Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط David7 : 07-12-2013 در ساعت 19:58

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad پاسخ : فولاد خوزستان 92 -93 اخبار و حواشی

تقابل فولاد خوزستان و سپاهان در هفته نخست

پس از انجام قرعه‌کشی لیگ برتر، تیم‌ فولاد خوزستان در هفته نخست به مصاف سپاهان خواهد رفت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، آئین قرعه‌کشی سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس با حضور مدیران، مربیان تیم‌های لیگ برتر و اهالی فوتبال برگزار شد.

با انجام مراسم قرعه‌کشی تیم فولاد خوزستان نحوه تقابل با حریفان خود در لیگ سیزدهم را شناخت.بر این اساس و در هفته نخست این رقابت‌ها این تیم‌ باید در اصفهان به مصاف سپاهان این شهر برود.

همچنین تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال صنعتی خوزستان در هفته ششم شهرآورد خوزستانی‌ها را برگزار خواهند کرد.

در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر تیم فولاد نیز در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس است.

همچنین تیم فولاد خوزستان در هفته چهاردهم میزبان استقلال تهران خواهد بود.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

دهکردی: به دنبال کسب جایگاهی بالا در لیگ هستیم.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان هدف تيم فوتبال اين باشگاه را در ليگ سيزدهم، كسب يكي از جايگاه‌هاي اول تا سوم عنوان كرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیف‌اله دهکردی در گفت‌وگو با (ایسنا) با بيان اين‌كه تیم‌مان اكنون در اردوی تهران است، اظهار کرد: ما برای تیم بزرگسالان‌مان سه اردوی داخلی در نظر گرفته بودیم که اولین آن در بروجرد به مدت 10 روز بود و بعد از آن نیز در سرعین اردبیل به مدت 10 روز اردو برپا کردیم و اكنون نيز، تيم در تهران است و چهار دیدار تدارکاتی براي آن با تیم‌های لیگ برتری در نظر گرفته‌ایم که آخرین آن ديدار با تیم پرسپولیس تهران است.

وی با بيان اين‌كه تیم پس از دیدار برابر پرسپولیس به اهواز بر می‌گردد و تمرینات خود را در خانه پیگیری می‌کند،‌ درخصوص نفرات فولاد در ليگ سيزدهم توضيح‌داد: فرکی می‌خواست نفرات تیم حفظ شوند و ما به غیر از یکي، دو بازیکن که به دلیل مسايلي به تیم نیامدند، تمام بازیکنان مدنظر سرمربی را جذب و يا حفظ کردیم.

دهكردي عنوان کرد: به غیر از حفظ بازیکنان فصل قبل‌مان، سه بازیکن خارجی هم در اختیار داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. در حال حاضر نیز مشغول مذاکره با فرزاد حاتمی هستیم که تکلیف حضور او در تيم، به زودی مشخص می‌شود.

وی با اشاره به هدف تیم در مسابقات گفت: به دنبال این هستیم كه جایگاه خوبی به دست آورده تا بازهم بتوانیم سهمیه آسیا را كسب كنيم. ما می‌خواهیم بین تیم‌های اول تا سوم قرار بگیریم ولی بیشترین تلاش‌مان رسيدن به قهرمانی است.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در ادامه درخصوص حضور اين تيم در مسابقات آسيايي بيان‌كرد: در لیگ قهرمانان آسیا نیز هر تیمی که تلاش بیشتری كند، نتیجه بهتری خواهد گرفت؛ ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا حضور خوبی در این رقابت‌ها داشته باشیم.وی در پایان خاطرنشان‌کرد: ورزشگاه ما در مسابقات آسيايي، ورزشگاه غدیر خواهد بود. البته یکسری نواقص وجود دارد که در حال برطرف شدن است. ورزشگاه اختصاصي خودمان نيز هنوز جاي كار دارد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

فرکی:قرعه‌کشی نسبت به سال‌های قبل بهتر بود.

