Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

به نام خدا
    Arsenal
    season 2013 -2014

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گرامی و تمامی هواداران آرسنال ...

تایپیک بحث و تبادل نظر تیم آرسنال برای فصل 2013 - 2014 رو افتتاح میکنیم با یک عکس که براتون اماده کردم و امیدوارم خوشتون بیاد .
    در این تایپیک به بررسی تیم آرسنال در بازی های پیش فصل و بازی های فصل می پردازیم . بحث در باره ی نقل و انتقالات در فصل پیش رو ، هم در این تایپیک انجام خواهد شد .
    پیش به سوی یک فصل شیرین و با جام با این مقدمه که ما همه به آرسنال ، به ونگر ، و به ایمانمان نسبت به موفقیت آرسنال شکی نداریم و همواره در این باوریم که آرسنال می تواند
    می تواند
    می تواند
    ...
    یه روز خوب میاد ...

2. 8 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

پیش فرض پاسخ : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

اینم یه عکس که مال قبل از بازی دیشب این عکس الان جالب شد که رمزی گل زد؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

پیش فرض پاسخ : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

منتخب مصاحبه های بازی:

صحبت های آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل بروسیا دورتموند.

در مورد نتیجه...
    عملکرد یکپارچه و متمرکزی داشتیم، خصوصا از نظر دفاعی. باید بگویم که دورتموند ما را زیر فشار عظیمی قرار داد. مالکیت توپ زیادی داشتیم اما در نیمه اول تا حدودی یک عملکرد بی حاصل بود زیرا نمی توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. تمرکز و هوش ما زیر ذره بین قرار داشت تا اولین اشتباه را مرتکب نشویم و منتظر زمانی باشیم که بتوانیم دفاع انها را باز کنیم. همین کار را انجام دادیم. در ابتدای نیمه دوم دوره دشواری داشتیم. بعد از گلی که زدیم احساس کردیم می توانستیم گل دوم را نیز به ثمر برسانیم و کمتر زیر فشار بودیم. در مجموع یک پیروزی بزرگ در اینجاست. اگر به نتایج خانگی انها در لیگ قهرمانان نگاه کنید، تیم های زیادی نیستند که به چنین دستاوردی رسیده باشند. در مجموع تیم انسجام عظیمی از خود نشان داد تا از دوره های دشوار بازی عبور کند.

در مورد اینکه این پیروزی بهتر از پیروزی در مونیخ بود...
    شاید زیرا امشب چیزهای بیشتری در خطر بود. مردم فکر می کنند که شاید بایرن مونیخ کمی کار را آسان گرفت که در ان زمان اینطور فکر نمی کردم اما این حقیقت وجود داشت که آنها ما را در خانه 3 - 1 شکست داده بودند و شاید در ذهن خود از قبل خود را صعود کرده می دانستند. امشب هر دو تیم باید پیروز می شدند و باید بگویم ما حتی بیشتر به پیروزی نیاز داشتیم زیرا در خانه شکست خورده بودیم و می دانستیم باید به دورتموند و ناپل برنده باشیم. بنابراین به پیروزی رد دیدار امشب نیاز داشتیم، حتی یک تساوی به اندازه کافی خوب نبود.

در مورد رمسی...
    او تنها نشان می دهد که چقدر دشوار است بازیکنان را ارزیابی کنید زیرا یک سال قبل همه می گفتند "بله، اما رمسی نمی تواند گلزنی کند. او در داخل محوطه جریمه جایگیری مناسبی دارد اما نمی تواند گلزنی کند." این فصل در هر بازی گلزنی می کند. همیشه در مورد او ذهنیت مثبتی داشتم زیرا وقتی دوباره بازی ها را تماشا می کردید او همواره در موقعیت هایی بود که می توانست خطرناک ظاهر شود. این فصل او از این اعتماد به نفس بهره می برد و قدرتی باورنکردی برای طی کردن مصافت میان دو محوطه جریمه دارد. او مطمئن است و توانائی او وی را به بازیکن خطرناکی تبدیل می کند.

کلوپ: بی دقت بودیم

یورگن کلوپ باور دارد حریف آنها توانائی موفقیت در این جام را دارد و تاکید دارد که آناه در این دیدار بی دقت بودند.

"بله، آرسنال می تواند قهرمان این جام شود. آنها جوان و سرحال هستند و از نظر تکنیکی خوب کار می کنند. امشب هوشمندانه پیروز شدند و تا زمانی که مقابل بایرن مونیخ بازی نکنند، می توانند به فینال برسند و قهرمان شوند!

آنها اولین تلاش خود را در دقیقه 63 انجام دادند و به گل رسیدند. موقعیت های فوق العاده ای داشتیم اما به اندازه کافی دقیق نبودیم. قبل از گلزنی آنها، ما 11 شوت به سمت دروازه داشتیم و گاهی به نظر می رسید آنها با 4 پا دفاع می کنند!

اما فوتبال بازی کسب نتایج است. پاداش تلاشی که انجام دادیم را نگرفتیم. هنوز امید خود را از دست نداده ایم، اگر در بازی های باقی مانده پیروز شویم، هنوز همه چیز امکان پذیر است.

بعد از بازی سخت است تا در مورد آن صحبت کنید اما باید رو به جلو نگاه کنیم. گروه بسیار قدرتمندی است و خبر مثبت امشب این است که با کسب 2 پیروزی می توانیم صعود کنیم."

رمسی:

"دستاورد بززگی برای بچه ها بود. بازی کردن در زمین دورتموند همواره دشوار است. دفعه قبل که به اینجا امدیم و کار با تساوی 1 - 1 تمام شد این موضوع را درک کردیم.

آنها فصل گذشته به فینال رسیدند و بدشانس بودند. آنها تیم قدرتمندی هستند بنابراین باید وظایف دفاعی خود را انجام می دادیم.

با وجود اینکه در نیمه اول شوتی به سمت دروازه حریف نداشتیم اما از نظر دفاعی خیلی خوب بودیم و آنها فرصت های کمی داشتند.

شکل و انسجام خود را به خوبی حفظ کردیم، صبور بودیم و یک عملکرد مناسب در دیدار خارج خانه از سوی بچه ها بود. در نهایت روی ضد حمله به انها ضربه زدیم."

رمسی در مورد زدن 11 مین گل فصل خود نیز گفت:

"در حال حاضر از بازی خود لذت می برم و به نظر می رسد همه چیز به نفع من پیش می رود. از سبکی که بازی می کنم و گل هایی که میزنم راضی هستم."

خوب با نتیجه بازی دیشب لیگ قهرمانان وضعیت تیم درست شد و به قول کلوپ باید به فکر برد تو بازی فینال باشیم حرفش حقه اما امان از داور و دستهای پشت پرده که همیشه آرسنال رو حذف میکنه
    این بازی منچستر هم ببریم عالییی میشه
    منتظر بازیم که یه پست خفن بدم امیدوارم با اختلاف چند گل منچستر رو بزنیم البته این بازی هم مثه همه بازیها سه امتیاز داره و فرقی نداره کی هستن
    ولی حیف که فرگی رفت یه هیجان دیگه ای داشت بازی!
    نمیدونم منچستری ها چی میکشن از رفتن فرگوسن!تازه رونالدو هم که بود منچستر کلا یه حال و هوای دیگه ای داشت
    حالا ما هی بگیم فلانی و فلانی و... رفتن خوبه ونگر هست...

ربطی نداره اما میگن لباسهای دوم فصل دیگه اینه

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

6. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

پیش فرض پیام هواداراهادر حمایت از پت رایس

هواداران آرسنال در سراسر جهان در حمایت از پت رایس پیام هایی دادند

افسانه توپچی ها ، که 44 سال در باشگاه به عنوان بازیکن ، مربی و دستیارمربی زحمت کشید در حال حاضر در بیمارستان برای مبارزه با سرطان تحت درمان است.
    آرسن ونگر ادای احترام به معاون سابق خود را پرداخته است و می گوید: " قدرت افسانه ای و روح مبارزه او رادر مبارزه با سرطان ببینید
    پیام هواداران آرسنال در سرتاسر جهان برای امید دادن به پت رایس عظیم بود
    در زیر می توانید پیام ها تعدادی از آنها را بخوانید
    @ GilbertoSilva15 بهترین آرزوها را برای تو و خانواده ات دارم ، خدا به تو برکت دهد

@ CormacKelly91 بهترین آرزوها برای تو در مبارزه علیه سرطان را دارم او یکی از دلایل عظمت باشگاه می باشد

