Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 90
    مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین اخبار چلسی مربوط به نقل و انتقالات و اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - از گذاشتن اخباری که اهمیت ندارند و یا تکراری هستند خودداری کنید .

2 - تمامي نظرات شخصی خود را در تاپيك بحث و تبادل نظر هوادارن آبی های لندن در فصل 2014 - 2013ارسال كنيد.

3 - از سایت هایی مانند ورزش 3 خبر نگذارید .

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

گزارش ها حاکی از احتمال بازگشت فرناندو تورس به تیم لیورپول می باشد.

این مهاجم که با قراردادی قرضی و دو ساله از چلسی به میلان پیوسته است، در 10 حضورش در سری آ تنها موفق به زدن یک گل شده است.

گزارش ها حاکی از نارضایتی میلان از فرناندو تورس و بازگرداندن رودهنگام وی دارد، اما ژوزه مورینیو روز گذشته تاکید کرد که هیچ جایی در چلسی برای این مهاجم اسپانیایی ندارد.

به گزارش Daily Star، لیورپول آماده است تا با ارائه پیشنهادی این مهاجم را بار دیگر به آنفیلد بازگرداند. او که با مبلغ 50 میلیون پوند از لیورپول به چلسی پیوست، ممکن است بار دیگر راهی این تیم شود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : مهم ترین اخبار ، مصاحبه و نقل و انتقالات شیرهای لندن در فصل 2014 - 2013

چلسی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-0 هال سیتی را از پیش رو بردارد.
    چلسی با ترکیب : چک، ایوانوویچ، کیهیل، تری، لوئیس، میکل، ماتیچ، ویلیان، هازارد، اسکار، کاستا بازی را آغاز کرد.

چلسی بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. تنها 7 دقیقه از بازی گذشته بود که اسکار با یک حرکت خوب از سمت ‏چپ و ارسال دیدنی به محوطه جریمه، ادن هازارد را در موقعیت گلزنی قرار داد و ستاره بلژیکی هم با یک ضربه سر تماشایی، ‏دروازه حریف را باز کرد.‏

برتری چلسی تا پایان نیمه اول ادامه داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا این نیمه با نتیجه 1-0 به سود چلسی به ‏پایان برسد.‏
    نیمه دوم هم با برتری چلسی آغاز کرد و بازیکنان حریف برای اینکه بتوانند مانع رسیدن آنها به گل های بیشتر شوند، رو به بازی خشن ‏آوردند و این به اخراج تام هادلستون در دقیقه 60 منجر شد؛ اتفاقی که کار را برای بازیکنان هال سیتی دشوارتر کرد.‏
    آبی ها از 10 نفره شدن حریف استفاده کردند و در دقیقه 68 به گل دوم رسیدند. یک حرکت خوب از هازارد و پاس دقیق او برای ‏دیگو کاستا، ستاره اسپانیایی را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و او هم با یک ضربه ساده، گل دوم چلسی را به ثمر رساند.‏

در ادامه تلاش دو تیم ثمر نداشت و چلسی با همان دو گل به پیروزی رسید تا بعد از یک باخت غیرمنتظره مقابل نیوکاسل، بار دیگر به ‏مسیر پیروزی برگردد. ‏

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو معتقد است دیگو کوستا بازیکن بداخلاقی در زمین نیست و شناخته شدن او به عنوان فردی بدرفتار، غیرمنصفانه است.

دیگو کوستا در 13 بازی لیگ برترش در این فصل، هفت بار با کارت زرد جریمه شده و اگر چه او بازی های کمتری انجام داده، در این زمینه با دو بازیکن دیگر (کالوم چمبرز از آرسنال و لی کترمول از ساندرلند) که بیشترین کارت زردهای لیگ را گرفته اند، برابری می کند.

آخرین کارت زرد مهاجم اسپانیایی در دیدار مقابل هال سیتی و در جریان حرکتی که از سوی داور تمارض تشخیص داده شد، ثبت شد. تماشای صحنه آهسته این صحنه ولی ثابت کرد کوستا تمارض نکرده و در نتیجه آقای خاص در این مصاحبه اش با اسکای، به عدالت غیرعادلانه، اعتراض کرده است:

"باورم نمی شود. باورم نمی شود. فقط دو کارت زرد او را به یاد دارم که منصفانه و قابل درک بوده است. یکی از آنها مقابل نیوکاسل بود که دستانش در هوا می چرخید و به داور اعتراض می کرد و معمولا توسط داوران مورد پذیرش نیست. آتکینسون هم او را جریمه کرد.

"دیگری هم مقابل لیورپول بود که درگیری نسبتا شدیدی با مارتین اشکرتل داشت و سزاوار کارت زرد بود. همه کارت های دیگرش غیرعادلانه بوده که شامل بازی با برنلی هم می شود. آن صحنه یک پنالتی بارز و کارت قرمز برای دروازه بان داشت و در عوض او کارت زرد گرفت!

"دیگر اوقات هم که او تمارض نکرده است، کارت زرد می گیرد. سایر مواقع هم فقط با لمس مدافع حریف، جریمه اش می کنند. هر کاری بکند، کارت زرد می گیرد، پس در واقع حرکاتش شایسته کارت قرمز نیست. در حقیقت هیچ کاری نمی کند.

"اگر نظر مرا بخواهید، او الان باید دو یا نهایتا 3 کارت داشته باشد، ولی هفت کارت زرد! انگار همه با آماده به سراغش می آیند که درک نمی کنم."

مورینیو اعتقاد دارد شهرت منفی کوستا از دوران حضورش در اتلتیکو مادرید ناشی شده و اینکه او بعد از کوچش به استمفورد بریج، رفتار مناسبی از خود بروز داده است:

"به نظرم او در زمان بازی اش برای اتلتیکو، ذهنیتی منفی برای اهالی فوتبال ساخت که آنها باورشان نمی شود وی تغییر کرده باشد. کسی باورش نمی شود ما در حال آموزش نوع رفتار در انگلیس شامل ذهنیت، هنجارها، ناهنجاری ها و شرایط گرفتن کارت قرمز به او بوده ایم. مردم باورشان نمی شود او ضریب هوشی لازم برای درک کردن این مسائل و عوض شدن را داشته باشد، چون او در واقع تغییر کرده است."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

• رم این بار باید پیشنهاد وسوسه کننده چلسی را برای بازیکن هلندی اش بررسی کند.

چلسی هم به مشتریان کوین استروتمان هافبک هلندی رم پیسوت. گزارش های زیادی مبنی بر خروج کوین استروتمان از تیم پایتخت نشین ایتالیا بگوش می رسد. منچستر یونایتد 2 سال است که به صورت مداوم به دنبال این هافبک خلاق است اما همچنان موفق به جذب استروتمان و راض کردن مسئولان رم نشده است. اما منچستر یونایتد در راه جذب استروتمان با رقیب جدی و سر سختی مواجه شده است. شایعات مبنی بر پیشنهاد 30 میلیون یورویی چلسی به رمی ها در حالی به گوش می رسد که از زمان ورود رومن آبراموویچ مالک سرمایه دار به این باشگاه لندنی کمتر بازیکنی توان مقابله با پیشنهادهای وسوسه انگیز چلسی را داشته است. باید دید استروتمان که منچستری ها 2 سال است بدنبال او هستند سر انجام به چلسی می پیوندد یا یونایتد می تواند با پیشنهاد بهتر این بازیکن هلندی ارزشمند را به خدمت بگیرد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا دوشنبه در نیون سوئیس برگزار می‌شود و تیم‌های راه‌ یافته به این مرحله حریفان خود را خواهند شناخت.
    چلسی یکی از تیم‌های حاضر در این مرحله است که به عنوان تیم صدرنشین گروه G باید برابر تیمی دوم از گروهی دیگر به میدان برود.مورینیو در پایان در پاسخ به این سوال که دوست دارد با چه تیمی روبه‌رو شود، گفت: قرعه کشی دست من نیست ولی دوست دارم با پاری‌سن ژرمن هم گروه شوم چرا که رفتن به آنجا برای هوادارانمان آسان خواهد بود و آنها نیاز ندارند تا پول زیادی خرج کنند تا به فرانسه بروند. بازی چلسی با پاری سن ژرمن زیبا هم خواهد شد چون حریف بازیکنان باکیفیت در ترکیب خود دارد.مورینیو در طول دوران حضورش در چلسی، این تیم را دو بار قهرمان لیگ برتر کرد و تیمش این فصل هم در بیشتر هفته ها در ‏صدر جدول قرار داشته اما تاکنون تنها سه بار به عنوان مربی ماه لیگ برتر انتخاب شده است. در حالی که مربیانی مانند جو کینیر و ‏کارلو آنچلوتی که تنها دو سال درلیگ برتر کار کردند، بیشتر از او برنده این جایزه شدند. ‏جایزه بهترین مربی ماه گذشته هم به آلن پاردو رسید که تیمش دقیقا نتایجی مشابه چلسی به دست آورد. مورینیو در این مورد گفت:" ‏قول می دهم چیزی که به شما می گویم، عین حقیقت باشد: برای من این جایزه اهمیتی ندارد. اما چیزی این وسط درست نیست زیرا در ‏چهار سالی که در لیگ برتر مربیگری کردم، دو بار مربی ماه لیگ شدم و مطمئنم که انتخاب کنندگان، علاقه ای به من ندارند. واقعا ‏برای من اهمیتی ندارد؛ برای من تنها پیروزی تیم اهمیت دارد."‏چلسی سه‌شنبه هفته جاری در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس در خانه دربی کانتی به میدان خواهد رفت.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

باشگاه میلان ایتالیا به شایعه‌های خروج مهاجم قرضی تیمش پاسخ داد.

فرناندو تورس اسپانیایی که عضوی از باشگاه چلسی انگلیس است، تابستان گذشته بر اساس قراردادی قرضی و دو ساله راهی میلان ایتالیا شد. او در ترکیب روسونری نمایش دلپذیری نداشته و تاکنون در امر گلزنی هم موفق عمل نکرده است. این موضوع گمانه‌زنی‌هایی در مورد خروج وی از میلان در پنجره نقل و انتقال‌های زمستانی را به وجود آورده اما سران باشگاه با رد این خبرها تاکید کردند ال نینو در سن سیرو می‌ماند.

آدریانو گالیانی، نایب رییس میلان در این زمینه به اسکای ایتالیا گفت: با توجه به این که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست اما فکر نمی‌کنم تورس در زمستان تیم ما را ترک کند.

خبرهایی هم در رسانه‌های انگلیس منتشر شده‌اند که تورس قرار است به لیورپول بازگردد. او زمستان 2011 با مبلغ 50 میلیون پوند آنفیلد را ترک کرد و به چلسی پیوست اما هیچ‌گاه در ترکیب چلسی همانند روزهای خوبش در لیورپول ندرخشید.

گالیانی در این خصوص هم گفت: به عقیده من تورس کمی بدشانس بوده است. او با آسیب دیدگی‌هایی دست و پنجه نرم کرده و از لیگ متفاوتی هم آمده است. باید صبور بود و دید او در آینده او چه می‌کند. تورس بازیکن بزرگ و مهمی است و همه ما امیدوار هستیم او بتواند به روزهای خوبش بازگردد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

دروازه‌بان جوان چلسی بالاتر از یک دونده به عنوان برترین ورزشکار سال بلژیک انتخاب شد.

تیبو کورتوآ، دروازه‌بان 22 ساله که فصل گذشته با آتلتیکومادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید، این فصل در ترکیب چلسی به میدان می‌رود و توانسته است دروازه‌بان بزرگی چون پتر چک را نیمکت‌نشین کند. او که در جام جهانی 2014 برزیل نیز حاضر بود به قدری پیشرفت کرده است که خیلی‌ها او را پس از مانوئل نویر برترین دروازه‌بان حال حاضر جهان می‌دانند.

تیبو کورتوا بالاتر از نافیستو تیام به عنوان برترین ورزشکار سال بلژیک انتخاب شد. این برای اولین بار است که یک فوتبالیست به عنوان برترین ورزشکار سال بلژیک انتخاب می‌شود. این دروازه‌بان جوان بالاتر از نافیستو تیام، دوومیدانی‌کار زن بلژیکی به عنوان برترین ورزشکار سال رسید.

کورتوآ پس از انتخاب به عنوان برترین ورزشکار سال کشورش گفت: از این انتخاب شگفت زده شدم. اصلا انتظار نداشتم به این عنوان برسم. از حالا به بعد وظیفه من خیلی سنگین‌تر شده است؛ چرا که برترین ورزشکار سال کشورم هستم. سال گذشته همراه بلژیک به جمع 8 تیم برتر جهان رسیدیم و در لیگ قهرمانان نیز در فینال حضور داشتم. در مجموع سال خوبی را پشت سر گذاشتم و حالا می‌خواهم در سال 2015 به افتخارات زیادی برسم و بتوانم با چلسی قهرمانی های زیادی را تجربه کنم و همراه کشورم به جام ملت های اروپا صعود کنیم.

این دروازه‌بان بلژیکی درباره وضعیت همتای خود در این تیم گفت: دوست دارم چک در چلسی بماند. حتی اگر او در ترکیب تیم به میدان نرود، می‌تواند خیلی به من در تمرینات کمک کند. هنوز هم از او چیز‌های زیادی یاد می‌گیرم. او الگوی من در دروازه‌بانی محسوب می‌شود. چک تجربه زیادی دارد و می‌تواند خیلی به من کمک کند. او تجربه زیادی در لیگ برتر دارد و این خیلی به سود ماست.

دروازه‌بان جوان بلژیکی ادامه داد: چک در چلسی برخورد خیلی خوبی با من داشت و نکات آموزنده‌ای را به من یاد داد. برای تیم نیز خیلی خوب است که دو دروازه‌بان آماده داشته باشد. ما در طول فصل بازی‌های زیادی داریم و می توانیم با قدرت ادامه دهیم.

کورتوآ ادامه داد: برای بازی کردن به چلسی آمدم. می دانم که رقابت‌های لیگ برتر بسیار سخت و پرفشار است و علاوه بر آن باید با چک در دروازه رقابت کنم که از دروازه‌بانان بزرگ لیگ برتر است. برای من افتخار است که همراه چک در یک تیم هستم. می توانم با کمک او فشار بازی‌های لیگ برتر را تحمل کنم و همراه چلسی به قهرمانی در لیگ برتر برسم. اگر هر روز در تمرینات خوب ظاهر شوم می توانم در لیگ برتر به عنوان بازیکن ثابت به میدان بروم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

چلسی با برتری 3-1 در زمین دربی کانتی به نیمه نهایی جام اتحادیه صعود کرد.

چلسی با برتری مقابل دربی کانتی به مرحله بعدی رقابت های جام اتحادیه راه یافت. بازی در نیمه اول با برتری کامل چلسی همراه بود و تیم دربی کانتی موفق نشد خطری جدی روی دروازه پتر چک خلق کند. دقیقه 9 دروگبا اولین فرصت بازی را از جلوی دروازه از دست داد. دقیقه 23 و روی جدی ترین حمله چلسی ادن هازارد موفق شد دروازه تیم میزبان را باز کند. از دیگر اتفاقات نیمه اول می توان به مصدومیت کورت زوما و خروج او از میدان اشاره کرد.

نیمه دوم با برتری دربی کانتی آغاز شد و این تیم در دقایق ابتدایی دو بار روی دروازه چلسی خطرناک ظاهر شد. بعد از این حملات دوباره چلسی بازی را در دست گرفت و اندکی بعد گل دوم را هم به ثمر رساند. دقیقه 71 و بعد از اینکه بازی 10 دقیقه افت کرد دربی کانتی موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند. در دقایق رو به پایان بازی آندره شورله موفق به گلزنی شد و برد چلسی در این بازی را قطعی کرد. در اواسط این نیمه دروگبا به دلیل مصدومیت جای خود را به لویک رمی داد.

شرح گل ها:

ادن هازارد (دقیقه 23): هازارد پس از یک رفت و برگشت و از پشت محوطه شش قدم دروازه را گشود.

فیلیپه لوئیس (دقیقه 56): مدافع چپ برزیلی روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

کریپ بریسون (دقیقه 71): هافبک دربی کانتی از پشت محوطه جریمه و با شوتی دقیق دروازه چک را گشود.

آندره شورله (دقیقه 82): ضربه رمی را دروازه بان دربی کانتی ناقص دفع کرد و در ریباند شورله گل سوم را به ثمر رساند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

رامیرس برزیلی به دلیل مصدومیت بیشتر بازی های این فصل چلسی را از دست داده است.

رامیرس، هافبک ارزشمند برزیلی باشگاه چلسی، در حال حاضر مراحل بهبودی خود را طی می کند و تاکنون نیمی از بازی های چلسی را از دست داده است. با این حال او در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.

شایعاتی در مورد احتمال جدایی این بازیکن از چلسی در تابستان آینده به گوش می رسد اما ژوزه مورینیو با رد همه این شایعات گفت:" رامیرس یک قهرمان و بازیکنی فوق العاده حرفه ای است.قدم به قدم به روزهای اوجش نزدیک می شود و تلاش او در تمرینات ستودنی است. او هم اکنون می تواند در ترکیب چلسی قرار بگیرد اما هنوز بازیکنی نیست که بتواند از ابتدا برای تیم بازی کند. هر زمان که او بطور کامل به آمادگی برسد، می تواند فیکس هم بازی کند. رامیرس آینده چلسی است و جدایی او صحت ندارد."

لازم به ذکر است که رامیرس در 4 بازی اخیر تیم ملی برزیل نیز غایب بوده اما پیش بینی می شود که برای بازی مقابل فرانسه در ماه مارس بار دیگر به تیم ملی دعوت شود.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که این باشگاه مطمئنا در ژانویه بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت.

آبی های لندن در تابستان خریدهای زیادی انجام دادند و بازیکنانی مانند دیگو کاستا، فیلیپه ‏لوئیز، لوئیک رمی و سسک فابرگاس را به خدمت گرفتند؛ دیدیه دروگبا هم بعد از دو فصل دوری، بار دیگر به ‏استمفوردبریج برگشت.‏

به لطف این خریدهای خوب، چلسی اکنون در صدر جدول لیگ برتر جای دارد، در جام اتحادیه به نیمه نهایی رسیده و ‏در چمپیونزلیگ باید در مرحله یک هشتم نهایی با پاریس سنت ژرمن روبرو شود.‏

در چنین شرایطی، آقای خاص تاکید کرد که باشگاهش در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، هیچ فعالیتی نخواهد داشت و نه ‏تنها خریدی ندارند، بلکه هیچ بازیکنی نیز این باشگاه را ترک نمی کند.‏

او به تاک اسپورت گفت:" ما تیم کوچکی داریم اما بازیکنان خوبی هستند؛ بعضی جوان تر و بعضی مسن تر اما تیم بسیار ‏بسیار خوبی داریم. پروژه ما تازه شروع شده و فصل را با همین بازیکنان تمام خواهیم کرد. بنابراین نه بازیکنی تیم ما را ‏ترک خواهد کرد و نه کسی می آید."‏

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)