Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 07-12-2013 در ساعت 19:58

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

عیادت بازیکنان و کادر فنی فولاد از غلامحسین مظلومی

بازیکنان تیم فولاد خوزستان به همراه کادر فنی این تیم با حضور در بیمارستان بهمن تهران، از غلامحسین مظلومی عیادت کردند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، بازیکنان تیم فولاد خوزستان به عیادت بازیکن سرطلایی فوتبال ایران رفتند و حال ایشان را از پزشکان جویا شدند. در این عیادت که از ساعت 11 امروز (شنبه) انجام شد، یکی از پزشکان در خصوص وضعیت آقای مظلومی گفت: در روزهای گذشته یک عمل جراحی نسبتا سنگینی روی ایشان صورت گرفته که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده است.

لازم به ذکر است؛ غلام‌حسین مظلومی (زاده ۱۳۲۸ در آبادان) بازیکن پیشین و مربی فوتبال ایرانی است. مظلومی در دوران بازیگری، عضو باشگاه استقلال تهران و تیم ملی ایران بود. اودر گذشته مدیر تیم فوتبال استقلال تهران بود.

وی به همراه تیم ملی جوانان در بازی‌های ۱۹۶۹ تایلند لقب آقای گلی را با به ثمر رساندن ۶ گل به خود اختصاص داد و همچنین دو سال بعد بار دیگر در بازی‌های جوانان آسیا این بار در فیلیپین با زدن ۵ گل عنوان آقای گلی را به دست آورد . در بازی های آسیایی تهران بازدن ۵ گل لقب بهترین مهاجم آسیا در سال ۱۹۷۴ را به دست آورد. وی در المپیک مونترال کانادا به همراه تیم ملی فوتبال ایران حضور داشت و تنها گل ایران در مقابل تیم ملی فوتبال کوبا را به ثمر رساند.او در تیم ملی با زدن ۳۷ گل در ۴۸ بازی برای سالهای متمادی عنوان بهترین گلزن رده ملی را در اختیار داشت.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

پیروزی شاگردان فرکی برابر فولادنوین خوزستان

تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم فولادنوین قرار گرفت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، این دو تیم فولادی که خود را برای حضور در رقابت های فصل 1393-1392 آماده می کنند روز جمعه برای قرارگیری در شرایط مسابقه و همچنین شناخت نقاط ضعف و قوت خود در زمین اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان رو در روی یکدیگر ایستادند و در این میان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان با گلزنی رافائل، مهاجم برزیلی جدید خود از روی نقطه پنالتی (28) و همچنین ساسان انصاری (58 و 65) توانست با نتیجه 3 بر صفر به عنوان تیم پیروز از زمین خارج شود.

در سوی دیگر میدان تیم فولادنوین خوزستان با ترکیبی جدید و با حضور بازیکنان جوان خود توانست یک بازی قابل قبول مقابل نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا به نمایش بگذارد و امید است که با برنامه ریزی های مدیریت این تیم،تلاش های سید کوروش موسوی و دیگر اعضای این تیم شاهد درخشش آنها در لیگ دسته دوم فوتبال کشور باشیم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

سپاهان و فولاد بدون حضور هواداران

دیدار تیم فوتبال سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان پشت درهای بسته انجام می‌شود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد، دیدار هفته پایانی سپاهان در لیگ سال قبل مقابل آلومینیوم هرمزگان با تخلفاتی از سوی هواداران این تیم همراه شد.

به همین خاطر کمیته انضباطی این باشگاه را به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی و به محرومیت از حضور هواداران در یک بازی محکوم کرد.

با توجه به این حکم هواداران سپاهان در دیدار هفته اول تیم خود در سزدهمین دوره لیگ برتر که قرار است روز پنج شنبه مقابل فولاد خوزستان در فولادشهر اصفهان برگزار شود محروم هستند و این مسابقه پشت درهای بسته برگزار می شود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

سعداوي:با اقتدار سپاهان را شکست می دهیم
    .

مربي تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: از تيم سپاهان ترسي نداريم و براي اين ديدار آماده ايم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعيم سعداوي در گفت و گو با (ايسنا) اظهار کرد: شرايط تيم خوب است و دوران آماده سازي را پشت سر گذاشتيم و چند ديدار تدارکاتي نيز برگزار كرديم که تا اندازه زيادي به لحاظ تاکتيکي کمک مان کرد و باعث شد براي مسابقات ليگ آماده شويم.

وي با بيان اين كه آمادگي کامل تيم ها در جريان مسابقات حاصل مي شود، گفت: ما نسبت به فصل گذشته تقويت شده ايم و آماده ايم تا در ديدار نخست برابر سپاهان قرار بگيريم. تنها مصدوم ما "پريرا" است که کادر پزشکي در تلاش است تا مصدوميت او برطرف شود.

مربي تيم فوتبال فولادخوزستان اضافه کرد: تيم سپاهان چند سالي است که جزو تيم هاي مدعي ليگ مي باشد و مهره هاي خوبي در اين تيم حضور و علاوه بر آن برنامه ريزي خوبي دارند ولي با اين وجود ما از آن ها ترسي نداريم و سال گذشته نيز اين موضوع را ثابت کرديم.وي افزود: ما سال گذشته در جام حذفي علي رغم شايستگي، برابر اين تيم باختيم ولي در ليگ برتر با اقتدار آن ها را شکست داديم و بازهم آماده چنين کاري هستيم.

سعداوي با اشاره به بازي شب گذشته تيم هاي منتخب ايران در جام جهاني 1998 و 2013 عنوان کرد: بازي خوب و زيبايي بود و جا دارد از کساني که باني برگزاري اين ديدار بودند، تشکر ويژه اي داشته باشم. ما در اين ديدار فقط به عشق و محبت مردم که ساليان سال ما را حمايت کردند، بازي کرديم.

وي افزود: انتظار داريم که اين حرکت هاي زيبا ادامه داشته باشد؛ هر چند که برگزاري ديدار روز گذشته يکسري نواقص داشت ولي با اين وجود خوب بود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

پیش فرض پاسخ : فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

فرکی:باید توجه ویژه‌ای به چمن استادیوم تختی شود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید باید توجه ویژه‌ای به چمن استادیوم تختی شود و شرایط برای بازی روی آن مهیا باشد چون در مقاطعی از سال به خاطر بارندگی و برگزاری بازی در هر هفته، کیفیت چمن افت می‌کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فرکی در خصوص آخرین شرایط تیم فولاد خوزستان قبل از بازی با سپاهان ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما تمریناتمان را در اهواز دنبال می‌کنیم با این تفاوت که گرمای هوا ما را اذیت می‌کند. به هر حال ناچاریم در این وضعیت کار کنیم و بدن بازیکنان را برای لیگ آماده نگه داریم.

وی با اشاره به آخرین بازی تدارکاتی تیمش خاطرنشان کرد: با پیروزی مقابل فولاد نوین آماده حضور در لیگ برتر هستیم. امیدواریم از بازی مقابل تیم خوب سپاهان دست پر از زمین خارج شویم.
    وی همچنین با اشاره به انتقال تمرینات فولاد به زمین غدیر اهواز، یادآور شد: ما امروز یکشنبه به صورت آزمایشی تمرین تیم را در زمین غدیر برگزار می‌کنیم. این بهانه خوبی است تا چمن، نور و سایر امکانات این ورزشگاه را ارزیابی و در صورت نیاز از آن استفاده کنیم.

فرکی در خصوص برگزاری مسابقات استقلال صنعتی در زمین تختی اهواز هم گفت: این مسئله هم به ضرر ماست و هم به ضرر استقلال. باید توجه ویژه‌ای به چمن استادیوم تختی شود و شرایط برای بازی روی آن مهیا باشد چون در مقاطعی از سال به خاطر بارندگی و برگزاری بازی در هر هفته، کیفیت چمن افت می‌کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

فولاد خوزستان توان پیروزی در هر بازی را دارد
    .

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در عین حال كه سپاهان را تیم قدرتمندی می داند، توان بازیكنان تیمش برای شكست این تیم را بالا ارزیابی می كند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فركی در گفت و گو با (ایسنا) پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اصفهان اظهار كرد: از نظر من تیم وضعیت خوبی دارد، البته هماهنگی بازیكنان جدید با بازیكنانی كه از قبل در تیم حضور داشته اند، زمان خواهد برد.
    سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان اضافه كرد: ما همیشه در مسابقاتی كه به میدان می رویم، چه میزبان آن دیدار باشیم چه میهمان، به كسب امتیاز از آن بازی فكر می كنیم و برای حضور پرقدرت تلاش می كنیم؛ به دلیل این كه پیروزی در هر بازی را در توان خود می بینیم ولی به هر حال بازی فوتبال است و ممكن است هر اتفاقی بیافتد.

وی درخصوص تیم سپاهان نیز عنوان كرد: سپاهان امسال نیز توانسته با جذب نفرات خوبی كه مدنظر كادر فنی بوده، بازهم خود را مدعی نشان دهد. این تیم مدیرعامل و كادر فنی خوب و پرسابقه ای دارد ولی ما نیز مقابل این تیم اصفهانی انگیزه های خودمان را داریم و برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.
    فركی خاطر نشان كرد: باتوجه به این كه ما سال گذشته در سه دیدار به مصاف آن ها رفتیم، امیدواریم بتوانیم با تجربه ای كه از آن دیدارها كسب كرده ایم، امتیاز این مسابقه را به دست آوریم. سپاهان تیمی است كه نقطه ضعف ندارد و هر چه هست، قوت است؛ فقط ممكن است بازیكنان جدیدی كه جذب كرده، هماهنگی لازم را با بازیكنان فصل گذشته تیم شان نداشته باشند و ممكن است این تنها نقطه ضعف شان باشد.
    وی در ادامه درخصوص برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگران و این كه آیا این شرایط به سود فولاد خواهد بود، گفت: به عقیده من بازی بدون تماشاگر به نفع ما نیست؛ دوست دارم فوتبال با حضور تماشاگران برگزار شود و حقیقت این است كه جذابیت بازی به حضور تماشاگران است و اگر آن ها نباشند، بازی معنایی ندارد.
    سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پایان بیان كرد: ما برای این دیدار بازیكن محروم و مصدوم نداریم و می توانیم از تمام نفرات مان استفاده كنیم.

