Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    رضا چمانچی

BrazilPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    15
    تشکر شده 21 در 9 پست

perspolis جادوگر در قلعه تراختور چه می‌كند؟

جادوگر در قلعه تراختور چه می‌كند؟
    کریمی بعد از آن بازی هیچ گاه به همراه تیم های خود به تبریز نرفته است.يكي مي گويد كريمي با اين كار به رويانيان اعلان جنگ كرده.ديگري مي گويد...

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    پلان 1
    سوت پايان بازي.ضربات پنالتي حكم پايان پرسپوليس كهكشاني را مهر كرد.پايان فصل كابوس بار پرسپوليس با تقديم جام به سپاهان،حريف قديمي، آن هم در آزادي.هوادار جوان با بغض و اندوه به زمين سبز چشم دوخته و يك سوال ذهنش را آزار مي دهد.چه بايد كرد؟ديگر چه بايد بكنيم تا قهرمان شويم؟جام حذفي با دايي آخرين تحفه اي بود كه به اتاق افتخارات پرسپوليس اضافه شد و از آن به بعد هيچ.هيچ به جز حاشيه و جدال و خودزني.تيم كهكشاني سرخپوشان با دل هواداران همان كرد كه تيم استيلي و ....
    اما طوفان شكست خانگي در فينال،خود آرامش قبل از طوفان ديگري بود.خداحافظي مظلومانه موشك قلب عاشقان پرسپوليس را آتش زد.شايد اين شكست فراموش شود اما اين خداحافظي نه،هرگز.و ناگهان خبر ديگري منتشر شد:
    علي کریمی با اعلام خبر خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال عنوان کرد: همین امشب خداحافظی‌ام را اعلام می‌کنم و فکر می‌کنم باید به مسائل دیگر زندگی‌ام برسم. از فوتبال خداحافظی می‌کنم و دیگر برای تیم ملی هم بازی نخواهم کرد. بعضی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که دیگر جای ماندن ندارید.اگر می‌بردیم هم همین تصمیم را می‌گرفتم، چون قبلاً این موضوع را می‌دانستم و تنها خانواده‌ام از این کارم با خبر بودند. شب بدی را برای این کار انتخاب کردم. می‌روم تا کسانی که دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند فوتبال را به روزهای اوج خود برسانند.در مدتی که در فوتبال بودم خاطرات تلخ و شیرین زیادی داشتم و خدا را شکر می‌کنم که سالم از مستطیل سبز خارج می‌شوم. من نمی‌توانم پاسخگوی مسائل و مشکلات پرسپولیس باشم و از شما رسانه‌ها نیز می‌خواهم که فقط واقعیت‌ها را بنویسید. باز هم شرمنده هواداران هستم.
    سونامي كامل شد.چه بر سر پرسپوليس آمده.كسي نمي داند.اخبار ضد و نقيض اند.كريمي به جز چند نفر تقريبا با تمامي مربيان و مديران باشگاه هاي دوران بازي اش درگير شده.ایوان کوردس،امیر عابدینی،برانكو در جام جهاني،دادكان،انصاري فرد، قطبی،آجرلو،ژوزه،فدراسيون، داور و.... اكنون مشكل چه كسي است؟مانوئل ژوزه او را كنار گذاشت،اما يحيي بلافاصله پس از سرمربي شدن او را به تيم بازگرداند و رويانيان هم به شدت از اين كار حمايت كرد و حتي گفت كه اخراج كريمي از تيم در زمان او از روزهاي سياه كل دوران مديريتش بوده است.پس مشكل چيست؟دايه مهربان تر از مادر كيست؟در پس پرده چه مي گذرد؟ اين افكار در ذهن هوادار جواني كه جز عشق سرخ در زندگي هيچ ندارد، گذشت و اشك سرازير شد.
    پلان 2
    همه در انتظار سرمربي جديد پرسپوليس.داستان اين انتخاب بسيار طولاني شد.تا حدي كه رويانيان به منحرف كردن ذهن هواداران از ناكامي ها متهم مي شود.گزينه هاي اعلام مي شوند.به قول يكي از اهالي فوتبال همه جزو گزينه هاي پرسپوليس هستند مگر اينكه غير آن ثابت شود. و ناگهان خبر ديگري منتشر شد:
    اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز در نشستی که از ساعت 13:30 آغاز شد سرانجام بعد از کش و قوس های فراوان سرمربی تیم را انتخاب کردند.

بر اساس این تصمیم علی دایی به عنوان سرمربی سرخپوشان انتخاب شد.
    محمد رویانیان پس از پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ابتدا باید از محمد مایلی‌کهن مربی بزرگ و پیشکسوت پرسپولیس تشکر می‌کنم. از ابراهیم‌زاده که سه سال مربی اخلاق شد و در دنیا شهرت خوبی دارد و همچنین حمید درخشان که یک پرسپولیسی واقعی است تشکر می‌کنم. ما سرمربی را بر اساس مطالعات و نظرسنجی‌های مختلف انجام دادیم و بر این اساس علی دایی سرمربی فصل آینده پرسپولیس خواهد بود.
    ريش و ريشه،مار و پونه،كارد و پنير يا هر چه كه اسمش را گذاشتند.آن ها به هم رسيدند.ديگر صداي شعار علي دايي نيست كه روي نيمكت پرسپوليس سايه بياندازد.خود او بازگشته.اميد به دل هواداران راه پيدا مي كند.با او خاطره هاي بسياري دارند.خوب و بد.از فتح دو جام و برد در دربي معروف تا شكست در دربي هاي پر حاشيه.اما اميد دارند.تركيب رويانيان و دايي پرسپوليس قدرتمندي را حداقل در ذهن آن ها مي سازد.در ذهن هوادار جوان پرسپوليس.
    پلان 3
    ناگهان بعد از انتخاب دايي به عنوان مربي پرسپوليس علي كريمي برجسته ترين نام در نقل و انتقالات شد.روزنامه هاي خاص با اهداف خاص با بهانه و بي بهانه از مقصد بعدي علي كريمي نوشتند.انگار نه انگار كه جادوگر از فوتبال خداحافظي كرده.آن هم قبل از آمدن دايي. پس دليل اين شايعات چيست؟دايي كريمي را از ليست خط زد! آيا دايي كريمي را مي خواهد؟ تكليف شهريار و جادوگر شنبه روشن مي شود!
    هوادار جوان خوب مي داند كه هدف اين تيتر ها زدن دايي نيست.كريمي نيست.رويانيان نيست.زدن پرسپوليس است.او خوب آن ها را مي شناسد.دشمن پرسپوليس را مي شناسد.در اين سال ها استيلي،دايي،كاشاني،پيروان ي،يحيي،كريمي و رويانيان هدف جريان سازي آن ها قرار گرفته اند و البته اين جريان عده زيادي را هم با خود برده است.اما او ديگر خوب مي داند كه مشكل پرسپوليس بود و نبود دايي و كريمي نيست.نتايج فصل هاي گذشته اين را به او ثابت كرده.به عكس هاي سرخ روي ديوار اتاقش نگاه مي كند و به خود مي گويد : نه،ديگر بازي نمي خورم.
    پلان 4
    شطرنج رويانيان و كريمي.يا حداقل القاي شطرنج كريمي و رويانيان.يكي چك رو مي كند و ديگر رقم صد ميليون براي هر بازي را.يكي سياسي بودن را پيش مي كشد و ديگر ام الفساد را.باز هم مصاحبه هاي ضد و نقيض.و ناگهان خبر ديگري منتشر شد:
    علی کریمی که پیش از این با مسئولان تراکتور سازی مذاکره کرده بود امروز در تهران با امضای قراردادی یکساله به تبریز پیوست.
    قرارداد کریمی امروز در تهران امضا شده است.
    هوادار جوان در فوتبال عمر گذرانده.از اين اتفاق متحير است.باور نمي كند.چرا كه هنوز فراموش نكرده.داستان علي كريمي و هواداران تراكتور را فراموش نكرده.فراموش نكرده كه بعد از آن اتفاق جادوگر به تبريز سفر نكرد و ترجيح داد هرگز در يادگار بازي نكند.به سراغ تكه روزنامه هايش مي رود.مي گردد،به هم مي ريزد و بر عكس هميشه برايش مهم نيست كه كجا مي افتند.دنبال آن است و پيدايش مي كند:
    این دیدار که تا دقیقه 90 با نتیجه دو بر یک به سود تراکتورسازی در جریان بود، اما استیل‌آذین در آخرین دقیقه بازی گل تساوی را به ثمر رساند و خوشحالی علی کریمی جرقه اختلافات با تماشاگران تراکتورسازی شد.
    علي كريمي، هافبك نفوذي تيم فوتبال استيل آذين هنگام زدن ضربه پنالتي و در پاسخ به شعارهاي هواداران تيم تراكتورسازي با انجام حركاتي موجب تحريك آنان شد و هواداران تراكتورسازي نيز با سردادن شعار كريمي يادت باشه دايي سرورته وي را مورد خطاب قرار دادند.
    کریمی بعد از آن بازی هیچ گاه به همراه تیم های خود به تبریز نرفته است.يكي مي گويد كريمي با اين كار به رويانيان اعلان جنگ كرده.ديگري مي گويد کاپیتانتان در همه این سالها در ایران جامی بالای سر نبرده و مي خواهد طلسم را در تراختور آماده امسال بشكند.
    با خود فكر مي كند.دوستت دارم كاپيتان.دليل اين تصميمت را نمي دانم اما دوستت دارم.هر جا كه باشي.آرزويم پيروزي تو است.براي من موفقيت پرسپوليس و تو ارزش دارد.هر جا كه باشي.به دشمنان اجازه ماهي گيري از اين آب گل آلود را نمي دهم.امسال سال ما است.سال موفقيت پرسپوليس بدون حاشيه.

2. کاربر روبرو از پست مفید REZAALMAS تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع