین گفته می شود که احتمال حضور سیلویو برلوسکونی هم زیاد است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

ساسولو - یوونتوس - میلان

فردا شب رقابت های 3 جانبه تیم کاپ همانند سال های گذشته برگزار می شود اما امسال این جام تفاوتی با سال های گذشته دار و به جای اینتر تیم ساسوئولو در مسابقه شرکت می کند

این مسابقات همانطور که می دانید تنها در یک وقت 45 دقیقه ای برگزار می شود و در صورتی که مسابقه در 45 دقیقه برنده ای نداشته باشه دو تیم برای مشخص شدن تیم برنده، اقدام به زدن پنالتی میکنند.

پیروزی در جریان بازی 3 امتیاز، برد در ضربات پنالتی 2 امتیاز و بازنده ضربات پنالتی هم1 امتیاز میگیرد

گفتنی است مجموعه یووه بعد از برگزاری این رقابت، چهارشنبه و پنج شنبه را استراحت میکنند و جمعه برای شرکت در تور آمریکا، راهی این کشور می شوند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

ما جز بهتـرین ها هستیـم

کاپیتان جانلوئیجی بوفون که در آتزوری هم مانند یوونتوس بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بندد از شرایط حال حاضر تیم ملی ایتالیا راضی است و آن را در ادامه نیز مثبـت می بیند .

" دوران زیبایی از تیم ملی در حال متولد شدن است. این می تواند همچنان پیشرفت کند و هرکسی را در جام حهانی برزیل تحت تاثیر قرار دهد. درست مثل اتفاقی که در جام کنفدراسیون ها افتاد "

" ما در جام کنفدراسیون ها نشان دادیم که به خوبی بهترین تیم ها جهان هستیم. ما همچنین در راه و سبک بازی پیشرفت کردیم و بهتر شدیم "

" ما راهی را برای پیشرفت آغاز کردیم که مطمئنا در آن موفق خواهیم بود . پس در حال حاضر نیاز داریم که دستورات رئیس پرندلی را برای ادامه پیشرفت دنبال کنیم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

سرمایه گذاری یوونتوس در باشگاه ردیـنگ

باشگاه های ایتالیا برای ارتباط بیشتر با سایر کشورها و پیشرفت و پـرورش بازیکنان و استعدادهای جوان با باشگاه های مختلفی در اروپا ارتباط نزدیک برقرار می کنند و در آن ها سرمایه گذاری می کنند .

جیامپائولو پوتزو مالک باشگاه اودینزه برای کنترل ترانسفر و بالا بردن کیفیت تیم اودینزه، دو تیم گرانادا در اسپانیا و واتفورد در انگلستان را خریداری کرد اما امروز روزنامه های انگلستان از قصد مدیران یوونتوس برای خرید یا سرمایه گذاری باشگاه یوونتوس در باشگاه ردینگ انگلستان خبر دادند.

در همین مورد آنتون زنگراویچ مالک باشگاه ردینگ گفت :

" هنوز هیچ چیز رسمی وجود ندارد اما مذاکرات ما با یوونتوس در حال پیگیری است؛ مدیران یوونتوس باشگاهی را می خواهند تا بازیکنان آن ها فرصت پیـشرفت در آن را پیدا کنند. و ما هم قصد داریم به راه حلی برسیم تا هم به سود باشگاه ما باشد و هم به سود باشگاه یـوونتوس.
    من قصد دارم تا از ردینگ یـک تیم قدرتمند بسازم "

گفـتنی است که هدف یوونتوس از این سرمایه گذاری مهیا شدن فرصت برای بازیکنان جوانی است که در یووه شانس حضور در ترکیـب را ندارند.
    تا این بازیکنان ضمن دیده شدن یافتن فرصت بازی, بتوانن

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گلوپ
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    امیرحسین

IranPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    381
    تشکر شده 287 در 133 پست

شکست در ضربات پنالتی

اولین دیدار مسابقات میان تیم های یوونتوس و میلان برگزار شد و دو تیم در پایان چهل و پنج دقیقه به تساوی بدون گل دست پیدا کردند و در ضربات پنالتی میلان تیم پیروز میدان لقب گرفت.

لحظاتی پیش ترکیب 11 نفره تیم های یوونتوس و میلان برای بازی امشب 2 تیم در تیم کاپ اعلام شد . گفتنی است که بازی اول طبق قرعه بین دو تیم فوتبال یوونتوس و میلان خواهد بود.

یوونتوس :
    استوراری - لختشتاینر - اوگبونا - پلوزو - ایسلا - پادویین - ویـدال - آساموا - ده چلیه - یورنته - توز

میلان :
    آبیاتی - آنتونینی - بونرا - مکسس -- کنستانت - ترائوره - دیانگ - نوچریـنو- بواتنگ - روبینیو - نیانگ

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)