دیدار تیم های فولادخوزستان و سپاهان در چارچوب هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال كشور ساعت 22 روز پنج شنبه (سوم مردادماه) در اصفهان برگزار می شود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

فولاد خوزستان لیگ سیزدهم را با پیروزی آغاز نکرد.

شاگردان حسین فرکی، اولین دیدار خود در سیزدهمین دوره از لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران را با نتیجه 2 بر صفر به حریف خود واگذار کردند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این دیدار که از ساعت 22 روز پنجشنبه در استادیوم بدون تماشاگر فولادشهر اصفهان برگزار شد، فولاد خوزستان برخلاف تلاش و کوشش بازیکنانش شکست را در اولین نبرد لیگ سیزدهم پذیرفت.

روز دوم هفته نخست از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور پنجشنبه شب با برگزاری چهار بازی همزمان ادامه یافت که طی آن تیم‌های سپاهان، سایپا و صبای قم برابر رقبای خود به برتری دست یافتند.

در ورزشگاه فولادشهر تیم‌های سپاهان و فولاد در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان با حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگرانش به مصاف تیم چهارم فصل گذشته لیگ برتر رفت. نیمه اول این بازی با برتری میزبان همراه شد. محمد غلامی در آخرین دقیقه دروازه تیم فولاد را گشود.

در نیمه دوم تیم فولاد انگیزه‌های بیشتری برای گشودن دروازه فولاد پیدا کرد و در دقیقه 57 نیز صاحب یک ضربه پنالتی نیز شد که مهدی نوری این فرصت را از دست داد. البته در دقیقه 2+90 علی حمودی دومین گل سپاهان را به ثمر رساند تا این تیم لیگ سیزدهم را با پیروزی 2 بر صفر مقابل فولاد خوزستان آغاز کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

پیش فرض پاسخ : فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سپاهان از دو تک‌موقعیت خود نهایت استفاده را برد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فرکی پس از شکست دو بر صفر برابر سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: تیم ما خوشایند بازی نکرد و بازی دو نیمه متفاوت داشت. به طور طبیعی هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌ایم اگر بازی‌های هفته اول را بررسی کنیم متوجه می‌شویم که تیم‌ها بر روی تک‌موقعیت امتیازهای لازم را گرفتند و هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌اند.

وی ادامه داد: در اولین بازی هم بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند و برای سپاهان موقعیت ایجاد کردند که در نهایت سپاهان از دو تک‌موقعیت خود نهایت استفاده را برد. در نیمه اول سپاهان سرتر بود اما در نیمه دوم ما بازی را در اختیار گرفتیم. با از دست دادن ضربه پنالتی هم روحیه تیم ما خراب شد، اگر آن پنالتی گل می‌شد شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. ما در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم. به سپاهان بابت این برد تبریک می‌گویم. گل دوم را در زمانی خوردیم که شکست یک بر صفر با دو بر صفر برای ما فرقی نمی‌کرد و ما در ضد حمله گل دوم را خوردیم.

سرمربی فولاد در مورد 9 کار زرد این بازی گفت: بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند و فشار زیادی رویشان بود به همین خاطر بعد از دست دادن توپ بر روی بازیکن حریف خطا می‌کردند. در چنین سطحی نباید این همه اخطار داده شود البته قطعاً سپاهان و فولاد در هفته‌های آینده اشتباهات کمتری خواهند داشت.

فرکی در مورد وضعیت فرزاد حاتمی و حسن جعفری گفت: جعفری مصدوم بود و سلامتی او برای ما مهمتر بود. برای آنکه ما او در بازی‌های آینده استفاده کنیم امروز به او استراحت دادیم. ایوب والی هم مصدوم شد و او را همراه تیم به اصفهان نیاوردیم. فرزاد حاتمی اما از نظر مقررات دچار مشکل شد و باشگاه قبلی‌اش (استقلال) باید نامه‌ای به این بازیکن می‌داد تا به سازمان لیگ ارائه کند که ناهماهنگی‌ها در ارسال نامه باعث شد او را در اختیار نداشته باشیم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع