Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مياني
    مربی مورد علاقه
    رايكارد ... گوآرديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي هرناندز و اينيستا و كارلس پويول
    BarcelonaPersepolis
    تشکر ها
    131
    تشکر شده 326 در 57 پست

Bomb آبی و اناری های کاتالونیا (( اخبار,حواشی,گزارش بازیها و ... )) Barcelona Fans

به نام خدا

Barcelona Club

اين تاپيك براي بررسي و مرور منظم اتفاقات باشگاه به صورت هفته به هفته قرار گرفته است. در انتهاي هر هفته مباحث و اتفاقات پشت سر گذاشته رو اينجا مطرح مي كنيم و درباره بازي يا بازيهاي احتمالي اون روزها با همديگه صحبت خواهيم كرد. همه هواداران بارسلونا و ديگر هواداران و علاقمندان مي تونن توي بحث هاي ما شركت كنند و نظرات و حرف هاييي كه دارند رو اينجا مطرح كنند. نكته اي كه براي حفظ نظم تاپيك بايد رعايت بشه اينه كه چارچوب موضوع رو حفظ كنيم و فقط درباره مسائل بارسلونا با هم صحبت كنيم.

به امید موفقیت بارسلونا

2. 6 کاربر از پست مفید Baroon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja غیبت پیکه و پویول در بازی برگشت در مقابل آرسنال

غیبت پیکه و پویول = به مشکل برخوردن دفاع این تیم در بازی برگشت.

بارسلونا در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل آرسنال در ورزشگاه نوکمپ، زوج میانی خط دفاعی اش،کارلس پویول و خرارد پیکه را در اختیار نخواهد داشت.
    پیکه در دقیقه 71 بازی فابرگاس را با خطا متوقف کرد و یک کارت زرد دریافت کرد.
    پویول نیز در دقیقه 83 بازی روی فابرگاس مرتکب خطای پنالتی شد و به دلیل گرفتن یک موقعیت گل مطلوب از توپچی ها از داور کارت قرمز دریافت کرد.
    آرسنالی ها که ابتدا با دو گل از حریف عقب افتاده بودند، سرانجام حساب کار را به تساوی 2-2 کشاندند.
    بازی برگشت روز 6 آوریل در نوکمپ برگزار می شود.

4. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja خوشحالی گواردیولا علی رغم از دست دادن موقعیت پیروزی در مقابل آرسنال

سرمربی آبی و اناری ها تاکید کرد که تیمش هنوز از شانس بالایی برای صعود برخوردار است.

پس از تساوی 2-2 تیم های آرسنال و بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پپ گواردیولا، سرمربی کاتالان ها، اعلام کرد که از نمایش نیمه اول تیمش احساس غرور می کند زیرا از نظر او، این بهترین بازی بارسلونا از زمان نشستن او بر روی نیمکت این تیم است.
    گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گفت:" واقعا حیف شد زیرا ما فرصت بسیار خوبی برای برداشتن یک گام بلند برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی داشتیم اما وقتی در چنین سطحی بازی می کنید، این اتفاقات رخ می دهد. من به تیمم افتخار می کنم. ما شکست نخوردیم، بلکه نتیجه 2-2 شد، در فوتبال متغیرهای زیادی دخیل است، دقت در حملات، دفاع، بازی محتاطانه، بعضی مواقع چنین مسائلی رخ می دهد.ما به دنیا نشان دادیم که چظور بازی
    می کنیم.
    ما باید به خوبی خودمان را باز سازی کنیم و همه آنهایی که به ورزشگاه می آیند باید به ما کمک کنند. من فکر می کنم که هواداران به تیم افتخار می کنند. این بهترین بازی ای بود که من به عنوان مربی به یاد دارم. شاید من نتیجه بهتری می خواستم اما این نتیجه نیز بد نیست.
    ما دو گل در خارج از خانه به ثمر رساندیم. من احساس می کنم که بازی برگشت مانند این بازی نخواهد بود.بازی برگشت پیچیده تر است. شما با زمان بازی می کنید. ما باید با فاکتورهای زیادی بازی کنیم."

6. 6 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    کریم باقری
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 2 در 1 پست

خیلی بد شد نیمه اول راحت 3 تا باید میزد

8. 2 کاربر از پست مفید Peyrov تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja والدس:تصميم داور صد در صد اشتباه بود

دروازه بان آبی و اناری ها معتقد است که پنالتی آرسنال صحیح نبوده است.

ویکتور والدس، دروازه بان بارسلونا، گفت که نتیجه تساوی 2-2 در مقابل آرسنال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نتیجه بدی نبود اما بارسلونا استحقاق بیشتری داشت.
    والدس همچنین اضافه کرد که تصمیم داور در اخراج کارلس پویول به دلیل خطایی که منجر به پنالتی تساوی بخش آرسنال شد، اشتباه بوده است. او در گفتگو با آس گفت:" نتیجه خوب است اما ما شایستگی نتیجه بهتری را داشتیم. ما با احساس عجیبی پای به میدان گذاشتیم زیرا پیروزی در چنین ورزشگاهی دشوار است. ما در نیمه اول کنترل توپ را در اختیار داشتیم اما آلمونیا بسیار موفق ظاهر شد.
    در نیمه دوم ما به گل هایی که در نیمه اول باید به ثمر می رساندیم، رسیدیم اما پس از آن آنها به دروازه ما حمله ور شدند.
    سسک به کارلس ضربه زد اما کارلس لگدی به او نزد. آنچه داور گفت اتفاق نیفتاد. او تصمیم گرفت که در سوتش بدمد و در این زمان شما نمی توانید کاری انجام دهید."

10. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja سیدو کیتا: باید آرسنال را شکست می دادیم http://www.derby.ir/smiles/ohum.gif

ما باید آرسنال را 5-2شکست می دادیم.
    سیدو کیتا، هافبک تیم بارسلونا تاکید کرد که تیمش به جای کسب تساوی 2-2 در مقابل آرسنال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، باید حریف را 5-2 شکست می داد.
    آبی و اناری ها در نیمه اول موقعیت های متعددی داشتند اما درخشش دروازه بان آماده توپچی ها، مانوئل آلمونیا، مانع از گلزنی آنها شد. در آغاز نیمه دوم زلاتان دو بار دروازه میزبان را باز کرد اما گل تئو والکات و پنالتی دیر هنگام سسک فابرگاس نتیجه را به تساوی کشاند.
    کیتا در مصاحبه با آس گفت:" در پایان به نتیجه مساوی دست پیدا کردیم و محرومیت پویول و پیکه اوضاع را برای ما دشوار کرد. ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و در شرایط عادی باید 5-2 پیروز می شدیم. اما فوتبال همین است و اکنون باید یک بازی بزرگ را در خانه برگزار کنیم. ما هرکاری می توانستیم انجام دادیم اما به پیروزی نهایی نرسیدیم. بازی کردن بدون پویول و پیکه دشوار است زیرا آنها بازیکنان مهمی برای ما هستند اما ما مجبوریم که بدون آنها به پیروزی برسیم."

12. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja یادداشت ویژه:آيا بارسا حسرت از دست دادن برد در لندن را خواهد خورد؟

بارسلونا دردیدار برگشت پویول و پیکه را در اختیار نخواهد داشت، ضمن اینکه دو دیدار حساس در لالیگا نیز در پیش دارد، مقابل اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید.

