Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

پیش فرض {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

به نام خدا
    Arsenal
    season 2013 -2014

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گرامی و تمامی هواداران آرسنال ...

تایپیک بحث و تبادل نظر تیم آرسنال برای فصل 2013 - 2014 رو افتتاح میکنیم با یک عکس که براتون اماده کردم و امیدوارم خوشتون بیاد .
    در این تایپیک به بررسی تیم آرسنال در بازی های پیش فصل و بازی های فصل می پردازیم . بحث در باره ی نقل و انتقالات در فصل پیش رو ، هم در این تایپیک انجام خواهد شد .
    پیش به سوی یک فصل شیرین و با جام با این مقدمه که ما همه به آرسنال ، به ونگر ، و به ایمانمان نسبت به موفقیت آرسنال شکی نداریم و همواره در این باوریم که آرسنال می تواند
    می تواند
    می تواند
    ...
    یه روز خوب میاد ...

2. 8 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

پیش فرض پاسخ : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

سلام دوستان
    آرسنال 2
    مارسی 1
    بازی زیبایی بود و موقعیت های زیادی رو داشتیم و تیم از هماهنگی خوبی برخوردار بود اما تو ضربه ی آخر همیشه یکم دچار مشکل میشیم .
    من که از وقتی اوزیل اومده خیلی به این تیم امیدوار شدم و امیدوارم هر چه زودتر پودولسکی هم از مصدومیت رهایی پیدا کنه تا تیممون قدرتمند تر و هماهنگ تر بشه ...
    بازی بعدیمون با استوک سیتی در ورزشگاه امارات هست و امید دارم از شرایط میزبانی خوب استفده کنیم و این که اوزیل رو برا بار اول ، با پیراهن نخست تیممون ، میبینیم
    امسال ژیرو و رمسی خیلی خوب کارشونو آغار کردن و تا الان خیلی پیشرفت داشتند و ان شا الله که بهتر و بهتر بشن ...
    یه روز خوب میاد ...

4. 3 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ونگر-کلوپ
    بازیکن محبوب
    مسوت اوزیل
    اسم واقعی شما
    مهدی

GermanyArsenalSepahan

Bergkamp

تشکر ها
    0
    تشکر شده 8 در 3 پست

پیش فرض پاسخ : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

سلام ایشالله روند بردمون ادامه پیدا کنه راستی بازی بعدی تو جام اتحادیه خوردیم به چلسی ما پیروزیم

6. 2 کاربر از پست مفید Masut ozill تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

نقل قول نوشته اصلی توسط Masut ozill نمایش پست ها
    سلام ایشالله روند بردمون ادامه پیدا کنه راستی بازی بعدی تو جام اتحادیه خوردیم به چلسی ما پیروزیم
    سلام
    به جمع ما خوش اومدی
    جا داره یک تبریک بگم واسه برد تیم جوونمون تو جام اتحادیه . با این که همه جوون بودن اما بازم خوب تونستن خودشونو نشون بدن .
    واقعا با چلسی افتادیم ؟ اگه واقعا با چلسی افتادیم که خیلی میتونه جالب باشه و مهک خوبی برامون باشه
    به امید موفقیت تیم
    یه روز خوب میاد ...

8. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

آرسنال - ناپولی: صدرنشین لیگ برتر میزبان پسران بنیتس

رافا بنیتس با تیم جدیدش ناپولی به انگلستان بازمی گردد تا از هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف توپچی ها بروند.

دو تیم در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان پیروز شدند. توپچی ها 2-1 در زمین مارسی پیروز شدند وناپولی هم با همین نتیجه در خانه دورتموند نایب قهرمان فصل پیش را شکست داد.

در بازی های داخلی هم توپچی ها در خانه سوانسی 2-1 به برتری رسیدند و در صدر جدول باقی ماندند و ناپولی هم در زمین جنوا 2-0 پیروز شد و در رتبه دوم جدول ماند.

اطلاعات کلی مسابقه:
    آرسنال - ناپولی
    ورزشگاه: امارات
    زمان و تاریخ: ساعت 22:15، سه شنبه 9 مهرماه
    داور: میلوراد مازیچ از صربستان

تقابل ونگر و بنیتز:
    این دو مربی در 20 مسابقه برابر هم قرار گرفتند که سهم آرسن ونگر 8 برد بوده، 6 بازی را بنیتز پیروز شده و مسابقه هم مساوی شده است. 36 گل سهم توپچی ها بوده و 31 گل سهم تیم های بنیتز(والنسیا، لیورپول و چلسی).

مصدومین و غایبین:
    آرسنال:
    تئو وولکات، سانتی کازورلا، اوکسلید چمبرلین، آبو دیابی، پودولسکی و سانوگو همچنان مصدومند، اما توماس روسیچکی در این دیدار می تواند بعد از هفته ها برای ارسنال به میدان برود.
    ناپولی:
    گونزالو هیگواین و رائول آلبیول بعد از مصدومیت جزئی که در بازی اول هفته برابر جنوا به وجود آمد بعد از تست پزشکی می توانند در این دیدار بازی کنند.

نکات بازی:
    - این دو تیم قبل از شروع فصل در جام امارات هم به مصاف هم رفتند که به تساوی 2-2 رسیدند و این دیدار اولین مسابقه رسمی آنهاست.
    - توپچی ها در 5 بازی آخر خود برابر تیم های ایتالیایی در لندن 4 برد و 1 مساوی کسب کرده اند.
    -ارسنال در 46 بازی خود در این رقابت ها فقط 4 بار شکست خورده.(32 برد و 10 مساوی)

- ناپولی از مسابقاتی که در انگلیس انجام داده 4 باخت و یک مساوی در کارنامه دارد و در این 5 مسابقه 13 گل دریافت کرده.
    - آرسن ونگر هیچ گاه در لیگ قهرمانان برابر بنیتز پیروز نشده است.
    - آرون رمزی در دو دیدار مقدماتی و یک دیدار مرحله گروهی این رقابت ها 4 گل به ثمر رسانده است.

رسنالی ها در حالی سه شنبه شب از هفته دوم گروه اف مرحله گروهی لیگ قهرمانان به میزبانی ناپولی می روند که هشت مصاف اخیرشان در مجموع رقابت ها را برده اند.

هر دو تیم موفق شدند در دور نخست این رقابت ها 2-1 برابر حریفان شان به برتری رسیدند و برای نخستین بار در ورزشگاه امارات لندن برابر هم قرار می گیرند.

آرسنال بعد از شکست برابر استون ویلا در روز نخست لیگ برتر انگلیس تلاش می کند تا برای نهمین بار متوالی در مجموع رقابت ها طعم پیروزی را بچشد.شکست برابر استون ویلا آخرین باری بود که توپچی ها در لندن تن به شکست دادند.

آخرین پیروزی پسران ونگر شنبه عصر برابر سوانسی با حساب 2-1 بدست آمد جایی که سرگی گنابری نخستین گلش را برای آرسنال به ثمر رساند که البته این برد با درخشش آرون رمسی آماده نیز همراه بود و زدن پنجمین گلش در چهار بازی اخیرش برای کسب سه امتیاز کامل بازی برای آرسنال کافی بود.

با تمام این اوصاف آرسن ونگر همانطور که در صحبت های پیش از بازی سه شنبه شب تاکید کرد از موفقیت شاگردانش و کسب هر سه امتیاز بازی برابر این تیم سری آ بسیار امیدواراست با توجه به این موضوع که برد در بازی سه شنبه شب می تواند آنها را در منطقه ای خوبی برای قرار گرفتن در جمع شانزده تیم پایانی قرار دهد.

درخشش خوب پسران ونگر زمانی با ارزش می شود که به لیست بلند بالای مصدومین این تیم نگاهی بیاندازیم.از جمله لوکاس پودولسکی ،سانتی کاسورلا و تئو والکات بازیکنان مهم مصدوم توپچی ها محسوب می شوند.

اما شکست دادن ناپولی قطعا آسان نخواهد بود چرا که تاثیر گذاری رافا بنیتس در ناپولی به همراه خرید های فوق العاده تابستانی این تیم را حریفی سخت برای هر تیمی مبدل کرده.

ناپولی در سری آ هم از شش بازی نخست فصل پنج برد کسب کرده و رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم با برد ارزشمند برابر دورتموند نائب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آغاز کرده.

در آن پیروزی گونسالو ایگواین،بازیکنی که آرسنال در جذبش شکست خود ابتدا برای تیمش گلزنی کرد و سپس لورنزو اینسیگنه کافی بود تا پسران رافا دورتموند را با شکست بدرقه کنند در حالی که تک گل دورتموندی ها را هم بازیکن ناپولی به ثمر رساند که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

با وجود فرم آمادگی بسیار بالا ،بنیتس هنوز بر این باور است که تیمش هنوز به آمادگی کاملش نرسیده اما به گرفتن نتیجه در لندن امیدوارند.

کریستین ماجو تنها غایب مهم بنیتس برای این بازی می باشد و ایگواین برابر باشگاهی قرار می گیرد که در تابستان نزدیک بود راهی لندن شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط shiraz-sport : 10-01-2013 در ساعت 12:56

10. 3 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

چرا کسی نمیاد اینجا مثل که تیمون اوله ها منم برد امروز رو تبریک میگم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

اخه چرا اینجا متروکه شده؟
    اون زمان که وضع تیم بد بود اینجا خراب بود همه اینجا بودن

14. 2 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال پاسخ : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

چرا کسی نمیاد اینجا مثل که تیمون اوله ها منم برد امروز رو تبریک میگم
    اخه چرا اینجا متروکه شده؟
    اون زمان که وضع تیم بد بود اینجا خراب بود همه اینجا بودن
    خوب شما شروع کنید ما هم که هستیم.

سلام منم صدر نشیین شدنمون رو تبریک میگم

یه کم اعقده ای بازی:

چقد ررر بهمون گفتن آرسنال دیگه رنگ رده دومی رو هم نمیبینه چه برسه به صدر!
    چقدر گفتن چرا هودار این تیم شدید که هیچ جامی نمیگیره اما ما همیشه پشت تیممون موندیم چون بهش اعتماد داشتیم وچون منتظر این روزها بودیم و میدونستیم این باختها ،باخت نیست پل پیروزیه
    چقدر ،چقدررر داریم
    کاری به کسی نداریم اما این تیم لایق قهرمانیه چند ساله تیم با ونگر بهترین بازیهای رو انجام میدن از نظر منه هوادار بهترین بازیهای جهانه نه بزرگ نمایی و نه اغراق !حقیقته &

از این جدول دوتاش گذشت 4شنبه دورتمند هفته دیگه هم منچستر 10 نوامبر
    بازی چلسی که باختیم که نتیجه اش برد لیورپول بود،سوارس خیلی بازیکن تاپیه جلو آرسنال که خیلی خوب بازی کرد(البته طبیعیه)،رمسی هم فصله خودشه عالی کار کرده روسیچکی هم میتونست یه گل بزنه اما خوب ..
    بازی بعد هم هست میتونه استفاده کنه،گل کازورلا هم قشنگ بود
    بازی ترکبی ارسنال و پاسکاری ها خیلی خوب بود
    هماهنگی هم که حرف نداره دیگه گل چند هفته پیش ویلشر مهر تایید ی میتونه باشه...
    منتظر بازی منچستر آرسنالم بازی که منچستر تنها راهش شکسته ،با شرایطی که در باشگاه آرسنال بوجود امده کسی به فکر تساوی این بازی هم نیست

شلیک رمسی و حمله به صدر جدول جزیره.....

هیچ بازیکنی تو دنیا بیشتر از سسک درباره ی تیم سابقش صحبت نکرده:...

صحبت های سسک فابرگاس با گاردین در مورد آرسنال.

ببخشید، می توانید به من بگویید از کدام سمت به ایستگاه سسک فابرگاس بروم؟ (اشاره به طرح لیگ برتر برای نام گذاری ایسگاه ها مترو به نام بازیکنان معروف فوتبال)
    هاها! دوباره کدام ایستگاه هست؟ کراوچ هیل؟ زیاد با جایی که در ان زندگی می کردم فاصله ندارد، پس، همپستد و قبل از آن بارنت و انفیلد. من نقشه را دیدم، آنچه در ابتدا درک نمی کردم این بود که چرا این کار را انجام می دهند. خوب است که فکر کنید من هم جایی در ان دارم. همیشه احساس کردم استقال زیادی از من صورت می گیرد و محبت زیادس وجود دارد، خصوصا از سوی هواداران آرسنال. فکر می کنم حتی وقتی اینجا را ترک کردم مرا درک کردند! هیچ کینه ای وجود نداشت، هیچ بد رفتاری صورت نگرفت! آنها درک کردند که من برای 8 سال هرچه در توان داشتم در اختیار انها گذاشتم و به نقطه ای رسیدم که احساس کردم نمی توانستم چیز بیشتری در اختیار آنها قرار دهم! و به دلایل شخصی آرسنال را ترک کردم. رفتن به خانه، بودن در کنار خانواده ام، بازی کردن برای باشگاهم، باشگاهی که در کودکی در ان بودم. برایم مهم بود که در روشی درست ارسنال را ترک کنم!

بازگشت شما یک انتخاب واضح بود، یک انتخاب آسان...شنبه دهمین سال انجام نخستین بازی شما برای آرسنال است. شما 16 ساله بودید. باید سخت بوده باشد.
    در واقع بازگشت در سن 24 سالگی به بارسلونا سخت از رفتن به لندن در سن 16 سالگی بود. خیلی سخت تر. مردم می گویند من انتخاب آسانی انجام دادم، "اوه، او می رود تا در کنار مسی بازی کند، می رود تا پیروز شود" اما فکر می کنم انتخاب سختی انجام دادم. باید دو برابر سخت تر تلاش می کردم تا جایگاهی را بدست آور. همیشه بسیار مستقل بوده ام، هرگز از چالش ها نمی ترسیدم و وقتی اولین بار به لندن رفتم چیزی برای از دست دادن نداشتم. در سیستم جوانان بارسلونا بازی می کردم، در جونیل بی و اگرچه بارسلونا برای من ارزشمند بود، اما در حالی که من در این تیم بودم پیکه و مسی به تیم بالاتری رفته بودند.آرسنال پیشنهادی به من داد تا شانسی برای تمرین با تیم اصلی داشته باشم.، تا انگلیسی یاد بگیرم، فرهنگ دیگری را تجربه کنم، فوتبال دیگری را ببینم. و بسیار مصمم بودم تا از ان لذت ببرم و یاد بگیرم که بیشتر از آنکه ترسناک باشد هیجان انگیز بود. آرسنال باشگاه جذابی است. آنهل همه چیز به شما می دهند. آنها یک خانواده هستند، واقعا اینطور است. هواداران بی قید و شرط از شما حمایت می کنند! نمی توانستم به جای بهتری بروم.

می خواهید به آنجا برگردید؟
    آرسنال در قلب من است و همیشه نیز در ان خواهد بود. نمی دانم آیا فرصتی دارم تا یک روز به آنجا بازگردم و بازی کنم یا نه، یا شاید بعد از فوتبال. این باشگاهی است که همواره در آنجا خواهد بود و همواره درهای خود را برایم باز می کند. باشگاه به مانند یک خانواده است بنابراین اگر به عنوان یک مربی در آنجا کار نکنم، مطمئنم که آنها شانسی به من می دهند تا نقشی را ایفا کنم. سول کمپبل اکنون در آنجاست. آرسنال کمک زیادی به تربیت مربیان انجام می دهد. دنیس برگکمپ هم وقتی به دنبال مدرک مربیگری خود بود دو تا سه روز در هفته به آنجا می رفت. از این نظر آرسنال باشگاه دوست داشتنی است و شانسی وجود دارد تا کاری در آنجا انجام دهم.

به عنوان یک بازیکن آیا چیزهایی در آرسنال یاد گرفتید که در بارسلونا امکان آن وجود نداشت؟
    نمی توانم مطمئن باشم! اما ببینید، آنچه می دانم این است که وقتی 16 ساله بودم در زمین تمرین با تیری هانری، برگکمپ، پیرس و ویرا کار می کردم. در سن 17 و 18 سالگی 50 بازی انجام دادم، در فینال لیگ قهرمانان بازی کردم، در فینال جام ملت های اروپا بازی کردم و دو سال بعد در فینال جام جهانی به میدان رفتم. آرسنال به همه چیز شدت بخشید. اگر در بارسلونا می ماندم آرامتر پیش می رفتم. آرسنال در هر زمینه مرا به بازیکن کامل تری تبدیل کرد. وقتی 16 سال سن داشتم به من فرصت بازی داد. وقتی 18 سال سن داشتم آرسنال ویرا را فروخت بنابراین می توانستند مرا در ترکیب قرار دهند. آنها در صورتم نگاه کردند گفتند که یک مسئولیت به من داده اند. وقتی 21 ساله بودم مرا کاپیتان تیم کردند بنابراین چیزهای زیادی است که موجب می شود احساس خاصی در مورد آن تیم داشته باشم.

کدام سبک بازی مناسب شماست؟
    از نظر سبک آرسنال احتمالا نزدیک ترین تیم به بارسلونا است. پاسکاری، تماس های زیاد با توپ. بارسلونا منحصر به فرد است و وقتی به اینجا بازگشتم باید برخی مفاهیم را یاد می گرفتم اما در چند سال پایانی حضور در آرسنال ما جذاب ترین فوتبال جزیره را ارائه می کردیم که هواداران را سرگرم می کرد. مردم از دیدن آنها لذت می بردند و من به آن افتخار می کنم. مردم می گفتند "بسیار خب، آنها چیزی را برنده نشدند اما وااو، باز هم پول می دهم تا بازی این بچه ها را ببینم" تیم های دیگری بودند که پیروزی های بیشتری بدست می اوردند و من از انها نام نمی برم اما وقتی می بردند مردم می گفتن "خب آنها پیروز شدند اما فقط همین" هرچند غم انگیز است اما همواره آن را در ذهنم دارم. آروز می کردم ای کاش با یک جام آنجا را ترک می کردم.

چرا آرسنال پیروز نشد؟
    سخت است...سخت است...سخت است...(یک مکث طولانی) نمی دانم....چیزهای زیادی وجود دارد، همیشه چیزی وجود داشت. برای مثال به یاد دارم فصلی که ادواردو دچار آسیب وحشتناکی شد. ما از همان جا شروع به افت کردیم. تا پایان با منچستر یونایتد رقابت می کردیم اما نمی توانستیم کار را تمام کنیم. همیشه در این کورس قرار داشتیم اما همواره محدودیت هایی داشتیم. در حال مبارزه بودیم و به یکباره کسی مصدوم می شد، چیزی اتفاق می افتاد و یا می شنیدید یک نفر می خواهد تیم را ترک کند...نمی دانم...

آیا موانع ذهنی وجود داشت؟
    در نهایت مسائل روانی بود، بله. مصدومیت ادواردو، شکست در فینال جام اتحادیه مقابل بیرمنگهام، بعد از این مسائل افت کردیم و در مسیری که ما ان را از دست دادیم شکست خوردید...تصور کنید چگونه بود! سخت است که باز گردید، خصوصا وقتی جوان هستید. مربی آزادی عمل زیادی به جونان داد که به همین دلیل انها خیلی خوب هستند و انقدر خوب کار می کنند زیرا فشار بیش از حدی روی خود ندارند. اما وقتی اتفاقات بدی صورت می گیرد، اوضاع سخت می شود.

آیا مربی باید خوهان مسئولیت بیشتر می شد؟ آیا آرسن ونگر باید بیشتر در کار مداخله می کرد؟
    نه، اینطور نیست. اما وقتی همه خیلی جوان هستند سخت است که کسی را پیدا کنید که بایستد و بگوید "به خود بیایید!" همچنین چون تیم جوانی بودیم، هیمشه این حس "دفعه بعد" وجود داشت، یک شانس دیگر. هواداران شعار می دادند و حمایت می کردند که عالی است اما...اگر من بد بازی می کنم می خواهم بازخواست شوم! کسی نمی خواهد هواداران برایش سوت بزنند اما من آن فشار را می خواهم، آن تقاضاها. همواره جلسات تیمی داشتیم و آنها کمک می کرد اما جای خالی تجربه وجود داشت. از این بابت رنج می بردیم. اکنون فکر می کنم آنها بالانس خوبی دارند. آنها بازیکنان با تجربه ای مانند مرته ساکر، آرتتا و پودولسکی دارند.

آیا در نهایت زمان آرسنال فرا رسیده؟
    واقعا امیدوارم. آنها شروع خیلی خوبی داشتند. خیلی قوی به نظر می رسند و اجازه دهید ببینیم چطور عمل می کنند. می توانید در لیگ برتر خوب پیش بروید و سپس در دو بازی شکست بخورید و بلافاصله دچار لغزش شوید. این بسیار ناگهانی است. دوره کریسمس بسیار سرنوشت ساز است، تیمی که بهترین نتایج را در آن دوره بدست آورد می تواند به جام برسد.

آیا متیو فلامینی می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند؟
    بله، اینطور فکر می کنم، واقعا اینطور است. آرسنال بازیکنانی دارد که خیلی خوب کار می کنند و حرکات آنها بسیار خوب است و سبک متفاوتی نسبت به میلان دارد و متیو می تواند به خوبی این مساله را تفسیر کند. او نقش هافبک مرکزی را درک می کند و گاهی در یک بازی 13 کیلومتر می دود که باورنکردنی است. واقعا خوشحالم که او بازگشته.

در مورد انتقال مسوت اوزیل چطور؟
    فوق العاده است. اگر شانسی برای امضای قرارداد با اوزیل دارید، نمی توانید اجازه دهید از دست برود. او کاملا مناسب بازی ارسنال است. مهم نیست که از قبل 7 یا 8 بازی هم سبک او دارید زیرا آنها عالی همدیگر را درک می کنند. ویلشیر فوتبال را به همان شیوه می بیند، آرون رمسی، کاوزرلا، روسیچکی...تنها بازیکنی که شاید متفاوت باشد تئو والکات است اما همچنین به ان نوع بازیکنان نیاز دارید زیرا این یک واقعیت است که در پایان یک حرکت، بعد از پاس، پاس و پاس، به یک پدور نیاز دارید که پشت سر حریف که دفاع می کند برود و این حمله را ادامه دهد و به دنبال ایجاد فضای بیشتر باشد. به یک والکات یا ونپرسی نیاز دارید که حرکاتشان باورنکردنی است.

رفتن رابین ونپرسی به منچستر یونایتد آزار دهنده بود؟
    نمی خواهم بگویم آزار دهنده...

اما فکر می کنید "آرسنال می توانست خیلی خوب باشد؟"
    او همواره به دلیل اسیب دیدگی های خود بدشانس بود. فکر نمی کنم قادر بود تا از یک فصل بدون وقفه لذت ببرد. وقتی من انجا را ترک کردم او فصلی باورنکردنی داشت و 30 - 35 گل زد. اگر همیشه سالم او را در اختیار داشتیم، می توانست به ما کمک کند.

آیا اوزیل می تواند برخی از آن گل ها را فراهم کند؟
    فکر می کنم او فوق العاده لذت می برد. او کسی است که باید در یک سوم نهایی زمین تفاوت ایجاد کند. پاس های نهایی او فوق العاده هستند، او فضای بیشتری بدست می آورد و با آن فضا می تواند شما را نابود کند. و به دلیل همین فضا گل های بیشتری نیز به ثمر می رساند. کسی بهتر از او وجود ندارد تا از این پست بهتر استفاد کند. در انگلستان حریفان شما را تعقیب می کنند اما اگر بازیکی به سمت شما بیاید آسانتر است تا در آن فضا با یک یک و دوی سریع وی را پشت سر بگذارید. مفهوم دفاع تاکتیکی در اسپانیا بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. گلزنی در اسپانیا سخت تر از انگلستان است!

با این حال همه فکر می کنند که لیگ برتر سخت تر از لالیگا است...
    پیچیده است زیرا پیروزی در لیگ برتر سخت تر است اما در سطح لیگ برتر بصورت فردی به مراتب راحت تر می توانید بدرخشید! همیشه فکر می کنم که لیگ برتر برای تماشا عالی است زیرا گل ها، فرصت های گل و هیجان بیشتری در آن وجود دارد. اما اکنون متوجه می شوم که چرا گل ها و فرصت های گل بیشتری وجود دارد. اوضاع دیوانه وار پیش می رود، خارج از کنترل است، همه حمله می کنند و هجوم می اورند...

چرا؟
    جمعیت حاضر در ورزشگاه نقشی ایفا می کنند. تماشاگران سر و صدا می کنند و مدافع کناری مثل موشک جلو می روند و سپس مدافع کناری دیگری نیز جلو می رود و صدای تماشاگران بلند و بلند تر میشود. گاهی در انگلستان به نظر می رسد فرصتی برای فکر کردن ندارید اما توان ذهنی بیشتر زیر سوال می رود. این مساله به شما انگیزه می دهد اما به معنای این است که کنترل خود را از دست می دهید. در اسپانیا تیم های بیشتر روی ارایش خود کار می کنند، آنها تاکتیکی تر کار می کنند و به دنبال حفظ موقعیت هستند. اگر یک بازی در انگلستان ببینم، هیچ یک از بازی های ارسنال را از دست نمی دهم، از ان لذت می برم. به عنوان یک منظره چیز بهتری وجود ندارد. چیزهای خوب زیادی در فوتبال انگلستان وجود دارد.

برای شما آسان بود؟
    نمی خواهم آن را بگویم. اما اگر در مورد کسی مانند اوزیل حرف می زنیم، موضوع فضا است. یک فوتبالیست به سبک اسپانیایی مانند سیلوا یا اوزیل، اگر 2 ثانیه فرصت فکر کردن داشته باشید، پاس را می بینند زیرا فضای کافی برای انها وجود دارد. بازیکنی مانند سیلوا را در انگلستان می بینید و فکر می کنید "واوو، چقدر خوب است!" یک ثانیه، داشتن فضا، و سپس پاس درستی وجود دارد. در اسپانیا مقابل ماریو سوارز یا گابی از اتلتیکو مادرید قرار می گیرید و آنها به مانند یک درد برای شما هستند! در اسپانیا، بیشتر روی کم کردن فضا کار می شود. در انگلستان، کار سریع است اما اگر بازیکن خوبی باشید می توانید آن فضا را پیدا کنید.

رمسی و ویلشیر چقدر می توانند خوب باشند؟
    همانقدر که می خواهند. آنها کیفیت کار با توپ را دارند و جنبه فیزیکی را نیز در اختیار دارند. توان بدنی رمسی حیرت آور است. او و فلامینی قویترین بازیکنان هستند که تاکنون دیده ام که تمام زمین را پوشش می دهند. ویلشیر نسبت به بازیکنان انگلیسی تا حدودی متفاوت است. او جرارد یا لمپارد نیست، او بیشتر روی پاس های کوتاه کار میکند، یک بازیکن رابط. رمسی بازیکنی است که او را می بنید و فکر می کنید"کیفیت برجسته ای ندارد اما همه چیزی، همه چیز را خوب انجام می دهد" تماس او با توپ خوب است، حرکاتش خوب است، اکنون گلزنی هم میکند و پاس گل نیز فراهم می کند. او یک بازیکن در اختیار تیم است. بالاتر از همه، می داند که اعتماد به نفس دارد تا مسئولیت پذیر باشد.

آیا کمی از بازی خود را در او می بینید؟
    گاهی به عقب نگاه می کنم و در مورد کاپیتان بودن فکر می کنم، در مورد مسئولیتی که داشتم و متعجب می شوم که کسی مانند رمسی چطور به من توجه می کرد؟ روشی که رمسی اکنون بازی می کند را نگاه می کنم که بسیار ازاد به نظر می رسد و فکر می کنم شاید من مانع او شده بودم! شاید من یک مانع برای او بودم. گاهی نیاز دارید کسی تیم را برای شما ترک کند تا پا پیش بگذارید و بگویید"من اینجا هستم" رمسی تنها یک مثال است زیرا دچار یک مصدومیت شد، می توانم ان را در مورد جک نیز بگویم. در مورد مفهوم حرف هایم می گویم، ایده پا پیش گذاشتن. رفع موانع ذهنی بسیار مهم است. هر دوی انها آینده درخشانی دارند.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 11-04-2013 در ساعت 02:23

16. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

سلام دوستان گل
    من رو به خاطر غیبت طولانیم ببخشید ...
    خب مشکلات و دغدغه هایی داشتم که نمیشد مرتب به اینجا سر بزنم اما اخبار های خوب آرسنال رو بررسی میکردم و لذت میبردم .
    اما آرسنال :
    به نظر من امسال دیگه وقت قهرمانیه آرسنال در لیگ جزیرس
    مدت ها بود منتظر چنین روزهایی بودیم ، بچه ها تبریک میگم بردهای تیممون رو
    این رمزی چی شده ؟ این ژیرو ؟ کلا تغییر کردن
    رمزی و ژیرو واقعا عالی شدن
    رمزی که با شوتش به لیورپول همه ی شاد کرد
    ژیرو هم که ...
    راستی این تئو ولکاات چرا نیست ؟ اگه مصددومه کی برمیگرده ؟ ( تاریخ رو به شمسی بگین )
    وای خدا اگه پودولسکی هم مصدومیتش خوب بشه چی میشه
    یه روز خوب میاد ...

18. کاربر روبرو از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

راستی این تئو ولکاات چرا نیست ؟ اگه مصددومه کی برمیگرده ؟ ( تاریخ رو به شمسی بگین )
    سلام
    تاریخ دقیش رو نمیدونم اما 10 روز پیش گفتن تا دوهفته دیگه برگشته..

سر تمرین مصدوم شد و جراحی هم کرده اما زود برمیگرده.

این رمزی چی شده ؟ این ژیرو ؟ کلا تغییر کردن
    ونگر اینقدر بازیشون داد که دیگه روشون نشه بد بازی کنن
    ولی واقعا خوب بازی کردن عجیاااا
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

20. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

ایول الان درست شد

22. 2 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)