برنده جایزه مربی اخلاق فوتبال ایران با ابراز خوشحالی از دریافت این جایزه گفت: این اتفاق برای من مایه افتخار است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فرکی درباره دریافت جایزه برترین مربی اخلاق فوتبال ایران در فصل گذشته اظهار کرد: قبل از هر چیز به کسب این جایزه افتخار می‌کنم زيرا ابتدا لطف مردم بود و سپس نظر کسانی که صاحب‌نظر هستند.

وی ادامه داد: از کسانی که به من محبت داشتند تشکر می‌کنم. نمی‌توانم هیچ طور این محبت را جبران کنم. از این که به عنوان مربی اخلاق ایران انتخاب شدم، افتخار می‌کنم و نمی‌توانم خوشحالی‌ام را از این بابت پنهان کنم.

فرکی درباره کیفیت برگزاری مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران نیز گفت: به نظرم مراسم در سطح خوبی برگزار شد که جا دارد به این دلیل از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تقدیر کنم. جمع‌آوری اهالی فوتبال، هیات‌های استانی، مدیران، سرمربیان و بازیکنان کار ساده‌ای نبود. این کار برای اولین بار در ایران رخ داد و می‌تواند انگیزه‌ای باشد تا در فصل آینده افراد سعی کنند در هر بخشی بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد همچنین درباره قرعه‌کشی فصل سیزدهم لیگ برتر گفت: قرعه‌کشی نسبت به سال‌های قبل بهتر بود. قبلا فقط نماینده باشگاه‌ها در مراسم حاضر می‌شدند ولی این بار فرصتی فراهم شد که همه این مراسم را ببینند. البته به دلیل کمبود وقت فرصت نشد که به همه جزيیات پرداخته شود.

وی در ادامه روند آماده‌سازی تیمش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خود را برای حضور قدرتمند در لیگ آماده می‌کنیم و در ادامه اردوی‌مان در تهران، امروز (چهارشنبه) با راه‌آهن و یکشنبه با پرسپولیس بازی تدارکاتی انجام می‌دهیم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

سعداوی: نگران بازی با سپاهان نیستیم
    .

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از نظر ما بازی با سپاهان در نخستین مسابقه لیگ سخت نیست و ما نگران این دیدار نیستیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در خصوص مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر و دیدار فولاد با سپاهان در هفته اول، اظهار داشت: ما فصل گذشته دوبار با سپاهان در اصفهان بازی کردیم. یکی در لیگ که پیروز شدیم و یک بازی هم در جام حذفی که به رغم بازی خوب بازیکنان ما، شکست خوردیم. به همین دلیل از نظر ما این مسابقه برای ماسخت نیست.
    وی افزود: ما در اصفهان بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم و اصلا نگران مسابقه هفته اول با سپاهان نیستیم.

مربی فولاد درباره اینکه حضور آرش افشین در تیم سپاهان باعث افزایش حساسیت این مسابقه خواهد شد، گفت: ما روی این مسئله حساسیتی نداریم. خوشبختانه با مهره‌هایی که جذب کرده‌ایم، توانستیم تیم را تقویت کنیم و به نسبت فصل قبل شرایط بهتری داشته باشیم.
    سعداوی با اشاره به جذب دو بازیکن برزیلی، خاطرنشان کرد: این دو بازیکن به وقت بیشتری نیاز دارند تا به آمادگی کامل برسند. به هر حال ما از خرید آنها راضی هستیم. فولاد اکنون سه بازیکن برزیلی در خطوط هافبک، دفاع و حمله دارد. دنبال این هستیم تا یک مهاجم داخلی هم جذب کنیم. اگر موفق نشدیم در چارچوب باشگاه مهاجم ایرانی بخریم، قطعا یک مهاجم آسیایی به فولاد اضافه خواهد شد.

وی در پایان در خصوص احتمال حضور فرزاد حاتمی در تیم فولاد و احیا شدن این بازیکن در اهواز هم گفت: به هر حال شرایط رشد و شکوفایی در باشگاه فولاد فراهم است. فولاد هم یک باشگاه سازنده است و هم یک باشگاه احیا کننده. بازیکنانی مثل غلامرضا رضایی، یحیی گل‌محمدی و غیره در فولاد احیا شدند و دوباره به سطح اول فوتبال بازگشتند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

فرکی: بازیکنان ما به مرز آمادگی خوبی رسیده اند.

مربی اخلاق لیگ برتر دوازدهم باشگاه های ایران گفت: معرفی بهترین های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در پایان هر دوره می تواند عاملی برای رشد و به نظم درآوردن بخش های مختلف فوتبال ایران بشود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فرکی در گفت وگو با (ایرنا) اظهار داشت: این امر که برای نخستین بار توسط فدراسیون فوتبال ایران صورت گرفت یک کار پسندیده و محرک برای آنانی خواهد بود که در این زمینه تلاش دارند تا بهترین باشند ، به همین منظور من به سهم خود از این اقدام فدراسیون و دست اندکاران این مساله کمال تشکر و سپاس را دارم.

وی اظهارداشت: پیگیری انتخاب بهترین های فوتبال ایران در بخش های مختلف مثل بازیکن، سرمربی، داور و دیگر افراد بطور سالانه موجب خواهد شد تا هرفرد خوب ترین عملکرد راداشته باشد و همین مسایل باعث رونق و پویایی هرچه بهتر فوتبال ما خواهد شد.

فرکی به قرعه کشی جام سیزدهم که در جریان معرفی بهترین های فصل گذشته صورت گرفت اشاره کرد و گفت: برخلاف سال های قبل که در مراسم قرعه کشی فقط نمایندگان باشگاهها شرکت داشتند،امسال شخصیت های بیشتری از فوتبال حضور داشتند که این مساله نشان از توجه مسوولان فدراسیون برای برای ارزش نهادن و بهبود روند لیگ برتر دارد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص قرعه بازی های این تیم و اینکه باید در هفته اول به دیدار تیم فوتبال سپاهان برود اشاره کرد و اظهار داشت: بازی با سپاهان و یا هرتیم دیگری برای ما فرقی ندارد.

وی گفت: قرعه بازی های تیم فولاد خوزستان را به فال نیک گرفته و کار خودمان را در لیگ سیزده شروع و دنبال خواهیم کرد و تنها مساله ای که برای ما مشکل زا خواهد بود گرمی هوای اهواز است که تمرین و مسابقه دادن در هوای بالای 45درجه سخت خواهد بود.

فرکی افزود: در فصل گذشته در بازی های اول خود دراهواز به دلیل گرما نتیجه مطلوب نگرفتیم ولی امیدوارم امسال چنین وضعی پیش نیاید.

وی به وضعیت آمادگی بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان اشاره کرد وگفت: بخاطر سه اردویی که در بیرون از خانه برگزار کردیم بازیکنان ما به مرز آمادگی خوبی رسیده اند اما هنوز به آن چیزی که ما انتظار داریم نرسیده اند که این مساله طول خواهد کشید تا آنان مطلوب نظر ما و مسوولان باشگاه بشوند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

لیست نهایی فولاد خوزستان در لیگ سیزدهم

تیم فولاد خوزستان برای حضور در لیگ سیزدهم لیست خود را نهایی کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نفرات این تیم عبارتند از:
    حسین فرکی ( سرمربی) نعیم سعداوی (مربی)کورش بختیاری زاده (مربی)سید احمد سجادی (مربی دروازبانان) علی اکبر دارستانی (مربی بدنساز) احمد خداداد (مربی) اکبر مرادی (پزشک) محمد علی فتحی (فیزیوتراپ) نعمت اله سیدی (ماساژور) بهروز عباسی (تدارکات) محمدحسین ابن قاسم (سرپرست)

بازیکنان:

ارشادیوسفی، میلاد همایونی سنگری، محمد رشید مظاهری، ایوب کلانتری، بختیار رحمانی ، مهدی نوری، امید خالدی، شهاب کرمی، علیرضا سلیمی، ولیدمشاحی زاده، مهدی نیایش پور، فرزاد حاتمی، وفا هخامنشی، عبداله کرمی، عباس محمدرضایی، اسماعیل شریفات، لوسیانوپریرا، چاوزردریگزلاندرو ، کاستاسرجیورافائل، مهدی بدرلو، سروش رفیعی تل گری، مهرداد جماعتی، احمد عبداله زاده،ا یوب والی، حسن جعفری، ساسان انصاری

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

دیدار دوستانه فولاد و فولادنوین خوزستان

دیدار دوستانه دو تیم فولاد و فولادنوین خوزستان جهت آماده سازی این دو تیم و حضور آماده آنها در لیگ های برتر و دسته دوم فوتبال کشور برگزار می گردد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم بزرگسالان فولاد خوزستان پس از اتمام اردوی سوم خود در تهران، تمرینهای خود را در اهواز استارت خواهد زد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته یک دیدار تدارکاتی با تیم فولادنوین خوزستان در تاریخ جمعه (28 تیرماه) برگزار خواهد کرد.

این دیدار که احتمالا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود، می تواند به عنوان آخرین دیدار تدارکاتی تیم فولاد خوزستان پیش از آغاز لیگ برتر قلمداد شود.

لازم به ذکر است؛ پیش از این تیم فولادنوین با هدایت سید کوروش موسوی با تیم لیگ برتری استقلال خوزستان و تیم دسته اولی نفت مسجدسلیمان دیدارهای دوستانه ای را برگزار کرده بود و با این دیدار می تواند خود را تا مرز آمادگی بالا ببرد و با شایستگی کار خود را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

فولادی ها؛ تماشاگر ویژه والیبال ایران و آلمان

بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان با دعوت رسمی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران، تماشاگر ویژه دیدار والیبال ایران ـ آلمان بودند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،یک شب پس از حضور حسین فرکی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران و تماشای دیدار والیبال تیم های ایران و آلمان، امشب همه بازیکنان تیم دیدار دوم این تیم ها را از نزدیک نظاره خواهند کرد.

شاگردان حسین فرکی عصر امروز یک جلسه تمرین برگزار خواهند کرد و بعد از برگزاری تمرین به صورت مستقیم به سالن آزادی می روند.

لازم به ذکر است؛ بازیکنان فولاد فردا از ساعت 18 نیز در آخرین دیدار دوستانه خود به مصاف پرسپولیس می روند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

با رفع مشکل فیبر نوری و اسکوربورد؛
    بازی های آسیایی فولاد در ورزشگاه غدیر برگزار می شود.

رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: بازی های آسیایی تیم فولادخوزستان در ورزشگاه 50 هزار نفری غدیر اهواز برگزار می شود.

اسماعيل عامری گلستان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ـ منطقه خوزستان ـ اظهارکرد: ورزشگاه غدیر یکسری نواقص دارد که در تلاشیم آن ها را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: ازجمله این نواقص می توان به نبود اسکوربورد و فیبرنوری در ورزشگاه اشاره کرد که در تلاشیم هر چه زودتر این نواقص را تا پیش از آغاز مسابقات رفع کنیم.

رییس هیات فوتبال خوزستان تصریح کرد: بسيار امیدواريم كه اسکوربورد ورزشگاه به زودی نصب شود. همچنین اگر صدا و سیما بخواهد بازی ها را به صورت مستقیم پخش کند، نیاز به وجود فیبرنوری در ورزشگاه است که این مشکل نیز در آينده برطرف خواهد شد.

عامری گلستان درخصوص این مطلب که "گفته می شود قرار است جامی بین المللی تحت عنوان جام خوزستان برگزار شود" توضیح داد: برگزاری چنین جامی در خوزستان باتوجه به هزینه های سنگین آن، ضرورتی ندارد و ترجیح می دهم این پول را صرف کارهای دیگر کنم.

وی ادامه داد: هزینه های برگزاری چنین جام هایی بهتر است صرف پیشرفت در بخش آموزش و سرمایه گذاری در بخش نوجوانان، داوران و مربیان استان شود و من در چنین زمینه هایی سرمایه گذاری کرده و می کنم.

رییس هیات فوتبال خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: در مدت حضورم در هیات سعی کردم برگزاری منظم مسابقات استانی را مبنای کارم قرار دهم؛ البته نمی گویم که قبلا این رقابت ها به صورت منظم برگزار نمی شد ولی اکنون مسابقات در یک زمان خاص شروع می شود و در زمان تعیین شده به پایان می رسد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع