Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 115
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

Exclamation [+] آنالیز و تحلیل بازیهای لیورپولیها در فصل 2009 / 2010 [+]

بروبچ لیورپول توی این قسمت از سایت که مسئولین سایت به هواداران لیورپول اختصاص دادند به تحلیل و بررسی بازیهای لیورپول و همچنین قرار دادن اخبار مهم قرمزهای آنفیلد می پردازیم.طبق قوانین سایت از قرار دادن بحث های غیر فنی و همچنین خبرهای سطحی و غیر مهم خودداری کنید تا محلی خوب و پربار برای همه هواداران لیورپول باشه.
    بچه هایی که بازیها رو به صورت زنده می بینند می تونن بیان و از روند بازی و همچنین درباره عملکرد بازیکنان تیم و حال و هوای کلی بازی صحبت کنند.

Liverpool 2009 / 2010

2. 9 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    مورینیو-دلبوسگه-کاپلو-بنیتز
    بازیکن محبوب
    جرارد-کاسیاس-رائول-جان واریو-ابراهیموویچ
    تشکر ها
    11
    تشکر شده 79 در 22 پست

Newww [+] مصاحبه ها و خبرهای جالب و شنیدنی از بازیکنان لیورپول [+]

به نام خدا

مصاحبه های لیورپولی و اخبار از رندگی شخصی ستاره های لیورپول

در این تاپیک مصاحبه ها و اخبار جالب و شنیدنی از بازیکنان لیورپول قرار می گیره

قلبمان میتپد به عشقه استقلال

[

4. 4 کاربر از پست مفید gerrard تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Bia Inja گفته های کرگر در مورد فینال رویائی 2005

سلام
    حتما فینال 2005 اروپا رو که بین لیورپل و میلان برگذار شد رو یادتون هست
    در این تایپک گفته های جیمی کرگر رو در مورد اینکه چه چیزی باعث شد که ما قهرمان شویم میخوانید

در رختکن چه گذشت؟!!

بین 2 نیمه فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 در استامبول جیمی کاراگر تا مرز نابود شدن پیش رفت.
    آث میلان 45 دقیقه لیورپول را محسور بازی زیبای خود کرده و 3 بر 0 پیش افتاده بود.
    ظاهرا همه ی امید های کسب پنجمین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای انگلیس ها رو به خاموشی گام بر میداشت.
    کاراگر و هم تیمی هایش به رختکن میرفتند تا به صحبت های بین 2 نیمه رافا بنیتس گوش دهند.
    در اینجا شما خلاصه ا ی انحصاری از این 15 دقیقه بین دو نیمه را از زبان جیمی کاراگر می خوانید.
    کاراگر اولین بار است که در مورد اتفاقات رخ داده در طول آن 15 دقیقه ی افسانه ای کاملا توضیح میدهد و به شما می گوید
    که چگونه الهامات بنیتس به بازیکنان سبب تغییرات جریان آن فوتبال تاریخی بود.

مردم سوال میکند که در آن لحظات چه چیزی در وجوم موج میزد؟
    وقتی که من به سمت رختکن می رفتم، افسردگی وجودم را فرا گرفته بود و واقعا ناامید بودم و احساس میکردم تحقیر شده ام.
    من نمی توانستم سرم را بالا بیاورم و نگاهی به جمعیت حاضر در ورزشگاه بیاندازم و یا به پرچم ها و پیراهن های پراکنده
    شده دور تا دور ورزشگاه آتاتورک نگاه کنم، تحمل اینها را نداشتم و تنها به زمین می نگریستم و هیچ چیزی غیر از
    افسردگی بی پایان نمیدیدم.
    رویا های من به خاک کشیده شده بودند.
    من به بازی فکر نمی کردم، تمام فکرم پیش خانواده و دوستانم بود.
    من خیلی شرمنده بودم.
    افکار مضحکی در سرم موج میزد که:
    "بقیه مردم در شهرمان در مورد این بازی چه می گویند؟"
    فکر برگشتن به خانه و مایه مضکه شدن داغانم میکرد و این حس خنده دار بودم را بدون شک تمام مردم شهر و حتی تمام
    دنیا نسبت به من خواهند داشت.
    دل شرمنده من با دیدن طرفداران لیورپول که به ورزشگاه آمده بودند تا بازی تیم محبوبشان را تماشا کنند پر از غصه و درد
    می شد. ما راهی برای جبران نداشتیم.
    از اینکه به فینال رسیده بودیم پشیمان بودم و حسرت می خوردم این دقیقا همان چیزی بود که تمام شکست خورده ها مثل
    یوونتوس و چلسی به آن رسیده بودند. میلان در شرف کسب چشمگیرترین پیروزی فینال های اروپایی قرار داشت.
    آنها بارسلونا و استوابخارست را 4 بر 0 به ترتیب در سال های 1994 و 1989 آن هم در همین فینال برده بودند و حالا من
    می ترسیدم که ما تاریخی را رقم بزنیم که بر منطقی عجیب استوار باشد یعنی ما به رکورد وحشتناکی برسیم. باختن آن هم با 5
    یا 6 گل خورده.
    تمام توجه من به این بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم تا بیشتر از این گل دریافت نکنیم و آبرویمان را بیشتر از این نابود
    نکنیم.
    در رختکن همه ی بازیکنان ساکت ساکت بودند.
    15 دقیقه ی افسانه ای در کنار ما بود اما حسش نمی کردیم.
    مشکل ترین راه کار در این وضح باور این مسئله بود که نباید هنوز تسلیم شد.
    برای ما راحت بود که باور کنیم آرزوهایمان بر باد رفته اند.آن نه ماه زحمت داشت به این عاقبت ختم میشد.
    عقلا بر این باور بودیم اما من می دانستم که پذیرفتن این تقدیر در سرشت من جایی ندارد.مقدار بدی حادثه اهمیت نداشت مهم
    حس مسئولیتمان بود.
    خوشبختانه عقل سلیمی در رختکن روحیه از دست رفته را تجدید کرد.
    در رختکن ورزشگاه آتاتورک، رافا بنیتس جایگاهش را بین افسانه های آنفیلد نمایان ساخت.
    کنترل رافا برای آن لحظه شگفت انگیزبود.
    رافا رفتارش را بدون توجه به اوضاع به طور استثنایی تغییر داد.او بهترین رفتار برای آن زمان را اجرا کرد، آرامش.
    انصافا او نیز مانند ما فکر میکرد، نمی توانست به خانواده اش یا به چیز هایی که مردم اسپانیا پشت سرش خواهند گفت فکر نکند.
    هنوز تلاش می کرد تا با زبان انگلیسی اش به ما غلبه بر غیر ممکن را آسان کند.
    من به خودم گفتم: "موفق باشی."
    رافا رگه هایی از ناراحتی را در وجودش نمایان کرد اما سرعت عملش در تغییر تاکتیک ها نمایانگر هشیاری و دقت زیادش بود.
    اول گفت ترائوره به حمام برود، این نوع صحبت نشانی مودبانه برای تعویض بازیکن است.
    بعد به جبرئیل سیسه گفته شد که او باید به بازی برود و در سمت راست بازی کند.
    وقتی که دجیمی لباسش را عوض کرد بحثی بین استیو فینان و دکتر تیم ، دیو گالی ، ایجاد شد. فینان از ناحیه کشاله ران
    آسیب دیده بود و دیو به رافا گفت که او باید تعویض شود.
    فینان پریشان بود و درخواست کرد که در زمین بازی بماند اما رافا تایید نکرد.
    رافا توضیح داد که:
    "برای ما تنها 2 تعویض باقی مانده است چون ما کیول را به سبب مصدومیت تعویض کرده ایم. من حاضر نیستم 2 تعویضم
    را همین الان انجام دهم و اگر تو در بازی بمانی من تعویض آخر را از دست میدهم."
    به ترائوره گفت لباسش را بپوشد.
    سپس ایده ای جدید به ذهنش آمد، رافا تصمیمی ناگهانی گرفت.
    رافا گفت:
    "هامان به جای فینان به باز می آید و ما 2-5-3 بازی میکنیم."
    این صحبت رافا آن هم با چنین اطمینانی حداقل چیزی که به من داد اعتماد به نفسی نسبی بود.
    "پبرلو از میانه ی میدان بازی را می چرخاند بنابراین من می خواهم که لوئیس و استیو در اطرافش بازی کنند تا پیرلو نتواند
    به خوبی مهاجمانش را تغزیه کند. ما باید در میانه ی میدان بازیکن بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم ابتکار عمل را از آنها
    بگیریم."
    سرعت انتخاب این تاکتیک باعث شد که من بیاندیشم که او قبلا این تصمیم را گرفته بود.
    این همان تاکتیکی بود که در تورین نیز به ما کمک کرد تا از پس یوونتوس بربیایم،گرچه آن یک تاکتیک صرفا دفاعی بود.
    "بسیار خوب" با خودم فقط گمان میکردم که: " 45 دقیقه خیلی زیاد است." اما در نهایت به همین نتیجه رسیدم.
    این تاکتیک جدید توسط رافا برای ما تشریح میشد، به نظر من حرکت شجاعانه ای بود.
    سیسه و هامان در حال آماده شدن هستند تا به بازی بیایند، فقط مشکلی وجود داشت.
    "رافا، من فکر می کنم ما اکنون 12 بازیکن در داخل زمین خواهیم داشت!" پس سیسه باید برای به بازی آمدن صبر کند.
    وقتی ما از رختکن مخوفمان بیرون می آمدیم من با چهره ی سرد مالدینی روبرو شدم ، او با من خوش و بش نکرد حتی با
    دیدنم پشتش را به من کرد.
    حرف هایی نیز از این مطلب که میلانی ها در رختکنشان جشن زود هنگامی دایر کرده بودند به گوش می رسید، من به خاطر
    این جشن دروغشان ناراحت شده بودم. ترائوره بعد از بازی در مصاحبه ای بیان کرده بود که ایتالیایی ها مانند خروس از
    رسیدن به نتبجه 3 بر 0 خودنمایی میکردند، اما او شوخی ساده ای کرده بود ولی روزنامه ها ازآن داستانها ساختند.
    میلانی ها خیلی حرفه ای بودند ، ولی کاپیتانشان با آن همه تجربه شاخص ،نتوانست کاری برای جلوگیری از جشن زود
    هنگامشان بکند.
    گرچه خودم ندیدم اما آنها در رختکنشان مشروب نیز سرو کردند. من برایشان احترام خیلی زیادی قائل هستم اما نمی توانم
    حرکاتشان را تایید کنم.
    اگر این کار را هم کرده باشند کسی نمی توانست سرزنششان بکند، آنها جام را در دستانشان می دیدند.
    وقتی من به محوطه زمین بازی برمی گشتم، مطمئن بودم که میلان خواهد برد. 40 هزار تماشاگر در استامبول شاهد هنر
    نماییشان بودند چرا نباید برد خود را باور کنند؟!
    از دور می شنیدم : "هرگز تنها نخواهی رفت" و وقتی داخل تونل ورود به زمین بازی می شدم این صدا بلند تر می شد و من
    را هیجان زده می کرد. این خواندن نوعی معمولی از خواندن سرود معروفمان نبود.
    قبل از هر بازی خانگی طرفداران آواز می خوانند و با کنایه زدن گریه میکنند این نوع سرود خواندن ما را به پیروزی مطمئن
    میکند و حریف را حسابی می ترساند و وادار به تسلیم میکند.اگر ما در مرحله آخری از یک بازی بزرگ باشیم و پیروزیمان
    نزدیک باشد طرفداران دوباره آواز می خوانند اما این بار با شور و شادی.
    در موقعت های مختلف لغت ها معانی برتری پیدا میکنند و بین دو نیمه بازی آن شب در استامبول هواداران با شور و شوق
    بیشتری می خواندند.
    صدای آرام و غمناکی نیز به گوش می رسید این در حالی بود که صدای سرودمان واضح بود.آن صدای آرام دعا های
    طرفدارانمان در حق ما بود!
    برای من دعا های آنها نشانگر این بود که : ما هنوز غرور داریم ، با شما هستیم ، به تلاش شما اعتماد داریم ، فکر نکنید
    همه چیز تمام شده است و مبادا دستانتان را به علامت تسلیم بالا ببرید.
    در آن شعرها چیزهای دیگری نیز به ما هشدار داده می شد: "نگذارید غرورمان بیشتر از این از بین برود."
    مربی مان، الکس میلر، توصیه نهایی را اینگونه کرد: " حداقل یک گل برای هوادارانمان بزنید."
    فکری که داشتیم این بود که زدن یک گل ممکن است حیثیت از بین رفته را ترمیم کند.
    این بخشی از اتفاقات آن بازی بود، پس پای به میدان نهادیم و...

بقیه داستان رو که حتما می دونین دیگه لیورپول بازی 3 بر 0 باخته رو 3 بر 3 مساوی کرد و در ضربات پنالتی میلان ر ا
    برد و برای پنجمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

6. 2 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Bia Inja مهمترین خبرها از تیم فوتبال لیورپول

سلام به همه ی دوستداران لیورپول
    در این تایپک اخبار تیم لیورپول قرار میگیرد
    در ضمن هواداران توجه داشته باشند اخبارشون رو با ذکر منبع بزارند
    خبرهای بدون منبع حذف خواهند شد

THIS IS ANFIELD

8. 5 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    دنیزلی- بنیتز
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی- جرارد- کریمی
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 66 در 19 پست

Bomb بنیتز نگران وضعیت دو بازیکن مصدوم است

رافائل بنیتز از وضعیت مصدومیت مارتین اسکرتل (از ناحیه همسترینگ) و نبیل الزهار (از ناحیه زانو) اظهار نگرانی کرد.این دو بازیکن پس از چند دقیقه حضور در میدان به علت مصدومیت تعویض شدند

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران ، کادر پزشکی باشگاه وضعیت آنها را مساعد ندانست و رافا بنیتز مجبورشد در نمیه دوم کاملا بارانی بازی این دو بازیکن را تنها پس از چند دقیقه حضور درمیدان تعویض کند.

بنیتز میگوید:"آنها در بهترین شرایطشان نبودند و بدترین اتفاق برای ما از دستدادن اسکرتل و الزهار بود.

"ایده ی ما از این بازیها این است که وضعیت جسمانی بازیکنان رابهبود دهیم ، پس خبر مصدومیت دو بازیکن ما بسیار بد است."

رایان بابل لیورپول را با گلش جلو انداخت اما در نیمه دوم میزبان، بازی را به تساوی کشاند. هواداران پر شور بلندترین فریاد های خود را زمانی سردادند که تورس در اواخر بازی به میدان آمد.

هواداران بسیار خوب بودند ، تیم را حمایت کردند و از بازی لذتبردند و نشان دادند که همیشه پشت سر بازیکنان هستند.

رئیس لیورپول همچنین اعلام کرد که یوسی بنایون و ژابی آلونسو بهعلت مصدومیت جزیی از ناحیه مچ پا در این بازی غایب بودند.

همچنین جیمی کرگر مدعی شد که دمای هوا و رطوبت زیاد در این بازی به آنها خیلی کمک می کند تا با آمادگی بیشتری فصل 10-2009 را شروع کنند.

اوگفت:"ما بسیار متاسف شدیم که نتوانستیم از گل زده خود دفاع کنیم زیراما می خواهیم همه بازیهای خود را ببریم اما سه یا چهار بازی اول ما برای آماده سازی بدنی و تمرین است.

"بعد از این بازی ها در سطح بالاتری برگزار می شود و شما می توانیدبازی سریعتری را ببینید. در حال حاضر شما دو تیم متفاوت را در دو نیمه بازیمی بینید.

"اما شرایطی که ما در این بازی تحمل کردیم و در بازی با سنگاپورهم تحمل می کنیم به ما برای فصل آینده خیلی کمک میکند."

کرگر در آخر از هواداران و تشویق های پر افتخارشان تشکر و قدردانی کرد.

"من چند بار دیگر هم به اینجا آمده بودم و امسال هم مثل دفعات قبل بود."

"آنها با احساست زیادی لیگ برتر را دنبال می کنند ، مخصوصا بازیهای لیورپول را ما بسیار مفتخریم که می بینیم باشگاه ما در اینجا اینقدر بزرگ است. این دلیلی است که ما برایش به اینجا آمدیم."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط King Kenny : 07-22-2009 در ساعت 23:37

10. 5 کاربر از پست مفید sasanred تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    دنیزلی- بنیتز
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی- جرارد- کریمی
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 66 در 19 پست

Bia Inja بنيتس: جرارد داستان محاكمه و دادگاه را فراموش كند

بنيتس: جرارد داستان محاكمه و دادگاه را فراموش كند
    خبرگزاري فارس: سرمربي اسپانيايي تيم ليورپول انگليس گفت: از استيوون جرارد مي‌خواهم ماجراي محاكمه و دادگاه را فراموش كند و تمام توان خود را صرف فوتبال كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌ميل رافائل بنيتس‌،‌ اظهار داشت: استيوون جرارد بازيكن مهمي براي ما محسوب مي‌شود. او فرمانده تيم من است و در كسب نتايج تيم نقش بسزايي دارد. براي من بسيار مهم است كه جراردي كاملا سرحال و بدون دغدغه در اختيار داشته باشم.
    وي افزود: پس از بازي با ترانمار كه با حضور او بعد از دادگاه، همراه شد، با جرارد صحبت كردم واز او خواستم مراقب جسم و روح خود باشد. دلم نمي خواهد در ابتداي فصل، بازيكن كليدي تيم من با مشكلي روبرو باشد.
    او كه تيمش در بازي آخر هفته قبل مقابل ترانمار به تساوي 2 بر 2 رسيد، ادامه داد: ما براي فصل آتي، برنامه‌هاي زيادي داريم و مي‌كوشيم تا با استفاده از جرارد به اهداف مورد نظر برسيم.
    جرارد كه در پايان فصل اخير ليگ برتر در رقابت با رايان گيگز (منچستريونايتد) و وين روني (منچستريونايتد)، عنوان بهترين بازيكن سال را به خود اختصاص داد، در شب تحويل سال 2009 هنگام خروج از باشگاهي شبانه، اقدام به مضروب كردن خواننده يك گروه موسيقي كرد و باعث ايجاد جراحاتي در سر، صورت و شكسته شدن دو دندان اين خواننده شده است.
    پس از وقوع اين رفتار نادرست، بازيكن ملي پوش انگليسي يك شب را در حبس گذراند و بعد با قرار وثيقه آزاد شد. به خاطر اين سوءرفتار، پرونده‌اي عليه وي تشكيل شد كه برخي منابع حتي از حبس 5 ساله بازيكن سال انگليس دادند.
    منبع :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط King Kenny : 07-25-2009 در ساعت 19:25

12. 5 کاربر از پست مفید sasanred تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

پیش فرض رافا : ژابی باید در لیورپول بماند

رافا بنیتز امروز اعلام کرد که او به ژابی آلونسو گفته است او باید در لیورپول بماند .

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران ، آلونسو جمعه شب در مقابل تشویق سرشار هوادارن سنگاپوری که او را در تمرینات قرمزها تماشا می کردند قرار گرفت .
    بنیتز در کنفرانس مطبوعاتی در سنگاپور گفت : " من دیروز با او صحبت کردم و به او گفتم به صدای هواداران گوش دهد. آنها ژابی را دوست دارند .
    " من به او گفتم ، شاید تو باید بمانی .
    " شما می توانید ببینید او واقعا بازیکن خوبی است و من واقعا خوشحال می شوم اگر او بماند . همه ی بازیکنان و همتیمیهایش می خواهند او بماند . اگر ما او را حفظ کنیم من خیلی خوشحال می شوم .
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 6 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

پیش فرض آربلوا به رئال ‌مادريد پيوست

مسئولان رئال‌ مادريد يک بازيکن اسپانيايي ديگر را نيز به خدمت گرفتند.
    وب سايت رسمي رئال اعلام کرد اين باشگاه "آلوارو آربلوآ" را از ليورپول به خدمت گرفته است. اين مدافع اسپانيايي بعد از پشت سر گذاشتن تست‌هاي پزشکي باشگاه قراردادي 5 ساله با کهکشاني‌ها به امضا رساند.

کارلوس ديس که تست هاي پزشکي آربلوآ را انجام داد گفت:"ما آزمايشات فيزيکي و راديولوژي و اسکن‌ها را انجام داديم همه چيز کاملا طبيعي است. او بسيار از پيوستن به رئال خوشحال است و براي بازي در رئال بي‌تابي مي‌کند."

اين درحالي ليورپول در وب سايت رسمي اش نوشت که آربلوآ را با رقم 3.5 ميليون يورو يا 4 ميليون به خدمت گرفته است که تفاوت اين ارقام به نحوه پرداخت مبلغ از سوي رئال بستگي دارد.
    آربلوآ 26 ساله بعد از آلوارو نگردو و استبان گرانرو دومين بازيکني است که در آکادمي رئال رشد کرده و بعد از بازي در تيم هاي خارجي به سانتيگو برنابو بازگشته است.

منبع:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 5 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    دنیزلی- بنیتز
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی- جرارد- کریمی
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 66 در 19 پست

پیشنهاد21 میلیونی لیورپول به آکوئیلانی

اولین گزینه خرید قرمزپوشان انگلیسی، ستاره ایتالیایی باشگاه رم است ولی این انتقال تنها در شرایطی صورت می گیرد که ژابی آلونسو راهی سانتیاگو برنابئو شود.

سایت گل: طبق گزارشی که در روزنامه دیلی استار منتشر شده، سران لیورپول آماده اند تا پیشنهادی 21 میلیون یورویی را برای خرید آلبرتو آکوئیلانی ستاره باشگاه رم ارائه کرده اند. این در حالی است که این روزها شایعه پیوستن آلونسو به رئال روز به روز قوت می گیرد و سران لیورپول اکنون به دنبال جانشین مناسبی برای آلونسو هستند و چه کسی بهتر از ستاره باشگاه رم.

روز سی و یکم جولای گزارش شد که این ستاره 25 ساله با مسائل شخصی باشگاه قرمزپوش به توافق رسیده و آماده است تا با قراردادی 5 ساله و در ازای دریافت فصلی 4 میلیون یورو، به این تیم بپیوندد و سران دو باشگاه نیز در این رابطه به توافق رسیده اند. روسلا سنسی، رئیس رم اعلام کرده که نمی داند که آیا آکوئیلانی فصل بعد در رختکن تیمش خواهد بود یا نه . سران باشگاه ایتالیایی مجبورند تا تعدادی از ستاره هایشان را به فروش برسانند و به همین دلیل نیز با فروش آکوئیلانی موافقت کرده اند.
    سایت گل

18. 6 کاربر از پست مفید sasanred تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660

Bomb قرمزها با آکوییلانی به توافق رسیدند

باشگاه لیورپول اعلام کرد که با باشگاه رم در مورد انتقال آلبرتو آکوییلانی به توافق رسیده است و او به زودی برای انجام تستهای پزشکی راهی لیورپول می شود.

به گزارش سایت رسمی لیورپول در ایران ، این توافقزمانی صورت گرفت که لیورپول بالاخره تصمیم گرفت آلونسو را به رئال مادریدبفروشد. آکوییلانی که اخیرا تولد 25 سالگی خود را جشن گرفته است یکی از امیدهایایتالیا برای جام جهانی در سال آینده است.
    رافا گفت: " آلبرتو بازیکن بسیار خوبی است و من بسیار خوشحالم که با رم به توافقرسیدیم. او به مرسی ساید خواهد آمد و در آزمایشات پزشکی شرکت خواهد کرد. آلبرتوذهنیت خوبی دارد و تجربه خوبی هم در لیگ ایتالیا و هم در لیگ قهرمانان اروپادارد."

"او به عنوان یک بازیکن سطح بالای ایتالیا شناخته شده است. او همچنیندر تیم های زیر 19 و 21 ساله های ایتالیا بازی کرده است.او در حال حاضر عضو تیم ملیبزرگسال ایتالیاست."
    ویرایش توسط King Kenny : 08-06-2009 در ساعت 14:53

20. 4 کاربر از پست مفید King Kenny تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)