Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

Neww ^^^ سلام به 92 ^^^

1-
    الف) نظر كلیت در مورد سالی كه گذشت؟ ب) از 20 نمره به سال 1391 چه نمره ای میدی؟ ج) اگر قرار باشه یكی از سه رنگ سفید، مشكی یا خاكستری رو برای سالی كه گذشت انتخاب كنی، سال 91 رو چه رنگی میدونی؟

2- بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 91داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟

3- الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 91 رخ داد؟ ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.

4- بهترین و بدترین اتفاق ورزشی كه در سال گذشته رخ داد؟

5- یه خاطره جالب یا خنده دار كه در سال91 رخ داده رو تعریف كن.

6- بدترین و بهترین كاری كه تو سال 91 انجام دادی رو تعریف كن. اگر در طول سال كاری كردی كه جالب نبوده و بعد از انجامش عذاب وجدان گرفتی و همچنین در عوض كاری هم بوده كه كرده باشی و بعدش از انجامش راضی و خشنودی؛ هر 2 رو تعریف كن.

7- بهترین سورپرایز سال 91كه انتظارشو نداشتی رو تعریف كن.

8- بهترین بازی تیم محبوبت در سال91كدوم مسابقه بود؟

9- اگر قرار باشه فقط یك ارسال (پست) رو به عنوان بهترین ارسال سال در انجمن برگزینی، كدوم ارسال رو انتخاب میكنی؟

10- نظرت در مورد سالی كه در راهه؟ به نظرت سال 1392 برات بهتر از سال گذشتست یا بدتر؟(از لحاظ تحصیلی، كاری، ورزشی، عشقی و...) چرا؟

11- بزرگترین هدفی كه در سال 92 برای رسیدن بهش تلاش میكنی چیه؟ چقدر امیدواری محقق بشه؟

12- الف) موقع تحویل سال 91 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟ ب) موقع تحویل سال 92 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟

13- الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ ب) نظرت درباره دید و بازدید ایام عید چیه؟ ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟

14- بهترین عیدی كه تا حالا داشتی عید كدوم سال بوده؟ چرا؟

15- با ارزشترین عیدی كه گرفتی چی بوده؟ (با ارزش، بستگی به تعریف خودتون از ارزش داره! كه میتونه ارزش معنوی باشه یا مادی...)

16- الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟

17- الف)بهترین سین هفت سین كدومه؟ ب) اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ ج) یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)

18- یه آرزو برای سال 92بکن!

19- یه دروغ 13 بگو.

20- ... و در آخر یك جمله نوروزی تقدیم كن به بچه ها

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط AlexDelpiero : 03-11-2013 در ساعت 12:10

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Sir.Alex.Fergusen
    بازیکن محبوب
    IkerCasillas
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainManUtdRealMadrid

Casillas

تشکر ها
    2,684
    تشکر شده 4,390 در 959 پست

manutd پاسخ : ^^^ سلام به 92 ^^^

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها

راستش اول از همه واقعا تشکر میکنم از آقا مهدی .فاعل تایپک

-
    الف) نظر كلیت در مورد سالی كه گذشت؟ ب) از 20 نمره به سال 1391 چه نمره ای میدی؟ ج) اگر قرار باشه یكی از سه رنگ سفید، مشكی یا خاكستری رو برای سالی كه گذشت انتخاب كنی، سال 91 رو چه رنگی میدونی؟

الف-راستش سالی که گذشت سالی بودکه من 360درجه هیچی 3600درجه تغییر در اخلاق و رفتارم کردم به لطف خدا و وسیله ی دودوستیکیشونم همینجاست . و واعا از خدایم ممنونم که به من لطف به این بزرگی کرده.
    ب-امسال با حساب خوبیات و ناراحتیاش نمره ی 10با ارفاغ می دم.
    ج-برای مشکی عمیق بود.

راستش به بعضیاش مثلا از لحاظ درسی اره .اما دوست داشتم درزندگیم برنامه ریزی داشته باشم نرسیدم.دوست داشتم که به یه هدف خیلی مهمم برسم که هی مرسم بعد نمیرسم .دوباره میرسم بعد نمیرسم.خلاصه این وسط جزغاله شدم
    3- الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 91 رخ داد؟ ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.
    خوشحال کننده ترین اتفاق 15مهر بود که از اون به بعد عوض شدم . کلا از شهریور تا دیروز بعضی اتفاقایی که دررابطه با دونفر از دوستام میفتاد بهترین لحظاتم بودن.در مقابلش کل سال از لحاظ روانی برام ناراحت کننده بود.کل کلش.
    بهترین ها برد های رئال و منچستر در داربی های شهرشون بدترین هم شکست به لبنان(ملی -فوتبال)
    راستش من همه ی خاطره هام رو با یکی دارم که نمیتونم بازگوش کنم اما یکی از خاطره هام اینه که امروز داشتم میخوندم گل محمدی گفته بود وقتی میومدم پرسپولیس82کیلو بودم الان شدم 76 کیلو!!!

6- بدترین و بهترین كاری كه تو سال 91 انجام دادی رو تعریف كن. اگر در طول سال كاری كردی كه جالب نبوده و بعد از انجامش عذاب وجدان گرفتی و همچنین در عوض كاری هم بوده كه كرده باشی و بعدش از انجامش راضی و خشنودی؛ هر 2 رو تعریف كن.
    راستش بدترین کارام تا شهریور بود.بهترین کارام از شهریور تا دیروز .یعنی کلا امسال شادی و غم هام با هم درامیخته بود.
    نمیتونم تعریف کنم.ولی خدا سلامت نگه داره دوتا از دوستامو که مدیونشونم
    تیم محبوبم منچستر یونایتد و بهترین بازیش در بازی با ارسنال و رئال مادرید بود.
    9- اگر قرار باشه فقط یك ارسال (پست) رو به عنوان بهترین ارسال سال در انجمن برگزینی، كدوم ارسال رو انتخاب میكنی؟
    مجموعه ارسال های مدیران مخصوصا آقا محمد که زحمت زیادی کشیده.
    10- نظرت در مورد سالی كه در راهه؟ به نظرت سال 1392 برات بهتر از سال گذشتست یا بدتر؟(از لحاظ تحصیلی، كاری، ورزشی، عشقی و...) چرا؟
    راستش از لحاظ درسی که ایشالله بهتر بشه.از لحاظ دوستی با چند نفر از انسان های (انسان که چه عرض کنم فرشته)واقعا هرچی که خدا بخواد.از لحاظ ورزشی هم که صددرصد مطمئنم به لطف خدا بهتر میشه(این یکی جلوی چشممه)
    11- بزرگترین هدفی كه در سال 92 برای رسیدن بهش تلاش میكنی چیه؟ چقدر امیدواری محقق بشه؟
    راستش موفقیت در ارتباط بیشتر با خدا بعد با دوستم به لطف خدا و سوم موفقیت هرچه بیشتر درزندگی و درسم.

12- الف) موقع تحویل سال 91 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟ ب) موقع تحویل سال 92 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟
    در خونه کنار مادر و خواهرم بودمامسال هم همینطور.دوست داشتم تحویل سال کنار علاوه برخانواده ی خودم یه جای دیگه هم بودم

13- الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ ب) نظرت درباره دید و بازدید ایام عید چیه؟ ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟
    مهمترین ویژگی عیدنوروز اینه که امسال بیست روز مدرسه نمیرم برنامم برای تعطیلات اینه که به شدت درس بخونم .امیدوارم موفق هم بشم.مسافرت هم نمیریم
    بهترین عیدی مال سال جاری هست که دیروز گرفتم .نمیتونم بگم چرا.
    15- با ارزشترین عیدی كه گرفتی چی بوده؟ (با ارزش، بستگی به تعریف خودتون از ارزش داره! كه میتونه ارزش معنوی باشه یا مادی...)
    عیدی من یک ساعت مکالمه بود که دیروز از یکی گرفتم و به یکی دادم
    16- الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟
    بیشتر شده.اونی که امسال میگی یه پسری به اسم محمد .ر. بود و از سایت اقای امیرعلی .ن. بود اما از پارسال ها بهتر از ا.س. کسی رو تاحالا نداشتم.

17- الف)بهترین سین هفت سین كدومه؟ ب) اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ ج) یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)
    بهترین هفت سین اونیه که کنار افراد دلخواهست برگزار بشه.هشتمین سین من .(ا.س.)هست که یه نفر میدونه چی دارم میگم.همون یکی بدونه بارم کافیه.هفت سین فوتبالی هم .1-سمیر نصری 2-سامی خدیرا3-سیرالکس فرگوسن4-اح.سم(برا بعضیا-فوتبالی نیست) 5-سیسه(جبرئیل=اسم کوچیکش) 6-ساسیاس(همون کاسیاس) 7-روین فن پرسی(به احترام سین وسطش)
    خدایا بنده هاتو قانع کن که هرچی تو بخوای همون خواهد شد)
    19- یه دروغ 13 بگو.
    استقلال سرور پرسپولیسه
    آرزو ی سالی خوش برای همتون دارم.همتونو از ته دل دوست دارم و ارزوی موفقیت میکنم.امسال برای من اینجا خیلی خوش گذشت.ایشاللا که موفق باشین...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

در آخر بازم از آقا مهدی تشکرویژه دارم که این جا رو قابل دونستن و برای ایجاد این تایپک پرطرفدار و خوب زحمت کشیدن

3. 7 کاربر از پست مفید 레자 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

پیش فرض پاسخ : ^^^ سلام به 92 ^^^

1- الف) نظر كلیت در مورد سالی كه گذشت؟ ب) از 20 نمره به سال 1391 چه نمره ای میدی؟ ج) اگر قرار باشه یكی از سه رنگ سفید، مشكی یا خاكستری رو برای سالی كه گذشت انتخاب كنی، سال 91 رو چه رنگی میدونی؟

الف) سالی متوسط رو به بد واسه من بود
    ب) 9
    ج) سفید

شاید خنده دار باشه ولی مهم ترینش موندن دلپیرو بود ولی.... نه نرسیدم

3-
    الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 91 رخ داد؟ ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.

الف) دایی شدن مجدد

ب) حضور ذهن ندارم...

4-
    بهترین و بدترین اتفاق ورزشی كه در سال گذشته رخ داد؟

بهترین: بازگشت یونتوس به اوج
    بد ترین :رفتن دلپیرو...

5-
    یه خاطره جالب یا خنده دار كه در سال91 رخ داده رو تعریف كن.

چیزی یادم نمیاد

درورد بر حافظه قوی من

7-
    بهترین سورپرایز سال 91كه انتظارشو نداشتی رو تعریف كن.

نمیدونم شاید ناکام موندن ژوزه تو پرسپولیس که اونهمه افتخارات داشت

8-
    بهترین بازی تیم محبوبت در سال91كدوم مسابقه بود؟

زیادا بود یکی یووه3-0چلسی

9-
    اگر قرار باشه فقط یك ارسال (پست) رو به عنوان بهترین ارسال سال در انجمن برگزینی، كدوم ارسال رو انتخاب میكنی؟

نقد های بازی حمیدرضا مدیر بخش یووه که متاسفانه دیگه سایت نمیاد

10-
    نظرت در مورد سالی كه در راهه؟ به نظرت سال 1392 برات بهتر از سال گذشتست یا بدتر؟(از لحاظ تحصیلی، كاری، ورزشی، عشقی و...) چرا؟

نمیدونم سعی میکنم خیلی بهتر بشه اگه نشه که باید فاتحه خودم رو بخونم

11-
    بزرگترین هدفی كه در سال 92 برای رسیدن بهش تلاش میكنی چیه؟ چقدر امیدواری محقق بشه؟

هنوز بهش فکر نکردم

الف)خونه کنارخانوادم
    ب) به احتمال زیاد کوه هستبم با دوستام

ج) همون دوستام

الف)تعطیلاتش

ب)واسه من که هیچ استفاده ای نداره

ج) برنامه زیاد داریم مسافرت هم تا دلت بخواد زیاد وقت سر خاروندن هم نداریم از همین الان تموم روزا پر شده

14-
    بهترین عیدی كه تا حالا داشتی عید كدوم سال بوده؟ چرا؟

عیدی هام همش نقدی بوده

اخرینش 2 سال پیش 10 هزارتومن

خب من که معنوی و.. نداشتم مادی هم که یالا گفتم

16-
    الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟

الف)نزدیک به 10 الی 12 نفر بیشتر شده

ب) نمیشه گفت بهترینشون کیه همشون خوبن عبدلله - مجتبی - رها - باران - رضا (ملقب به دونگ ایی
    ) - ابراهیم - شیوا و... اونایی که ننوشتم حس تایپ نبود گیر ندین

17-
    الف)بهترین سین هفت سین كدومه؟ ب) اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ ج) یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)

الف) همون که هفت تا سین داره

ب) سیم ظرف شویی
    ج) بازیکن و تیم ها هم میشه بگم؟

18-
    یه آرزو برای سال 92بکن!

ایشالله که سالی پر از موفقیت در انتظار همه باشه

19- یه دروغ 13 بگو.

اینتر امسال قهرمان لیگ میشه

20-
    ... و در آخر یك جمله نوروزی تقدیم كن به بچه ها
    چهارشنبه سوری مواظب خودتون باشین کاری نکنین که این نوروز بشه بد ترین نوروز عمرتون

لعنت به باعث و بانی این بغض
    ویرایش توسط alexdelpiero_10 : 03-18-2013 در ساعت 21:38

5. 10 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma پاسخ : ^^^ سلام به 92 ^^^

1- الف) نظر كلیت در مورد سالی كه گذشت؟ ب) از 20 نمره به سال 1391 چه نمره ای میدی؟ ج) اگر قرار باشه یكی از سه رنگ سفید، مشكی یا خاكستری رو برای سالی كه گذشت انتخاب كنی، سال 91 رو چه رنگی میدونی؟

الف) مزخرف ! اصن خوشم نیومد ازش مرتیکه بد ترکیب!
    ب) 10 اونم با ارفاق
    میگن فسفر واسه چیزایی که نداریم خوبه پس صورتی..!

آرزو.!!!؟ روم نمیشه ولی میگم....
    آرزو رحیمی، آرزو حمیدی، آرزو صداقت، آرزو حالم بهم خورد از اون قیافت.برو گمشو دیگه کثافط.!
    بله تو یه مقطعی بهشون رسیدیم منتها چرخه ی این روزگار باعث طوری پیش رفت که مجبور شدیم یهو ولشون کنیم ، هی آدمای خوبی بودن . هر جایی هستن سلامت باشن ایشالا...
    کلا آرزو چیزه خوبیه حتما داشته باشید دوستان...

الف) ملاقات یک یار قدیمی..
    ب) از دست دادن یکی از دوستان

آقا بدترینش این بود که جراحی انجام دادم که این باعث شده بود من چند ماهی از رشته ورزشی مورد علاقم محروم بمونم الانم دارم دوران نقاهتو به سر میبرم. حس خیلی بدیه ایشالا قسمت شما.!
    همین اتفاق میتونه بهترین اتفاق هم برای من باشه آخه باعث شد من با پرستارهای مهربون اتاق عمل خیلی بیشتر آشنا کرد واقعا قشر زحمت کشین اینا..!

بخدا خیلی دارم از اینا منتها نمیدونم چرا یادم نمیاد اگه یادم اومد همین جا ویرایشش میکنم...

آقا این سوالاتتم که همش شبیه همن. گفتی عذاب وجدان ! آقا با دوستم تو خیابون داشتم پیاده میرفتیم شهر هم که ماشالا تو اون روز فوق العاده شلوغ بود جلومونم یه دختر (استغفرو الله) بود خلاصه این رفیقمون یه فتوایی گذاشت گفت این جلویمون باید سرنگون بشه دارین اینارو از زبان یه آدم فتوا پذیر میشنوین! خلاصه یه نگاهی بهش کردم و گفتم گناه داره بنده خدا . بچش نمیشه در آینده ها ! .الاهو بلا گفت نه.نمیشه. خلاصه چشتون روز بد نبینه چنان النگی بهش زدم که پاش دقیقا این X شکلی شد و بر حسب برآوردی که میکردیم با مخ اومد پایین ولی خدارو شکر اتفاق ناگواری واسش نیوفتاد فقط یه چندتا فحشی بدی داد و که الان جایز نیست اینجا اونا رو عنوان کنم ولی زنیکه خیلی بی ادب بود لامصب همه ی فحشاشم در حد المپیک بود ! البته اینم اضافه کنم که همه ی این ناسزا ها رو تقدیم کردم به همونی که این طرح رو برنامه ریزی کرد. ولی در کل هر چی فک میکنم میکنم میبینم زیاد عذاب وجدان ندارم اصن حقش بود دخترک بی ادب. من مونده بودم این فحشارو کی یادش داده بود.!!!!

آقا اول سال مادربزرگم یه تراول بهم عیدی داد!
    من :|
    تراول :|
    اطرافیان :|

رم تو این فصل چند تا بازی خوب داشت همشون یادم نیست ولی دو تاش خیلی بهم چسبید یدونه بازی رفت با میلان تو الیمپیکو که با نتیجه 4-2 به سود رم به پایان رسید
    بعدی که بازی با فیورنتینا اونم تو الیمپیکو که با برتری 4-2 رم به پایان رسید یعنی بگم فوقالعاده بود این بازی حتی فک میکنم تی وی 3 هم این بازی رو نشون داد تا حالا تو عمرم رم رو تا این حد هجومی ندیده بودم، در کل خیلی حال داد توتی هم فوق العاده بود تا ابد در ذهنم میمونه.

آخه به تو چه مرتیکه.........!

با اینکه نوسی جون (نوستراداموس!) یکی از نوچه هام بود در مقطع کاردانی به کارشناسی! ومنم علاقه خیلی شدیدی بهش داشتم بعد از مرگ مشکوکش ( احیانا خر گازش گرفته بود) با خودم عهد بستم که دیگه پیش گویی نکنم. همین اقدامم باعث شد که از دنیای حرفه ای خداحافظی کنم. در ضمن چرا رو هم کاشتیم بالا نیومد! امیدوارم که عشقیش واسم بهتر باشه !

اینش به خودم مربوطه. آقا لطفا تو بحث های خصوصی دخالت نکن.!... کار خودمه 100%

الف) فاتر ، ماتر، براتر
    ب) فاتر ، ماتر، براتر
    ج) فاتر ، ماتر، براتر

الف) دیدن یه عده که چش دیدنشونو نداری.!
    ب) ریخت و پاش بیش از حد.!
    ج) ترجیح میدم تو خونه باشم حس بیرون رفتن نیست.

همون دیگه بالا گفتم ، میخوای بازم بگم بغضم بترکه!

عجبا.! آقا زبون فارسی حالیت میشه عایا!؟

الف) بیشتر شدن مفت خورا..!
    ب) اه . نه بابا خودتی عمو! پیش قاضیو ملق بازی.

الف) سکه ب) سمبوسه! (اخه گاو زیاد داریم تو فک و فامیل!)ج) سیبیل داور !

بی ادب...!

19- یه دروغ 13 بگو.

2+2

دوست داشته باشید و زندگی کنید.زمان همیشه از ان شما نیست . . .

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 03-20-2013 در ساعت 23:56

7. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع