Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90
    مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین اخبار چلسی مربوط به نقل و انتقالات و اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - از گذاشتن اخباری که اهمیت ندارند و یا تکراری هستند خودداری کنید .

2 - تمامي نظرات شخصی خود را در تاپيك بحث و تبادل نظر هوادارن آبی های لندن در فصل 2014 - 2013ارسال كنيد.

3 - از سایت هایی مانند ورزش 3 خبر نگذارید .

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود گفت: "فدراسیون فوتبال فرانسه باید در نامه ای از من تشکر کند."

سرمربی تیم فوتبال چلسی، ژوزه مورینیو، رافائل واران و کرت زوما را «دو تن از بهترین مدافعین جوان دنیا» نامید. مورینیو در ژوئن 2011 به توصیه زیدان، واران را به رئال مادرید آورد. این مدافع 21 ساله تنها چند ماه بعد در 21 سپتامبر اولین بازی اش را برای رئال در لیگ برابر ریسینگ انجام داد.

وی 97 بازی در تمامی رقابت ها برای رئال مادرید انجام داده و در آگوست 2012 به تیم ملی فرانسه دعوت شد اما برای اولین بازی ملی اش، یک سال صبر کرد. اما زوما تنها چند ماه پس از آمدن به تیم اصلی سنت اتین، نظر مورینیو را به خود جلب کرده و در ژانویه 2014 با عقد قراردادی پنج سال و نیمه به استمفورد بریج آمد.

مورینیو امروز گفت: "فدراسیون فوتبال فرانسه باید در نامه ای از من تشکر کند؛ زیرا آن ها دو تن از بهترین مدافعین دنیا را در اختیار دارند. آن ها اکنون جوان اند، می توانید تصور کنید طی چند سال آتی چه وجهه ای در فوتبال پیدا خواهند کرد؟ مطمئن ام دیدیه [دشام] بسیار خشنود است."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

دیگو کاستا به دلیل محرومیت سه جلسه محروم است و از آن طرف سسک فابرگاس به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ به احتمال زیاد به بازی مقابل استون ویلا و اورتون نمی رسد.

فابرگاس که آقای پاس گل در لیگ جزیره است در بازی برگشت جام اتحادیه مقابل لیورپول در نیمه دوم از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و جای خود را به رامیرس برزیلی داد و همچنین فابرگاس مصدوم و کاستا محروم از روی سکو ها، بازی حساس چلسی و منچستر سیتی را تماشا کردند.فابرگاس هافبک خوش نقش چلسی در حال حاضر مسائل فیزیوتراپی را پشت سر می گذراند و امیدوار است به دو بازی بعدی چلسی در لیگ جزیره برسد اما نگرانی هایی وجود دارد که او به بازی مقابل استون ویلا و اورتون نرسد اما با این حال فابرگاس به بازی مقابل پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا می رسد.

رامیرس تنها جایگزین فابرگاس در این دو بازی است زیرا جان اوبی میکل هم به دلیل مصدومیت از ناحیه سر غایب است.

خوان کوادرادو که با ملبغ 23میلیون پوند از فلورانس به لندن آمده است در روز چهارشنبه در کوبهام زمین تمرینی چلسی حاضر شده است و می تواند برای چلسی به میدان برود.

5. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ویلیان اعتقاد دارد صحبت‌های مورینیو در مورد کمپین بر علیه چلسی برای دادن انگیزه به بازیکنانش است.
    هافبک برزیلی چلسی می‌‌گوید: "فکر می‌‌کنم برای مراقبت از ما این حرف‌ها را می‌‌زند. پس برای روحیه دادن به ما همیشه خود را نشان می‌‌دهد. گاهی‌ اوقات وقتی‌ در مورد رسانه‌‌ها صحبت می‌‌کند، به این دلیل است که می‌‌خواهد ما را حفاظت کند.

"همه دوست دارند که صدر جدول را از ما بگیرند. این صحبت‌ها برای آن است که ما بدانید که در چه شرایطی هستیم و تمرکز خود را حفظ کنیم."

ویلیان در مورد لیگ هم می‌‌گوید:"ما نصف بازی‌های لیگ را انجام دادیم و حالا همه چیز به خود ما بستگی دارد. اگر ما نبریم، یک اشتباه بزرگ مرتکب شده ایم. ما نیاز به برد در بازی‌های زیادی داریم و باید بازی به بازی، چه در خانه چه در خارج از خانه، پیش برویم."

7. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو تاکید کرد علی رغم فشارهای رسانه ای که در فوتبال انگلیس روی او ‏وجود دارد، از حضور در لیگ برتر راضی است.‏

آقای خاص به دلیل صحبت هایش بعد از دیدار ماه قبل مقابل ساوتهمپتون، از ‏سوی اتحادیه فوتبال انگلیس جریمه شد؛ او گفته بود که یک کمپین علیه تیمش تشکیل شده است. محرومیت ‏دیگو کاستا، مهاجم اول چلسی، پس از لگد کردن پای امره جان در دیدار مقابل لیورپول، مورینیو را ‏ناراحت تر کرد.‏

به همین دلیل، او علاقه ای به حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار فردا مقابل استون ویلا نداشت ‏اما به دلیل مقررات، مقابل خبرنگاران گرفت.‏

او در پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا به خاطر مجبور بودن، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده، ‏گفت:" بله، می دانید که من چرا اینجا هستم. نباید انتظار داشته باشید که من از بودن در اینجا خیلی راضی ‏باشم."‏

مورینیو همچنین در پاسخ به سوالی در مورد شرایط کاری اش در استمفوردبریج، گفت:" من از کار با ‏بازیکنانم لذت می برم. وقتی من بازیکنانم و تیمم را دوست دارم، خیلی خوشحال تر هستم؛ انگیزه بیشتری ‏برای کار کردن دارم. موضوع این است."‏

مربی پرتغالی چلسی از اینکه رسانه ها صحبت هایش را تحریف می کنند، گله کرد و گفت:" شما می ‏توانید یک سکوت را پر سر و صدا نشان بدهید؛ می توانید سر و صدا را ساکت جلوه بدهید. این به شما ‏بستگی دارد. اگر من هم روزنامه نگار بودم، از سکوت، حرف های زیادی درمی آوردم."‏

9. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو سرمربی آبی های لندن باور دارد اختلاف هفت امتیازی با تیم منچسترسیتی تضمینی برای قهرمانی آن ها در لیگ برتر نیست.

در روزی که چلسی مقابل استون ویلا به سختی 2-1 پیروز شد، سیتیزن ها در خانه مقابل هال سیتی متوقف شدند تا اختلاف امتیازی شاگردان مورینیو با تیم دوم جدول به هفت امتیاز برسد. با این وجود مورینیو باور دارد این اختلاف امتیاز می تواند هر لحظه از بین رود زیرا هنوز 42 امتیاز دیگر باقی مانده است. وی در این مورد می گوید:

"در یک کشور دیگر من می گفتم (فاصله هفت امتیازی) فوق العاده است. در این کشور می گویم چیزی نیست. هفت امتیاز اختلاف معنادار است ولی هنوز 14 بازی دیگر باقی مانده است. شما در مورد 42 امتیاز صحبت می کنید که برای کسب آن ها باید تلاش کنید. ما هفت امتیاز برتری داریم که به نظر من چیزی نیست. وقتی در صدر جدول هستید نیاز ندارید که دیگر تیم ها امتیاز از دست دهند. اگر آن ها ببازند خوب است ولی ما باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم. من با هیچ چیزی در این کشور غافلگیر نمی شوم. هر تیمی می تواند امتیاز بگیرد بنابراین من از نتیجه بازی سیتی تعجب نکردم."

سرمربی پرتغالی در ادامه به تمجید از دروگبا پرداخت و در مورد او گفت:

دروگبا چه درون زمین و چه خارج از زمین به تیم کمک زیادی می کند. 5 دقیقه یا بیشتر بازی کند از او انتظار نداریم که دونده باشد و در پشت مدافعین با سرعت زیاد حرکت کند زیرا ما خصوصیات فعلی او را می دانیم و او اکنون بازیکن دیگری است. دیدیه امروز به ما هر چیزی که نیاز داشتیم داد. تصور می کردیم که بر بازی مسلط باشیم و آن ها نیز دفاعی باشند، نیاز به یک مهاجم هدف داشتیم تا فضای لازم برای حرکت سایرین را فراهم کند. او امروز اینکار را برای ما انجام داد."

11. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

چلسی در دیداری جذاب و تماشایی، توانست مقابل استون ویلا به پیروزی 2-1 برسد و فاصله اش با منچسترسیتی در صدر جدول را به 7 امتیاز افزایش دهد.

استون ویلا که هفته گذشته شکست سنگینی مقابل دیگر تیم لندنی، آرسنال، متحمل شده بود، در دیدار امشب ‏نمایش بهتری برای چلسی صدرنشین داشت اما این شاگردان مورینیو بودند که با سه امتیاز زمین را ترک کردند.‏

تنها 8 دقیقه از بازی سپری شده بود که چلسی به گل اول رسید. حرکت خوب اسکار از سمت راست، پاس او برای ویلیان و در نهایت ‏موقعیتی که برای ادن هازارد ایجاد شد، با ضربه ستاره بلژیکی به گل اول بازی تبدیل شد.‏

در ادامه بازی متعادل تر شد و اگرچه چلسی بیشتر مالک توپ بود اما نتوانست موقعیت خاصی ایجاد کند. تا اینکه در دقیقه 38، چیزی ‏نمانده بود که رامیرس گل دوم را به نام خود ثبت کند اما تکل کلارک، دروازه استون ویلا را نجات داد. در دقایق پایانی نیمه اول، دیدیه ‏دروگبا یک موقعیت خوب داشت اما این فرصت هم تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.‏

استون ویلا نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در دقیقه 48، به گل رسید. پاس خوب کارلس خیل، در موقعیتی مناسب به اوکوره رسید و ‏او هم با ضربه ای تماشایی، دروازه تیبو کورتوا را باز کرد.‏

شاگردان مورینیو که نمی خواستند در این دیدار امتیاز از دست بدهند، بر فشار حملات شان افزودند و سرانجام در دقیقه 66، توسط ‏برانیسلاو ایوانوویچ به گل رسیدند. حرکت سزار آزپلیکوئتا از سمت چپ و ارسال او، در محوطه جریمه به ایوانوویچ رسید و مدافع ‏صرب آبی ها با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.‏

در ادامه پل لمبرت با فرستادن اسکات سینکلر و جو کول به میدان، تلاش کرد از یک شکست خانگی دیگر جلوگیری کند اما نتواتستند ‏بار دیگر به گل برسند و چلسی سرانجام با پیروزی 2-1 زمین را ترک کرد.‏

13. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مارتین کئون مدافع سابق آرسنال، خوان کوادرادو خرید جدید چلسی را مورد تمجید قرار داد و وی را با رونالدینیو مقایسه کرد.

مارتین کئون که بیش از 300 بار پیراهن توپچی ها را در لیگ برتر بر تن کرده است، به شدت از استعدادهای خرید جدید چلسی تمجید کرد.

مارتین کئون در مقاله خود در روزنامه Daily Mail گفت: "او یک استعداد بزرگ است. او همچون مواد منفجره است، و کیفیت و نوآوری های او، خون جدیدی در چلسی خواهد دمید. راهی او که در پیش گرفته با حرکات سریع و تکان خوردن های متوالی اش، مردم را یاد رونالدینیو می اندازد."

"او به سرعت و بدون هیچ گونه زحمتی دریبل می زند و پاهای شبیه عنکبوت او به نظر می رسد که قادر به کنترل توپ در تنگ ترین فضاها نیز می باشد. حتی مدل موهای او نیز شبیه این بازیکن بزرگ برزیلی است. او با لبخندی بر چهره بازی می کند و از آن دسته از بازیکنانی است که مردم را از روی صندلی هایشان بلند می کند."

گفتنی است که خوان کوادرادو که در 85 بازی برای فیورنتینا 20 گل به ثمر رسانده بود، با مبلغ 27 میلیون پوند در روز پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی راهی چلسی شد.

15. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که برانیسلاو ایوانوویچ، مدافع تیمش، یکی از بهترین خرید‌های تاریخ چلسی بوده است.

ایوانوویچ در دیدار مقابل استون ویلا موفق شد گل پیروزی بخش چلسی را به ثمر برساند. او همچنین گل‌های بسیار مهمی برای چلسی در لحظات حساس به ثمر رسانده است. مثل گلش مقابل لیورپول در نیمه نهایی جام اتحادیه یا در فینال لیگ اروپا. او سال 2008 از لوکوموتیو مسکو با 10 میلیون پوند به چلسی پیوست و حالا مورینیو او را یکی از بهترین خرید‌های تاریخ باشگاه می‌داند.

او گفت:" آیا او یکی از بهترین خرید‌های باشگاه است؟ بله، اینطور فکر می‌کنم. دقیقا پس از جدایی من به تیم پیوست و هماهنگی خیلی خوبی با باشگاه دارد.او بسیار رقابتی با قلبی بزرگ است. مهم ترین چیز درباره ی او و امثالش مثل جان تری یا گری کیهیل این است که ما بدون آنها کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. تیم یک هنرمند مثل ادن هازارد و یک مدافع مثل برانیسلاو است. ترکیب این دوست که یک تیم خوب را می‌سازد. هر مهاجمی در جهان با به ثمر رساندن چنین گلی افتخار می‌کرد. عالی بود."

17. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که سسک فابرگاس، ستاره اسپانیایی تیمش، می تواند در دیدار ‏چهارشنبه شب مقابل اورتون به میدان برود.‏

فابرگاس در دیدار برگشت نیمه نهایی جام اتحادیه مقابل لیورپول از ناحیه ‏همسترینگ آسیب دید و در دو دیدار اخیر آبی ها مقابل منچسترسیتی و استون ویلا حضور نداشت.‏

انتظار می رفت او بتواند در دیدار مقابل استون ویلا که با برتری 2-1 چلسی به پایان رسید، بازی کند اما ‏مورینیو ترجیح داد برای احتیاط از این ملی پوش اسپانیایی استفاده نکند.‏

آقای خاص به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم فابرگاس مقابل اورتون بازی کند زیرا ما تصمیم داشتیم ‏مقابل استون ویلا از او مراقبت کنیم. نمی خواستم در یک زمان، روی دو بازیکن ریسک کنم زیرا ویلیان ‏هم در بازی قبلی دچار یک مصدومیت جزئی شده بود و حضورش در این دیدار در هاله ای از ابهام بود. ‏بازی دادن به دو بازیکن که مصدومیت داشتند، ریسک بزرگی بود. ما ترجیح دادیم روی یک بازیکن قمار ‏کنیم. ‏

ما مقابل استون ویلا غیبت سسک را احساس نکردیم زیرا رامیرس برگشته و به روزهای اوجش هم ‏نزدیک شده است. او مقابل لیورپول، منچسترسیتی و استون ویلا عالی بود. او ویژگی های متفاوتی نسبت ‏به سسک دارد اما می تواند کمک زیادی به تیم بکند."‏

فابرگاس که در تابستان گذشته از بارسلونا به چلسی پیوست، در 21 دیدار در لیگ برتر، 15 پاس گل ‏برای هم تیمی هایش فراهم کرد.‏

19. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

آنخل دی ماریا، هافبک منچستریونایتد، معتقد است لیونل مسی مشکلی برای کار کردن با ژوزه مورینیو ‏نخواهد داشت.‏

به تازگی شایعاتی در مورد جدایی مسی از بارسا منتشر شد و گفته می شد که او ‏در صورت ترک نوکمپ، به چلسی خواهد رفت. دی ماریا که در رئال با مورینیو کار کرده و در تیم ملی ‏آرژانتین هم با مسی هم بازی است، معتقد است هموطنش در صورت رفتن به استمفورد بریج، می تواند ‏همکاری خوبی با آقای خاص داشته باشد؛ هرچند او انتظار دارد که مسی در بارسا بماند.‏

دی ماریا به سایت فیفا گفت:" فکر نمی کنم مسی مشکلی برای کار کردن با مورینیو داشته باشد. البته فکر ‏نمی کنم لئو بخواهد بارسا را ترک کند. جدا شدن از باشگاهی که همه چیز به شما داده، دشوار است؛ جایی ‏که در آن پرورش پیدا کرده اید."‏

او همچنین مسی و کریس رونالدو را با هم مقایسه کرد و گفت:" من همیشه همین را گفته ام؛ آنها بازیکنانی ‏کاملا متفاوت هستند. ویژگی های بازی لئو در هر دیدار، استارت های کوتاه، دریبل های ریز و پشت سر ‏گذاشتن چند بازیکن و حفظ توپ در فضاهای کوچک است.‏

بازی کریس بیشتر بر مبنای قدرت و شوت های راه دور است؛ آنها بایکنانی متفاوت هستند. اگر من جای ‏فیفا بودم، دو جایزه توپ طلا اهدا می کردم؛ یکی برای رقابت مسی و رونالدو و یکی هم برای بقیه."‏

21. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)