فولاد خوزستان توان پیروزی در هر بازی را دارد
.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در عین حال كه سپاهان را تیم قدرتمندی می داند، توان بازیكنان تیمش برای شكست این تیم را بالا ارزیابی می كند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین فركی در گفت و گو با (ایسنا) پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اصفهان اظهار كرد: از نظر من تیم وضعیت خوبی دارد، البته هماهنگی بازیكنان جدید با بازیكنانی كه از قبل در تیم حضور داشته اند، زمان خواهد برد.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان اضافه كرد: ما همیشه در مسابقاتی كه به میدان می رویم، چه میزبان آن دیدار باشیم چه میهمان، به كسب امتیاز از آن بازی فكر می كنیم و برای حضور پرقدرت تلاش می كنیم؛ به دلیل این كه پیروزی در هر بازی را در توان خود می بینیم ولی به هر حال بازی فوتبال است و ممكن است هر اتفاقی بیافتد.

وی درخصوص تیم سپاهان نیز عنوان كرد: سپاهان امسال نیز توانسته با جذب نفرات خوبی كه مدنظر كادر فنی بوده، بازهم خود را مدعی نشان دهد. این تیم مدیرعامل و كادر فنی خوب و پرسابقه ای دارد ولی ما نیز مقابل این تیم اصفهانی انگیزه های خودمان را داریم و برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.
فركی خاطر نشان كرد: باتوجه به این كه ما سال گذشته در سه دیدار به مصاف آن ها رفتیم، امیدواریم بتوانیم با تجربه ای كه از آن دیدارها كسب كرده ایم، امتیاز این مسابقه را به دست آوریم. سپاهان تیمی است كه نقطه ضعف ندارد و هر چه هست، قوت است؛ فقط ممكن است بازیكنان جدیدی كه جذب كرده، هماهنگی لازم را با بازیكنان فصل گذشته تیم شان نداشته باشند و ممكن است این تنها نقطه ضعف شان باشد.
وی در ادامه درخصوص برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگران و این كه آیا این شرایط به سود فولاد خواهد بود، گفت: به عقیده من بازی بدون تماشاگر به نفع ما نیست؛ دوست دارم فوتبال با حضور تماشاگران برگزار شود و حقیقت این است كه جذابیت بازی به حضور تماشاگران است و اگر آن ها نباشند، بازی معنایی ندارد.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پایان بیان كرد: ما برای این دیدار بازیكن محروم و مصدوم نداریم و می توانیم از تمام نفرات مان استفاده كنیم.

دیدار تیم های فولادخوزستان و سپاهان در چارچوب هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال كشور ساعت 22 روز پنج شنبه (سوم مردادماه) در اصفهان برگزار می شود.