@ Abbodi_a_Gooner واقعا کلمه ی قهرمان مناسب اوست40. سال در باشگاه آرسنال

@ Magic_Al_Gooner پت قهرمان من است او مطمئنن سرطان را شکست می دهد

@ افکار richards2507 او افسانه ای برای خانواده واسطوره ای برای آرسنال است

@ افکار edmoquigley بازیکن،کاپیتان،کمک مربی واسطوره آرسنال

@ gbolly06 من بخاطر این موضوع بسیار ناراحتم ما پشتت هستیم پت

@ TehPioneer بسیار ناراحت شدم وقتی این خبر را شنیدم تو اسوره ی آرسنالی

@ martinjanata فراموش نکن که ماه خانواده ی آرسنال هستیم پس ما با تو هستیم پت

@ TestAndAnalysis بیاد دارم در تمرین در حال مشاهدهی او در تیم بزرگ فصل1970/71 بو دم. بهترین آرزوها را برای پت و خانواده اش دارم.

@ Aiwanfo4 افسانه همیشه یک افسانه خواهدبود . پت در این نبرد هم پیروز خواهد شد

@ IncorporeGyms تا آنجا که آرسنال بخش عظیمی از زندگی شما است ، شما یک شخص بزرگ درمیان ما هوادارها هستی

@ Gravity_Gunner پت رایس یک عضو حیاتی در موفقیت های این باشگاه در طول چند دهه اخیر بوده ، بیایید همه برای او دعا کنیم

@ asimthegunner تو تنها نیستی خانواده ی آرسنا لی ات پشت توست

@ KayyalFaris شما به همیشه اسطوره ما خواهی بود همه ما شما را دوست دارم!
    بیاید ما نیز پیامهایی برای او بدهیم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض پاسخ : پیام هواداراهادر حمایت از پت رایس

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza29.4 نمایش پست ها

هواداران آرسنال در سراسر جهان در حمایت از پت رایس پیام هایی دادند

افسانه توپچی ها ، که 44 سال در باشگاه به عنوان بازیکن ، مربی و دستیارمربی زحمت کشید در حال حاضر در بیمارستان برای مبارزه با سرطان تحت درمان است.
    آرسن ونگر ادای احترام به معاون سابق خود را پرداخته است و می گوید: " قدرت افسانه ای و روح مبارزه او رادر مبارزه با سرطان ببینید
    پیام هواداران آرسنال در سرتاسر جهان برای امید دادن به پت رایس عظیم بود
    در زیر می توانید پیام ها تعدادی از آنها را بخوانید
    @ GilbertoSilva15 بهترین آرزوها را برای تو و خانواده ات دارم ، خدا به تو برکت دهد

@ CormacKelly91 بهترین آرزوها برای تو در مبارزه علیه سرطان را دارم او یکی از دلایل عظمت باشگاه می باشد

@ Abbodi_a_Gooner واقعا کلمه ی قهرمان مناسب اوست40. سال در باشگاه آرسنال

@ Magic_Al_Gooner پت قهرمان من است او مطمئنن سرطان را شکست می دهد

@ افکار richards2507 او افسانه ای برای خانواده واسطوره ای برای آرسنال است

@ افکار edmoquigley بازیکن،کاپیتان،کمک مربی واسطوره آرسنال

@ gbolly06 من بخاطر این موضوع بسیار ناراحتم ما پشتت هستیم پت

@ TehPioneer بسیار ناراحت شدم وقتی این خبر را شنیدم تو اسوره ی آرسنالی

@ martinjanata فراموش نکن که ماه خانواده ی آرسنال هستیم پس ما با تو هستیم پت

@ TestAndAnalysis بیاد دارم در تمرین در حال مشاهدهی او در تیم بزرگ فصل1970/71 بو دم. بهترین آرزوها را برای پت و خانواده اش دارم.

@ Aiwanfo4 افسانه همیشه یک افسانه خواهدبود . پت در این نبرد هم پیروز خواهد شد

@ IncorporeGyms تا آنجا که آرسنال بخش عظیمی از زندگی شما است ، شما یک شخص بزرگ درمیان ما هوادارها هستی

@ Gravity_Gunner پت رایس یک عضو حیاتی در موفقیت های این باشگاه در طول چند دهه اخیر بوده ، بیایید همه برای او دعا کنیم

@ asimthegunner تو تنها نیستی خانواده ی آرسنا لی ات پشت توست

@ KayyalFaris شما به همیشه اسطوره ما خواهی بود همه ما شما را دوست دارم!
    بیاید ما نیز پیامهایی برای او بدهیم

من هم برای این شیر مرد آرسنالی آرزوی موفقیت می کنیم ...

اما عجب امسال ما تو صدر موندیم ها ... خیلی خوشحالم .
    خب بازی بعدیمون با اورتونه که خیلی برامون مهمه چرا که تو خونه ی ماست و ما باید بهترین نتایج رو از بازی های خانگی ببریم و به نظر من مهم نیست که با تیم های بزرگ چه نتیجه ای میگیریم بلکه مهم اینه که از تیم های کوچیک بتونی امتیازات رو جمع کنی تا بتونی قهرمان بشی ...
    یه روز خوب میاد ...

10. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390
    تشکر شده 2,517 در 487 پست

خبرنگار:آیا ون پرسی به آرسنال برمیگره ؟

ونگر:بله.ما 12 فوریه با منچستر در خانه بازی داریم، اون روز برمیگرده به ورزشگاه ما!

به امید به خدا امید داریم یه یچه ها

WENGER 4 EVER

12. 3 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

باریک....
    خوشم میاد ونگر همیشه جوابهاش داندان شکنه

یه کلیپ هست گزارشگره خیلی باحال بعد از گل زدن کوشیلنی میگه:کووووشیللنیییی

"شرط بسته ام که گلی را به ثمر می رسانم که موجب قهرمانی ما می شود زیرا برای دو فصل گذشته گل هایی را زدم که ما را به لیگ قهرمانان اروپا رساند.

هر دو گل من در مقابل وست برومویچ و نیوکاسل جایگاه ما در میان 4 تیم برتر ار تضمین کرد بنابراین امیدوارم امسال حتی گل مهم تری را به ثمر برسانم که در آخرین بازی ما مقابل نوریچ است.

اما باید بگویم فرمول مخفی برای انجام این کار ندارم!"

تو میتونی ما مطمئنیم
    بله....

شنبه هفته اینده بازی با لیورپوله(ساعت 4 )
    هفته 24 لیگ برتر آرسنال با 55 امتیاز صدررر جدول
    نه واقعا امسال آرسنال قهرمان میشه
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

14. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390

یادمان نرود در آرنا چه کار کردیم!!!!!

WENGER 4 EVER

16. 3 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

سلام
    من با اینکه طرفدار چلسی - رئالم ولی امشب از ته دلم طرفدار آرسنالم
    این بایرن بیاد بالا ، دهنه تیما رو صاف میکنه
    وای ارسنال پارسال تو الیانز نشون داد قلقش دستشه ><

Buffon & Casillas

18. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390

در چنین روزی درست ۸ سال از گل تاریخی‌ تییری هانری به ریل مادرید تو سانتیاگو برنابئو می‌گذره! روزی که زیدان ، روبرتو کارلوس ، کاسیاس ، رونالدوِ برزیلی و خیلی‌‌های دیگه نتونستن حریف آرسنال بشن ، آرسنال اون مرحله رو در مجموعه ۲ بازی با نتیجه ( ۱-۰ ) برد و صعود کرد !! آرسنال بعد از مرحله گروهی تا مرحله فینال ۱ گل هم دریافت نکرد! به راستی‌ که اون‌سال حقمون قهرمانی بود

WENGER 4 EVER

20. کاربر روبرو از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan_wenger نمایش پست ها

در چنین روزی درست ۸ سال از گل تاریخی‌ تییری هانری به ریل مادرید تو سانتیاگو برنابئو می‌گذره! روزی که زیدان ، روبرتو کارلوس ، کاسیاس ، رونالدوِ برزیلی و خیلی‌‌های دیگه نتونستن حریف آرسنال بشن ، آرسنال اون مرحله رو در مجموعه ۲ بازی با نتیجه ( ۱-۰ ) برد و صعود کرد !! آرسنال بعد از مرحله گروهی تا مرحله فینال ۱ گل هم دریافت نکرد! به راستی‌ که اون‌سال حقمون قهرمانی بود

واقعا 8یال گذشت!!!!!!!!
    فقط پنالتی که ریکلمه خراب کرد تو نیمه نهایی

22. کاربر روبرو از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده است .

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)