نبرد دیشب بارسلونا و آرسنال کلاس متفاوتی از فوتبال و دیداری حیرت انگیز بود. آرسنالی ها در نیمه اول کاملا تحت تاثیر بازی هجومی و سطح بالای شاگردان پپ گواردیولا قرار گرفتند اما توپچی ها از دقیقه 60 به نحو شگفت انگیزی به بازی برگشتند.
    بارسلونا تیمی نیست که به راحتی 2 گل برتری را از دست بدهد. آنها به ندرت حتی در دیداری که تنها با یک از حریف پیش بودند، بازی را واگذار کردند. از سوی دیگر، آنها در بازی دیشب جنبه دیگری از بازی شان را به نمایش گذاشتند. آنها برخلاف همیشه پس از زدن دو گل دست از حملاتشان برداشتند.
    واقعا بعد از گل دوم زلاتان احساس می شد که بازیکنان بارسلونا ترجیح می دهند مستقیما به رختخواب بروند و تا بازی برگشت در نوکمپ استراحت کنند. از زبان بدن بازیکنان کاملا قابل درک بود که بازی را تمام شده فرض کرده اند. آنها توپ را بی هدف در زمین به چرخش در می آوردند و به دنبال فرصتی برای حرکات انفرادی بودند. برندگی و پاس های تک ضرب دقیق شان ناپدید شد و حتی پاس های ساده شان نیز از دست می رفت.
    آبی و اناری ها امیدوار بودند که آرسنالی ها با 10 بازیکن حمله کنند و در مقابل آنها در ضد حملات گل های بعدی را وارد دروازه آلمونیاکنند. اما در مقابل آنها اصلا انتظار نداشتند که آرسنالی ها با روحیه و جنگنده ظاهر شوند و به بازی برگردند. و البته از سوی دیگر فراموش کردند که حریف، یکی از تیم های میانه جدول لالیگا نیست. گواردیولا استراتژی بسیار مناسبی برای آغاز بازی اتخاذ کرد.
    حمله مستقیم به دروازه حریف و اعمال پرسینگ از جلو. شاگردان ونگر چندان به تاکتیک حریف توجه نکردند و این گونه بود که در نیمه اول بازی کاملا مقهور قدرت تیم حریف شدند. اما اگر ونگر در نیمه اول دچار اشتباه تاکتیکی شد، گواردیولا در نیمه دوم در این دام افتاد. مرد کاتالانی نتوانست سمت چپ خط دفاعی اش را از خطر حضور تئو والکات به خوبی آگاه کند. مکسول حرکات هجومی زیادی انجام داد اما فضای زیادی برای حرکات امانوئل ابوئه و آندری آرشاوین فراهم می کرد. وقتی هم که والکات راهی زمین شد، بازیکن برزیلی نتوانست هم پای او حرکت کند. کیتا تا حدودی به کمک مکسول می آمد اما او نیز بازیکن کندی است و اصلا نمی توانست وقتی والکات صاحب توپ می شود، او را مهار کند.
    گواردیولا برای متوقف کردن شماره 14 آرسنال هیچ گزینه ای روی نیمکت نداشت اما او می توانست از مدافعانش بخواهد که منسجم تر و با فاصله کمتری بازی کنند. حتی زمانی که والکات توانست گل اول آرسنال را وارد دروازه بارسا کند، باز هم فضای زیادی برای حرکت کردن داشت. در ضربه پنالتی ای که نصیب فابرگاس شد، هرچند کارلس پویول چندان مقصر نبود اما اگر کاتالان ها در آخرین دقایق بازی با انسجام بیشتری بازی می کردند، بنتنر این فرصت را پیدا نمی کرد تا با یک ضربه سر کاپیتان تیمش را در موقعیت مناسبی برای گرفتن پنالتی قرار دهد.
    برای هر تیم دیگری کسب تساوی 2-2 در امارات در بازی رفت یک پیروزی خوب محسوب می شود اما گواردیولا وبارسا نمی توانند از این تساوی راضی باشند. بازی هنوز تمام نشده و قانون گل زده در خانه حریف می تواند دردسر ساز شود. بارسلونا دردیدار برگشت پویول و پیکه را در اختیار نخواهد داشت، ضمن اینکه دو دیدار حساس در لالیگا نیز در پیش دارد، مقابل اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید. اگر بارسلونا نتواند از عنوان قهرمانی اش دفاع کند و در مرحله یک چهارم نهایی از رقابت ها حذف شود، پپ وافعا به خاطر از دست دادن برتری دو گله در خانه حریف افسوس خواهد خورد .

14. 5 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

سلام
    من خودم دیشب کاملا تو حس بازی رفتم حیف شد نیمه اول بدبخت دروازبان ارسنال من خودم ار هر دو تیم خوشم میاد ولی اگه ارسنال بیاد بالا قهرمان نمیشه اما اگه بارسا بیاد بالا نود درصد که قهرمان بشه
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 2 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja پویول:پنالتی آرسنال ناعادلانه بود

مدافع باتجربه بارسلونا معتقد است که در صحنه دقایق پایانی برروی او خطا انجام شده است.

کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که تصمیم داور در برخوردی که در دقایق پایانی نیمه دوم دیدار دو تیم بارسلونا و آرسنال رخ داد و داور یک ضربه پنالتی را به نفع تیم میزبان اعلام کرد، تصمیم اشتباهی از سوی داور بوده و اعلام کرد که فکر می کرد که داور ضربه ای ایستگاهی را اعلام می کند.
    در جریان این دیدار، پویول با دریافت کارت قرمز مجبور به ترک زمین مسابقه شد و سسک فابرگاس با قرار گرفتن پشت ضربه پنالتی گل تساوی تیمش را به ثمر رسانده و بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.
    پویول در صحبتهایی در این رابطه گفت:« فکر نمی کنم که پنالتی بود. سسک پایش را بین پاهای من گذاشت.من سعی کردم که از این شرایط خارج شوم و سسک بامن برخورد کرد.همه چیز روشن بود و مطمئن بودم که داور خطایی برروی من را اعلام می کند.»
    پویول در ادامه صحبتهایش با رد این صحبتها که بارسلونا می بایست زمانی که با نتیجه 0-2 مقابل حریف به برتری رسیده بود، با احتیاط بیشتری بازی را دنبال می کرد، به این نکته اشاره کرد که تیمش مثل همیشه بازی کرده است.
    پویول ادامه داد:« زمانی که بازی 0-2 بود، شاید کسی بتواند بگوید که ما نباید اینقدر ریسک می کردیم ولی شیوه بازی ما به همین ترتیب است و ما قصد تغییر دادن شیوه مان را نداریم.بازی بسیار خوبی بود و هر چند که می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم ولی می بایست سربلند باشیم و در همین مسیر به حرکتمان ادامه دهیم. اگر ما خوب بازی کنیم در بازیهای کمی تن به شکست می دهیم. اگر می خواهیم به قهرمانی برسیم، می بایست همیشه مثل دیدار شهر لندن بازی کنیم؛ نه فقط مقابل حریفان قدرتمند، بلکه در تمامی دیدارها می بایست این چنین باشیم.»

18. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja هفته 30 لالیگا- بارسا همچنان در تعقیب رئال

هفته سی ام رقابتهای لالیگا شنبه شب با برگزاری سه دیدار آغاز می شود.

هفته سی ام رقابتهای لالیگا شنبه شب در حالی آغاز می شود که در پایان هفته بیست و نهم این رقابتها، رئال مادرید با 74 امتیاز و تفاضل گل بهتری در مقایسه با بارسا در صدر جدول قرار دارد. بارسلونا با 74 امتیاز در رده دوم است و والنسیای 53 امتیازی رده سوم جدول را به خود اختصاص داده. تیمهای مایورکا (47)،سویا (45) و اتلتیک بیلبائو (45) نیز در رده های بعدی هستند.
    دیدارهای این هفته در حالی برگزار می شود که بازیکنان رئال و بارسلونا به اهمیت پیروزی و به ویژه پیروزی پرگل آگاهند.حساسیت دیدارهای این هفته زمانی دو چندان می شود که دو تیم می بایست در هفته سی و یکم رقابتها، مصافی مستقیم را داشته باشند و مقابل یکدیگر صف آرایی کنند و برگزاری ال کلاسیکو در 7 هفته مانده به پایان رقابتها می تواندتا حدودی مسیر قهرمانی را برای هر یک از این دو تیم آسان تر کند.

20. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja پپ گواردیولا: ال کلاسیکو کم اهمیت ترین دیدار در رقابت قهرمانی لالیگا است

سرمربی آبی و اناری ها ال کلاسیکو را کم اهمیت قلمداد کرد.

در حالی بارسا برای دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو آماده می شود، پپ گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی دیروزش گفت که
    ال کلاسیکو کم اهمیت ترین بازی در دیدارهای باقی مانده تا پایان رقابت های لالیگاست.
    به نوشته مارکا، گواردیولا گفت:" قبل و پس از بازی مقابل رئال در سانتیاگو برنابئو نیز زندگی جریان دارد و ما بازی هایی داریم که اهمیت زیادی دارند. امتیازهایی وجود دارند که ما باید آنها را به دست بیاوریم و مسابقاتی که به اندازه دیدار برنابئو دشوار هستند."
    او در پاسخ به سوالی در مورد بازی چهارشنبه شب تیمش در مقابل آرسنال گفت:" هدف اصلی ما حفظ آهنگ تیمی است. ما در مسیر بسیار خوبی قرار داریم اما فاکتورهای زیادی در این بازی تاثیر گذار بود. در بازی فردا ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا اتفاقت بازی با آرسنال تکرار شود."
    در انتها گواردیولا به تحسین زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی اش پرداخت:" او پیشرفت خوبی داشته است. این روندی است که بازیکنان باید طی کنند. در نهایت بازیکنان با ذهن شان گلزنی می کنند. من از آمادگی او خوشحالم. او از این آزادی عمل برخوردار است که هر جای زمین که می خواهد برود و او نیز به خوبی از این مسئله استفاده می کند."

22. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع